Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 08:44:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 501812 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #100 Dátum: 2009.11.27 péntek, 19:45:42 »

Hy all!

Érdemes a külső kilincs rugójával barkácsolni, hogy jó legyen? Vagy felejtős az egész.
Ezt látatlanban elég nehéz megmondani. Neked kell eldöntened, hogy a képesség birtokában vagy-e, van-e elég türelmed a dologhoz, vagy veszel másikat és beteszed azt...
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2009.11.28 szombat, 14:13:19 »

Ezt látatlanban elég nehéz megmondani. Neked kell eldöntened, hogy a képesség birtokában vagy-e, van-e elég türelmed a dologhoz, vagy veszel másikat és beteszed azt...
Szia!
Idő az akad, műhelyem megvan hozzá, türelmem hááát talán.  vigyor3
Az a gáz hogy a vezető oldali ajtó kilincs egy kicsit laza, mármint a rugó és inkább megcsinálnám ha van rá remény. Tehát van valami ötlet?  Undecided
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2009.11.28 szombat, 19:03:07 »

Szia!
Idő az akad, műhelyem megvan hozzá, türelmem hááát talán.  vigyor3
Az a gáz hogy a vezető oldali ajtó kilincs egy kicsit laza, mármint a rugó és inkább megcsinálnám ha van rá remény. Tehát van valami ötlet?  Undecided

Holnap megnézem van-e "raktáron". Ha van, adsz egy címet és egy 500-asért a tied. Akkor nem lesz gondod a türelemmel sem  Wink
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2009.11.28 szombat, 19:24:25 »

Holnap megnézem van-e "raktáron". Ha van, adsz egy címet és egy 500-asért a tied. Akkor nem lesz gondod a türelemmel sem  Wink
Hát az nagyon jó lenne. 1000 köszönet érte.  worship worship worship
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2009.11.28 szombat, 19:28:41 »

Hát az nagyon jó lenne. 1000 köszönet érte.  worship worship worship

Még ne köszönd  nyes eddig csak ígéret van  Wink
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2009.11.28 szombat, 19:57:09 »

Még ne köszönd  nyes eddig csak ígéret van  Wink
Nembaj azt is megköszönöm.  nyes  worship worship
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 18:43:02 »

Neked is az a baj, hogy nem ugrik vissza az eredeti állásba  a kilincs? Rémisztően idegesítő, én is csak kerülgetem, hogy megbontsam-e vagy sem. Ha azóta megcsináltad, illetőleg megbizniszeltétek a dolgot, arról szeretnék tudni én is, ha lehet, mert mégiscsak meg kellene csinálni!
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2009.12.08 kedd, 16:35:22 »

Neked is az a baj, hogy nem ugrik vissza az eredeti állásba  a kilincs? Rémisztően idegesítő, én is csak kerülgetem, hogy megbontsam-e vagy sem. Ha azóta megcsináltad, illetőleg megbizniszeltétek a dolgot, arról szeretnék tudni én is, ha lehet, mert mégiscsak meg kellene csinálni!
A te gondodra wd-40 az orvosság. Ha nem akarod lebontani az ajtókárpitot, akkor a hosszú csövet dugd be a kilincs alatt a tengelyvégek közelébe és adjál neki dögivel. Mozgasd meg alaposan, aztán pár nap múlva ellenőrizd le. Ha még mindig ragad, akkor nem találtál be, nincs más, mint kárpit le és akkor tudsz pontosabban célozni.
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2009.12.09 szerda, 18:25:31 »

Nah, fújom is rendesen, aztán meglátjuk!
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2009.12.10 csütörtök, 11:12:34 »

Neked is az a baj, hogy nem ugrik vissza az eredeti állásba  a kilincs? Rémisztően idegesítő, én is csak kerülgetem, hogy megbontsam-e vagy sem. Ha azóta megcsináltad, illetőleg megbizniszeltétek a dolgot, arról szeretnék tudni én is, ha lehet, mert mégiscsak meg kellene csinálni!

