Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 09:40:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591159 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4500 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 07:32:30 »

Sziasztok!

Remélem jó helyre írom a kérdésemet. Úgy néz ki hamarosan tulajdonosa leszek egy 2.2 TDCI Titanium X felszereltségű kombinak. A kérdés és a hozzá tartozó rizsa pedig a következő:
Az ablakemelő modul (ami feltételezem gyári) az eladó szerint kétféleképp is kellene hogy működjön;
1) kulcs ajtóba, majd kb. 4 másodpercig elfordítva tart
2) valamelyik gombbal a távirányítón is el lehet érni az ajtók bezárásakor ablak emelése funkciót
Ezek közül nem igazán sikerült produkálnia egyiket sem teljesen. A kulccsal nem ment, a távirányítóval meg a vezető oldali ablakot nem húzta fel, de a többit igen (még a tetőablakot is).
Ez most hiba, vagy valami beállítás/programozás kérdése?
A távirányítóval ki is lehet nyitni az ablakokat, ahol viszont a tetőablakot is nyitotta, amire az eladó szintén rácsodálkozott, mert szerinte ezt nem kellene neki...
Vélemények?
Köszi előre is!

Amelyik ablakot nem húzta fel, az nincs beprogramozva. Lehúzod, majd felhúzod, és amikor felért, elengeded a gombot, majd ismét megnyomod kb 2 másodpercre.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #4501 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 09:44:47 »

Hello

Van valakinek használaiti utasitás/kézikönyv magyarul mkIII-as 1 es faceliftes mondihoz? Az enyém németországból lett behozatva...s valamennyire azért megy a német...na de ennyire!:)

Ma vittem Vik - hez az autót, s mondta, hogy a forumon is fent van valahol pdf-ben, de én nem igazán találom...ha valakinek van vagy a forumon lévő helyét tudja kérem irjon!

Köszke
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4502 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 09:59:56 »

Hello

Van valakinek használaiti utasitás/kézikönyv magyarul mkIII-as 1 es faceliftes mondihoz? Az enyém németországból lett behozatva...s valamennyire azért megy a német...na de ennyire!:)

Ma vittem Vik - hez az autót, s mondta, hogy a forumon is fent van valahol pdf-ben, de én nem igazán találom...ha valakinek van vagy a forumon lévő helyét tudja kérem irjon!

Köszke

A fórumon csak facelift előtti van fenn. Én a Ford KK-Eu kft.-től kértem telefonon, és ingyen küldtek (3 éve). Tavaly már azt írta vki, hogy pénzt kértek érte. Szerintem egy telefont megér.
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #4503 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 10:04:09 »

Hello

Van valakinek használaiti utasitás/kézikönyv magyarul mkIII-as 1 es faceliftes mondihoz? Az enyém németországból lett behozatva...s valamennyire azért megy a német...na de ennyire!:)

Ma vittem Vik - hez az autót, s mondta, hogy a forumon is fent van valahol pdf-ben, de én nem igazán találom...ha valakinek van vagy a forumon lévő helyét tudja kérem irjon!

Köszke

Nem tudom miben más a faceliftesé, elküldtem mélben a facelift előttit. integet2
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4504 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 10:08:19 »

Nem tudom miben más a faceliftesé, elküldtem mélben a facelift előttit. integet2
Csak annyiban, amennyiben más a faceliftes járgány, mint az azelőtti... vigyor3 wave
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #4505 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 10:09:32 »

Csak annyiban, amennyiben más a faceliftes járgány, mint az azelőtti... vigyor3 wave

Na jó, de gondolom a zöme ugyanaz, hátha tudja használni.
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4506 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 10:35:32 »

Na jó, de gondolom a zöme ugyanaz, hátha tudja használni.

Így van. A zöme stimmel, csak néhány dolog hiányzik.
Naplózva
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #4507 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 10:43:14 »

Köszi srácok!

Balázs megkaptam a mailt le is töltöttem...ezer hála és köszönet!

