Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 21:10:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó gyönyörű FULL EXTRÁS magyarországi Mondeo 2.0 TDCI!  (Megtekintve 4523 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Roy
Vendég
« Dátum: 2013.05.27 hétfő, 14:54:03 »

Sziasztok kedves fórum társak!

Mivel lassan megérkezik új autó, ezért eladóvá válik szeretett Mondeo-m, amely GHIA EXECUTIVE BUSINESS felszereltségű, Magyarországon vásárolt és új kora óta családom tulajdonában van!
Néhány alkalommal, az elmúlt évben mikor a fórumról beszélgettem néhányotokkal, említettétek, hogy amint eladóvá válik az autó jelezzem. Ezért, mielőtt meghirdetem az auót, ennek eleget téve első körben veletek osztom meg!


http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/8852716465/
http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/8852724827/
http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/8853347360/

Részletes, nagy felbontású képek:
http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/with/8853344544/


Felszereltsége: Ghia X Executive-Business 2004/2005.-ös modell

Mondeo 2.0 TDCI -Eur4-es model 136LE 340Nm /nálam a fogyasztása 5 és 5,6l között mozog, általában egy tank (57,8l) gázolajjal 1100 és 1170 km között megyek el/


- 10 légzsák
- 6 sebességes manuális váltó
- ABS, EBD, ASR kipörgésgátló
- menetstabilizátor
- bézs bőrülések (ülőlap szellőztetett alcantara bőr)
- motoros első ülések
- fabetétek konzolon és első ajtókban
- ülés fűtés / Hűtés!
- Sony 6 lemezes MP3 CD tár
- fényre sötétedő visszapillantó-tükrök
- eső érzékelős automata ablaktörlő
- automata világítás kapcsoló
- xenon
- 7 funkciós fedélzeti computer
- sebességfüggő szervokormány
- tempomat
- business komfortcsomag (motorosan behajtható tükrök, kilépőfény, hazakísérőfény, távirányítható ablakok fel/le, komfort index vezérlés, lábtérvilágítás elöl-hátul, olvasólámpák elöl-hátul)
- ködlámpák
- 17"-os gyári alufelnik
- zöld-hővédő üvegek
- első ülésekben állítható gerinctámasz
- fa-bőr kormány
- multikormány
- teljes króm csomag (elöl-hátul, kilincseken és ablakkereteken)
- digitális légkondicionáló
- elektromos első szélvédőfűtés
- tolatóradar

Ezen felül ami még utólagos felszereltségét képezi az autónak egy Target EVO 660r radardetektor (jelenleg a piacon az egyik legkomolyabb) + elöl-hátul lézerblokkoló, mindez teljes mértékben a hűtőrács és lökhárítók alá rejtve, teljes mértékben láthatatlanul. A digitális kijelzővel ellátott vezérlőegység a bal oldali kis tárolóba beépítve.

Parrot MKI 9200 bluetooth és ipod vezérlő gyári szinteű megoldással beépítve az autóba, kezelő konzolok a középkonzolba építve. 2 telefon párhuzamos kihangosítására képes továbbá 2.5"-os színes LCD kijelzővel rendelkezik a zenelejátszáshoz, ami történhet ipodról/iphoneról, android eszközről USB-ről és jack dugón keresztül.

Infinity erősítő és beépített hangszórók

Az autón gyári 17"-os alufelni garnitúra van 1 szezont futott 17-es nyári gumikkal. Továbbá adok még hozzá szintén gyári 16"-os alufelni garnitúrát 90%-os téli gumikkal szerelve.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az autó kívülről és belülről is teljesen hibátlan 100%-os állapotú. Motorikusan-műszakilag szintén hibátlan. Az Autó-FORT és Ford Kállay márkaszervizekben szervizelt, minden munkáról számlák papírok megvannak. Az utóbbi elvégzett munkák: 40.000 km-rel ezelőtt teljes kuplung és kettős tömegű lendkerék cserélve GYÁRI FORD! alkatrészekkel, 35.000 Km-re ezelőtt gyári, új ékszíjtárcsa, 14.000 km-rel ezelőtt, teljes segédszíjrendszer csere feszítők stb. GYÁRI alkatrészekkel+generátor szabadonfuósítása, 5000 km-rel ezelőtt teljes futóműátvizsgálás két első toronyszilent és két első kerékcsapágy GYÁRI alkatrész csere, valamint 2000 km-rel ezelőtt teljes GYÁRI új fékrendszer (4 tárcsa, betétek, fékolajcsere) most pedig mielőtt Csabiékkal elutaztunk egy olajcserét kapott + szűrők, gázolajszűrő is!

