Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 00:02:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Radar detektorok, Jammer-ek  (Megtekintve 439560 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #450 Dátum: 2010.08.11 szerda, 22:42:29 »

Sziasztok!

Vki tett már be BTS SX lézerérzékelőt? Hová lenne érdemes, mert első ránézésre nem találtam ekkora vízszintes felületet a rendszám környékén...
Köszi
SS

Ha nem, nem...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #451 Dátum: 2010.08.12 csütörtök, 07:15:30 »

Sziasztok!

Vki tett már be BTS SX lézerérzékelőt? Hová lenne érdemes, mert első ránézésre nem találtam ekkora vízszintes felületet a rendszám környékén...
Köszi
SS
Nekem van,de nem tudom ilyen tipusú-e.Nem kell neki vízszintes felület,minden tengej irányban 60fok feletti szöget is lát,pontosan nem tom mennyit,de úgy is jó,hogy picit lefelé néz!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #452 Dátum: 2010.08.31 kedd, 08:25:43 »

Nekem van,de nem tudom ilyen tipusú-e.Nem kell neki vízszintes felület,minden tengej irányban 60fok feletti szöget is lát,pontosan nem tom mennyit,de úgy is jó,hogy picit lefelé néz!

Köszönöm, ez megnyugtat kissé. worship
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #453 Dátum: 2010.10.16 szombat, 15:27:02 »

Ha nem, nem...
miért is jó ez a lézer érzékelő?a lézert nem tudod elöre érzékelni ugyan is abba a pillanatba be is mért ahogy azt neked a müszered jelzi,érzékeli.igy csak arra jó ,hogy tudod bemértek.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #454 Dátum: 2010.10.16 szombat, 17:16:47 »

miért is jó ez a lézer érzékelő?a lézert nem tudod elöre érzékelni ugyan is abba a pillanatba be is mért ahogy azt neked a müszered jelzi,érzékeli.igy csak arra jó ,hogy tudod bemértek.
nem minden esetben.már ezerről rádlőhet a zsernyák,hogy bekóstoljon.Ott lesz egérutad-fékezni.200m-en belül meg halál lenne,ha nem lenne a blokkoló..... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #455 Dátum: 2010.10.17 vasárnap, 13:20:54 »

nem minden esetben.már ezerről rádlőhet a zsernyák,hogy bekóstoljon.Ott lesz egérutad-fékezni.200m-en belül meg halál lenne,ha nem lenne a blokkoló..... hehe
ezek a seggem 50 méterröl csikizték mutattam is nekik  levele  eplus2 mostanába hátulrol próbálnak engem.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #456 Dátum: 2010.10.22 péntek, 10:32:56 »

miért is jó ez a lézer érzékelő?a lézert nem tudod elöre érzékelni ugyan is abba a pillanatba be is mért ahogy azt neked a müszered jelzi,érzékeli.igy csak arra jó ,hogy tudod bemértek.

Én úgy olvastam, hogy fényképet csak bizonyos távolságon belül tudnak készíteni. Másrészt, ha gyorsan mész pl. autópályán, akkor nekik is messziről kell már rád lőni, mert különben elmész mellettük, mire történne valami és ilyenkor tudsz fékezni. Harmadrészt meg városban az is szempont, hogy legalább tudod, hogy rádmértek, mert ilyenkor esetleg tudsz venni egy I love police feliratú pólót... Wink vigyor3
Naplózva
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #457 Dátum: 2010.10.29 péntek, 20:04:32 »

Ismerősöm most szereltetett az OFF 535d-re 8 db  wow1 (5 elől, 3 hátul) blokkolót! Valami kiyo-t?
M7 kifelé mérte a  police kézzel irányított rá végig a mérőt, ahogy ment el mellette próbálta hátulról is bemérni. A tükörben csak fejcsóválást látott.
Kíváncsi vagyok kap-e büntit, amikor csipogott neki a jammer, elkezdett még jobban gyorsítani. taps Xar neki  rinya chip, no kat, no részecskeszűrő, dupla turbo, 300 paci, 600Nm, no km limit.
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #458 Dátum: 2010.11.25 csütörtök, 17:22:04 »

Érkezik az SCS-105 ös új Szuperlézer!
 
