Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 10:30:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 501846 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2011.01.31 hétfő, 11:51:26 »

belső prizma.
Köszi.
Találtam itthon egy újszerű jobbost,meg a neten egy bontott balost 2000-ért.
Az új ára elég horror,5-6 ezret mondtak rá.
 Shocked
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2011.01.31 hétfő, 11:56:22 »

Köszi.
Találtam itthon egy újszerű jobbost,meg a neten egy bontott balost 2000-ért.
Az új ára elég horror,5-6 ezret mondtak rá.
 Shocked
arra ügyelj, hogy ne legyen sárga, mert akkor borzalmasan néz ki és alig lehet látni vele.
az izzókat nézd meg és ami azzal kapcsolatban nagyon fontos, hogy uv szűrős legyen, mert ha nem az, akkor nagyon gyorsan besárgul a plexi.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2011.01.31 hétfő, 14:10:18 »

Köszi.
Találtam itthon egy újszerű jobbost,meg a neten egy bontott balost 2000-ért.
Az új ára elég horror,5-6 ezret mondtak rá.
 Shocked

És tuti nem vésett az üveg?
Merre lax Szlovákiában?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2011.01.31 hétfő, 19:16:24 »

És tuti nem vésett az üveg?
Merre lax Szlovákiában?
Igen Szlovákiában a határ mellett.Esztergomnál.Az a helyzet,hogy a kocsin sima üveg van de nincs bent a prizma.Találtam egy jobbos újszerű prizmát meg 2 db. jobbos sima búrát meg egy jobbos vésett búrát a sufniban.Most vagy balos prizmát kell vennem vagy egy balos vésett üveget.A prizma lesz az olcsóbb mert azt találtam a neten 2000-ért.
Szerdán mindenképp megyünk Pestre akkor elmegyünk a prizmáért.
 Grin
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2011.01.31 hétfő, 22:34:23 »

Neeem,pont fordítva van.Ha gyári a fényszóró,akkor külön-külön vannak.Nekem például a cserekor a karosszériás fogta össze egy lemezzel meg szegecsekkel a két fényszórót.Én is vettem ki párszor a fényszórókat,sosem vettem le a lököst.óvatosan kifordítható anélkül is.

Rosszul emléxel. Gyári egyben van, manual szerint is fűrészelni kell, ha csak az egyik cserés. Az ugy. van két darabban. Gyárit nem szeded ki a lökös levétele nélkül.
Naplózva
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2011.02.01 kedd, 08:02:36 »

Rosszul emléxel. Gyári egyben van, manual szerint is fűrészelni kell, ha csak az egyik cserés. Az ugy. van két darabban. Gyárit nem szeded ki a lökös levétele nélkül.
Nem egészen értem.Ezek amiket találtam mind gyári lámpák és patentek fogták össze.A lököst gondoltam,hogy le kell venni mert az alsó patentekhez nem lehet hozzáférni.
 wave
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2011.02.01 kedd, 08:50:43 »

Igen Szlovákiában a határ mellett.Esztergomnál.Az a helyzet,hogy a kocsin sima üveg van de nincs bent a prizma.Találtam egy jobbos újszerű prizmát meg 2 db. jobbos sima búrát meg egy jobbos vésett búrát a sufniban.Most vagy balos prizmát kell vennem vagy egy balos vésett üveget.A prizma lesz az olcsóbb mert azt találtam a neten 2000-ért.
Szerdán mindenképp megyünk Pestre akkor elmegyünk a prizmáért.
 Grin

Én meg itt lakom Esztergomban. wave Ha bármiben tudok segíteni, akkor ne tétovázz!!!!!
Nekem sztem van otthon prizmám, talán mindkét oldalra, de egyik sem újszerű. Viszont felajánlom, ha megtalálom, és lenne időd gyűjteni a balos vésettre! Wink Hidd el, megéri...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2011.02.01 kedd, 09:21:09 »

