Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 19:57:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591604 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4300 Dátum: 2008.10.28 kedd, 09:59:24 »

integet2 Üdvök!

Tud valaki nekem abban segíteni, hogy hogyan állapíthatom meg azt, hogy egy F1-es Ghia M.o.-i Mondiban benne vannak e a pedálkapcsolók a tempomathoz vagy sem?  Roll Eyes
 help

úgy, h befexel a műszerfal alá 1 lámpával és megnézed. ha van a kuplung pedál felett kapcsoló akkor rendbe van a dolog. ha nincs akkor meg kell venni a fékhez valót is és a kuplunghoz valót is. a fékpedál felett nem 2 lesz, hanem a bentlévőt kell másikra cserélni. még a színe is stimmel csak a tempomat nélkülibe kevesebb láb van a vezetékeléshez.

egyébként ne kelts magadban hiú reményeket, hsz elküldése után néztem, h neked is trended van ... na abban még a vezetékelés sincs meg sajnos
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.28 kedd, 10:02:07 írta Tsory » Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4301 Dátum: 2008.10.28 kedd, 10:46:21 »

Angel: nem csalódtam benned...  falbav

Nem, nem az enyémbe kell (ebben már benne van! eljen) A bratyóméba lesz. Arra emlékszem, hogy az enyémből is vett ki Vik és tettünk be másikat, csak a kölömbségre nem figyeltem. No de akkor összehasonlítom a kettőt valahogy.
Köszi a segítséget! wave
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4302 Dátum: 2008.10.28 kedd, 10:50:14 »

Angel: nem csalódtam benned...  falbav

Nem, nem az enyémbe kell (ebben már benne van! eljen) A bratyóméba lesz. Arra emlékszem, hogy az enyémből is vett ki Vik és tettünk be másikat, csak a kölömbségre nem figyeltem. No de akkor összehasonlítom a kettőt valahogy.
Köszi a segítséget! wave

a sima (csak féklámpakapcsolós) asszem 2 lábú, a tempomatos talán 4.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4303 Dátum: 2008.10.28 kedd, 11:06:05 »

úgy, h befexel a műszerfal alá 1 lámpával és megnézed. ha van a kuplung pedál felett kapcsoló akkor rendbe van a dolog. ha nincs akkor meg kell venni a fékhez valót is és a kuplunghoz valót is. a fékpedál felett nem 2 lesz, hanem a bentlévőt kell másikra cserélni. még a színe is stimmel csak a tempomat nélkülibe kevesebb láb van a vezetékeléshez.


A kapcsolo szine mas a tempomatosnak.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4304 Dátum: 2008.10.28 kedd, 11:06:24 »

a sima (csak féklámpakapcsolós) asszem 2 lábú, a tempomatos talán 4.

Igen a tempos kapcsolo 2 aramkoros.
Naplózva

blah blah blah
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4305 Dátum: 2008.10.28 kedd, 11:39:05 »

A kapcsolo szine mas a tempomatosnak.

nem más a színe. amit kivettünk is piros, és ami bekerült az is csak a lábak száma nem stimmel. a színkavalkád ott jön elő, h a kuplung kapcsolónak más a színe (talán barna!? fejvakaras) ... a fékkapcsoló ki-be piros Wink
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4306 Dátum: 2008.10.28 kedd, 12:04:38 »

Angel: nem csalódtam benned...  falbav

Nem, nem az enyémbe kell (ebben már benne van! eljen) A bratyóméba lesz. Arra emlékszem, hogy az enyémből is vett ki Vik és tettünk be másikat, csak a kölömbségre nem figyeltem. No de akkor összehasonlítom a kettőt valahogy.
Köszi a segítséget! wave

De a kuplungé az látszik...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4307 Dátum: 2008.10.28 kedd, 13:22:13 »

nem más a színe. amit kivettünk is piros, és ami bekerült az is csak a lábak száma nem stimmel. a színkavalkád ott jön elő, h a kuplung kapcsolónak más a színe (talán barna!? fejvakaras) ... a fékkapcsoló ki-be piros Wink

