Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 00:24:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4567132 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #300 Dátum: 2003.07.08 kedd, 23:13:00 »

Nekem a 6006 most jött vissza valahonnan külföldről, ahol gyártják, hogy javíthatatlan (Nem éri meg a javítás).
És gari csere van?
Ha nem, kell valamit fizetned?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #301 Dátum: 2003.07.09 szerda, 00:14:00 »

És gari csere van?
Ha nem, kell valamit fizetned?
Nincs gari csere, már nem garis. Még lehet kap egy Dension MP3 -at, vagy valami nem Ford Hi-Fi lép a helyébe.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #302 Dátum: 2003.07.09 szerda, 10:42:00 »

Volna 1 kis ill nagy probléma a családban:
 
Unokatesómék Fiestájában 6006-os rádió van, és belementek egy kátyúba, miután is megállt a CD. Próbálták újra elindítani, de nem ment. Állítólag ettől leégett benne valami. Ilyen lehetséges?
 
Valaki írt egy "aranykezű" mesterről, aki profi ebben a magnóban. Esetleg meg tudnátok adni a nevét, címét, telszámát? Fontos lenne, mert nem a tulaj vezetett, és másnak is kellemetlen.
 
Köszönöm előre is a segítséget/tanácsot
Peppin írt egy aranykezű mesterről, ha jól emlékszem!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #303 Dátum: 2003.07.10 csütörtök, 01:58:00 »

Hi Egy apro kerdesem lenne. A Gyari ford 2007-es automagnohoz lehet-e kulsoleg audio eszkozt csatlakoztatni, pl.: CD.
Elore is kosz.
Viktr.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #304 Dátum: 2003.07.10 csütörtök, 09:39:00 »

Az 1-2-3-as gombokkal viszed be és ezek szerint a 4-es az OK. Nekem is van egy hasonló magnóm, annak kiment talán az IC-je, de lehet, hogy rosszul tudom. 6000HUF-ért javítanák meg, de ennyiért nem érdemes. Az semmit nem csinál, mivel egyszer egy okos vki fordítva kötötte be a +--t és meghaat.
 
Bízva BPéter01-ben: Tisztelettel!
:-))) Megszólalt a 2014 :-))) Hála BPéter01-nek, és köszi Joe-nak is! Marad a gyári zene ... nekem megfelel :-)
BViktr: próbáld ki a HAMA párszáz Ft-os adapterét, nekem rembevan :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2003.07.10 csütörtök, 15:34:00 »

Peppin írt egy aranykezű mesterről, ha jól emlékszem!
 
Tisztelettel!
Scratch!
 
Így is van az enyém utolsó módosításban jövő hétre lesz kész.  
Ha működni fog akkor nagyon szívesen segítek.
Üdv:
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #306 Dátum: 2003.07.10 csütörtök, 16:08:00 »

Scratch!
 
Így is van az enyém utolsó módosításban jövő hétre lesz kész.  
Ha működni fog akkor nagyon szívesen segítek.
Üdv:
peppin,
 
köszi, de elöbb megvárom, hogy a Tied mennyi ideig marad jó. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #307 Dátum: 2003.07.11 péntek, 00:06:00 »

Napu: Ez alatt mit értessz???
Kicsit kifejtenéd.  
Viktr
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #308 Dátum: 2003.07.11 péntek, 10:23:00 »

Napu: Ez alatt mit értessz???
Kicsit kifejtenéd.  
Viktr
Ez egy kazetta, amelyből zsinór lóg megfelelő jackkel, pl. cdwalki fülesbemenetbe dugható. Forrás: a m.markec (kb. 600 píz). Egy a kazettába épített fej és a magnófej kommunikál. A szintre kell csak ügyelni, nekem OK :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #309 Dátum: 2003.07.11 péntek, 12:50:00 »

Ez egy kazetta, amelyből zsinór lóg megfelelő jackkel, pl. cdwalki fülesbemenetbe dugható. Forrás: a m.markec (kb. 600 píz). Egy a kazettába épített fej és a magnófej kommunikál. A szintre kell csak ügyelni, nekem OK :-)
Hol?? Én 3500ért vettem tavaj, de kéne mégegy. Hol ilyen olcsó?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2003.07.14 hétfő, 09:43:00 »

Hol?? Én 3500ért vettem tavaj, de kéne mégegy. Hol ilyen olcsó?
Igaz, az enyém már régi darab, akkor annyi volt, legutóbb a MedálMarkec-be láttam az Örsön, de az ár exhas :-( Ekkora az infláció?? :-(( Bocsi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #311 Dátum: 2003.07.14 hétfő, 13:54:00 »

Igaz, az enyém már régi darab, akkor annyi volt, legutóbb a MedálMarkec-be láttam az Örsön, de az ár exhas :-( Ekkora az infláció?? :-(( Bocsi!
Mindegy. Ha más is akar, és nem találl 600ért, akkor a Metroban van Hama 3500ért, meg méggagyibb (leget ezt még fokozni?) 1500ért.
 
