Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 12:48:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 781755 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #1450 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:12:51 »

1. Scratch - 10 000Ft
2. Dentcraft -10 000Ft
3. Takiatti - 10 000Ft (Beszálltam! - Átutaltam Joe-hoz)
4. Doby - 10 000 Ft - megoldottam, az imént átutaltam a pályabérleti díjjal együtt!
5. Angel - 10 000 Ft utaltam a pályadíjjal együtt
6. kisgyerek83 - 10.000Ft utalva (05.08-án)

x. giorgio - 10 000Ft   /Ha lehet tegyetek a sor végére, mert a pólókat is finanszíroznom és ott is vannak rendelők, akik egyáltalán nem fizettek - és nem is jelentkeznek  falbav/

Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1451 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:17:25 »


Továbbra se értem és más sem, hová kapkodtál a lemondással. Volt más jelentkező a pályára?  Rádszóltak, h találjuk ki mert kiveszi más?  Inkább ne tetszen 20-30 embernek valami, de a reptérnek igen? Ez a jó?   Amúgy Joe-t vagy Scratch-t kerested is vagy csak itt írtál nekik? Mint kiderült Joe nem is nézte mi van.  Mit vártál át veszi 1 "kezdő" aki sose intézte?  Nem az a baj, h lefoglaltad, és gondolom nem is először!   De nem így kellene, h eldöntöd, h lemondod, és mindenki csináljon amit akar. Szerintem.   
Az utalási határidő május 17.   Tudom én is, h minden hónapban van 10-e is ez is jogos, h lehetne hamarabb utalni. Csak hamarabb kell kezdeni az ilyet.

Szerintem a főnököknek máskor is élre kellene állni! És ezt hiányolom!  Most is ennyi kellett, h azt mondja Scratch,   szálljunk be a kaucióba, és meg is lett hipp-hopp.

De mindegy, csak mostmár jöjjön össze Wink
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1452 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:19:20 »

Ha 17-et adtok meg, akkor mért kéne egy hónappal előbb fizetni? Meg kellett volna adni, hogy május 1-ig, és akkor mindenki ugy tervez. csak ennyi

 eljen
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1453 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:20:50 »


1. Scratch - 10 000Ft
2. Dentcraft -10 000Ft   Elutaltam! 1-2 nap és ott kell lennie
3. Takiatti - 10 000Ft (Beszálltam! - Átutaltam Joe-hoz)
4. Doby - 10 000 Ft - megoldottam, az imént átutaltam a pályabérleti díjjal együtt!
5. Angel - 10 000 Ft utaltam a pályadíjjal együtt
6. kisgyerek83 - 10.000Ft utalva (05.08-án)

x. giorgio - 10 000Ft   /Ha lehet tegyetek a sor végére, mert a pólókat is finanszíroznom és ott is vannak rendelők, akik egyáltalán nem fizettek - és nem is jelentkeznek  falbav/
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1454 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:21:04 »

Na, olvastam itt sok mindent. Reggel vettem észre, hogy valamiért tegnap este óta átugrottam 2-3-4 oldalt. De nem tudtam vele foglalkozni. Erre délben Scratch hívta fel a figyelmemet, hogy mi a helyzet. Ott hasaltam Neki egy db számot, és ígértem, hogy jövök pontossal...

Számomra két-három hete lett nyilvánvaló, hogy van kaució... Ezt Angel nem terjesztette sem a szavazáskor, sem máskor... Tegnap esti hsz-ben olvastam az előbb, hogy ráadásul ezt előző héten kell rendezni, és csak az azutánin fogjuk visszakapni...

A 17-ei határidőt most sem tartom későinek, hiszen össze fogunk jönni... Ez sosem volt másként. Sajnos az sem, hogy az utolsó hetek mindig is ilyen feszülten zajlódtak, és mindig is a lemondás küszöbén voltunk, de ilyenkor már nem kellett lemondani, sőt!  Én már ezt megszoktam Wink, azzal a különbséggel, hogy az én kezemben volt a lemondás lehetősége, amit nem tettem meg.(Taszáron mondjuk meg kellett volna tenni... falbav, de ez a múlt... szomoru1)

Lényeg, hogy az imént felhívtam a reptéri kontaktot, és most érthető módon csak annyi választ kaptam, hogy holnap hívjuk egymást, mert nincs gép előtt... Remélem a többi intézhető... Reggelre tudom a tutit ezzel kapcsolatban!

