Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 12:13:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591327 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1200 Dátum: 2006.03.20 hétfő, 21:17:00 »

jacóvarészt=javarészt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1201 Dátum: 2006.03.20 hétfő, 21:20:00 »

Más. Ha a kormányon visszafelé ( no ezt jól leírtam ) kicsit darabos fordulást érzek az a szervónál mire utal???
A FOCUSOM nem produkált ilyeneket. Persze neki könnyebb dolga vot hiszen csak 185-ös gumikkal kellett dolgoznia. Viszont ezt a mérnököknek is kell tudniuk. Nem? Miért nem úgy csinálják a szervó rásegítését?
Hi!
 
Mondeonal meg nem tapasztaltam, de a "darabos" kormany fordulas mas markaknal alacsony szervoolaj szintet jelent. Nincs csunya hangja, ha tekered? Ugy szokott kezdodni.
Toltsd fel, es minden ok lesz. Mar ha ez a gond.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1202 Dátum: 2006.03.20 hétfő, 21:23:00 »

Más. Ha a kormányon visszafelé ( no ezt jól leírtam ) kicsit darabos fordulást érzek az a szervónál mire utal???
A FOCUSOM nem produkált ilyeneket. Persze neki könnyebb dolga vot hiszen csak 185-ös gumikkal kellett dolgoznia. Viszont ezt a mérnököknek is kell tudniuk. Nem? Miért nem úgy csinálják a szervó rásegítését?
De lehet toronycsapágy is ami mondibetegség ,,,ha morog is amikor forgatod
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1203 Dátum: 2006.03.21 kedd, 07:52:00 »

Több helyen is megemlékezünk a hazai és nem hazai ( DONOVALY) útviszonyokról! Mennyit bírnak a mondik futóművei, csillapítói feltételes normál  útviszonyok mellett? Én németből hozattam az autót. 110.000 km-t futott valszeg jacóvarészt autópálya minőségű úton. Természetesen én vásárlás után a fékekkel együtt a futóművet is állítattam. De a hazai utak... Mire számíthatok?
Szia "tamas"!
Mire számíthatsz?
Szervíz gyakori látogatására, futómű,-és berendezései állításaira, cseréire.
Van abban valami felemelő, ha a futóműveseknél már törzsvendégként köszöntenek!
( bocsi!)
Egyebként a szillentek gumielemeit 4-5 évente szokták - illenék - cserélni, jó minőségű utak esetén. Nálunk hamarabb.
Hazai utak. Lerágott csont.
Egyebként - mint megtudtam - új Mondi esetén sem vállalnak garanciát a futóművekre itthon.

Maradnak a kerülőutak, és a ne siess sehova elv.
Üdv.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1204 Dátum: 2006.03.21 kedd, 10:27:00 »

Szia "tamas"!
Mire számíthatsz?
Szervíz gyakori látogatására, futómű,-és berendezései állításaira, cseréire.
Van abban valami felemelő, ha a futóműveseknél már törzsvendégként köszöntenek!
( bocsi!)
Egyebként a szillentek gumielemeit 4-5 évente szokták - illenék - cserélni, jó minőségű utak esetén. Nálunk hamarabb.
Hazai utak. Lerágott csont.
Egyebként - mint megtudtam - új Mondi esetén sem vállalnak garanciát a futóművekre itthon.

Maradnak a kerülőutak, és a ne siess sehova elv.
Üdv.

ESU2 64,
 
vagy inkább a vegyél terepjárót elv.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1205 Dátum: 2006.03.21 kedd, 10:37:00 »

ESU2 64,
 
vagy inkább a vegyél terepjárót elv.
Szia!
Sajnos...
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1206 Dátum: 2006.03.21 kedd, 12:50:00 »

Megnéztem: nálam rendben van a festék a ködlámpánál.
 
Bár az enyémben gyári a xenon... lehet, hogy azoknál jobban odafigyelnek a festésre?
 
