Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 17:11:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 781803 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #1150 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 22:27:44 »

Ez nekem is furcsa. Azért nem ezen a 10e Ft körüli összegen múlik a legtöbbünknek a mindennapija és már szept. óta tudjuk, hogy jön a következő tali valamikor májusban...(én legalábbis gyűjteni szoktam a következőre...lehet fanatikus vagyok?  wow1)
Lehet h az vagy Cheesy de én is Tongue én már az elején utaltam is Tongue remélem lesznek még utalók is Smiley
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1151 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 23:13:47 »

Ne legyünk szigorúak: hó végére sok helyen elfogy a pénz. Svájcifrank, meg fagyi a gyereknek, a sok óvszer és így tovább. Meg a nyárigumma, magas benzinár, nem is beszélve a többiről. Ezzel még nincs gond. Csak hó elején ne feledkezzünk meg a dologról. Ha nem indul be a tömeges jelentkezés/utalás, biz jöhet a fejvakaras   wow1 Huh?  rinya

szerk: dánkesün hzsoltnak, meglett a fejvakaras
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.26 csütörtök, 23:20:40 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1152 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 23:15:03 »

Ne legyünk szigorúak: hó végére sok helyen elfogy a pénz. Svájcifrank, meg fagyi a gyereknek, a sok óvszer és így tovább. Meg a nyárigumma, magas benzinár, nem is beszélve a többiről. Ezzel még nincs gond. Csak hó elején ne feledkezzünk meg a dologról. Ha nem indul be a tömeges jelentkezés/utalás, biz jöhet a (hol a fejvakarós szmájli?)   wow1 Huh?  rinya
itt fejvakaras
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #1153 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 23:25:55 »

itt fejvakaras
Igaz jelentkeztem ,de még nem utaltam.Én a számból nem csinálok segget a jövő héten szerdán elutalom a megadott bankszámlára és ott akarok lenni veletek a talin.Kössz.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #1154 Dátum: 2012.04.27 péntek, 07:13:11 »

Ezt nem gondoltam volna, h ennyi meggondolatlan és komolytalan ember van itt...

Szóval szerinted meggondolatlan és komolytalan vagyok, mert szavazni mertem és még nem jelentkeztem?
Szeretnék menni, de addig nem jelentkezek és nem utalok, amíg nem válik biztossá, hogy ott tudok lenni. Nem rajtam múlik, lehet, hogy dolgoznom kell, a jövő héten kiderül.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1155 Dátum: 2012.04.27 péntek, 07:19:09 »

Ne legyünk szigorúak: hó végére sok helyen elfogy a pénz. Svájcifrank, meg fagyi a gyereknek, a sok óvszer és így tovább. Meg a nyárigumma, magas benzinár, nem is beszélve a többiről. Ezzel még nincs gond. Csak hó elején ne feledkezzünk meg a dologról. Ha nem indul be a tömeges jelentkezés/utalás, biz jöhet a fejvakaras   wow1 Huh?  rinya

szerk: dánkesün hzsoltnak, meglett a fejvakaras

Azt értem, h nem eccerű. De  ezek a gondok most jelentkeztek először, eddig nem volt ilyen?!  Ugyan már. A szavazógombot meg nyomkodták bátran....    Na pont ezért írtam korábban amit.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #1156 Dátum: 2012.04.27 péntek, 07:33:14 »

Én ugyan Kunmadarasra szavaztam, ennek ellenére elmennék, ha tudnék. De kislányomnak vendége lesz, valami iskolai csereüdültetés, és mint egyetlen németül valamelyest tudónak a családban, jelenésem van egész hétvégén.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1157 Dátum: 2012.04.27 péntek, 08:45:39 »

De  ezek a gondok most jelentkeztek először, eddig nem volt ilyen?!

Eddig is így volt! Wink
De érthető. Egyelőre Angel mérgelődhet, majd ha rám testálja az egész szerződéses mókát, akkor én. eplus2
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #1158 Dátum: 2012.04.27 péntek, 11:30:33 »

Én ugyan Kunmadarasra szavaztam, ennek ellenére elmennék, ha tudnék. De kislányomnak vendége lesz, valami iskolai csereüdültetés, és mint egyetlen németül valamelyest tudónak a családban, jelenésem van egész hétvégén.

