Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 13:37:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591393 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #2800 Dátum: 2007.10.03 szerda, 12:25:52 »

Az esőérzékelős ablktörlőn is van fokozatállító!
Szerintem meg nincs. Amelyik esőérzékelőst én láttam, abban mindben automata volt.

F2 ön van fokozatállító esőérzékelő mellett.

Ezt fejtsd ki bővebben, mert nem látom semmi értelmét hogy kézzel is lehessen állítani, ha egyszer automata.  Huh?
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #2801 Dátum: 2007.10.03 szerda, 12:29:47 »

Az esőérzékelős ablktörlőn is van fokozatállító!
Szerintem meg nincs. Amelyik esőérzékelőst én láttam, abban mindben automata volt.

F2 ön van fokozatállító esőérzékelő mellett.

Ezt fejtsd ki bővebben, mert nem látom semmi értelmét hogy kézzel is lehessen állítani, ha egyszer automata.  Huh?

TZS mester! Nem találom azokat a r...dt motorokat! De keresem rajta vagyok az ügyön, mert hiszen TUDOM, HOGY VAN!
Seathoz már találtam (előző verda). Nem adom fel. Sztem a pinyóban lesz egy szatyorban. A májusi nagytalin még a térképzsebben volt!  Huh?
Naplózva
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #2802 Dátum: 2007.10.03 szerda, 12:38:06 »

TZS mester! Nem találom azokat a r...dt motorokat! De keresem rajta vagyok az ügyön, mert hiszen TUDOM, HOGY VAN!
Seathoz már találtam (előző verda). Nem adom fel. Sztem a pinyóban lesz egy szatyorban. A májusi nagytalin még a térképzsebben volt!  Huh?


 Cry Azért bízok benned, hogy rátalálsz! Majd hívj, ha kiderül valami.
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #2803 Dátum: 2007.10.03 szerda, 12:39:54 »


F2 ön van fokozatállító esőérzékelő mellett.

Ezt fejtsd ki bővebben, mert nem látom semmi értelmét hogy kézzel is lehessen állítani, ha egyszer automata.  Huh?

Tényleg van. Értelme talán annyi, hogy ha nem akarod az automatát használni (mert azért néha idegesítően sz@rul töröl...), akkor beállíthatod te magad, hogy milyen gyakran töröljön.
Naplózva
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #2804 Dátum: 2007.10.03 szerda, 12:42:58 »


F2 ön van fokozatállító esőérzékelő mellett.

Ezt fejtsd ki bővebben, mert nem látom semmi értelmét hogy kézzel is lehessen állítani, ha egyszer automata.  Huh?

Tényleg van. Értelme talán annyi, hogy ha nem akarod az automatát használni (mert azért néha idegesítően sz@rul töröl...), akkor beállíthatod te magad, hogy milyen gyakran töröljön.

Köszi! Na ezt is megtudtuk... De ugye nem arról beszélsz, hogy kettes vagy hármas fokozaton (második, harmadik kattanás a karon), hanem egy katt felfelé (automata) és a kis tekerentyűn (fokozatállító) 1-6 ig?
« Utoljára szerkesztve: 2007.10.03 szerda, 12:48:14 írta TZS » Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #2805 Dátum: 2007.10.03 szerda, 12:58:04 »


F2 ön van fokozatállító esőérzékelő mellett.

Ezt fejtsd ki bővebben, mert nem látom semmi értelmét hogy kézzel is lehessen állítani, ha egyszer automata.  Huh?

Tényleg van. Értelme talán annyi, hogy ha nem akarod az automatát használni (mert azért néha idegesítően sz@rul töröl...), akkor beállíthatod te magad, hogy milyen gyakran töröljön.

Köszi! Na ezt is megtudtuk... De ugye nem arról beszélsz, hogy kettes vagy hármas fokozaton (második, harmadik kattanás a karon), hanem egy katt felfelé (automata) és a kis tekerentyűn (fokozatállító) 1-6 ig?