Mindig, minden esetben csakis új gyári Ford alkatrészek lettek beépítve, minden munkáról számlák papírok megvannak!

A lényeg, hogy abszolút hibátlan, újszerű, teljes mértékben karbantartott az autó, természetesen bárhol, bárki által szívesen bevizsgáltatható, átnézhető!!!

Üdv,
Roy
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.06.18 kedd, 23:46:15 »

Sziasztok kedves fórum társak!

Mivel lassan megérkezik új autó, ezért eladóvá válik szeretett Mondeo-m, amely GHIA EXECUTIVE BUSINESS felszereltségű, Magyarországon vásárolt és új kora óta családom tulajdonában van!
Néhány alkalommal, az elmúlt évben mikor a fórumról beszélgettem néhányotokkal, említettétek, hogy amint eladóvá válik az autó jelezzem. Ezért, mielőtt meghirdetem az auót, ennek eleget téve első körben veletek osztom meg!


http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/8852716465/
http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/8852724827/
http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/8853347360/

Részletes, nagy felbontású képek:
http://www.flickr.com/photos/96545240@N06/with/8853344544/


Felszereltsége: Ghia X Executive-Business 2004/2005.-ös modell

Mondeo 2.0 TDCI -Eur4-es model 136LE 340Nm /nálam a fogyasztása 5 és 5,6l között mozog, általában egy tank (57,8l) gázolajjal 1100 és 1170 km között megyek el/


- 10 légzsák
- 6 sebességes manuális váltó
- ABS, EBD, ASR kipörgésgátló
- menetstabilizátor
- bézs bőrülések (ülőlap szellőztetett alcantara bőr)
- motoros első ülések
- fabetétek konzolon és első ajtókban
- ülés fűtés / Hűtés!
- Sony 6 lemezes MP3 CD tár
- fényre sötétedő visszapillantó-tükrök
- eső érzékelős automata ablaktörlő
- automata világítás kapcsoló
- xenon
- 7 funkciós fedélzeti computer
- sebességfüggő szervokormány
- tempomat
- business komfortcsomag (motorosan behajtható tükrök, kilépőfény, hazakísérőfény, távirányítható ablakok fel/le, komfort index vezérlés, lábtérvilágítás elöl-hátul, olvasólámpák elöl-hátul)
- ködlámpák
- 17"-os gyári alufelnik
- zöld-hővédő üvegek
- első ülésekben állítható gerinctámasz
- fa-bőr kormány
- multikormány
- teljes króm csomag (elöl-hátul, kilincseken és ablakkereteken)
- digitális légkondicionáló
- elektromos első szélvédőfűtés
- tolatóradar

Ezen felül ami még utólagos felszereltségét képezi az autónak egy Target EVO 660r radardetektor (jelenleg a piacon az egyik legkomolyabb) + elöl-hátul lézerblokkoló, mindez teljes mértékben a hűtőrács és lökhárítók alá rejtve, teljes mértékben láthatatlanul. A digitális kijelzővel ellátott vezérlőegység a bal oldali kis tárolóba beépítve.

Parrot MKI 9200 bluetooth és ipod vezérlő gyári szinteű megoldással beépítve az autóba, kezelő konzolok a középkonzolba építve. 2 telefon párhuzamos kihangosítására képes továbbá 2.5"-os színes LCD kijelzővel rendelkezik a zenelejátszáshoz, ami történhet ipodról/iphoneról, android eszközről USB-ről és jack dugón keresztül.

Infinity erősítő és beépített hangszórók

Az autón gyári 17"-os alufelni garnitúra van 1 szezont futott 17-es nyári gumikkal. Továbbá adok még hozzá szintén gyári 16"-os alufelni garnitúrát 90%-os téli gumikkal szerelve.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az autó kívülről és belülről is teljesen hibátlan 100%-os állapotú. Motorikusan-műszakilag szintén hibátlan. Az Autó-FORT és Ford Kállay márkaszervizekben szervizelt, minden munkáról számlák papírok megvannak. Az utóbbi elvégzett munkák: 40.000 km-rel ezelőtt teljes kuplung és kettős tömegű lendkerék cserélve GYÁRI FORD! alkatrészekkel, 35.000 Km-re ezelőtt gyári, új ékszíjtárcsa, 14.000 km-rel ezelőtt, teljes segédszíjrendszer csere feszítők stb. GYÁRI alkatrészekkel+generátor szabadonfuósítása, 5000 km-rel ezelőtt teljes futóműátvizsgálás két első toronyszilent és két első kerékcsapágy GYÁRI alkatrész csere, valamint 2000 km-rel ezelőtt teljes GYÁRI új fékrendszer (4 tárcsa, betétek, fékolajcsere) most pedig mielőtt Csabiékkal elutaztunk egy olajcserét kapott + szűrők, gázolajszűrő is!