Csak ugratlak, Zsoel... remélem, nincs harag..
Zsoel! Nem is reagálsz?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1207 Dátum: 2006.03.21 kedd, 16:08:00 »

Zsoel! Nem is reagálsz?
Nincs otthon, írta is.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1208 Dátum: 2006.03.21 kedd, 16:08:00 »

Szia!
Sajnos...
Üdv.
ESU2 64,
 
nekem tetszenek azok is! Smiley Pl. Ford Explorer abba lehetne csak igazán PDA-zni!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1209 Dátum: 2006.03.23 csütörtök, 17:03:00 »

Zsoel! Nem is reagálsz?
Na,szia!
 
Nincs egy perc nyugtom nélküled!
 
Különben meg nem a xenontól függ,hanem a színtől.A sötétkék szín jobban tapad,mint a fekete.Ez váljék előnyödre!-:))
 
Arról nem is beszélve,hogy valahol azt olvastam,hogy 240 km/h felett olyan forgószél keletkezik a ködlámpa empirikus vonalában,amitől a gyári festék felpattanhat,felválhat.
 
De ugy látszik ez a sebesség neked csak egy álomhatár!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1210 Dátum: 2006.03.24 péntek, 13:32:00 »

Elég kiábrándító képek:
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1211 Dátum: 2006.03.24 péntek, 13:33:00 »

Elég kiábrándító képek:
 

Ez van a ködlámpa alatt:
 
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1212 Dátum: 2006.03.24 péntek, 16:13:00 »

Ez van a ködlámpa alatt:
 

Viccen kívül, tényleg nem szép...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1213 Dátum: 2006.03.24 péntek, 16:13:00 »

Ez van a ködlámpa alatt:
 

Szig.szallagozd le, és akkor nem megy tovább. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1214 Dátum: 2006.03.24 péntek, 16:33:00 »

Ez van a ködlámpa alatt:
 

Tényleg a menetszél "szaggatja" a verdát?Huh?Huh?Huh??? Vigyázz nehogy  kabrió legyen a jövőhéten... (Mondeo coupé...)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1215 Dátum: 2006.03.24 péntek, 16:35:00 »

Zsoel, ma hoztam el az ótót fényezôtôl, hasonló hibával, gyönyörûen megcsinálták, habár nem eccerû a szín...gyöngyház metál a kicsikém. Grátiszként adtak a használt festékbôl egy körömlakkos üvegben a jövôbeni esetleges javításokhoz. Sztem egy tizesbôl megoldják a problémát. Ha kell, szólj adok számot és kontaktot.
Egyébként nekem is ilyen színû volt a festék alatt a mûanyag...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1216 Dátum: 2006.03.24 péntek, 16:35:00 »

Zsoel, ma hoztam el az ótót fényezôtôl, hasonló hibával, gyönyörûen megcsinálták, habár nem eccerû a szín...gyöngyház metál a kicsikém. Grátiszként adtak a használt festékbôl egy körömlakkos üvegben a jövôbeni esetleges javításokhoz. Sztem egy tizesbôl megoldják a problémát. Ha kell, szólj adok számot és kontaktot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1217 Dátum: 2006.03.24 péntek, 17:35:00 »

A mai nap folyamán irtam egy "szerelmes levelet" a ford Hungária-nak.Mert szerintem megoldhatnák garanciában a festést.Az autó még nincs 2 éves és a garancia kiterjed a fényezésre is.
 
Most már csak az a kérdés,hogy a festés gyári-e?Ha gyári,akkor a garancia áll,ha nem gyári,akkor 2 eset van.
 
1:az első tulaj nem mondd igazat.
2:az autó pld.szállításnál sérült,a lököst újrafújták,de értékesítéskor nem szóltak.Hmmm!
 
Angel!Beszéltem a Viktóriával,nagyon készséges volt,de még egyenlőre nagy reményeket nem fűzök hozzá.Ahogy említetted!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1218 Dátum: 2006.03.24 péntek, 17:37:00 »

A mai nap folyamán irtam egy "szerelmes levelet" a ford Hungária-nak.Mert szerintem megoldhatnák garanciában a festést.Az autó még nincs 2 éves és a garancia kiterjed a fényezésre is.
 
Most már csak az a kérdés,hogy a festés gyári-e?Ha gyári,akkor a garancia áll,ha nem gyári,akkor 2 eset van.
 
1:az első tulaj nem mondd igazat.
2:az autó pld.szállításnál sérült,a lököst újrafújták,de értékesítéskor nem szóltak.Hmmm!
 