AndyA

Én meg nem szavaztam, semmire, nem szóltam bele semmibe!  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #1159 Dátum: 2012.04.27 péntek, 12:25:44 »

Én ugyan Kunmadarasra szavaztam, ennek ellenére elmennék, ha tudnék. De kislányomnak vendége lesz, valami iskolai csereüdültetés, és mint egyetlen németül valamelyest tudónak a családban, jelenésem van egész hétvégén.

AndyA
Hozd le őket is Cheesy had szórakozzanak kicsit Cheesy am én szavaztam is, meg jelentkeztem is, meg utaltam is már az elején Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1160 Dátum: 2012.04.27 péntek, 12:56:28 »

Én meg nem szavaztam, semmire, nem szóltam bele semmibe!  integet2

Mert gondolom tudtad,h nemtudsz/nemakarsz jönni.  Vagy pont azért mert mindegy volt hol lesz  úgyis jössz.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #1161 Dátum: 2012.04.27 péntek, 13:06:39 »

Mert gondolom tudtad,h nemtudsz/nemakarsz jönni.  Vagy pont azért mert mindegy volt hol lesz  úgyis jössz.

Nem tudtam még, hogy tudok-e jönni és így nem kívántam beleszólni.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1162 Dátum: 2012.04.27 péntek, 13:11:28 »

Nem tudtam még, hogy tudok-e jönni és így nem kívántam beleszólni.


Szerintem ez a normális, így kellett volna sokaknak. wave   De hátha  elkezdenek özönleni a jelentkezések/utalások májusban.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1163 Dátum: 2012.04.27 péntek, 15:49:23 »

Szerintem ez a normális, így kellett volna sokaknak. wave   De hátha  elkezdenek özönleni a jelentkezések/utalások májusban.
Azért jó azoknak a fórumozóknak, akik egy fix helyen dolgoznak, van beosztásuk, fix munkaidejük. Lassan lelkiismeret furdalásom alakul ki, mivel szavaztam, aztán visszavontam, és mégsem jelentkeztem eddig, és nem is utaltam. Itt már annyiszor elhangzott, hogy minek szavaz, aki nem jelentkezik elsőként. Én vállalkozó vagyok, magam dolgozom, megtehetem, hogy ha el akarok menni, akkor elmenjek. Futja rá. De van azért olyan is, hogy nap mint nap máshol, másnak dolgozom, és egyszer csak szól, hogy itt és itt van egy gyors, azonnali munka. Mennem kell. Nem tehetem meg, hogy nemet mondok egy kisebb munkára is, mert sokszor egy nagyobb múlik rajta. Ezt már tapasztaltam. Akarok menni, és jelentkezni is fogok, valamint utalni is, mihelyt látom, nincs egy olyan munka, amit nem szalaszthatok el. De ezért ne akarjatok lelkiismeret furdalást okozni másoknak, ha Ti már jelentkeztetek! Aki akar, úgy is megy, és jelentkezik, valamint fizet is. Ha tud! Sose induljatok ki magatokból, mindenkinek más a helyzete, mások a körülményei. Ha ezerszer is leírjátok, miért nem jelentkezünk, meg hogy hű, meg hú, attól a helyzet nem változik. Én nagyon örülök, hogy Ti tudjátok, hogy ott lehettek. De másokon ezt ne kérjétek számon, nem vagytok az Ö helyzetében, nem tudhatjátok, mi az oka.
Egyébként senkinek sem egyszerű összeszedni a pénzt (persze vannak kivételek, de azok el sem jönnek, lehet!), szabadidőt szervezni erre az időpontra. Nyilván sokan szeretnének elmenni, de nem tudnak, de ezért kár lenézni, megszólni Őket. vigyor3 szomoru1
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1164 Dátum: 2012.04.27 péntek, 17:16:40 »