Már megjelent Budapest utcáin a jövõ év elején szolgálatba álló új rendõrségi szuperlézer az SCS-105. Teljesen új technológiával és Star Wars designnal. Jelenleg még a gyártó mérnökei végeznek vele nem hivatalos, azaz nem fizetõs méréseket. De 2011 januártól már a rend egyenruhás Õrei is az új SCS-105 készülékkel felügyelik az utakat.
 
Értesüléseink alapján melyeket a gyártó cég egy nevének elhallgatását kérõ mérnökétõl kaptunk kimagasló mûszaki tartalommal találkozhatunk. Sajnos a jelenleg használt infravörös ledes többfejes készülékek hatásfoka sem lesz elegendõ a megfelelõ blokkolásra. Új nagy periódusú szoftvere miatt pedig a nem szoftver frissíthetõ lézerblokkoló készülékek nagy része még jelezni sem fogja tudni. További rossz hír, hogy a SCS-105 szoftverét 2011 elsõ negyed évében a már használatban lévõ SCS-102 és SCS-103 lézerek is megkapják.
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #459 Dátum: 2010.11.26 péntek, 00:09:08 »

Érkezik az SCS-105 ös új Szuperlézer!
 
Már megjelent Budapest utcáin a jövõ év elején szolgálatba álló új rendõrségi szuperlézer az SCS-105. Teljesen új technológiával és Star Wars designnal. Jelenleg még a gyártó mérnökei végeznek vele nem hivatalos, azaz nem fizetõs méréseket. De 2011 januártól már a rend egyenruhás Õrei is az új SCS-105 készülékkel felügyelik az utakat.
 
Értesüléseink alapján melyeket a gyártó cég egy nevének elhallgatását kérõ mérnökétõl kaptunk kimagasló mûszaki tartalommal találkozhatunk. Sajnos a jelenleg használt infravörös ledes többfejes készülékek hatásfoka sem lesz elegendõ a megfelelõ blokkolásra. Új nagy periódusú szoftvere miatt pedig a nem szoftver frissíthetõ lézerblokkoló készülékek nagy része még jelezni sem fogja tudni. További rossz hír, hogy a SCS-105 szoftverét 2011 elsõ negyed évében a már használatban lévõ SCS-102 és SCS-103 lézerek is megkapják.
Köszi az infót! Tetszik! Tök hatásos marketing duma, de tényleg! Nevét elhallgató mérnök mi? Majdnem be is döltem.  coolsmiley Ja és mijazhogy nagy periódusú szoftver? Tizenöt éve foglalkozom számítógépekkel, meg elektronikával, de ilyet még nem hallottam.  wow1
Az összes eddigi trafi ugyanazt a 904 nm-es lézert használta. Emlékszem, amikor a scs-102-vel riogatták a népet. Aztán kiderült, hogy az is a 904 nm-en megy, meg a 103-is. Ha ezekre is fel akarják rakni az új kütyü szoftverét akkor nem lehet nagy különbség köztük, nemigaz? Erről is hamarosan ki fog derülni, hogy nem is akkora csoda. A híres éjjellátós gps-es csodával is beégetek, pedig mennyit riogatták az embert a híradóban, meg a fókuszban stb.
Szóval, véleményem szerint ez is csak ágyú és páncél esete. Ha igaz is a nagy csoda, akkor is meglesz az ellenszere hamarosan. A nevét elhallgató ménök, majd kiadja az infót, mint ahogy eddig is...  Wink
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #460 Dátum: 2010.11.26 péntek, 14:24:02 »

