Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 21:32:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591699 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4600 Dátum: 2009.03.03 kedd, 13:27:31 »

Sziasztok!

2005-ös 2.2 TDCI (talán titanium x) kombi tulajdonosa vagyok (már írtam egyszer pár hete ablakemelés-programozás kérdés). Lenne pár kérdésem:

1) Városban használom az autót 99%-ban, és ebből legtöbbször kb. 15 km körüli utakat megyek (munkahely-lakóhely), és a fogyasztásom néha 11 liter körülre is felmegy (nem a pillanatnyi, hanem kb 500 km-re vetítve). Nem nagyon szoktam küldeni az autót, de néha azért egy-egy előzésnél odalépek. 18"-os 225-ös Bridgestone Potenza gumik vannak a gépen. Szerintetek normális a fogyasztás, és ha nem ,it javasoltok?

2) Voltam olyan balga, hogy fennhagytam a nagy hóesés idejére a nyári gumikat (lásd előző kérdés), és elkaptam egy Citroen Berlingó hátsó lökösét egy felúszás után. Ugyan próbáltam elkerülni az ütközést de már nem jött össze, az első lökös oldalából kitört egy nagyobb tenyérnyi rész, illetve a lámpa is lóg egy kicsit, mert egy tartófülecske letört. A kérdés pedig: olvastam a napokban a Smile Repair-ről, szerintetek érdemes vele foglalkozni, vagy inkább szerezzek be új lököst? (mennyibe fájhat egy új első lökös fényezve, illetve ilyet érdemes bontóban nézni?)

Üdv, és köszi előre is!
Tamás
1) Ez a 11l fogyasztási érték ez számolt, vagy fed.comp szerinti? Ha előbbi, akkor ott valami nincs rendjén, ha utóbbi, akkor ne törődj vele. Nekem igaz csak 2.0 TDCi, én is 95% városban használom (Pest), valamikor csak ilyen 2-3 km utakra, télen nyáron, és nekem 8l alatt marad a fogyasztás. Átlagban 7,4 és 7,9 között van, számolva. Nyáron nekem is 225-ös 18"-os gumijaim vannak.

2) ha a bontóban találsz olyan színű sértetlen első lökhárítót mint a tied, akkor vedd meg, és cseréld ki. Ha nem, akkor keresd a fórumon Wyctor-t, ő tud szerezni gyárit, amit aztán fényeztetsz, és felszerelhetsz. Smile Repair-t nem tudom micsoda.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4601 Dátum: 2009.03.03 kedd, 14:19:46 »

Sziasztok!

2005-ös 2.2 TDCI (talán titanium x) kombi tulajdonosa vagyok (már írtam egyszer pár hete ablakemelés-programozás kérdés). Lenne pár kérdésem:

1) Városban használom az autót 99%-ban, és ebből legtöbbször kb. 15 km körüli utakat megyek (munkahely-lakóhely), és a fogyasztásom néha 11 liter körülre is felmegy (nem a pillanatnyi, hanem kb 500 km-re vetítve). Nem nagyon szoktam küldeni az autót, de néha azért egy-egy előzésnél odalépek. 18"-os 225-ös Bridgestone Potenza gumik vannak a gépen. Szerintetek normális a fogyasztás, és ha nem ,it javasoltok?

2) Voltam olyan balga, hogy fennhagytam a nagy hóesés idejére a nyári gumikat (lásd előző kérdés), és elkaptam egy Citroen Berlingó hátsó lökösét egy felúszás után. Ugyan próbáltam elkerülni az ütközést de már nem jött össze, az első lökös oldalából kitört egy nagyobb tenyérnyi rész, illetve a lámpa is lóg egy kicsit, mert egy tartófülecske letört. A kérdés pedig: olvastam a napokban a Smile Repair-ről, szerintetek érdemes vele foglalkozni, vagy inkább szerezzek be új lököst? (mennyibe fájhat egy új első lökös fényezve, illetve ilyet érdemes bontóban nézni?)

Üdv, és köszi előre is!
Tamás
Na igen 15km-t meg lehet tenni 6 perc alatt is meg 3 óra alatt is.A városi fogyasztás számításnak nem sok értelme van,inkább csak leparáztatod magad vele.
Ha nem is kell elhagynod a várost,azért szánj rá egy pár órát hétvégén!
Tankold csurig az autót,keres egy autópályát,vagy valami hasonló jelegű utat(magyarország földrajzi adotságai miatt csak az autópálya marad)
Berakod 5-dikbe vagy mittom én mennyi sebesség van a verdán 120-130km/h.mész 200km,majd megint csurig tankolod.Ha 5 liter körüli érték jön ki akkor semmi baja a verdának.
Volt a közel multban egy fiatal ember akinek hónapokon keresztül próbáltuk kitalálni hogy miért fogyaszt sokat a kocsija.
Míg végül kiderült hogy túlnyomó részt a Nyugati és a Blaha között szokott közlekedni. hehe
Egy 1,5 tonnás vas nem tudd a városi forgalomban 5 litert enni!
 
