Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 17:24:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591530 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1550 Dátum: 2006.08.02 szerda, 15:47:00 »

Az a bólogató kutya annyira rossz, hogy már jó.
 
Nekem a Balu fekete párduca tetszik (nehogy visszamondjátok neki), sőt, esetleg lekoppintva az ötletet, szerznék egy sötétkéket, de ez már nem annyira eredeti... úgyhogy marad a kutya.
figyelj apa!
az én mazdámban olyan hifi van, ha berakom a tüctüct még a popperok is körbeállnak a csodálkozástól!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1551 Dátum: 2006.08.02 szerda, 15:48:00 »

mar hogy a pekbe ne lenne bologato kutyam? Olyan hogy van egy kulon kis tepozaras *** amit fel kell ragasztani vagy a kalaptartora vagy a muszerfalra es arra megy a kutya, hogy ne csuszkaljon! Sajnos a nagy melegben elengedte a ragasztas igy valahol a hatso ulesen nyuszog.
a fehervari uti autosboltban (andor utca sarka) lattam csipőrázós elvist 5e-ert a mondeóba asszem azt veszek.
Abban a boltban egyébként plüs kormányhuzat, térképlámpa, jegyzettömb is kapható és sok más nyalánkság. tán meg az a szörny is, amit a hátsó ablakba kell ragasztani.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1552 Dátum: 2006.08.02 szerda, 17:45:00 »

Szerintem ne kezdjük el ócsárolni egymás autóját. Piszkáljuk mi eleget Zsoelt a krómok miatt, de ez csak vicc, és nem komoly, sokunkból csak az irígység szól. Hogy milyen feliratokat rak fel - legyen az ő dolga.
Még az olyan szélsőséges tuningot sem szólja meg az ember, mint az az EVO stílusú MKII, ami előtt egy hótoló van, és folyt belőle az olaj, mint a fene. Legalábbis megpróbálja az ember, és nem szembe mondja, hanem hátulról.
Felni. Nekem speciel tetszik a Zsoel felnije. Sőt, én is lecserélném olyanra, de most már a Zsoel azt mondaná, hogy utánzom... lehet, hogy majd a fiestára veszek ilyet.
Mindenesetra olyan többszólamú dudát - ha megszól érte a Zsoel, ha nem - asszem én is veszek.
Csak ne Zöld kutyát szerezz be, mert már az sem eredeti :
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #1553 Dátum: 2006.08.02 szerda, 17:47:00 »


olyan madárkakiszerű plecsniket nem szeretnél?Huh? azzal is egyedi lenne a gép... Ha eljössz hozzám a platánfa alatt ingyen is lessz rajta.... BOCS ZSOEL.. (nem bírtam megállni...én is szeretlek.....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1554 Dátum: 2006.08.02 szerda, 17:52:00 »

olyan madárkakiszerű plecsniket nem szeretnél?Huh? azzal is egyedi lenne a gép... Ha eljössz hozzám a platánfa alatt ingyen is lessz rajta.... BOCS ZSOEL.. (nem bírtam megállni...én is szeretlek.....
Látom ki vagy pihenve!-:)
Platánom nekem is van.
Hozzád nem megyek!-:(
 
De azért csak kiugrasztottam  a nyulat a bokorból!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1555 Dátum: 2006.08.02 szerda, 18:37:00 »

Halihó mindenkinek!
 
Sokat kihagytam az utóbbi időben, de sajna ez az állandó autó után rohangálás... Valszeg 1 héten belül megvan a másik vas! De lassan búcsúznom kell.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1556 Dátum: 2006.08.02 szerda, 18:42:00 »

Bocs, ezt azt off-ba kellett volna írnom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1557 Dátum: 2006.08.08 kedd, 12:58:00 »

Azt nem értem DRÁGA ZSOEL hogy ha valaki leírja a véleményét miért kell egyszerre így visszatámadni ,nem tudhatod hogy milyen szándékkal volt,esetleg lehetett vicc is de úgy látom manapság óvatosan kell bánni a viccelődéssel is mert nem lehet tudni mi lessz a vége(szomorú)azzal egyetértek hogy mindenkinek saját dolga hogyan teszi egyedivé az autóját van aki híreszetli hogy 6 sebességes(bocs nem tudtam megállni ,semmi személyes)én például úgy hogy mindig tiszta mint egy gyógyszertár vazzeamúgy a felnik rendben vannak én csak azt írtam hogy nekem ha megengeded jobban tetszenek a gyáriak.Hozzáálás szempontjából példát vehetnél lásd:Joe,Srac,drh9 etc.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1558 Dátum: 2006.08.08 kedd, 13:14:00 »