A WD-40 kúra megjavítja majd. Nekem is ez volt, amikor hozzám került a jószág. Befújtam mindent mindenhol (az ajtó alján folyt ki a WD-40 hehe) és utána everybóddi háppíí volt, minden működött.

Mostanában meg olyat csinált arany szive, hogy 13 fok alatt a vezetőoldali ajtó kallantyű nyitására-zárására nem reagált a többi zár, vagyis nem vezérelte. Adtam a zárnak is egy kis puncilevet és azóta minden faxa. eljen
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2009.12.20 vasárnap, 10:19:05 »

A WD-40 kúra megjavítja majd. Nekem is ez volt, amikor hozzám került a jószág. Befújtam mindent mindenhol (az ajtó alján folyt ki a WD-40 hehe) és utána everybóddi háppíí volt, minden működött.

Mostanában meg olyat csinált arany szive, hogy 13 fok alatt a vezetőoldali ajtó kallantyű nyitására-zárására nem reagált a többi zár, vagyis nem vezérelte. Adtam a zárnak is egy kis puncilevet és azóta minden faxa. eljen
Nyomtam neki én is wd-40-et, de sajna annyira kivan a rugó, hogy már nem segít rajta (ez a bal első). A bal hátsóból meg hiányzik egy alkatrész ami egy sima hajlított rúd és valami zöld tartó konzol, azért nemtudom kinyitni kivülről. Majd tavasszal ha jó idő lesz legyártok belőle egy párat.  Wink
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2009.12.31 csütörtök, 17:08:22 »

Megoldódni látszik a fékes kálváriám

Tegnap nekiláttam, hogy lelégtelenítsem a féket. Egybekötöttem rögtön egy folyadék cserével is, mert olyan színe volt már, hogy adta magát.
Először is fecskendővel leszippantottam a tartályból úgy, hogy alig maradjon az alján. Áttörölgettem kipucoltam feltöltöttem új folyadékkal.
Elkezdtük a haverommal a légtelenítést és nagy meglepetésemre a 4 kerékből 3-nál elég méretes bubik jöttek ki kb 3-ik pumpálásra. Tökre örültem, hogy na akkor itt a ludas. Végeztünk(ő pumpált én voltama fékeknél) beülök a kocsiba, hogy kiálljak a garázsból, kifelé jövet hozzáérek a fékhez hát azt hittem kiesek a szélvédőn.  hehe kb 1cm benyomása után olyan kemény a pedál, mintha téglát raknának alá és úgy is fog.
Üröm az örömben:
- az egyik fékdobot leszedve láttam, hogy a két fékbetét közül csak az egyiket koptatja és lassan csereérett is lesz.
- a bal hátsó keréklevételnél mikor emeltem úgy ahogy volt frankón be is rogyott a küszöböm  rinya szerencse, hogy a csere küszöb már ott lapul a motorgarázs hátsó sarkában

Ami még érdekes, hogy sokkal nagyobb fékerőt ki tudok most fejteni, mint azelőtt. Gondolom mert levegőtlen a rendszer és nem az van, hogy a 4 kerék közül az egyik hamarabb fog és blokkolna és az ABS most nem szabályoz le olyan alacsony fékerőnél jupeeee
ha már írod a küszöböt,akkor egy kérdés.Nálam is cserés,de nem tudom,hogy mi legyen.Javítóelem v. bontott kivágott,vagy egyszerűen a kerékívvel együtt (javítóelemmel vagy egy egész bontott hátsóelemmel).Nálam a küszöb mindkét oldalon és a hátsó kerékívek is egyre rosszabb állapotúak,ezért nem tudom egyelőre,hogy mi legyen.
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2009.12.31 csütörtök, 17:28:04 »

ha már írod a küszöböt,akkor egy kérdés.Nálam is cserés,de nem tudom,hogy mi legyen.Javítóelem v. bontott kivágott,vagy egyszerűen a kerékívvel együtt (javítóelemmel vagy egy egész bontott hátsóelemmel).Nálam a küszöb mindkét oldalon és a hátsó kerékívek is egyre rosszabb állapotúak,ezért nem tudom egyelőre,hogy mi legyen.

