Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 13:28:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 781764 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #650 Dátum: 2012.03.14 szerda, 14:54:19 »

Tőlem aztán oda megyünk ahova akar a többség.  worship
Nekem csak annyi a lényeg, hogy valaki akinek van lehetősége (gép, kábel, szoftver, stb.), és tudása hozzá, az mérjen rá egyet a kocsira, oszt csá!  worship

Tőlem lehet a schwehati reptér is, vagy a hamburgi...
ehhez meg szerintem nem is kell kimenni reptérre  vigyor3
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #651 Dátum: 2012.03.14 szerda, 14:54:31 »

nem hiszem,hogy ez neki probléma.szerintem ő is lacháza mellett van.
Nem "neki" írtam, hanem a felvetésre. tudom, hogy mi az álláspontja nagyjából.
Nem is értem egyáltalán mi az a nagy baj, ami most kiderült lacházáról, ami miatt nem vállalható fel, hogy menjünk oda, aztán kész
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2012.03.14 szerda, 14:57:11 »

ő döntse el,mit szeretne a többség?

Ott lett elkúrva,hogy előre tudni kellett voln a lacházi feltételekről,és csak utána kellett volna szavaztatni.Most meg savanyú a szőlő..... szomoru1
Nem, nem ő döntse el, félreérthetően fogalmaztam. Ő írja, ki, hogy május 1x és Lacháza és pont.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #653 Dátum: 2012.03.14 szerda, 15:01:58 »

Nem "neki" írtam, hanem a felvetésre. tudom, hogy mi az álláspontja nagyjából.
Nem is értem egyáltalán mi az a nagy baj, ami most kiderült lacházáról, ami miatt nem vállalható fel, hogy menjünk oda, aztán kész
Az,hogy madarason az egész pályán azt csinál a tisztelt társaság,amit csak akar.Itt meg csak egy szeletet kapunk a tortából.Arra senki nem gondol,hogy ez egy működő reptér,és nem annyiba kerül mint egy használaton kívüli laktanya beton csíkja.
Mindig a mérettel van baj.... vigyor3
Nekem speciel a formajális jut eszembe.Ott a gyorsulási pálya 400m volt.Elég volt.Nekem nem probléma ha lacházán csak 800m-t kapnánk.De az sem,ha be sem indítanám az autót.Így volt taszáron is.Ott pihent a napon a verda.Nem mondom,hogy nem mentem volna 1-2 kört ha lehet,de ettől még jól tudtam érezni magam.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #654 Dátum: 2012.03.14 szerda, 15:02:44 »

Nem, nem ő döntse el, félreérthetően fogalmaztam. Ő írja, ki, hogy május 1x és Lacháza és pont.
igen.így teljesen máshogy hangzik! eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #655 Dátum: 2012.03.14 szerda, 15:08:43 »

Nem, nem ő döntse el, félreérthetően fogalmaztam. Ő írja, ki, hogy május 1x és Lacháza és pont.
Így van az időpont legyen tuti fix arra lehet tervezni  eljen  Aztán ha ott vagyunk be lehet állni a guruló melletti fűbe, kirakni a napernyőt, széket és nézni azokat, akik bevállalják a 1/4 mile kavicsos döngetést  nyes  Jókat beszélgetni, enni-inni stb. És ez a lényeg  Wink

Én megyek oda május 12.-én csak másik részére a reptérnek "80 méter széles és több mint 400 m hosszú autópálya minőségű betonnal rendelkező terület"-re, tehát képben leszek mire számíthatunk 1 héttel később a gurulón.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #656 Dátum: 2012.03.14 szerda, 17:21:43 »

Így van az időpont legyen tuti fix arra lehet tervezni  eljen  Aztán ha ott vagyunk be lehet állni a guruló melletti fűbe, kirakni a napernyőt, széket és nézni azokat, akik bevállalják a 1/4 mile kavicsos döngetést  nyes  Jókat beszélgetni, enni-inni stb. És ez a lényeg  Wink

Én megyek oda május 12.-én csak másik részére a reptérnek "80 méter széles és több mint 400 m hosszú autópálya minőségű betonnal rendelkező terület"-re, tehát képben leszek mire számíthatunk 1 héttel később a gurulón.

