Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 20:26:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591617 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2050 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 10:14:00 »

Ha ütközben találkozunk egymásaal az nem minitali? Én csak arra szerettem volna utalni hogy büdipestnél van horrorabb város is. Szerintem probálj meg Pozsonyban reggel 8 körül átmenni a Priestnosty Moston (alias kikötőhíd) forgalom ugyan nincs de mégis tudnak dugót varázsolni. Az hogy meleg van az egy dolog közlekedni akkor is kell.
Nem tudom, én nem szoktam kifogni dugót pozsonyban. Az igaz, hogy én 9 körül szoktam odaérni, de pesten akármikor lehet dugó. Szerintem a forgalom nagyságrendekkel erősebb pesten, mint pozsonyban.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2051 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 11:13:00 »

MkIII facelift kombim van és a hátsó ülés sor fölé szeretnék egy lámpát, esetleg sportszerűt. Hol lehet ilyesmit venni?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2052 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 11:15:00 »

MkIII facelift kombim van és a hátsó ülés sor fölé szeretnék egy lámpát, esetleg sportszerűt. Hol lehet ilyesmit venni?
Vegyél (akár bontóban) egy csomagtér világítást és az első csillártól vidd hátra a kábeleket az ülés fölé. Vágd ki a helyét, bekötni és kész. Néhány ezresből megúszod.
Néhányan már csináltak ilyet. (Én is fogok)
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #2053 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 11:52:00 »

Ugye a ghia-kban van hátul világítás. Azért az jóval szebb, mint a csomagtéré (pl. van benne olvasólámpa is), én inkább azt javasolom. Egyébként Ticu mesternek igaza van.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2054 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 13:24:00 »

Bontóban? hol a pékben van bontó?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2055 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 13:34:00 »

Bontóban? hol a pékben van bontó?
A főoldalon látalálsz néhányra. Egyébként Gravitydave csinált MKIII-ba hátra világítást. Vedd fel vele a kapcsolatot és ad néhány ötletet, tapasztalatot ez ügyben.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2056 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 14:24:00 »

ticu
köszi
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2057 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 15:46:00 »

Vegyél (akár bontóban) egy csomagtér világítást és az első csillártól vidd hátra a kábeleket az ülés fölé. Vágd ki a helyét, bekötni és kész. Néhány ezresből megúszod.
Néhányan már csináltak ilyet. (Én is fogok)
drhf:
 
Én is ebben a cípőben járok. Nekem azt mondták szakik, hogy a vezetékezéshez a tetőkárpítot le kell bontani ( állítólag ragasztott , hm....). Aztán visszarakás után akár zöröghet is...megéri?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2058 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 20:43:00 »

drhf:
 
Én is ebben a cípőben járok. Nekem azt mondták szakik, hogy a vezetékezéshez a tetőkárpítot le kell bontani ( állítólag ragasztott , hm....). Aztán visszarakás után akár zöröghet is...megéri?
dhrf! sacs! sziasztok! a lámpát bontitól (06209231415) vettem 3 ezerért! kell még némi vezeték, meg pár darab csúszósaru, mérőszalag, snitzer, szövetes bandázs szalag (hogy ne zörögjön), egy merevebb acéldrót v vmi hasonló amivel behúzod a vezetéket előröl hátra. az első beltér világítás vezetékeit elosztod v megcsapolod ahogy neked tetszik (3ér), a hátsó lámpa helyét kiméred, berajzolod, majd snitzerrel kivágod, aztán a bandászolt vezetéket behúzod (tehetsz rá 30 centinként 2 oldalas ragacsot is hogy ne mozogjon később sem) a lámpát bekötöd és bepattintod a helyére! jó munkát! kb 45 perc!
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2059 Dátum: 2006.12.12 kedd, 13:00:00 »

csúszósaru, snitzer, szövetes bandázs szalag. ezek micsodák? nem vagyok autoszerelő... snitzer tapétavágó késnek sejtem.
 