1etlen kapcsolot kell kicserelni, az pedig a kuplung kapcsolo. Annak meg mas a szine. A fekhez +1db kapcsolo kell. Ebben az esetben nincs olyan, hogy ugyan olyan szinu, de az 1ik 1 aramokors a masik meg 2 aramkoros.
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.28 kedd, 13:24:06 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4308 Dátum: 2008.10.28 kedd, 17:48:35 »

1etlen kapcsolot kell kicserelni, az pedig a kuplung kapcsolo. Annak meg mas a szine. A fekhez +1db kapcsolo kell. Ebben az esetben nincs olyan, hogy ugyan olyan szinu, de az 1ik 1 aramokors a masik meg 2 aramkoros.

elég régen szereltél már tempomatot Wink a kuplungnál alapból nincs, de kell tehát szó sincs cseréről csak beszerelésről. a fékpedál fölött pedig nem kettő lesz csak 1. kijön a csak féklámpakapcsolós, és bemegy a féklámpakapcsolós + tempomatos ... de a másik helyére.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4309 Dátum: 2008.10.28 kedd, 20:18:44 »

elég régen szereltél már tempomatot Wink a kuplungnál alapból nincs, de kell tehát szó sincs cseréről csak beszerelésről. a fékpedál fölött pedig nem kettő lesz csak 1. kijön a csak féklámpakapcsolós, és bemegy a féklámpakapcsolós + tempomatos ... de a másik helyére.

LOL nyes

Nos, a kuplungnal eredetileg is van kapcsolo, de csak 1 aramkoros. A feknel meg 2 hely van es az 1ikben ott a feklampa kapcs. A kuplung kapcsolot ki kell cserelni 2 aramkorosre (ha gyarilag nem az volt benne) es a fekpedalhoz be kell rakni az ures helyre meg 1 kapcsot. Nem egy tempomatot csinaltam mar, hogy tudjam mi hogy van. De ha nem hiszed olvasd el a doksit. Ott le van irva minden szepen es vilagosan  smile
A fek kapcs. szine ZOLD, feklampa kapcs. szine SZURKE, a kuplung kapcs. szine 1 aramkorosnek PIROS-BARNA, 2 aramkorosnek full PIROS.
Aranyos vagy, hogy meg akarsz gyozni a hulyesegedrol, de azert koszi, de nem kene  vigyor3
Birom az ilyen magabiztos autoszereloket  nyes wave

Neee ma hogy mik vannak  wow1 smile
http://amigos.amiga.hu/zacci/tempomat1.jpg
http://amigos.amiga.hu/zacci/tempomat2.JPG

Mielott bele kotnel az elso kepen hibas a gyari doksi rajz  vigyor3
Ha megtalalod a kakukktojglit nyersz egy szines hangszorot  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.28 kedd, 20:30:24 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4310 Dátum: 2008.10.28 kedd, 20:30:26 »


majmegnézem a sajátomon hogy van ez a dolog.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4311 Dátum: 2008.10.28 kedd, 20:39:09 »

majmegnézem a sajátomon hogy van ez a dolog.

Hat hogy nalad ez hogy lett ossze kokanyolva azt en nem tudhatom, de az MKIII mondeonal legyen az benyas vagy dizli a pedalkapcsolok a mar belinkelt kepen lathato modon vannak kialakitva stb. Neked egyaltalan mondeod van ?  nyes Wink

Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4312 Dátum: 2008.10.28 kedd, 20:50:51 »

Aranyos vagy, hogy meg akarsz gyozni a hulyesegedrol, de azert koszi, de nem kene  vigyor3
Birom az ilyen magabiztos autoszereloket  nyes wave

