Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:25:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 323   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izzó, Xenon, LED  (Megtekintve 4816249 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1900 Dátum: 2006.08.22 kedd, 14:28:00 »

Azt is lehet náluk kapni?
És ízzóból milyet szabad venni?
Az izzóból én csakis a gazdaségost veszem 4-500HUF-ért, mert az több, mint egy évig bírja, míg a márkások 2 hónap után kukában végzik. A vésett üveg berakása után garantáltan kinyílik elötted a világ. Ez nem vicc! Még a xenont is ki fogod röhögni!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1901 Dátum: 2006.08.22 kedd, 14:55:00 »

Kösz mindenkinek! Akkor először a két sárga "foltot" cserélem le, lehet hogy az ízzók nekem meg is felelnek. Arra azért kiváncsi leszek, hogy fogom leszerelni a lökhárítót!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1902 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:08:00 »

Kösz mindenkinek! Akkor először a két sárga "foltot" cserélem le, lehet hogy az ízzók nekem meg is felelnek. Arra azért kiváncsi leszek, hogy fogom leszerelni a lökhárítót!
4 kicsi csavar tartja, a jobboldalon csak egyhez férsz hozzá, nekem szerencsém volt, mert a jobboldalon már csak egy volt berakva, mert a lökhárító meg törött volt, mint kiderült
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1903 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:16:00 »

Azért nem írja, mert az évjárat a meghatározó, ez még a sima, azért ennyi, meg azért mert utángyártott szuty.
Itt van a vésett is:Vésett üveg
Ilyen drága ez? 8-10ezer? Csak a belső plexi helyett vésett üveg?
Egy kollégámnak kellene cserélnie, de ennyiért valszeg felejtős. Komplett lámpatestet foncsorral mindennel lehet 15ér venni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1904 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:17:00 »

Le lehet szedni az MKII búráját?Tiszta kosz a foncsornál.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1905 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:20:00 »

Le lehet szedni az MKII búráját?Tiszta kosz a foncsornál.
Bocs. Az MkI-re gondoltam. De mivel az MK3-at is szét lehet szedni, valszeg a 2 sem kivétel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1906 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:20:00 »

Le lehet szedni az MKII búráját?Tiszta kosz a foncsornál.
Le. A füleket ki kell pattintani, aztán visszaszerelésnél sziloplaszt féle trutyi kell neki a határvonalnál körbe.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1907 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:25:00 »

Le lehet szedni az MKII búráját?Tiszta kosz a foncsornál.
Nem lehet szétbontani.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1908 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:36:00 »

Ilyen drága ez? 8-10ezer? Csak a belső plexi helyett vésett üveg?
Egy kollégámnak kellene cserélnie, de ennyiért valszeg felejtős. Komplett lámpatestet foncsorral mindennel lehet 15ér venni.
Ezt nem tudom, hogy honnan veszed, de 40e alatt a Cromaxnál sincs komplett búra...
És nem 8-10e, hanem 7690HUF...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1909 Dátum: 2006.08.22 kedd, 22:19:00 »

lkiss2,
 
egyszerre volt cső cserélve bennük?
Scratch
Igen egyszerre raktak bele a Villanyi uton az izzokat.
Fusim
A testhiba hogyan johett ossze? A helyzetjelzo cserehez persze kiszedtem a lampatestet, de nem bontottam vezeteket. Azota azert megneztem mar, de nem volt szetcsuszva sehol. Holnap lehet, kiszedem ujra, csak nem tudom mit nezzek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1910 Dátum: 2006.08.23 szerda, 08:19:00 »

Akkor ha a vésett üveget veszem, nem kell a prizma, ami előbb-utóbb úgyis besárgul. És mivan, ha egyszerüen kiszedem a prizmát, és csak simán használom az eredeti fényszóróüveget? Megint nem látnék vele semmit?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1911 Dátum: 2006.08.23 szerda, 09:48:00 »