A müanyag javitásról meg az a véleményem hogy:sokkal olcsobb mint az új!De a le és felszerelést ki kell fizetni,és következő koccanásnál,megint el fog törni ugyan ott,és újra kell fényezni!
A gyári lökös,összefüggő müanyag szerkezete,kb 30km/h-ig nem törik.
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.03 kedd, 14:31:25 írta gostrada » Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4602 Dátum: 2009.03.03 kedd, 14:41:28 »

Volt a közel multban egy fiatal ember akinek hónapokon keresztül próbáltuk kitalálni hogy miért fogyaszt sokat a kocsija.
Míg végül kiderült hogy túlnyomó részt a Nyugati és a Blaha között szokott közlekedni. hehe
Egy 1,5 tonnás vas nem tudd a városi forgalomban 5 litert enni!
Na azért az a fiatal ember nem csak ennyire rövid távokon használja  hehe Bár tényleg főleg városban megy vele.
És ez a fiatal ember kipróbálta autópályán 6.-ban 130-al, és nem 5 körüli érték jött ki, hanem 6,69.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4603 Dátum: 2009.03.03 kedd, 14:49:26 »

Na azért az a fiatal ember nem csak ennyire rövid távokon használja  hehe Bár tényleg főleg városban megy vele.
És ez a fiatal ember kipróbálta autópályán 6.-ban 130-al, és nem 5 körüli érték jött ki, hanem 6,69.
Wink
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4604 Dátum: 2009.03.03 kedd, 14:56:07 »

Na azért az a fiatal ember nem csak ennyire rövid távokon használja  hehe Bár tényleg főleg városban megy vele.
És ez a fiatal ember kipróbálta autópályán 6.-ban 130-al, és nem 5 körüli érték jött ki, hanem 6,69.
Bár nekem jönne ki 6,69, ráadásul még a lé is drágább már mint a tiédbe  vigyor3
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4605 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:13:58 »

Bár nekem jönne ki 6,69, ráadásul még a lé is drágább már mint a tiédbe  vigyor3
Most igen. De az elmúlt 1,5 évben nem így volt. Meg te úgyis pálinkával üzemelsz  eplus2
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4606 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:22:27 »

Most igen. De az elmúlt 1,5 évben nem így volt. Meg te úgyis pálinkával üzemelsz  eplus2
Ezt a szót hallani sem akarom, már forog is a gyomrom  eplus2 Inkább töltöttem volna a tankba, legfeljebb illatos lett volna a füstje  hehe
Naplózva
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #4607 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:24:28 »

Kösz a gyors választ. Csupa véletlenül nincs meg a szervízkönyv ...

Hát persze, elveszett... hehe
A németek nem olyanok, hogy elvesztik/nem adják oda, stb. Sőt minden számlát meg szoktak őrizni. Az meg milyen kereskedő már aki a kocsi papírjait sem tudja összeszedni?  gun
Az utólagos szervizkönyvek meg...  levele Sokszor annyira gyökerek /saját tapasztalat/, hogy a tulaj bejegyzés Müncheni, a szerviz meg Hamburgi. Életszerű nem?
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #4608 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:30:02 »

Sokszor annyira gyökerek /saját tapasztalat/, hogy a tulaj bejegyzés Müncheni, a szerviz meg Hamburgi. Életszerű nem?

Azért nem lehetetlen./saját tapasztalat/ Wink
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
ftomi76
Vendég
« Új hozzászólás #4609 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:36:45 »

Na igen 15km-t meg lehet tenni 6 perc alatt is meg 3 óra alatt is.A városi fogyasztás számításnak nem sok értelme van,inkább csak leparáztatod magad vele.
Ha nem is kell elhagynod a várost,azért szánj rá egy pár órát hétvégén!
Tankold csurig az autót,keres egy autópályát,vagy valami hasonló jelegű utat(magyarország földrajzi adotságai miatt csak az autópálya marad)
Berakod 5-dikbe vagy mittom én mennyi sebesség van a verdán 120-130km/h.mész 200km,majd megint csurig tankolod.Ha 5 liter körüli érték jön ki akkor semmi baja a verdának.
Volt a közel multban egy fiatal ember akinek hónapokon keresztül próbáltuk kitalálni hogy miért fogyaszt sokat a kocsija.
Míg végül kiderült hogy túlnyomó részt a Nyugati és a Blaha között szokott közlekedni. hehe
Egy 1,5 tonnás vas nem tudd a városi forgalomban 5 litert enni!
 
A müanyag javitásról meg az a véleményem hogy:sokkal olcsobb mint az új!De a le és felszerelést ki kell fizetni,és következő koccanásnál,megint el fog törni ugyan ott,és újra kell fényezni!
A gyári lökös,összefüggő müanyag szerkezete,kb 30km/h-ig nem törik.

Nos, igaz, az átlagsebesség 23-25 körül volt ebben az időszakban...
A gépjármű egyébként 6 sebességes Smiley, bár városban még néha az 5-ik is sok...

