Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 07:09:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 781677 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #700 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:48:24 »

Figyelj, nekem mindegy. Nem vagyok betonpárti, és nem vagyok autógyilkos gyorsuló őrült. Nem is azért írtam, amit írtam. Azért írtam, mert nem értek egyet azzal, hogy össze vissza szavazgatunk a semmiről, az elő nem készített információk alapján, mikor nyilvánvaló, hogy úgyis Lacháza a befutó, mert az van közel Pesthez, ahol ugye a többség lakozik. Mindegy, hogy máshol mit kínálnak, mit adnak kevesebbért, többért, ugyan annyiért, akkor is a Pest közeli fog nyerni, mert az az olcsóbb Nektek. Ezért érzem álságosnak az egészet, és csodálkozom, hogy miért nem jutunk el arra a nyilvánvaló végkifejletre, mikor valaki kimondja, hogy itt lesz ekkor, és ez lesz. Minden más autós, és nem autós fórumon így van. Itt játsszuk a demokráciát, miközben tudjuk, hogy a demokrácia Pesten lakik. És ahhoz ugye Lacháza van közelebb. Úgy érzem, ha Scratch Pesti volna, nem lenne szavazás. Így sincs értelme. Hozzá teszem, aki szereti az autóját, igazi fórumozó, az elmegy Sopronba is, ha ott van a találkozó. Én elmennék. El is megyek, akár Madarasra, akár Lacházára, akár Sopronba. Csak valaki írja már le, mikor, és hol lesz! Mit szavazgatunk, találgatunk. Így hogyan szervezze a szabadságát, akit érdekel, amíg csak arról vitáztok, hová, és mennyiért menjünk, meg elég-e a 800 méter. Nekem elég, mint gondolod (jól gondolod) én nem fogok gyorsulni még 50 méteren sem, hát még 1500 méteren. Aki akar, megteheti. Már ha ott lesz. Ha tud akkorra szabit kérni, vagy úgy intézni a dolgát, hogy ott lehessen. Szóval ne bennem láss ellenséget, én csak fel szeretném nyitni a szemeteket, hogy valami nem ok. Ha baj, szólj. Szóljatok. A fügelaci-buli akkor is meglesz, és meg van az időpontja, a programja, csak a kaja a kérdés, de az is eldől egy héten belül. És az csak július 28.-án lesz, nem május ....-án. Mert ÉN eldöntöttem néhány (sok) javaslat alapján, meg a körülmények, a kapcsolódó programok, alapján. És nincs értelme szavazgatni, meg sza.akodni. Akkor lesz, akit érdekel, eljön. Ez ilyen egyszerű. Lehet, lesz, aki 400 kilométerről is eljön, ha jó a program, a kaja, a társaság. Márpedig itt az lesz.

Én sem szeretem ha pesthez vannak igazítva a dolgok, és másról nem vesznek tudomást.  De neked ugyanannyira van mindkettő nem?   Mert akkor kár pont neked ezen háborogni.
Jó, h csinálsz bulit de lehet kevesebben lesznek a találkozón mert mindenhova nem fognak elmenni.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #701 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:49:26 »

Dezsavűm van amúgy.A történelem ismétli önmagát.Nem lesz ebből semmi szerintem...... Undecided

Nagyon remélem hogy nem így lesz. Nyáregyháza volt az 1. talim és már másnap (de lehet hogy már hazafele úton laugh) eljátszottam a gondolattal hogy hol meg milyen lesz a következő nagytali.

Nagyon szomorú lennék ha nem lenne belőle semmi.  rinya
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #702 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:50:08 »

És inkább mi menjünk kevesen sokat. Rossz helyre születtünk.  falbav
Ajjaj...én még tőled is 520km-rel távolabb születtem Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #703 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:50:42 »

Kicsit olyan Parlamenti érzésem van.. nem bírunk zöld ágra vergődni.  beka3

A szavazás tényleg hülyeség volt részben, nem volt minden információ leközölve, megtudakolva. DE Lacháza tényleg az ország közepén fekszik jól megközelíthető (főleg a fővárosban lakóknak). Így a többség szava döntött a helyszínről ennyi. Madarasra voksoltam ugyan, de ott leszek AKÁRHOL ahogy fügelaci is hajlandó elmenni az ország másik végébe hogy eltöltsön egy jó hangulatú napot a klubtársakkal. Én viszont szeretnék gyorsulni és beláttam azt hogy elég az a 800 m ennél tényleg nem kell több.  Wink

Az illetékeseknek el kell kezdeni szervezni a dolgokat. A helyszín adott a dátumot véglegesíteni és felmérni a tényleges résztvevők létszámát!