Akkor ha a vésett üveget veszem, nem kell a prizma, ami előbb-utóbb úgyis besárgul. És mivan, ha egyszerüen kiszedem a prizmát, és csak simán használom az eredeti fényszóróüveget? Megint nem látnék vele semmit?
Szétszórja a fényt mindenfelé.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1912 Dátum: 2006.08.23 szerda, 10:06:00 »

Akkor ha a vésett üveget veszem, nem kell a prizma, ami előbb-utóbb úgyis besárgul. És mivan, ha egyszerüen kiszedem a prizmát, és csak simán használom az eredeti fényszóróüveget? Megint nem látnék vele semmit?
Ez így van. Csak vakítanál mindenkit...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1913 Dátum: 2006.08.23 szerda, 10:38:00 »

Akkor ha a vésett üveget veszem, nem kell a prizma, ami előbb-utóbb úgyis besárgul. És mivan, ha egyszerüen kiszedem a prizmát, és csak simán használom az eredeti fényszóróüveget? Megint nem látnék vele semmit?
nagyon le kellene buktatni a lámpatestet, amelyet a csavarok már nem tesznek lehetővé, a műszakin úgyis megbukik az autó
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1914 Dátum: 2006.08.23 szerda, 11:08:00 »

Akkor ha a vésett üveget veszem, nem kell a prizma, ami előbb-utóbb úgyis besárgul. És mivan, ha egyszerüen kiszedem a prizmát, és csak simán használom az eredeti fényszóróüveget? Megint nem látnék vele semmit?
Ja, de a lököst nem kell leszedni hozzá. Mindent meglazítassz a lámpa körül, és kibuktatod, akkor hozzáférsz...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1915 Dátum: 2006.08.29 kedd, 08:53:00 »

Ja, de a lököst nem kell leszedni hozzá. Mindent meglazítassz a lámpa körül, és kibuktatod, akkor hozzáférsz...
Ez tutti? Ott ilyen béna kapcsok vannak. Ha azokat kifeszgetem, a búra visszarakásánál fel tudom még használni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1916 Dátum: 2006.08.29 kedd, 10:02:00 »

Ez tutti? Ott ilyen béna kapcsok vannak. Ha azokat kifeszgetem, a búra visszarakásánál fel tudom még használni?
a kifeszegetésnél vigyázz, hogy az üveg ne csorbuljon
a helyes módszer, h. a kapocs tetején levő lyukba állítasz egy erős hegyű csavarhúzót, és azt magad felé hajtod
a régi kapcsok (ha nem repülnek el) újra felhasználhatók, de az új üveghez jár új kapocs és szigetelő gumicsík is, amelynek a hossza első pillantásra nagy lesz, de valójában nem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1917 Dátum: 2006.08.29 kedd, 12:48:00 »

a kifeszegetésnél vigyázz, hogy az üveg ne csorbuljon
a helyes módszer, h. a kapocs tetején levő lyukba állítasz egy erős hegyű csavarhúzót, és azt magad felé hajtod
a régi kapcsok (ha nem repülnek el) újra felhasználhatók, de az új üveghez jár új kapocs és szigetelő gumicsík is, amelynek a hossza első pillantásra nagy lesz, de valójában nem
Köszi! A belső prizmát akarom kicserélni úgyhogy nincs új kapocs, se gumicsík.Ha a lámpát kibuktatom, a gumicsík attól remélem marad a helyén, és nem kell újjat venni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1918 Dátum: 2006.08.29 kedd, 13:01:00 »

Köszi! A belső prizmát akarom kicserélni úgyhogy nincs új kapocs, se gumicsík.Ha a lámpát kibuktatom, a gumicsík attól remélem marad a helyén, és nem kell újjat venni.
Nekem asszem vannak ilyen kapcsaim, csak ritkán járok mostanában a fórumon, de ha elrepül, akkor 2-3 db-ot titi tudok neked adni.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1919 Dátum: 2006.08.29 kedd, 13:03:00 »

titi=tuti
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1920 Dátum: 2006.08.29 kedd, 14:12:00 »

Annyira "unatkoztunk" ott az erdőben (Bakonyszentlászló), hogy elkezdtük méregetni az utólagos xenon (Hovono), és az eredeti MKIII xenon (Angel)közti előnyöket hátrányokat.
Egy két kép is készült:
 