kárpitot kellett hozzá bontanod? vagy kivágtad a helyét a lámpának és átfűzted a kárpiton?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2060 Dátum: 2006.12.12 kedd, 13:06:00 »

dhrf! sacs! sziasztok! a lámpát bontitól (06209231415) vettem 3 ezerért! kell még némi vezeték, meg pár darab csúszósaru, mérőszalag, snitzer, szövetes bandázs szalag (hogy ne zörögjön), egy merevebb acéldrót v vmi hasonló amivel behúzod a vezetéket előröl hátra. az első beltér világítás vezetékeit elosztod v megcsapolod ahogy neked tetszik (3ér), a hátsó lámpa helyét kiméred, berajzolod, majd snitzerrel kivágod, aztán a bandászolt vezetéket behúzod (tehetsz rá 30 centinként 2 oldalas ragacsot is hogy ne mozogjon később sem) a lámpát bekötöd és bepattintod a helyére! jó munkát! kb 45 perc!
Hát én egy MKI TD-ben csinááltam meg, nekem azóta rezonál a tetőkárpit egy kicsit, de hamarosan teszek a lámpa köré egy szivacs betétet, sztem attól majd megszűnik, persze az MKIII kárpitja lehet més, meg aztán lehet, nekem már magától is elkezdett volna zörögni, elvégre lassan 11 éves dizel szörny.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2061 Dátum: 2006.12.12 kedd, 13:28:00 »

dhrf! sacs! sziasztok! a lámpát bontitól (06209231415) vettem 3 ezerért! kell még némi vezeték, meg pár darab csúszósaru, mérőszalag, snitzer, szövetes bandázs szalag (hogy ne zörögjön), egy merevebb acéldrót v vmi hasonló amivel behúzod a vezetéket előröl hátra. az első beltér világítás vezetékeit elosztod v megcsapolod ahogy neked tetszik (3ér), a hátsó lámpa helyét kiméred, berajzolod, majd snitzerrel kivágod, aztán a bandászolt vezetéket behúzod (tehetsz rá 30 centinként 2 oldalas ragacsot is hogy ne mozogjon később sem) a lámpát bekötöd és bepattintod a helyére! jó munkát! kb 45 perc!
Igen, igen, igen, kedves Gravitydave ! Ez most már csak a kérdés: kell-e kárpitot bontani, vagy a kábelek a kárpit és a tető között áthúzhatók?? Szervíz nem igen vállalja, én meg béna emberke vagyok..Sad
Egyébként köszönöm a segítséget! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2062 Dátum: 2006.12.12 kedd, 14:09:00 »

Igen, igen, igen, kedves Gravitydave ! Ez most már csak a kérdés: kell-e kárpitot bontani, vagy a kábelek a kárpit és a tető között áthúzhatók?? Szervíz nem igen vállalja, én meg béna emberke vagyok..Sad
Egyébként köszönöm a segítséget! Smiley
Nem kell kárpitot bontani
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2063 Dátum: 2006.12.12 kedd, 20:51:00 »

a kábelek a kárpit és a tető között áthúzhatók, nem kell bontani.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2064 Dátum: 2006.12.12 kedd, 22:50:00 »

a kábelek a kárpit és a tető között áthúzhatók, nem kell bontani.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2065 Dátum: 2006.12.13 szerda, 08:50:00 »

csúszósaru, snitzer, szövetes bandázs szalag. ezek micsodák? nem vagyok autoszerelő... snitzer tapétavágó késnek sejtem.
 
kárpitot kellett hozzá bontanod? vagy kivágtad a helyét a lámpának és átfűzted a kárpiton?
Csúszósaru az olyan réz micsoda, ami a kábel végére kell, van belőle apa meg anya, oszt azzal lehet oldható kötéssel a madzagot hoszabbítani. A szövetes bandázs szalag meg olyan, mint a szigetelő szalag, csak vékony szövetből van, és saját magához jól tapad. Ha ezzel betekered a műanyag vezetéket, akkor nem zörög, nem csúszik szét, stb. Meg egy kicsit szigetel is, nehezebben dörzsölődik ki.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2066 Dátum: 2006.12.13 szerda, 15:24:00 »

beleültem a céges nullkilométeres majdnem fapados focusba. Megörültem neki hogy mondeot vettem. ég és föld. eltartana egy ideig mire a focust megszoknám...
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2067 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:13:00 »

Bazsa!
 
A leendő autóddal és más egyéb MKIII facelift-el kapcsolatos kérdésedet ide ird!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2068 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:14:00 »

Bazsa!
 