Zacci, ezt nem kéne. Lehet, hogy igazad van, nem vonom kétségbe, de a csóri normálisan beszélt veled, te meg ilyeneket irkálsz... érted. Mi inkább a jófej Zaccit bírjuk.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4313 Dátum: 2008.10.28 kedd, 20:55:56 »

Hat hogy nalad ez hogy lett ossze kokanyolva azt en nem tudhatom, de az MKIII mondeonal legyen az benyas vagy dizli a pedalkapcsolok a mar belinkelt kepen lathato modon vannak kialakitva stb. Neked egyaltalan mondeod van ?  nyes Wink

biztos jól el lett baxxva, mert a kormányon ha megnyomok 2 gombot akkor sokáig nem kell gázt adni, azt hittem eddig ez így jó. lehet az is, h nekem nem MKIII van de biztos nem dizli mert semmi baja, és nem is benyás mert megy amúgy rendesen ha gázt adok ... szerintem elektromos autóm lehet. télleg meglehet akár az is, h nem mondeo, de lehet még csak nem is ford ... csak ovális jel van az elején ebből gondoltam, h ford lehet. 1 olvasni tudó pedig azt mondta mondeo felirat van a hátulján ... holnap lelövöm.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4314 Dátum: 2008.10.28 kedd, 21:12:18 »

Zacci, ezt nem kéne. Lehet, hogy igazad van, nem vonom kétségbe, de a csóri normálisan beszélt veled, te meg ilyeneket irkálsz... érted. Mi inkább a jófej Zaccit bírjuk.

De hat hiaba mondja neki az ember a helyes valaszt csak erolteti a hulyesegit, ellenkezik, hogy az nem ugy van es en regen szereltem mar tempomatot, a helyett hogy elgondolkozna azon amit irtam. A vegen meg kioktat tempomatbol  nyes A szegeny user meg majd csodalkozik, hogy miert van neki kuplung kapcsoloja, pedig nincs is tempomat a gepeben  Wink  Konyorgom legalabb nezzen utana mielott neki all erolkodni. wave
De ha vissza olvasol lathatod, hogy teljesen normalisan beszeltem vele, de ha nem ert a szobul es szerinte meg en mondom rosszul a dolgokat akkor nem tok vele mit csinalni  wave Nezd a jo oldalat. Igy legalabb joool megnezi a pedalkapcsokat.
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.29 szerda, 18:15:55 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4315 Dátum: 2008.10.28 kedd, 21:13:24 »

biztos jól el lett baxxva, mert a kormányon ha megnyomok 2 gombot akkor sokáig nem kell gázt adni, azt hittem eddig ez így jó. lehet az is, h nekem nem MKIII van de biztos nem dizli mert semmi baja, és nem is benyás mert megy amúgy rendesen ha gázt adok ... szerintem elektromos autóm lehet. télleg meglehet akár az is, h nem mondeo, de lehet még csak nem is ford ... csak ovális jel van az elején ebből gondoltam, h ford lehet. 1 olvasni tudó pedig azt mondta mondeo felirat van a hátulján ... holnap lelövöm.

Akkor neked lehet toyotad van. Annak van meg ilyen oval forma jele. Ez megmagyarazna, hogy miert nincs soha semmi baja a gepednek es hogy miert van olyan fura modon bedrotozva a tempomatod  vigyor3 wave
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.28 kedd, 21:26:37 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4316 Dátum: 2008.10.28 kedd, 21:34:15 »

De hat hiaba mondja neki az ember a helyes valaszt csak erolteti ...

Ahogy gondolod, Zacci komám, ahogy gondolod. szomoru1
Én mindig azt hittem, mi barátok vagyunk, így, a klubon belül. És nem copatjuk egymást.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4317 Dátum: 2008.10.28 kedd, 21:47:02 »

Ahogy gondolod, Zacci komám, ahogy gondolod. szomoru1
Én mindig azt hittem, mi barátok vagyunk, így, a klubon belül. És nem copatjuk egymást.