Jó Discmanelést mindenkinek!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2003.07.16 szerda, 09:59:00 »

Nem lesz csúcshifi, de azért 1nekyo :-) Viszont a friccek se tökéletesek, lebuktak ugyanis, mer a magnó (2014) bekapcsvolume gombja lepottyant és lám, szigszalaggal van körbetekerve! Van vkinek ajciba egy ilyen? Forrás?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2003.07.16 szerda, 23:56:00 »

Cd rákötésére van egy másik jó megoldás...
http://www.duett.hu/den.html
FM Rádió adó   Ára: 14.250Ft
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #314 Dátum: 2003.07.18 péntek, 09:56:00 »

Jaj, nem szól a hátsó kettő az ajtóba:-( Hogyan jutok beljebb, kárpit, vagy pattintós?Huh? Vagy teszteljem zsebteleppel :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #315 Dátum: 2003.07.18 péntek, 10:29:00 »

Hi:)
 
A gyári hangszorok helyére mit lehet belevarázsolni valami izmosabatt.
Vagy mivel lehet helyettesíteni ha valaki tud segítsen.
 
Köszi elöre is:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2003.07.18 péntek, 10:42:00 »

Jaj, nem szól a hátsó kettő az ajtóba:-( Hogyan jutok beljebb, kárpit, vagy pattintós?Huh? Vagy teszteljem zsebteleppel :-)
Biztos van benne? Van olyan felszereltsegi fok, ahol nincs hatul hangszoro.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #317 Dátum: 2003.07.18 péntek, 10:53:00 »

Az én Mondimban gyári 2003R magnó van.
A szervízben a következő módon kódolták:
1. Ha soxor próbálkoztál, hagyd rajta a gyújtást, rádió bekapcsolva.
2. Kb. 30 perc múlva kéri a kódot.
3. Nekem 6 programtárhely van, az 1 gombbot addig nyomom, amíg a kód első értéke megjelenik a kijelzőn.
4. A 2 gombbal a második karaktert stb.
5. Mikor mind a négy karakter helyes, akkor a SELECT billentyűvel nyugtázom és O.K.
A SELECT billentyűvel választhatom ki, hogy balanszot, basszust ... mit akarok állítani.
Nem tudom neked van-e SELECT gombod, de valami hasonlóval próbálkozhatsz.
( Ezt a Ford szervízben csinálták meg nekem 1000 Ft-ért)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2003.07.18 péntek, 10:59:00 »

Az én Mondimban gyári 2003R magnó van.
A szervízben a következő módon kódolták:
1. Ha soxor próbálkoztál, hagyd rajta a gyújtást, rádió bekapcsolva.
2. Kb. 30 perc múlva kéri a kódot.
3. Nekem 6 programtárhely van, az 1 gombbot addig nyomom, amíg a kód első értéke megjelenik a kijelzőn.
4. A 2 gombbal a második karaktert stb.
5. Mikor mind a négy karakter helyes, akkor a SELECT billentyűvel nyugtázom és O.K.
A SELECT billentyűvel választhatom ki, hogy balanszot, basszust ... mit akarok állítani.
Nem tudom neked van-e SELECT gombod, de valami hasonlóval próbálkozhatsz.
( Ezt a Ford szervízben csinálták meg nekem 1000 Ft-ért)
Ez jó lesz a későbbiekben :-) mer szerintem nekem szól, de köszi már OK (lejjebb, bár biztos a Mondeo I-ről ugrottál :-) Köszi, nem tudsz véletlenül egy bekapcs gombot szerválni?
Lacibá: megnézném, lámpázzam?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #319 Dátum: 2003.07.18 péntek, 11:09:00 »

