Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 21:37:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591703 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1300 Dátum: 2006.05.05 péntek, 18:12:00 »

Halee!
Újabb kérdésem, az ESP-ről...
Most olvasom, hogy az elektronika igyekszik az úton tartani az autót. ( alul, -és túlkormányzottság esetén ) Gondolom nem az utat "nézi", hanem a kormány ad neki "alapjelet"?
Akkor csak semmi meggondolatlan ellenkormányzás?  
Tudna erre valaki biztosat
Üdv
A kormányhoz semmi köze az ESP-nek..Csak a 4 kereket figyeli külön-külön de csodákra az ESP sem képes.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1301 Dátum: 2006.05.05 péntek, 18:19:00 »

Köszi, Wyctor, Razsa!
Jegyzeteltem...
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1302 Dátum: 2006.05.05 péntek, 20:46:00 »

Halee!
Újabb kérdésem, az ESP-ről...
Most olvasom, hogy az elektronika igyekszik az úton tartani az autót. ( alul, -és túlkormányzottság esetén ) Gondolom nem az utat "nézi", hanem a kormány ad neki "alapjelet"?
Akkor csak semmi meggondolatlan ellenkormányzás?  
Tudna erre valaki biztosat
Üdv
Az ESP figyeli: kerék sebességek (mind a négy), kormány állás, kormányforgatás sebessége (ezt ugyan azzal az érzékelővel teszi), oldalgyorsulás, prdülés.
Hát külön a 4 kerékre, és beleszól a motorvezérlésbe (főleg a gyújtásba).
Kormányozz bátran ahogy akarsz.
Egy galaxy-t próbáltam ki, nagyon érdekes érzés valt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1303 Dátum: 2006.05.05 péntek, 20:48:00 »

prdülés=perdülés
Hát=hat
Bocsi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1304 Dátum: 2006.05.05 péntek, 21:30:00 »

nyűl = nyúl
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1305 Dátum: 2006.05.05 péntek, 21:30:00 »

Az ESP figyeli: kerék sebességek (mind a négy), kormány állás, kormányforgatás sebessége (ezt ugyan azzal az érzékelővel teszi), oldalgyorsulás, prdülés.
Hát külön a 4 kerékre, és beleszól a motorvezérlésbe (főleg a gyújtásba).
Kormányozz bátran ahogy akarsz.
Egy galaxy-t próbáltam ki, nagyon érdekes érzés valt.
Ja az lehet,h a kormányt is figyeli ,de hogy a kormányba nem szól bele, ill hogy a kormányhoz nem nyűl az ESP az tuti..
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1306 Dátum: 2006.05.05 péntek, 21:39:00 »

Az ESP figyeli: kerék sebességek (mind a négy), kormány állás, kormányforgatás sebessége (ezt ugyan azzal az érzékelővel teszi), oldalgyorsulás, prdülés.
Hát külön a 4 kerékre, és beleszól a motorvezérlésbe (főleg a gyújtásba).
Kormányozz bátran ahogy akarsz.
Egy galaxy-t próbáltam ki, nagyon érdekes érzés valt.
Ez pont így van. Futóműállítás után, nagyobb sebességnél kigyulladt azesp lámpája. Hibaüzenet: kormányállás nem hihető. Azaz, az autó egyenesen megy, a kormány pedig mondjuk 2 fokkal balra. Na ezért szólt bele. Azt, hogy a kerék merre áll, onnan tudja, hogy számolja, melyik mennyit forog, mert a külső íven lévő többet megy. A kormányban pedig van egy érzékel, ez foknyi pontossággal megmonja, merre van tekerve.
 
Persze, hogy nem nyúl, hanem attól függően, merre áll, úgy fékezi a kerekeket, hogy arra is menjen az autó.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1307 Dátum: 2006.05.06 szombat, 09:37:00 »

Az ESP figyeli: kerék sebességek (mind a négy), kormány állás, kormányforgatás sebessége (ezt ugyan azzal az érzékelővel teszi), oldalgyorsulás, prdülés.
Hát külön a 4 kerékre, és beleszól a motorvezérlésbe (főleg a gyújtásba).
Kormányozz bátran ahogy akarsz.
Egy galaxy-t próbáltam ki, nagyon érdekes érzés valt.
Köszi Vik!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1308 Dátum: 2006.05.06 szombat, 09:41:00 »

Ez pont így van. Futóműállítás után, nagyobb sebességnél kigyulladt azesp lámpája. Hibaüzenet: kormányállás nem hihető. Azaz, az autó egyenesen megy, a kormány pedig mondjuk 2 fokkal balra. Na ezért szólt bele. Azt, hogy a kerék merre áll, onnan tudja, hogy számolja, melyik mennyit forog, mert a külső íven lévő többet megy. A kormányban pedig van egy érzékel, ez foknyi pontossággal megmonja, merre van tekerve.
 