Ha Te a segito szandekot xopatasnak hivod, haat az a Te dolgod.
Segito szandekbol irtam Tsory-nak, hogy ne legyenek teves informacioi a temaval kapcsolatban es ne azt adja tovabb masoknak is.
De most hogy jon ide ez a baratsag dolog ?  fejvakaras
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.28 kedd, 21:48:47 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4318 Dátum: 2008.10.28 kedd, 22:32:30 »

Ne essetek már egymásnak! Smiley
Inkább azt mondjátok meg nekem, hol tudok olcsón kormánykapcsolókat venni? A Nagyautónál 12, de nekem egy bontott is teljesen jó lenne. Smiley
Zacci, az összes többi cucc már megvan! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
csabi88
Vendég
« Új hozzászólás #4319 Dátum: 2008.10.28 kedd, 22:34:51 »

Ne essetek már egymásnak! Smiley
Inkább azt mondjátok meg nekem, hol tudok olcsón kormánykapcsolókat venni? A Nagyautónál 12, de nekem egy bontott is teljesen jó lenne. Smiley
Zacci, az összes többi cucc már megvan! Smiley
Hali, én is tempomatositás elött állok, motort, kapcsolókat, hol szereztél be, milyen áron???
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4320 Dátum: 2008.10.28 kedd, 23:11:20 »

Hali, én is tempomatositás elött állok, motort, kapcsolókat, hol szereztél be, milyen áron???

A motort Joe-tól vettem, de Vik-nek is van egy 10e Ft-ért.
A többi cucc Nagyautótól van.
Bowden: 5713
Tartó: 2183+2322
Pedál kapcsolók: 1740+1774
Kormány kapcsolók: 12044 de ezt sokallom ennyiért, nézek bontottan.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4321 Dátum: 2008.10.28 kedd, 23:49:07 »

Ne essetek már egymásnak! Smiley
Inkább azt mondjátok meg nekem, hol tudok olcsón kormánykapcsolókat venni? A Nagyautónál 12, de nekem egy bontott is teljesen jó lenne. Smiley
Zacci, az összes többi cucc már megvan! Smiley

En anno bontobol vettem 10ert  vigyor3 Szal jobban jarsz ha ujat veszel  vigyor3
Szuper  eljen Szolj ha megvan a kormany kapcs. is
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4322 Dátum: 2008.10.28 kedd, 23:52:18 »

Hali, én is tempomatositás elött állok, motort, kapcsolókat, hol szereztél be, milyen áron???

Motort bontobol. Jo az MKI moci is. kb. 10-15 korul adjak. pedalkapcsolot erdemes ujonnan megvenni, mert darabja kb. 1700ft. A bontos meg lehet dragabban adja a hasznaltat, mert olyan szep zold meg minden es hat biztos ertekes darab lehet  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4323 Dátum: 2008.10.29 szerda, 11:11:02 »

En anno bontobol vettem 10ert  vigyor3 Szal jobban jarsz ha ujat veszel  vigyor3
Szuper  eljen Szolj ha megvan a kormany kapcs. is

 worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
tamas
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153


E-mail
« Új hozzászólás #4324 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 13:35:47 »

Sziasztok! Ma voltam egy márka független szervízben futóművet állíttatni. Miután a műszerek alapján a szerelő beállította elment egy próbakörre az autóval. Azt tapasztalta, hogy jobb első csapágyam cserérett, (hang alapján). Én is hallok valami hangot, de én azt a gumi hangnak hittem. Javasolta, hogy ha cserélem akkor mindenképpen párban. Miről tudok megbizonyosodni arról hogy valóban kell-e cserélni, illetve mivel jár ez ( anyag, költség és munka tekintetében)? Egyébként 2003-as  kombi tdci ( 115LE) az autó, 170.000 km futott teljesítmény. Én már a lengéscsillapítókat is csereérettnek érzem. Lehet, hogy egy úttal már azt is megmérethettem volna.
Kérek a fentiekre javaslatot (csapágy).
Illetve most akarom cseréltetni a motorolajat egy barátom fogja lecserélni. Kell-e a régi olaj leeresztése után átmosatni, vagy mehet bele az új ( Ford 5W30 Nagy autó-tól), a szűrőt is cserélem.
Naplózva