ENNYI... nem kell új helyszíneket feldobni és fölöslegesen ölni egymást.  integet2




Ez a lényeg! vigyor3
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #704 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:53:54 »

Kicsit olyan Parlamenti érzésem van.. nem bírunk zöld ágra vergődni.  beka3
A helyszín adott a dátumot véglegesíteni és felmérni a tényleges résztvevők létszámát!
Nem kell sztem már semmit felmérni, egyszerűen el kell indítani a jelentkezést.
Akik jelentkeznek majd döntenek a részletekről.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #705 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:56:17 »

, mikor nyilvánvaló, hogy úgyis Lacháza a befutó, mert az van közel Pesthez, ahol ugye a többség lakozik. Mindegy, hogy máshol mit kínálnak, mit adnak kevesebbért, többért, ugyan annyiért, akkor is a Pest közeli fog nyerni, mert az az olcsóbb Nektek. Ezért érzem álságosnak az egészet, és csodálkozom, hogy miért nem jutunk el arra a nyilvánvaló végkifejletre, mikor valaki kimondja, hogy itt lesz ekkor, és ez lesz. Minden más autós, és nem autós fórumon így van. Itt játsszuk a demokráciát, miközben tudjuk, hogy a demokrácia Pesten lakik. És ahhoz ugye Lacháza van közelebb. Úgy érzem, ha Scratch Pesti volna, nem lenne szavazás. Így sincs értelme. Hozzá teszem, aki szereti az autóját, igazi fórumozó, az elmegy Sopronba is, ha ott van a találkozó. Én elmennék. El is megyek, akár Madarasra, akár Lacházára, akár Sopronba.
Ezt NAGYON rosszul látod...Évekig Kunmadaras volt a helyszíne a taliknak...Mindennemű szavazás nélkül (ha jól tudom)
Később lett téma csak a szavazás, amikor annyira kibővült a fórum, hogy igény volt a változásra.
És nem lett meglepetés, hogy az első NEM Madarasi találkozón bőven a várt felett volt a létszám.
És nem azért, mert Pest a demokrácia, hanem mert ezen a környéken vannak sokan...

És nem bántásból, vagy hasonlóért, de AZÉRT volt Madarason a találkozó, mert Scratch-nak és az akkori keménymagnak az volt a közelebbi helyszín
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 21:58:43 írta Fürge Teknős » Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #706 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:59:36 »

Nem kell sztem már semmit felmérni, egyszerűen el kell indítani a jelentkezést.
Akik jelentkeznek majd döntenek a részletekről.

Lehet hogy rosszul írtam le a dolgot..

A felmérést = jelentkezés.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #707 Dátum: 2012.03.14 szerda, 21:59:43 »

Én sem szeretem ha pesthez vannak igazítva a dolgok, és másról nem vesznek tudomást.  De neked ugyanannyira van mindkettő nem?   Mert akkor kár pont neked ezen háborogni.
Jó, h csinálsz bulit de lehet kevesebben lesznek a találkozón mert mindenhova nem fognak elmenni.
Nekem nem a létszám a lényeg, hanem az, hogy aki eljön, az jól érezze magát, és ne csak ott legyen, hanem legközelebb is el akarjon jönni. És én nem háborgok, csak fel szeretném nyitni a szemeteket, hogy DÖNTENI KÉNE, nem szavazgatni, polemizálni. Itt lesz, és ekkor. És megyünk! Aki akar. Aki meg csak a kifogást keresi, az inkább maradjon otthon. Persze, lehet engem tovább froclizni, de TALÁLKOZÓ KELL, ITT ÉS EKKOR!  Én ezt  froclizom!
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #708 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:01:34 »

Lehet hogy rosszul írtam le a dolgot..

A felmérést = jelentkezés.
eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #709 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:10:12 »

Igazából csak néhányan vannak akik kitudják írni,és elindítani az egész jelentkezést.A technikai részt Joe szokta intézni.Remélem nem arra várunk,hogy "valaki" rábólintson,hogy BIZTOS LACHÁZA?Mert akkor megette a fene.