Azért jó azoknak a fórumozóknak, akik egy fix helyen dolgoznak, van beosztásuk, fix munkaidejük. Lassan lelkiismeret furdalásom alakul ki, mivel szavaztam, aztán visszavontam, és mégsem jelentkeztem eddig, és nem is utaltam. Itt már annyiszor elhangzott, hogy minek szavaz, aki nem jelentkezik elsőként. Én vállalkozó vagyok, magam dolgozom, megtehetem, hogy ha el akarok menni, akkor elmenjek. Futja rá. De van azért olyan is, hogy nap mint nap máshol, másnak dolgozom, és egyszer csak szól, hogy itt és itt van egy gyors, azonnali munka. Mennem kell. Nem tehetem meg, hogy nemet mondok egy kisebb munkára is, mert sokszor egy nagyobb múlik rajta. Ezt már tapasztaltam. Akarok menni, és jelentkezni is fogok, valamint utalni is, mihelyt látom, nincs egy olyan munka, amit nem szalaszthatok el. De ezért ne akarjatok lelkiismeret furdalást okozni másoknak, ha Ti már jelentkeztetek! Aki akar, úgy is megy, és jelentkezik, valamint fizet is. Ha tud! Sose induljatok ki magatokból, mindenkinek más a helyzete, mások a körülményei. Ha ezerszer is leírjátok, miért nem jelentkezünk, meg hogy hű, meg hú, attól a helyzet nem változik. Én nagyon örülök, hogy Ti tudjátok, hogy ott lehettek. De másokon ezt ne kérjétek számon, nem vagytok az Ö helyzetében, nem tudhatjátok, mi az oka.
Egyébként senkinek sem egyszerű összeszedni a pénzt (persze vannak kivételek, de azok el sem jönnek, lehet!), szabadidőt szervezni erre az időpontra. Nyilván sokan szeretnének elmenni, de nem tudnak, de ezért kár lenézni, megszólni Őket. vigyor3 szomoru1

Most mellényúltál  nyes
Én is dolgoztam munkahelyen, sok évig, nem akkor mentem valahova amikor gondoltam, tudom milyen az amikor van 1 lista amire be kell osztani a zsét, és a végén vannak a halaszthatók....    Lista van mindig, mindenkinek.
Most én is vállalkozó vagyok, pár dolog másként van.  De soxor dolgoznék munkahelyen szívesen, mert nyugodtabb lenne!    Én is dolgozhatnék mindig, hétvégén is, vasárnap is.  Csináltam is sokáig. Hozzáteszem van mire költeni! Aztán rájöttem, h munkával nem fogok világot megváltani, és van fontosabb mint a pénz, sőt nagyon sok olyan van, de ez hosszú.   
 1 dolgot kell eldönteni és sokminden jobb lehet:            Azért élsz, h dolgozzál, vagy azért dolgozol, h éljél!
Én ha nem vagyok biztos valamiben akkor nem erőltetem. Pl. valahova el kell menni, vagy venni kell valamit. Ezért írtam azt, h nyomkodni tudtak sokan, most meg csönd van. Mert abba biztos vagyok, h  20 szavazat után senki nem beszélt volna semmilyen fizetős helyről senkivel.Hanem mentünk volna a valahova 1 rétre, és aki jön jön aki nem nem. Ennyi.   Teccik érteni? wave Wink 
Most majd biztos jön, h mit gondolok én mert...  De nekem eza véleményem, tapasztalatom.
Szerintem nem néztem le senkit és úgyláttam más is úgy gondolta ahogy én.+ nem kell elsőnek sem jelentkezni azt sem mondtam.
De ez már nemidevaló téma, aki tudja, h kell átvinni a offba mondjuk vagy a chatbe akkor ne tétovázzon!
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.27 péntek, 18:06:17 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1165 Dátum: 2012.04.27 péntek, 18:35:41 »