Köszi az infót! Tetszik! Tök hatásos marketing duma, de tényleg! Nevét elhallgató mérnök mi? Majdnem be is döltem.  coolsmiley Ja és mijazhogy nagy periódusú szoftver? Tizenöt éve foglalkozom számítógépekkel, meg elektronikával, de ilyet még nem hallottam.  wow1
Az összes eddigi trafi ugyanazt a 904 nm-es lézert használta. Emlékszem, amikor a scs-102-vel riogatták a népet. Aztán kiderült, hogy az is a 904 nm-en megy, meg a 103-is. Ha ezekre is fel akarják rakni az új kütyü szoftverét akkor nem lehet nagy különbség köztük, nemigaz? Erről is hamarosan ki fog derülni, hogy nem is akkora csoda. A híres éjjellátós gps-es csodával is beégetek, pedig mennyit riogatták az embert a híradóban, meg a fókuszban stb.
Szóval, véleményem szerint ez is csak ágyú és páncél esete. Ha igaz is a nagy csoda, akkor is meglesz az ellenszere hamarosan. A nevét elhallgató ménök, majd kiadja az infót, mint ahogy eddig is...  Wink
mail-ben kaptam hírlevélben, gondoltam kirakom
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #461 Dátum: 2010.11.26 péntek, 20:07:25 »

mail-ben kaptam hírlevélben, gondoltam kirakom
Sejtettem.  worship
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #462 Dátum: 2010.11.26 péntek, 20:10:04 »

Sejtettem.  worship
a led-es blokkolókban nem igazán hiszek, a lézerdiódás blokkoló pedig kumma drága, de legalább jó
am tényleg lesz új trafi?? én nem igazán hallottam róla a 103-ast nagyon beharangozták
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
BTomi
Vendég
« Új hozzászólás #463 Dátum: 2010.11.26 péntek, 21:06:45 »

Na ma a következő meglepivel találkoztam:

M0-ás dunakeszi kihajtó után pár méterrel állt egy pályamunkás sárga platós transporter, a platón csövek, táblák ahogy illik, tetején sárga villogó. Csak egy bibi volt vele: nem táblát raktak ki, nem a szalagkorláton dolgoztak, hanem a sofőr ülés fejtámlája helyére egy fámaIII-as volt felrakva és mérték a jónépet!  gun gun gun

A másik eheti poén egy 30 ezres csekk volt, amit a kollegám kapott szabálytalan parkolásért. A dolog érdekessége, hogy nem közteresek, nem rendőrök büntették meg és kapott csekket, hanem térfigyelő kamerával vadászták le!
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #464 Dátum: 2010.11.26 péntek, 21:09:30 »

Na ma a következő meglepivel találkoztam:

M0-ás dunakeszi kihajtó után pár méterrel állt egy pályamunkás sárga platós transporter, a platón csövek, táblák ahogy illik, tetején sárga villogó. Csak egy bibi volt vele: nem táblát raktak ki, nem a szalagkorláton dolgoztak, hanem a sofőr ülés fejtámlája helyére egy fámaIII-as volt felrakva és mérték a jónépet!  gun gun gun

apámat ezzel vadászták le...igaz, nem ma...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #465 Dátum: 2010.11.26 péntek, 21:26:06 »

Na ma a következő meglepivel találkoztam:

M0-ás dunakeszi kihajtó után pár méterrel állt egy pályamunkás sárga platós transporter, a platón csövek, táblák ahogy illik, tetején sárga villogó. Csak egy bibi volt vele: nem táblát raktak ki, nem a szalagkorláton dolgoztak, hanem a sofőr ülés fejtámlája helyére egy fámaIII-as volt felrakva és mérték a jónépet!  gun gun gun

A másik eheti poén egy 30 ezres csekk volt, amit a kollegám kapott szabálytalan parkolásért. A dolog érdekessége, hogy nem közteresek, nem rendőrök büntették meg és kapott csekket, hanem térfigyelő kamerával vadászták le!
A nagytestvér figyel! Pécsen jelöletlen, fehér, zárt, magasított furgonból szoktak mérni a raktérből az utastér felé a kis ablakon át.

