Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 17:41:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 501909 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #300 Dátum: 2011.02.03 csütörtök, 21:41:50 »

Nyugodká' meg, jól tudod. A műszerfal, az az öntött műanyag héj, amiben a szellőzőrostélyok, az óracsoport, meg a kesztyűtartó van és ajtótól ajtóig tart.

Amiről ezek itten beszéltek az a műszercsoport (kilóméteróra néven is fut) és annak a kerete. Csak ezek itten fogalmilag zavarban vannak. wave

most hogy útbaigazittasz minket, már nincs fogalom zavar  worship
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #301 Dátum: 2011.02.09 szerda, 16:16:37 »

Tud abban vki segíteni, hogy az MK2-es zárbetétek, kompatibilisek-e az MK1-es zárbetétekkel?
MK2 zárbetétet bele lehet rakni az MK1-be?

Köszi,
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #302 Dátum: 2011.02.09 szerda, 17:14:37 »

Nyugodká' meg, jól tudod. A műszerfal, az az öntött műanyag héj, amiben a szellőzőrostélyok, az óracsoport, meg a kesztyűtartó van és ajtótól ajtóig tart.

Amiről ezek itten beszéltek az a műszercsoport (kilóméteróra néven is fut) és annak a kerete. Csak ezek itten fogalmilag zavarban vannak. wave
Elvtársak!A krumplileves az legyen krumplileves!
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #303 Dátum: 2011.02.12 szombat, 18:44:56 »

Segítség kellene most jutott kezeimbe egy 94 Mondeo sedan de sikerrel megtörtem a hátsó lökhárítótt szomoru1 nha akkor adott segitségem miértje Smiley Ha valki tud a beszerzésben segíten nagyott nöne a szememben !  worship A környék bontóit körbe jártam (Somogy : Kaposvár ) de semmi..."volt de nincs már" ! Interneten sem egyszerű mert kombi hoz egy tucat de nem hiszem hogy jó lenne az nekem , el vagyok veszve a helyes úttat nem találom ! Előre is kösz!

Üdv Tegi
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #304 Dátum: 2011.02.12 szombat, 19:39:08 »

Segítség kellene most jutott kezeimbe egy 94 Mondeo sedan de sikerrel megtörtem a hátsó lökhárítótt szomoru1 nha akkor adott segitségem miértje Smiley Ha valki tud a beszerzésben segíten nagyott nöne a szememben !  worship A környék bontóit körbe jártam (Somogy : Kaposvár ) de semmi..."volt de nincs már" ! Interneten sem egyszerű mert kombi hoz egy tucat de nem hiszem hogy jó lenne az nekem , el vagyok veszve a helyes úttat nem találom ! Előre is kösz!

Üdv Tegi
http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/karosszeria/lokharito/mondeo_mk1_hatso_lokharito_uj_20_000_ft_1442090358.html

5ajtósá jó lehet?? http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/karosszeria/lokharito/ford_mondeo_mki_5ajtos_hatso_lokharito_1439148968.html

ilyet találtam, de nem óccó szomoru1


ui: aki képben van ezekkel: mk2-é nem jó hozzá??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2011.02.12 szombat, 22:53:21 »


Mk II nem jau hozzá.

Má megen rossz helyen kerestek. Itt nézelődjetek:

http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?sid=bfe4eb3c7084c3c7e03da4d8ea839748&gkgyar=FOR&gkkod=FORMon___1&ugyfelid=-1&fertek=utal&tkisz=
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #306 Dátum: 2011.02.13 vasárnap, 08:26:24 »

Első szélvédő mosó spricni: jelenleg vízsugarat spriccel. Van olyan kiadású Mondeo, ami nem spriccel, hanem "permetezve" beteríti a szélvédőt?
Sajnos nem tudok kifejezőbb szót rá, mint a permetezés. 
Köszi,
préti
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #307 Dátum: 2011.02.13 vasárnap, 08:37:19 »

Köszöntem ezeket csekkoltam végig én is szóval akkor olcsóban nem úszom meg..!:) Sad Aki hibázik vállalja is..!:D:D:D:D
További szép napot!