Te nyílván tudod ki az a "valaki",  küldj már neki valami hogyhívjákot aztán bólogasson és haladjon a dolog smile

Meg nem is értem mire is vár???  A hely megvan. Tavaszi nagytalálkozó a cím, arra 1 időpont van ami le is van foglalva. A későbbi már nyár.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #710 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:11:01 »

Nekem nem a létszám a lényeg, hanem az, hogy aki eljön, az jól érezze magát, és ne csak ott legyen, hanem legközelebb is el akarjon jönni. És én nem háborgok, csak fel szeretném nyitni a szemeteket, hogy DÖNTENI KÉNE, nem szavazgatni, polemizálni. Itt lesz, és ekkor. És megyünk! Aki akar. Aki meg csak a kifogást keresi, az inkább maradjon otthon. Persze, lehet engem tovább froclizni, de TALÁLKOZÓ KELL, ITT ÉS EKKOR!  Én ezt  froclizom!
A létszámot csak azért tartom fontosnak, mert több mint 4.000 regisztrált tagunk van, amiből 100 is nagyon kevés ha összejön 1 helyre és egy időben is (azért egy több km-es konvoj és egy "konzervre való halszálka" felállás másoknak is példát mutathatna) ...a többivel egyetértek  worship
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #711 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:15:29 »

A létszámot csak azért tartom fontosnak, mert több mint 4.000 regisztrált tagunk van, amiből 100 is nagyon kevés ha összejön 1 helyre és egy időben is (azért egy több km-es konvoj és egy "konzervre való halszálka" felállás másoknak is példát mutathatna) ...a többivel egyetértek  worship

A 4000-ből lehet 100 sincs aktív. Ha megnéznék az utolsó bejelentkezés dátumát szerintem 2000-et simán lehetne törölni.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #712 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:20:12 »

Nem volt előkészítve... ez így van. Nem véletlenül, mert volt már 1-2 alkalom, hogy kértem árat, és végül nem oda mentünk.
Annak sincs értelme, hogy kéregetem az árajánlatokat, majd végül nem megyünk.
Anno kaptam egy ígéretet, hogy megkapjuk ugyanannyiért, mint a Madarast. Lehet, hogy akkor válságos időszak volt... vagy az ősz miatt.
Nem tudom. Most nem adják annyiért.
Aztán azt is bevallom, hogy nem erre számítottam. Arra sem, hogy 102-en szavaznak, de arra se, hogy ennyire nyer a Lacháza.

Írják többen, hogy akárhol is van a tali, el kell menni. Hát... szép elmélet. Régen is ezt mondtuk, majd a többség végül nem jött el (pont azok, akik azt hangoztatták, elmegyünk bárhová).

Mit lehet tenni? Egyet mindenképpen. Hideg fejjel, higgadtan dönteni. Azt, ami a többségnek jó. Ahová a legtöbb ember eljön.
Amit nem kell: összeveszni, egymásnak beszólni, és a múltat felhánytorgatni. Régen volt, és inkább tanuljunk belőle. A hibákból.
Ne legyen csakazértis/csakazértse döntés. Ha ott lesz, én biztosan nem megyek. Ha emitt... sok olyat tudok mondani, aki azt mondta, ha a b helyszínen lesz a tali, ő biz nem megy.
Az a helyszínen lett, és mégsem jött... na, én is a múlt sebeit szaggatom. Szóval 3,14sz meg béke.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #713 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:20:22 »

A 4000-ből lehet 100 sincs aktív. Ha megnéznék az utolsó bejelentkezés dátumát szerintem 2000-et simán lehetne törölni.
ezzel is egyetértek  worship magával a törléssel nem wave
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #714 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:22:53 »

A létszámot csak azért tartom fontosnak, mert több mint 4.000 regisztrált tagunk van, amiből 100 is nagyon kevés ha összejön 1 helyre és egy időben is (azért egy több km-es konvoj és egy "konzervre való halszálka" felállás másoknak is példát mutathatna) ...a többivel egyetértek  worship
Azt Te is tudod, hogy a 4000 regisztrált tag közül 1000 talán két kérdést tett fel, és még el sem olvasta a választ. 1000 mondjuk 5-ször írt, és azóta sem volt fent a fórumon. A következő ezer legalább egy éve be sem lépett. A maradékból aktív 300-ból 100 szavazott, ebből talán 50 jönne el. Miről van szó?  vigyor3
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #715 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:25:17 »