Műanyag: kb 10-el kaptam el a Berlingo hátsó lökösének kiugró sarkát. és így is szépen kitört a lökösből egy tenyérnyi (igaz már inkább oldalán)...talán a frontális koccra jobban ki van képezve
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4610 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:38:25 »

Műanyag: kb 10-el kaptam el a Berlingo hátsó lökösének kiugró sarkát. és így is szépen kitört a lökösből egy tenyérnyi (igaz már inkább oldalán)...talán a frontális koccra jobban ki van képezve

Ez fugg attol is, hogy eppen mennyi a kulso homerseklet. Hidegben torik mint a ropi...Melegben meg kilagyul, mint a gyurma, ezert nem torik  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
ftomi76
Vendég
« Új hozzászólás #4611 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:42:36 »

1) Ez a 11l fogyasztási érték ez számolt, vagy fed.comp szerinti? Ha előbbi, akkor ott valami nincs rendjén, ha utóbbi, akkor ne törődj vele. Nekem igaz csak 2.0 TDCi, én is 95% városban használom (Pest), valamikor csak ilyen 2-3 km utakra, télen nyáron, és nekem 8l alatt marad a fogyasztás. Átlagban 7,4 és 7,9 között van, számolva. Nyáron nekem is 225-ös 18"-os gumijaim vannak.

2) ha a bontóban találsz olyan színű sértetlen első lökhárítót mint a tied, akkor vedd meg, és cseréld ki. Ha nem, akkor keresd a fórumon Wyctor-t, ő tud szerezni gyárit, amit aztán fényeztetsz, és felszerelhetsz. Smile Repair-t nem tudom micsoda.

Smile repair: http://smilerepair.blog.hu/

A fedélzeti computer sztem nem tévedhetett sokat, mert kb 50 literrel mentem  kb. 500 km-t (oké ez 10 L, de nem csont üres tankra tankoltam, és nem is ürítettem ki teljesen, csakhogy megtudjam mikor mehetek gyalog a legközelebbi benzinkútig  Smiley )
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4612 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:42:55 »

Ezt a szót hallani sem akarom, már forog is a gyomrom  eplus2 Inkább töltöttem volna a tankba, legfeljebb illatos lett volna a füstje  hehe
Úgyértem alkohollal hajtod.  Wink
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4613 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:46:19 »

A fedélzeti computer sztem nem tévedhetett sokat, mert kb 50 literrel mentem  kb. 500 km-t (oké ez 10 L, de nem csont üres tankra tankoltam, és nem is ürítettem ki teljesen, csakhogy megtudjam mikor mehetek gyalog a legközelebbi benzinkútig  Smiley )
A fed.comp nem épp a leg megbízhatóbb valami. Nekem mindíg 6,8 és 7,1 között mutat, tankolni meg majd' egy literrel többet szoktam. A számolt értéknek higgy.
Amúgy ha mész, és a sárga benzinkút ikon felgyullad, akkor még 80km-t tudsz megtenni. És ha a visszaszámlálód 0-t mutat, egy olyan min. 10 km még akkor is hátravan.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #4614 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:51:41 »

Azért nem lehetetlen./saját tapasztalat/ Wink
Műszaki ember lévén, én sem zárom ki a lehetetlent.  Wink De az, hogy az elveszett, de valami csoda folytán előkerült szervizkönyv alapján, felhívom a kinti eladó/szerviz céget és még csak nem is hallottak a vasról az már elég meggyőző.  action
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #4615 Dátum: 2009.03.03 kedd, 15:57:35 »

Műszaki ember lévén, én sem zárom ki a lehetetlent.  Wink De az, hogy az elveszett, de valami csoda folytán előkerült szervizkönyv alapján, felhívom a kinti eladó/szerviz céget és még csak nem is hallottak a vasról az már elég meggyőző.  action
Meg worship adom worship magam. worship Ez így  ebben a formában elég meggyőző. taps
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
Szilo
Vendég
« Új hozzászólás #4616 Dátum: 2009.03.03 kedd, 23:22:34 »

Hát persze, elveszett... hehe
A németek nem olyanok, hogy elvesztik/nem adják oda, stb. Sőt minden számlát meg szoktak őrizni. Az meg milyen kereskedő már aki a kocsi papírjait sem tudja összeszedni?  gun
Az utólagos szervizkönyvek meg...  levele Sokszor annyira gyökerek /saját tapasztalat/, hogy a tulaj bejegyzés Müncheni, a szerviz meg Hamburgi. Életszerű nem?


Szerencsére (? soha nem tudjuk meg...) sikerült lebeszélnem a srácot.
Nem is az autóval volt a legnagyobb zűr, hanem a nepperekkel.
Az az ember aki foglalkozott velünk az még so-so, de hátul
egy Touaregekkel meg X5-ökkel rogyásig pakolt garázsban boxolt (!!! boxzsák)
két szimpatikus szekrényajtó, na gondoltam, gyerek itt reklamálj ha gond lesz...