" Teccik érteni? wave Wink  "
Nem értem. Te másról beszélsz.
Én mondjuk magamról írtam, esetleg más is van hasonló helyzetben, ki tudja?
Látom, nem Pesti vagy, de a többség oda való. Ott egy átlag ember is többet keres, mint itt egy vállalkozó, aki sokat dolgozik. Én itt nem tehetem meg, hogy akkor, és oda menjek, ahá akarok. Csak ha a munkám engedi. Engedd meg, hogy ezt magamra nézve fontosnak tartsam, mivel el kell tartanom magam, családom. Minden esetre, ha tudok, megyek, és ha látom, hogy biztos megyek, biztos jelentkezek, és biztos utalok. Minél több jelentkezőt kívánva részemről várom a találkozót, és vagy találkozunk, vagy nem. vigyor3
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #1166 Dátum: 2012.04.27 péntek, 18:46:06 »

" Teccik érteni? wave Wink  "
Nem értem. Te másról beszélsz.
Én mondjuk magamról írtam, esetleg más is van hasonló helyzetben, ki tudja?
Látom, nem Pesti vagy, de a többség oda való. Ott egy átlag ember is többet keres, mint itt egy vállalkozó, aki sokat dolgozik. Én itt nem tehetem meg, hogy akkor, és oda menjek, ahá akarok. Csak ha a munkám engedi. Engedd meg, hogy ezt magamra nézve fontosnak tartsam, mivel el kell tartanom magam, családom. Minden esetre, ha tudok, megyek, és ha látom, hogy biztos megyek, biztos jelentkezek, és biztos utalok. Minél több jelentkezőt kívánva részemről várom a találkozót, és vagy találkozunk, vagy nem. vigyor3
pont ugyan olyan sokat dolgozik egy büdös paraszt pesti is mint egy szegedi!Ne hidd,hogy egyedi eset vagy!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1167 Dátum: 2012.04.27 péntek, 19:37:52 »

pont ugyan olyan sokat dolgozik egy büdös paraszt pesti is mint egy szegedi!Ne hidd,hogy egyedi eset vagy!
Most miért érzed magad megszólítva, nem írtam semmi olyat, amit Te írsz! Front van, hogy mindenki harap? Én csak azt kívántam kifejezni, hogy nem mindig tudom, holnap mit csinálok, és hogy negyed annyit kertesek, mint a pestiek. De ez nem a Te hibád, és nem ellened szól, tehát szállj le rólam, én nem Téged támadlak, te se tedd! Bocs! vigyor3
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1168 Dátum: 2012.04.27 péntek, 19:57:56 »

pont ugyan olyan sokat dolgozik egy büdös paraszt pesti is mint egy szegedi!Ne hidd,hogy egyedi eset vagy!
csak az nem mindegy, hogy ugyanannyi munkáért mennyit kap ...  Wink
de felesleges ezen rugózni ...
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1169 Dátum: 2012.04.27 péntek, 20:14:15 »

csak az nem mindegy, hogy ugyanannyi munkáért mennyit kap ...  Wink
de felesleges ezen rugózni ...
Igen, erről van szó. Pesten ugyanazért a munkáért 4x annyit fizetnek, mint itt. nekünk, büdös paraszt vidékieknek. De erről nem Alf tehet, ez így van, és kész. Ezért kell nekünk jobban meggondolni mindent. De ezt érteni kell.
Naplózva
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #1170 Dátum: 2012.04.27 péntek, 20:16:33 »

Ez a nagytalis kérdőív, ne itt szapuljátok a másikat.  rinya

Nekem is lenne más programom, de szinte biztos, hogy átszervezem, hogy menjünk a talira.
Jövő héten lesz meg a végleges verzió.
Megyek Kiskunlacházára is, annak ellenére, hogy nem oda szavaztam.
Szerintem május sokaknál vízválasztó lesz.


Különben meg ez van a főoldalon:

 xxx Ft, melyet kérünk tegnapi határidővel, (de legkésőbb 2012.05.17, csütörtökig) az alul olvasható számlaszámra átutalni.