Ez jó lesz a későbbiekben :-) mer szerintem nekem szól, de köszi már OK (lejjebb, bár biztos a Mondeo I-ről ugrottál :-) Köszi, nem tudsz véletlenül egy bekapcs gombot szerválni?
Lacibá: megnézném, lámpázzam?
Talan a legegyszerubb, ha lekapod a karpitot a hatso ajtorol. Talan 7-8 csavar az egesz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2003.07.18 péntek, 11:20:00 »

Ez jó lesz a későbbiekben :-) mer szerintem nekem szól, de köszi már OK (lejjebb, bár biztos a Mondeo I-ről ugrottál :-) Köszi, nem tudsz véletlenül egy bekapcs gombot szerválni?
Lacibá: megnézném, lámpázzam?
napu!
Nincs ilyen gombom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #321 Dátum: 2003.07.18 péntek, 17:53:00 »

Helló!
Tegnap sikeresen felrobbant az egyik kondim!
Azt hogy miért nem tudom de már benne van az új:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #322 Dátum: 2003.07.19 szombat, 00:33:00 »

Helló!
Tegnap sikeresen felrobbant az egyik kondim!
Azt hogy miért nem tudom de már benne van az új:)
szabyk,
 
mostanába nagyon robbangatnak ezek. Smiley Pár hónapja Fegyu -é robbant fel. Milyen márka volt?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2003.07.21 hétfő, 00:43:00 »

Hi:)
 
A gyári hangszorok helyére mit lehet belevarázsolni valami izmosabatt.
Vagy mivel lehet helyettesíteni ha valaki tud segítsen.
 
Köszi elöre is:)
Warez!
 
Ultimate ovál 3 utas hangszórót be lehet tenni, 2 új lyukat kell fúrni.
Pioneer Ford specifikus ősszel lett volna 21.000 HUF
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #324 Dátum: 2003.07.28 hétfő, 10:45:00 »

Fijjuk.
 
Ugy nez ki, megyunk haza a hetvegen 2 hetre (meggyutt a gyerkoc utlevele). Tovabbra is a felajanlas, hogy 6000-es radiomat 5000-esre cserelnem, felteve, hogy nem nyuzza a szalagot, es jol kezeli a CD valtot meg a kulso kezelo egyseget. A csere megejtheto barhol az M1 es M5+E5 autopalyak 20km-es korzeteben elozetes egyeztetes alapjan. Ez azt jelenti, hogy nem lesz idom mondjuk Debrecenbe leutazni emiatt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #325 Dátum: 2003.07.28 hétfő, 22:22:00 »

Fijjuk.
 
Ugy nez ki, megyunk haza a hetvegen 2 hetre (meggyutt a gyerkoc utlevele). Tovabbra is a felajanlas, hogy 6000-es radiomat 5000-esre cserelnem, felteve, hogy nem nyuzza a szalagot, es jol kezeli a CD valtot meg a kulso kezelo egyseget. A csere megejtheto barhol az M1 es M5+E5 autopalyak 20km-es korzeteben elozetes egyeztetes alapjan. Ez azt jelenti, hogy nem lesz idom mondjuk Debrecenbe leutazni emiatt.
Lacibá!
 
Mehet a mandula nekem van egy ilyen szerkezetem. Ha érdekel írjál egy mailt.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #326 Dátum: 2003.07.29 kedd, 04:29:00 »

Hi! Van egy 5000-es rádiómagnóm, amit vagy elcserélnék cd-re - pótlással -vagy vennék hozzá tárat
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2003.07.29 kedd, 10:53:00 »

No akkor ki ad tobbet erte? :DD
Azert nem (csak) ebbol akarom behozni a hazaut arat Smiley)
Szoval azt tudom javasolni, hogy jovo het penteken (aug Cool a Lurdy parkolojaban ahol szokott gyulni a nep, es akkor megejtheto a biznisz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2003.07.29 kedd, 21:37:00 »

No akkor ki ad tobbet erte? :DD
Azert nem (csak) ebbol akarom behozni a hazaut arat Smiley)
Szoval azt tudom javasolni, hogy jovo het penteken (aug Cool a Lurdy parkolojaban ahol szokott gyulni a nep, es akkor megejtheto a biznisz.
Ráúszás nincs, főleg r911-el aki volt szíves teljesen sporttársi módon megküldeni nekem a szemöldököt, amiért ismét köszönet. Ha neki jobban kell hajrá.
 
Üdv:
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #329 Dátum: 2003.07.30 szerda, 09:32:00 »

Ráúszás nincs, főleg r911-el aki volt szíves teljesen sporttársi módon megküldeni nekem a szemöldököt, amiért ismét köszönet. Ha neki jobban kell hajrá.
 