Üdv Tegi
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #308 Dátum: 2011.02.13 vasárnap, 19:02:59 »

Köszöntem ezeket csekkoltam végig én is szóval akkor olcsóban nem úszom meg..!:) Sad Aki hibázik vállalja is..!:D:D:D:D
További szép napot!

Üdv Tegi

Műanyag hegesztősnek mutattad? A mondeo lökhárítójának köznapi neve a "ropi". Könnyen elpattan, de hegeszthető is szinte fillérekből.
Naplózva

MKI 2.0i
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #309 Dátum: 2011.02.13 vasárnap, 19:37:47 »

Első szélvédő mosó spricni: jelenleg vízsugarat spriccel. Van olyan kiadású Mondeo, ami nem spriccel, hanem "permetezve" beteríti a szélvédőt?
Sajnos nem tudok kifejezőbb szót rá, mint a permetezés. 
Köszi,
préti
hát,ilyet ne nagyon várj...nekem mind ilyen volt.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2011.02.13 vasárnap, 19:51:52 »

hát,ilyet ne nagyon várj...nekem mind ilyen volt.
szerintem nem is erre vonatkozott a kérdés. más autón én is tapasztaltam porlasztós fúvókát.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #311 Dátum: 2011.02.13 vasárnap, 20:00:58 »

szerintem nem is erre vonatkozott a kérdés. más autón én is tapasztaltam porlasztós fúvókát.
mk3-ra a 2007 utáni fábiáét lehet felrakni, hátha jó a mk1-2-re is wave
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2011.02.16 szerda, 09:30:38 »

Műanyag hegesztősnek mutattad? A mondeo lökhárítójának köznapi neve a "ropi". Könnyen elpattan, de hegeszthető is szinte fillérekből.


Most gondolkodom rajta mert tényleg filléres dolog.. csak az a gond hogy a fémbetét offos azzal már semmit nem lehet kezdeni de itt a "lent" (Kaposváron) semmit sem lehet beszerezni de hétvégén megyek Pestre azt bontóból bontóba járok..Smiley
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2011.02.16 szerda, 11:04:19 »


Most gondolkodom rajta mert tényleg filléres dolog.. csak az a gond hogy a fémbetét of*** azzal már semmit nem lehet kezdeni de itt a "lent" (Kaposváron) semmit sem lehet beszerezni de hétvégén megyek Pestre azt bontóból bontóba járok..Smiley
más alkatrész nem kell? én lellei vagyok
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #314 Dátum: 2011.02.16 szerda, 13:54:00 »


Most gondolkodom rajta mert tényleg filléres dolog.. csak az a gond hogy a fémbetét of*** azzal már semmit nem lehet kezdeni de itt a "lent" (Kaposváron) semmit sem lehet beszerezni de hétvégén megyek Pestre azt bontóból bontóba járok..Smiley
Ott van Szekszárdon viló,elég sok autót bont,nekem is küld cuccokat,most épp egy kormányra alkudtam nála.De pécsen van spanner,chris (bár ő lehet már nem árul,a vaterán mintha találkoztam volna nevével chrispecs neven) Szóval csak kérdezni kell...
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #315 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:08:53 »