Szerintem célszerű rögtön mindkét küszöböt két-két javítóívvel együtt. Felesleges bontottan. Pár ezresért lehet venni újakat. Én pl nagyon akciósan vettem a balos külső küszöbömet 2000pénzért kéz alól.
Az a vicc, hogy a jobbos küszöböm gyári és rozsdamentes. A bal küszöböt meg egy kicsit ott az alját valaki korábban odavághatta valami kavicsnak vagy ilyesminek és cserélve volt már a bal küszöböm. Ennek ellenére az már át is van rohadva és rendes nagy lyuk is van rajta a hátsó ajtó sarkánál. Az biztos, hogy most ha cserélem akkor addig egy lépést nem mozdulok a kocsival amig belülről viasszal vagy alvázvédővel fel nem tölti a karosszériás a küszöböt.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2009.12.31 csütörtök, 18:15:02 »

ha már írod a küszöböt,akkor egy kérdés.Nálam is cserés,de nem tudom,hogy mi legyen.Javítóelem v. bontott kivágott,vagy egyszerűen a kerékívvel együtt (javítóelemmel vagy egy egész bontott hátsóelemmel).Nálam a küszöb mindkét oldalon és a hátsó kerékívek is egyre rosszabb állapotúak,ezért nem tudom egyelőre,hogy mi legyen.
a legbiztosabb az új, rendesen kezelve, szerintem
én legalábbis úgy fogom csináltatni, remélhetőleg tavasszal sikerül megoldani
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #114 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 12:54:01 »

Üdv skacok!

Az ajtózáram - amióta puncilével kezeltem -megőrjít! Mostmár a kilincs frankó, de belülről gondok vannak, a belső kilincs kinyit, de sztem nem eléggé, ezért becsukni az ajtót csak a külső kilincs ismételt meghúzása után lehet. A bajom nemcsak ez, hanem szétaprítottam a fogantyú burkolatát (kell nekem hidegben szerelni), ami fa erezetet mímelt. Honnan tudok én olyat szernyálni?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 13:07:11 »

Üdv skacok!

Az ajtózáram - amióta puncilével kezeltem -megőrjít! Mostmár a kilincs frankó, de belülről gondok vannak, a belső kilincs kinyit, de sztem nem eléggé, ezért becsukni az ajtót csak a külső kilincs ismételt meghúzása után lehet. A bajom nemcsak ez, hanem szétaprítottam a fogantyú burkolatát (kell nekem hidegben szerelni), ami fa erezetet mímelt. Honnan tudok én olyat szernyálni?
eladó topicban mindenki szabadulna a famintástól, lehet, hogy van hozzá kilincskeret is
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 14:00:29 »

Inkább cserélnék kompletten. Igazság szerint nekem sem tetszik túlságosan.
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #117 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 16:38:33 »

Inkább cserélnék kompletten. Igazság szerint nekem sem tetszik túlságosan.
van fekete és szürke is. a fekete, az tuti komplett. a szürkét át kell nézni.
ha érdekel pü-zz
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 17:06:19 »

Már úgy értem, hogy mindenki kompletten akar cserélni, én nem akarok egyenlőre bajllódni vele, csak össze-vissza törtem az az egyet. Bocsi a félreérthetőségért!
Naplózva
Lalee82
Vendég
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 19:44:22 »

Valaki nem tudj esetleg,hogy 1-es Mondeo-ra fel lehet e rakni a 2-es hátsó lökösét?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #120 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 19:46:17 »

Valaki nem tudj esetleg,hogy 1-es Mondeo-ra fel lehet e rakni a 2-es hátsó lökösét?
fel lehet rakni, ugyanaz  eljen
Naplózva
Lalee82
Vendég
« Új hozzászólás #121 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 19:49:03 »

Minden alakitás nélkül? Ennek most örülök. Köszi szépen.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #122 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 19:50:45 »

Minden alakitás nélkül? Ennek most örülök. Köszi szépen.
így van, jó pár elem egyezik a két autó között  wave
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 22:49:07 »