Sebaj, holnap megynük fehérvárra, talán több szerencsével járunk.
Bár jobban belegondolva, ha már a második megnézett autó jó lesz, az több mint szerencse...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4617 Dátum: 2009.03.04 szerda, 00:05:04 »

Szerencsére (? soha nem tudjuk meg...) sikerült lebeszélnem a srácot.
Nem is az autóval volt a legnagyobb zűr, hanem a nepperekkel.
Az az ember aki foglalkozott velünk az még so-so, de hátul
egy Touaregekkel meg X5-ökkel rogyásig pakolt garázsban boxolt (!!! boxzsák)
két szimpatikus szekrényajtó, na gondoltam, gyerek itt reklamálj ha gond lesz...

Sebaj, holnap megynük fehérvárra, talán több szerencsével járunk.
Bár jobban belegondolva, ha már a második megnézett autó jó lesz, az több mint szerencse...


Fehérvár... ott aztán van ez meg az vigyor3
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Szilo
Vendég
« Új hozzászólás #4618 Dátum: 2009.03.04 szerda, 00:18:45 »

Fehérvár... ott aztán van ez meg az vigyor3

2004-ben voltunk a Seregélyesi úton az egyik neppernél, egy golfot
néztünk (végül focus lett belőle itt Győrben), rájöttünk hogy hazudik a
csávó, ezután olyan k***aanyázással hajtott ki minket a telepéről, hogy leesett az állunk!
A kereskedő a vevőt! Abszurdisztán.
Amiért holnap megyünk, az elvileg német magánimport.
Majd meglátjuk.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4619 Dátum: 2009.03.04 szerda, 00:36:23 »

2004-ben voltunk a Seregélyesi úton az egyik neppernél, egy golfot
néztünk (végül focus lett belőle itt Győrben), rájöttünk hogy hazudik a
csávó, ezután olyan k***aanyázással hajtott ki minket a telepéről, hogy leesett az állunk!
A kereskedő a vevőt! Abszurdisztán.
Amiért holnap megyünk, az elvileg német magánimport.
Majd meglátjuk.

Hát, majd a többiek írják, de fehérváron van egy kereskedőcsapat... finoman szólva... ha az, amire én gondolok, ott ne vegyél semmit.
Esetleg keress rá a fehérvárra, meg fogod találni a címüket. Ésszel, mert sok a zsivány.
Asszem ez az: Székesfehérvár. Géza u. 56. (8-as elkerülö)
Magánimport... na arról is lehetne ezt-azt mondani. A végén nehogy autókereskedés legyen.
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.04 szerda, 00:38:29 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #4620 Dátum: 2009.03.04 szerda, 05:07:48 »

2004-ben voltunk a Seregélyesi úton az egyik neppernél, egy golfot
néztünk (végül focus lett belőle itt Győrben), rájöttünk hogy hazudik a
csávó, ezután olyan k***aanyázással hajtott ki minket a telepéről, hogy leesett az állunk!
A kereskedő a vevőt! Abszurdisztán.
Amiért holnap megyünk, az elvileg német magánimport.
Majd meglátjuk.
Igaza van  angel -nak!A fehérvári kereskedők zsivány bácsik! Azt se hidd el nekik amit kérdeznek!!!A többiből meg vonjál gyököt...... levele vigyor3 wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Husqi
Vendég
« Új hozzászólás #4621 Dátum: 2009.03.04 szerda, 10:27:53 »

 help

Anyám kezébe maradt a kesztyűtartó nyitója.Hogy tudom kinyitni?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4622 Dátum: 2009.03.04 szerda, 11:00:44 »

help

Anyám kezébe maradt a kesztyűtartó nyitója.Hogy tudom kinyitni?

Szolj neki, hogy adja vissza a nyitokat !  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4623 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:29:09 »

2004-ben voltunk a Seregélyesi úton az egyik neppernél, egy golfot
néztünk (végül focus lett belőle itt Győrben), rájöttünk hogy hazudik a
csávó, ezután olyan k***aanyázással hajtott ki minket a telepéről, hogy leesett az állunk!
A kereskedő a vevőt! Abszurdisztán.
Amiért holnap megyünk, az elvileg német magánimport.
Majd meglátjuk.
Teljesen mindegy,hogy hivjuk!A magán import is kereskedésbe fog állni,esetleg a szemle idejére kihozzák az utcára!
12-dik autómat fogyasztom,és bizton állithatom,hogy nincs olyan hogy korrekt autó kereskedő!
Fehérvár,Kiskörös,Ajkabakonygyepes alapban,minden hájjal megkent zsiványok lakta város!
Én is soxor lementem oda,mert sok kereskedés van egy helyen.
Volt olyan kereskedő,aki miután a hozzá konyitás legkisebb szikráját vélte felfedezni rajtunk,inkább felemelte az autó árát 2kilóval.
A hirdetésekben gátlástalanul ráhazudnak,a szervizkönyvtől,2-3 extrán kivül bármit az autóra,csak menj oda!
Kérdezni teljesen felesleges,vagy hazudik valamit,vagy hirtelen elkezd nem érteni a tipushoz!
Sőt olyan is volt aki a végén már az autókhoz se értett!
Biztos hogy vannak kivételek,de ma magyarországon csak magánszemélytől szabad autót venni!
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4624 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:34:04 »