Igen, arról beszél, 1-6 ig ! Automata múd után, egyel feljebb tolod a kart, akkor jön a szakaszos törlés funkció, úgy állítod be ahogy akarod. Ez tényleg azért van,h ha nem felel meg az automata törlése, mert néha tényleg nem jól csinálja.
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #2806 Dátum: 2007.10.03 szerda, 13:32:42 »


F2 ön van fokozatállító esőérzékelő mellett.

Ezt fejtsd ki bővebben, mert nem látom semmi értelmét hogy kézzel is lehessen állítani, ha egyszer automata.  Huh?

Tényleg van. Értelme talán annyi, hogy ha nem akarod az automatát használni (mert azért néha idegesítően sz@rul töröl...), akkor beállíthatod te magad, hogy milyen gyakran töröljön.

Köszi! Na ezt is megtudtuk... De ugye nem arról beszélsz, hogy kettes vagy hármas fokozaton (második, harmadik kattanás a karon), hanem egy katt felfelé (automata) és a kis tekerentyűn (fokozatállító) 1-6 ig?

Igen, arról beszél, 1-6 ig ! Automata múd után, egyel feljebb tolod a kart, akkor jön a szakaszos törlés funkció, úgy állítod be ahogy akarod. Ez tényleg azért van,h ha nem felel meg az automata törlése, mert néha tényleg nem jól csinálja.

Így-így. Erre gondoltam.
Naplózva
Rob21
Vendég
« Új hozzászólás #2807 Dátum: 2007.10.03 szerda, 18:44:55 »

Hali! Futóműves kérdésem lenne. Asszem bal elöl valami stabilizátor genyó zörög. Futóműállításnál aszonták, hogy minden okés, csak ez a kutyacsont vagy mi kopott. Egy MOCUS tulaj ismerősön aszonta, hogy az ő verdájához nem drága ez az alkatrész. Valaki esetleg cserélte/tette már? Mennyiért mérik kilóját?
Hello!
Én a múlt héten cseréltem ki. Nem egy nagy ügy. KB 1 óra alatt kicseréltem mind a 2-t. Pontos árról nem tudodk mert nekem van 35% kedvezményem a startba és igy került 10500 a kettő.
Felemeled az autót, alábakalsz,leveszed a kereket, kell egy 17-es(azthiszem) krova, megemeled a lengőkart,hogy hozzáférj, kicsavarozod, be a másikat azt kész.
Üdv T.
Köszi mindenkinek a választ! A leírás alapján tényleg nem nagy durrantás kicserélni. Még annyit, hogy ez nem olyan dolog, amit párban kell cserélni, ugyi?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2808 Dátum: 2007.10.03 szerda, 18:46:51 »

[Köszi mindenkinek a választ! A leírás alapján tényleg nem nagy durrantás kicserélni. Még annyit, hogy ez nem olyan dolog, amit párban kell cserélni, ugyi?

Ezt nem kell párban cserélni...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #2809 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 12:36:40 »

Halee!
Ma aktiválták a pill.fogyasztás opciót a compu-n. Ford-Vagép Miskolc. Mivel nem garanciális volt a probléma, ezért kiszámláztak 0,4 munkaórát, azaz kettőezer-hatszáz pízt.
De működik... vigyor2
Mivel én voltam az az első ilyen igénylő, kicsit foglalkoztak vele, úgy 2h-t...De telefonos segítséggel sikerült aktiválni.
Ha valakinek egyebként kódkiolvasás kell valamiért ( akár audio ) ide érdemes időzíteni. Pesten ilyen akció egy tízes tesók közt is.
Üdv:)
Naplózva
sarkan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 134



E-mail
« Új hozzászólás #2810 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 12:42:07 »

itthon vetted az autót, vagy külföldről behozott és milyen évjáratú?
Naplózva

ex MK4 2,0 TDCi automata Trend_2009

Mk5 2.0 HEV Titanium_2018
sarkan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 134