Én meg itt lakom Esztergomban. wave Ha bármiben tudok segíteni, akkor ne tétovázz!!!!!
Nekem sztem van otthon prizmám, talán mindkét oldalra, de egyik sem újszerű. Viszont felajánlom, ha megtalálom, és lenne időd gyűjteni a balos vésettre! Wink Hidd el, megéri...
Szia. wave
Köszönöm.Be vannak sárgulva?Arra gondoltam,hogy holnap megveszem amit Pesten árulnak ha nincs besárgulva.2000 nem olyan nagy pénz és most sürgősen kell mert villogtatnak a szembejövők.
Figyelni fogom a vaterát és később tuti lesz apróért vésett üveg.2500-ért van fent most is de sima.
 wave
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2011.02.01 kedd, 09:56:43 »

Szia. wave
Köszönöm.Be vannak sárgulva?Arra gondoltam,hogy holnap megveszem amit Pesten árulnak ha nincs besárgulva.2000 nem olyan nagy pénz és most sürgősen kell mert villogtatnak a szembejövők.
Figyelni fogom a vaterát és később tuti lesz apróért vésett üveg.2500-ért van fent most is de sima.
 wave

Hát nem új, az biztos. Az ajánlatom áll, este meg is keresem őket!

Olajat is akarsz venni holnap??
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.01 kedd, 09:58:39 írta Joe » Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2011.02.01 kedd, 10:01:44 »

Hát nem új, az biztos. Az ajánlatom áll, este meg is keresem őket!

Olajat is akarsz venni holnap??
Az olaj már megvan,ford olaj.Igaz 10w40 de most már ez megy bele.Mikor tudnánk összefutni a prizmák miatt?
 Wink
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2011.02.01 kedd, 10:08:46 »

Az olaj már megvan,ford olaj.Igaz 10w40 de most már ez megy bele.Mikor tudnánk összefutni a prizmák miatt?
 Wink

Ne menjen bele!!! Inkább add el, és vegyél gyári 5W30-at. Ez sajnos nem vicc: a hidrotőke nagyon drága dolog, és a 10W40 nem keni.. Ha kell, küldöm a kontaktot az olajhoz...

Délután/este jelentkezem a prizma ügyben! Fél 5-ig dolgozom, utána megyek haza. Akkor tudom megnézni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2011.02.01 kedd, 10:16:35 »

Ne menjen bele!!! Inkább add el, és vegyél gyári 5W30-at. Ez sajnos nem vicc: a hidrotőke nagyon drága dolog, és a 10W40 nem keni.. Ha kell, küldöm a kontaktot az olajhoz...

Délután/este jelentkezem a prizma ügyben! Fél 5-ig dolgozom, utána megyek haza. Akkor tudom megnézni...
Köszönöm!
 wave
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2011.02.01 kedd, 10:53:23 »

Nem egészen értem.Ezek amiket találtam mind gyári lámpák és patentek fogták össze.A lököst gondoltam,hogy le kell venni mert az alsó patentekhez nem lehet hozzáférni.
 wave

Pedig egyszerű. Ami a gyárból az autóval együtt kijött ("A" minőségi kategória, Bosch vagy Hella) az mind egyben van, fröccsöntve és szét kell középen fűrészelni, ha csak az egyiket akarod cserélni.

Amit az autósboltban veszel gyári újként, az nem azonos az "A" kategóriával. Olyat már nem gyártanak, max. Ebay-en találsz elfekvőben. Amit a boltban kapsz gyári újként az a gyári sablonnal utólag készített példány. Ezt nevezik "A1" kategóriának. Ezek többnyire nincsenek egybeöntve, mivel nem sokan vesznek párban fényszórót, utólag inkább egyesével veszik.

Aztán van a "B" kategória, a minőségi utángyártott és van a  "B1" a gagyi utángyártott.