Az előzőhöz: "Sokan, sokfélét írtak már eddig is az SCS-103-as "szuperlézerről", azonban fontos tisztáznunk, hogy itt valójában egy SCS-102-esre épülő technológiáról van szó. Röviden összefoglalva, semmilyen aggodalomra nincs ok, amennyiben a felszerelt lézerblokkoló az SCS-102-est is tudta blokkolni, úgy az SCS-103-ast is tudja blokkolni."
Innen: http://www.powertuning.hu/hirek/hirek/uj-informaciok-tapasztalatok-az-scs-103-sebessegmero-berendezesrol.html
Érdekes dolgokat írnak.
A 102-est és a 103-at "reklámozták" anno a pl.: a tényekben meg a m1-en a híradóban. Eza sztárvárszos lézer is lesz, ha lefutnak a béta tesztek és felfedezi valamelyik dilettáns szenzációhajhász újságíró.

Ja és hová lett a 104???  hehe
« Utoljára szerkesztve: 2010.11.26 péntek, 21:40:37 írta TZS » Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #466 Dátum: 2011.01.07 péntek, 18:00:26 »

Sziasztok!

A lézerblokkolók büntetésére próbapert indítanak a rendőrök. Hol tarthat az ügy, hallottatok róla?
Még az egyik decemberi híradóban volt, a tagot lemeszelték, az autóját lefoglalták és feljelentették, hogy a hatóság számítástechnikai eszközét zavarta, vagy valami hasonló okot mondtak.
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #467 Dátum: 2011.01.07 péntek, 18:02:38 »

Sziasztok!

A lézerblokkolók büntetésére próbapert indítanak a rendőrök. Hol tarthat az ügy, hallottatok róla?
Még az egyik decemberi híradóban volt, a tagot lemeszelték, az autóját lefoglalták és feljelentették, hogy a hatóság számítástechnikai eszközét zavarta, vagy valami hasonló okot mondtak.

asszem csak a blokkolót foglalták le, azóta se hallottam róla. én is kiváncsi vagyok, hogy mi lesz az ügy vége
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #468 Dátum: 2011.01.07 péntek, 18:21:24 »

asszem csak a blokkolót foglalták le, azóta se hallottam róla. én is kiváncsi vagyok, hogy mi lesz az ügy vége
Lehet, de az autót is mutatták. Valami fehér furgon volt.
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #469 Dátum: 2011.01.07 péntek, 22:05:57 »


Ez szerintem olyan 2-300 méter lehet.A csíkok alapján ki lehetne számolni.
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #470 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:06:21 »

Egy kis olvasnivaló a témában.
http://www.autonavigator.hu/tippek_tanacsadok/gyorshajtasi_buntetesek_elkerulese-4214?hirlevel
Naplózva
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #471 Dátum: 2011.02.02 szerda, 23:04:51 »

És a hozzászólások között ott a lényeg:
"Természetesen a detektorok és a blokkolók nem arra valók, hogy még a rendőrök előtt is el lehessen suhanni a megengedettnél nagyobb tempóval, hanem a mérésről értesülve és azt megzavarva legyen idő a megengedett tempóra lassítani, még mielőtt autónk sebessége megállapítható és dokumentálható lenne. Így a bírság sokszor megúszható, de arra a cikkben is utaltam, hogy jobb, ha a rendőrök nem értesülnek arról, hogy az autóban blokkoló van. Éppen ezért vannak rendszerek, amelyek néhány másodperc után automatikusan kikapcsolnak, mások kapcsolóval iktathatók ki a megengedett tempóra lassítás után."
Az a bizonyos hír illetve ahogy demagóg módon a médiában megjelent, sok félreértésre ad alapot. Nem az a gáz, ha van blokkolód és használod, hanem, hogy ha lassítás után nem kapcsolod ki. A csávó, akit elkaptak, nem tette meg. Nem a zavarásért, hanem a sebbességének dokumentálásáért kapták el. Illete a dokumentálás akadályozásáért. Ez azt jelenti, hogy amíg a kamera látóterében tartózkodott nem lehetett rögzíteni a sebességét a videón. Ez az a bizonyos informatikai rendszer megzavarása dolog.
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #472 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 07:25:45 »