Most gondolkodom rajta mert tényleg filléres dolog.. csak az a gond hogy a fémbetét of*** azzal már semmit nem lehet kezdeni de itt a "lent" (Kaposváron) semmit sem lehet beszerezni de hétvégén megyek Pestre azt bontóból bontóba járok..Smiley
ja meg még valami eszembe jutott. kaposmérő kaposkeksz kft. ismered őket? korrekt csapat.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:16:08 »

ja meg még valami eszembe jutott. kaposmérő kaposkeksz kft. ismered őket? korrekt csapat.
astort nem ajánlom.valahogy mindig olyan rasszista megnyilvánulásai vannak a fogyatékos emberekkel kapcsolatban.Állandóan piszkálja a félkezűeket.... eplus2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #317 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:17:54 »

astort nem ajánlom.valahogy mindig olyan rasszista megnyilvánulásai vannak a fogyatékos emberekkel kapcsolatban.Állandóan piszkálja a félkezűeket.... eplus2
ez nem rasszizmus, meg különben is csak azokat piszkálom, akik NEM önhibájukon kívül váltak átmenetileg nyomingerré hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:29:21 »

ez nem rasszizmus, meg különben is csak azokat piszkálom, akik NEM önhibájukon kívül váltak átmenetileg nyomingerré hehe
miért én saját hibámból váltam?A körülmények szerencsétlen összejátszása miatt... smile
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #319 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:33:44 »

miért én saját hibámból váltam?A körülmények szerencsétlen összejátszása miatt... smile

Meg a tsillagok is szarul álltak aznap.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:37:14 »

Meg a tsillagok is ***ul álltak aznap.
igen!Ahogy mondod!Na,viccet félretéve viló is,spanner is mk-2 bont leginkább,astornál egyes(ek) van(nak) Nagyon jó klubtárs,ingyen adja a fagyit,ha veszel tőle cuccot ellentételezésként lefagyizhatod az árát...csak győzzed torokkal.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #321 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:46:35 »

miért én saját hibámból váltam?A körülmények szerencsétlen összejátszása miatt... smile
há mé? kinek a hibájából? azt szokták mondani, a cipész maradjon a kaptafánál...
rendezgessél pigmentált egyedeket, az autószerelést meg hagyd olyan emberekre, akiknek nem törik bele a bicskájuk (kezük) hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #322 Dátum: 2011.02.16 szerda, 14:48:23 »

spanner
ezért úgy is kikapsz, úgyhogy én nem is bántalak hehe
(lehet, jövő héten már az állkapcsod is be lesz dagadva) beka3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2011.02.16 szerda, 15:34:42 »

ezért úgy is kikapsz, úgyhogy én nem is bántalak hehe
(lehet, jövő héten már az állkapcsod is be lesz dagadva) beka3
action
Az utóbbi időben nemigen járt erre,de vállalom a kockázatot.nálam nincs megkülönböztetés kisbetűs mindenki.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #324 Dátum: 2011.02.16 szerda, 15:39:25 »

action
Az utóbbi időben nemigen járt erre,de vállalom a kockázatot.nálam nincs megkülönböztetés kisbetűs mindenki.
majd magyarázd el neki eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #325 Dátum: 2011.02.16 szerda, 15:45:21 »

majd magyarázd el neki eplus2
jó.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #326 Dátum: 2011.02.21 hétfő, 20:09:24 »

Tud abban vki segíteni, hogy az MK2-es zárbetétek, kompatibilisek-e az MK1-es zárbetétekkel?
MK2 zárbetétet bele lehet rakni az MK1-be?

Köszi,
MK2 zárbetét jó az MK1-be. Cromax cserélte ki worship
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 13:53:56 »

Kedves Kollégák!

'93-as 1.6-os Mondeómon a következőt vettem észre: pár hete elvittem egy gépi mosóba, olyan helyre ahol bent ülhetsz mosás közben. Akkor nem tudtam megfigyelni hogy honnét, de csurom víz lett az anyósülés előtti rész a padlón. Nos pár napja megint abban a mosóban jártam, és szándékosan figyeltem a dolgot, az első szélvédő környékén, valahol az alsó részénél ázik be a járgány, kb a kesztyűtartó vonalában (bocs de nem tudom máshogy körülírni). Viszont a beázás pontos helyét nem tudtam megállapítani. Nem tudjátok, van azon a környéken valahol olyan hely, tömítés, mifene, ahol beázhat az autó? Lehet valahogy az ilyent házilag javítani, vagy kapásból vigyem el valakihez aki kiveszi a szélvédőt, szigeteli,visszarakja pár tízezer jó magyar ft-ért?