Van még "AII." kategória: gyári sablon alapján utángyártott, szállítási sérült. (ilyet keress, ennek a legjobb az ár-érték aránya finom)
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.01 kedd, 10:54:59 írta drof » Naplózva
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2011.02.01 kedd, 11:08:01 »

Pedig egyszerű. Ami a gyárból az autóval együtt kijött ("A" minőségi kategória, Bosch vagy Hella) az mind egyben van, fröccsöntve és szét kell középen fűrészelni, ha csak az egyiket akarod cserélni.

Amit az autósboltban veszel gyári újként, az nem azonos az "A" kategóriával. Olyat már nem gyártanak, max. Ebay-en találsz elfekvőben. Amit a boltban kapsz gyári újként az a gyári sablonnal utólag készített példány. Ezt nevezik "A1" kategóriának. Ezek többnyire nincsenek egybeöntve, mivel nem sokan vesznek párban fényszórót, utólag inkább egyesével veszik.

Aztán van a "B" kategória, a minőségi utángyártott és van a  "B1" a gagyi utángyártott.

Van még "AII." kategória: gyári sablon alapján utángyártott, szállítási sérült. (ilyet keress, ennek a legjobb az ár-érték aránya finom)
Már értem,a műanyag ház van egybe öntve.Én csak a búrát akarom levenni.
 Wink
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2011.02.01 kedd, 11:47:56 »

Már értem,a műanyag ház van egybe öntve.Én csak a búrát akarom levenni.
 Wink
azt is egyszerűbb, ha a lámpahidat középen elvágod egy fűrészlappal. akkor nem kell levenni a lökhárítót. javasolták már többen, hogy pl prizma cserénél elég a felső kapcsokat kiakasztani és megdönteni az üveget, de nekem nem volt hozzá bátorságom. először mikor csináltam a plexi cserét simán eltörtem az üveget, csupán azért, mert rossz sorrendben raktam fel a kapcsokat...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2011.02.01 kedd, 14:55:20 »

azt is egyszerűbb, ha a lámpahidat középen elvágod egy fűrészlappal. akkor nem kell levenni a lökhárítót. javasolták már többen, hogy pl prizma cserénél elég a felső kapcsokat kiakasztani és megdönteni az üveget, de nekem nem volt hozzá bátorságom. először mikor csináltam a plexi cserét simán eltörtem az üveget, csupán azért, mert rossz sorrendben raktam fel a kapcsokat...

Hihi. Ki lehet venni a prizmát a felső kapcsok lepattintsával és az üveg döntésével, de!!!!, ha túlságosan megdöntöd, akkor leugranak az alsó kapcsok és veheted le a lököst. Én így jártam anno. wow1
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2011.02.01 kedd, 20:32:27 »

Már értem,a műanyag ház van egybe öntve.Én csak a búrát akarom levenni.
 Wink

Szóval megtaláltam a prizmákat! Kép:
http://users.atw.hu/eckjoe/linkek/prizma03.jpg
http://users.atw.hu/eckjoe/linkek/prizma04.jpg

Nem újak, de talán nem is olyan sárgultak.
Akár holnap is oda tudom adni. Ha visszajelzel, akkor nálam lesz, és ha mész át a városon, akkor bármikor eljöhetsz érte. Wink
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.02 szerda, 08:19:35 írta Joe » Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2011.02.01 kedd, 20:40:32 »

Szóval megtaláltam a prizmákat! Kép:

Nem újak, de talán nem is olyan sárgultak.
Akár holnap is oda tudom adni. Ha visszajelzel, akkor nálam lesz, és ha mész át a városon, akkor bármikor eljöhetsz érte. Wink
Köszi!
Megy privi.
 Wink
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.01 kedd, 21:11:47 írta Styv » Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2011.02.01 kedd, 20:41:28 »