Összejön ez!!!!  eljen
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.27 péntek, 20:18:06 írta zsoel » Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1171 Dátum: 2012.04.27 péntek, 20:17:59 »

Ez a nagytalis kérdőív, ne itt szapuljátok a másikat.  rinya

Nekem is lenne más programom, de szinte biztos, hogy átszervezem, hogy menjünk a talira.
Jövő héten lesz meg a végleges verzió.
Megyek Kiskunlacházára is, annak ellenére, hogy nem oda szavaztam.
Szerintem május sokaknál vízválasztó lesz.
Összejön ez!!!!  eljen
Én egyet értek, én is mennék. Még.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1172 Dátum: 2012.04.27 péntek, 20:37:15 »

Én is megyek, jelentkezni is fogok, meg fizetni is, de mivel új cégnél melózom, ezért biztonságból megvárom, még megjön rendesen a lóvém. bár ami  folyton megy hangulatkeltés, engem is elbizonytalanít
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1173 Dátum: 2012.04.27 péntek, 20:42:03 »

Ez a nagytalis kérdőív, ne itt szapuljátok a másikat.  rinya

Nekem is lenne más programom, de szinte biztos, hogy átszervezem, hogy menjünk a talira.
Jövő héten lesz meg a végleges verzió.
Megyek Kiskunlacházára is, annak ellenére, hogy nem oda szavaztam.
Szerintem május sokaknál vízválasztó lesz.


Különben meg ez van a főoldalon:

 xxx Ft, melyet kérünk tegnapi határidővel, (de legkésőbb 2012.05.17, csütörtökig) az alul olvasható számlaszámra átutalni.

Összejön ez!!!!  eljen
Teljesen egytértünk  taps Túl vagyunk a téli számlákon, jön a májusi fizu és aztán hajrá  nyes
Persze közben május 12-én a múlt hétvége után ismét ruccanok Lacházára drift-re, lassan olyan lesz mintha hazajárnék  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #1174 Dátum: 2012.04.27 péntek, 21:43:19 »

Én egyet értek, én is mennék. Még.

Kiváncsiak vagyunk, a képedre  vigyor3 . Remélem el tudsz jönni.  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1175 Dátum: 2012.04.27 péntek, 21:56:06 »

Kiváncsiak vagyunk, a képedre  vigyor3 . Remélem el tudsz jönni.  integet2
El hát...  nyes Együtt fogunk döngetni, köd előttünk, füst utánunk  vigyor3
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1176 Dátum: 2012.04.27 péntek, 21:57:01 »

Kiváncsiak vagyunk, a képedre  vigyor3 . Remélem el tudsz jönni.  integet2
Miért, nagynak találod? vigyor3 falbav
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1177 Dátum: 2012.04.27 péntek, 21:58:49 »

El hát...  nyes Együtt fogunk döngetni, köd előttünk, füst utánunk  vigyor3
Na várjál, én megyek elöl, töröm a ködöt, döngetek, Te meg füstölsz utánam! nyes eplus2 hehe
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1178 Dátum: 2012.04.27 péntek, 22:01:54 »

Na várjál, én megyek elöl, töröm a ködöt, döngetek, Te meg füstölsz utánam! nyes eplus2 hehe
Nana, már jó a turbócső, tiszta az EGR, nem igazán füstöl  thumbup viszont megy mint állat   hehe
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #1179 Dátum: 2012.04.27 péntek, 22:12:46 »

Miért, nagynak találod? vigyor3 falbav

Majd  meg wow1 em!  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1180 Dátum: 2012.04.27 péntek, 22:20:13 »

Majd  meg wow1 em!  Wink
eljen vigyor3
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #1181 Dátum: 2012.04.28 szombat, 08:36:53 »

csak az nem mindegy, hogy ugyanannyi munkáért mennyit kap ...  Wink
de felesleges ezen rugózni ...