Angel!Beszéltem a Viktóriával,nagyon készséges volt,de még egyenlőre nagy reményeket nem fűzök hozzá.Ahogy említetted!
Állítólag a műanyag felületen nem lehet festékrétegvastagságot mérni!
 
Nincs hozzá valamilyen műszer?
 
Gyorsan rövidre zárná a félreértéseket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1219 Dátum: 2006.03.24 péntek, 17:48:00 »

Én úgy tudom,hogy nincs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1220 Dátum: 2006.03.24 péntek, 19:28:00 »

Állítólag a műanyag felületen nem lehet festékrétegvastagságot mérni!
 
Nincs hozzá valamilyen műszer?
 
Gyorsan rövidre zárná a félreértéseket.
Sztem nincs, de nem sokra mennél vele. Törvény (jogszabály) szerint 200 (!!!!!) mikronig gyárinak számít a festékvastagság. Ergo a márkakereskedő simán kibújik ez alól. 200 mikron kb. annyit tesz, hogy 4x újrafényezted az ótót...no comment. BTW kit is védenek a törvények?? A vásárlót vagy az eladót?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1221 Dátum: 2006.03.25 szombat, 06:58:00 »

Jó reggelt mindenkinek! A kombi mondeónak a csomagtér ajtó záródását lehet valahogy állítani?  Ugyanis, ha minden ajtó zárva van ( csak a csomi nyitva ) és be szeretném zárni akkor elsőre (sőt olykor másodszorra sem ) sikerül, mert mindig visszapattan. Valszeg a benn maradó levegő nyomja vissza, hiszen ha valamely ajtó, vagy egy ablak is nyitva akkor gond nélkül záródik. Van valakinek hasonló tapasztalat, és megoldás?!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1222 Dátum: 2006.03.25 szombat, 09:21:00 »

Jó reggelt mindenkinek! A kombi mondeónak a csomagtér ajtó záródását lehet valahogy állítani?  Ugyanis, ha minden ajtó zárva van ( csak a csomi nyitva ) és be szeretném zárni akkor elsőre (sőt olykor másodszorra sem ) sikerül, mert mindig visszapattan. Valszeg a benn maradó levegő nyomja vissza, hiszen ha valamely ajtó, vagy egy ablak is nyitva akkor gond nélkül záródik. Van valakinek hasonló tapasztalat, és megoldás?!
Nálam ötajtósnál van ilyen, ha járdaszegélyen állok...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1223 Dátum: 2006.03.25 szombat, 10:04:00 »

Jó reggelt mindenkinek! A kombi mondeónak a csomagtér ajtó záródását lehet valahogy állítani?  Ugyanis, ha minden ajtó zárva van ( csak a csomi nyitva ) és be szeretném zárni akkor elsőre (sőt olykor másodszorra sem ) sikerül, mert mindig visszapattan. Valszeg a benn maradó levegő nyomja vissza, hiszen ha valamely ajtó, vagy egy ablak is nyitva akkor gond nélkül záródik. Van valakinek hasonló tapasztalat, és megoldás?!
tamas!
 
Nekem az előző 5 ajtós mondeom csinálta ugyanezt.A magyarázat hasonló mint nálad,megoldás nem volt.
A 4 ajtós nem csinálja!-:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1224 Dátum: 2006.03.25 szombat, 10:12:00 »

tamas!
 
Nekem az előző 5 ajtós mondeom csinálta ugyanezt.A magyarázat hasonló mint nálad,megoldás nem volt.
A 4 ajtós nem csinálja!-:)))
Szia!
Csak akkor, ha nem egyenletes volt a talaj?
Vagy mindig
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1225 Dátum: 2006.03.25 szombat, 10:17:00 »

Jó reggelt mindenkinek! A kombi mondeónak a csomagtér ajtó záródását lehet valahogy állítani?  Ugyanis, ha minden ajtó zárva van ( csak a csomi nyitva ) és be szeretném zárni akkor elsőre (sőt olykor másodszorra sem ) sikerül, mert mindig visszapattan. Valszeg a benn maradó levegő nyomja vissza, hiszen ha valamely ajtó, vagy egy ablak is nyitva akkor gond nélkül záródik. Van valakinek hasonló tapasztalat, és megoldás?!
Az MKI kombi csomagterében van ilyen szellőző hely lehet ott keresgélnék, nincs oda tömve valami? Vagy valamivel nincs lezérva. Annak a lyuknak lenne sztem a feladata az utastéri nyomás kiegyenlítése.
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1226 Dátum: 2006.03.25 szombat, 19:05:00 »