Mondeo III. Tdci Facelift 115 LE 2003 kombi
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4325 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 13:57:47 »

Sziasztok! Ma voltam egy márka független szervízben futóművet állíttatni. Miután a műszerek alapján a szerelő beállította elment egy próbakörre az autóval. Azt tapasztalta, hogy jobb első csapágyam cserérett, (hang alapján). Én is hallok valami hangot, de én azt a gumi hangnak hittem. Javasolta, hogy ha cserélem akkor mindenképpen párban. Miről tudok megbizonyosodni arról hogy valóban kell-e cserélni, illetve mivel jár ez ( anyag, költség és munka tekintetében)? Egyébként 2003-as  kombi tdci ( 115LE) az autó, 170.000 km futott teljesítmény. Én már a lengéscsillapítókat is csereérettnek érzem. Lehet, hogy egy úttal már azt is megmérethettem volna.
Kérek a fentiekre javaslatot (csapágy).
Illetve most akarom cseréltetni a motorolajat egy barátom fogja lecserélni. Kell-e a régi olaj leeresztése után átmosatni, vagy mehet bele az új ( Ford 5W30 Nagy autó-tól), a szűrőt is cserélem.
Nem tudom hol laksz, de ha Pest, akkor told be a kocsit a Könyves Kálmán körúti Auto-Fort -hoz, ott keresd Vik-et, ő majd megmondja kell-e cserélni a csapágyat. Lengéscsill. ugyanez a helyzet. Ha kellenek az alkatrészek, akkor nagyauto topikban Wyctor-tól mehet az alketrészbeszerzés. Olaj, szűrők, stb. úgyis mondtad, hogy onnan veszed. Ha olajcserét mindenképp magad akarod csinálni, akkor csináld. De ha csapágy és lengéscsill. csere is lesz, akkor az olajcsere nem nagy meló, és akkor egyben megcsinálja Vik.
Én legalábbis így csinálnám.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
tamas
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153


E-mail
« Új hozzászólás #4326 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 14:11:31 »

Köszi!
Nógrád megyei vagyok, de szoktam Pestre menni ( A Focus-omat abból a szalonból vettem ).
Köszi a tanácsaidat!
Naplózva

Mondeo III. Tdci Facelift 115 LE 2003 kombi
opre
Vendég
« Új hozzászólás #4327 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 15:00:25 »

Sziasztok!

Gondolkodom mostanában néhány extra beszereltetésén az autóba. Kellene egy Trip computer, egy tolató radar (olyan ami a méterben mutatja a távolságot) és egy tempomat. Tudna valaki segíteni abban, hogy ezek nagyságrendileg mennyibe kerülnek, és hogy merre érdemes őket beszerezni?

Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4328 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 15:02:21 »

Sziasztok!

Gondolkodom mostanában néhány extra beszereltetésén az autóba. Kellene egy Trip computer, egy tolató radar (olyan ami a méterben mutatja a távolságot) és egy tempomat. Tudna valaki segíteni abban, hogy ezek nagyságrendileg mennyibe kerülnek, és hogy merre érdemes őket beszerezni?



nos tempomat ugyben asszem tok segiteni. Eloszoris latnom kene a gepet. BPesti vagy ?
Naplózva

blah blah blah
opre
Vendég
« Új hozzászólás #4329 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 15:20:55 »

nos tempomat ugyben asszem tok segiteni. Eloszoris latnom kene a gepet. BPesti vagy ?