Üdv taps worship
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #4508 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 10:54:25 »

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy fényszórómosómról ma reggelre rejtélyes körülmények között eltűnt a műanyag téglalap alakú kis fedőlemezke. Hol lehet ilyet nem méregdrágán beszerezni? Alapból fekete és színre kell fújatni utólag? Köszi
2000-3000Ft/db vegyél hozzá festéket is Wyctortól. Szépen le tudod fényezni magadnak is, ha jól csinálod. Én pl. vettem 4db-ot, lefényeztem, legyen tartalék Smiley
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #4509 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 10:57:04 »

Nem az van, hogy egyből mossa a lámpát is?
Én ugye nem látom mit csinál, mert bent ülök Cheesy De mikor megvettem a kocsit, egy hétre rá mentem Wyctor-hoz, ő monda hogy máködik, akkor ő beült a kocsimba, lámpa fel, spriccolás, és emlékeim szerint egyből emelkedett ki a lámpamosó pöcök is.
Nem spriccol egyből. Kb 5mp, ahogy Angel is írta. Elvileg látnod kellene bentről is, hogy dolgozik. Nekem egész vízpermet felhő keletkezik a fényszóróról visszapattanó mosófolyadékból.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #4510 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 11:06:29 »

Köszi srácok!

Balázs megkaptam a mailt le is töltöttem...ezer hála és köszönet!

Üdv taps worship

Szívesen! eljen
Naplózva
kim001
Vendég
« Új hozzászólás #4511 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 20:53:52 »

Üdv mindenkinek! wave Örülök, hogy Rátok találtam! Az elmúlt hetekben sokat tanultam Tőletek  worship,pedig csak néhány száz hozzászólást olvastam vissza...Köszönöm !
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #4512 Dátum: 2009.01.29 csütörtök, 21:06:14 »

Üdv mindenkinek! wave Örülök, hogy Rátok találtam! Az elmúlt hetekben sokat tanultam Tőletek  worship,pedig csak néhány száz hozzászólást olvastam vissza...Köszönöm !
Üdv a csapatban! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
opre
Vendég
« Új hozzászólás #4513 Dátum: 2009.01.31 szombat, 10:08:51 »

Szia Zacci (és egyébként mindenki más is, csak ez a hozzászólás most Zaccihoz idéződik)!

Néhány hónap kihagyás után (ilyenolyan mondvacsinált ürügyekkel) újra itt. És eltökélten szeretném végre berakni az autóba a tempomatot amiről december elején beszéltünk. Le tudnád írni nekem, hogy mik azok az alkatrészek amiket érdemes megrendelni a Wyctortól, és mi az amit érdemes bontóból beszerezni?

Köszönöm
Naplózva
Docens
Vendég
« Új hozzászólás #4514 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 10:18:23 »

Sziasztok Klubtagok!

Néhány év olvasgatás után regisztráltam végre ( amiben közrejátszott némi zárelhalás is ) Gondoltam két mondival a garázsban már itt az ideje. ( 1999 1.8 benya 214.000 km , 2005 2.0 olajos  93.000 km).

Szóval üdv!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4515 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 10:35:56 »

Sziasztok Klubtagok!

Néhány év olvasgatás után regisztráltam végre ( amiben közrejátszott némi zárelhalás is ) Gondoltam két mondival a garázsban már itt az ideje. ( 1999 1.8 benya 214.000 km , 2005 2.0 olajos  93.000 km).

Szóval üdv!

Sok szeretettel üdvözlünk!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
flala
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 569


Az egészség természetes!


WWW
« Új hozzászólás #4516 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 11:19:09 »

Sziasztok Klubtagok!

Néhány év olvasgatás után regisztráltam végre ( amiben közrejátszott némi zárelhalás is ) Gondoltam két mondival a garázsban már itt az ideje. ( 1999 1.8 benya 214.000 km , 2005 2.0 olajos  93.000 km).

Szóval üdv!

Üdv a Csapatban! integet2
Naplózva

MKIII Mondeo Kombi 2,0 TDCi Ghia, 2005/06
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #4517 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 12:22:32 »

Sziasztok Klubtagok!

Néhány év olvasgatás után regisztráltam végre ( amiben közrejátszott némi zárelhalás is ) Gondoltam két mondival a garázsban már itt az ideje. ( 1999 1.8 benya 214.000 km , 2005 2.0 olajos  93.000 km).