Előre is köszönöm: BluElite
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 14:03:38 »

Kedves Kollégák!

'93-as 1.6-os Mondeómon a következőt vettem észre: pár hete elvittem egy gépi mosóba, olyan helyre ahol bent ülhetsz mosás közben. Akkor nem tudtam megfigyelni hogy honnét, de csurom víz lett az anyósülés előtti rész a padlón. Nos pár napja megint abban a mosóban jártam, és szándékosan figyeltem a dolgot, az első szélvédő környékén, valahol az alsó részénél ázik be a járgány, kb a kesztyűtartó vonalában (bocs de nem tudom máshogy körülírni). Viszont a beázás pontos helyét nem tudtam megállapítani. Nem tudjátok, van azon a környéken valahol olyan hely, tömítés, mifene, ahol beázhat az autó? Lehet valahogy az ilyent házilag javítani, vagy kapásból vigyem el valakihez aki kiveszi a szélvédőt, szigeteli,vis***akja pár tízezer jó magyar ft-ért?

Előre is köszönöm: BluElite
pollen szűrő háza
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #329 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 09:27:55 »

pollen szűrő háza
Ja. Jó kis móka helyreállítani a tömítést Smiley.
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 12:45:26 »

Ja. Jó kis móka helyreállítani a tömítést Smiley.

Köszönöm a tippet. Tudom hol a ház, hétvégén majd körülnézem. Kérlek mondjatok valami konkrétabbat, miért nehéz a tömítés cseréje, helyreállítása? Anyagkültsége, munkaidő kb mennyi?

Köszönettel: BluELite
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #331 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 13:44:13 »

Köszönöm a tippet. Tudom hol a ház, hétvégén majd körülnézem. Kérlek mondjatok valami konkrétabbat, miért nehéz a tömítés cseréje, helyreállítása? Anyagkültsége, munkaidő kb mennyi?

Köszönettel: BluELite
Anyagköltség: gyári tömítő beszerzése, már ha lehet kapni Smiley, ami cseppet sem biztos. Ellenben lehet használni valami szilikon dolgot, ami nem árt a fényezésnek/karosszériának, magyarán nem fog korrodálni tőle a lemez.
Szétszed, letisztít, beken, visszatesz. Ebből nekem a letisztít volt nem kevés meló, mire azt a ragacsot onnan eltávolítottam! Mert szerintem már az egyik előttem levő tulaj is szenvedett a beázástól.

Egy délelőtt szerintem biztos.

Sok sikert, Üdv, Hegegabi.
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 16:49:56 »

Egy délelőtt szerintem biztos.

Sok sikert, Üdv, Hegegabi.

Szia!

Köszi. Szerintem a következő hosszú hétvégében megcsinálom. Kap mindjárt egy új pollenszűrőt is, ráférne....


Üdv: BluELite
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #333 Dátum: 2011.03.14 hétfő, 16:51:11 »

Segítség kellene most jutott kezeimbe egy 94 Mondeo sedan de sikerrel megtörtem a hátsó lökhárítótt szomoru1 nha akkor adott segitségem miértje Smiley Ha valki tud a beszerzésben segíten nagyott nöne a szememben !  worship A környék bontóit körbe jártam (Somogy : Kaposvár ) de semmi..."volt de nincs már" ! Interneten sem egyszerű mert kombi hoz egy tucat de nem hiszem hogy jó lenne az nekem , el vagyok veszve a helyes úttat nem találom ! Előre is kösz!

Üdv Tegi

Szia!