...bizton állithatom,hogy nincs olyan hogy korrekt autó kereskedő!

 nyes

szerintem sincs... vagy én még nem találkoztam ilyennel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4625 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:37:06 »

help

Anyám kezébe maradt a kesztyűtartó nyitója.Hogy tudom kinyitni?
Legalább nem csak velem történek ilyenek! hehe
Én egy 2cm széles lapos 40cm es pajszeral feszítettem addig,míg zseblápával nem láttam hogy hol van a zárnyelv!
Majd újra pajszer,és egy másik eszközzel vissza nyomtam a zárnyelvet!
Rémisztőnek tűnik,de ha ügyesen válogatod meg az eszközöket,akkor semmi nyoma nem marad a behatolásnak.
Szerencsére nem nyuzuki müanyagból van a müszerfal.Az a szivacsos anyag deformálodik,de aztán vissza nyeri az alakját!
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.04 szerda, 13:45:45 írta gostrada » Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #4626 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:45:23 »

Igaza van  angel -nak!A fehérvári kereskedők zsivány bácsik! Azt se hidd el nekik amit kérdeznek!!!A többiből meg vonjál gyököt...... levele vigyor3 wave

Mi a mienket a Metro melletti bácsiknál vettük. Autoforg. 2éve hiba mentes, az órában akkor 69ekm volt, biztosan visszatekerve, de hát ez van.
Engedte kipróbálni, engedte hogy a szerelő akit vittem szétszedje. (persze szerszám nélkül amihez hozzáfért) Biztosan törött is volt, mert az illesztések nem túl pontossak, de semmi durvát nem találtunk rajta. Vásárlás után tüzetesebben (emelőn) átnéztük, és semmi komoly nem látszik. Vagy nagyon jól van megcsinálva...
Most 95e-nél sincs semmi gond vele, de majd egy talin meg kellene szakérteni, hibakód, fura hangok, stb...
Az én élményem pozitív, bár ezzel már akkor is egyedül voltam.
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #4627 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:50:35 »

Mi a mienket a Metro melletti bácsiknál vettük. Autoforg.

Ja és az akkori járgányt 100e-el jobban számolta be mint a látogatott pesti kereskedések, és kivehettem az utólagos mp3-as fejegységemet is.
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #4628 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:53:30 »

nyes

szerintem sincs... vagy én még nem találkoztam ilyennel.
VAN , csak annak liba legel a sírján  eplus2
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4629 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:57:21 »

Mi a mienket a Metro melletti bácsiknál vettük. Autoforg. 2éve hiba mentes, az órában akkor 69ekm volt, biztosan visszatekerve, de hát ez van.
Engedte kipróbálni, engedte hogy a szerelő akit vittem szétszedje. (persze szerszám nélkül amihez hozzáfért) Biztosan törött is volt, mert az illesztések nem túl pontossak, de semmi durvát nem találtunk rajta. Vásárlás után tüzetesebben (emelőn) átnéztük, és semmi komoly nem látszik. Vagy nagyon jól van megcsinálva...
Most 95e-nél sincs semmi gond vele, de majd egy talin meg kellene szakérteni, hibakód, fura hangok, stb...
Az én élményem pozitív, bár ezzel már akkor is egyedül voltam.
Azért vettél egy 3 éves dizelt,hogy 2 év alatt 25ezer km-t beletegyél? wow1
Ez a fanatikus dizel szeretett! eljen
Gondolkoztam már rajta,de ha én is ilyen keveset mennék egy autóval,akkor is csak dizelt vennék!
Ez van!Szeretem a traktor hangot! Grin
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4630 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:02:57 »

Azért vettél egy 3 éves dizelt,hogy 2 év alatt 25ezer km-t beletegyél? wow1
Ez a fanatikus dizel szeretett! eljen
Gondolkoztam már rajta,de ha én is ilyen keveset mennék egy autóval,akkor is csak dizelt vennék!
Ez van!Szeretem a traktor hangot! Grin
Én is 12.000-et mentem tavaly. De hát istenem, nekem ez a taktak jön be Cheesy A dízel jobban illik a vezetési stílusomhoz.
Kb. 2-3 havonta ha úgy jön ki a lépsé, akkor megyek anyum 1,6 benzines Golf-jával, és hát azzal nem nagyon tudok összebarátkozni. Az volt nekem a Mondeo előtt, de visszaülve elég gyenge, és valahogy nem hozzám illik. Lehet hogy taktak meg traktor, de nekem dízel kell!
Tényleg gostrada, te pl. tavaly mennit tettél bele a kocsiba? Tudom hogy te igen sokat használod.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4631 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:26:04 »