E-mail
« Új hozzászólás #2811 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 12:45:48 »

az évjáratot már látom, az előzőket azért kérdezem mert én hétfőn megyek próbálkozni és nehogy az legyen a válasz, hogy a Magyarországra gyártottakba nem lehet aktíválni
Naplózva

ex MK4 2,0 TDCi automata Trend_2009

Mk5 2.0 HEV Titanium_2018
Gooby
Vendég
« Új hozzászólás #2812 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 12:53:00 »

az évjáratot már látom, az előzőket azért kérdezem mert én hétfőn megyek próbálkozni és nehogy az legyen a válasz, hogy a Magyarországra gyártottakba nem lehet aktíválni

Az enyém magyarországi és nem faceliftes, mégis van benne. Én tudom váltogatni, hogy pill fogyit mutasson, vagy átlagot. Igaz nem mindíg sikerül átváltani, és nullázni sem tudom, de van benne!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2813 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 13:03:56 »

Halee!
Ma aktiválták a pill.fogyasztás opciót a compu-n. Ford-Vagép Miskolc. Mivel nem garanciális volt a probléma, ezért kiszámláztak 0,4 munkaórát, azaz kettőezer-hatszáz pízt.
De működik... vigyor2
Mivel én voltam az az első ilyen igénylő, kicsit foglalkoztak vele, úgy 2h-t...De telefonos segítséggel sikerült aktiválni.
Ha valakinek egyebként kódkiolvasás kell valamiért ( akár audio ) ide érdemes időzíteni. Pesten ilyen akció egy tízes tesók közt is.
Üdv:)

Ez szuper, örülök, hogy sikerült, gondolom a többi miskolci MKIII facelift is fogja ezekután tudni  eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #2814 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 13:39:56 »

Halee!
Ma aktiválták a pill.fogyasztás opciót a compu-n. Ford-Vagép Miskolc. Mivel nem garanciális volt a probléma, ezért kiszámláztak 0,4 munkaórát, azaz kettőezer-hatszáz pízt.
De működik... vigyor2
Mivel én voltam az az első ilyen igénylő, kicsit foglalkoztak vele, úgy 2h-t...De telefonos segítséggel sikerült aktiválni.
Ha valakinek egyebként kódkiolvasás kell valamiért ( akár audio ) ide érdemes időzíteni. Pesten ilyen akció egy tízes tesók közt is.
Üdv:)

De kiváncsi lennék, nekem miért nem ment! Cry
Naplózva
sarkan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 134



E-mail
« Új hozzászólás #2815 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 13:42:37 »

De kiváncsi lennék, nekem miért nem ment! Cry


Hol próbáltad?
Naplózva

ex MK4 2,0 TDCi automata Trend_2009

Mk5 2.0 HEV Titanium_2018
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #2816 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 14:05:17 »


Hol próbáltad?

Ott, ahol - azt hiszem - sakosnak megcsinálták és neki sikerült. Ugyanaz a szerelő csinálta. Egyébként Ford Ivanics.
Naplózva
sarkan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 134



E-mail
« Új hozzászólás #2817 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 14:10:09 »


Hol próbáltad?

Ott, ahol - azt hiszem - sakosnak megcsinálták és neki sikerült. Ugyanaz a szerelő csinálta. Egyébként Ford Ivanics.

csak azért, mert én is hozzá megyek hétfőn, telefonon nagyon kézséges volt, bár jelezte, hogy nem tudja garantálni a sikert
Naplózva

ex MK4 2,0 TDCi automata Trend_2009

Mk5 2.0 HEV Titanium_2018
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #2818 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 14:15:14 »


Hol próbáltad?

Ott, ahol - azt hiszem - sakosnak megcsinálták és neki sikerült. Ugyanaz a szerelő csinálta. Egyébként Ford Ivanics.

csak azért, mert én is hozzá megyek hétfőn, telefonon nagyon kézséges volt, bár jelezte, hogy nem tudja garantálni a sikert