A leendő autóddal és más egyéb MKIII facelift-el kapcsolatos kérdésedet ide ird!
Köszi! Leesett.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2069 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:15:00 »

ez az ikon mit jelent itt a fórumon? fú de szőke kérdés volt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2070 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:16:00 »

Köszi! Leesett.
Előbb utobb hamubahempergettek volna bennunket a Mondeo MKIII-on
Na ha minden igaz lesz Miskolci topic.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2071 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:17:00 »

ez az ikon mit jelent itt a fórumon? fú de szőke kérdés volt.
Nekem azt hogy viszlát
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2072 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:19:00 »

És ehhez mit szóltok?
 
Hasonló kategóriában az árak körülbelül itt vannak.Vannak előnyei és hátrányai is az autónak.
 
Nem akarok senkit befolyásolni,mert én már sokmindent tudok az autóról,de spontán a hirdetés alapján azért várnám a nagyérdemű véleményeket!
 
MKIII 2.2 Titanium X
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2073 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:23:00 »

És ehhez mit szóltok?
 
Hasonló kategóriában az árak körülbelül itt vannak.Vannak előnyei és hátrányai is az autónak.
 
Nem akarok senkit befolyásolni,mert én már sokmindent tudok az autóról,de spontán a hirdetés alapján azért várnám a nagyérdemű véleményeket!
 
MKIII 2.2 Titanium X
Ez a hírdetés változatlan adatokkal kb 4 hónapja fenn van. A többit hozzá lehet gondolni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2074 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:23:00 »

ez az ikon mit jelent itt a fórumon? fú de szőke kérdés volt.
wave! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2075 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 19:30:00 »

És ehhez mit szóltok?
 
Hasonló kategóriában az árak körülbelül itt vannak.Vannak előnyei és hátrányai is az autónak.
 
Nem akarok senkit befolyásolni,mert én már sokmindent tudok az autóról,de spontán a hirdetés alapján azért várnám a nagyérdemű véleményeket!
 
MKIII 2.2 Titanium X
Annyira szép hogy gyanus! Hogy lehet ebben csak 3000 km??? Miért nem használták? Igy látatlanban teljesen renben lévőnek tűnik, árban is teljesen OK Mondjuk engem zavar, hogy ez csak 4 ajtós. Egy jó 2,2-es 5 ajtos, ami elegyíti magában a a 4 ajtosok praktikusság nélküli eleganciáját a kombik praktikusságával
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2076 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 21:29:00 »

Ez a hírdetés változatlan adatokkal kb 4 hónapja fenn van. A többit hozzá lehet gondolni
Mi ezzel a gond? Mit lehet hozzágondolni?
Szerintem ez bemutatóautó. Vagy visszavették. Ez jogilag még újautónak számít: kevesebb, mint 6e km, és fiatalabb, mint 2 év. (Ezt csak érdekességnek írtam ide.)
De én megkérdezném őket simán, hogy mi a helyzet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2077 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 21:31:00 »

Bocsi, most nézem, hogy ez 2005-ös! Másfél éve áll egy raktárban?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2078 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 21:36:00 »

És ehhez mit szóltok?
 
Hasonló kategóriában az árak körülbelül itt vannak.Vannak előnyei és hátrányai is az autónak.
 
Nem akarok senkit befolyásolni,mert én már sokmindent tudok az autóról,de spontán a hirdetés alapján azért várnám a nagyérdemű véleményeket!
 
MKIII 2.2 Titanium X
zsoel
En azt mondom, hogy a nemetektol hoztak be, mivel DVD navi van benne, amit itthon nem arulnak. Bemutatoautonak mondjak, maskepp nem tudom elkepzelnia 3e km-t egy egy masfel eves autoban. Szerintem nem er majd 6 millat.
A nem dohanyzo kitetel es a ford kereskedes teljesen megteveszto.
 
eseteg pislants bela a naviba, hatha van magyarporszag terkep megis:) Tobben boldogga tennenek erte:)
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2079 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 21:54:00 »

zsoel
En azt mondom, hogy a nemetektol hoztak be, mivel DVD navi van benne, amit itthon nem arulnak. Bemutatoautonak mondjak, maskepp nem tudom elkepzelnia 3e km-t egy egy masfel eves autoban. Szerintem nem er majd 6 millat.
A nem dohanyzo kitetel es a ford kereskedes teljesen megteveszto.
 
eseteg pislants bela a naviba, hatha van magyarporszag terkep megis:) Tobben boldogga tennenek erte:)
Nem árulnak navit? Dehogynem. 915k az ára. Az egy más tészta, hogy nem ér még harmadannyit sem.
 