Én is 12.000-et mentem tavaly. De hát istenem, nekem ez a taktak jön be Cheesy A dízel jobban illik a vezetési stílusomhoz.
Kb. 2-3 havonta ha úgy jön ki a lépsé, akkor megyek anyum 1,6 benzines Golf-jával, és hát azzal nem nagyon tudok összebarátkozni. Az volt nekem a Mondeo előtt, de visszaülve elég gyenge, és valahogy nem hozzám illik. Lehet hogy taktak meg traktor, de nekem dízel kell!
Tényleg gostrada, te pl. tavaly mennit tettél bele a kocsiba? Tudom hogy te igen sokat használod.
A 2008-as év már nagyon silány volt,és ez a 2009-es év eleje se az igazi.
Tavaly Júniustól idáig 60 valamennyi ezer sikeredett bele!
Ezt most magán személytől vettem szervizkönyvvel 250ezer km-el!
Ez idáig semilyen meglepetés nem ért vele,pont olyan mint amilyenre számítottam,és ami látszott is a gazdáján!
20 ezres kis szervizeken,2db szíjon,és a go szűrön kívül még semmit nem kellett cserélni!
(Azt azért nem mondom hogy nem lehetne rákölteni így kapásból egy 150ezret,de nem szükséges.)
Ha rossz autó lenne a mondeo,akkor biztos nem ezt választottam volna harmadszor is!
Nekem bizonyitott,mint biztonságban,mint megbizhatóságban!
Amire én használom,ez a leggazdaságosabban fenntartható autó!
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
flala
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 569


Az egészség természetes!


WWW
« Új hozzászólás #4632 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:28:53 »

... Az én élményem pozitív, bár ezzel már akkor is egyedül voltam.

Nem vagy egyedül! Én is csak dícséni tudom a kereskedőt, akitől a Mondit vettük! (Bonyhád) Korrekt volt, mi is kipróbálhattuk, felajánlotta, hogy vigyük el a Ford szervízbe és nézessük át. (Azt azért nem tudom, hogy, ha tényleg el akartam volna vinni, mit szól Wink ) Az eredeti (francia) papírjait is megmutatta. És sok-sok pénzt adott egy 1980-as BX Citró-ért vigyor3 Egy kis egészséges zsiványság persze kell, hogy legyen egy eladóban de az nem csak az autókereskedőkre igaz. smile
Naplózva

MKIII Mondeo Kombi 2,0 TDCi Ghia, 2005/06
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4633 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:30:44 »

A 2008-as év már nagyon silány volt,és ez a 2009-es év eleje se az igazi.
Tavaly Júniustól idáig 60 valamennyi ezer sikeredett bele!
Ezt most magán személytől vettem szervizkönyvvel 250ezer km-el!
Ez idáig semilyen meglepetés nem ért vele,pont olyan mint amilyenre számítottam,és ami látszott is a gazdáján!
20 ezres kis szervizeken,2db szíjon,és a go szűrön kívül még semmit nem kellett cserélni!
(Azt azért nem mondom hogy nem lehetne rákölteni így kapásból egy 150ezret,de nem szükséges.)
Ha rossz autó lenne a mondeo,akkor biztos nem ezt választottam volna harmadszor is!
Nekem bizonyitott,mint biztonságban,mint megbizhatóságban!
Amire én használom,ez a leggazdaságosabban fenntartható autó!
Szép összegzés!  eljen
Azért ez a fél év alatt 60e, nem rossz. 250e-el vetted, akkor túl van a 300e-n. Az nem rossz teljesítmény. Meddig tervezed megtartani?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #4634 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:32:35 »

Azért vettél egy 3 éves dizelt,hogy 2 év alatt 25ezer km-t beletegyél? wow1
Ez a fanatikus dizel szeretett! eljen
Gondolkoztam már rajta,de ha én is ilyen keveset mennék egy autóval,akkor is csak dizelt vennék!
Ez van!Szeretem a traktor hangot! Grin

Előtte benzines VW Polo Volt 65Le-vel. Ebben a méretben (mondeo) nem volt kedvezőbb ár-érték arányú gép, és ismerősnek is ilyen volt(van), Ő ajánlotta.
Mindenképp nagyobbat akartunk, nem ekkorával de ahogy Domi írta inkább ez mint egy Golf! =ár, =felszereltség, kisebb motor, kisebb méret!
Ez van...
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #4635 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:34:49 »

Hali
Most ahogy így elolvasgatom a hozzászólásokat igazán szerencsésnek mondhatom magamat autóvásárlás terén. Pedig már volt egypár belőle, igaz valaha használtautókereskedésben dolgoztam. Mindig kizárolag magánszemélytől vásároltunk és midig vittük a NOR autóhoz, ha nem mentek bele akkor mentünk a következőhöz!!!
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #4636 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:38:35 »

Mindig kizárolag magánszemélytől vásároltunk és midig vittük a NOR autóhoz, ha nem mentek bele akkor mentünk a következőhöz!!!