Ja. Mondjuk nézd meg a Csányit, mennyit "keres" ugyanazzal az egy napi munkával, mint te. De ezt hagyjuk, nem is ide való, és túl messzire is vezet, ha belebonyolódunk.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #1182 Dátum: 2012.04.28 szombat, 10:33:11 »

Most miért érzed magad megszólítva, nem írtam semmi olyat, amit Te írsz! Front van, hogy mindenki harap? Én csak azt kívántam kifejezni, hogy nem mindig tudom, holnap mit csinálok, és hogy negyed annyit kertesek, mint a pestiek. De ez nem a Te hibád, és nem ellened szól, tehát szállj le rólam, én nem Téged támadlak, te se tedd! Bocs! vigyor3
csak az nem mindegy, hogy ugyanannyi munkáért mennyit kap ...  Wink
de felesleges ezen rugózni ...
válasz a csetben!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1183 Dátum: 2012.04.28 szombat, 12:02:25 »

Jut eszembe még egy apró adalék a múlt hétvégi kiskunlacházi rendezvényről: 1138db Honda jelent meg... Eddig hány Mondeo-nál tartunk?  banplz
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1184 Dátum: 2012.04.28 szombat, 20:33:54 »

Jut eszembe még egy apró adalék a múlt hétvégi kiskunlacházi rendezvényről: 1138db Honda jelent meg... Eddig hány Mondeo-nál tartunk?  banplz
Remélem megérem az 500-at egy Mondi találkozón! Nálunk egyelőre ez is messze van Sad Bár Fordból biztos könnyebb lenne összehozni.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1185 Dátum: 2012.04.28 szombat, 20:49:32 »

Remélem megérem az 500-at egy Mondi találkozón! Nálunk egyelőre ez is messze van Sad Bár Fordból biztos könnyebb lenne összehozni.
ebben a formában soha
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #1186 Dátum: 2012.04.28 szombat, 22:43:07 »

Remélem megérem az 500-at egy Mondi találkozón! Nálunk egyelőre ez is messze van Sad Bár Fordból biztos könnyebb lenne összehozni.

Ha jól emlékszem a régi szép időkben egyszer voltunk 100 környékén.
Talán pont a X-ik talin!

Az 500 nagyon messsze van ettől.
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1187 Dátum: 2012.04.28 szombat, 23:11:29 »

Ha jól emlékszem a régi szép időkben egyszer voltunk 100 környékén.
Talán pont a X-ik talin!

Az 500 nagyon messsze van ettől.
Ezért nem írtam 1000-t Wink egyébként biztos Civic-ből sem jönne össze ennyi, csak össz. Hondából!
Nem tudom egy Ford Majálison milyen számok jönnek össze (Koko ??), de inkább ott van esély.
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.28 szombat, 23:21:57 írta csehors » Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1188 Dátum: 2012.04.29 vasárnap, 00:22:47 »

Ezért nem írtam 1000-t Wink egyébként biztos Civic-ből sem jönne össze ennyi, csak össz. Hondából!
Nem tudom egy Ford Majálison milyen számok jönnek össze (Koko ??), de inkább ott van esély.
Ahogy néztem legalább 90% Civic volt, láttam S2000-eket is
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1189 Dátum: 2012.04.29 vasárnap, 06:20:42 »

Ahogy néztem legalább 90% Civic volt, láttam S2000-eket is
Reménykedtem, hogy nem ezt írod rinya így még csúnyább szám ránk nézve...nálunk viszont van élet a Fórumokon! (csak pozitívan mindig!)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1190 Dátum: 2012.04.29 vasárnap, 09:35:30 »

Ha jól emlékszem a régi szép időkben egyszer voltunk 100 környékén.
Talán pont a X-ik talin!

Az 500 nagyon messsze van ettől.

Ja... az is Lacházán volt. Összejött a 100 autó, ha nem is egyszerre volt ennyi.
Emberből meg kb 250... még a zűrből is látták a gyertyás X-et, mi?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1191 Dátum: 2012.04.29 vasárnap, 21:33:17 »

bár ami  folyton megy hangulatkeltés, engem is elbizonytalanít

Te is tudod, hogy ott a helyszínen nem is fogunk ezekre emlékezni, max jót röhögünk rajta! eljen taps
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1192 Dátum: 2012.04.30 hétfő, 08:09:57 »