Senki nincs elkésve, de ahogy tudjuk oldjuk meg az utalásokat...

Szét fogom szedni a pénzeket, mondjuk eddig is kellett, és persze vállalom, hogy mindenki visszakapja azt, ami visszajár!
Ha kell, akkor én is megelőlegzem a kauciót...(nem ártott volna egy személyes megkeresés, mondjuk pü-ben a döntés előtt szomoru1)

Mindegy, foglalkozzunk a jelennel! Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1455 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:21:54 »

Továbbra se értem és más sem, hová kapkodtál a lemondással. Volt más jelentkező a pályára?  Rádszóltak, h találjuk ki mert kiveszi más?  Inkább ne tetszen 20-30 embernek valami, de a reptérnek igen? Ez a jó? 
mert, ha tényleg nem megyünk, attól még esetleg máskor mehessünk. szerintem korrektebb hozzáállás, mint hogy majd észreveszik, hogy mégsem megyünk
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1456 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:24:13 »

(nem ártott volna egy személyes megkeresés, mondjuk pü-ben a döntés előtt szomoru1)

Mindegy, foglalkozzunk a jelennel! Wink
worship Máskor se add ki a kezedből!  
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.08 kedd, 18:26:23 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1457 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:25:40 »

szerintem korrektebb hozzáállás, mint hogy majd észreveszik, hogy mégsem megyünk
Szerintem is, nem is ezt mondtam.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1458 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:25:48 »

mert, ha tényleg nem megyünk, attól még esetleg máskor mehessünk. szerintem korrektebb hozzáállás, mint hogy majd észreveszik, hogy mégsem megyünk

Az a baj, hogy én egyáltalán nem lepődtem meg. szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1459 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:31:04 »

Igen, Giorgio utalása is megérkezett! worship

Akinek az utalása nem bankon belül, illetve a tegnapi bankzárás után indult el(ált. 17h), csak holnapi nap fog megjelenni a számlámon! Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1460 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:31:17 »

Továbbra se értem és más sem, hová kapkodtál a lemondással. Volt más jelentkező a pályára?  Rádszóltak, h találjuk ki mert kiveszi más?

Hát akkor olvasd el újra, amit írtam... ott van az. Nem tehetem meg, hogy az utolsó pillanatban lemondom. Én még máskor is fogok velük üzletelni.

Válasz
Inkább ne tetszen 20-30 embernek valami, de a reptérnek igen? Ez a jó?
...
Az utalási határidő május 17.   Tudom én is, h minden hónapban van 10-e is ez is jogos, h lehetne hamarabb utalni. Csak hamarabb kell kezdeni az ilyet.

Ez nem tetszés-nem tetszés kérdése. Te se örülnél, ha jön egy vevő, megveszi az autód, te leszeded a hirdetésed, majd a megbeszélt időpontban közli, mégsem kell.
Én ilyet nem csinálok. Még a 20-30 ember kedvéért sem. Hogy a dátum, ami határidőként volt megadva, az jó volt-e? Eddig igen. Ez már a tizenvalahanyadik tali.
Mindig ilyen határidőt adtunk meg, és egy esetet kivéve időben összejött a kellő számú jelentkezés.
Az, hogy már tizen tali megrendezésénél közreműködtem, annyi előnyt hozott, hogy nagyjából tudom, hány autóra lehet számítani.
Jó az, ha az ember tisztában van a folyamatokkal.

Válasz
Amúgy Joe-t vagy Scratch-t kerested is vagy csak itt írtál nekik? Mint kiderült Joe nem is nézte mi van.  Mit vártál át veszi 1 "kezdő" aki sose intézte?  Nem az a baj, h lefoglaltad, és gondolom nem is először!   De nem így kellene, h eldöntöd, h lemondod, és mindenki csináljon amit akar. Szerintem.   

Szerintem a főnököknek máskor is élre kellene állni! És ezt hiányolom!  Most is ennyi kellett, h azt mondja Scratch,   szálljunk be a kaucióba, és meg is lett hipp-hopp.