Az életben is nagyon készséges és a siker sajnos valóban nem garantálható. De Ő legalább megpróbálja. Van olyan márkaszervíz, ahol azt mondták, a dízeleknél ez nem működik, és meg sem próbálták.
Mivel a mondat teljesen értelmetlen, arra gondolok, azt akarták mondani, hogy "ezen nem szakítunk annyi pénzt, hogy megérje babrálni vele...".
Naplózva
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #2819 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 15:30:13 »

az évjáratot már látom, az előzőket azért kérdezem mert én hétfőn megyek próbálkozni és nehogy az legyen a válasz, hogy a Magyarországra gyártottakba nem lehet aktíválni
Szia! Itthon vettem a Mondeót, a gyárból hozták egyenesen idáig!  Grin Lehet, mindegyikben ilyen, csak "életre" kell kelteni a program alapján. A trükk abban van, hogy  egy sima IDS-el nem lehet aktiválni, előtte azt kell MONDani a computernek, hogy az óra lett cserézve. ( gyakorlatilag nem ) És itt van egy kis böki, mert kéri az óra-számot. Ha a régit adják vissza, akkor nem történik semmi. Szóval van benne svéd-csavar.
Üdv:)
« Utoljára szerkesztve: 2007.10.04 csütörtök, 15:32:15 írta MondESU » Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2820 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 16:40:20 »

Halee!
Ma aktiválták a pill.fogyasztás opciót a compu-n. Ford-Vagép Miskolc. Mivel nem garanciális volt a probléma, ezért kiszámláztak 0,4 munkaórát, azaz kettőezer-hatszáz pízt.
De működik... vigyor2
Mivel én voltam az az első ilyen igénylő, kicsit foglalkoztak vele, úgy 2h-t...De telefonos segítséggel sikerült aktiválni.
Ha valakinek egyebként kódkiolvasás kell valamiért ( akár audio ) ide érdemes időzíteni. Pesten ilyen akció egy tízes tesók közt is.
Üdv:)

Ők 7végén nyitva vannak?
Majd a mickolci minitali elött én is beneveznék egy ilyen körre ott. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2821 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 16:44:43 »

Szia! Itthon vettem a Mondeót, a gyárból hozták egyenesen idáig!  Grin Lehet, mindegyikben ilyen, csak "életre" kell kelteni a program alapján. A trükk abban van, hogy  egy sima IDS-el nem lehet aktiválni, előtte azt kell MONDani a computernek, hogy az óra lett cserézve. ( gyakorlatilag nem ) És itt van egy kis böki, mert kéri az óra-számot. Ha a régit adják vissza, akkor nem történik semmi. Szóval van benne svéd-csavar.
Üdv:)

MondESU!
Megkérdeznéd nekem, hogy TDDi-re is van ilyen okosítás, nagy csoda lenne  worship
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2822 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 20:39:43 »

az évjáratot már látom, az előzőket azért kérdezem mert én hétfőn megyek próbálkozni és nehogy az legyen a válasz, hogy a Magyarországra gyártottakba nem lehet aktíválni
Szia! Itthon vettem a Mondeót, a gyárból hozták egyenesen idáig!  Grin Lehet, mindegyikben ilyen, csak "életre" kell kelteni a program alapján. A trükk abban van, hogy  egy sima IDS-el nem lehet aktiválni, előtte azt kell MONDani a computernek, hogy az óra lett cserézve. ( gyakorlatilag nem ) És itt van egy kis böki, mert kéri az óra-számot. Ha a régit adják vissza, akkor nem történik semmi. Szóval van benne svéd-csavar.
Üdv:)

és akkor milyen új óraszámot adtak neki?
Egyel többet vagy csak hasraütve, ... Huh??
Naplózva
Rob21
Vendég
« Új hozzászólás #2823 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 21:49:39 »

Az enyém magyarországi és nem faceliftes, mégis van benne. Én tudom váltogatni, hogy pill fogyit mutasson, vagy átlagot. Igaz nem mindíg sikerül átváltani, és nullázni sem tudom, de van benne!