Azt nem értem DRÁGA ZSOEL hogy ha valaki leírja a véleményét miért kell egyszerre így visszatámadni ,nem tudhatod hogy milyen szándékkal volt,esetleg lehetett vicc is de úgy látom manapság óvatosan kell bánni a viccelődéssel is mert nem lehet tudni mi lessz a vége(szomorú)azzal egyetértek hogy mindenkinek saját dolga hogyan teszi egyedivé az autóját van aki híreszetli hogy 6 sebességes(bocs nem tudtam megállni ,semmi személyes)én például úgy hogy mindig tiszta mint egy gyógyszertár vazzeamúgy a felnik rendben vannak én csak azt írtam hogy nekem ha megengeded jobban tetszenek a gyáriak.Hozzáálás szempontjából példát vehetnél lásd:Joe,Srac,drh9 etc.
Szerintem ha valaki akkor Zsoel érti a viccet, kár volt ezt ideírnod.....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1559 Dátum: 2006.08.08 kedd, 13:15:00 »

Azt nem értem DRÁGA ZSOEL hogy ha valaki leírja a véleményét miért kell egyszerre így visszatámadni ,nem tudhatod hogy milyen szándékkal volt,esetleg lehetett vicc is de úgy látom manapság óvatosan kell bánni a viccelődéssel is mert nem lehet tudni mi lessz a vége(szomorú)azzal egyetértek hogy mindenkinek saját dolga hogyan teszi egyedivé az autóját van aki híreszetli hogy 6 sebességes(bocs nem tudtam megállni ,semmi személyes)én például úgy hogy mindig tiszta mint egy gyógyszertár vazzeamúgy a felnik rendben vannak én csak azt írtam hogy nekem ha megengeded jobban tetszenek a gyáriak.Hozzáálás szempontjából példát vehetnél lásd:Joe,Srac,drh9 etc.
Szerintem meg ne ragozzuk tovább. Ha zsoel a 6 speedre bukik - leke rajta. Speciel engem nem zavar. Sőt, ha azt is kiírja, hogy 6 CD - egy szót sem fogok szólni. Peace, urak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1560 Dátum: 2006.08.08 kedd, 14:40:00 »

Szerintem meg ne ragozzuk tovább. Ha zsoel a 6 speedre bukik - leke rajta. Speciel engem nem zavar. Sőt, ha azt is kiírja, hogy 6 CD - egy szót sem fogok szólni. Peace, urak.
:-))))))))))))))
Ezt má nem birom...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1561 Dátum: 2006.08.08 kedd, 14:52:00 »

Azt nem értem DRÁGA ZSOEL hogy ha valaki leírja a véleményét miért kell egyszerre így visszatámadni ,nem tudhatod hogy milyen szándékkal volt,esetleg lehetett vicc is de úgy látom manapság óvatosan kell bánni a viccelődéssel is mert nem lehet tudni mi lessz a vége(szomorú)azzal egyetértek hogy mindenkinek saját dolga hogyan teszi egyedivé az autóját van aki híreszetli hogy 6 sebességes(bocs nem tudtam megállni ,semmi személyes)én például úgy hogy mindig tiszta mint egy gyógyszertár vazzeamúgy a felnik rendben vannak én csak azt írtam hogy nekem ha megengeded jobban tetszenek a gyáriak.Hozzáálás szempontjából példát vehetnél lásd:Joe,Srac,drh9 etc.
Legyen neked igazad!-:)
Mert olyan drága vagyok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1562 Dátum: 2006.08.08 kedd, 14:59:00 »

Gondolkodom, hogy en is kiirom hogy 6gang. Valojaban nem az, de jol mutat, nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1563 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:08:00 »

persze a sebvaltogombot nem cserelem le, mert meg valami marha berakja rukvercbe 170nel...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1564 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:10:00 »

Gondolkodom, hogy en is kiirom hogy 6gang. Valojaban nem az, de jol mutat, nem?
Hmm.
 
Amikor TDDI-m volt,elsőként ragasztottam fel a TDCI jelet az előző autómra.
Pusztán optikai célzattal.
Akkor is volt ilyen-olyan hozzászólás.
 
Most már nem egy autón van hasonlóképpen.-:)
 
Szóval mehet a 6 hang nyugodtan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1565 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:13:00 »

Hmm.
 
Amikor TDDI-m volt,elsőként ragasztottam fel a TDCI jelet az előző autómra.
Pusztán optikai célzattal.
Akkor is volt ilyen-olyan hozzászólás.
 