Nézzük az új árát: titanium-x: 7700, metálfény: 125, navi: 195. Ez összesen 8020. Ezt nagy kedvezménnyel meg lehetne venni olyan 6,3-ért... hát, lehet hogy tényleg nem éri meg...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2080 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 21:58:00 »

És ehhez mit szóltok?
 
Hasonló kategóriában az árak körülbelül itt vannak.Vannak előnyei és hátrányai is az autónak.
 
Nem akarok senkit befolyásolni,mert én már sokmindent tudok az autóról,de spontán a hirdetés alapján azért várnám a nagyérdemű véleményeket!
 
MKIII 2.2 Titanium X
Xenon van benne, úgyhogy rossz nem lehet. Smiley Egyébként szép!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2081 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 22:40:00 »

Az a baj,hogy már az is gyanús,ami valójában akár reális is lehetne.
 
Az autó Németországból való,állítólag a Ford Company ottani igazgatója használta.
/Ebbe most ne menjünk bele./
Sérült a jobb oldala,meghúzták az első és hátsó ajtókat.Nem javítva lett,hanem gyárilag cserélték a sérült elemeket.A festékrétegmérő nem mutatott semmit.
 
Szép a 18"-os kerék,de felgumizni nem olcsó mulatság.Ráadásul nem az eredeti titánium felni van rajta.
+ venni kell hozzá még felnit,téli gumikkal.
 
Végignéztem,teljesen újnak néz ki.3126 kilóméter volt benne.Itthon még nem használták.
Nagyon sok extra van benne,gyakorlatilag én is csak abba tudnék belekötni,hogy nem 5 ajtós.Abba tényleg jobb pakolni,és nekem a 4 ajtós modellnél hiányzik a hátsó ablaktörlő is.
 
Ha azt vesszük,akkor egy új autóról van szó.És ahhoz képest a végösszeg már nem is olyan sok.
5.6 M az utolsó ára!
 
Viszont elfelejtettem megnézni a műszerfalmegvilágítást.Mintha valaki emlitette volna,hogy ennél a modellnél már fehér a fény.
 
Az biztos,hogy teljesen új illata volt a kocsinak.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2082 Dátum: 2007.01.18 csütörtök, 23:09:00 »

Az a baj,hogy már az is gyanús,ami valójában akár reális is lehetne.
 
Az autó Németországból való,állítólag a Ford Company ottani igazgatója használta.
/Ebbe most ne menjünk bele./
Sérült a jobb oldala,meghúzták az első és hátsó ajtókat.Nem javítva lett,hanem gyárilag cserélték a sérült elemeket.A festékrétegmérő nem mutatott semmit.
 
Szép a 18"-os kerék,de felgumizni nem olcsó mulatság.Ráadásul nem az eredeti titánium felni van rajta.
+ venni kell hozzá még felnit,téli gumikkal.
 
Végignéztem,teljesen újnak néz ki.3126 kilóméter volt benne.Itthon még nem használták.
Nagyon sok extra van benne,gyakorlatilag én is csak abba tudnék belekötni,hogy nem 5 ajtós.Abba tényleg jobb pakolni,és nekem a 4 ajtós modellnél hiányzik a hátsó ablaktörlő is.
 
Ha azt vesszük,akkor egy új autóról van szó.És ahhoz képest a végösszeg már nem is olyan sok.
5.6 M az utolsó ára!
 
Viszont elfelejtettem megnézni a műszerfalmegvilágítást.Mintha valaki emlitette volna,hogy ennél a modellnél már fehér a fény.
 
Az biztos,hogy teljesen új illata volt a kocsinak.
Ha még nézegeted, a műszerfal szine engem is érdekelne!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2083 Dátum: 2007.01.19 péntek, 00:07:00 »

Az a baj,hogy már az is gyanús,ami valójában akár reális is lehetne.
 