Szóval üdv!
Isten hozott ( nem kapkodtál  nyes) a fedélzeten  integet2
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4518 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 17:28:36 »

Sziasztok Klubtagok!

Néhány év olvasgatás után regisztráltam végre ( amiben közrejátszott némi zárelhalás is ) Gondoltam két mondival a garázsban már itt az ideje. ( 1999 1.8 benya 214.000 km , 2005 2.0 olajos  93.000 km).

Szóval üdv!
Üdv a klubban!
Pesti, vagy Pest környéki vagy? Ha igen, akkor valamelyik kocsit el is hozhatod a most pénteki minitalira bemutatni  wave
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4519 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 17:29:36 »

Isten hozott a fedélzeten  integet2
Apum kocsijának GOD-xxx a rendszáma. Mindíg jókat röhögünk, ha valaki az érkezésünkkor azt mondja, hogy "Isten hozott!". Mert tényleg az  hehe
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4520 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 17:38:06 »

Szia Zacci (és egyébként mindenki más is, csak ez a hozzászólás most Zaccihoz idéződik)!

Néhány hónap kihagyás után (ilyenolyan mondvacsinált ürügyekkel) újra itt. És eltökélten szeretném végre berakni az autóba a tempomatot amiről december elején beszéltünk. Le tudnád írni nekem, hogy mik azok az alkatrészek amiket érdemes megrendelni a Wyctortól, és mi az amit érdemes bontóból beszerezni?

Köszönöm


Lattam mar a verdat ? Ha igen, akkor mit mondtam ra ?  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Docens
Vendég
« Új hozzászólás #4521 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 19:40:23 »

Üdv a klubban!
Pesti, vagy Pest környéki vagy? Ha igen, akkor valamelyik kocsit el is hozhatod a most pénteki minitalira bemutatni  wave

Pesten dolgozom, de pénteken autó nélküli vagyok, mert a II-es a cromaxban lesz vizsgán + ződkártya ( Ezt kapja 10. szülinapjára + egy tank benzint) a III-as meg a nejemnél Smiley Ebben az a jó,  hogy amikor viszem vezethetem megint régi, "SzívemCsücske"  pajtásomat.
Naplózva
Khelben
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648



E-mail
« Új hozzászólás #4522 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 20:21:56 »

Jóestét.

Ma olyat csinált nekem az autó, hogy a belső gombra nem nyitotta ki a csomagtartó ajtót. Mivel a kinti nyitó sem működik (már 2-3 hónapja), ezért most csak a kulcsról tudom nyitni a csomagtartót. Mit kell csinálnom, hogy újra jó legyen? Olvasgattam, hogy többeknek volt már ilyen gondja, de megoldást nem találtam a hozzászólásokban.
Naplózva

Ford Mondeo Turnier 2.5 V6 24V Ghia 2004. - Sopron
sesem
Vendég
« Új hozzászólás #4523 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 20:25:20 »

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy hol található a váltó beöntő és leeresző nyílása (2004-es Mondeo 2.0 TDCi 130Le).
Előre is köszönöm.
Naplózva
tomac
Vendég
« Új hozzászólás #4524 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 20:55:18 »

Üdv Mindenkinek!Uj vagyok itt és kedd óta egy Mondeo 2.0 TDCI 2005. 08. Ghia kombi boldog tulajdonosa.Passatról váltottam és nem bántam meg!Sokat segitett döntésemben a forumon irt vélemények olvasgatása.Tetszik az itt tapasztalható segitőkészség és szaktudás.Gyakorlatilag egyetlen téma sem maradt számomra nyitott, sőt az első napon már konkrét hasznát tudtam venni a bizt.öv érzékelő kiiktatásáról szóló egyik leirásnak, illetve a fórum által fedeztem fel a Nagyautó kereskedést.Minden be tudtam szerezni jó áron (olaj, szűrők, spéci gyári disztárcsák)teljesen korrektek.Felvettem a kapcsolatot vik-kel is aki készsésgesen elvállalta a gép szervizelését!
Szóval szuper minden, tök jó a forum!A gépről az első 250 kilométer után röviden és tömören: dinamikus, kényelmes, ergonómikus.Némi megszokást igényel, de imádom!  wave
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #4525 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 21:13:11 »

Jóestét.