Mondjuk nekem ha változnak az előre lebeszélt feltételek, akkor már nem szokott érdekelni a dolog. Ilyenkor elhyaltom a bánatba és keresek másik megoldást.

Amúgy van egy javaslatom. Itt van sok-sok alapító és nagytudású öregharcos, akik szerintem tudják az igényeket, sejtik az arányokat, hogy kb mekkora vonzáskörzetben lenne a legsikeresebb a dolog. Szerintem nem kellene szavazgatni, hogy hol legyen, hanem egyszercsak szülessen egy üzenet, hogy itt és itt, ekkor Mondeo tali. Aztán kész.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #657 Dátum: 2012.03.14 szerda, 17:23:47 »

Amúgy van egy javaslatom. Itt van sok-sok alapító és nagytudású öregharcos, akik szerintem tudják az igényeket, sejtik az arányokat, hogy kb mekkora vonzáskörzetben lenne a legsikeresebb a dolog. Szerintem nem kellene szavazgatni, hogy hol legyen, hanem egyszercsak szülessen egy üzenet, hogy itt és itt, ekkor Mondeo tali. Aztán kész.

Így lesz 12 autós mondeo "nagytali"
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 17:29:35 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #658 Dátum: 2012.03.14 szerda, 17:42:48 »

Így lesz 12 autós mondeo "nagytali"

Azért az alapítók és nagyemberek beszélhetnének egymással Smiley Cheesy taps
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #659 Dátum: 2012.03.14 szerda, 17:45:52 »

Azért az alapítók és nagyemberek beszélhetnének egymással Smiley Cheesy taps
nem kell semmit beszélni, ezt akarta a jó nép, aztán kész. el lehet férni, lehet gyorsulni, jól megközelíthető az ország bármely pontjáról, mi kell még?
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #660 Dátum: 2012.03.14 szerda, 17:48:11 »

mi kell még?
olcsóbb üzemanyag  Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #661 Dátum: 2012.03.14 szerda, 17:54:07 »

olcsóbb üzemanyag  Wink

ezért nem mindegy , hogy 520km-t kocsikázol, vagy 800-at
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #662 Dátum: 2012.03.14 szerda, 18:01:26 »

ezért nem mindegy , hogy 520km-t kocsikázol, vagy 800-at
ha nem autópályán megyek akkor csak 219km oda
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 18:05:27 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #663 Dátum: 2012.03.14 szerda, 18:09:13 »

ha nem autópályán megyek akkor csak 219km/url] oda

az nekem kevésnek tűnik


jah, persze, te kompal jössz
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 18:10:47 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2012.03.14 szerda, 18:12:02 »

az nekem kevésnek tűnik


jah, persze, te kompal jössz
mert tényleg kevés ...  nyes
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2012.03.14 szerda, 18:13:44 »

az nekem kevésnek tűnik


jah, persze, te kompal jössz

...meg a fluxuskondenzátor...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #666 Dátum: 2012.03.14 szerda, 18:56:01 »

Mivel eléggé eltér a mostani attól, ami a szavazás kiírásakor volt, javaslom, szavazzunk újra, immáron fű nélkül.
Madaras v Lacháza.

Én meg azt javaslom, h ezt kérte a többség legyen ez. És akinek a 800 méter kevés a gyorsulásra-megállásra az ne gyorsuljon hanem csináljon mást!
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #667 Dátum: 2012.03.14 szerda, 18:59:17 »

az nekem kevésnek tűnik


jah, persze, te kompal jössz
ÍGY

jelöld be az autópálya elkerülését  pias nem tudom miért de úgy nem tudom belinkelni fejvakaras
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 19:02:28 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #668 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:02:39 »

ja, így már egyből 260
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #669 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:03:21 »

ja, így már egyből 260
jelöld be az autópálya elkerülését  pias nem tudom miért de úgy nem tudom belinkelni fejvakaras
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #670 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:05:37 »

jelöld be az autópálya elkerülését  pias nem tudom miért de úgy nem tudom belinkelni fejvakaras
úgy sem lesz kevesebb
azért jött ki 21* mert a kompon jöttél át
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #671 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:06:49 »