Mindig, minden esetben csakis új gyári Ford alkatrészek lettek beépítve, minden munkáról számlák papírok megvannak!

A lényeg, hogy abszolút hibátlan, újszerű, teljes mértékben karbantartott az autó, természetesen bárhol, bárki által szívesen bevizsgáltatható, átnézhető!!!

Üdv,
Roy

kocsid szép az biztos.Törölni kéne a 10 légzsákot mikor a mondeoban csak 6db van!!!!!Látom a hátsó lámpát cserélted mert az F2-es a kocsi eleje meg f1-es.Ja és csak 130LE van benne.Ennyi a kihelyesbítés.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.06.19 szerda, 09:11:04 »

Szép autó!!!!
Grat
Üdv
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
skyjezus
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.07.01 hétfő, 15:11:27 »

Szia.
egy árat dobj már légyszi privátban.
köszi
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.01 hétfő, 15:14:13 írta skyjezus » Naplózva

2003/6 MK3 TDCI 2.0 GHIA (130 Le); EGR off, egy kis carbonozás
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.07.01 hétfő, 20:43:34 »

kocsid szép az biztos.Törölni kéne a 10 légzsákot mikor a mondeoban csak 6db van!!!!!Látom a hátsó lámpát cserélted mert az F2-es a kocsi eleje meg f1-es.Ja és csak 130LE van benne.Ennyi a kihelyesbítés.

Ezt már én is mondtam neki, csak kicsit megritkították a mod-ok a topikot. Ő mondta, hogy akkor vették, amikor kijött a fl2-es, csak ők még a Fl1-est vették. Kértek rá fl2-es hátsó lámpát és, ha jobban megnézed a képet, akkor láthatod, hogy prizmacsík van ragasztva a kavicsfelverődés-gátlóra.
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.07.01 hétfő, 21:53:21 »

A hűtődíszrács is F2es, de szerintem ebben a kocsiban nem az a lényeg, hogy milyen a lámpa meg a díszrács meg 10 db a légzsák.Az, hogy új korától Roynál van és rendesen szervizelte és vigyázott rá kivül belül(nincs lelakva) a következő tulajnak nem fog meglepetést okozni.Teljesen normális, hogy csinosítgatta az évek során,én is F3as kiegészitökön gondolkozok vigyor3.Én ültem benne, ezért mondhatom jól jár aki megveszi....
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.07.01 hétfő, 22:44:38 »

A hűtődíszrács is F2es, de szerintem ebben a kocsiban nem az a lényeg, hogy milyen a lámpa meg a díszrács meg 10 db a légzsák.Az, hogy új korától Roynál van és rendesen szervizelte és vigyázott rá kivül belül(nincs lelakva) a következő tulajnak nem fog meglepetést okozni.Teljesen normális, hogy csinosítgatta az évek során,én is F3as kiegészitökön gondolkozok vigyor3.Én ültem benne, ezért mondhatom jól jár aki megveszi....

Milyen az a f3-as?
Naplózva
skyjezus
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.07.02 kedd, 08:22:34 »

és valaki megtudja mondani, hogy mennyibe kerül?
vagy vagyok hü**e és nem látom? !!!
Naplózva

2003/6 MK3 TDCI 2.0 GHIA (130 Le); EGR off, egy kis carbonozás
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.07.02 kedd, 08:30:05 »

Milyen az a f3-as?

Amilyen az f4-es...  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.07.02 kedd, 11:35:32 »

és valaki megtudja mondani, hogy mennyibe kerül?
vagy vagyok hü**e és nem látom? !!!

Valamikor leírta ide is és rakott be hahu-s linket is csak kigyomlálták azt is, ahogy a hozzászólások 80%-át. Ha jól emlékszem 1,3 körüli árat mondott.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.07.02 kedd, 11:41:24 »

Valamikor leírta ide is és rakott be hahu-s linket is csak kigyomlálták azt is, ahogy a hozzászólások 80%-át. Ha jól emlékszem 1,3 körüli árat mondott.

Vélhetően ez kérésre történt, mert nem szeretné, ami itt azóta is folytatódik..
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.