Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 12:55:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591365 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2250 Dátum: 2007.05.04 péntek, 16:13:00 »

Vennék egy kb két éves kombi mondeot, évi kb 25-30000 km-re. Véleményeket szeretnék a különböző motorokról(megy/nem megy, fogyasztás stb).Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2251 Dátum: 2007.05.04 péntek, 19:25:00 »

Ja, és jön a duma, hogy ő aszitte, meg nem ért a fordokhoz... akkora sumákok az autókereskedők, hogy ihaj. Remélem, mindegyik ganajtúróként fog reinkarnálódni.
Az túl szép élet lenne nekik én inkább maradnék csak a ganajnál!
Naplózva
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #2252 Dátum: 2007.05.04 péntek, 20:36:00 »

Nahát, most nézem, pécsi a lelekem! Mindjárt kimegyek a vásártérre lebaxszom! Melyik ez a Vannai vagy a Jimi verda?
Igen, ez van. A pécsi vásártéren az összes kereskedő nagyon nagy
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #2253 Dátum: 2007.05.04 péntek, 20:41:00 »

Nahát, most nézem, pécsi a lelekem! Mindjárt kimegyek a vásártérre lebaxszom! Melyik ez a Vannai vagy a Jimi verda?
A lebaxásbólki ne felejtsd a Lacsó Familyt és az Auto Pezo Kft.-t. Ők a legnagyobbak (-ből)
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2254 Dátum: 2007.05.04 péntek, 22:02:00 »

petidoki
vedd meg az enyemet, biztos talalok valami szakit aki visszateker 70-80e-t az órán.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2255 Dátum: 2007.05.05 szombat, 09:15:00 »

Valaki ezt írta egy 2,2-esről a Totalcar.hu népítéletben: /nem tag itt?/
 
180-as tempó 7,5 literes átlaggal
Modell  
2,2 TDCi kombi Titanium  
 
Szöveges ítélet  
Ez a negyedik Mondeo amit használok. Az előző is 2,2 TDCi Titanium volt. A családi igények miatt lett ez kombi. Amikor egyedül vagyok akkor az autópályán laza 180-as tempó mellett 8 literes fogyasztással ketyeg a gép 6. sebességben. Mikor az enyhén tériszonyos feleségem is velem utazik akkor a 130-as tempó kötelező megőrizendő a családi békét. Ekkor 6 literes fogyasztás amit produkál. A 400NM-es nyomaték elképesztő menettulajdonságokat produkál. Nem igazán van olyan széria autó ami gyorsulásban ennél többet tud. Ez a képesség a kanyargós, rövid előzési útvonalakat biztosító utakon jó. Egy 90km/h-s sebességgel haladó autót laza 3 mp alatt tudok előzni. Ez már tekinthető biztonságnak. A kényelmi szempontok szerint is jó választásnak tartom. hasított bőr ülések hideg-meleg levegő befújási lehetőséggel, stb. Full extra egy hasonló kategóriájú német autó árának 60%-ért.  
 
Hibalista  
Nem voltak problémák
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2256 Dátum: 2007.05.15 kedd, 13:04:00 »

Ezt a szint biztos észrevenni a forgalomban!!!
 
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2257 Dátum: 2007.05.15 kedd, 13:16:00 »

Zsoel,
 
Aztaz ezust kokusz kombit ? Haaat nemis tom
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2258 Dátum: 2007.05.15 kedd, 17:41:00 »

Ezt a szint biztos észrevenni a forgalomban!!!
 

Nem tom miért?!
De, még mindíg tetszik ez a szín.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2259 Dátum: 2007.05.15 kedd, 18:00:00 »

Nem tom miért?!
De, még mindíg tetszik ez a szín.
Most már nekem is.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2260 Dátum: 2007.05.15 kedd, 20:00:00 »

Ezt a szint biztos észrevenni a forgalomban!!!
 