Rosszul emléxel. Gyári egyben van, manual szerint is fűrészelni kell, ha csak az egyik cserés. Az ugy. van két darabban. Gyárit nem szeded ki a lökös levétele nélkül.
na vazz,amikor annak idején a kéknek törtem az elejét,tuti külön volt és még vágni sem kellett hozzá.És hétszentség,hogy előttem még törve sem volt.A szerelőnél rákérdeztem miért fogta össze,annyit válaszolt,hogy mert így látta jónak.A pirosat nem tudom,az már úgy került hozzám,hogy mind a két fél külön-külön volt.De inkább nem vitatkozom,mert úgyis Neked lesz igazad... eplus2
És cserélve sem igen lehetett,a sárga prizmákból kiindulva.De mivel én már annyi furcsaságba belefutottam,inkább ráhagyom,elvégre se az autó (r.i.p.) se a fényszórók nincsenek már meg...
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.01 kedd, 20:44:46 írta misi107 » Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:17:28 »

Győr közelében egészen véletlenül nincs valakinek ilyen prizmája?  vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:17:57 »

Szóval megtaláltam a prizmákat! Kép:
Nem újak, de talán nem is olyan sárgultak.
Akár holnap is oda tudom adni. Ha visszajelzel, akkor nálam lesz, és ha mész át a városon, akkor bármikor eljöhetsz érte. Wink
ha fehér háttérnél fotóztál volna, még azt is lehetne látni, hogy tényleg sárga-e Wink
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:18:56 »

Győr közelében egészen véletlenül nincs valakinek ilyen prizmája?  vigyor3
a cromax-nak van. olyan sok, hogy még adnak is el belőle nyes Wink
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:23:26 »

a cromax-nak van. olyan sok, hogy még adnak is el belőle nyes Wink

hehe  nyes legalább horror áron?
Naplózva
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:28:29 »

hehe  nyes legalább horror áron?
Nekem 5-6 ezret mondtak /darab.
 Grin
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:29:44 »

hehe  nyes legalább horror áron?
4-5 között/ db
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2011.02.01 kedd, 21:39:50 »

Jó lenne ha folytatódna a sorrend!
3-4  Grin
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2011.02.01 kedd, 22:40:24 »

a cromax-nak van. olyan sok, hogy még adnak is el belőle nyes Wink

Legjobb duma a világon! wave
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2011.02.01 kedd, 22:41:03 »

na vazz,amikor annak idején a kéknek törtem az elejét,tuti külön volt és még vágni sem kellett hozzá.És hétszentség,hogy előttem még törve sem volt.A szerelőnél rákérdeztem miért fogta össze,annyit válaszolt,hogy mert így látta jónak.A pirosat nem tudom,az már úgy került hozzám,hogy mind a két fél külön-külön volt.De inkább nem vitatkozom,mert úgyis Neked lesz igazad... eplus2
És cserélve sem igen lehetett,a sárga prizmákból kiindulva.De mivel én már annyi furcsaságba belefutottam,inkább ráhagyom,elvégre se az autó (r.i.p.) se a fényszórók nincsenek már meg...

Higgyél nekem, ha nem egyben volt, akkor az nem gyári volt.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2011.02.02 szerda, 08:23:06 »

ha fehér háttérnél fotóztál volna, még azt is lehetne látni, hogy tényleg sárga-e Wink

Nem is vagy Te olyan... eplus2
Ez nem jutott eszembe vigyor3, egy gatyába lerohantam a pincébe, azt katt.... De ideiglenesen sztem ez is jó lesz...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2011.02.02 szerda, 08:24:11 »

Győr közelében egészen véletlenül nincs valakinek ilyen prizmája?  vigyor3

Ma megyek még egy kört. A másik dobozba nem néztem bele. vigyor3 nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2011.02.02 szerda, 13:28:01 »

hohóó!
lámpa probléma megoldva!
Édesapám ma örömömben járt és talált nekem cuccokat mk1-es mondeohoz ingyen  vigyor3
Pénteken megyek és szedem is ki belőle a cuccokat ami kell Cheesy
Lámpa probléma megoldva, ha minden jól megy még ködlámpám is lesz, elekt. visszapillantó, elekt. ablak, elekt. ülés, meg ami még jó lenne az enyémhez  nyes nyes nyes
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2011.02.02 szerda, 13:30:13 »

upsz, elfelejtettem kérdezni, a műszerfal hogy jön ki?
csak simán pattintós?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2011.02.02 szerda, 13:37:25 »

upsz, elfelejtettem kérdezni, a műszerfal hogy jön ki?
csak simán pattintós?
kapcsolók mögött háromcsavar,plexinél felül 2.
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2011.02.02 szerda, 13:38:59 »

kapcsolók mögött háromcsavar,plexinél felül 2.