Nem volt előkészítve... ez így van. Nem véletlenül, mert volt már 1-2 alkalom, hogy kértem árat, és végül nem oda mentünk.
Annak sincs értelme, hogy kéregetem az árajánlatokat, majd végül nem megyünk.
Anno kaptam egy ígéretet, hogy megkapjuk ugyanannyiért, mint a Madarast. Lehet, hogy akkor válságos időszak volt... vagy az ősz miatt.
Nem tudom. Most nem adják annyiért.
Aztán azt is bevallom, hogy nem erre számítottam. Arra sem, hogy 102-en szavaznak, de arra se, hogy ennyire nyer a Lacháza.

Írják többen, hogy akárhol is van a tali, el kell menni. Hát... szép elmélet. Régen is ezt mondtuk, majd a többség végül nem jött el (pont azok, akik azt hangoztatták, elmegyünk bárhová).

Mit lehet tenni? Egyet mindenképpen. Hideg fejjel, higgadtan dönteni. Azt, ami a többségnek jó. Ahová a legtöbb ember eljön.
Amit nem kell: összeveszni, egymásnak beszólni, és a múltat felhánytorgatni. Régen volt, és inkább tanuljunk belőle. A hibákból.
Ne legyen csakazértis/csakazértse döntés. Ha ott lesz, én biztosan nem megyek. Ha emitt... sok olyat tudok mondani, aki azt mondta, ha a b helyszínen lesz a tali, ő biz nem megy.
Az a helyszínen lett, és mégsem jött... na, én is a múlt sebeit szaggatom. Szóval 3,14sz meg béke.
worship
Én azokat sajnálom akik később kapcsolódnak be, vagy kihagynak 1-2 napot...úgy pörögtek a bejegyzések, hogy nehéz volt követni. Mindenki szokott off-olni, én is, de itt tényleg nincs már szükség ennyi "off" bejegyzésre. ...uff  Wink
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #716 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:27:27 »

worship
Én azokat sajnálom akik később kapcsolódnak be, vagy kihagynak 1-2 napot...úgy pörögtek a bejegyzések, hogy nehéz volt követni. Mindenki szokott off-olni, én is, de itt tényleg nincs már szükség ennyi "off" bejegyzésre. ...uff  Wink

Vissza kell olvasni mi volt. Én is így csinálom
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #717 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:30:03 »

Vissza kell olvasni mi volt. Én is így csinálom
Aki objektíven akar dönteni, hozzászólni, az megteszi! Aki lusta, az javasol valami új dolgot
!
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #718 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:30:39 »

Azt Te is tudod, hogy a 4000 regisztrált tag közül 1000 talán két kérdést tett fel, és még el sem olvasta a választ. 1000 mondjuk 5-ször írt, és azóta sem volt fent a fórumon. A következő ezer legalább egy éve be sem lépett. A maradékból aktív 300-ból 100 szavazott, ebből talán 50 jönne el. Miről van szó?  vigyor3
Ez így van! A történelmet a szavazókörben és nem a kocsmai kibeszélés közben írják (legalábbis úgy érzed akkor hogy volt közöd hozzá). Részt kell venni, el kell menni...!!! (most üzente Kossuth L.) Wink
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #719 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:31:24 »

Aki objektíven akar dönteni, hozzászólni, az megteszi! Aki lusta, az javasol valami új dolgot
!
eljen eljen eljen
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #720 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:52:27 »

worship
Én azokat sajnálom akik később kapcsolódnak be, vagy kihagynak 1-2 napot...úgy pörögtek a bejegyzések, hogy nehéz volt követni. Mindenki szokott off-olni, én is, de itt tényleg nincs már szükség ennyi "off" bejegyzésre. ...uff  Wink
Sztem nem volt off... Mindenki a taliról beszél, érvekkel - ellenérvekkel találkozhatunk a hsz-ekben és kész. Sztem ez teljesen természetes hiszen egy éves rendezvényről van szó ami - ha minden jól megy - az ország minden részéből fogja ugyanannak az autómárkának a tulajdonosait egy helyre gyűjteni.
Az hogy a "régebbiek" leírják a tapasztalataikat egyáltalán nem baj, sőt kifejezetten hasznos is lehet, hogy a múlt hibáiból tanulva eredményesebb, színvonalasabb rendezvény kerekedjen  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #721 Dátum: 2012.03.14 szerda, 22:57:49 »

hát...miért van az az érzésem, hogy nem nagyon lesz itt semmi sem?? Grin
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #722 Dátum: 2012.03.14 szerda, 23:09:16 »