Tudom, jó régen írtad a kérdést, de sajnos csak most láttam. Mivel én is kaposvári vagyok, tudok pár helyet: Nagyberkiben van egy bontó (Siófokon van a másik telepük). K*rva drágák szerintem, de minden van. Valamint Kaposváron a raktár utcába nézz körül, ott is van egy bontó ahol mondeót is szétkapnak ha kell. A cseri útra ne menj ki, ott mondeóval nem foglalkozik az öregúr (viszont még skodás időszakban kincsesbánya volt. Pl. a sebváltó karra fillérekért vettem vadi zsír gumiharangot. Senki más nem tudott hozatni sem. hogy honnét szerezte be, nem tudom ....)

Üdv: BluElite

Üdv: BluElite
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2011.03.14 hétfő, 17:02:24 »

No, akkor válaszolok is magamnak a beázással kapcsolatban Wink

Lekaptam a műanyag fedelet a pollenszűrő háza fölött, szűrő ki, kuka. Magát a szűrő házat is lebontottam a kíváncsiság kedvéért. Mindegyik oldalán egy-egy csavar tartja. Levettem, gondosan megmostam, zsír, piszok, pormentes lett. Majd gondosan megcsináltam ugyan ezt azzal a kerettel is, amibe a szűrőt kell tenni. Itt-ott elég sz*r volt a tömítés, ehhez vettem a Praktikerben egy sziloplaszt szerű szilikonos tömítőt (de nem azt). Gondosan bekentem, és egy új szűrővel együtt összeraktam. Pár nap múlva elmegyek mosatni. Hát kíváncsi vagyok. Tuti hogy itt ázott be, nem láttam semmi más hasonló helyet ott a környéken, ahol beázhatott volna. A pollenszűrő csere sem ártott, ha rákapcsolom a ventillátort, kivisz a huzat  Wink

Köszönöm a tippe, segítséget!

Tisztelettel: BluElite
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #335 Dátum: 2011.03.16 szerda, 12:41:49 »

No, akkor válaszolok is magamnak a beázással kapcsolatban Wink

Lekaptam a műanyag fedelet a pollenszűrő háza fölött, szűrő ki, kuka...
Ügyi vagy.
 taps
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #336 Dátum: 2011.03.18 péntek, 13:23:09 »

Sziasztok!
A hátsó csomagtérajtón (kombi) levő ablakmosó spricnit/fúvókát, mi-hogyan rögzíti az ajtóhoz? Jelen pillanatban kiáll kb 1cm-t.
Köszönettel,
Préti
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2011.03.18 péntek, 13:28:59 »

Sziasztok!
A hátsó csomagtérajtón (kombi) levő ablakmosó spricnit/fúvókát, mi-hogyan rögzíti az ajtóhoz? Jelen pillanatban kiáll kb 1cm-t.
Köszönettel,
Préti
A gumitömítése.
Nincs már olyanom Smiley.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #338 Dátum: 2011.03.18 péntek, 15:41:32 »

Sziasztok!
A hátsó csomagtérajtón (kombi) levő ablakmosó spricnit/fúvókát, mi-hogyan rögzíti az ajtóhoz? Jelen pillanatban kiáll kb 1cm-t.
Köszönettel,
Préti
ahogy Hege is írja, van ott egy gumitömítés belül, az fogja a spricnit
kb. 2-300 forint az ára
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #339 Dátum: 2011.03.18 péntek, 16:16:57 »

Sziasztok!
A hátsó csomagtérajtón (kombi) levő ablakmosó spricnit/fúvókát, mi-hogyan rögzíti az ajtóhoz? Jelen pillanatban kiáll kb 1cm-t.
Köszönettel,
Préti
tömítőpasztával ragasztottam vissza és tart, mint a taft hajlakk taps
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #340 Dátum: 2011.03.22 kedd, 16:00:54 »

Sziasztok!
Jobb első ülés, háttámla állító műanyag "tekerő" folyton leesik. Mivel van az gyárilag rögzítve?
Az első ülések kárpitjait le lehet szedni úgy, hogy utána vissza lehessen rakni? Nem letépem oszt majd megvarratom módszerre gondoltam.
Köszi,