úgy sem lesz kevesebb
azért jött ki 21* mert a kompon jöttél át
fejvakaras nem az Árpád hídon visz át  fejvakaras kerdes

jól van bocsi már látom kompón kell átmenni, az gáz  Huh?
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 19:10:24 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #672 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:08:44 »

fejvakaras nem az Árpád hídon visz át  fejvakaras kerdes
úgy lenne 300 is
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #673 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:11:22 »

úgy lenne 300 is
már rá jöttem  Roll Eyes komp az komp  eljen
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #674 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:18:13 »

 nyes gyalog meg csak 212km  nyes
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #675 Dátum: 2012.03.14 szerda, 19:57:27 »

Azért valljuk be, hogy nem mindegy, hogy 90km, vagy 340km oda vissza Pesttől... szomoru1
És sokan ebből a tájegységből jönnek/vünk...
Mivel minden 5. ember ott él...
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #676 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:04:32 »

Mivel minden 5. ember ott él...
És inkább mi menjünk kevesen sokat. Rossz helyre születtünk.  falbav
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #677 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:10:06 »

Rugózhatunk rajta amennyit csak akarunk.Vagy elfogadjuk,hogy a szavazás alapján lacházán szervezzük meg.Vagy nem megyünk sehová-az se baj,volt 2 év ilyen is.Vagy lemegy 20 autó madarasra és 5lesz csak a pálya fejenként az utikltsg-en kívül.Bár ez azért kemény lenne,ha már megkérdeztük,hogy mit szeretne a társaság.Elég éles külömbség alakult ki,hogy bárki megkérdőjelezze a végeredményt.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #678 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:23:28 »

Rugózhatunk rajta amennyit csak akarunk.Vagy elfogadjuk,hogy a szavazás alapján lacházán szervezzük meg.Vagy nem megyünk sehová-az se baj,volt 2 év ilyen is.Vagy lemegy 20 autó madarasra és 5lesz csak a pálya fejenként az utikltsg-en kívül.Bár ez azért kemény lenne,ha már megkérdeztük,hogy mit szeretne a társaság.Elég éles külömbség alakult ki,hogy bárki megkérdőjelezze a végeredményt.
Csak arról szavaztunk, hogy fehér legyen, vagy fekete. Csak utólag derült ki, hogy a fehér az szürke, és a fekete meg rózsaszínű. Vagyis nem tudtuk, miről is szavaztunk. Vagyis szavaztunk a semmiről, mert nem arról szavaztunk, amiről akartunk. Nem tudtuk, hogy a lacháza mennyibe kerül, és mit adnak érte. Madarason se biztos, hogy jobb. Melyiket is válasszuk? Talán utána kellene járni, mielőtt száz szavazatot kérünk a semmiről. falbav
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #679 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:44:16 »

Csak arról szavaztunk, hogy fehér legyen, vagy fekete. Csak utólag derült ki, hogy a fehér az szürke, és a fekete meg rózsaszínű. Vagyis nem tudtuk, miről is szavaztunk. Vagyis szavaztunk a semmiről, mert nem arról szavaztunk, amiről akartunk. Nem tudtuk, hogy a lacháza mennyibe kerül, és mit adnak érte. Madarason se biztos, hogy jobb. Melyiket is válasszuk? Talán utána kellene járni, mielőtt száz szavazatot kérünk a semmiről. falbav
Eddig nem szóltam bele, most is csak egy hsz. erejéig:
Hány ember akar mindenképpen gyorsulni? 8-10? Nekik nem elég a 400+400m? A többi ember aki elmegy, nem a kocsit gyilkolni akarja, hanem a többiekkel találkozni egy olyan helyen, ami a többségnek közel van. Most már tudjuk Lacháza árát, és hogy mit kapunk érte. "Tegye fel a kezét" az, akinek a megadott paraméterek nem felelnek meg! Próbáljuk már meg néha egyes dolgokban a jót is meglátni. Van egy hely, ami szabad, egész közel van Pesthez, sokan eljönnének, jó árban van, aki akar gyorsulhat is, amúgy meg fel lehet sorakozni, lehet sütni, stb. Mi itt a baj? Hogy nincs 2,5km pálya? Igen, az tényleg nincs.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #680 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:45:21 »