Üdv:
Ha mégsem sikerülne az egyezkedés, akkor nekem is mondhatnál egy árat az 5000-re, annál is inkább mivel tegnap kb. 5-ször sétáltál el mellettem a földhivatalban úgy, hogy még a vállamnak is nekimentél! De ezt annak tudom be, hogy nem ismersz már meg és elfoglalt voltál. De szerencséd, hogy az ajtóban parkoltál így nem kellett sokat keresgetnem az autódat, hogy személyesen megnézhessem.
 
Ellenben lemaradtál egy gratulációról az autód kapcsán! (majd legközelebb kiabálva felhívom magamra a figyelmet)
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2003.07.30 szerda, 10:16:00 »

Ráúszás nincs, főleg r911-el aki volt szíves teljesen sporttársi módon megküldeni nekem a szemöldököt, amiért ismét köszönet. Ha neki jobban kell hajrá.
 
Üdv:
Ensem ugy gondoltam Smiley)
Szoval a jovo penteki Lurdyn ott leszek, ha valamelyotok jon, akkor mehet a csere.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #331 Dátum: 2003.07.30 szerda, 11:09:00 »

Ha mégsem sikerülne az egyezkedés, akkor nekem is mondhatnál egy árat az 5000-re, annál is inkább mivel tegnap kb. 5-ször sétáltál el mellettem a földhivatalban úgy, hogy még a vállamnak is nekimentél! De ezt annak tudom be, hogy nem ismersz már meg és elfoglalt voltál. De szerencséd, hogy az ajtóban parkoltál így nem kellett sokat keresgetnem az autódat, hogy személyesen megnézhessem.
 
Ellenben lemaradtál egy gratulációról az autód kapcsán! (majd legközelebb kiabálva felhívom magamra a figyelmet)
 
Tisztelettel!
Joe!
 
Bocsánat a vakegérségért, de munka közben beáll a sehall-selát Dömötör effektus, ilyenkor meg kell rázni a válamat, "he öcsém meg se ismersz" felszólítással, arra felébredek.  
 
Egyébként miért is nem szoltál rám? és mit is keresel a földhivatalba, ami nem fehér embernek való?
 
Az 5000-6000 csere annak a függvénye, hogy eléggé megjavult e ma a 6006, ha nem akkor megpróbálom hátha a 6000 bírja a futóművemet, akkor meg lehet hogy a 6006 lesz placcon mivel gyári futóművel kutya baja.
 
Üdv. és máskor ne légy szégyenlős, a kipuf hangot álló motornál kívülről nem tudom megmutatni! :
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2003.07.30 szerda, 11:39:00 »

Joe!
 
Bocsánat a vakegérségért, de munka közben beáll a sehall-selát Dömötör effektus, ilyenkor meg kell rázni a válamat, "he öcsém meg se ismersz" felszólítással, arra felébredek.  
 
Egyébként miért is nem szoltál rám? és mit is keresel a földhivatalba, ami nem fehér embernek való?
 
Az 5000-6000 csere annak a függvénye, hogy eléggé megjavult e ma a 6006, ha nem akkor megpróbálom hátha a 6000 bírja a futóművemet, akkor meg lehet hogy a 6006 lesz placcon mivel gyári futóművel kutya baja.
 
Üdv. és máskor ne légy szégyenlős, a kipuf hangot álló motornál kívülről nem tudom megmutatni! :
Próbáltam utánnad menni, de röhelyes módon az autók miatt nem tudma átmenni az úton, de azért a kipuff hangot light-osan meghalgattam. Jelentem nekem tetszik!
És a földhivatalban a főnököm kérésére töltöttem az egész napomat, mivel ő nem különbözteti meg a fehéret a színestől!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #333 Dátum: 2003.07.30 szerda, 21:23:00 »

Nos Laciba!  Előre leszögezem - Peppin igazi , önzetlen társunk. Én tervezem a cserét cd-re , de sajna mostanában nem megyek Pestre - a személyes tali így nehézkes.Peppinnel telón beszéltem és azt mondja, hogy a normál futóval a cd-je jó volt. Én abban is benne vagyok, hogy hárman összecseréljük a cuccot...dumcsizd meg vele is és ha OK akkor valamelyikőtöknek elküldöm  pl. postán és próba után visszakülditek vagy a 6000-t vagy a 6006-t . mindegy melyik csak jó legyen...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2003.07.31 csütörtök, 10:06:00 »