Persze, hogy nem nyúl, hanem attól függően, merre áll, úgy fékezi a kerekeket, hogy arra is menjen az autó.
Angel, Thnx!  
Igen, erre voltam kíváncsi!
A legjobb ismertető mindig a gyakorlat.
Üdv.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1309 Dátum: 2006.05.06 szombat, 16:30:00 »

Valahogy sikerült elprogramozni az autót, a csomagtartó, csak a kulcson lévő gomb megnyomására nyitható, a kp. zár nem nyitja ki. Hogy lehet visszaállítani az eredeti állapotot, hogy a kp. zár nyissa a csomagtartót is.
Még a belső csomagtartó nyitó gomb se nyitja, csak a kulcs gombja.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1310 Dátum: 2006.05.06 szombat, 16:36:00 »

RTFM: read the fucked manual. 87. ódal
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1311 Dátum: 2006.05.06 szombat, 16:57:00 »

RTFM: read the fucked manual. 87. ódal
Megnézem, köszi! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1312 Dátum: 2006.05.06 szombat, 17:52:00 »

RTFM: read the fucked manual. 87. ódal
De szépen mondtad...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1313 Dátum: 2006.05.20 szombat, 19:17:00 »

Sziasztok,
Ugy nez ki Mondeos leszek. A jelolt egy 2004 majusi 2.0 TDCI Ghia lenne, most hoztak Nemetorszagbol, 51ekm, ugy tunik valos, szervizkonyv, full felszereltseg. Az egesz auto nagyon szep, egyben van.
Az ara 3.7 mFt. Mi a velemenyetek ? Milyen azonnali koltsegekre szamitsak, pl egy olajcsere kb mennyibe kerul ? Mit nezzek meg kulonos figyelemmel az auton ?
Koszi  
 
pete
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1314 Dátum: 2006.05.20 szombat, 19:39:00 »

Sziasztok,
Ugy nez ki Mondeos leszek. A jelolt egy 2004 majusi 2.0 TDCI Ghia lenne, most hoztak Nemetorszagbol, 51ekm, ugy tunik valos, szervizkonyv, full felszereltseg. Az egesz auto nagyon szep, egyben van.
Az ara 3.7 mFt. Mi a velemenyetek ? Milyen azonnali koltsegekre szamitsak, pl egy olajcsere kb mennyibe kerul ? Mit nezzek meg kulonos figyelemmel az auton ?
Koszi  
 
pete
Szia!
Reméljük, sikerül egy jó vételt csinálnod!
Mit nézess meg?
Először is egy eladótól független márkaszervízes átvizsgálás ( állapot felmérés )ami úgy 14e. Ha Pesti vagy, a Ford-Solymár már bejáratott név nálunk. Ott megnézik pl a festékréteget is...És a szervízkönyv, jó ha van, de láttunk már utángyártottat is.
Olajcsere...A www.nagyauto.hu -nál vedd, számlára az olajcsere kellékeit, úgy barátibb az ára. És számla ellenében! 10w-30-at ajánlanak.
Itt a Fő oldal/hírek közt találsz cikket a kezelési könyvről, ( PDF-ben letölthető ) a szervíz oldal/programozások cím alatt pedig hasznos dolgokat tudhatsz meg.  
Sok sikert, és várunk a további hírekkel!
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1315 Dátum: 2006.05.20 szombat, 20:00:00 »