És a hozzászólások között ott a lényeg:
"Természetesen a detektorok és a blokkolók nem arra valók, hogy még a rendőrök előtt is el lehessen suhanni a megengedettnél nagyobb tempóval, hanem a mérésről értesülve és azt megzavarva legyen idő a megengedett tempóra lassítani, még mielőtt autónk sebessége megállapítható és dokumentálható lenne. Így a bírság sokszor megúszható, de arra a cikkben is utaltam, hogy jobb, ha a rendőrök nem értesülnek arról, hogy az autóban blokkoló van. Éppen ezért vannak rendszerek, amelyek néhány másodperc után automatikusan kikapcsolnak, mások kapcsolóval iktathatók ki a megengedett tempóra lassítás után."
Az a bizonyos hír illetve ahogy demagóg módon a médiában megjelent, sok félreértésre ad alapot. Nem az a gáz, ha van blokkolód és használod, hanem, hogy ha lassítás után nem kapcsolod ki. A csávó, akit elkaptak, nem tette meg. Nem a zavarásért, hanem a sebbességének dokumentálásáért kapták el. Illete a dokumentálás akadályozásáért. Ez azt jelenti, hogy amíg a kamera látóterében tartózkodott nem lehetett rögzíteni a sebességét a videón. Ez az a bizonyos informatikai rendszer megzavarása dolog.

Tegye mindenki a szivere a kezet, aki ilyet hasznal: azert hasznalja, mert gyorsabban akar menni, mint amennyivel szabad. A tobbi meg csak duma, hogy a kinn felejtett 30-as tablanal kaszalo rendorok stb. ellen vedekezes, polgari engedetlenseg, nemtudommi. Aki pedig ezek utan csodalkozik, hogy a rend nem olyan nagyon eber orei eloveszik, ha ilyet talalnak nala, az igazabol nem tudom, min csodalkozik.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #473 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 18:51:57 »

Tegye mindenki a szivere a kezet, aki ilyet hasznal: azert hasznalja, mert gyorsabban akar menni, mint amennyivel szabad. A tobbi meg csak duma, hogy a kinn felejtett 30-as tablanal kaszalo rendorok stb. ellen vedekezes, polgari engedetlenseg, nemtudommi. Aki pedig ezek utan csodalkozik, hogy a rend nem olyan nagyon eber orei eloveszik, ha ilyet talalnak nala, az igazabol nem tudom, min csodalkozik.

AndyA
Nekem van!
És minek tenném a szívemre a kezem?
Jogosan használom,mert semmilyen rendelet nem tiltja!Sőt kapunyitóként németországban is elismerik néhány tipust,pedig ott tiltják!
És igenis ,ha megállítana a rendőr,bizony elkérném az azonosítószámát,hogy azt akarta,hogy vesztegessem meg-de én inkább feljelentem korrupciuó miatt!!
Aztán meggondolná,hogy hiányzik-e neki a belső vizsgálat!Ha ők így-másnak is lehet úgy!
Tilosból vadásznak,elbújva kaszálnak,semmilyen korrekt eljárásnak nem lehet nevezni a mai állapotokat a méréssel kapcsolatban!
Hivatkoznak a balesetekre,de úgy ahogy írod,bebújnak a bokor mögé,és amikor még számított,hogy hogyan haladsz át a vasúti átjárón,akkor lesből mérnek,hogy bekaszírozzák  a zsetont.Több milliárdos bevételről van szó.Gyakorlatilag a legkönnyeb bevételi forrás.De legalább korrekt módon csinálnák!
Sokkat komolyabb visszatartó hatása lenne.Most mia van?200al mentél a lakott területen,de elsem veszik a jogsid,ha beperkálsz 3kilót.Na ennek semmi értelme....

ez nem lelkiismereti kérdés,ez a szomorú valóság!Pedig nem is tudok száguldozni sem,mert reggelente 6 km-t 1óra20perc alatt teszek meg a dugóban.
hozzáteszem,gyorshajtásért 1xsem büntettek meg 17év alatt amíg nem volt,és azóta sem amióta van.
Szerinted amióta van,azóta notórius száguldozó lettem -a hátam mögött 3 gyerekkel?
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.03 csütörtök, 18:53:28 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #474 Dátum: 2011.02.05 szombat, 21:52:31 »