Csak arról szavaztunk, hogy fehér legyen, vagy fekete. Csak utólag derült ki, hogy a fehér az szürke, és a fekete meg rózsaszínű. Vagyis nem tudtuk, miről is szavaztunk. Vagyis szavaztunk a semmiről, mert nem arról szavaztunk, amiről akartunk. Nem tudtuk, hogy a lacháza mennyibe kerül, és mit adnak érte. Madarason se biztos, hogy jobb. Melyiket is válasszuk? Talán utána kellene járni, mielőtt száz szavazatot kérünk a semmiről. falbav
Mihez képest szürke?A rózsaszínhez?A rózsa szín-madaras sem az.Kapunk 1 pályát a pusztában,nesze.Teherautók nyargalnak keresztbe,sóder és kavics mindenütt a pályán.Lacáza 800méter ad.És?Aki gyorsulni akar,annak elég,aki meg nem,az úgy is a fűbe fog ücsörögni,vagy keres valami árnyékot,vagy valami enni inni valót.
A belépő nagyjából ugyan annyi-talán kevesebb.Ha lacházára szervezzük,és 50autó eljön,akkor a többségnek kedvezőbb utikültség mellett a "belépő" is kedvezőbb.
Madaras a többségnek messzebb van (ezért is jött több szavazat lacházára),plusz pályadíj,és az alacsonyabb létszám miatt a beugró is több.
Lejjebb kicsivel én is azt mondtam,hogy jobb lett volna tudni előre,hogy mit ad lacháza.És most mi lesz?Miért nem jó lacháza?Savazzunk megint?Vagy valaki kijelenti,hogy menjünk madarasra?És elmegyünk megint 20-30autóval?Mások is szeretnének talira jönni,aki azért szavazott lacházára,mert neki az még belefér.Madaras nem.Ha többen úgy gondoljuk,hogy a tali számít,és a társaság,akkor bekell vállalni lacházát.Csak azt nem értem,hogy hol az a pont,amikor kijelentjük tudatosan,hogy végleg eldöntöttük,hogy itt és ekkor lesz a tali.Dezsavűm van amúgy.A történelem ismétli önmagát.Nem lesz ebből semmi szerintem...... Undecided
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #681 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:46:52 »

Eddig nem szóltam bele, most is csak egy hsz. erejéig:
Hány ember akar mindenképpen gyorsulni? 8-10? Nekik nem elég a 400+400m? A többi ember aki elmegy, nem a kocsit gyilkolni akarja, hanem a többiekkel találkozni egy olyan helyen, ami a többségnek közel van. Most már tudjuk Lacháza árát, és hogy mit kapunk érte. "Tegye fel a kezét" az, akinek a megadott paraméterek nem felelnek meg! Próbáljuk már meg néha egyes dolgokban a jót is meglátni. Van egy hely, ami szabad, egész közel van Pesthez, sokan eljönnének, jó árban van, aki akar gyorsulhat is, amúgy meg fel lehet sorakozni, lehet sütni, stb. Mi itt a baj? Hogy nincs 2,5km pálya? Igen, az tényleg nincs.
Az érdekesség az,hogy fügelaci sem pályapárti,és nem gyorsulgató autógyilkos.Mégis neki probléma a szürke fekete rózsaszín. falbav
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #682 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:48:15 »

Rugózhatunk rajta amennyit csak akarunk.Vagy elfogadjuk,hogy a szavazás alapján lacházán szervezzük meg.Vagy nem megyünk sehová-az se baj,volt 2 év ilyen is.Vagy lemegy 20 autó madarasra és 5lesz csak a pálya fejenként az utikltsg-en kívül.Bár ez azért kemény lenne,ha már megkérdeztük,hogy mit szeretne a társaság.Elég éles külömbség alakult ki,hogy bárki megkérdőjelezze a végeredményt.
A valós résztvevők száma csak akkor fog kiderülni ha lezárul a jelentkezési időszak. Addig csak ennek az igényfelmérő szavazásnak a végeredményén tudunk "rugózni", ami abszolút nem biztos hogy tényleg valós adatot takar. Szinte kizártnak tartom hogy a 45 Lacra nyomó el is fog menni, ugyanígy a fűre meg Madarasra nyomók sem.
Ezért lenne akkor tényleg jó konkrét hely, időpont ez van és kész alapon, induljon a jelentkezés, lehessen a résztvevők számával számolni részvételi díjat stb. Május 19.-ig cca 60 nap van hátra, az baromi gyorsan eltelik ám.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:49:02 »