Na, nézzük... nem egy kezdőre gondoltam, hanem Joe-ra, aki jelezte is, hogy átveszi. És járt itt tegnap este, be is nézett ebbe a topicba (láttam), de biz egy szót nem szólt, írt egy hsz-t a gáz topicba, és angolosan távozott. Na itt éreztem, hogy egyedül maradtam.
A másik, hogy Scratch is csak akkor szólalt meg, amikor bejelentettem, hogy lemondtam a talit. Tegnap este senki sem mozgatta a füle botját sem.
Tehát nem az kellett, hogy ő szóljon, hanem az, hogy én tegyek egy határozott lépést. Ha nem teszem meg, még ma is csak rinyálok, rinyálok, és nem történik semmi.
Volt már nem egyszer olyan, hogy a nyakamba szakadt egy csomó feladat, és nem jelentkeztek a segítők. Ilyenkor már azzal is elhangzott, ha nem jönnek segíteni szállítani, nem lesz kaja. Elhiheted nekem, hogy rossz érzés az ilyesmi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #1461 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:33:03 »

Az a baj, hogy én egyáltalán nem lepődtem meg. szomoru1
ezzel én is tisztában voltam.volt olyan madaras amire huszonpár autóval mentünk.talán 2008ban.gondolom ott ugyan ez volt a szintű,mégsem lett lemondva.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1462 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:34:41 »

Na, nézzük... nem egy kezdőre gondoltam, hanem Joe-ra, aki jelezte is, hogy átveszi. És járt itt tegnap este, be is nézett ebbe a topicba (láttam), de biz egy szót nem szólt, írt egy hsz-t a gáz topicba, és angolosan távozott. Na itt éreztem, hogy egyedül maradtam.
A másik, hogy Scratch is csak akkor szólalt meg, amikor bejelentettem, hogy lemondtam a talit. Tegnap este senki sem mozgatta a füle botját sem.
Tehát nem az kellett, hogy ő szóljon, hanem az, hogy én tegyek egy határozott lépést. Ha nem teszem meg, még ma is csak rinyálok, rinyálok, és nem történik semmi.
Volt már nem egyszer olyan, hogy a nyakamba szakadt egy csomó feladat, és nem jelentkeztek a segítők. Ilyenkor már azzal is elhangzott, ha nem jönnek segíteni szállítani, nem lesz kaja. Elhiheted nekem, hogy rossz érzés az ilyesmi.

Ez így van! Tegnap jártam itt. Sztem elnéztem az oldalszámokat, és azt hittem, hogy nincs több hsz... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1463 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:34:53 »

Számomra két-három hete lett nyilvánvaló, hogy van kaució... Ezt Angel nem terjesztette sem a szavazáskor, sem máskor... Tegnap esti hsz-ben olvastam az előbb, hogy ráadásul ezt előző héten kell rendezni, és csak az azutánin fogjuk visszakapni...

Szimplán csak azért, mert ha jönnek normálisan a jelentkezések, és nincs olyan aggályom, hogy nem jön össze a kellő mennyiségű pénz, akkor én kifizettem volna.

Válasz
A 17-ei határidőt most sem tartom későinek, hiszen össze fogunk jönni... Ez sosem volt másként. Sajnos az sem, hogy az utolsó hetek mindig is ilyen feszülten zajlódtak, és mindig is a lemondás küszöbén voltunk, de ilyenkor már nem kellett lemondani, sőt!  Én már ezt megszoktam Wink, azzal a különbséggel, hogy az én kezemben volt a lemondás lehetősége, amit nem tettem meg.(Taszáron mondjuk meg kellett volna tenni... falbav, de ez a múlt... szomoru1)

Igen, máskor is így csináltuk, és a végére összejött. Csakhogy most nagyon necces.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1464 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:36:27 »

ezzel én is tisztában voltam.volt olyan madaras amire huszonpár autóval mentünk.talán 2008ban.gondolom ott ugyan ez volt a szintű,mégsem lett lemondva.

Volt, amit szerződéskötés után mondtam le...
Elnézést kértem sűrűn, és megmagyaráztam a helyzetet...
Azóta is voltunk ott, és örömmel fogadtak. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1465 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:36:53 »

ezzel én is tisztában voltam.volt olyan madaras amire huszonpár autóval mentünk.talán 2008ban.gondolom ott ugyan ez volt a szintű,mégsem lett lemondva.

Bakker... itt előre kell fizetni... előre... a múltkori talinál már 2 héttel a tali előtt át kellett utalni.
Te felvállaltad volna? Beadni 100e-et kaucióra, és még 30-50e-et, hogy talán összejön? Ha igen, miért nem szóltál?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1466 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:38:28 »

Bakker... itt előre kell fizetni... előre... a múltkori talinál már 2 héttel a tali előtt át kellett utalni.
Te felvállaltad volna? Beadni 100e-et kaucióra, és még 30-50e-et, hogy talán összejön? Ha igen, miért nem szóltál?