Nekem van!
És minek tenném a szívemre a kezem?
Jogosan használom,mert semmilyen rendelet nem tiltja!Sőt kapunyitóként németországban is elismerik néhány tipust,pedig ott tiltják!
És igenis ,ha megállítana a rendőr,bizony elkérném az azonosítószámát,hogy azt akarta,hogy vesztegessem meg-de én inkább feljelentem korrupciuó miatt!!
Aztán meggondolná,hogy hiányzik-e neki a belső vizsgálat!Ha ők így-másnak is lehet úgy!
Tilosból vadásznak,elbújva kaszálnak,semmilyen korrekt eljárásnak nem lehet nevezni a mai állapotokat a méréssel kapcsolatban!
Hivatkoznak a balesetekre,de úgy ahogy írod,bebújnak a bokor mögé,és amikor még számított,hogy hogyan haladsz át a vasúti átjárón,akkor lesből mérnek,hogy bekaszírozzák  a zsetont.Több milliárdos bevételről van szó.Gyakorlatilag a legkönnyeb bevételi forrás.De legalább korrekt módon csinálnák!
Sokkat komolyabb visszatartó hatása lenne.Most mia van?200al mentél a lakott területen,de elsem veszik a jogsid,ha beperkálsz 3kilót.Na ennek semmi értelme....

ez nem lelkiismereti kérdés,ez a szomorú valóság!Pedig nem is tudok száguldozni sem,mert reggelente 6 km-t 1óra20perc alatt teszek meg a dugóban.
hozzáteszem,gyorshajtásért 1xsem büntettek meg 17év alatt amíg nem volt,és azóta sem amióta van.
Szerinted amióta van,azóta notórius száguldozó lettem -a hátam mögött 3 gyerekkel?
eljen taps
Eddig szerencséd volt, hogy nem büntettek meg.
Engem már kétszer is! De miért? A lakott terület táblánál mérték, hogy nem 50-el gurolok már, hanem 56-nal! Esőben, viharban a második esetnél meg 40-es táblánál 50-el. Mind két esetben a táblánál nézték a tempóm, nem utána 20-30m-rel.
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #475 Dátum: 2011.02.05 szombat, 21:53:41 »

valaki halott valamit a békésmegyei srácról, akitől elvették a blokkolót?? én nem hallottam róla azóta sem....
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #476 Dátum: 2011.02.05 szombat, 22:03:24 »

valaki halott valamit a békésmegyei srácról, akitől elvették a blokkolót?? én nem hallottam róla azóta sem....
vádemelés. az ügy a bíróságon van, ítélet még nem született...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2011.02.05 szombat, 22:04:18 »

vádemelés. az ügy a bíróságon van, ítélet még nem született...
kiváncsi leszek mi lesz az ügy vége....
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #478 Dátum: 2011.02.05 szombat, 22:18:46 »

eljen taps
Eddig szerencséd volt, hogy nem büntettek meg.
Engem már kétszer is! De miért? A lakott terület táblánál mérték, hogy nem 50-el gurolok már, hanem 56-nal! Esőben, viharban a második esetnél meg 40-es táblánál 50-el. Mind két esetben a táblánál nézték a tempóm, nem utána 20-30m-rel.

tábla vonalától azzal a sebességgel kell haladnod ...
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #479 Dátum: 2011.02.05 szombat, 22:22:02 »

tábla vonalától azzal a sebességgel kell haladnod ...
jah minden a tábla vonalától hatályos, nálunk is a város(végé)t jelző táblákra álltak rá, van olyan település is, ahol ide fix trafipaxot telepítettek gun
ilyen elven akkor a buszmegálló elég hülyén van kitáblázva hehe

meg a kapubejárókra kirakott megállni tilos tábla is hehe
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
virag
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229


