Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 20:03:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591608 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #550 Dátum: 2005.11.13 vasárnap, 23:21:00 »

Ez a fordulat dolog, TDDi -nél is így van?
Szerintem igen.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #551 Dátum: 2005.11.13 vasárnap, 23:21:00 »

És a Te nem gyári risztód az még egy plusz távirányítót is igényel, vagy azt is a kulcs vezérli? Vagy a kulcs oldja ill. zárja a gyári védelmet + másik távnyitó mindent (ajtó, ablak, riasztó)?
tamas,
 
nem kell plusz távirányító, a gyári vezérli.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #552 Dátum: 2005.11.13 vasárnap, 23:22:00 »

Szerintem igen.
Akkor ezt jól benéztem, ahogy mennek fel az üzemanyagárak, mostanába úgy jártam, hogy szinte alapjáraton, 40 -el 4., stb... És csak csodálkoztam, hogy nemhogy a fogyi nem csökken, de mintha még többet is enne...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #553 Dátum: 2005.11.13 vasárnap, 23:28:00 »

tamas,
 
nem kell plusz távirányító, a gyári vezérli.
Scratch!
Le is engedhető.
És a Te nem gyári risztód az milyen? Leghet, hogy már olvastam, mert ha emlékezetem nem csal, akkor Te is résztvettél a TATU vs. Számkombinációs partyban. Én nagyon megkedveltem a szolíd hangjalzést is adó rendszereket. Hiszen nem csak vizuálisan figyelmeztet az én figyelmetlenségemre, és ez nekem így OK.
Azt hiszem én mára elköszönök Tőletek. Köszönöm mindenkinek a segítségét. Jó pihenést.
Tamás
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #554 Dátum: 2005.11.13 vasárnap, 23:31:00 »

Scratch!
Le is engedhető.
És a Te nem gyári risztód az milyen? Leghet, hogy már olvastam, mert ha emlékezetem nem csal, akkor Te is résztvettél a TATU vs. Számkombinációs partyban. Én nagyon megkedveltem a szolíd hangjalzést is adó rendszereket. Hiszen nem csak vizuálisan figyelmeztet az én figyelmetlenségemre, és ez nekem így OK.
Azt hiszem én mára elköszönök Tőletek. Köszönöm mindenkinek a segítségét. Jó pihenést.
Tamás
tamas,
 
nagyon jó volt a riasztó új korába, de valami probléma van vele. 0C körül, és alatta nem lehet hatástanítani, mindig riaszt... Sad A szervíz csak találgat, de soha nem lesz jó.
Jó8! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #555 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 01:25:00 »

Köszi,elolvastam.De akkor mitől fűt idejekorán,még mielőtt a vízhőmérő beindulna?
Valami csak van benne!Zsoel.
Úgy, hogy előbb ér a meleg víz a fűtőrendszerbe, mint a hőmérő jeladójához:-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #556 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 08:07:00 »

Ma megvolt a 60.ezres szemle.Miközben felemelték a kocsit,és folyt ki az olaj,nézelődtem,és egyszerre mit láttam!
 
Hát semmit!
Ugyanis kerestem volna a tddi-nél már jól ismert fűtésrásegítő patront.Bal első keréknél.Ott nekem lejött a műanyag fekete cső,és ugyanazzal a lendülettel visszakígyózott.Tehát patron az nincs.
De akkor mi van?
Ugyanis ez az autó is elég rövid idő mulva elkezd fűteni.A hűtővízmérő műszer mutatója még nem is gondolkodik azon,hogy elinduljon,de már meleg jön a kocsiba.Hál Istennek!
De akkor mi fűti a vizet?
Valami más elektromos fűtés?
Vagy máshová tették a fűtőpatront?
 
Megkérdeztem a szakit,és utánna a főnökét.
Emiatt kérdezlek benneteket!
A válasz egyértelmű volt:PASSZ!Szakszervízben.
 
Van valakinek tippje,hogy mi a megoldás,vagy legalábbis válasz a kérdésemre?Zsoel.
Zsoel
 
Ugyanúgy vannak vízmelegítő gyertyák a TDCI-ben is.
Ha felemeled az autót, alul a bölcsőnél látszanak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #557 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 09:14:00 »

Mail ment.
Amiben egy lehetséges megoldás is le van írva.
Köszi,estére megnézem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #558 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 09:21:00 »

Zsoel
 
Ugyanúgy vannak vízmelegítő gyertyák a TDCI-ben is.
Ha felemeled az autót, alul a bölcsőnél látszanak.
Alámegyek mégegyszer,mert most már nagyon kiváncsi vagyok.Az biztos,hogy ott nincs,ahol a tddi-nél volt.Köszi az infót.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #559 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 10:21:00 »

Zsoel!
 
Arra gondolok a TATUs izénél, hogy egyik kezeddel megfogod a testet a másikkal meg szépen végigtapicskolod az összes szabadon maradt fém pontot. Az 1ik csak kioldja az indítás gátlót.
Viszont, ha vannak "csapda" pontok, amik visszaoldják, akkor aztán lehet keresni a "nyitó pontot". Lehet, hogy nem fog tovább t.kölni a tolvaj, hanem továbbáll.
Szal, erre gondoltam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #560 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 10:38:00 »

Zsoel!
 