Hovono&Angel
Angel&Hovono
Angel
Hovono
Majd a végén megvédtem én is az MKI jó hírét...:-)
 
Amit levontunk: az utólagos(MKII) bár egy kicsit lilás mégis erősebb, és messzebbre világít, mint a gyári, de sokkal-sokkal zavaróbb, mint az MKIII gyárija. Sztem elég az a gyári is, és legalább nem vakítja a szembejövőt.
Ja, és az MKI xenon nélkül is kitünő!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1921 Dátum: 2006.08.29 kedd, 16:41:00 »

Majd a talin csináljuk meg a következőt:
Ugyanarra a helyre állni, a pálya szélén, jobb oldalt fű, majd 100, 200 és 300 méterre 1-1 gyalogos. A fényképezőgép állványon, manuális üzemmód, szemmagasság (mármint autóban ülve). Majd így összevetni a halogén, utólagos, gyári xenon fényét. Ezután szemből, autóból lefényképezni, mint lát a másik autós, 200 és 400 méterről.
 
Én nem lilásnak mondanám a hovonóét, inkább fehérnek, azaz mellette az enyém már-már sárgásnak tűnik. Közvetlenül az autó előtt tényleg sokkal jobban világít az övé, míg a szélén az enyém, és ugye a teljes területet szinte egyformán világítja meg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1922 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:03:00 »

Zsá! Tegnap kicseréltem a prizmát, és LÁTOK! Eszméletlen mennyivel több fény kerül így az útra. Érdekes mégis mennyi mondeos jár besárgult lámpákkal. Köszi a segítségeteket!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1923 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:08:00 »

Zsá! Tegnap kicseréltem a prizmát, és LÁTOK! Eszméletlen mennyivel több fény kerül így az útra. Érdekes mégis mennyi mondeos jár besárgult lámpákkal. Köszi a segítségeteket!
a besárgult lámpások az mk1 első szériája (döntő többsége)
és az is érdekes, hogy angol honlapokon lehet csodásan feltuningolt mk1-eseket látni, besárgult prizmákkal
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1924 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:15:00 »

a besárgult lámpások az mk1 első szériája (döntő többsége)
és az is érdekes, hogy angol honlapokon lehet csodásan feltuningolt mk1-eseket látni, besárgult prizmákkal
Jaja... pedig 2-3 óra szívással ki lehet cserélni a vésett üvegekre... (Utána meg megszívni mint én, hogy a 3 napos új üvegre kap egy követ /nem kavicsot!!!!/ és kilyukad)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1925 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:24:00 »

Majd a talin csináljuk meg a következőt:
Ugyanarra a helyre állni, a pálya szélén, jobb oldalt fű, majd 100, 200 és 300 méterre 1-1 gyalogos. A fényképezőgép állványon, manuális üzemmód, szemmagasság (mármint autóban ülve). Majd így összevetni a halogén, utólagos, gyári xenon fényét. Ezután szemből, autóból lefényképezni, mint lát a másik autós, 200 és 400 méterről.
 
Én nem lilásnak mondanám a hovonóét, inkább fehérnek, azaz mellette az enyém már-már sárgásnak tűnik. Közvetlenül az autó előtt tényleg sokkal jobban világít az övé, míg a szélén az enyém, és ugye a teljes területet szinte egyformán világítja meg.
Ez így van, de ne felejtsd el, hogy Hovonoé nem volt rendesen beállítva, csak ahogy Ő magának megoldotta...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1926 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:25:00 »

Zsá! Tegnap kicseréltem a prizmát, és LÁTOK! Eszméletlen mennyivel több fény kerül így az útra. Érdekes mégis mennyi mondeos jár besárgult lámpákkal. Köszi a segítségeteket!
Vésett üvegre cserélted?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1927 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:27:00 »

a besárgult lámpások az mk1 első szériája (döntő többsége)
és az is érdekes, hogy angol honlapokon lehet csodásan feltuningolt mk1-eseket látni, besárgult prizmákkal
Nem csak, hanem is!
MKII vésett lámpája plexi! Ott is megjelenik az idő vas foga. Nem olyan durván, de egy idő után az is zavaró, és ott dupla annyi a csere, és legközelebb is be fog sárgulni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1928 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:42:00 »