Zenyém 2003-as, éppen Faceliftes, németországi, mégsincs benne... legalábbis eddig. Vajon a szigetszentmiklósi fordnál érdemes megkísérelni egy próbálkozást (csak így magyarosan)?
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #2824 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 22:02:24 »

Zenyém 2003-as, éppen Faceliftes, németországi, mégsincs benne... legalábbis eddig. Vajon a szigetszentmiklósi fordnál érdemes megkísérelni egy próbálkozást (csak így magyarosan)?

ha nem bírnak vele akkor mondd meg nekik, h hívják fel a miskolci fordot Smiley ott ügyes emberek dolgoznak, tuti tudnak tanácsot adni Smiley
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2825 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 22:56:30 »

Zenyém 2003-as, éppen Faceliftes, németországi, mégsincs benne... legalábbis eddig. Vajon a szigetszentmiklósi fordnál érdemes megkísérelni egy próbálkozást (csak így magyarosan)?

Én meg fogom csináltatni, és tudod, én is oda járok. Majd tudni fogják ők is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2826 Dátum: 2007.10.04 csütörtök, 23:36:56 »

Ők 7végén nyitva vannak?
Majd a mickolci minitali elött én is beneveznék egy ilyen körre ott. Smiley

Nem. Nincsenek nyitva. Hétvégén henyélnek ahelyett, hogy befejeznék az ÉN autómat pl. De a srác aki foglakozik vele az is olyan 14-14:30-ig van normál munkanap.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2827 Dátum: 2007.10.05 péntek, 09:02:59 »

Ők 7végén nyitva vannak?
Majd a mickolci minitali elött én is beneveznék egy ilyen körre ott. Smiley

Nem. Nincsenek nyitva. Hétvégén henyélnek ahelyett, hogy befejeznék az ÉN autómat pl. De a srác aki foglakozik vele az is olyan 14-14:30-ig van normál munkanap.

Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #2828 Dátum: 2007.10.05 péntek, 12:31:44 »

Szia! Itthon vettem a Mondeót, a gyárból hozták egyenesen idáig!  Grin Lehet, mindegyikben ilyen, csak "életre" kell kelteni a program alapján. A trükk abban van, hogy  egy sima IDS-el nem lehet aktiválni, előtte azt kell MONDani a computernek, hogy az óra lett cserézve. ( gyakorlatilag nem ) És itt van egy kis böki, mert kéri az óra-számot. Ha a régit adják vissza, akkor nem történik semmi. Szóval van benne svéd-csavar.
Üdv:)

és akkor milyen új óraszámot adtak neki?
Egyel többet vagy csak hasraütve, ... Huh??

Én nem emlékszem óraszám megadásra. Csak annyi volt, hogy szedje ki a régit, tegye be az újat, és kész.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
KIZS
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új hozzászólás #2829 Dátum: 2007.10.05 péntek, 21:07:27 »

Most nézegetem a (tegnap vásárolt) verda forgalmiját és látom, hogy bele van írva, hogy vontathat. Ez furcsa mert nincs rajta vonóhorog. Gyorsan aláfeküdtünk a gépnek és lám ott a (gyári) levehető vonóhorog csak maga a vonógömb hiányzik (gyanítom a kereskedő lenyúlta).
Szóval adott a kérdés, hogy hol tudok és milyen cikkszámon vonógömböt venni a géphez? 2003-as már faceliftes kombi mondeoról van szó.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #2830 Dátum: 2007.10.05 péntek, 21:22:09 »

Most nézegetem a (tegnap vásárolt) verda forgalmiját és látom, hogy bele van írva, hogy vontathat. Ez furcsa mert nincs rajta vonóhorog. Gyorsan aláfeküdtünk a gépnek és lám ott a (gyári) levehető vonóhorog csak maga a vonógömb hiányzik (gyanítom a kereskedő lenyúlta).
Szóval adott a kérdés, hogy hol tudok és milyen cikkszámon vonógömböt venni a géphez? 2003-as már faceliftes kombi mondeoról van szó.

Az hiányozni szokott általában marhadrága de nézz körül a pótkerék környékén hátha megvan
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2831 Dátum: 2007.10.05 péntek, 22:41:25 »

Most nézegetem a (tegnap vásárolt) verda forgalmiját és látom, hogy bele van írva, hogy vontathat. Ez furcsa mert nincs rajta vonóhorog. Gyorsan aláfeküdtünk a gépnek és lám ott a (gyári) levehető vonóhorog csak maga a vonógömb hiányzik (gyanítom a kereskedő lenyúlta).
Szóval adott a kérdés, hogy hol tudok és milyen cikkszámon vonógömböt venni a géphez? 2003-as már faceliftes kombi mondeoról van szó.