Én a hitel miatt mentem kereskedőhöz. Sok rosszat hallottam Én is a fehérvári kereskedésekről, de ez nem húzott át nagyon. Vagy csak nem tudok róla...  vigyor3
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #4637 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:41:50 »

Én a hitel miatt mentem kereskedőhöz. Sok rosszat hallottam Én is a fehérvári kereskedésekről, de ez nem húzott át nagyon. Vagy csak nem tudok róla...  vigyor3

az a baj a kereskedőkkel (autó nepperek) hogy nagyon profin b a s z n a k át a palánkon, és meg vannak sértődve ha észreveszel vmit és szóvá is teszed!!! (tisztelet a kivételnek, ha van egyáltalán ilyen) Huh?
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #4638 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:46:38 »

Nem vagy egyedül! Én is csak dícséni tudom a kereskedőt, akitől a Mondit vettük! (Bonyhád) Korrekt volt, mi is kipróbálhattuk, felajánlotta, hogy vigyük el a Ford szervízbe és nézessük át. (Azt azért nem tudom, hogy, ha tényleg el akartam volna vinni, mit szól Wink ) Az eredeti (francia) papírjait is megmutatta. És sok-sok pénzt adott egy 1980-as BX Citró-ért vigyor3 Egy kis egészséges zsiványság persze kell, hogy legyen egy eladóban de az nem csak az autókereskedőkre igaz. smile

Én is jelentkeznék a megelégedett használtautó vásárlókhoz.Smiley A kereskedő úgy nyitott, hogy a kezembe nyomta a kulcsot hogy vigyem el egy körre,majd közölte,hogy nyugodtan átnézethetem bárhol, ha hibát találnak, ő fizeti az átvizsgálás költségeit. Kinéztem egy közeli Ford szalont és elvittem komplett állapotfelmérésre.1.5óra,és 10ezer ft körül,motordiagnosztikával. De mivel nem volt gond, meg is vettem. A kereskedő hozzáállása jeles.
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #4639 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:48:53 »

Én is jelentkeznék a megelégedett használtautó vásárlókhoz.Smiley A kereskedő úgy nyitott, hogy a kezembe nyomta a kulcsot hogy vigyem el egy körre,majd közölte,hogy nyugodtan átnézethetem bárhol, ha hibát találnak, ő fizeti az átvizsgálás költségeit. Kinéztem egy közeli Ford szalont és elvittem komplett állapotfelmérésre.1.5óra,és 10ezer ft körül,motordiagnosztikával. De mivel nem volt gond, meg is vettem. A kereskedő hozzáállása jeles.
boldog vagyok hogy van még ilyen ebben az országban... taps
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4640 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:52:52 »

Szép összegzés!  eljen
Azért ez a fél év alatt 60e, nem rossz. 250e-el vetted, akkor túl van a 300e-n. Az nem rossz teljesítmény. Meddig tervezed megtartani?
Az eredeti terv szerint két évente autó csere!
De a gazdasági helyzet minden tervemet keresztbe húzta,nem szeretek sírni,de lövésem sincs,hogyan tovább!
Én is mint honfitársaim vergődök egyik napról a másikra.Egyszerüen nem találok egy biztos pontott,amihez képest tervezni lehetne!Ha ez igy megy tovább,még 2050-ben ezzel a mondival megyek nyugdijba. wow1 nyes hehe
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4641 Dátum: 2009.03.04 szerda, 14:59:30 »

Az eredeti terv szerint két évente autó csere!
De a gazdasági helyzet minden tervemet keresztbe húzta,nem szeretek sírni,de lövésem sincs,hogyan tovább!
Én is mint honfitársaim vergődök egyik napról a másikra.Egyszerüen nem találok egy biztos pontott,amihez képest tervezni lehetne!Ha ez igy megy tovább,még 2050-ben ezzel a mondival megyek nyugdijba. wow1 nyes hehe

Megmondom mit kéne tenned: nyerj a lottón, és tegyél az egészre!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4642 Dátum: 2009.03.04 szerda, 15:37:27 »

Megmondom mit kéne tenned: nyerj a lottón, és tegyél az egészre!
Furfangos terv! pias
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
attjuhasz
Vendég
« Új hozzászólás #4643 Dátum: 2009.03.04 szerda, 16:09:57 »

Fehérvár... ott aztán van ez meg az vigyor3
Na Fehérvárról annyit, hogy épp tavaly vettem ott egy Mondeot. Nagyon pontosan meg kellett mondanom mikor megyek kipróbálni az autót, mert addigra ki lett törölve a hibakód és amikor kipróbáltam a gépet minden okénak tűnt, majd amikor hozom el Check engina lámpa kigyullad EGR szelep probléma ami még EGR szelep cserére sem javult, a nem dohányzó autó középkonzolát kiemelve tele van csikkel, hamuval és gyufával!!!!! A szivargyújtó hiányzik és nem működik és még sorolhatnám.....
Nem akarom elvenni senki kedvét de én nagyom megszívtam.  falbav
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #4644 Dátum: 2009.03.04 szerda, 16:41:48 »