Rugózhatunk rajta amennyit csak akarunk.Vagy elfogadjuk,hogy a szavazás alapján lacházán szervezzük meg.Vagy nem megyünk sehová-az se baj,volt 2 év ilyen is.Vagy lemegy 20 autó madarasra és 5lesz csak a pálya fejenként az utikltsg-en kívül.Bár ez azért kemény lenne,ha már megkérdeztük,hogy mit szeretne a társaság.Elég éles külömbség alakult ki,hogy bárki megkérdőjelezze a végeredményt.

 eljen  Ha többen látnák így, akkor már le lenne foglalva a 19.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #684 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:52:05 »

A valós résztvevők száma csak akkor fog kiderülni ha lezárul a jelentkezési időszak. Addig csak ennek az igényfelmérő szavazásnak a végeredményén tudunk "rugózni", ami abszolút nem biztos hogy tényleg valós adatot takar. Szinte kizártnak tartom hogy a 45 Lacra nyomó el is fog menni, ugyanígy a fűre meg Madarasra nyomók sem.
Ezért lenne akkor tényleg jó konkrét hely, időpont ez van és kész alapon, induljon a jelentkezés, lehessen a résztvevők számával számolni részvételi díjat stb. Május 19.-ig cca 60 nap van hátra, az baromi gyorsan eltelik ám.
Azért ezt másik oldalról kéne megközelíteni!
Szavazott 102 ember!Kezdjük el a jelentkezést,írjuk ki,mert a szavazás megvolt!
És ehhez képest bíznunk kell abban,hogy nem csak annyian jönnek el,aki lacházát nyomott,hanem azok is akik a másik kettőt választották volna szívesebben,csak nekik is fontos a találkozó-bárhová is szavazta a többség.Én is így mentem minden nagytalira.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #685 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:53:11 »

eljen  Ha többen látnák így, akkor már le lenne foglalva a 19.
Ezért írtam régebben hogy tojom le, én csóresz vidéki vagyok xarom le hogy 320-at vagy 330-at kell mennem mert úgyis én vagyok a kisebbség... csak nélkülem meg a többi nélkül a "többségnek" a részvételi nem 3e lenne hanem 8...  wave
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 20:55:23 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #686 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:53:50 »

Azért ezt másik oldalról kéne megközelíteni!
Szavazott 102 ember!Kezdjük el a jelentkezést,írjuk ki,mert a szavazás megvolt!
És ehhez képest bíznunk kell abban,hogy nem csak annyian jönnek el,aki lacházát nyomott,hanem azok is akik a másik kettőt választották volna szívesebben,csak nekik is fontos a találkozó-bárhová is szavazta a többség.Én is így mentem minden nagytalira.
eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #687 Dátum: 2012.03.14 szerda, 20:56:53 »

eljen  Ha többen látnák így, akkor már le lenne foglalva a 19.
én már régen megírtam eplus2
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #688 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:01:48 »

én már régen megírtam eplus2
Mit? Azt hogy érettségi időszak meg június meg mittudomén. Nem szájkaratézni meg agyalni kellene, hanem határozottan lépni egyet előre. 17 időpontból döntögessük el kinek mikor mi lesz a jó vagy nem, kinek éppen milyen hasfájása stb. van.
Nem akarok senkivel veszekedni de ez a szélmalmosdi bazi demokrácia iszonyat unalmas már. Felnőtt állítólag okos, értelmes emberek alapvető kérdésekben nem tudnak dűlőre jutni, akkor hogyan fognak figyelni a részletekre?
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #689 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:03:46 »