Szia!
Reméljük, sikerül egy jó vételt csinálnod!
Mit nézess meg?
Először is egy eladótól független márkaszervízes átvizsgálás ( állapot felmérés )ami úgy 14e. Ha Pesti vagy, a Ford-Solymár már bejáratott név nálunk. Ott megnézik pl a festékréteget is...És a szervízkönyv, jó ha van, de láttunk már utángyártottat is.
Olajcsere...A www.nagyauto.hu -nál vedd, számlára az olajcsere kellékeit, úgy barátibb az ára. És számla ellenében! 10w-30-at ajánlanak.
Itt a Fő oldal/hírek közt találsz cikket a kezelési könyvről, ( PDF-ben letölthető ) a szervíz oldal/programozások cím alatt pedig hasznos dolgokat tudhatsz meg.  
Sok sikert, és várunk a további hírekkel!
Üdv:
jav: 5w-30!
Bocsi!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1316 Dátum: 2006.05.20 szombat, 21:09:00 »

Szia!
Reméljük, sikerül egy jó vételt csinálnod!
Mit nézess meg?
Először is egy eladótól független márkaszervízes átvizsgálás ( állapot felmérés )ami úgy 14e. Ha Pesti vagy, a Ford-Solymár már bejáratott név nálunk. Ott megnézik pl a festékréteget is...És a szervízkönyv, jó ha van, de láttunk már utángyártottat is.
Olajcsere...A www.nagyauto.hu -nál vedd, számlára az olajcsere kellékeit, úgy barátibb az ára. És számla ellenében! 10w-30-at ajánlanak.
Itt a Fő oldal/hírek közt találsz cikket a kezelési könyvről, ( PDF-ben letölthető ) a szervíz oldal/programozások cím alatt pedig hasznos dolgokat tudhatsz meg.  
Sok sikert, és várunk a további hírekkel!
Üdv:
Szia,
Az autonak vizmintas szervizkonyve van (igy mondtak), gondolom ezzel az eredetiseget akartak bizonyitani. Kerdeztem megadjak-e a motor- es alvazszamot, hogy utananezhessek a Ford adatbazisaban az autonak, ezelol sem zarkoztak el.
Allapotfelmeresre nem markaszervizbe, hanem egy muszerekkel rendelkezo maszek szerelohoz viszem majd.
Mit szoltok az arhoz ? Nem tul magas ?
Mar megneztem a szerviz/programozasok oldalt, ezt vetelnel nem probalnam ki, de utana a biztonsagi ov bekotesere fugyelmezteto sipolast kotnem ki eloszor Smiley
 
Koszi
pete
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1317 Dátum: 2006.05.20 szombat, 21:33:00 »

az ára rendben van, sőt egy picit túlságosan is:) ami azt illeti, én biztosan nagyon átnézetném a gépet, mert szervizkönyv ide vagy oda, nagyon gyanús az 51 ezer... ritkaságszámba megy a csak ennyit futott dízel...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1318 Dátum: 2006.05.20 szombat, 21:51:00 »

ha ez az az autó, akkor ez nem fullos. hiányzik a xenon, tolatóradar, sony hifi, vagy navigáció. a képek alapján az ESP sincs bent, bőrröl és hasonló nyalánkságokról nem beszélve... így ok az ára, ha tényleg full lenne, akkor keveselném kicsit... de azért ezekre kérdezz rá. meg hogy miért mondták, hogy full, amikor nem... ahol ilyet "elírnak", ott lehet más elírás is!!szóval óvatosan érdemesebb márkaszervizbe vinni felmérésre, sokkal alaposabban meg fogják tudni nézni és van adatbázisuk is, ami nem elhanyaolható.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1319 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:01:00 »

ha ez az az autó, akkor ez nem fullos. hiányzik a xenon, tolatóradar, sony hifi, vagy navigáció. a képek alapján az ESP sincs bent, bőrröl és hasonló nyalánkságokról nem beszélve... így ok az ára, ha tényleg full lenne, akkor keveselném kicsit... de azért ezekre kérdezz rá. meg hogy miért mondták, hogy full, amikor nem... ahol ilyet "elírnak", ott lehet más elírás is!!szóval óvatosan érdemesebb márkaszervizbe vinni felmérésre, sokkal alaposabban meg fogják tudni nézni és van adatbázisuk is, ami nem elhanyaolható.
Lacika,
Megtalaltad a hirdetest? 3749 eFt-ert van a hasznaltauto.hu-n. A full extrat mar mindenre kiirjak. Tenyleg nincs benne xenon, meg bor, de ez nem is baj, ami benne van, az is tobb, mint eleg. Amit fontosnak tartok, pl az elso ajto kapaszkodoi szepek voltak, nem karcoltak vagy kopottak, mint egy sokat hasznalt auton (ez eleg gyenge pontja a Mondeo-knak, nagyon sokban teljesen karcolt, kopott).
Az auto adatait gondolom itthon is meg tudjak nezni egy Ford kereskedesbe, annak ellenere,hogy Nemetorszagban volt uzembehelyezve. Jol gondolom ?
Koszi a segitseget !
 