Az autó Németországból való,állítólag a Ford Company ottani igazgatója használta.
/Ebbe most ne menjünk bele./
Sérült a jobb oldala,meghúzták az első és hátsó ajtókat.Nem javítva lett,hanem gyárilag cserélték a sérült elemeket.A festékrétegmérő nem mutatott semmit.
 
Szép a 18"-os kerék,de felgumizni nem olcsó mulatság.Ráadásul nem az eredeti titánium felni van rajta.
+ venni kell hozzá még felnit,téli gumikkal.
 
Végignéztem,teljesen újnak néz ki.3126 kilóméter volt benne.Itthon még nem használták.
Nagyon sok extra van benne,gyakorlatilag én is csak abba tudnék belekötni,hogy nem 5 ajtós.Abba tényleg jobb pakolni,és nekem a 4 ajtós modellnél hiányzik a hátsó ablaktörlő is.
 
Ha azt vesszük,akkor egy új autóról van szó.És ahhoz képest a végösszeg már nem is olyan sok.
5.6 M az utolsó ára!
 
Viszont elfelejtettem megnézni a műszerfalmegvilágítást.Mintha valaki emlitette volna,hogy ennél a modellnél már fehér a fény.
 
Az biztos,hogy teljesen új illata volt a kocsinak.
Az egyik ismerösöm vett 2,2 Titaniumot neki 2 honappal késöbb jött meg mnt az enyém. Megnézem hogy neki milyen szinű.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2084 Dátum: 2007.01.19 péntek, 07:41:00 »

Az egyik ismerösöm vett 2,2 Titaniumot neki 2 honappal késöbb jött meg mnt az enyém. Megnézem hogy neki milyen szinű.
Én is kiváncsi vagyok!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2085 Dátum: 2007.01.19 péntek, 09:32:00 »

Az a baj,hogy már az is gyanús,ami valójában akár reális is lehetne.
 
Az autó Németországból való,állítólag a Ford Company ottani igazgatója használta.
/Ebbe most ne menjünk bele./
Sérült a jobb oldala,meghúzták az első és hátsó ajtókat.Nem javítva lett,hanem gyárilag cserélték a sérült elemeket.A festékrétegmérő nem mutatott semmit.
 
Szép a 18"-os kerék,de felgumizni nem olcsó mulatság.Ráadásul nem az eredeti titánium felni van rajta.
+ venni kell hozzá még felnit,téli gumikkal.
 
Végignéztem,teljesen újnak néz ki.3126 kilóméter volt benne.Itthon még nem használták.
Nagyon sok extra van benne,gyakorlatilag én is csak abba tudnék belekötni,hogy nem 5 ajtós.Abba tényleg jobb pakolni,és nekem a 4 ajtós modellnél hiányzik a hátsó ablaktörlő is.
 
Ha azt vesszük,akkor egy új autóról van szó.És ahhoz képest a végösszeg már nem is olyan sok.
5.6 M az utolsó ára!
 
Viszont elfelejtettem megnézni a műszerfalmegvilágítást.Mintha valaki emlitette volna,hogy ennél a modellnél már fehér a fény.
 
Az biztos,hogy teljesen új illata volt a kocsinak.
Nem volt benne "new car" feliratú illatosító?(egyébként tényleg van ilyen)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2086 Dátum: 2007.01.19 péntek, 11:04:00 »

Az a baj,hogy már az is gyanús,ami valójában akár reális is lehetne.
 
Az autó Németországból való,állítólag a Ford Company ottani igazgatója használta.
/Ebbe most ne menjünk bele./
Sérült a jobb oldala,meghúzták az első és hátsó ajtókat.Nem javítva lett,hanem gyárilag cserélték a sérült elemeket.A festékrétegmérő nem mutatott semmit.
 
Szép a 18"-os kerék,de felgumizni nem olcsó mulatság.Ráadásul nem az eredeti titánium felni van rajta.
+ venni kell hozzá még felnit,téli gumikkal.
 
Végignéztem,teljesen újnak néz ki.3126 kilóméter volt benne.Itthon még nem használták.
Nagyon sok extra van benne,gyakorlatilag én is csak abba tudnék belekötni,hogy nem 5 ajtós.Abba tényleg jobb pakolni,és nekem a 4 ajtós modellnél hiányzik a hátsó ablaktörlő is.
 