kapcsolókat is ki kell hozzá szedni ugye?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2011.02.02 szerda, 14:26:44 »

upsz, elfelejtettem kérdezni, a műszerfal hogy jön ki?
csak simán pattintós?
kapcsolók mögött háromcsavar,plexinél felül 2.
Most csak a műszercsoport keret volt a kérdés, vagy a műszerfal? Mert nem mindegy! Smiley
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2011.02.02 szerda, 15:07:55 »

kapcsolók mögött háromcsavar,plexinél felül 2.

Most csak a műszercsoport keret volt a kérdés, vagy a műszerfal? Mert nem mindegy! Smiley

hát én konkrétan a műszerfalra, amit leg elől látsz Smiley
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2011.02.02 szerda, 15:50:49 »

hát én konkrétan a műszerfalra, amit leg elől látsz Smiley
akkor az,amit írtam.Kapcsolók,sarokelemek,óra kipattint,csavarok ki és már húzhatod is ki az egészet.
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2011.02.02 szerda, 16:28:50 »

akkor az,amit írtam.Kapcsolók,sarokelemek,óra kipattint,csavarok ki és már húzhatod is ki az egészet.

höhö, akkor szuper! nagyonszépen kösszönöm!!!  worship worship worship
Naplózva
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2011.02.02 szerda, 16:35:31 »

Nem is vagy Te olyan... eplus2
Ez nem jutott eszembe vigyor3, egy gatyába lerohantam a pincébe, azt katt.... De ideiglenesen sztem ez is jó lesz...
Szuper állapotú. eljen
Köszönöm szépen!
 Wink

Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2011.02.02 szerda, 22:04:07 »

hát én konkrétan a műszerfalra, amit leg elől látsz Smiley
Akkor ha már így összejöttünk, tisztázzuk a dolgokat, mert lehet, én nem tudom jól.
Műszercsoport: rpm, km óra, vízzhőfok mutató, egyebek.
Műszercsoport keret: az, ami a műszercsoport körül van, tartalmazza pl. a bal és a középső levegőbefújót, az órát, hátsó szélvédő fűtést
Műszerfal: az, ami a bal ajtótól tart a jobb ajtóig, tartalmazza a fentieket és pl. a rádiót, hamutálat, fényszórókapcsolót, utasoldali légzsákot, stb.

Vagy én nem jól tudom az elnevezéseket?  fejvakaras
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2011.02.02 szerda, 22:13:16 »

Akkor ha már így összejöttünk, tisztázzuk a dolgokat, mert lehet, én nem tudom jól.
Műszercsoport: rpm, km óra, vízzhőfok mutató, egyebek.
Műszercsoport keret: az, ami a műszercsoport körül van, tartalmazza pl. a bal és a középső levegőbefújót, az órát, hátsó szélvédő fűtést
Műszerfal: az, ami a bal ajtótól tart a jobb ajtóig, tartalmazza a fentieket és pl. a rádiót, hamutálat, fényszórókapcsolót, utasoldali légzsákot, stb.

Vagy én nem jól tudom az elnevezéseket?  fejvakaras
ezeket nem tartalmazza integet2
de egyébként igazad van. csak ugye egy friss tagtól nem várhatjuk el, hogy mindennek tudja a pontos megnevezését. mint ahogy én sem tudom sok dolog rendes nevét. ilyenkor megpróbálom körülírni, hogy mi is az, meg mit akarok...akkor már érthetőbb és a pontos nevét is megtudhatom taps
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.02 szerda, 22:14:51 írta astor72 » Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 07:26:01 »

a rádiót, hamutálat,
középkonzol
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 08:36:09 »

középkonzol
Akkor a rádiót, a fűtéspanelt, a tükörállítót a középkonzol tartalmazza? És a hamutálat a szivargyújtóval és a kézifékkarral meg már a váltóbox foglalja magában?