Sztem nem volt off... Mindenki a taliról beszél, érvekkel - ellenérvekkel találkozhatunk a hsz-ekben és kész. Sztem ez teljesen természetes hiszen egy éves rendezvényről van szó ami - ha minden jól megy - az ország minden részéből fogja ugyanannak az autómárkának a tulajdonosait egy helyre gyűjteni.
Az hogy a "régebbiek" leírják a tapasztalataikat egyáltalán nem baj, sőt kifejezetten hasznos is lehet, hogy a múlt hibáiból tanulva eredményesebb, színvonalasabb rendezvény kerekedjen  taps
worship az off-ot általában értettem inkább, de itt most arra is gondoltam, hogy szinte oldalakon át volt szó külön a repülésről...aztán lehet nem lesz abból a részéből semmi. --bár nem tartom elvetendőnek

Írta: HZsolt92
"hát...miért van az az érzésem, hogy nem nagyon lesz itt semmi sem??"

Ha nem tévedek régen szóltak hozzá az adminisztrátorok, mintha arra várnának, hogy mi sül ki ebből...csak tényleg nehogy a körmünkre égjen a gyertya. (Azt is tudom, hogy ők sem egy szobában ülnek együtt és folyamatosan egyeztetnek...de néha tényleg diktatúra kell, hogy haladjunk is valamivel  nyes)

A "régebbiek" véleményét én is tiszteletben tartom, mégis bátran szólok hozzá, mert nem éreztette velem senki soha hogy moderálni kellene magunkat itt. Na ez meg demokrácia párti eljen
« Utoljára szerkesztve: 2012.03.14 szerda, 23:13:42 írta csehors » Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #723 Dátum: 2012.03.14 szerda, 23:11:47 »


Írta: HZsolt92
"hát...miért van az az érzésem, hogy nem nagyon lesz itt semmi sem??"

Ha nem tévedek régen szóltak hozzá az adminisztrátorok, mintha arra várnának, hogy mi sül ki ebből...csak tényleg nehogy a körmünkre égjen a gyertya. (Azt is tudom, hogy ők sem egy szobában ülnek együtt és folyamatosan egyeztetnek...de néha tényleg diktatúra kell, hogy haladjunk is valamivel  nyes)
elmúlt 2 napban nem volt netem, meg én sem nagyon voltam gép közelben, de akkor is itt tartottunk...csak fogynak a napok...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #724 Dátum: 2012.03.14 szerda, 23:20:25 »

na, akkor egy autó (vagy repcsi) és a család (4 fő) jelentkezik a 19.i eseményre, lacházára.
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #725 Dátum: 2012.03.14 szerda, 23:23:48 »

na, akkor egy autó (vagy repcsi) és a család (4 fő) jelentkezik a 19.i eseményre, lacházára.
Támogatom, és mi is (feleség és fiúgyermek) jelentkezünk 19-re Lacházára
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #726 Dátum: 2012.03.14 szerda, 23:25:48 »

elmúlt 2 napban nem volt netem, meg én sem nagyon voltam gép közelben, de akkor is itt tartottunk...csak fogynak a napok...
"Barátok közt" vagy "Jóban-rosszban"...nyugodtan kihagyhatsz egy pár napot  Wink (na ez off volt)
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #727 Dátum: 2012.03.14 szerda, 23:38:55 »

"Barátok közt" vagy "Jóban-rosszban"...nyugodtan kihagyhatsz egy pár napot  Wink (na ez off volt)
azokat sosem néztem vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #728 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 04:21:22 »

Valóban az kellene, hogy valaki végre kimondja már, hogy Kiskunlacháza, meg május 19.-e! Minek itt ragozni, arra ott az iskola. Ez már az ÉLET, ahol szabadságról, pénzgyűjtésről, nyaralás, vagy egyéb elfoglaltság elhalasztásáról van szó. Tessék kimondani, és ez alapján várni a jelentkezőket. Ha van idő felkészülni, lesz jelentkező! Ha továbbra is csak a szövegelés megy, minden nappal embereket veszítünk el, akik már nem tudják magukat szabaddá tenni, vagy összeszedni a ZS-t!
Tehát hajrá Kiskunlacháza, hajrá május 19!
Gyerünk, a jelekkel!