Ha azt vesszük,akkor egy új autóról van szó.És ahhoz képest a végösszeg már nem is olyan sok.
5.6 M az utolsó ára!
 
Viszont elfelejtettem megnézni a műszerfalmegvilágítást.Mintha valaki emlitette volna,hogy ennél a modellnél már fehér a fény.
 
Az biztos,hogy teljesen új illata volt a kocsinak.
Zsoel, én még most is azt modnom, jobban járnál az újjal. A 20-22%-ot meg lehet szerezni. Esetleg kihagyni a navit, sok mindenre úgysem jó, csak bosszant, hogy nem működik, te meg nyugatra nem nagyon jársz. Így már alig lenne több, mint a használt. Viszont: amikor majd adod el (gondolom, az sem marad 2 évnél tovább), akkor az jóval többet fog érni, mert nem 4, hanem 2 éves! Nagyon nem mind1. (Hasraütésre 1-1,5 millió) A navi eladáskor alig emeli meg az árat (max 100e). És cserébe olyan szinű, kivitelű, stb lenne,amilyen tetszik. Kompromisszumok nélkül. A végén meg 1 millióval jobban jönnél ki.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2087 Dátum: 2007.01.19 péntek, 11:21:00 »

Nem árulnak navit? Dehogynem. 915k az ára. Az egy más tészta, hogy nem ér még harmadannyit sem.
 
Nézzük az új árát: titanium-x: 7700, metálfény: 125, navi: 195. Ez összesen 8020. Ezt nagy kedvezménnyel meg lehetne venni olyan 6,3-ért... hát, lehet hogy tényleg nem éri meg...
Kb. ide jutottam a Zsoellal való beszélgetés alatt.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2088 Dátum: 2007.01.19 péntek, 11:23:00 »

Kb. ide jutottam a Zsoellal való beszélgetés alatt.
Akkor most két lehetőség van: vagy mindketten okosak vagyunk, vagy kapun részesedést az autóeladásból.
 
Én az utóbbira tippelek...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2089 Dátum: 2007.01.19 péntek, 11:25:00 »

Zsoel, én még most is azt modnom, jobban járnál az újjal. A 20-22%-ot meg lehet szerezni. Esetleg kihagyni a navit, sok mindenre úgysem jó, csak bosszant, hogy nem működik, te meg nyugatra nem nagyon jársz. Így már alig lenne több, mint a használt. Viszont: amikor majd adod el (gondolom, az sem marad 2 évnél tovább), akkor az jóval többet fog érni, mert nem 4, hanem 2 éves! Nagyon nem mind1. (Hasraütésre 1-1,5 millió) A navi eladáskor alig emeli meg az árat (max 100e). És cserébe olyan szinű, kivitelű, stb lenne,amilyen tetszik. Kompromisszumok nélkül. A végén meg 1 millióval jobban jönnél ki.
Ja, és pl be lehetne cuppantatni 145-ért az állófűtést... na az te nagyon bírnád...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2090 Dátum: 2007.01.19 péntek, 11:27:00 »

Akkor most két lehetőség van: vagy mindketten okosak vagyunk, vagy kapun részesedést az autóeladásból.
 
Én az utóbbira tippelek...
Anti! Zsoel kocsiját vegyük meg egy 100asért. Sztem mindketten jól járunk, Zsoel meg nem érdekes hiszen jó bolt.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2091 Dátum: 2007.01.19 péntek, 11:32:00 »

Anti! Zsoel kocsiját vegyük meg egy 100asért. Sztem mindketten jól járunk, Zsoel meg nem érdekes hiszen jó bolt.
Figyeld ezt:
vegyük meg a Zsoel kocsiját egy százasért. Mi ketten jól járunk, a Zsoel meg nem, de az átlag így is 66,666666%, ami nem egy rossz átlag... na, milyen vagyok?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2092 Dátum: 2007.01.19 péntek, 11:44:00 »

Figyeld ezt:
vegyük meg a Zsoel kocsiját egy százasért. Mi ketten jól járunk, a Zsoel meg nem, de az átlag így is 66,666666%, ami nem egy rossz átlag... na, milyen vagyok?
Erről beszélek. (csak Zsoel meg ne tuggya, ugyhogy halkan
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2093 Dátum: 2007.01.19 péntek, 12:09:00 »