Ma én is ültem hátul a mondimban, és direkt figyeltem a hátsó ajtók felől érkező szélzajt. Tényleg van. De legyen ez a hátul ülők baja. Nekem pl. a gyerekek ülnek hátul. Nem mondom, hogy zavaró de van. Viszont meglepően kényelmes hátul ülni.: 1. nem kell figyelni a forgalomra, elég ha csak a zajokat hallgatod. Smiley.  
2. Egész kényelmes öblös ülések vannak hátül ( nem olyan mint más tipusoknál, ahol csak ülésre alkalmas felületet voltak hajlandók beépíteni a konstruktőrök.
3. nincs három.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1227 Dátum: 2006.03.25 szombat, 19:14:00 »

Egyébként mi is a megoldás erre a bizonyos szélzajra?  
Tudom: " Olvass vissza ", de másnak sem volt, egyértelmű amit a solymáriak szabadalmaztattak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1228 Dátum: 2006.03.26 vasárnap, 00:08:00 »

Szia!
Csak akkor, ha nem egyenletes volt a talaj?
Vagy mindig
Üdv.
10-ből 6-szor legalább csinálta.Ebből a szempontból rosszabb az 5 ajtós a 4 ajtóshoz képest.Viszont pakolni sokkal jobb az 5 ajtósba.És van hátsó ablaktörlője is.Jó dolog!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1229 Dátum: 2006.03.26 vasárnap, 01:54:00 »

Jó reggelt mindenkinek! A kombi mondeónak a csomagtér ajtó záródását lehet valahogy állítani?  Ugyanis, ha minden ajtó zárva van ( csak a csomi nyitva ) és be szeretném zárni akkor elsőre (sőt olykor másodszorra sem ) sikerül, mert mindig visszapattan. Valszeg a benn maradó levegő nyomja vissza, hiszen ha valamely ajtó, vagy egy ablak is nyitva akkor gond nélkül záródik. Van valakinek hasonló tapasztalat, és megoldás?!
A hatso lokharito alatt mindket oldalt van 1-1 csapoajto szeruseg, amik csak kifele tudnak nyilni. Ezek kinyilnak, mikor becsuksz egy ajtot, vagy a csomagtartot, hogy a felesleges levego tavozhasson. Lehet, hogy be van szorulva?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1230 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 09:49:00 »

A hatso lokharito alatt mindket oldalt van 1-1 csapoajto szeruseg, amik csak kifele tudnak nyilni. Ezek kinyilnak, mikor becsuksz egy ajtot, vagy a csomagtartot, hogy a felesleges levego tavozhasson. Lehet, hogy be van szorulva?
Szia David!
Ha jól tudom, Neked is facelift van.
Annak is hiányos a hátsóajtó-szigetelése?
Azon sakkozom, hogy ha így van, akkor ez nem lehet véletlen, hogy a tervezők tudatosan hagyatják ki! Valami oka van...
Vagy nyomáskiegyenlítés, vagy a szellőztető-rendszer/klíma ( ) miatt?Huh?
Nagyon nem vágom.
Valakinek tipp?
Szerintem karosszériás, esetleg légtechnikai szaki lehet,  tudna valamit mondani erre.
Mert, ha letömítődik utólag, azzal milyen változást eszközlünk? Jó jó, azon kívül, hogy megszűnik hallatszani a cug. Meg nem folyik ott H2O.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1231 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 13:04:00 »

Szia David!
Ha jól tudom, Neked is facelift van.
Annak is hiányos a hátsóajtó-szigetelése?
Azon sakkozom, hogy ha így van, akkor ez nem lehet véletlen, hogy a tervezők tudatosan hagyatják ki! Valami oka van...
Vagy nyomáskiegyenlítés, vagy a szellőztető-rendszer/klíma ( ) miatt?Huh?
Nagyon nem vágom.
Valakinek tipp?
Szerintem karosszériás, esetleg légtechnikai szaki lehet,  tudna valamit mondani erre.
Mert, ha letömítődik utólag, azzal milyen változást eszközlünk? Jó jó, azon kívül, hogy megszűnik hallatszani a cug. Meg nem folyik ott H2O.
Üdv.
Hali!
 