pete
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1320 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:08:00 »

Szia,
Az autonak vizmintas szervizkonyve van (igy mondtak), gondolom ezzel az eredetiseget akartak bizonyitani. Kerdeztem megadjak-e a motor- es alvazszamot, hogy utananezhessek a Ford adatbazisaban az autonak, ezelol sem zarkoztak el.
Allapotfelmeresre nem markaszervizbe, hanem egy muszerekkel rendelkezo maszek szerelohoz viszem majd.
Mit szoltok az arhoz ? Nem tul magas ?
Mar megneztem a szerviz/programozasok oldalt, ezt vetelnel nem probalnam ki, de utana a biztonsagi ov bekotesere fugyelmezteto sipolast kotnem ki eloszor Smiley
 
Koszi
pete
pete_sampras,
 
TDCi-nél a porlasztók szoktak problémásak lenni, illetve az ajtók rozsdásodása fordul elő.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1321 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:11:00 »

Lacika,
Megtalaltad a hirdetest? 3749 eFt-ert van a hasznaltauto.hu-n. A full extrat mar mindenre kiirjak. Tenyleg nincs benne xenon, meg bor, de ez nem is baj, ami benne van, az is tobb, mint eleg. Amit fontosnak tartok, pl az elso ajto kapaszkodoi szepek voltak, nem karcoltak vagy kopottak, mint egy sokat hasznalt auton (ez eleg gyenge pontja a Mondeo-knak, nagyon sokban teljesen karcolt, kopott).
Az auto adatait gondolom itthon is meg tudjak nezni egy Ford kereskedesbe, annak ellenere,hogy Nemetorszagban volt uzembehelyezve. Jol gondolom ?
Koszi a segitseget !
 
pete
Tényleg nem fullos,de szép állapotban lévő alap Ghia+tempomat.Jó ez!Én reálisnak tartom ez az 51ezret..így ránézésre.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1322 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:12:00 »

pete_sampras,
 
TDCi-nél a porlasztók szoktak problémásak lenni, illetve az ajtók rozsdásodása fordul elő.
TDCI-nél a polasztó hiba előfordulhat ,de faclifteseknél erre méginkább kicsi az esély!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1323 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:13:00 »

TDCI-nél a polasztó hiba előfordulhat ,de faclifteseknél erre méginkább kicsi az esély!
Szal bocs, ez pete_samprasnak ment.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1324 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:21:00 »

Sziasztok,
Ugy nez ki Mondeos leszek. A jelolt egy 2004 majusi 2.0 TDCI Ghia lenne, most hoztak Nemetorszagbol, 51ekm, ugy tunik valos, szervizkonyv, full felszereltseg. Az egesz auto nagyon szep, egyben van.
Az ara 3.7 mFt. Mi a velemenyetek ? Milyen azonnali koltsegekre szamitsak, pl egy olajcsere kb mennyibe kerul ? Mit nezzek meg kulonos figyelemmel az auton ?
Koszi  
 
pete
pete_sampras
Szerintem ennyibol nem lehet kihozni egy ilyen autot, ugy hogy meg nyerjen is a behozo rajta, ha csak nem volt torve, vagy sok kmre van. En februarban vettem No-ban egy 2004.03-as Mondeo Trend-et 51eKm-rel (130Le, 6seb, ESP). A 12300euros ar nagyon jo volt, elotte sokaig kerestem. Ha csak  az 560eFt-os regadot szamoljuk, mar ott is vagyunk 3,7-nel.
Elotte januarban majdnem megvettem Mo-on egy szep autot 3,8-ert 66eKm-rel, es vegul kiderul, hogy fel evvel elotte volt benne 128eKm.
Szoval csak ovatosan. A kereskedesben azt tudjak megmondani, hogy javitasoknal (nem normal szervizek) mennyi km volt benne. Persze csak ha Fordnal javittattak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1325 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:30:00 »