Igen. XI.kerület
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4330 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 15:25:16 »


Igen. XI.kerület

ha gondolod gurulj el hozzam melohelyre. 11ker hengermalom ut 43.
Akar most is. Vagy ha nem jau megbezsleunk masik idopontot.
Naplózva

blah blah blah
opre
Vendég
« Új hozzászólás #4331 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 15:27:08 »

ha gondolod gurulj el hozzam melohelyre. 11ker hengermalom ut 43.
Akar most is. Vagy ha nem jau megbezsleunk masik idopontot.

Nekem jó most. Tudsz küldeni PM-ben egy telefonszámot? Rádcsörgök ha odérek.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4332 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 15:37:10 »

Nekem jó most. Tudsz küldeni PM-ben egy telefonszámot? Rádcsörgök ha odérek.

kuttem...4ig melozom. Jo lenne ha minnel hamarabb tudnal jonni. Sajna 4 utan mar dolgom van  szomoru1
Naplózva

blah blah blah
opre
Vendég
« Új hozzászólás #4333 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 16:35:06 »

kuttem...4ig melozom. Jo lenne ha minnel hamarabb tudnal jonni. Sajna 4 utan mar dolgom van  szomoru1

Na ezt már csak a találka után olvastam. Sikerült 4ig odaérnem? Nem is néztem az órát. :-)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4334 Dátum: 2008.12.04 csütörtök, 22:53:33 »

Na ezt már csak a találka után olvastam. Sikerült 4ig odaérnem? Nem is néztem az órát. :-)

hehe en sem  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4335 Dátum: 2008.12.05 péntek, 12:29:11 »

Sziasztok!

Szedett már szét vki kormányt, illetve a kis műanyag (alunak álcázott) borításokat? Mennyire hajlamos az eltörni? Két félből van, igaz? Mit kell nyomni és hogy, hogy ne karcoljam meg?
Előre is köszi!
SS
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4336 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:02:54 »

Sziasztok!

Szedett már szét vki kormányt, illetve a kis műanyag (alunak álcázott) borításokat? Mennyire hajlamos az eltörni? Két félből van, igaz? Mit kell nyomni és hogy, hogy ne karcoljam meg?
Előre is köszi!
SS
Nem szedtem szét, érdemben hozzászólni nem tudok, de miért akarod megbontani?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4337 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:08:29 »

Nem szedtem szét, érdemben hozzászólni nem tudok, de miért akarod megbontani?

Találtam egy olyan kormányt, mint a tiédben van, de nekem van benne váltókapcsoló is. A kérdés az, hogy ezeket a műanyag látványelemeket át lehet-e varázsolni az egyikről a másikra, azaz a váltókapcsoló a műanyag látványelemben van-e kiképezve, vagy a kormány alaplemezén van vmi fogadó, amibe belemegy?
Nem tudom érthető-e? Roll Eyes
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4338 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:11:56 »

Találtam egy olyan kormányt, mint a tiédben van, de nekem van benne váltókapcsoló is. A kérdés az, hogy ezeket a műanyag látványelemeket át lehet-e varázsolni az egyikről a másikra, azaz a váltókapcsoló a műanyag látványelemben van-e kiképezve, vagy a kormány alaplemezén van vmi fogadó, amibe belemegy?
Nem tudom érthető-e? Roll Eyes

A kismacskában csak komplett kormánykerék van, így az sajna nem ad támpontot. Nem lehet (legalábbis én nem találtam) külön ilyen műanyag borítást kapni, így értelemszerűen más cikkszámot hoz a kormányváltósra, mint a simára, csak az a kérdés, belül van-e különbség...
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4339 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:18:51 »