Ez így van, de ne felejtsd el, hogy Hovonoé nem volt rendesen beállítva, csak ahogy Ő magának megoldotta...
Ja. Ha jobban be lesz lőve, nagyobb területet világít be, nem lesz előtte az a jó erős fényfolt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1929 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:45:00 »

Vésett üvegre cserélted?
Nem, a búra maradt, csak a műanyag prizmát cseréltem. Nem lenne rossz jövőre lecserélni az 1.8-at 2.5-re, tehát inkább az olcsóbb megoldás mellett döntöttem.
Ja! én úgy látom, hogy a fényszórómozgató motorok nincsennek szinkronba. Az direkt lehet, vagy nekem rosz?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1930 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:47:00 »

rosz=rossz
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1931 Dátum: 2006.08.30 szerda, 09:59:00 »

Nem, a búra maradt, csak a műanyag prizmát cseréltem. Nem lenne rossz jövőre lecserélni az 1.8-at 2.5-re, tehát inkább az olcsóbb megoldás mellett döntöttem.
Ja! én úgy látom, hogy a fényszórómozgató motorok nincsennek szinkronba. Az direkt lehet, vagy nekem rosz?
Szerintem annak szinkronban kéne lenni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1932 Dátum: 2006.09.01 péntek, 11:36:00 »

Kedves Mindenki!  
Segítségeteket kérem. 2 éves TDCI (130LE) Mondeómnak a joboldali xenon fényszórójáról van szó. Azt vettem észre, hogy "pislog" (remegő fényt bocsájt ki - ha így tettszik)és ezt állandó jelleggel csinálja. Néha pedig (ha jó a megfigyelésem - amikor egy gödörbe megyek) egyszer csak mintha nagyobb fényt bocsájtana ki (mintha bekacsolnám a hosszú fényt). Eltudom képzelni a velem szembejövőt mit gondolhat (mondhat) ilyenkor - és ez csak a baloldalira vonatkozik. A másik korrekten működik. Van véleményetek? Előre is köszönöm
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1933 Dátum: 2006.09.01 péntek, 11:42:00 »

Kedves Mindenki!  
Segítségeteket kérem. 2 éves TDCI (130LE) Mondeómnak a joboldali xenon fényszórójáról van szó. Azt vettem észre, hogy "pislog" (remegő fényt bocsájt ki - ha így tettszik)és ezt állandó jelleggel csinálja. Néha pedig (ha jó a megfigyelésem - amikor egy gödörbe megyek) egyszer csak mintha nagyobb fényt bocsájtana ki (mintha bekacsolnám a hosszú fényt). Eltudom képzelni a velem szembejövőt mit gondolhat (mondhat) ilyenkor - és ez csak a baloldalira vonatkozik. A másik korrekten működik. Van véleményetek? Előre is köszönöm
Szerintem az "izzó" megy lassan tönkre. Nehezen gyújt be?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1934 Dátum: 2006.09.01 péntek, 12:18:00 »

Szerintem az "izzó" megy lassan tönkre. Nehezen gyújt be?
A mondeo xenon-probléma típushiba.... rengeteget cseréltek egy időben a haveromék a szervízben. Leggyakrabban a sz@r szigetelés (beázás) miatt. Azt mondja : a változó fényerő és a begyújtási gondok is szépszámmal adódnak... Az izzók felcserélésével rövidre zárható a gond...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1935 Dátum: 2006.09.01 péntek, 13:28:00 »

A mondeo xenon-probléma típushiba.... rengeteget cseréltek egy időben a haveromék a szervízben. Leggyakrabban a sz@r szigetelés (beázás) miatt. Azt mondja : a változó fényerő és a begyújtási gondok is szépszámmal adódnak... Az izzók felcserélésével rövidre zárható a gond...
Úgy érted, hogy ami az egyik oldalon van, átteszem a másik oldalra?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1936 Dátum: 2006.09.01 péntek, 13:36:00 »