Ezért írtam régebben hogy tojom le, én csóresz vidéki vagyok xarom le hogy 320-at vagy 330-at kell mennem mert úgyis én vagyok a kisebbség... csak nélkülem meg a többi nélkül a "többségnek" a részvételi nem 3e lenne hanem 8...  wave

Én is így vagyok vele, de ha erőltetik a madarast, a nagyon fontos gyorsulás miatt olyan autókkal, amiknek 2500 m kell mert olyan jól gyorsulnak, meg olyan jó a fékjük is, és a végén az is lesz akkor biztos nem megyünk. És nem azért mert messze van!
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #690 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:05:20 »

Mit? Azt hogy érettségi időszak meg június meg mittudomén. Nem szájkaratézni meg agyalni kellene, hanem határozottan lépni egyet előre. 17 időpontból döntögessük el kinek mikor mi lesz a jó vagy nem, kinek éppen milyen hasfájása stb. van.
Nem akarok senkivel veszekedni de ez a szélmalmosdi bazi demokrácia iszonyat unalmas már. Felnőtt állítólag okos, értelmes emberek alapvető kérdésekben nem tudnak dűlőre jutni, akkor hogyan fognak figyelni a részletekre?
Vannak dolgok amik már megvannak:
"Szabad időpontok: május 19, június 16. A május 19-et ideiglenesen lefoglaltam (nehogy más lecsapjon rá, amíg mi gondolkodunk), kb két hetünk van a döntésre."
Ezt kéne már csak letisztázni,és már lehetne is folytatni az ilyenkor szokásos dolgokat.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:05:45 »

Mit? Azt hogy érettségi időszak meg június meg mittudomén. Nem szájkaratézni meg agyalni kellene, hanem határozottan lépni egyet előre. 17 időpontból döntögessük el kinek mikor mi lesz a jó vagy nem, kinek éppen milyen hasfájása stb. van.
Nem akarok senkivel veszekedni de ez a szélmalmosdi bazi demokrácia iszonyat unalmas már. Felnőtt állítólag okos, értelmes emberek alapvető kérdésekben nem tudnak dűlőre jutni, akkor hogyan fognak figyelni a részletekre?

Elsők között írta, h le kell foglalni a 19 et
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:08:15 »

Vannak dolgok amik már megvannak:
"Szabad időpontok: május 19, június 16. A május 19-et ideiglenesen lefoglaltam (nehogy más lecsapjon rá, amíg mi gondolkodunk), kb két hetünk van a döntésre."
Ezt kéne már csak letisztázni,és már lehetne is folytatni az ilyenkor szokásos dolgokat.

Nemtom kik az illetékesek de remélem nem akarnak 2 hétig gondolkodni ezen.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #693 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:09:25 »

én már régen megírtam eplus2
Jogos, visszaolvastam nem akartál az aszfaltra olvadni júniusban  Wink  worship
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:10:38 »

Mit? Azt hogy érettségi időszak meg június meg mittudomén. Nem szájkaratézni meg agyalni kellene, hanem határozottan lépni egyet előre. 17 időpontból döntögessük el kinek mikor mi lesz a jó vagy nem, kinek éppen milyen hasfájása stb. van.
Nem akarok senkivel veszekedni de ez a szélmalmosdi bazi demokrácia iszonyat unalmas már. Felnőtt állítólag okos, értelmes emberek alapvető kérdésekben nem tudnak dűlőre jutni, akkor hogyan fognak figyelni a részletekre?
nem, azt, hogy foglaljuk be május 19-et lacházára integet2
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #695 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:12:04 »

Nemtom kik az illetékesek de remélem nem akarnak 2 hétig gondolkodni ezen.
Igazából csak néhányan vannak akik kitudják írni,és elindítani az egész jelentkezést.A technikai részt Joe szokta intézni.Remélem nem arra várunk,hogy "valaki" rábólintson,hogy BIZTOS LACHÁZA?Mert akkor megette a fene.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #696 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:12:24 »

Én is így vagyok vele, de ha erőltetik a madarast, a nagyon fontos gyorsulás miatt olyan autókkal, amiknek 2500 m kell mert olyan jól gyorsulnak, meg olyan jó a fékjük is, és a végén az is lesz akkor biztos nem megyünk. És nem azért mert messze van!
ott sem lehetett végig menni , ott is kb 800m-nél volt némi akadály középen vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:20:33 »