Ma olyat csinált nekem az autó, hogy a belső gombra nem nyitotta ki a csomagtartó ajtót. Mivel a kinti nyitó sem működik (már 2-3 hónapja), ezért most csak a kulcsról tudom nyitni a csomagtartót. Mit kell csinálnom, hogy újra jó legyen? Olvasgattam, hogy többeknek volt már ilyen gondja, de megoldást nem találtam a hozzászólásokban.
Ha csak mechanikusan nyílik, elektromos hibája lesz. A fedélkapcsoló szokott bedögleni, lehet a már itt is leírtak alapján javítani. Ha bentről sem megy, néznék biztosítékot meg érintkezést a fedélben.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #4526 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 21:17:18 »

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy hol található a váltó beöntő és leeresző nyílása (2004-es Mondeo 2.0 TDCi 130Le).
Előre is köszönöm.

A beöntő=a szintjelzővel és egy csavar a váltó elején. Leeresztője ha jól tudom nincs, csak a fedelet lehet levenni a váltó aljáról. A gyár szerint nem kell cserélni..... Én kicserélem 60e ként
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4527 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 21:39:12 »

Üdv Mindenkinek!Uj vagyok itt és kedd óta egy Mondeo 2.0 TDCI 2005. 08. Ghia kombi boldog tulajdonosa.Passatról váltottam és nem bántam meg!Sokat segitett döntésemben a forumon irt vélemények olvasgatása.Tetszik az itt tapasztalható segitőkészség és szaktudás.Gyakorlatilag egyetlen téma sem maradt számomra nyitott, sőt az első napon már konkrét hasznát tudtam venni a bizt.öv érzékelő kiiktatásáról szóló egyik leirásnak, illetve a fórum által fedeztem fel a Nagyautó kereskedést.Minden be tudtam szerezni jó áron (olaj, szűrők, spéci gyári disztárcsák)teljesen korrektek.Felvettem a kapcsolatot vik-kel is aki készsésgesen elvállalta a gép szervizelését!
Szóval szuper minden, tök jó a forum!A gépről az első 250 kilométer után röviden és tömören: dinamikus, kényelmes, ergonómikus.Némi megszokást igényel, de imádom!  wave
Üdv a klubban! wave

Örülök hogy ennyi infót sikerült összeszedni itt, és hogy tetszik a hangulat. Sok balesetmentes kilométert kívánok a kocsihoz!! eljen
Ja, és ha Pesti vagy Pest környéki vagy, és péntek 17:00-tól ráérsz, akkor várunk a Lurdy-ház parkolójába a minitalira, hogy bemutathasd a gépet. Biztos szép!
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #4528 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 21:57:24 »

Üdv Mindenkinek!Uj vagyok itt és kedd óta egy Mondeo 2.0 TDCI 2005. 08. Ghia kombi boldog tulajdonosa.Passatról váltottam és nem bántam meg!Sokat segitett döntésemben a forumon irt vélemények olvasgatása.Tetszik az itt tapasztalható segitőkészség és szaktudás.Gyakorlatilag egyetlen téma sem maradt számomra nyitott, sőt az első napon már konkrét hasznát tudtam venni a bizt.öv érzékelő kiiktatásáról szóló egyik leirásnak, illetve a fórum által fedeztem fel a Nagyautó kereskedést.Minden be tudtam szerezni jó áron (olaj, szűrők, spéci gyári disztárcsák)teljesen korrektek.Felvettem a kapcsolatot vik-kel is aki készsésgesen elvállalta a gép szervizelését!
Szóval szuper minden, tök jó a forum!A gépről az első 250 kilométer után röviden és tömören: dinamikus, kényelmes, ergonómikus.Némi megszokást igényel, de imádom!  wave
Üdv a klubban . Sok hiba ,és baleset mentes kilométert  wave
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
tomac
Vendég
« Új hozzászólás #4529 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 22:06:30 »

Üdv a klubban! wave

Örülök hogy ennyi infót sikerült összeszedni itt, és hogy tetszik a hangulat. Sok balesetmentes kilométert kívánok a kocsihoz!! eljen
Ja, és ha Pesti vagy Pest környéki vagy, és péntek 17:00-tól ráérsz, akkor várunk a Lurdy-ház parkolójába a minitalira, hogy bemutathasd a gépet. Biztos szép!