így van, jó pár elem egyezik a két autó között  wave
suba autójában is a balhátsó ajtó egyesből való...Te gondoltad volna?Övé a padlizsán kettes volt.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #124 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 22:55:41 »

suba autójában is a balhátsó ajtó egyesből való...Te gondoltad volna?Övé a padlizsán kettes volt.
akkor azért nem csukódott a vezető ajtaja  uglystupid2 2funny 2funny
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #125 Dátum: 2010.01.27 szerda, 21:10:27 »

akinek van mocitető eladó privibe jelezze. THX
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #126 Dátum: 2010.02.06 szombat, 23:12:31 »

A mk 1 mondik eleje ugyanaz mindegyiknél ugye? Az mk1 és mk2 es mondeo kombi hátsó lököse és ajtai  ugyanazok?Illetve az ülések és ajtókárpitokat feltudom rakni egy egyes mondiba is nem?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #127 Dátum: 2010.02.07 vasárnap, 08:44:39 »

A mk 1 mondik eleje ugyanaz mindegyiknél ugye? Az mk1 és mk2 es mondeo kombi hátsó lököse és ajtai  ugyanazok?Illetve az ülések és ajtókárpitokat feltudom rakni egy egyes mondiba is nem?
Az eleje ugyanaz,az első lökös az RS változatnál más-igaz csak az alsó része,de ugyanúgy felrakható bármelyikre.A kettes-egyes csomagtér ajtót nem tudom,ugyanaz-e,de a hátsó lökös igen.Az oldalajtók,kárpitok,ülések egyformák.A különbség csak annyi,hogy az ablakemelő kapcsolók mások ill. a kettes első üléseiben volt oldallégzsákos kivitel is.HA nem kötöd be,nem történik semmi (nálam sincsenek bekötve...)
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2010.03.11 csütörtök, 21:15:12 »

Sziasztok!

Lenne egy érdekes kérdésem: a mondeo lökösét érdemesebb meghegesztetni és üvegszállal összestoppolni vagy venni egy kevésbé sérültet?
Esetleg nem tudtok valakit akinek van jó áron eladó hátsó lököse és első is (ködlámpás).
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2010.03.12 péntek, 08:17:52 »

Sziasztok!

Lenne egy érdekes kérdésem: a mondeo lökösét érdemesebb meghegesztetni és üvegszállal összestoppolni vagy venni egy kevésbé sérültet?
Esetleg nem tudtok valakit akinek van jó áron eladó hátsó lököse és első is (ködlámpás).

nálam símán eltört ugyanott a ragasztás után...állítólag hozzáértő csinálta (tényleg az)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2010.03.12 péntek, 08:19:16 »

Sziasztok!

Lenne egy érdekes kérdésem: a mondeo lökösét érdemesebb meghegesztetni és üvegszállal összestoppolni vagy venni egy kevésbé sérültet?
Esetleg nem tudtok valakit akinek van jó áron eladó hátsó lököse és első is (ködlámpás).


Sztem érdemesebb a hegesztgetés, mint a keresgélés. Épp bontott gyárit találni nagyon nehéz, az utángyártott nem passzol tökéletesen...
Minden MKI-es első lökös ködlámpás!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2010.03.12 péntek, 08:19:57 »

nálam símán eltört ugyanott a ragasztás után...állítólag hozzáértő csinálta (tényleg az)

Ezek szerint tényleg csak állítólag, vagy nem volt szerencséd... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2010.03.12 péntek, 08:50:21 »

Ezek szerint tényleg csak állítólag, vagy nem volt szerencséd... szomoru1
Nem,tényleg profi...és nő.Gyakorlatilag ő kezdte Szegeden a műanyag elemek javítását.Én előtte a régi lököst vittem hozzá,mert a töréskor a jobb oldalon belül leszakadt a fül,amit be kell akasztani.Úgy képzeld el,hogy apró műanyagcafatokból (is) rakja össze az idomokat,egyedi elemeket,amiket drága lenne legyártatni.Autó,motor,hajó stb...Nálam az volt a bibi a pirossal,hogy gyönyörűen megcsinálta,aztán rondán lefestették,de felrakás után befeszült és szépen eltört újra ott ahol javította.Végül hallgatólagosan a szerelőnek nem fizettem ki a javítást (lökös fel-le,festés,habpótlás) mert ők is benne voltak,hogy nem egyenletesen húzták a  csavarokat.Persze rohadt meló,aki már szedett le,az tudja,dehát ezért kapj(t)a a pénzt.Így járt,nekem meg mindegy,hogy repedt...úgyis állandóan lekoccolom a téglafalat....
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2010.03.21 vasárnap, 21:31:32 »