Egyébként lehet, hogy csak én vagyok nagyon háklis, de szerintem aki autóval foglalkozik valamilyen módon, az már hallotta azt, hogy műszerfal. Szerintem az pedig az az egész dolog, ami a szélvédő alatt van, ajtótól ajtóig.
Vagy akkor megkérdezném, hogyha valaki a műszerfal alatt azt érti, amit én műszercsoport és műszercsoportkeret alatt értek, akkor a többi az mi? Tehát amit én műszerfalnak nevezek, akkor azt ő minek nevezi?

Köszi, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 09:30:26 »

Akkor a rádiót, a fűtéspanelt, a tükörállítót a középkonzol tartalmazza? És a hamutálat a szivargyújtóval és a kézifékkarral meg már a váltóbox foglalja magában?

Egyébként lehet, hogy csak én vagyok nagyon háklis, de szerintem aki autóval foglalkozik valamilyen módon, az már hallotta azt, hogy műszerfal. Szerintem az pedig az az egész dolog, ami a szélvédő alatt van, ajtótól ajtóig.
Vagy akkor megkérdezném, hogyha valaki a műszerfal alatt azt érti, amit én műszercsoport és műszercsoportkeret alatt értek, akkor a többi az mi? Tehát amit én műszerfalnak nevezek, akkor azt ő minek nevezi?

Köszi, Üdv, HegeGabi.
irat tartó polc vigyor3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 10:12:59 »

irat tartó polc vigyor3
porfogó, hőgyűjtő izé  vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 10:29:10 »

porfogó, hőgyűjtő izé  vigyor3
pöndörödő hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 12:19:39 »

Tudtommal a Műszerfalba tartozik a Középkonzol, Műszercsoport +keret  nyes
De sorry ha valamit nem tudok 100%-ra
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 12:22:45 »

Tudtommal a Műszerfalba tartozik a Középkonzol, Műszercsoport +keret  nyes
De sorry ha valamit nem tudok 100%-ra
persze, hogy ahhoz tartozik, de ilyen alapon a kormánykerék is abban van. viszont közel sem képeznek egy egységet...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 12:56:14 »

Szuper állapotú. eljen
Köszönöm szépen!
 Wink



Örülök neki, használd egészséggel, de azért tegyél félre a vésett üvegre is! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
drof
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 21:39:18 »

Akkor a rádiót, a fűtéspanelt, a tükörállítót a középkonzol tartalmazza? És a hamutálat a szivargyújtóval és a kézifékkarral meg már a váltóbox foglalja magában?

Egyébként lehet, hogy csak én vagyok nagyon háklis, de szerintem aki autóval foglalkozik valamilyen módon, az már hallotta azt, hogy műszerfal. Szerintem az pedig az az egész dolog, ami a szélvédő alatt van, ajtótól ajtóig.
Vagy akkor megkérdezném, hogyha valaki a műszerfal alatt azt érti, amit én műszercsoport és műszercsoportkeret alatt értek, akkor a többi az mi? Tehát amit én műszerfalnak nevezek, akkor azt ő minek nevezi?

Köszi, Üdv, HegeGabi.

Nyugodjá' meg, jól tudod. A műszerfal, az az öntött műanyag héj, amiben a szellőzőrostélyok, az óracsoport, meg a kesztyűtartó van és ajtótól ajtóig tart.

Amiről ezek itten beszéltek az a műszercsoport (kilóméteróra néven is fut) és annak a kerete. Csak ezek itten fogalmilag zavarban vannak. wave
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.11 péntek, 18:56:04 írta drof » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.