A javitasokat en is meg tudom nezni alvazszam alapjan, de csak szerdan legkorabban.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1326 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:36:00 »

pete_sampras
Szerintem ennyibol nem lehet kihozni egy ilyen autot, ugy hogy meg nyerjen is a behozo rajta, ha csak nem volt torve, vagy sok kmre van. En februarban vettem No-ban egy 2004.03-as Mondeo Trend-et 51eKm-rel (130Le, 6seb, ESP). A 12300euros ar nagyon jo volt, elotte sokaig kerestem. Ha csak  az 560eFt-os regadot szamoljuk, mar ott is vagyunk 3,7-nel.
Elotte januarban majdnem megvettem Mo-on egy szep autot 3,8-ert 66eKm-rel, es vegul kiderul, hogy fel evvel elotte volt benne 128eKm.
Szoval csak ovatosan. A kereskedesben azt tudjak megmondani, hogy javitasoknal (nem normal szervizek) mennyi km volt benne. Persze csak ha Fordnal javittattak.
A németeknél 2 év alatt nem 51 ezret mennek.
A kereskedők úgy csalnak, ahogy nem szégyellnek. És nem.
Lehet, hogy nem is mondeo..
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1327 Dátum: 2006.05.20 szombat, 22:51:00 »

Igen, ez nagyon ritka. Az en kocsimon 2005. jul ban volt egy javitas, es akkor 29ekm volt az adatbazisban. Egy maganszemely hajtotta vegig, ugyhogy realisnak tunt a vege, de persze ez sem 100 szazalek.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1328 Dátum: 2006.05.20 szombat, 23:11:00 »

A németeknél 2 év alatt nem 51 ezret mennek.
A kereskedők úgy csalnak, ahogy nem szégyellnek. És nem.
Lehet, hogy nem is mondeo..
Az enyémben 54e van. Végig én vezettem, de még így is gyanakszom néha... az is gyanús, ha nem gyanús.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1329 Dátum: 2006.05.20 szombat, 23:12:00 »

TDCI-nél a polasztó hiba előfordulhat ,de faclifteseknél erre méginkább kicsi az esély!
razsa,
 
ez is igaz!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1330 Dátum: 2006.05.20 szombat, 23:13:00 »

Az enyémben 54e van. Végig én vezettem, de még így is gyanakszom néha... az is gyanús, ha nem gyanús.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1331 Dátum: 2006.05.20 szombat, 23:14:00 »

Az enyémben 54e van. Végig én vezettem, de még így is gyanakszom néha... az is gyanús, ha nem gyanús.
Nekem 243e szerintem ezt nem prögették vissza. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1332 Dátum: 2006.05.20 szombat, 23:15:00 »

Nekem 243e szerintem ezt nem prögették vissza. Smiley
Vagy már átpördült egyszer
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #1333 Dátum: 2006.05.20 szombat, 23:51:00 »

Lacika,
Megtalaltad a hirdetest? 3749 eFt-ert van a hasznaltauto.hu-n. A full extrat mar mindenre kiirjak. Tenyleg nincs benne xenon, meg bor, de ez nem is baj, ami benne van, az is tobb, mint eleg. Amit fontosnak tartok, pl az elso ajto kapaszkodoi szepek voltak, nem karcoltak vagy kopottak, mint egy sokat hasznalt auton (ez eleg gyenge pontja a Mondeo-knak, nagyon sokban teljesen karcolt, kopott).
Az auto adatait gondolom itthon is meg tudjak nezni egy Ford kereskedesbe, annak ellenere,hogy Nemetorszagban volt uzembehelyezve. Jol gondolom ?
Koszi a segitseget !
 
pete
Pete,  
megtaláltam a hírdetést, de csak mert szeretem Sampras játékát:D
Ikiss2-nek igaza lehet. Ha jó az ára, akkor mivel nyert a nepper? Én külföldit nem hiszem, hogy vennék, helyette legyen magyar és kevesebb extra, de az biztos... Nem tudom, hogy utána tudnak-e nézni, szerintem nem, csak a magyar autó szervizeltetését tudják nyomon követni. De lehet, hogy ebben nincs igazam, talán más okosabb nálam. Fontos, hogy ne légy rögtön szerelmes a kocsiba, hogy "namostezkellnekem", hanem legyen objektív döntőképességed. Készülj fel rá, hogy lehet hogy hiába utazol érte többszáz km-t és megy rá egy napod, az autó nem felel meg az általad támasztott kritériumoknak (a szervizben való átvizsg. után), szóval el kell jönnöd és újat keresni. Inkább keress másikat, mert ha megveszel egy roncshalmazt anyagilag és idegileg is megbánhatod... Soxerencsét!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1334 Dátum: 2006.05.20 szombat, 23:58:00 »