Most már nem egy autón van hasonlóképpen.-:)
 
Szóval mehet a 6 hang nyugodtan.
hang=gang.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1566 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:31:00 »

Hmm.
 
Amikor TDDI-m volt,elsőként ragasztottam fel a TDCI jelet az előző autómra.
Pusztán optikai célzattal.
Akkor is volt ilyen-olyan hozzászólás.
 
Most már nem egy autón van hasonlóképpen.-:)
 
Szóval mehet a 6 hang nyugodtan.
szerintem igazad van.. Nem tudom ki hogy van vele: én is a cuccaimat magamnak szépítgetem... ha nekem tetszik nem igazán érdekel kinek tetszik és kinek nem. szerintem maradjunk a club induló céljainál és a saját autó legyen tabu... én is ugratom néha Zsoelt, de valszeg tudja én is olyan vagyok, mint Ő ha nem is "bukok a krómra"....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1567 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:33:00 »

szerintem igazad van.. Nem tudom ki hogy van vele: én is a cuccaimat magamnak szépítgetem... ha nekem tetszik nem igazán érdekel kinek tetszik és kinek nem. szerintem maradjunk a club induló céljainál és a saját autó legyen tabu... én is ugratom néha Zsoelt, de valszeg tudja én is olyan vagyok, mint Ő ha nem is "bukok a krómra"....
r911: a múltkor asszem Ti kerestétek Tittát... Végül is sikerült fellelni őt? Lerendeztétek azt az ügyet?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1568 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:42:00 »

szerintem igazad van.. Nem tudom ki hogy van vele: én is a cuccaimat magamnak szépítgetem... ha nekem tetszik nem igazán érdekel kinek tetszik és kinek nem. szerintem maradjunk a club induló céljainál és a saját autó legyen tabu... én is ugratom néha Zsoelt, de valszeg tudja én is olyan vagyok, mint Ő ha nem is "bukok a krómra"....
Kihagy a memóriám?
Nem a te kocsidon láttam a MONDEO feliratot "króm" csíkkal aláhúzva?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1569 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:45:00 »

szerintem igazad van.. Nem tudom ki hogy van vele: én is a cuccaimat magamnak szépítgetem... ha nekem tetszik nem igazán érdekel kinek tetszik és kinek nem. szerintem maradjunk a club induló céljainál és a saját autó legyen tabu... én is ugratom néha Zsoelt, de valszeg tudja én is olyan vagyok, mint Ő ha nem is "bukok a krómra"....
TDCI jel "illegális" használata???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1570 Dátum: 2006.08.08 kedd, 15:46:00 »

szerintem igazad van.. Nem tudom ki hogy van vele: én is a cuccaimat magamnak szépítgetem... ha nekem tetszik nem igazán érdekel kinek tetszik és kinek nem. szerintem maradjunk a club induló céljainál és a saját autó legyen tabu... én is ugratom néha Zsoelt, de valszeg tudja én is olyan vagyok, mint Ő ha nem is "bukok a krómra"....
A féknyereg szine az viszont penge!
Most néztem az autódat a fényképek között!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1571 Dátum: 2006.08.08 kedd, 16:04:00 »

szerintem igazad van.. Nem tudom ki hogy van vele: én is a cuccaimat magamnak szépítgetem... ha nekem tetszik nem igazán érdekel kinek tetszik és kinek nem. szerintem maradjunk a club induló céljainál és a saját autó legyen tabu... én is ugratom néha Zsoelt, de valszeg tudja én is olyan vagyok, mint Ő ha nem is "bukok a krómra"....
Ez így van! Napunak sem szól be senki...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1572 Dátum: 2006.08.08 kedd, 16:04:00 »

zsoel
tdci felirat diszeleg a kocsin, pedig tddi, meghozza gyarilag van igy
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1573 Dátum: 2006.08.08 kedd, 16:07:00 »

drh9,
 
Gyarilag TDCI felirat vagy gyarilag TDDI moci ?
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1574 Dátum: 2006.08.08 kedd, 16:31:00 »

zsoel
tdci felirat diszeleg a kocsin, pedig tddi, meghozza gyarilag van igy
Gyárilag nem raktak tdci jelet tddi-re.
Hacsak nem a nepper a gyár. Az csinál mindenfélét.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1575 Dátum: 2006.08.08 kedd, 16:37:00 »

a tdci felirat rajta van a motorszam alapjan meg tddi, egyszer mar kerdeztem akkor azt mondtatok ez igy szokik lenni.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1576 Dátum: 2006.08.08 kedd, 16:48:00 »

a tdci felirat rajta van a motorszam alapjan meg tddi, egyszer mar kerdeztem akkor azt mondtatok ez igy szokik lenni.
Válasz gomb...
Ha tddi, akkor nem tdci... tddi-re semmilyen jelet nem tesznek (kivéve a fókán).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1577 Dátum: 2006.08.08 kedd, 19:58:00 »