 eljen
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #729 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 07:45:29 »

Valóban az kellene, hogy valaki végre kimondja már, hogy Kiskunlacháza, meg május 19.-e! Minek itt ragozni, arra ott az iskola. Ez már az ÉLET, ahol szabadságról, pénzgyűjtésről, nyaralás, vagy egyéb elfoglaltság elhalasztásáról van szó. Tessék kimondani, és ez alapján várni a jelentkezőket. Ha van idő felkészülni, lesz jelentkező! Ha továbbra is csak a szövegelés megy, minden nappal embereket veszítünk el, akik már nem tudják magukat szabaddá tenni, vagy összeszedni a ZS-t!
Tehát hajrá Kiskunlacháza, hajrá május 19!
Gyerünk, a jelekkel!

 eljen
eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #730 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 08:33:58 »

Lacháza.Május 19!  eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #731 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 09:27:36 »

 eljen
Lacháza.Május 19!  eljen
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #732 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 09:44:11 »

Valóban az kellene, hogy valaki végre kimondja már, hogy Kiskunlacháza, meg május 19.-e! Minek itt ragozni, arra ott az iskola. Ez már az ÉLET, ahol szabadságról, pénzgyűjtésről, nyaralás, vagy egyéb elfoglaltság elhalasztásáról van szó. Tessék kimondani, és ez alapján várni a jelentkezőket. Ha van idő felkészülni, lesz jelentkező! Ha továbbra is csak a szövegelés megy, minden nappal embereket veszítünk el, akik már nem tudják magukat szabaddá tenni, vagy összeszedni a ZS-t!
Tehát hajrá Kiskunlacháza, hajrá május 19!
Gyerünk, a jelekkel!

 eljen

Igazi ösztönző beszéd. Smiley
appl

 eljen
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #733 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 10:39:27 »

Május 19. Kiskunlackáza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #734 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 10:42:33 »

Május 19. Kiskunlackáza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)

Már kezdjük a feliratkozást? Tongue
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #735 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 10:43:48 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát)  vigyor3
Naplózva
B.O.S Turnier
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125



« Új hozzászólás #736 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 11:18:37 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát)  vigyor3
3. Macika + (asszony + 1 barát)
Naplózva

2001.06 TDdi Ghia 116LE , Egr OFF , SkyFol 
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #737 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 23:46:26 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát)  vigyor3
3. Macika + (asszony + 1 barát)
4. Csaba /Kotta/ (+ asszony, 2 gyerek)
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #738 Dátum: 2012.03.16 péntek, 09:22:37 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát)  vigyor3
3. Macika + (asszony + 1 barát)
4. Csaba /Kotta/ (+ asszony, 2 gyerek)
Szerintem te is a felhasználó nevedet add meg mert itt mindenki így ismeri a másikat. A szervezés is úgy lesz könnyebb.
Csak szerkeszd át a bejegyzésed Wink
Naplózva
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #739 Dátum: 2012.03.16 péntek, 18:06:41 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát) 
3. Macika + (asszony + 1 barát)
4. Csaba /Kotta/ (+ asszony, 2 gyerek)
5. Fdg ( asszony+ Kóka+ Vadászgörényke Smiley  eplus2 )
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #740 Dátum: 2012.03.16 péntek, 18:09:36 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát) 
3. Macika + (asszony + 1 barát)
4. Csaba /Kotta/ (+ asszony, 2 gyerek)
5. Fdg ( asszony+ Kóka+ Vadászgörényke Smiley  eplus2 )
6. V.Tamás + asszony, 2 gyerek
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #741 Dátum: 2012.03.16 péntek, 21:27:49 »

Scratch, Joe, Angel!
Mehet Lachaza; Mindenki Rätok vär, korrekt dolog lenne nyilatkozni, mindenki mäs neveben kerem ezt most töletek!
Köszönöm
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #742 Dátum: 2012.03.16 péntek, 21:43:07 »