Sztem itt kéne lassan abbahagyni. Most már tudjuk a feltételeket, és ennek tudatában fogunk intézkedni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #1467 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:42:49 »

Bakker... itt előre kell fizetni... előre... a múltkori talinál már 2 héttel a tali előtt át kellett utalni.
Te felvállaltad volna? Beadni 100e-et kaucióra, és még 30-50e-et, hogy talán összejön? Ha igen, miért nem szóltál?
én nem hibáztatlak! Össze omlottál,megtörtél,feladtad,beparáztál,stb... nyes

Csak telefonon meg kellett volna csörögni joe-t! Bár akkor nem pörögfel volna fel így az események.  hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1468 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:51:15 »

Hú, srácok!
Amikor tegnap este - megerőszakolva magamat - elhagytam a fórumot még nem gondoltam, hogy eddig jutunk (le és fel)...Ma napközben annyit láttam a telefonon (sokszor ott fórumozok), hogy nem megyünk...el is keseredtem rinya Aztán itthon becsületesen végigolvastam a 3 oldalnyi bejegyzést.

Örülök, hogy túl léptünk a dolgokon és biztos tanulunk belőle. Angelnek is igaza van...a drasztikus lépése is jobban érthető az azóta írt hozzászólásai után. Volt itt félreértés is, meg "gondatlanságból elkövetett nem olvasás" is...Ez az utóbbi  pár nap csak megerősít minket, biztos vagyok benne!  worship

Szóval én is - természetesen - felajánlom az elutalt kajapénzt !!! (Meglátjuk lesz-e még szükség külön felajánlásra...ha igen valahogy azt is megoldom csak szóljatok!)
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1469 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:54:18 »

Sztem meg nagyon gáz, hogy ilyen nyögve nyelősen lehet csak összehozni egy országos Mondeo találkozót  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1470 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:57:54 »

Sztem meg nagyon gáz, hogy ilyen nyögve nyelősen lehet csak összehozni egy országos Mondeo találkozót  falbav
Nem akartam negatívumot írni...abból volt elég!   falbav
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1471 Dátum: 2012.05.08 kedd, 18:59:08 »

Sztem itt kéne lassan abbahagyni. Most már tudjuk a feltételeket, és ennek tudatában fogunk intézkedni...

Így van.
Ma, ha igaz, egy csomóan utaltak. Holnapra már egy csomó pénz lesz. Jóval közelebb leszünk ahhoz az összeghez, ami kell.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #1472 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:01:04 »

http://share.murmucka.hu/count.php

36!

Ez is lassan kúszik felfelé  Wink
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1473 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:03:08 »

http://share.murmucka.hu/count.php

36!

Ez is lassan kúszik felfelé  Wink
Ha mindenki eljön 35-40 autó már nem néz ki olyan xarul egymás mellett  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #1474 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:05:30 »

Ha mindenki eljön 35-40 autó már nem néz ki olyan xarul egymás mellett  nyes
még a végén a kaja is megállta volna a helyét létszámban....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1475 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:08:07 »

még a végén a kaja is megállta volna a helyét létszámban....
hívunk büfést: lali-t
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1476 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:09:20 »

Te se örülnél, ha jön egy vevő, megveszi az autód, te leszeded a hirdetésed, majd a megbeszélt időpontban közli, mégsem kell.

Ilyen nincs. Akkor veszem le, ha lefoglalózta. Ha megvette akkor ki is fizette.Utána nincs lükverc eplus2  De ez nem ide tartozik...
Csak a szó hiányzik soxor és megoldódik sok minden. pl most a kaució. És ez Scratch érdeme. Szerintem nem vártuk el, h Te fizesd ki. És máskor is így kellene, h dobjuk össze, ha nem lesz megoldás a "klub pénzre"+ az szólaljon meg akinek kell és várjuk tőle!

De hagyjuk az egészet, legyen találkozó az fontosabb!
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.08 kedd, 19:11:07 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1477 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:10:45 »

Ha mindenki eljön 35-40 autó már nem néz ki olyan xarul egymás mellett  nyes

Körbe kerítjük , akkor olyan mintha rengetegen lennénk nyes
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #1478 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:12:05 »

még a végén a kaja is megállta volna a helyét létszámban....
háát, ha még olyan lenne a hozzáállás, sztem még azt is be lehetne vállalni vagy tévednék?Huh?
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1479 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:13:29 »

Ilyen nincs. Akkor veszem le, ha lefoglalózta. Ha megvette akkor ki is fizette.Utána nincs lükverc eplus2  De ez nem ide tartozik...