Nos Laciba!  Előre leszögezem - Peppin igazi , önzetlen társunk. Én tervezem a cserét cd-re , de sajna mostanában nem megyek Pestre - a személyes tali így nehézkes.Peppinnel telón beszéltem és azt mondja, hogy a normál futóval a cd-je jó volt. Én abban is benne vagyok, hogy hárman összecseréljük a cuccot...dumcsizd meg vele is és ha OK akkor valamelyikőtöknek elküldöm  pl. postán és próba után visszakülditek vagy a 6000-t vagy a 6006-t . mindegy melyik csak jó legyen...
A nem pesti mit jelent? Ugyanis a kovetkezo 3 heten azert jarok az orszag mas reszein is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #335 Dátum: 2003.07.31 csütörtök, 15:31:00 »

Karcagi vagyok. 15 km-re a kunmadarasi reptértől, ahol ugye a talik zajlanak. (Amugy Szolnok és Debrecen közt vagyok félúton. Ha jársz errefelé mindenképpen hívj fel (06703395495)és összehozzuk a cserét ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #336 Dátum: 2003.07.31 csütörtök, 15:58:00 »

Karcagi vagyok. 15 km-re a kunmadarasi reptértől, ahol ugye a talik zajlanak. (Amugy Szolnok és Debrecen közt vagyok félúton. Ha jársz errefelé mindenképpen hívj fel (06703395495)és összehozzuk a cserét ...
Haat.. kicsit kiesik, de semmi sem lehetetlen. Mert Szeged-Bp tavot szerintem tobbszor is meg fogjuk tenni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2003.07.31 csütörtök, 20:16:00 »

Fel szeretném hívni a tisztelt klubtársak figyelmét arra az esetleges problémára, hogy a magnó kéri a pinkódot kipuf. javítás/akkusaru levétel után. (ha nincs itthon valaki, a saját gyönyörű hangomban gyönyörködhettem volna hazáig:) )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #338 Dátum: 2003.07.31 csütörtök, 22:45:00 »

Próbáltam utánnad menni, de röhelyes módon az autók miatt nem tudma átmenni az úton, de azért a kipuff hangot light-osan meghalgattam. Jelentem nekem tetszik!
És a földhivatalban a főnököm kérésére töltöttem az egész napomat, mivel ő nem különbözteti meg a fehéret a színestől!
 
Tisztelettel!
Joe!
 
Nade ha 5x sétáltam el melletted akkor nem jó duma, hogy nem tudtál átjönni az autók miatt, mer az alagsorba mégse tudtam a verdával lemenni!!! Smiley
 
Az ilyen nem rasszista főnököt meg kell büntetni Smiley bár ezt jobb ha nálunk senki sem olvassa, mer nekem annyi......
 
r911
Köszi és ha tudok találkozni Lacibával amiben nagyon reménykedem akkor valamilyen megoldást találunk.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #339 Dátum: 2003.08.01 péntek, 04:23:00 »

Köszi fiúk. Nekem ráér addig míg összetudjuk hozni, hogy mindhármunknak megfeleljen Smiley
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #340 Dátum: 2003.08.04 hétfő, 09:03:00 »

Joe!
 
Nade ha 5x sétáltam el melletted akkor nem jó duma, hogy nem tudtál átjönni az autók miatt, mer az alagsorba mégse tudtam a verdával lemenni!!! Smiley
 
Az ilyen nem rasszista főnököt meg kell büntetni Smiley bár ezt jobb ha nálunk senki sem olvassa, mer nekem annyi......
 
r911
Köszi és ha tudok találkozni Lacibával amiben nagyon reménykedem akkor valamilyen megoldást találunk.
 
Üdv:
Jó egy kicsit félénk is voltam, de ha elmondanám, hogy hogyan is történt a dolog, akkor te is csak röhögnél rajta, mert én szó szerint, mint Colombo úgy követtelek legalább háromszor és nem sikerült. Pl: egyszer szembe jöttél, bekanyarodtál a lépcső alá a sötétbe, és kiderült, hogy ott volt a lift. Aztán köddé váltál. És így tovább.
 
Most csak védeni akarom magam, hogy azért nem vagyok tutyi, meg mutyi.
 
Tisztelettel!
 