Na Fehérvárról annyit, hogy épp tavaly vettem ott egy Mondeot. Nagyon pontosan meg kellett mondanom mikor megyek kipróbálni az autót, mert addigra ki lett törölve a hibakód és amikor kipróbáltam a gépet minden okénak tűnt, majd amikor hozom el Check engina lámpa kigyullad EGR szelep probléma ami még EGR szelep cserére sem javult, a nem dohányzó autó középkonzolát kiemelve tele van csikkel, hamuval és gyufával!!!!! A szivargyújtó hiányzik és nem működik és még sorolhatnám.....
Nem akarom elvenni senki kedvét de én nagyom megszívtam.  falbav
Akkor abban megegyezhetünk!Hogy autókereskedő=21századi lókupec!
És ezért nem is haragudhatunk rájuk,mert néhány szélsőséges példát kivéve,a saját lábunkon megyünk be a kereskedésbe.
"Nem vák az á leó csak bátor!"
"Nem füstül az hanem gyári ködösítő berendezés van benne hogy le tudd rázni a zsarukat!" nyes
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Szilo
Vendég
« Új hozzászólás #4645 Dátum: 2009.03.04 szerda, 21:56:07 »

Hali, itt a vas:
http://www.hasznaltauto.hu/2692433_ford_mondeo_2005
korrekt a gép, hazafele-úton jöttünk rá, hogy a szervízkönyvet, vagy számlákat,
vagy bármit el sem kértük, annyira közvetlen volt a hangulat.
A kocsival első ránézésre minden rendben volt, több mint egy órát szaglásztuk, az ülésfűtéstől
a xenon magasságállításáig mindent.
Viszonylag hosszú áralku során a cimborám alkudott 70e forintot.
Pénteken mennek haza Szekszárd mellé, odafelé beugrik, megmutatja a zasszonynak, és
megnézi a szervízkönyvet.
Az eladó srác normálisnak tűnt, nem tróger neppernek.
Az autó pedig magáért beszélt.
pl.: koszos motortér (nem agyon-vissza mosva, hogy eltüntessék a szivárgásokat),
a belső nem tocsogott a szilikonban, felajánlotta hogy ha kell felhozza Győrbe a saját szerelőnkhöz...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4646 Dátum: 2009.03.04 szerda, 22:13:23 »

korrekt a gép, hazafele-úton jöttünk rá, hogy a szervízkönyvet, vagy számlákat,
vagy bármit el sem kértük, annyira közvetlen volt a hangulat.

Jaj, a közvetlen hangulat  vigyor3... ti barátkozni mentetek?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Szilo
Vendég
« Új hozzászólás #4647 Dátum: 2009.03.04 szerda, 22:26:04 »

Jaj, a közvetlen hangulat  vigyor3... ti barátkozni mentetek?
természetesen nem, de ez most így sikerült.
Kertvárosi rész, anyu, apu kijött, de még a szomszéd bácsi is átjött, hogy megnézze
mi ez a mozgás, apuval ezen felbuzdulva gyorsan rágyújtottat egy-egy üveg sörre,
mer' hátha elviszik az autót...

Viszont ha mondjuk én hirdetném az én kocsimat, és jönne hozzám
két ember h. megvennék, de még az élő fába is belekötnének, akkor
gondolkodás nélkül ajtót mutatnék nekik.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #4648 Dátum: 2009.03.04 szerda, 22:28:11 »

Hali, itt a vas:
http://www.hasznaltauto.hu/2692433_ford_mondeo_2005
korrekt a gép, hazafele-úton jöttünk rá, hogy a szervízkönyvet, vagy számlákat,
vagy bármit el sem kértük, annyira közvetlen volt a hangulat.
A kocsival első ránézésre minden rendben volt, több mint egy órát szaglásztuk, az ülésfűtéstől
a xenon magasságállításáig mindent.
Viszonylag hosszú áralku során a cimborám alkudott 70e forintot.
Pénteken mennek haza Szekszárd mellé, odafelé beugrik, megmutatja a zasszonynak, és
megnézi a szervízkönyvet.
Az eladó srác normálisnak tűnt, nem tróger neppernek.
Az autó pedig magáért beszélt.
pl.: koszos motortér (nem agyon-vissza mosva, hogy eltüntessék a szivárgásokat),
a belső nem tocsogott a szilikonban, felajánlotta hogy ha kell felhozza Győrbe a saját szerelőnkhöz...
vazze, de lementek az árak...
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4649 Dátum: 2009.03.04 szerda, 22:28:24 »

természetesen nem, de ez most így sikerült.
Kertvárosi rész, anyu, apu kijött, de még a szomszéd bácsi is átjött, hogy megnézze
mi ez a mozgás, apuval ezen felbuzdulva gyorsan rágyújtottat egy-egy üveg sörre,
mer' hátha elviszik az autót...

Viszont ha mondjuk én hirdetném az én kocsimat, és jönne hozzám
két ember h. megvennék, de még az élő fába is belekötnének, akkor
gondolkodás nélkül ajtót mutatnék nekik.

Jó, értem én... ha nem kereskedő volt az illető, akkor mind1. Azért kérd meg őket, küldjék el.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.