Válasz
Csak a szó hiányzik soxor és megoldódik sok minden. pl most a kaució. És ez Scratch érdeme. Szerintem nem vártuk el, h Te fizesd ki. És máskor is így kellene, h dobjuk össze, ha nem lesz megoldás a "klub pénzre"+ az szólaljon meg akinek kell és várjuk tőle!

Mondjuk ez eszébe juthatott volna már hetekkel ezelőtt is. Mivelhogy beszéltem róla, nem egyszer.
Egészen addig nem jött az ötlet, amíg én nem léptem. Azért ne tévesszük már össze a szerepeket.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1480 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:13:33 »

háát, ha még olyan lenne a hozzáállás, sztem még azt is be lehetne vállalni vagy tévednék?Huh?

A hét végére lesz 1 jó lista, utána ki lehet találni.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1481 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:14:15 »

még a végén a kaja is megállta volna a helyét létszámban....

Tomi komám, hogy ne csak más f.xával verd a csalánt, mi lenne, ha bevállalnád?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1482 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:14:36 »


Azért ne tévesszük már össze a szerepeket.
Ez is igaz. Mindenki értse ahogy akarja Wink
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1483 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:16:49 »

Tomi komám, hogy ne csak más f.xával verd a csalánt, mi lenne, ha bevállalnád?
és ha ő szereti más fszát verni?  eplus2
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1484 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:18:37 »

és ha ő szereti más fszát verni?  eplus2

Mi van?
Én nem akarok csalánt enni!
 eplus2 hehe eplus2 hehe
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1485 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:18:58 »

és ha ő szereti más fszát verni?  eplus2
az legyen az ő egyéni gondja  vigyor3
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #1486 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:19:36 »

Tomi komám, hogy ne csak más f.xával verd a csalánt, mi lenne, ha bevállalnád?
köszi,nem élek vele!
Én ezt nem tudom lebonyolítani! Ezt te is tudod! Felesleges a harc. Azt már 1 hónapja lemondhattad volna..... eplus2
Most jobb? Hát nem!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1487 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:21:10 »

Huh... csak eljutottunk a kekszhez...  vigyor3 akkor már nagy baj nincs.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #1488 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:27:11 »

Mi van?
Én nem akarok csalánt enni!
 eplus2 hehe eplus2 hehe
majd a reptér füvét legeljük le Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1489 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:29:43 »

Sok  worship worship worship mindenkinek aki kibékült másokkal és magával!
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #1490 Dátum: 2012.05.08 kedd, 19:32:53 »

7000ft kaja pénz ha kell felajánlom természetesen a kaukcióra.Ha mégis lesz kaja átszámoljátok.Csak legyen tali ok.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1491 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:07:20 »

Csajok lesznek? beka3 puszi law love11
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #1492 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:15:46 »

Csajok lesznek? beka3 puszi law love11

Ha hozol...  eplus2
Én az enyémet nem viszem!  hehe
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #1493 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:17:08 »

Akkó most batyus buli leszen?  szomoru1
Angel nem főz?  vigyor3 Wink
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1494 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:17:13 »

Ha hozol...  eplus2
Én az enyémet nem viszem!  hehe
mer irigy vagy, mint mindig Cheesy
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #1495 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:17:52 »

mer irigy vagy, mint mindig Cheesy

Az!  eplus2

De én nem szégyellem!  vigyor3
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #1496 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:30:19 »

Csajok lesznek? beka3 puszi law love11

én viszek 1et Wink Tongue
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1497 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:40:07 »

Akkó most batyus buli leszen?  szomoru1
Angel nem főz?  vigyor3 Wink

Ahhá!  Aboát szalonna kóbássza nyes
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.08 kedd, 22:19:18 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #1498 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:41:45 »

Ahhá!  Aboát szalonna kobássza nyes

Akkó viszek fínom púhakenyeret...  vigyor3
Temeg hozzad a szalonnát, meg a többit! Tepertőt is!  finom finom
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1499 Dátum: 2012.05.08 kedd, 20:45:04 »

Még van több, mint 1 hét. Akár a 40 kocsi sem lehetetlen, ha belehúzunk, hirdetünk ezerrel!
Hajrá Mindenki!
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.