Azt nem mondanam, hogy hianyos a hatsoajto szigeteles, mert csak az egyik oldalon van szelzaj. Nyomaskiegyenlitonek ott a ket micsoda a lokharito alatt. (#1235) Ezek akkor latszanak, ha leszereljuk az utkozoket. A szelzaj meg csak zaj. Nem fuj be, a szigeteles jo. Ez szerintem valami karosszeria adottsagbol szarmazhat, vagy ez esetben talan abbol, hogy az ajto nem all teljesen jol. (tul kint, bent, alacsonyan, magasan all??)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1232 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 13:10:00 »

Hali!
 
Azt nem mondanam, hogy hianyos a hatsoajto szigeteles, mert csak az egyik oldalon van szelzaj. Nyomaskiegyenlitonek ott a ket micsoda a lokharito alatt. (#1235) Ezek akkor latszanak, ha leszereljuk az utkozoket. A szelzaj meg csak zaj. Nem fuj be, a szigeteles jo. Ez szerintem valami karosszeria adottsagbol szarmazhat, vagy ez esetben talan abbol, hogy az ajto nem all teljesen jol. (tul kint, bent, alacsonyan, magasan all??)
Szia David!
Köszi válaszod, csak nem tudtam hova tenni a jelenséget. Úgy értem évjárat. Csak mert olvastam, hogy ki milyen módszerrel oldotta meg a hiányosságot. ( tömítés utólag )
Akkor ne aggódjak...
Thnx még 1x!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1233 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 13:14:00 »

Szia David!
Köszi válaszod, csak nem tudtam hova tenni a jelenséget. Úgy értem évjárat. Csak mert olvastam, hogy ki milyen módszerrel oldotta meg a hiányosságot. ( tömítés utólag )
Akkor ne aggódjak...
Thnx még 1x!
Üdv.
Hol olvastad a modszereket? En meg csak panaszt lattam szelzajra, megoldast nem.
Mindenesetre az utolagos szigeteles segithet akar egy gyarbol kigordult auton is. Hiszen ha abbol indulunk ki, hogy vannak ezek a hang elnyelo megerdraga szigetelesek, amik sokkal jobbak, mint amit a gyarak alkalmaznak..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1234 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 13:15:00 »

megerdraga=meregdraga Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1235 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 14:46:00 »

Hol olvastad a modszereket? En meg csak panaszt lattam szelzajra, megoldast nem.
Mindenesetre az utolagos szigeteles segithet akar egy gyarbol kigordult auton is. Hiszen ha abbol indulunk ki, hogy vannak ezek a hang elnyelo megerdraga szigetelesek, amik sokkal jobbak, mint amit a gyarak alkalmaznak..
Szia David!
Ha viszább olvasnék, talán mondanám is.
Nemrég, a napokban volt téma, hogy a solymári fiúk+ a clubtagok milyen módszerrel dolgoztak ennek a megszűntetésén. Ott konkrétan leírt, a hátsó-ajtó tömítés, utólagos pótlása.
+ külső vp tükrök kibélelése.
Innen..Biztos, hogy nem álmodtam!
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1236 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 22:11:00 »

A mai nap folyamán irtam egy "szerelmes levelet" a ford Hungária-nak.Mert szerintem megoldhatnák garanciában a festést.Az autó még nincs 2 éves és a garancia kiterjed a fényezésre is.
 
Most már csak az a kérdés,hogy a festés gyári-e?Ha gyári,akkor a garancia áll,ha nem gyári,akkor 2 eset van.
 
1:az első tulaj nem mondd igazat.
2:az autó pld.szállításnál sérült,a lököst újrafújták,de értékesítéskor nem szóltak.Hmmm!
 