Ha találtam, egy angol lámpasort előre a mk1esbe, akkor elég csak a lámpaüveget és a terelőprizmát cserélnem és tudom is haználni itthon?
Naplózva
Satya
Vendég
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2010.03.30 kedd, 17:02:03 »

Üdv mindenkinek!

96-os kombihoz keresek bontott gyári hátsó lökhárítót, és jobb hátsó lámpát.

előre is köszi!

Üdv: Satya
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2010.03.30 kedd, 20:10:10 »

Üdv mindenkinek!

96-os kombihoz keresek bontott gyári hátsó lökhárítót, és jobb hátsó lámpát.

előre is köszi!

Üdv: Satya
szerintem állj be a sorba...a kombi hátsó lököst sokan keresik...de próbáld meg a klubos bontósokat (szundi,mk2,hentes,jánosmester,astor stb...) ja,tudtommal jó az mk2-es lököse is.
Naplózva
Satya
Vendég
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2010.03.30 kedd, 22:33:29 »

köszi! Wink
Üdv Satya
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2010.03.31 szerda, 09:48:24 »

Szia Satya!

Írtam emilt.

Üdv, HegeGabi.
Naplózva
olyi76
Vendég
« Új hozzászólás #138 Dátum: 2010.05.09 vasárnap, 19:07:43 »

Üdv mindenkinek!
 worship
Most vásároltam egy MK1-es Mondeót, és gondoltam már is a segítségeteket kérném. Na durr bele! help 5 ajtós a kicsike, f..sza moci, futómű, fék de a hátsó lökös törött sajna, bontottat még nem találtam hozzá, gondoltam hátha itt nálatok sikerrel járok, de ha nem akkor veszek újat.
Ha valakinek volna elfekvőben biztosan megegyeznénk!
Előre is köszi!  integet2
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2010.05.10 hétfő, 08:24:44 »

Sziasztok!

Remélem jó fórumba írom a kérdésemet. Van egy MK1-es mondeóm, sedan kivitelben. Erre szeretnék tetőcsomagtartót vásárolni, lehetőleg újat, de nem negyvenezerért, az kicsit nonszensz, szerintem. NEm tudom, hogy a pl. a Tesco-ban kapható tetőcsomagtartók közül van-e hozzávaló. Akinek van ilyen típusú mondeóra tetőcsomagtartója, megtenné, hogy feldob egy fotót a csomagtartó rögzítő részéről, hogy is nézki, milyet keressek?

Köszönettel: BluElite
Naplózva
szabotom
Vendég
« Új hozzászólás #140 Dátum: 2010.05.10 hétfő, 09:27:50 »

MkI hez keresek bontott (esetleg utangyártott újat) első lököst. Ha valaki dúskál bennük , kérem ne tartsa vissza magát Smiley
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #141 Dátum: 2010.05.10 hétfő, 11:16:37 »

Sziasztok!

Remélem jó fórumba írom a kérdésemet. Van egy MK1-es mondeóm, sedan kivitelben. Erre szeretnék tetőcsomagtartót vásárolni, lehetőleg újat, de nem negyvenezerért, az kicsit nonszensz, szerintem. NEm tudom, hogy a pl. a Tesco-ban kapható tetőcsomagtartók közül van-e hozzávaló. Akinek van ilyen típusú mondeóra tetőcsomagtartója, megtenné, hogy feldob egy fotót a csomagtartó rögzítő részéről, hogy is nézki, milyet keressek?