Köszi a meghivást!Megpróbálok ott lenni, de gyanitom a munka közbe szól.Az ótó szószerinti munkaeszközöm is. vigyor2
Naplózva
flala
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 569


Az egészség természetes!


WWW
« Új hozzászólás #4530 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 22:16:04 »

Üdv Mindenkinek!Uj vagyok itt ...

Üdv közöttünk! integet2
Naplózva

MKIII Mondeo Kombi 2,0 TDCi Ghia, 2005/06
Gyurka
Vendég
« Új hozzászólás #4531 Dátum: 2009.02.02 hétfő, 23:09:53 »

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy hol található a váltó beöntő és leeresző nyílása (2004-es Mondeo 2.0 TDCi 130Le).
Előre is köszönöm.

Ha 6 sebességes a váltód, a bal oldali kereket le kell venni, csak onnan látszik a szintjelző csavar, és csak onnét lehet kitekerni is, Torx belsőnyílásu. Alatta a leeresztő csavar, kb 2cm, hely van a bölcső és a csavarhely között. integet2
Naplózva
Khelben
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648



E-mail
« Új hozzászólás #4532 Dátum: 2009.02.03 kedd, 07:42:11 »

Ha csak mechanikusan nyílik, elektromos hibája lesz. A fedélkapcsoló szokott bedögleni, lehet a már itt is leírtak alapján javítani. Ha bentről sem megy, néznék biztosítékot meg érintkezést a fedélben.

hát a távirányító szerintem elektromosan nyitja. mechanikusan nem is lehet nyitni, nincs kulcslyuk.
Naplózva

Ford Mondeo Turnier 2.5 V6 24V Ghia 2004. - Sopron
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4533 Dátum: 2009.02.03 kedd, 08:42:41 »

hát a távirányító szerintem elektromosan nyitja. mechanikusan nem is lehet nyitni, nincs kulcslyuk.

Ha nincs kulcslyuk, akkor a mikrokapcsoló ment tönkre a csomiajtóban. Vagy 7e-ért kicseréled a komplett kapcsolót, vagy ahogy asszem Alf írta, szétszeded, és kicseréled benne a mikrokapcsolót. Ő minha egérből vette volna ki.
Egyébként én is szétszedtem a régi kapcsolómat és a fém érintkezőn elég sok fehér por (hasonló, mint az aksisarun) volt, úgyhogy lehet, hogy egy tisztítás is segíthet...
Naplózva
Khelben
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648



E-mail
« Új hozzászólás #4534 Dátum: 2009.02.03 kedd, 09:00:30 »

Ha nincs kulcslyuk, akkor a mikrokapcsoló ment tönkre a csomiajtóban. Vagy 7e-ért kicseréled a komplett kapcsolót, vagy ahogy asszem Alf írta, szétszeded, és kicseréled benne a mikrokapcsolót. Ő minha egérből vette volna ki.
Egyébként én is szétszedtem a régi kapcsolómat és a fém érintkezőn elég sok fehér por (hasonló, mint az aksisarun) volt, úgyhogy lehet, hogy egy tisztítás is segíthet...

Oké, utánanézek ennek. Kapcsolókiszedésről valami leírást találok valamerre?
Naplózva

Ford Mondeo Turnier 2.5 V6 24V Ghia 2004. - Sopron
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #4535 Dátum: 2009.02.03 kedd, 09:02:55 »

Oké, utánanézek ennek. Kapcsolókiszedésről valami leírást találok valamerre?
Én kicseréztem a csomiajtóban a mikrokapcsit.Tettem is be asszem az mk3 topicba egy leírást róla.......megkeresem. Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Khelben
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648



E-mail
« Új hozzászólás #4536 Dátum: 2009.02.03 kedd, 09:10:14 »

megkeresem. Wink wave

Köszönöm.