Nekem tetszik. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2261 Dátum: 2007.05.18 péntek, 18:55:00 »

Nem rossz autó!
 
 
ford mondeo ST  2.2 TDCi
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2262 Dátum: 2007.05.18 péntek, 19:08:00 »

Zsoel,
Csak aza baj, hogy ez nem ST. Egyebkent tenyleg szep.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2263 Dátum: 2007.05.18 péntek, 19:30:00 »

Zsoel,
Csak aza baj, hogy ez nem ST. Egyebkent tenyleg szep.
Az a helyzet, hogy a Zaccinak kell igazat adnom. Nekem egy kicsit fura az ST TDCi dolog... valahogy egy ST-t nem dízelben képzeli el az ember... tudom én, hogy már a 2.0 is veri rugalmasságban az ST-t, de a sound... meg a 6 henger... Meg azt lehet pörgetni... hát szerintem az ST az benzines.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2264 Dátum: 2007.05.18 péntek, 19:41:00 »

Az a helyzet, hogy a Zaccinak kell igazat adnom. Nekem egy kicsit fura az ST TDCi dolog... valahogy egy ST-t nem dízelben képzeli el az ember... tudom én, hogy már a 2.0 is veri rugalmasságban az ST-t, de a sound... meg a 6 henger... Meg azt lehet pörgetni... hát szerintem az ST az benzines.
Ja és mennyivel nagyobb a meglepi ha nem is látják kívülről. A valódi érték mindig a felszín alatt van
ui: tökéletesen egyet értek azért egy 2,2TDCi hangjától nem csusszan le a lányok bugyija a gyönyörűségtől mint esetleg egy kellemes baritonú V6-tól már inkább...
STTDCi=túratraktor
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2265 Dátum: 2007.05.18 péntek, 20:00:00 »

Az ST mondikban ott az ST tablicsku a kormanyon. Ebben a gepben nincs ilyen kormany.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2266 Dátum: 2007.05.18 péntek, 21:43:00 »

Az ST mondikban ott az ST tablicsku a kormanyon. Ebben a gepben nincs ilyen kormany.
Már senkiben se lehet megbízni!
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2267 Dátum: 2007.05.19 szombat, 00:30:00 »

Nem rossz autó!
 
 
ford mondeo ST  2.2 TDCi
Tudtommal pedig ST TDCi létezik.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #2268 Dátum: 2007.05.19 szombat, 00:39:00 »

st tdci hihetetlen, es mondhatnok szanalmas
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2269 Dátum: 2007.05.19 szombat, 00:52:00 »

Pedig ez biztosan ST, piros varott kormány váltó, Recaro stb! A lökös, küszöb is az. Az RS-optikásnak más fajta, csak hasonló. Az ST szerintem egy  tuning, miért nem kaphatná meg egy TDCi? Én pont egy ilyenről csúsztam le, így lett az RS optikás. A plakett dolog, az tényleg sántít egy kicsit, de bármi lehetett.....
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2270 Dátum: 2007.05.19 szombat, 08:41:00 »

Pedig ez biztosan ST, piros varott kormány váltó, Recaro stb! A lökös, küszöb is az. Az RS-optikásnak más fajta, csak hasonló. Az ST szerintem egy  tuning, miért nem kaphatná meg egy TDCi? Én pont egy ilyenről csúsztam le, így lett az RS optikás. A plakett dolog, az tényleg sántít egy kicsit, de bármi lehetett.....
ST TDCi létezik, de RS optika... én egyik árlistán sem láttam. Szerintem az ST optika.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2271 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 22:21:00 »


Ma elkezdett folyamatosan vilagitani a 'max' feliratu paratalanito gomb ledje. Akkor is vilagit, ha nincsen rajta a gyujtas, soot, ha be van zarva kivulrol teljesen a kocsit.
Mukodik minden, legkondi, paratalanitas, de ez bosszant elegge.
 
Kezdek kicsit elkeseredni. Normalis dolog, az, hogy egy 5 honapos kocsi leall egy korforgalom elott, majd most ez a led megbolondul?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2272 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 23:08:00 »

Tehat, hogy erthetobb legyen.
 
Kikapcsolt allapotban, ugy, hogy meg a kulcs sincsen beteve:

 
Gyujtas raadva, eco:

 
Klima bekapcs:

 
es csak most a paratalanito:

 
Viszont folyamatosan vilagit a sarga led a 'max' gombon.
 