Préti
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #341 Dátum: 2011.03.22 kedd, 19:03:30 »

Sziasztok!
Jobb első ülés, háttámla állító műanyag "tekerő" folyton leesik. Mivel van az gyárilag rögzítve?
Az első ülések kárpitjait le lehet szedni úgy, hogy utána vissza lehessen rakni? Nem letépem oszt majd megvarratom módszerre gondoltam.
Köszi,

Préti
csak rá van pattintva.szerintem elraktam a régit (világosszürke) ha kell elküldöm.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #342 Dátum: 2011.03.22 kedd, 20:13:54 »

csak rá van pattintva.szerintem elraktam a régit (világosszürke) ha kell elküldöm.
Köszi, de nem kell. A tekerő megvan, csak mindig a párom kezében marad, amikor igazit az ülésen. Azt hittem vmi alátét esett ki belőle és azért nem marad a helyén.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2011.03.22 kedd, 20:22:47 »

Köszi, de nem kell. A tekerő megvan, csak mindig a párom kezében marad, amikor igazit az ülésen. Azt hittem vmi alátét esett ki belőle és azért nem marad a helyén.
van a közepén egy műanyag kupak,azzal együtt addig kell benyomni,ameddig lehet.Ha akkor sem marad a helyén,akkor valószínűleg kikopott.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2011.03.22 kedd, 21:20:41 »

Az első ülések kárpitjait le lehet szedni úgy, hogy utána vissza lehessen rakni? Nem letépem oszt majd megvarratom módszerre gondoltam.
Köszi,

Préti
igen.
a háttámla hátulról támadva az alján van összepatentolva egy műanyag sínnel.
ha kiszeded a kocsiból az ülést és fejreállítod, az ülőlap lebontását látni fogod. azt körben fogja egy erős perem.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Qukker
Vendég
« Új hozzászólás #345 Dátum: 2011.03.28 hétfő, 11:07:43 »

Sziasztok! Vezetőülés deréktámaszát lehet javítani?Hiába csavargatok nem csinál semmit.Köszi a választ.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2011.03.28 hétfő, 19:50:58 »

Sziasztok! Vezetőülés deréktámaszát lehet javítani?Hiába csavargatok nem csinál semmit.Köszi a választ.
lehet!kettő darab bowden van benne+rugók.A támláról fel kell húzni a kárpitot (az ülést érdemes kiszedni) és akkor meglátod mi lehet a gond.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #347 Dátum: 2011.03.29 kedd, 09:46:41 »

van a közepén egy műanyag kupak,azzal együtt addig kell benyomni,ameddig lehet.Ha akkor sem marad a helyén,akkor valószínűleg kikopott.
Köszi sikerült. Igaz én először a külső műanyagot raktam vissza, ekkor kattant egyet. Majd a belső műanyagot. Most úgy néz ki, hogy a helyén maradt.  worship
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #348 Dátum: 2011.03.29 kedd, 09:54:05 »

Az első szélvédő oldal szélein van 1-1 műanyag csík. Kb 2-3cm szélesek. Ezeket hogyan lehet leszedni?
Probléma az, hogy minap nagynyomású mosóval körbemostam az autót, és a mosás végén, amikor beültem a kocsiba, a bal oldali A oszlop közepén csordogált be a víz. Eddig esőben nem folyt be, menet közben a víz.
Köszi, Préti
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #349 Dátum: 2011.03.29 kedd, 10:25:06 »

Az első szélvédő oldal szélein van 1-1 műanyag csík. Kb 2-3cm szélesek. Ezeket hogyan lehet leszedni?
Probléma az, hogy minap nagynyomású mosóval körbemostam az autót, és a mosás végén, amikor beültem a kocsiba, a bal oldali A oszlop közepén csordogált be a víz. Eddig esőben nem folyt be, menet közben a víz.
Köszi, Préti
csavarhúzóval ki tudod pattintani
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.