Scratch, Joe, Angel!
Mehet Lachaza; Mindenki Rätok vär, korrekt dolog lenne nyilatkozni, mindenki mäs neveben kerem ezt most töletek!
Köszönöm
Én is azon morfondíroztam amikor elindítottam a névgyűjtést az előzetesen lefoglalt konkrét napra, hogy ezt megtehetem-e pont én  Huh?  Undecided Undecided
Gondolom a többiek meg azon, hogy csatlakozhatnak-e?...
Volt egy halovány érzésem, hogy nem baj, mert el kellene már indulni - a ráadásul már eldöntött - úton!
Én is azt kérem, hogy valaki "illetékes" vegye már át a stafétát és pörögjön fel az utolsó kör  taps
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #743 Dátum: 2012.03.16 péntek, 22:29:04 »

Én is azon morfondíroztam amikor elindítottam a névgyűjtést az előzetesen lefoglalt konkrét napra, hogy ezt megtehetem-e pont én  Huh?  Undecided Undecided
Gondolom a többiek meg azon, hogy csatlakozhatnak-e?...
Volt egy halovány érzésem, hogy nem baj, mert el kellene már indulni - a ráadásul már eldöntött - úton!
Én is azt kérem, hogy valaki "illetékes" vegye már át a stafétát és pörögjön fel az utolsó kör  taps

Igen én is vacilláltam, de a felsőbb hatalom nem igen mocorog. Ez a lista meg jól demonstrálja az akaratunkat.  beka3
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #744 Dátum: 2012.03.16 péntek, 22:30:16 »

Igen én is vacilláltam, de a felsőbb hatalom nem igen mocorog. Ez a lista meg jól demonstrálja az akaratunkat.  beka3

Igaz 6 ember nem sok, de lefogadom csak azért nem írták még hozzá sokan a nevüket mert ők is érzik hogy ez még nem teljesen hivatalos. vigyor3
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #745 Dátum: 2012.03.16 péntek, 22:37:37 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát) 
3. Macika + (asszony + 1 barát)
4. Csaba /Kotta/ (+ asszony, 2 gyerek)
5. Fdg ( asszony+ Kóka+ Vadászgörényke Smiley  eplus2 )
6. V.Tamás + asszony, 2 gyerek

Csatlakozom.TISLER19+NEJEM+2vagy 3 GYERMEKEM.De tudjátok Én ajánlottam a múltkori hiány orvosolását ,hogy legyen több leülő mert aki nem nézelődik a kocsiknál az tudjon leülni padikra és ők ott is válthassanak pár szót /ASSZONYOK-BARÁTNŐK/meg a kaját  is ott ülve megenni kellemessebb lenne.TEHÁT JÖVÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #746 Dátum: 2012.03.16 péntek, 23:01:33 »

Május 19. Kiskunlacháza

1. csehors (+ asszony, 1 gyerek)
2. Makker (valszeg +2 barát) 
3. Macika + (asszony + 1 barát)
4. Csaba /Kotta/ (+ asszony, 2 gyerek)
5. Fdg ( asszony+ Kóka+ Vadászgörényke Smiley  eplus2 )
6. V.Tamás + asszony, 2 gyerek
7. TISLER19+NEJEM+2vagy 3 GYERMEKEM
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #747 Dátum: 2012.03.16 péntek, 23:02:30 »

Csatlakozom.TISLER19+NEJEM+2vagy 3 GYERMEKEM.De tudjátok Én ajánlottam a múltkori hiány orvosolását ,hogy legyen több leülő mert aki nem nézelődik a kocsiknál az tudjon leülni padikra és ők ott is válthassanak pár szót /ASSZONYOK-BARÁTNŐK/meg a kaját  is ott ülve megenni kellemessebb lenne.TEHÁT JÖVÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia János!

Örülök, hogy jöttök és ha nem gond beírtalak a listába  integet2

Üdv: Tamás
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #748 Dátum: 2012.03.16 péntek, 23:04:26 »

Szia János!

Örülök, hogy jöttök és ha nem gond beírtalak a listába  integet2

Üdv: Tamás
A legjobb mit tehettél.Aztán végre megint tudunk személyesen dumálni ugyis régen találkoztunk.Üdv
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #749 Dátum: 2012.03.17 szombat, 00:23:13 »

Igaz 6 ember nem sok, de lefogadom csak azért nem írták még hozzá sokan a nevüket mert ők is érzik hogy ez még nem teljesen hivatalos. vigyor3
Azért, mert késik a váltónk aki átveszi a stafétát még nem adhatjuk fel a versenyt ! Wink
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.109 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.