Otlet valakinek?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2273 Dátum: 2007.05.22 kedd, 00:35:00 »

Masnak is vannak ilyen es ennyi gondjai, vagy csak en fogtam ki egy Mondeo-nak alcazott Dacia-t?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2274 Dátum: 2007.05.22 kedd, 08:46:00 »


Ma elkezdett folyamatosan vilagitani a 'max' feliratu paratalanito gomb ledje. Akkor is vilagit, ha nincsen rajta a gyujtas, soot, ha be van zarva kivulrol teljesen a kocsit.
Mukodik minden, legkondi, paratalanitas, de ez bosszant elegge.
 
Kezdek kicsit elkeseredni. Normalis dolog, az, hogy egy 5 honapos kocsi leall egy korforgalom elott, majd most ez a led megbolondul?
Szia Charlie!
Valamiről lemradtam, 5 hónapos a Mondi, és leállt? Milyen moci van benne, újonnan vetted? ( Nem látok semmilyen infot róla! )
És ha azt a "max" panelt benyomod, az egy kapcsoló, nem? Akkor el kellene aludnia a világításának...
Kár, hogy most látom csak kérdésed, reggel megnéztem volna nálam mi a szitu?
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2275 Dátum: 2007.05.22 kedd, 08:49:00 »

Tehat, hogy erthetobb legyen.
 
Kikapcsolt allapotban, ugy, hogy meg a kulcs sincsen beteve:

 
Gyujtas raadva, eco:

 
Klima bekapcs:

 
es csak most a paratalanito:

 
Viszont folyamatosan vilagit a sarga led a 'max' gombon.
 
Otlet valakinek?
...És ilyenkor hova fúj több levegőt, nem az első szélvédőre? ( ebben az üzemben így lenne helyes )
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2276 Dátum: 2007.05.22 kedd, 08:49:00 »

Charlie,
 
Dizli ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2277 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:06:00 »

Tehat, hogy erthetobb legyen.
 
Kikapcsolt allapotban, ugy, hogy meg a kulcs sincsen beteve:

 
Gyujtas raadva, eco:

 
Klima bekapcs:

 
es csak most a paratalanito:

 
Viszont folyamatosan vilagit a sarga led a 'max' gombon.
 
Otlet valakinek?
Charlie,
Az elején nekem is voltak apró gondok, de nagyon idegesítőek. Konkrétan valami zörgött a műszerfal környékén, és nem lehetett megtalálni az okát. Végül az AutoFort-ban (Piramis) megoldották, nagyon normálisak voltak. Igaz én ott is vettem és ott szervízeltetem, de szerintem neked is segítenének. Ha gondolod, privátban tudok contactot adni. (Kicsit reklámszagú tudom, de nekem jó tapasztalataim vannak velük, ezért merem ajánlani...)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2278 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:37:00 »

Szia Charlie!
Valamiről lemradtam, 5 hónapos a Mondi, és leállt? Milyen moci van benne, újonnan vetted? ( Nem látok semmilyen infot róla! )
És ha azt a "max" panelt benyomod, az egy kapcsoló, nem? Akkor el kellene aludnia a világításának...
Kár, hogy most látom csak kérdésed, reggel megnéztem volna nálam mi a szitu?
Üdv.
Igen ujonnan vettem, januarban kaptam meg.
 
Igen, leallt. 2 hete benyomtam a kuplungot, levetem a gazrol a labam, es leallt. Utana meg 'ugrandozott' fel-le a fordulatszam mikor ujrainditottam. Utana 'megjavult' magatol. A benzinre tippelek, de nem tudta senki megmondani mi lehetett a gond.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2279 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:40:00 »

...És ilyenkor hova fúj több levegőt, nem az első szélvédőre? ( ebben az üzemben így lenne helyes )
Minden mukodik rendesen ahogy kell, csak az a led vilagit folyamatosan a 'max' gombon. Akkor is, ha akar kiveszem a kulcsot, es bezarom az ajtot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2280 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:40:00 »