Látta valaki Shadowt errefele mostanság?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1578 Dátum: 2006.08.08 kedd, 20:07:00 »

Látta valaki Shadowt errefele mostanság?
Szvsz ő MKI TD, tehát inkább a dízel topic, MKI, ilyesmi, de ha kell, én kapcsolatba tudok lépni vele.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1579 Dátum: 2006.08.08 kedd, 20:22:00 »

drh9,
 
Csak azert kerdeztem, mert ha mondjuk a TDCI felirat a gyari, akkor en a helyedben reklamalnek a gyartonal, hogy valamit elkevertek, es tegyek bele a TDCI mocit, cserebe eltekintesz ettol a kis "figyelmetlensegtol"
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1580 Dátum: 2006.08.08 kedd, 20:40:00 »

A féknyereg szine az viszont penge!
Most néztem az autódat a fényképek között!
ezzel a felnivel jól látszott, de az ST ugyancsak kitakarja.... "króm" valóban van az autómon nekem is csak "lájtosabban" - az igazi csak a hűtőrács ill. a tetősin... a többi tényleg gagyi, de nekem tetszik.... a TDCI felirat meg "sufnituning" - de nem tehetek róla : MEGFERTŐZTEK a TÖBBIEK
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1581 Dátum: 2006.08.09 szerda, 13:23:00 »

Gyári RECARO sport ülések!
 
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=722637&command=ugras&screenwidth=1024
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1582 Dátum: 2006.08.09 szerda, 16:01:00 »

ezzel a felnivel jól látszott, de az ST ugyancsak kitakarja.... "króm" valóban van az autómon nekem is csak "lájtosabban" - az igazi csak a hűtőrács ill. a tetősin... a többi tényleg gagyi, de nekem tetszik.... a TDCI felirat meg "sufnituning" - de nem tehetek róla : MEGFERTŐZTEK a TÖBBIEK
A féknyereg mivel és van lefestve és mit kell vele csinálni???Vagy csak simán lefesteni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1583 Dátum: 2006.08.09 szerda, 16:28:00 »

Jól van na! többé nem cseszegetek senkit csak legyen béke ,nem akartam rosszindulatú lenni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1584 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 08:37:00 »

A féknyereg mivel és van lefestve és mit kell vele csinálni???Vagy csak simán lefesteni?
HAMMERITE arany, ezüst, fekete.... Nekem az előző V6-on is ez volt és bírta az idő és a víz viszontagságait. Csak drótkefe és ha olajos egy kis benzines mosás és hajrá... Szerintem jobban megéri, mint 8-10 eft-ért venni...
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1585 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 09:43:00 »

A féknyereg mivel és van lefestve és mit kell vele csinálni???Vagy csak simán lefesteni?
Szintén Hammerite-al kentem. Semmi baja fél éve. A hőt is jól viseli, és nem kelett lekezelni elötte, csak simát áttöröltem rongyal.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1586 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 12:42:00 »

dtágám=DRÁGÁM
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1587 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 12:42:00 »

Nekem sötétkék a dtágám és minden apró karc meglátszik rajata sajnos ezen nem segít a Hammerite polirozni meg nem merem elvinni a fenébe inkább vettem volna ezüszmetált ...ez van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1588 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 12:49:00 »

Nekem sötétkék a dtágám és minden apró karc meglátszik rajata sajnos ezen nem segít a Hammerite polirozni meg nem merem elvinni a fenébe inkább vettem volna ezüszmetált ...ez van
Ez a helyzet a feketével is....egy idő után..hmm...hogy is mondjam...szóval jól áll neki a távolság.
A gépi polír meg tényleg csak jobban kihozza az apró karcokat.
2 hete valami kretén nekem összekarcolta a gépháztetőt sztem kulccsal. egyszer látnék egy ilyet élőben...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1589 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 21:57:00 »

Ha egy ilyet elkapnék ...nyilvánosan vágnám le a jobb kezét a Hősök terén de egyszer bemondanám a Petőfi rádióban,hogy minnél többen jöjjenek el
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1590 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 22:26:00 »