Más: tolatóradar kellene (az asszony miatt  vigyor3) tudtok valami jót, kipróbáltat ajánlani? Olyan kéne, ami előre-hátra néz (neaddjisten oldalra is) és rendesen működik, nem csicsás, illik a kocsiba, stb...
Naplózva

Ford Mondeo Turnier 2.5 V6 24V Ghia 2004. - Sopron
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4537 Dátum: 2009.02.03 kedd, 09:27:34 »

Köszönöm.

Más: tolatóradar kellene (az asszony miatt  vigyor3) tudtok valami jót, kipróbáltat ajánlani? Olyan kéne, ami előre-hátra néz (neaddjisten oldalra is) és rendesen működik, nem csicsás, illik a kocsiba, stb...
Styleair-nek van olyan radarja, ami néz előre is. Kérdezd meg tőle. Igaz neki Mk2 van.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4538 Dátum: 2009.02.03 kedd, 09:29:38 »

Styleair-nek van olyan radarja, ami néz előre is. Kérdezd meg tőle. Igaz neki Mk2 van.
Lehet, hogy nem fogja ajánlani  szomoru1
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #4539 Dátum: 2009.02.03 kedd, 09:30:06 »

Köszönöm.

Megtaláltam:
http://mondeoforum.camelcom.hu/index.php?topic=12.msg325005#msg325005
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Khelben
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648



E-mail
« Új hozzászólás #4540 Dátum: 2009.02.03 kedd, 09:54:54 »

Megtaláltam:

 worship
Naplózva

Ford Mondeo Turnier 2.5 V6 24V Ghia 2004. - Sopron
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4541 Dátum: 2009.02.03 kedd, 10:48:15 »

Lehet, hogy nem fogja ajánlani  szomoru1
Nem jött be neki? Nekem szerdán mesélte, akkor tetszett neki.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4542 Dátum: 2009.02.03 kedd, 11:11:25 »

Nem jött be neki? Nekem szerdán mesélte, akkor tetszett neki.
Már kicseréltette a 2. tönkrement radart?  smile
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #4543 Dátum: 2009.02.03 kedd, 11:56:27 »

Lehet, hogy nem fogja ajánlani  szomoru1
Biztos , pláne a céget .
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #4544 Dátum: 2009.02.03 kedd, 23:00:15 »

hát a távirányító szerintem elektromosan nyitja. mechanikusan nem is lehet nyitni, nincs kulcslyuk.
Vazze, benéztem, bocs. Nem mindegy, hogy kulcsról v. kulccsal. Ha a távirányítóról nyílik, akkor kapcsoló, de nem értem, hogy az utastéri gombról miért nem müxik.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4545 Dátum: 2009.02.03 kedd, 23:01:59 »

hát a távirányító szerintem elektromosan nyitja. mechanikusan nem is lehet nyitni, nincs kulcslyuk.

Az enyémen van kulcslyuk. Nézz csak alá.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4546 Dátum: 2009.02.04 szerda, 08:00:51 »

Az enyémen van kulcslyuk. Nézz csak alá.

Khelbennek kombija van és azokon csak lyuk van nincs mögötte zár. be is van fenekelve.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
flala
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 569


Az egészség természetes!


WWW
« Új hozzászólás #4547 Dátum: 2009.02.04 szerda, 08:16:52 »

Khelbennek kombija van és azokon csak lyuk van nincs mögötte zár. be is van fenekelve.

Az enyémen még lyuk sincs (szintén kombi)
Naplózva

MKIII Mondeo Kombi 2,0 TDCi Ghia, 2005/06
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4548 Dátum: 2009.02.04 szerda, 08:49:25 »

Khelbennek kombija van és azokon csak lyuk van nincs mögötte zár. be is van fenekelve.

Kisporoltak belole a kulcsos zarat.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4549 Dátum: 2009.02.04 szerda, 08:49:42 »

Az enyémen még lyuk sincs (szintén kombi)

A tiedbol meg a lyukat is kisporoltak  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.