Zsoel, én még most is azt modnom, jobban járnál az újjal. A 20-22%-ot meg lehet szerezni. Esetleg kihagyni a navit, sok mindenre úgysem jó, csak bosszant, hogy nem működik, te meg nyugatra nem nagyon jársz. Így már alig lenne több, mint a használt. Viszont: amikor majd adod el (gondolom, az sem marad 2 évnél tovább), akkor az jóval többet fog érni, mert nem 4, hanem 2 éves! Nagyon nem mind1. (Hasraütésre 1-1,5 millió) A navi eladáskor alig emeli meg az árat (max 100e). És cserébe olyan szinű, kivitelű, stb lenne,amilyen tetszik. Kompromisszumok nélkül. A végén meg 1 millióval jobban jönnél ki.
Jaja, szeritnem is legalabb egy millaval tul van ertekelve ez a kocsi. Lehet hogy most uj es nem ket eves, de ha mesz vele 20-t egy ev alatt akkor nem egy eves kocsi lesz hanem 3. Aki ezt a kocsit megveszi az nagyon sokat fog bukni rajta az elso ket evben.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2094 Dátum: 2007.01.19 péntek, 13:11:00 »

Zsoel, én még most is azt modnom, jobban járnál az újjal. A 20-22%-ot meg lehet szerezni. Esetleg kihagyni a navit, sok mindenre úgysem jó, csak bosszant, hogy nem működik, te meg nyugatra nem nagyon jársz. Így már alig lenne több, mint a használt. Viszont: amikor majd adod el (gondolom, az sem marad 2 évnél tovább), akkor az jóval többet fog érni, mert nem 4, hanem 2 éves! Nagyon nem mind1. (Hasraütésre 1-1,5 millió) A navi eladáskor alig emeli meg az árat (max 100e). És cserébe olyan szinű, kivitelű, stb lenne,amilyen tetszik. Kompromisszumok nélkül. A végén meg 1 millióval jobban jönnél ki.
Szerintem míg kiforr a 2007-es mondi egy fullos fokusszal is jobban járnál, és árban meg jobban jársz.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #2095 Dátum: 2007.01.19 péntek, 13:58:00 »

Angel!Gabo!
 
Nem is kell az emberfiának ellenség,amikor ilyen jóbarátai vannak!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2096 Dátum: 2007.01.19 péntek, 13:59:00 »

Zsoel, én még most is azt modnom, jobban járnál az újjal. A 20-22%-ot meg lehet szerezni. Esetleg kihagyni a navit, sok mindenre úgysem jó, csak bosszant, hogy nem működik, te meg nyugatra nem nagyon jársz. Így már alig lenne több, mint a használt. Viszont: amikor majd adod el (gondolom, az sem marad 2 évnél tovább), akkor az jóval többet fog érni, mert nem 4, hanem 2 éves! Nagyon nem mind1. (Hasraütésre 1-1,5 millió) A navi eladáskor alig emeli meg az árat (max 100e). És cserébe olyan szinű, kivitelű, stb lenne,amilyen tetszik. Kompromisszumok nélkül. A végén meg 1 millióval jobban jönnél ki.
Esetleg az a navi előnye, hogy talán pont ebben van a kétoldali klíma...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2097 Dátum: 2007.01.19 péntek, 16:18:00 »

Esetleg az a navi előnye, hogy talán pont ebben van a kétoldali klíma...
Nem,nem,a képen is látszik,hogy nincs benne 2 oldali klíma.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2098 Dátum: 2007.01.19 péntek, 16:28:00 »

Most jöttem haza Debrecenből, ott az ipartelep melletti Ford szalonba besurrantam, 8 db új eladó 0 km-es Mondeójuk van, különböző felszereltségűek. Ott állnak sorba a szalon előtt. Szép a szemnek:) Csak pillogtam. Miskolcon 1 sincs!!!
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2099 Dátum: 2007.01.19 péntek, 17:25:00 »

jartam miskolcon, rengeteg mondival talalkoztam!
 
megint 7 litert evett az enyem, hatarozottan biztato. Az EGR szelep pucolast megejtem, hasznalni fog...
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.