E-mail
« Új hozzászólás #480 Dátum: 2011.02.06 vasárnap, 19:02:04 »

szia én is hallottam a srácról de nekem azt mondták,hogy ö volt balfasz mert az nap azon a szakaszom nagyon sokszor ment és ott majd mindig mérnek és ezért vették ki a zsaruk
Naplózva

Mondeo mk4 2.0 tdci 140le 2008.
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #481 Dátum: 2011.02.06 vasárnap, 19:20:25 »

jah minden a tábla vonalától hatályos, nálunk is a város(végé)t jelző táblákra álltak rá, van olyan település is, ahol ide fix trafipaxot telepítettek gun
ilyen elven akkor a buszmegálló elég hülyén van kitáblázva hehe

meg a kapubejárókra kirakott megállni tilos tábla is hehe

Buszmegallora van kulon szabaly, hogy tabla elott-utan meddig ervenyes. Arra is, hogy kapubealloba nem allhatsz meg, akkor sem, ha nincs tabla kiteve.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #482 Dátum: 2011.02.06 vasárnap, 19:25:40 »

Buszmegallora van kulon szabaly, hogy tabla elott-utan meddig ervenyes. Arra is, hogy kapubealloba nem allhatsz meg, akkor sem, ha nincs tabla kiteve.

AndyA
tudom én, csak ellenpéldának széntam volna...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #483 Dátum: 2011.02.06 vasárnap, 19:25:55 »

szia én is hallottam a srácról de nekem azt mondták,hogy ö volt bal*** mert az nap azon a szakaszom nagyon sokszor ment és ott majd mindig mérnek és ezért vették ki a zsaruk
akkor meg is érdemli taps
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
mondeo111
Vendég
« Új hozzászólás #484 Dátum: 2011.02.07 hétfő, 10:53:54 »

Rosszul tudod!!! A lézerblokkoló nem érzékeli a radart egyáltalán!!!! Azt nem lehet blokkolni, csak előre jelezni. Egy jó radardetektor időben tudja jelezni, fotót pedig csak kb 50 méterről tud készíteni, úgyhogy van esélyed a lassításra. Radarral egyébként már nem igen mérnek a rendőrök, csak a fixen telepített dobozokban van radar, azt pedig a fix helyük miatt lehet tudni hogy hol vannak, vagy a GPS is jelzi őket ha úgy állítod be.
Nekem egyébként 3 fejes (2 elől, 1 hátul) Antilaser G9 lézerblokkolóm van, csak ajánlani tudom mindenkinek, még minden büntetéstől megóvott, egész közelről, hátulról is mértek rám és még azt is blokkolta, a fixen telepített dobozoknál pedig óvatosan nyomom a gázt.


A lézerblokkoló ha jól tudom ugyanúgy csak jelzi a radart mint a sima detektor. Ezek szerint sima trafi ellen nincs védelem help? (gondolom blokkolónál is ugyanannyi a falsriasztás)
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #485 Dátum: 2011.02.09 szerda, 19:54:34 »

http://egyenlito.blog.hu/2011/02/09/lezerblokkolot_hasznal_lazar_janos
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #486 Dátum: 2011.02.09 szerda, 19:57:06 »

mert megteheti,mint bárki más.az autóját viszont bevállalnám.....legalább egy kanyarra... finom
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #487 Dátum: 2011.02.09 szerda, 20:03:49 »

Kijafaxom aza lázárjános?  miaz  nemtudom
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #488 Dátum: 2011.02.09 szerda, 20:05:40 »

mert megteheti,mint bárki más.az autóját viszont bevállalnám.....legalább egy kanyarra... finom
az első tankolásig hehe
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #489 Dátum: 2011.02.09 szerda, 20:17:23 »

Kijafaxom aza lázárjános?  miaz  nemtudom
taps taps taps taps taps eljen nyes nyes Cheesy
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #490 Dátum: 2011.02.09 szerda, 20:18:13 »