Nagyon ritka, hogy bontókban külön lehetne venni. A gyári új, meg valami 60e. körül van. Nekem van, ha éppen nekem nem kell, és nagyon szeretnél vontatni valamit, akkor szívesen kölcsönadom.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2832 Dátum: 2007.10.05 péntek, 22:45:34 »

Ez az autó nekem nagyon tetszik.
Ha autómatát szerettem volna venni, akkor ez befutó lett volna.
Stealt!

Ilyen szép lesz a te lefestett műanyag csikod is.

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1536126&command=ugras&screenwidth=1024
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2833 Dátum: 2007.10.06 szombat, 00:19:45 »

Ilyen szép lesz a te lefestett műanyag csikod is.

Hát igen, ezért is csináltatom. Csak talán a white grape szin miatt még utősebb lesz hogy eltűnik aza fekete randaság Grin
Naplózva
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #2834 Dátum: 2007.10.06 szombat, 14:01:01 »

Szépnek szép, de EZ a kereskedés pont azokközé tartozik, ahonnan nem szabad venni semmit!
Naplózva
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #2835 Dátum: 2007.10.06 szombat, 14:22:32 »

valmi történt a csomagtartó zárjával ha kinyitom az autót a távival minden ajtó nyilik csak a csomagtaró nem.
belülről a gomb nyitja ,a távi 3.-ik gombja is nyitja, de eddig a központi zár eggyüt nyitotta mind az öt ajtót.
ha valaki tud súgni köszöném szépen .III.kombi
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2836 Dátum: 2007.10.06 szombat, 14:26:35 »

valmi történt a csomagtartó zárjával ha kinyitom az autót a távival minden ajtó nyilik csak a csomagtaró nem.
belülről a gomb nyitja ,a távi 3.-ik gombja is nyitja, de eddig a központi zár eggyüt nyitotta mind az öt ajtót.
ha valaki tud súgni köszöném szépen .III.kombi
Be lehet programozni, hogy a nyitás mit nyisson. Olvasd el a kézikönyvben. Azaz rtfm.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
OzzyCar
Vendég
« Új hozzászólás #2837 Dátum: 2007.10.06 szombat, 17:43:10 »

Sziasztok Mondeosok. Új vagyok a fórumon, hiszen most vettem meg életem első Mondeoját, de remélem nem az utolsót.
Egy kérdésem lenne hozzátok. 2004es kombi Mondi csomagtérajtaját hogy a p*csbe lehet kinyitni, ha kulcshely sincs hátul a rendszámvilágításnál és a középkonzolon sem müxik a nyitógombja? Huh?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2838 Dátum: 2007.10.06 szombat, 17:54:06 »

Sziasztok Mondeosok. Új vagyok a fórumon, hiszen most vettem meg életem első Mondeoját, de remélem nem az utolsót.
Egy kérdésem lenne hozzátok. 2004es kombi Mondi csomagtérajtaját hogy a p*csbe lehet kinyitni, ha kulcshely sincs hátul a rendszámvilágításnál és a középkonzolon sem müxik a nyitógombja? Huh?

Ha minden igaz a távirányítós kulcsodon van egy olyan ikon, mi a csomagtérajtót ábrázolja, nyomd meg kétszer egymás után....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
OzzyCar
Vendég
« Új hozzászólás #2839 Dátum: 2007.10.06 szombat, 18:04:37 »

Köszi, próbáltam, de szerintem a nyitómotor adta meg magát. Vmi manuális megoldás nem létezik?Cheesy
Naplózva
atis tdci
Vendég
« Új hozzászólás #2840 Dátum: 2007.10.06 szombat, 18:14:37 »

Sziasztok!