Charlie,
 
Dizli ?
benya
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2281 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:45:00 »

Charlie,
Az elején nekem is voltak apró gondok, de nagyon idegesítőek. Konkrétan valami zörgött a műszerfal környékén, és nem lehetett megtalálni az okát. Végül az AutoFort-ban (Piramis) megoldották, nagyon normálisak voltak. Igaz én ott is vettem és ott szervízeltetem, de szerintem neked is segítenének. Ha gondolod, privátban tudok contactot adni. (Kicsit reklámszagú tudom, de nekem jó tapasztalataim vannak velük, ezért merem ajánlani...)
Koszi.
A bosszanto, hogy apro dolgok, de nem tudom, hogy mennyire komolyak. Azon gondolkoztam, hogy mi van ha erintkezes hiba, aztan reggelre leeg a kocsi.
Amikor elhoztam a kocsit, ugye elol ultem nem hatul, es utana vettuk eszre, hogy pl a hatso hangfalak nem szolnak. Visszavittem, az urge lehuzta a csatikat a magnorol, visszadugta, es mukodott.
Uj kocsival ennyi bajom meg nem volt.
 
(Kiveve mikor meg gyerek voltam, es megjott a Daciank. Megkaptuk tavasszal, ledocogtunk Bulgariaba nyaralni - kozben joparszor elakadtunk - es osszel eladtuk. Kezdek felni, mert most nyarra is Bulgariat terveztuk be...)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2282 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:45:00 »

Charlie,
 
en inkabb alapjarati mocira tippelek. Lehet megakadt vagymi, de ha nem jelentkezik a gond, akkor ok. Ha ujra leall a moci, akkor irany a szerviz. A banyas mondik alapvetoen megbizhatoak.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2283 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:46:00 »

Charlie,
 
en inkabb alapjarati mocira tippelek. Lehet megakadt vagymi, de ha nem jelentkezik a gond, akkor ok. Ha ujra leall a moci, akkor irany a szerviz. A banyas mondik alapvetoen megbizhatoak.
Koszi. Hat nagyon remelem, hogy megbizhatoak:-)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2284 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:49:00 »

Charlie,
 
Klima ugyben vidd vissza a kereskedesbe. ELvegre azert van a gari...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2285 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:49:00 »

Charlie,
 
en inkabb alapjarati mocira tippelek. Lehet megakadt vagymi, de ha nem jelentkezik a gond, akkor ok. Ha ujra leall a moci, akkor irany a szerviz. A banyas mondik alapvetoen megbizhatoak.
Azon is gondolkoztam, hogy veszek egy bluetooth-os cuccot amit radugok a comp-ra, es folyamatosan, menet kozben is figyelem, hogy mit csinal a motor. Csak ugye hiaba figyelem, ha utana nem tudom megjavitani.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2286 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:51:00 »

Charlie,
 
Nem jellemzo, de elofordulhat barmely tipusnal, hogy kezdetben vannak kisebb gondok. Tudom nem nyugtat meg, de pl. bratyom uj OFF swiftjen ON 2 het utan elfelejtett mukodni a kozponti zar, aztan a kuplung neha beesett, es a mai napig picit szorcsog az AC pumpa. A kuplung es az AC tipushiba, a zar problema meg csak hab volt a tortan.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2287 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:56:00 »

Charlie,
 
Nem jellemzo, de elofordulhat barmely tipusnal, hogy kezdetben vannak kisebb gondok. Tudom nem nyugtat meg, de pl. bratyom uj OFF swiftjen ON 2 het utan elfelejtett mukodni a kozponti zar, aztan a kuplung neha beesett, es a mai napig picit szorcsog az AC pumpa. A kuplung es az AC tipushiba, a zar problema meg csak hab volt a tortan.
Koszi mindenkinek a segitseget. Delben elviszem aszervizbe, hogy nezzek meg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2288 Dátum: 2007.05.22 kedd, 10:31:00 »