Az meg ne zavarjon, hogy nem fullos (nem is azért mondtam), de ha tetszik a verda és jónak tűnik, akkor kezdheted sorolni az eladónak, hogy full=ESP, bőr, navi stb. és ez talán egy alku alapját képezheti. Már ha egy ilyen árú keveset futott kocsi árából lehet alkudni...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1335 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 08:33:00 »

Szerintem az az autó nem külföldi. Az SAP az errefelé is műxik. Kérdezzétek meg a Balut, hátha ismeri az autót. Ha benzines lenne, nagyobb volna az esély...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1336 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 08:36:00 »

Az meg ne zavarjon, hogy nem fullos (nem is azért mondtam), de ha tetszik a verda és jónak tűnik, akkor kezdheted sorolni az eladónak, hogy full=ESP, bőr, navi stb. és ez talán egy alku alapját képezheti. Már ha egy ilyen árú keveset futott kocsi árából lehet alkudni...
Lacika,
Koszi az objektiv valaszt es az ovatossagra into szavakat. A kereskedesbe az auto 3799eFt-ert van kiteve. Azt mondtak, ebbol nem engednek, de az arban benne lenne a teljes atirassal kapcsolatos koltseg.
Felmerult bennem, hogy megfizettek-e a regisztracios adot az auto utan ? Mostanaban volt egy hir, miszerint a BM minden kulfoldrol hozott autonak ellenorzi a regado megfizeteset.  
Ami meg eszembe jutott: az autonak hianyzik mindket elso rugotornyarol egy kerek fekete takarolemez. Talan ez arra utal, hogy mar valamikor leszedtek azokat es elfelejtettek visszarakni !!
Nem szerelmesedtem bele teljesen az autoba, nezek masokat is.
Majd irok, ha tortent valami. Meg egyszer koszi mindenkinek Smiley
 
Udv
pete
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1337 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 09:25:00 »

Lacika,
Koszi az objektiv valaszt es az ovatossagra into szavakat. A kereskedesbe az auto 3799eFt-ert van kiteve. Azt mondtak, ebbol nem engednek, de az arban benne lenne a teljes atirassal kapcsolatos koltseg.
Felmerult bennem, hogy megfizettek-e a regisztracios adot az auto utan ? Mostanaban volt egy hir, miszerint a BM minden kulfoldrol hozott autonak ellenorzi a regado megfizeteset.  
Ami meg eszembe jutott: az autonak hianyzik mindket elso rugotornyarol egy kerek fekete takarolemez. Talan ez arra utal, hogy mar valamikor leszedtek azokat es elfelejtettek visszarakni !!
Nem szerelmesedtem bele teljesen az autoba, nezek masokat is.
Majd irok, ha tortent valami. Meg egyszer koszi mindenkinek Smiley
 
Udv
pete
Szvsz az autó magyar forgalomba helyezésű. A sap nem vesz használt autót.
A torony takaróműanyag a faceliftben sajna hiányzik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1338 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 09:55:00 »

Szvsz az autó magyar forgalomba helyezésű. A sap nem vesz használt autót.
A torony takaróműanyag a faceliftben sajna hiányzik.
Biztos en vagyok tudatlan, de mi az a "sap" ?  
Az autot a kereskedo mondta, hogy Nemetorszagbol hoztak.
Nem gondoltam volna, hogy a Ford a torony takaromuanyagan akar sporolni.
Koszi
 
pete
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1339 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 10:21:00 »

Vállalatirányítási rndszer. Nem egy csóró cég, újakat szoktak venni. És elég sokat mennek velük. Szvsz a kereskedő hazudik (ez egyébként biztos, ha nem ebben, akkor abban).
Az enyém is faceliftes, abban sem volt toronytakaró (meg alsó motorvédő sem). Speciel nekem nem hiányzik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1340 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 11:42:00 »

Vállalatirányítási rndszer. Nem egy csóró cég, újakat szoktak venni. És elég sokat mennek velük. Szvsz a kereskedő hazudik (ez egyébként biztos, ha nem ebben, akkor abban).
Az enyém is faceliftes, abban sem volt toronytakaró (meg alsó motorvédő sem). Speciel nekem nem hiányzik.
Az SAP-rol mar hallottam, de akkor azt a mondatodat nem ertem, hogy "az SAP nem vesz hasznalt autot". Arra gondolsz, hogy az auto az SAP ceges autoja volt ? Ezt mire alapozod ?
 