Szerintem az "izzó" megy lassan tönkre. Nehezen gyújt be?
Angel! Nem vettem ilyet észre. Egyforma intezitással égnek, csak az egyik pislog és néha nagy "szemet merít".  (biztosan Argusnak képzeli magát)
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1937 Dátum: 2006.09.01 péntek, 13:51:00 »

Angel! Nem vettem ilyet észre. Egyforma intezitással égnek, csak az egyik pislog és néha nagy "szemet merít".  (biztosan Argusnak képzeli magát)
Nem az állítómotorod hülyült meg? MKII szokott olyat csinálni, hogy nagyon aprókat állítgat fel-le.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1938 Dátum: 2006.09.02 szombat, 20:29:00 »

Úgy érted, hogy ami az egyik oldalon van, átteszem a másik oldalra?
Igen...égőket felcseréled.. Ha egyformán világít lehet, hogy tényleg más baj van...
Az állítómotor is vacakolhat, de az automatikus magasságállítás elektronika is "kócolhat", nemcsak a motor...
Ha mégis motor baj lenne az nem gond... Smiley)) nekem van új nehány darab!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1939 Dátum: 2006.09.08 péntek, 11:28:00 »

320Ft-ért vettem még az év elején kék LED-es "parkfénycsinálót" az egyik most kakilt be de nem baj !! vettem megint kettőt 320Ft-ért és így legalább lesz tartalék szerintem csinos a gép ha kéken világít !
megy a metálkék fényezéshez !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1940 Dátum: 2006.09.08 péntek, 11:28:00 »

320Ft-ért vettem még az év elején kék LED-es "parkfénycsinálót" az egyik most kakilt be de nem baj !! vettem megint kettőt 320Ft-ért és így legalább lesz tartalék szerintem csinos a gép ha kéken világít !
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1941 Dátum: 2006.09.08 péntek, 16:25:00 »

A szuper dupla stabilizátoros helyzetjelzőm ma megadta magát, a xenonizzo.hu féle. Sad Gariba megpróbáljuk kicseréltetni, de már nem sok bizdalmam van hozzá, ilyen volt egyébként:
 

 
Viszont ami bevállt, és sokáig jó, az ez, én erre térek vissza.
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1942 Dátum: 2006.09.09 szombat, 08:45:00 »

A szuper dupla stabilizátoros helyzetjelzőm ma megadta magát, a xenonizzo.hu féle. Sad Gariba megpróbáljuk kicseréltetni, de már nem sok bizdalmam van hozzá, ilyen volt egyébként:
 

 
Viszont ami bevállt, és sokáig jó, az ez, én erre térek vissza.
 

Ez is xenonizzós? Ha nem, hol vetted?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1943 Dátum: 2006.09.09 szombat, 14:12:00 »

Ez is xenonizzós? Ha nem, hol vetted?
Igen, onnan van a felső, az alsó pedig http://www.homasita.hu/
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1944 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 20:39:00 »

Igen, onnan van a felső, az alsó pedig http://www.homasita.hu/
hehe én vezetek a 320Ft-os helyzetjelzővel hehe
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1945 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 22:07:00 »

hehe én vezetek a 320Ft-os helyzetjelzővel hehe
Mennyi ideje megy?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1946 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 22:44:00 »

Mennyi ideje megy?
Ravasz kérdés....
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1947 Dátum: 2006.09.12 kedd, 16:37:00 »

Mennyi ideje megy?
ööö 2006 március csak vicceltem az előbbi hozzászólásommal
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1948 Dátum: 2006.09.12 kedd, 18:24:00 »

ööö 2006 március csak vicceltem az előbbi hozzászólásommal
Mostmár látom. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1949 Dátum: 2006.09.12 kedd, 21:01:00 »

tegnap vettem egy pár nagy fény erejű fehér ledet 10mm-eset 430 ft ert! hétvégén abból lessz a lábtérvilágításom! (remélem)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 ... 323   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.