Koszi mindenkinek a segitseget. Delben elviszem aszervizbe, hogy nezzek meg.
Így van, nézzék meg ők! Nekem a vp tükör bal behajtó el. mocija halt be két nap után, de gariban cserélték.  
Most volt, hogy a kézifék-kar teljesen kiengedve picit kotyogott oldalirányba, azt is gariban cserélték. Pedig jó volt, úgy értem fogott a kézifék rendesen.
Klímaügyben nem vágom, és hiába nyomod a kapcsolóját, akkor sincs semmi különbség? ( ahol a max felirat világít, ugye ez a gyors  párátlanító funkcio )
Motor...Benzines, aha, és próbáltad tanítani? Úgy értem újra. Ezt akkor ajánlják, ha valamiért kimarad az akksi feszkó.  
Tényleg, több tippem nincs, irány surány egy megbízható szervíz! #2290!
Sok sikert, majd írj mi volt!
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2289 Dátum: 2007.05.22 kedd, 11:19:00 »

Így van, nézzék meg ők! Nekem a vp tükör bal behajtó el. mocija halt be két nap után, de gariban cserélték.  
Most volt, hogy a kézifék-kar teljesen kiengedve picit kotyogott oldalirányba, azt is gariban cserélték. Pedig jó volt, úgy értem fogott a kézifék rendesen.
Klímaügyben nem vágom, és hiába nyomod a kapcsolóját, akkor sincs semmi különbség? ( ahol a max felirat világít, ugye ez a gyors  párátlanító funkcio )
Motor...Benzines, aha, és próbáltad tanítani? Úgy értem újra. Ezt akkor ajánlják, ha valamiért kimarad az akksi feszkó.  
Tényleg, több tippem nincs, irány surány egy megbízható szervíz! #2290!
Sok sikert, majd írj mi volt!
Üdv:)
Igen ez a gyor paratalanito gomb. Hiaba nyomok barmit.
Igen, erre gondoltam, hogy leveszem a sarut, aztan tanitani mindent ujra, de most valoszinu elviszem elotte, hogy megnezzek. Probaltam rakeresni mindenhol, hatha talalok ehhez a klimahoz is tesztet, de nem mukodnek azok amelyek a mk2-ekhez vannak, mk3-hoz meg nem talaltam.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2290 Dátum: 2007.05.22 kedd, 11:23:00 »

Igen ez a gyor paratalanito gomb. Hiaba nyomok barmit.
Igen, erre gondoltam, hogy leveszem a sarut, aztan tanitani mindent ujra, de most valoszinu elviszem elotte, hogy megnezzek. Probaltam rakeresni mindenhol, hatha talalok ehhez a klimahoz is tesztet, de nem mukodnek azok amelyek a mk2-ekhez vannak, mk3-hoz meg nem talaltam.
Bocsi, de szerintem a teszt lefutott: világít a led, amikor nem kéne. Vidd vissza, bújják a netet ők. Az a dolguk.
 
Nekem meg a sony rádió volt rossz. Villogott a háttérvilágítás. Kicserélték a teljes rádiót.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2291 Dátum: 2007.05.22 kedd, 15:00:00 »

Bocsi, de szerintem a teszt lefutott: világít a led, amikor nem kéne. Vidd vissza, bújják a netet ők. Az a dolguk.
 
Nekem meg a sony rádió volt rossz. Villogott a háttérvilágítás. Kicserélték a teljes rádiót.
Most delben beultem, hogy elviszem. Meg vilagitott javaban a led. Mikorra odaertem, elaludt. Kaptam egy idopontot csutortokre, igy otthagyom reggel, aztan rakotik a szamitogepuket, az meg majd varazsol valamit.
Kivancsi leszek mi lesz.
(Miert van az, hogy ha szerelohoz viszi az ember a kocsit, akkor sohasem produkalja a hibat?)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2292 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 16:02:00 »

Ma reggel elvittem a kocsit a szervizbe, es rakotottek a szamitogepre. Azt mondjak, hogy a klima vezerlo egyseget fogjak cserelni, de meg kell rendelniuk, igy jovoheten vissza kell menni, ha megjon az alkatresz.
Nagyon erdekes, hogy mukodik a hutes/futes, csak az a vacak led vilagit ugy ahogy eppen gondolja.
Na, mindegy, hamarosan csak megoldodik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2293 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 18:25:00 »