pete
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1341 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 11:56:00 »

Az SAP-rol mar hallottam, de akkor azt a mondatodat nem ertem, hogy "az SAP nem vesz hasznalt autot". Arra gondolsz, hogy az auto az SAP ceges autoja volt ? Ezt mire alapozod ?
 
pete
Szia!
Kizárásos alapon a rendszám betűiből...Én is láttam több ilyet, decemberben a cégünknél is állt két ilyen rendszámos verda, amikor átálltak nálunk is erre. ( esszápé )
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1342 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 12:33:00 »

Szia!
Kizárásos alapon a rendszám betűiből...Én is láttam több ilyet, decemberben a cégünknél is állt két ilyen rendszámos verda, amikor átálltak nálunk is erre. ( esszápé )
Üdv
Akkor nem egy autorol beszelunk, amirol irtam, azon nincs rendszam.
 
pete
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1343 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 14:56:00 »

 pete_sampras!
Nézd meg ezt is! Tagnap került föl a hasznaltauto.hu-ra.
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=610366&submit=ugras&p=ceg
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1344 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 17:43:00 »

pete_sampras!
Nézd meg ezt is! Tagnap került föl a hasznaltauto.hu-ra.
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=610366&submit=ugras&p=ceg
Tagi,
Koszi szepen, mar en is rabukkantam, csak az a 96ekm zavar, amit 1,5 ev alatt tettek bele. En hosszu tavra akarok most autot venni, inkabb adok valamivel tobbet erte, de kevesebb km legyen benne.
 
Udv
pete
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1345 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 20:10:00 »

Hát igen ez a számháború a kilóméterekkel. Nehéz jól dönteni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1346 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 20:27:00 »

Hát igen ez a számháború a kilóméterekkel. Nehéz jól dönteni.
A kereskedőkkel legyetek nagyon óvatosak. Decemberben számították be MKII Mondeomat 700 e Ft-ért. Azóta hirdeti egy telep először 1.4M-ért, most 1.1 M-ért. 185e km-e adtam el,(legalább), most már csak 117e van benne.
Ezen kívül első tulajdonostól hírdetik, én voltam a harmadik.
 
Sz.G.
 
Sz.G.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1347 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 07:16:00 »

A kereskedőkkel legyetek nagyon óvatosak. Decemberben számították be MKII Mondeomat 700 e Ft-ért. Azóta hirdeti egy telep először 1.4M-ért, most 1.1 M-ért. 185e km-e adtam el,(legalább), most már csak 117e van benne.
Ezen kívül első tulajdonostól hírdetik, én voltam a harmadik.
 
Sz.G.
 
Sz.G.
Szia!
1.Kereskedők nem egy karitatív intézmény.
2.Nekik azt a látszatot kell sejtetniük, hogy náluk van az az autó, amit az ügyfél szeretne.
És ez itt off.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1348 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 13:53:00 »

A faceliftből is kimaradt a tolatóradar.
János barátom most csinálja.Ha minden igaz fényképek is lesznek a beépítésről.
Annyival különbözik a tddi-ben beszerelttől/lásd:cikk/,hogy ott csak hátrafelé volt 4 érzékelő,itt előre is lesz 2./Ö:6 db !!!/
És nem csak "sima" digitális távolságkijelző,hanem kis lcd monitor,amin látszik,hogy az akadályt a rendszer előlről,vagy hátulról,és melyik irányból/jobb,bal/,és mekkora távolságból érzékeli.Jó lesz.
Hol vásároltad ezt a hátsó érzékelőt. Nekem csak hátulra kellene led nélkül. Csak a hangjelzéssel.  
dv Pista
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1349 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 08:43:00 »

Sziasztok!
 
Mi lehet az oka, hogy ha kikapcsolt klímával állítom le a kocsit, akkor a következő indításnál belső keringtetésre kapcsol és mindhárom iránygomb (fejre, lábra, szélvédőre) is be van kapcsolva? Ha automatán van, akkor semmi gond. Ez normális v. avn valami oka? (2003-as dízel, navis).
 
kösz, András
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.