Kijafaxom aza lázárjános?  miaz  nemtudom

Akinek Hodmezovasar, az orszag egyik legjobban eladosodott onkormanyzata egy S8-as, 450 pacis Audit lizingel havi 900 k-ert, es ad neki hozza havi 600 k benzinpenzt. O meg azt mondja, nem ezt kerte, "csak" egy biztonsagos szolgalati autot kert, erre ezt tettek a segge ala.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #491 Dátum: 2011.02.09 szerda, 20:18:38 »

Kijafaxom aza lázárjános?  miaz  nemtudom
nem tudod?pedig te fizeted neki az ódit! hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #492 Dátum: 2011.02.09 szerda, 20:58:45 »

Akinek Hodmezovasar, az orszag egyik legjobban eladosodott onkormanyzata
persze ...  hehe
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #493 Dátum: 2011.02.09 szerda, 21:22:45 »

persze ...  hehe

Lehet hehereszni, csak nincs min:

http://www.progresszivintezet.hu/pub/2010_08_11_onkormanyzatok_osszefoglalo.pdf

"Módosul valamelyest a kép, ha egy főre jutó adósságállományt veszünk alapul: e megközelítésben
Hódmezővásárhely (Fidesz-KDNP), az V. kerület (Fidesz-KDNP) és Kaposvár (Fidesz-KDNP) a három
legrosszabb helyzetben lévő önkormányzat."

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
mondeo111
Vendég
« Új hozzászólás #494 Dátum: 2011.02.10 csütörtök, 13:24:34 »

Ugyanúgy mint az összes seggfej politikusnak!!!
Egyébként a Lázár lazán meg tudja fizetni a blokkolót abból, ami a zsebében marad pluszban az új adótörvény óta!!! Na most lehet nevetni!!!  falbav falbav


nem tudod?pedig te fizeted neki az ódit! hehe
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #495 Dátum: 2011.02.10 csütörtök, 14:53:40 »

Ugyanúgy mint az összes ***fej politikusnak!!!
Egyébként a Lázár lazán meg tudja fizetni a blokkolót abból, ami a zsebében marad pluszban az új adótörvény óta!!! Na most lehet nevetni!!!  falbav falbav



Mert gondolod, hogy a "ceges" lizingautoba sajat penzbol veszi a blokkolat, mi?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
mondeo111
Vendég
« Új hozzászólás #496 Dátum: 2011.02.11 péntek, 16:42:22 »

Valószínű hogy igazad van!! Mert hát ugye a biztonsághoz ez is hozzátartozik!!! duhos2
Legújabb hír szerint visszadja az autót!! csak azt nem tudom hogy milyen lesz helyette?? Roll Eyes Biztos nem suzuki!!!!

Mert gondolod, hogy a "ceges" lizingautoba sajat penzbol veszi a blokkolat, mi?

AndyA
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #497 Dátum: 2011.02.11 péntek, 20:37:55 »

Valószínű hogy igazad van!! Mert hát ugye a biztonsághoz ez is hozzátartozik!!! duhos2
Legújabb hír szerint visszadja az autót!! csak azt nem tudom hogy milyen lesz helyette?? Roll Eyes Biztos nem suzuki!!!!


Melyiket? Merthogy ketto ilyenje van neki...

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #498 Dátum: 2011.02.11 péntek, 21:53:50 »

Akinek Hodmezovasar, az orszag egyik legjobban eladosodott onkormanyzata egy S8-as, 450 pacis Audit lizingel havi 900 k-ert, es ad neki hozza havi 600 k benzinpenzt. O meg azt mondja, nem ezt kerte, "csak" egy biztonsagos szolgalati autot kert, erre ezt tettek a ***e ala.

AndyA
nem tudod?pedig te fizeted neki az ódit! hehe
Szóval egy élősködő politikus akinek a sok naív és átvert választópolgár megszavazott egy zsíros állást? Ja, már értem!  banplz
Akkor egészségére.  mf3
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
haccsek
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53



E-mail
« Új hozzászólás #499 Dátum: 2011.03.20 vasárnap, 21:44:53 »

Hali! Tanácsot szeretnék kérni milyen traf blokkolót érdemes venni a mondira?
Naplózva

Mk3 2,0 2005 Tdci 130le sedán, Laser Interceptor 4
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.