Ha egy ilyet elkapnék ...nyilvánosan vágnám le a jobb kezét a Hősök terén de egyszer bemondanám a Petőfi rádióban,hogy minnél többen jöjjenek el
Nekem egy macska pihent meg a hátsó ajtón, azaz próbálgatta a körmeit. Ha elkapom... most egy olyan hírt olvastok az indexen, valaki keresztre feszített egy macskát.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1591 Dátum: 2006.08.10 csütörtök, 23:42:00 »

HAMMERITE arany, ezüst, fekete.... Nekem az előző V6-on is ez volt és bírta az idő és a víz viszontagságait. Csak drótkefe és ha olajos egy kis benzines mosás és hajrá... Szerintem jobban megéri, mint 8-10 eft-ért venni...
Ezt, hogy értetted, hogy arany, ezüst, fekete???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1592 Dátum: 2006.08.11 péntek, 07:50:00 »

Ezt, hogy értetted, hogy arany, ezüst, fekete???
a HAMMERITE arany -ezüst-fekete színekben kapható (nálunk) - bár lehet van más színben is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1593 Dátum: 2006.08.11 péntek, 09:28:00 »

a HAMMERITE arany -ezüst-fekete színekben kapható (nálunk) - bár lehet van más színben is...
Nekem van Hammerite kék is!-:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1594 Dátum: 2006.08.11 péntek, 09:57:00 »

a HAMMERITE arany -ezüst-fekete színekben kapható (nálunk) - bár lehet van más színben is...
Jaaa!:)
Azt hittem, hogy ezeket keverted össze különböző arányokban.
Ezek szerint akkor csak sima arannyal festetted le!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1595 Dátum: 2006.08.11 péntek, 10:53:00 »

Jaaa!:)
Azt hittem, hogy ezeket keverted össze különböző arányokban.
Ezek szerint akkor csak sima arannyal festetted le!
igen....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1596 Dátum: 2006.08.11 péntek, 16:26:00 »

Valaki korábban belinkelte ide ezt az oldalt,ahol leírják,hogyan kell MK3-ba beszerelni azt a relét,melynek segítségével záráskor a motoros visszapillantó is befordul.
 
A képek egyértelműek,de jó lenne a szöveges tartalmat is megtudni.
 
Kérnék egy kis segítséget fordítás ügyben,a magyar szöveg jöhet privátba is,hogy ne terheljük itt az oldalt.
 
Ha meglenne a fordítás,akkor 1-2 nap múlva talán már az én visszapillantóm is magától befordulna záráskor!-:)
 
Természetesen utána a beépités részleteit közzétenném a forumon.
 
Ha a szöveg túlságosan "műszakias",akkor elég lenne a tömör lényeg is!-:)
 
http://www.fordmondeo.org/workshop/pmwiki.php?n=Electrical.FoldingMirrorsWithRemoteKey-Mk3
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1597 Dátum: 2006.08.11 péntek, 18:40:00 »

igen....
És szép is lett!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1598 Dátum: 2006.08.11 péntek, 18:47:00 »

Valaki korábban belinkelte ide ezt az oldalt,ahol leírják,hogyan kell MK3-ba beszerelni azt a relét,melynek segítségével záráskor a motoros visszapillantó is befordul.
 
A képek egyértelműek,de jó lenne a szöveges tartalmat is megtudni.
 
Kérnék egy kis segítséget fordítás ügyben,a magyar szöveg jöhet privátba is,hogy ne terheljük itt az oldalt.
 
Ha meglenne a fordítás,akkor 1-2 nap múlva talán már az én visszapillantóm is magától befordulna záráskor!-:)
 
Természetesen utána a beépités részleteit közzétenném a forumon.
 
Ha a szöveg túlságosan "műszakias",akkor elég lenne a tömör lényeg is!-:)
 
http://www.fordmondeo.org/workshop/pmwiki.php?n=Electrical.FoldingMirrorsWithRemoteKey-Mk3
Szia!
Van behajtó motorod a vp. tükrön?
Nekem az egyik elszállt 1 napos korában, de gariban cserélték!
Üdv:
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1599 Dátum: 2006.08.11 péntek, 19:10:00 »

Szia!
Van behajtó motorod a vp. tükrön?
Nekem az egyik elszállt 1 napos korában, de gariban cserélték!
Üdv:
Nekem is van! Asszem eddig csak mutogatás céljából használtam... gyakorlatilag egyszer sem volt rá szükség... annakidején azért kértem bele, mert szörnyen tetszett...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.