Ma végre kicseréltem a sárga oladl villogóim szép krómra! Tennék képeket is de nem tudom hogyan kell?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2841 Dátum: 2007.10.06 szombat, 18:50:25 »

Köszi, próbáltam, de szerintem a nyitómotor adta meg magát. Vmi manuális megoldás nem létezik?Cheesy
Nekem van belső nyitóm is, és kulccsal is lehet nyitni, nagyon el van dugva, teljesen le kell hajolni, hogy meglásd, a kulcs nem is nagyon fér el a rendszámtábla miatt, én a pótkulccsal tudtam csak nyitni, zárni. elég elfuserált megoldás.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2842 Dátum: 2007.10.06 szombat, 18:51:25 »

Sziasztok!

Ma végre kicseréltem a sárga oladl villogóim szép krómra! Tennék képeket is de nem tudom hogyan kell?

A második gombbsor második gombja, az a kép beszúrása....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
atis tdci
Vendég
« Új hozzászólás #2843 Dátum: 2007.10.06 szombat, 19:03:21 »

Sziasztok!

Ma végre kicseréltem a sárga oladl villogóim szép krómra! Tennék képeket is de nem tudom hogyan kell?

A második gombbsor második gombja, az a kép beszúrása....
Még így sem jövök rá!
Naplózva
atis tdci
Vendég
« Új hozzászólás #2844 Dátum: 2007.10.06 szombat, 19:07:01 »

Sziasztok!

Ma végre kicseréltem a sárga oladl villogóim szép krómra! Tennék képeket is de nem tudom hogyan kell?

A második gombbsor második gombja, az a kép beszúrása....
Még így sem jövök rá!

Szóval neharagudjatok, de nem jövök rá!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2845 Dátum: 2007.10.06 szombat, 19:19:37 »

Szóval neharagudjatok, de nem jövök rá!

Úgy látom a vinyódról szeretnéd betenni, úgy biztos nem fog menni, elöbb ted fel a netre pl. kepfeltoltes.hu és azt a linket szúrd be ide. Ha nagyon nem megy küld el nekem, és felteszem...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
atis tdci
Vendég
« Új hozzászólás #2846 Dátum: 2007.10.06 szombat, 19:25:48 »

Szóval neharagudjatok, de nem jövök rá!

Úgy látom a vinyódról szeretnéd betenni, úgy biztos nem fog menni, elöbb ted fel a netre pl. kepfeltoltes.hu és azt a linket szúrd be ide. Ha nagyon nem megy küld el nekem, és felteszem...

http://kepfeltoltes.hu/071006/mondi_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/071006/mondi_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
atis tdci
Vendég
« Új hozzászólás #2847 Dátum: 2007.10.06 szombat, 19:26:56 »

Szóval neharagudjatok, de nem jövök rá!

Úgy látom a vinyódról szeretnéd betenni, úgy biztos nem fog menni, elöbb ted fel a netre pl. kepfeltoltes.hu és azt a linket szúrd be ide. Ha nagyon nem megy küld el nekem, és felteszem...


Köszi az infót! Így már világosabb a sötétség!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2848 Dátum: 2007.10.06 szombat, 19:53:06 »


Szép lett  eljen
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2849 Dátum: 2007.10.06 szombat, 22:56:13 »

A két motor teljesen másképpen működik (tudom, hogy tudod). Na most pl a td mondeóban nem volt tempomat (ha jól emlékszem)... jó, persze, értem én az okát, de akkor is. Meg üzemanyagszámítógép sem...
Szóval az eltérő működésből azért adódnak különbségek. A benzinmotornál kell az aktuátor, dízelnél nem, mert elektromos a gázpedál.
De a váltásnál egyik sem szakítja meg az üzemanyagot, mert leállna. Sőt, megemeli az alapjáratot. De motorféknél a tdci sprickol egy kis üzemanyagot a szelepekre hűtési szándékkal - állítólag.
Egyébként a dízelnél pontosabb az üa számítás - elvileg.

tegyük át a Facelift totyikba, és ott még kitárgyalható a dolog, úgyis ott kezdődött.


Áttettem, de én többet erről nem tudnék...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.138 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.