Köszönettel: BluElite
bontóban próbálkozz szerintem elsődlegesen vagy használtautón próbálkozz, hátha valaki alkatrészenként is ad el folgokat
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2010.05.10 hétfő, 11:16:57 »

MkI hez keresek bontott (esetleg utangyártott újat) első lököst. Ha valaki dúskál bennük , kérem ne tartsa vissza magát Smiley
nem nagyon lehet találni lököst, elég sérülékeny
az utángyártottal meg vigyázz, nem mindegyik illeszkedik rendesen
Naplózva
szabotom
Vendég
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2010.05.10 hétfő, 12:40:06 »

nem nagyon lehet találni lököst, elég sérülékeny
az utángyártottal meg vigyázz, nem mindegyik illeszkedik rendesen

Valami pedig kell, mert anélkül elég randa , ráadásul műszakira is mennem kellene vele   Undecided
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2010.05.10 hétfő, 16:50:16 »

műanyagossal kipótoltatni?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #145 Dátum: 2010.05.12 szerda, 11:21:44 »

MkI hez keresek bontott (esetleg utangyártott újat) első lököst. Ha valaki dúskál bennük , kérem ne tartsa vissza magát Smiley
Szia!

Ugyan nem tuti állapotú, de használható, ködlámpával. Ha nincs kiépítve ködlámpád, akkor a ködlámpamentes alsó burkolatot is tudom adni a ködlámpák helyett vagy mellé vagy ahogy lebeszéljük. Képek: Ez és a következő 6 kép. A lökös pesten van.

Üdv, HegeGabi.
Naplózva
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #146 Dátum: 2010.05.12 szerda, 15:31:55 »

Szia!

Ugyan nem tuti állapotú, de használható, ködlámpával. Ha nincs kiépítve ködlámpád, akkor a ködlámpamentes alsó burkolatot is tudom adni a ködlámpák helyett vagy mellé vagy ahogy lebeszéljük. Képek: Ez és a következő 6 kép. A lökös pesten van.

Üdv, HegeGabi.

pont ilyen színű az enyém is!  integet2
Naplózva
szabotom
Vendég
« Új hozzászólás #147 Dátum: 2010.05.19 szerda, 07:38:58 »

Vettem egy utángyártottat , majd kiderül mennyire életképes ötlet volt. Egy kérdés a végére.  A kaszniban hol találom meg , hogy mi a színkódja az autó színének ? (Ha odaállítok a festőhöz , hogy nekem tenger zöld kell , elhajt a ****ába )
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2010.05.19 szerda, 08:28:57 »

Vettem egy utángyártottat , majd kiderül mennyire életképes ötlet volt. Egy kérdés a végére.  A kaszniban hol találom meg , hogy mi a színkódja az autó színének ? (Ha odaállítok a festőhöz , hogy nekem tenger zöld kell , elhajt a ****ába )
a forgalmiban benne kell lennie a színkódnak.Egyébként meg a típustáblán rajta van (zárhídon) az alsó sor Farbe/colour feliratnál.

Segítség itt (már amennyire látható...):
http://kepfeltoltes.hu/100519/COLOR_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az utángyártott jó is lehet (nekem legalábbis nem volt gondom vele) de írtak itt horror történeteket teljesen máshol levő furatokról,rögzítési pontokról,centis eltérésekről.A cromaxnál láttam már én is kettes mondeo lököst,amit akkor vittek vissza.Semmi nem stimmelt rajta (pluszban volt már ott egy transit első lökös,az meg szállításkor úgy el csavarodott,hogy nem állt vissza a normál állapotba.Biztos jó anyagból volt...)
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.19 szerda, 08:39:18 írta misi107 » Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2010.05.19 szerda, 08:34:07 »

Vettem egy utángyártottat , majd kiderül mennyire életképes ötlet volt. Egy kérdés a végére.  A kaszniban hol találom meg , hogy mi a színkódja az autó színének ? (Ha odaállítok a festőhöz , hogy nekem tenger zöld kell , elhajt a ****ába )
sokkal jobban szeretik, ha a kocsiról viszel egy darabot (mondjuk tanksapka), mert akkor olyat kever ki, mivel a gyári szín vélhetően már kifakult
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.062 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.