Ui: Mit szolsz hozzá, hogy mentem 300km-t klímával és még mindig csak negyedig van a tankom? Nem támogatom az olajüzletet?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #341 Dátum: 2003.08.04 hétfő, 10:29:00 »

Jó egy kicsit félénk is voltam, de ha elmondanám, hogy hogyan is történt a dolog, akkor te is csak röhögnél rajta, mert én szó szerint, mint Colombo úgy követtelek legalább háromszor és nem sikerült. Pl: egyszer szembe jöttél, bekanyarodtál a lépcső alá a sötétbe, és kiderült, hogy ott volt a lift. Aztán köddé váltál. És így tovább.
 
Most csak védeni akarom magam, hogy azért nem vagyok tutyi, meg mutyi.
 
Tisztelettel!
 
Ui: Mit szolsz hozzá, hogy mentem 300km-t klímával és még mindig csak negyedig van a tankom? Nem támogatom az olajüzletet?
Gratula Columbo, ne így tovább. Lehetőség szerint legközelebb szólj. Már látom nem volnék jó kém ha ennyit követtél és mégsem vettem észre.
 
Nekem csal a mutatóm, így negyednél kb. én is 200 km. körül járok, csakhogy a 300-at már észreveszem mert akkor nemsokára tankolni kell.  
Az olajbiznisz támogatása fakultatív attól, mert én szeretem másnak nem biztos hogy rajongania kell érte Smiley
 
Üdv
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #342 Dátum: 2003.08.04 hétfő, 10:40:00 »

Gratula Columbo, ne így tovább. Lehetőség szerint legközelebb szólj. Már látom nem volnék jó kém ha ennyit követtél és mégsem vettem észre.
 
Nekem csal a mutatóm, így negyednél kb. én is 200 km. körül járok, csakhogy a 300-at már észreveszem mert akkor nemsokára tankolni kell.  
Az olajbiznisz támogatása fakultatív attól, mert én szeretem másnak nem biztos hogy rajongania kell érte Smiley
 
Üdv
Csak hogy egyértelmű legyen, ez azt jelenti, hogy megközelíteném egy tankkal a 800km-t, ha tudonám ezt tartani. De mivel a következő utam még nem Pozsony lesz, ahol ezt alkottam, így nem fog menni.
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2003.08.04 hétfő, 12:05:00 »

Csak hogy egyértelmű legyen, ez azt jelenti, hogy megközelíteném egy tankkal a 800km-t, ha tudonám ezt tartani. De mivel a következő utam még nem Pozsony lesz, ahol ezt alkottam, így nem fog menni.
 
Tisztelettel!
Te jó ég nekem a Nyócszáz kilóméter egy tankkal nagyobb fikció mint az Alien összes része és a 2001 Ürodüszeia együtt... Smiley
 
Bár ha húzna valaki 400 km-en keresztül még bejöhet:)
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2003.08.04 hétfő, 12:12:00 »

Most nézem Joe!
 
Miért is itt az Auto Hi-Fi oldalon beszélgetünk magán történetekről?
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #345 Dátum: 2003.08.07 csütörtök, 12:41:00 »

Hali!
Szeretnék hozzájutni egy gyári rádióhoz a Mondeómba.
96-10.évjárat nincs valakinek ötlete???
Köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2003.08.08 péntek, 07:49:00 »

Sziasztok! az M2 magnójára rája van írva hogyaszongya: CD changer compatible. Ilyen cd táracskája nincsen valakinek véletlenűl eladó sorban?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #347 Dátum: 2003.08.09 szombat, 05:01:00 »

Hali!
Szeretnék hozzájutni egy gyári rádióhoz a Mondeómba.
96-10.évjárat nincs valakinek ötlete???
Köszi.
Hát, ha minden igaz akkor nekem hamarosan lesz eladó egy 5000 RDS-sel, feltéve ha Peppinnel összejön a bizniszem a cdsre
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #348 Dátum: 2003.08.09 szombat, 07:33:00 »

Hát... Ha nem sikerül olcsón cd tárat találnom, akkor nekem is ugyanilyen lesz fölösleges. (5000 RDS)
 
Sasa, neked mennyire sürgős a dolog?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #349 Dátum: 2003.08.11 hétfő, 08:35:00 »

Hát... Ha nem sikerül olcsón cd tárat találnom, akkor nekem is ugyanilyen lesz fölösleges. (5000 RDS)
 
Sasa, neked mennyire sürgős a dolog?
Engem se hagyjatok ki!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.