A 19-et ideiglenesen lefoglaltam. Más nem tud beelőzni, viszont le tudjuk mondani.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #698 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:21:17 »

Az érdekesség az,hogy fügelaci sem pályapárti,és nem gyorsulgató autógyilkos.Mégis neki probléma a szürke fekete rózsaszín. falbav
Figyelj, nekem mindegy. Nem vagyok betonpárti, és nem vagyok autógyilkos gyorsuló őrült. Nem is azért írtam, amit írtam. Azért írtam, mert nem értek egyet azzal, hogy össze vissza szavazgatunk a semmiről, az elő nem készített információk alapján, mikor nyilvánvaló, hogy úgyis Lacháza a befutó, mert az van közel Pesthez, ahol ugye a többség lakozik. Mindegy, hogy máshol mit kínálnak, mit adnak kevesebbért, többért, ugyan annyiért, akkor is a Pest közeli fog nyerni, mert az az olcsóbb Nektek. Ezért érzem álságosnak az egészet, és csodálkozom, hogy miért nem jutunk el arra a nyilvánvaló végkifejletre, mikor valaki kimondja, hogy itt lesz ekkor, és ez lesz. Minden más autós, és nem autós fórumon így van. Itt játsszuk a demokráciát, miközben tudjuk, hogy a demokrácia Pesten lakik. És ahhoz ugye Lacháza van közelebb. Úgy érzem, ha Scratch Pesti volna, nem lenne szavazás. Így sincs értelme. Hozzá teszem, aki szereti az autóját, igazi fórumozó, az elmegy Sopronba is, ha ott van a találkozó. Én elmennék. El is megyek, akár Madarasra, akár Lacházára, akár Sopronba. Csak valaki írja már le, mikor, és hol lesz! Mit szavazgatunk, találgatunk. Így hogyan szervezze a szabadságát, akit érdekel, amíg csak arról vitáztok, hová, és mennyiért menjünk, meg elég-e a 800 méter. Nekem elég, mint gondolod (jól gondolod) én nem fogok gyorsulni még 50 méteren sem, hát még 1500 méteren. Aki akar, megteheti. Már ha ott lesz. Ha tud akkorra szabit kérni, vagy úgy intézni a dolgát, hogy ott lehessen. Szóval ne bennem láss ellenséget, én csak fel szeretném nyitni a szemeteket, hogy valami nem ok. Ha baj, szólj. Szóljatok. A fügelaci-buli akkor is meglesz, és meg van az időpontja, a programja, csak a kaja a kérdés, de az is eldől egy héten belül. És az csak július 28.-án lesz, nem május ....-án. Mert ÉN eldöntöttem néhány (sok) javaslat alapján, meg a körülmények, a kapcsolódó programok, alapján. És nincs értelme szavazgatni, meg sza.akodni. Akkor lesz, akit érdekel, eljön. Ez ilyen egyszerű. Lehet, lesz, aki 400 kilométerről is eljön, ha jó a program, a kaja, a társaság. Márpedig itt az lesz.
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:44:58 »

Kicsit olyan Parlamenti érzésem van.. nem bírunk zöld ágra vergődni.  beka3

A szavazás tényleg hülyeség volt részben, nem volt minden információ leközölve, megtudakolva. DE Lacháza tényleg az ország közepén fekszik jól megközelíthető (főleg a fővárosban lakóknak). Így a többség szava döntött a helyszínről ennyi. Madarasra voksoltam ugyan, de ott leszek AKÁRHOL ahogy fügelaci is hajlandó elmenni az ország másik végébe hogy eltöltsön egy jó hangulatú napot a klubtársakkal. Én viszont szeretnék gyorsulni és beláttam azt hogy elég az a 800 m ennél tényleg nem kell több.  Wink

Az illetékeseknek el kell kezdeni szervezni a dolgokat. A helyszín adott a dátumot véglegesíteni és felmérni a tényleges résztvevők létszámát!

ENNYI... nem kell új helyszíneket feldobni és fölöslegesen ölni egymást.  integet2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.