Te is tudod, hogy ott a helyszínen nem is fogunk ezekre emlékezni, max jót röhögünk rajta! eljen taps
persze így igaz, csak már néha fárasztó egy hónapja minden nap azt látni, hogy "hányan vagyunk már?" "mért csak ennyien?" "többi felelőtlenül szavazott!"  "mért csak 800 méter, nem tudok megállni"
úgyis meglesz a létszám, mindig az utolsó pillanatban jön be a legtöbb jelentkezés. Én is fogok menni, jelentkezni is, de leírtam, mért hagyom a végére.

off: a nav sem reklámozza minden nap, hogy úristen mindjárt itt a május 20, aztán még csak 10000-en küldték a bevallást. kényelmesen, majd 20-án posta zárás előtt mindenki sorban áll 3 órát  nyes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1193 Dátum: 2012.04.30 hétfő, 09:04:55 »

persze így igaz, csak már néha fárasztó egy hónapja minden nap azt látni, hogy "hányan vagyunk már?" "mért csak ennyien?" "többi felelőtlenül szavazott!"  "mért csak 800 méter, nem tudok megállni"
úgyis meglesz a létszám, mindig az utolsó pillanatban jön be a legtöbb jelentkezés. Én is fogok menni, jelentkezni is, de leírtam, mért hagyom a végére.

off: a nav sem reklámozza minden nap, hogy úristen mindjárt itt a május 20, aztán még csak 10000-en küldték a bevallást. kényelmesen, majd 20-án posta zárás előtt mindenki sorban áll 3 órát  nyes
eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1194 Dátum: 2012.05.02 szerda, 10:52:40 »

Sziasztok.

Most hirtelen nem tudtam végigolvasni az összes hozzászólást csak az utolsó 3 lapot Smiley csekkoltam.

Kérdezném, hogy programok vagy valami az hogy is lesz ezzel foglalkozik valaki, esetleg össze lehetne gyűjteni egy oldalon, hogy mik a lehetőségek.

Esetleg csippeltetés, tuning, helyszíni szerelés, navigáció frissítés, stb.-re lehet-e számítani ha igen mennyiért vállalják stb.

By: TCs
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1195 Dátum: 2012.05.02 szerda, 11:08:27 »

persze így igaz, csak már néha fárasztó egy hónapja minden nap azt látni, hogy "hányan vagyunk már?" "mért csak ennyien?" "többi felelőtlenül szavazott!"  "mért csak 800 méter, nem tudok megállni"
úgyis meglesz a létszám, mindig az utolsó pillanatban jön be a legtöbb jelentkezés. Én is fogok menni, jelentkezni is, de leírtam, mért hagyom a végére.

off: a nav sem reklámozza minden nap, hogy úristen mindjárt itt a május 20, aztán még csak 10000-en küldték a bevallást. kényelmesen, majd 20-án posta zárás előtt mindenki sorban áll 3 órát  nyes

Ezért "finomítok" mindig. Wink
Azokat ugord át! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1196 Dátum: 2012.05.02 szerda, 11:09:32 »

Kérdezném, hogy programok vagy valami az hogy is lesz ezzel foglalkozik valaki, esetleg össze lehetne gyűjteni egy oldalon, hogy mik a lehetőségek.

Jogos a kérdés!
Olyan programok lesznek, amiket a klub tagjai, illetve a megjelentek megszerveznek. nyes

Még nem volt konkrétumról szó eddig...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1197 Dátum: 2012.05.02 szerda, 11:25:53 »

Jogos a kérdés!
Olyan programok lesznek, amiket a klub tagjai, illetve a megjelentek megszerveznek. nyes

Még nem volt konkrétumról szó eddig...

Vagyis, ha valaki tud hozni íjat, légpuskát, buzogányt, sztriptíztáncoslányokat, pcsúcsot távdobásra, vagy bármi szórakoztatót, ne tartsa magában...
Kötelet, kötélhúzásra, rudat limbózáshoz, rúdtánchoz, sátrat, társasjátékot, krétát aszfalthoz, focilabdát focihoz... et cetra.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1198 Dátum: 2012.05.02 szerda, 14:03:26 »

26 autó.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1199 Dátum: 2012.05.02 szerda, 14:23:05 »

26 autó.

7 utalás. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.086 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.