Angel!Beszéltem a Viktóriával,nagyon készséges volt,de még egyenlőre nagy reményeket nem fűzök hozzá.Ahogy említetted!
Mennyire volt kézszéges? Valami össze is jött, vagy csak simán kedves volt
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1237 Dátum: 2006.03.28 kedd, 20:26:00 »

Mennyire volt kézszéges? Valami össze is jött, vagy csak simán kedves volt
Azt mondta esélyem sincs nála,mivel korábban már veled beszélt!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1238 Dátum: 2006.03.28 kedd, 21:14:00 »

Azt mondta esélyem sincs nála,mivel korábban már veled beszélt!
Na yaaaa... most is itt van... és majdnem lerúgta a tükröt...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1239 Dátum: 2006.03.28 kedd, 21:34:00 »

Na yaaaa... most is itt van... és majdnem lerúgta a tükröt...
garanciában adnak újat?
 
Vagy a nappali tükréről van szó???
És a kedves családod?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1240 Dátum: 2006.04.01 szombat, 11:00:00 »

Halee!
Kérdésem : - a Mondeo-nál is "biztonsági" rögzítése van az alufellniknek? Vagyis kell hozzá, a leszereléshez valami ellenkulcs, vagy mi
Tegnap jártam egy autósboltban, és előttem egy ilyen alut adtak el. Off.
Üdv.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1241 Dátum: 2006.04.01 szombat, 11:03:00 »

Halee!
Kérdésem : - a Mondeo-nál is "biztonsági" rögzítése van az alufellniknek? Vagyis kell hozzá, a leszereléshez valami ellenkulcs, vagy mi
Tegnap jártam egy autósboltban, és előttem egy ilyen alut adtak el. Off.
Üdv.

Kerékőr? Szerintem ha van is, jobban teszed ha veszel egy olyat ami nem minden piszkoskezű tolvajnak van
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1242 Dátum: 2006.04.01 szombat, 11:19:00 »

Kerékőr? Szerintem ha van is, jobban teszed ha veszel egy olyat ami nem minden piszkoskezű tolvajnak van
Szia!
Köszi, bár én a "gyárilag" szereltekre gondoltam.
Esetleg, akik újonnan vették a közelmúltban, tud valaki biztosat?
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1243 Dátum: 2006.04.01 szombat, 17:14:00 »

Halee!
Kérdésem : - a Mondeo-nál is "biztonsági" rögzítése van az alufellniknek? Vagyis kell hozzá, a leszereléshez valami ellenkulcs, vagy mi
Tegnap jártam egy autósboltban, és előttem egy ilyen alut adtak el. Off.
Üdv.

Az alufelnihez jár a kerékőr.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1244 Dátum: 2006.04.01 szombat, 17:22:00 »

Az alufelnihez jár a kerékőr.
Thnx Angel!
Üdv.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1245 Dátum: 2006.04.04 kedd, 15:20:00 »

Az alufelnihez jár a kerékőr.
Mi nem kaptunk hozzá, gondolom, mert csak egy Cocus volt újonnan...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1246 Dátum: 2006.04.04 kedd, 16:03:00 »

Mi nem kaptunk hozzá, gondolom, mert csak egy Cocus volt újonnan...
Én kaptam, sőt, meg is veregették a vállamat... lehet, hogy fellépés kérdése az egész?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1247 Dátum: 2006.04.04 kedd, 16:48:00 »

Én kaptam, sőt, meg is veregették a vállamat... lehet, hogy fellépés kérdése az egész?
Szia Angel!
Hogy néz ki ez a bizonyos "kerékőr"?  Még nem -am!
Mit kell róla tudni? Gondolom, ha mész az autóval, azért nem árt ha Nálad van...
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1248 Dátum: 2006.04.04 kedd, 16:51:00 »

Én kaptam, sőt, meg is veregették a vállamat... lehet, hogy fellépés kérdése az egész?
De ott volt valami "lányos" dolog is...Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1249 Dátum: 2006.04.04 kedd, 16:52:00 »

Szia Angel!
Hogy néz ki ez a bizonyos "kerékőr"?  Még nem -am!
Mit kell róla tudni? Gondolom, ha mész az autóval, azért nem árt ha Nálad van...
Üdv.
Én egy megfelelő rejtekhelyen mindig az autóban tartom. Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.