Ma reggel elvittem a kocsit a szervizbe, es rakotottek a szamitogepre. Azt mondjak, hogy a klima vezerlo egyseget fogjak cserelni, de meg kell rendelniuk, igy jovoheten vissza kell menni, ha megjon az alkatresz.
Nagyon erdekes, hogy mukodik a hutes/futes, csak az a vacak led vilagit ugy ahogy eppen gondolja.
Na, mindegy, hamarosan csak megoldodik.
Charlie , ne bánkodj ez egy garancia ügy de legalább jó a kocsid szine . Keveset kell takarítani. (Tapasztalat)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2294 Dátum: 2007.05.25 péntek, 10:30:00 »

Ma reggel elvittem a kocsit a szervizbe, es rakotottek a szamitogepre. Azt mondjak, hogy a klima vezerlo egyseget fogjak cserelni, de meg kell rendelniuk, igy jovoheten vissza kell menni, ha megjon az alkatresz.
Nagyon erdekes, hogy mukodik a hutes/futes, csak az a vacak led vilagit ugy ahogy eppen gondolja.
Na, mindegy, hamarosan csak megoldodik.
Szia Charlie!
Hm...Hát akkor az a gond.  
Azért majd sasold meg nekem, mibe fájna egy ilyen attrakció. Most Neked nyílván gratis, de a píízösszeg ott lesz a munkalapon. Thnx.
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2295 Dátum: 2007.05.25 péntek, 11:31:00 »

Szia Charlie!
Hm...Hát akkor az a gond.  
Azért majd sasold meg nekem, mibe fájna egy ilyen attrakció. Most Neked nyílván gratis, de a píízösszeg ott lesz a munkalapon. Thnx.
Üdv:)
Ok, jovo het csutortokre adtak idopontot, remelhetoleg addig megerkezik az alkatresz is, es akkor megcsinaljak.
 
Neked is kellene cserelni? Neked is menne garanciaban nem? Vagy csak a kivancsisag?:-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2296 Dátum: 2007.05.25 péntek, 11:33:00 »

Charlie , ne bánkodj ez egy garancia ügy de legalább jó a kocsid szine . Keveset kell takarítani. (Tapasztalat)
Koszi, nekem is tetszik, pedig az asszony meg a gyerek valasztottak a szint kozosen.
Az a baj, hogy a madar potty ezen is meglatszik.:-(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2297 Dátum: 2007.05.25 péntek, 12:13:00 »

Koszi, nekem is tetszik, pedig az asszony meg a gyerek valasztottak a szint kozosen.
Az a baj, hogy a madar potty ezen is meglatszik.:-(
Szerinted úgy mégis, ugyan nálam ki döntött a szinben? De utólag belátom hogy nagyon igaza volt. Nagyon hálás szin kivéve a légitámadásokat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2298 Dátum: 2007.05.25 péntek, 20:25:00 »

Szerinted úgy mégis, ugyan nálam ki döntött a szinben? De utólag belátom hogy nagyon igaza volt. Nagyon hálás szin kivéve a légitámadásokat.
Olyan jó szín,hogy 160 felett még a borarak is elkerülik elölről?-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2299 Dátum: 2007.05.25 péntek, 20:47:00 »

Olyan jó szín,hogy 160 felett még a borarak is elkerülik elölről?-:)
160:-)) Nem szoktad látni egy kicsit több után. Bár akkor már nincs gond a kavicsfelverődéssel sem mert egy olyan egyenletes plasztikus maradványréteget képeznek az áldozatok, hogy egy kavics már nem is tudja megsérteni a karosszériát.  Tulajdonképpen kap egy pót kitin páncélt az auto eleje. Jéé van mégegy indokom miért megyek ugy ahogy. Tulajdonképpen a fényezést védem  
Csak az a hátrány, hogy speciális tetem eltávolitó szélvédőmosot kell használnom (általam kikisérletezett egy kis emulzio egy kis WU2 egy kis alkohol meg rajzástól függő mértékben víz)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.