Találtam egy olyan kormányt, mint a tiédben van, de nekem van benne váltókapcsoló is. A kérdés az, hogy ezeket a műanyag látványelemeket át lehet-e varázsolni az egyikről a másikra, azaz a váltókapcsoló a műanyag látványelemben van-e kiképezve, vagy a kormány alaplemezén van vmi fogadó, amibe belemegy?
Nem tudom érthető-e? Roll Eyes
Magyarán: neked sima bőrkormányod van kormányváltóval, és találtál egy bőr-fa kormányt, ami kormányváltó nélküli. Ebből akarsz kihozni egy bőr-fa kormányt, kormányváltóval? Roll Eyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4340 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:28:43 »

Magyarán: neked sima bőrkormányod van kormányváltóval, és találtál egy bőr-fa kormányt, ami kormányváltó nélküli. Ebből akarsz kihozni egy bőr-fa kormányt, kormányváltóval? Roll Eyes

Így-így... Wink

Szép magyar szóval executive-osítani szeretném a kormányt...
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #4341 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:31:53 »

Így-így... Wink

Szép magyar szóval executive-osítani szeretném a kormányt...

F1-ben nem vót executive, csak business csomag...
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4342 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:35:26 »

F1-ben nem vót executive, csak business csomag...

Annyi baj legyen. Akkor bizniszesíteni. Ez sem szebb szó egy szemernyit sem...

(Egyébként az F1-en nem volt elöl-hátul a lökösön krómlemez, azóta meg valahogy rákerült az is... Wink)
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #4343 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:37:34 »

Annyi baj legyen. Akkor bizniszesíteni. Ez sem szebb szó egy szemernyit sem...

(Egyébként az F1-en nem volt elöl-hátul a lökösön krómlemez, azóta meg valahogy rákerült az is... Wink)

 wave

Nem tudom honnan van ennyi enegiád, de sok embernek megspórolsz upgrade utána járási időt az biztos... eljen
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4344 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:43:48 »

wave

Nem tudom honnan van ennyi enegiád, de sok embernek megspórolsz upgrade utána járási időt az biztos... eljen

Ez is egyfajta szerelem, csak az asszony meg ne tudja vigyor3

Hétvégén szétkapom a kormányt (remélem a légzsák nem fog kinyílni...), akkor aztán mindenre fény derül (kivéve, ha csak este fogom tudni csinálni... smile)
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4345 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:49:26 »

Ez is egyfajta szerelem, csak az asszony meg ne tudja vigyor3

Hétvégén szétkapom a kormányt (remélem a légzsák nem fog kinyílni...), akkor aztán mindenre fény derül (kivéve, ha csak este fogom tudni csinálni... smile)
Ha lekötöd az aksit, biztos nem száll el a lufi, legfeljebb ha leszúrod a csavarhúzóval  vigyor3
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4346 Dátum: 2008.12.05 péntek, 13:58:20 »

Ha lekötöd az aksit, biztos nem száll el a lufi, legfeljebb ha leszúrod a csavarhúzóval  vigyor3

Ebben bízok én is.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4347 Dátum: 2008.12.05 péntek, 14:12:00 »

Így-így... Wink

Szép magyar szóval executive-osítani szeretném a kormányt...
Egy hülye ötlet. Nem lehet a fakormány fa részét beleaplikálni a bőrkormány azon részébe, ahova a fa kéne?  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4348 Dátum: 2008.12.05 péntek, 14:15:17 »

F1-ben nem vót executive, csak business csomag...

De, volt. Pl a Gabóé is az. Sőt, az első pilanattól kezdve volt, csak mo-on valamikor 2004 során jött be.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4349 Dátum: 2008.12.05 péntek, 14:17:44 »

Egy hülye ötlet. Nem lehet a fakormány fa részét beleaplikálni a bőrkormány azon részébe, ahova a fa kéne?  vigyor3

Hát szerintem azt roncsolásmentesen nem lehet leszedni a fém merevítésről. Szerintem azt két oldalról ráteszik, összeragasztják, majd polírozzák. Utólag enyvet szétszedni...kizárt dolog. Inkább a fa reped el.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.