Arra gondolok a TATUs izénél, hogy egyik kezeddel megfogod a testet a másikkal meg szépen végigtapicskolod az összes szabadon maradt fém pontot. Az 1ik csak kioldja az indítás gátlót.
Viszont, ha vannak "csapda" pontok, amik visszaoldják, akkor aztán lehet keresni a "nyitó pontot". Lehet, hogy nem fog tovább t.kölni a tolvaj, hanem továbbáll.
Szal, erre gondoltam.
Ühüm,érdekes okfejtés!Ezek szerint vagy még extrémebb helyre teszem a letestelendő pontot,vagy csapdákat helyezek el.
Ezt vagy ezeket a visszaoldó csapdapontokat hová,hogyan helyezik?Kifejtenéd bővebben?Zsoel.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #561 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 11:26:00 »

Igen. Valahogy sikerült. Talán úgy, hogy a záró gombot folyamatosan nyomvatartom3-4 mp-ig. És ha így nyitom ( már foly, nyomva) akkor teljesen leengedi mind a négyet.
Sőt, még azt is beprogramozhatod, hogy nyitáskor első gombnyomásra csak a vezetőoldal nyílik...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #562 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 11:27:00 »

Ühüm,érdekes okfejtés!Ezek szerint vagy még extrémebb helyre teszem a letestelendő pontot,vagy csapdákat helyezek el.
Ezt vagy ezeket a visszaoldó csapdapontokat hová,hogyan helyezik?Kifejtenéd bővebben?Zsoel.
Még nem csináltam ilyet, csak bevillant minap. Sztem ilyen "csapdát" egyet-egyet a legkézenfekvőbb és a legledugodtabb helyre. Túlbonyolítani felesleges.
Nekem egész más a rencer. Nálam drasztikusabb az okosság. Elindul a gép, de 15-25mp múlva le is áll, ha nem szabályosan lett indítva! Smiley
Rablásgátlóm nincs. Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 14:18:00 »

Még nem csináltam ilyet, csak bevillant minap. Sztem ilyen "csapdát" egyet-egyet a legkézenfekvőbb és a legledugodtabb helyre. Túlbonyolítani felesleges.
Nekem egész más a rencer. Nálam drasztikusabb az okosság. Elindul a gép, de 15-25mp múlva le is áll, ha nem szabályosan lett indítva! Smiley
Rablásgátlóm nincs. Sad
O.K.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #564 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 14:24:00 »

A faceliftből is kimaradt a tolatóradar.
János barátom most csinálja.Ha minden igaz fényképek is lesznek a beépítésről.
Annyival különbözik a tddi-ben beszerelttől/lásd:cikk/,hogy ott csak hátrafelé volt 4 érzékelő,itt előre is lesz 2./Ö:6 db !!!/
És nem csak "sima" digitális távolságkijelző,hanem kis lcd monitor,amin látszik,hogy az akadályt a rendszer előlről,vagy hátulról,és melyik irányból/jobb,bal/,és mekkora távolságból érzékeli.Jó lesz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:40:00 »

Készen van a tolatóradar beszerelés.
János barátom annyira belendült,hogy kissebb filmet forgatott a beépítésről.
Amíg a cikk elkészül,addíg is 1-2 kép ízelítőül:
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #566 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:42:00 »

Készen van a tolatóradar beszerelés.
János barátom annyira belendült,hogy kissebb filmet forgatott a beépítésről.
Amíg a cikk elkészül,addíg is 1-2 kép ízelítőül:
 

A kipattintott műanyag védőcsíkba kerültek az érzékelők:
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:43:00 »

A kipattintott műanyag védőcsíkba kerültek az érzékelők:
 

Szinte alíg látszik.Majdnem olyan,mint a gyári!
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #568 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:44:00 »

Szinte alíg látszik.Majdnem olyan,mint a gyári!
 

Az elejébe is került 2 szenzor.
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #569 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:45:00 »

Az elejébe is került 2 szenzor.
 

Az eleje is készen van!
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:46:00 »

Az eleje is készen van!
 

Működés közben éjszaka.
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #571 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:47:00 »

A faceliftből is kimaradt a tolatóradar.
János barátom most csinálja.Ha minden igaz fényképek is lesznek a beépítésről.
Annyival különbözik a tddi-ben beszerelttől/lásd:cikk/,hogy ott csak hátrafelé volt 4 érzékelő,itt előre is lesz 2./Ö:6 db !!!/
És nem csak "sima" digitális távolságkijelző,hanem kis lcd monitor,amin látszik,hogy az akadályt a rendszer előlről,vagy hátulról,és melyik irányból/jobb,bal/,és mekkora távolságból érzékeli.Jó lesz.
És az a kis LCD monitor hol lesz elhelyezve a kocsiban? Vhol a középkonzol felett?És az elsők érzékelők mikor fognak bekapcsolni? Ha mondjuk berakod rükverztbe,majd benyomod 1esbe,és a következő váltásig aktívak
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #572 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:48:00 »

És az a kis LCD monitor hol lesz elhelyezve a kocsiban? Vhol a középkonzol felett?És az elsők érzékelők mikor fognak bekapcsolni? Ha mondjuk berakod rükverztbe,majd benyomod 1esbe,és a következő váltásig aktívak
Ok már látom Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #573 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:48:00 »

Készen van a tolatóradar beszerelés.
János barátom annyira belendült,hogy kissebb filmet forgatott a beépítésről.
Amíg a cikk elkészül,addíg is 1-2 kép ízelítőül:
 

Szia Zsoel!
 
Épp most olvasom a tolatóradaros cuccot. A kollégámmal mi is beszereltük. Amint látom Ti leszereltétek a lőkőst. Pedig nem kell. Az érdi szervizes gyereknek is megmutattam, hogy kell csinálni. Nekünk max 1 óra volt, míg a szervizeseknek 3 óra. Elég borzasztó volt ahogy elmesélte. De az a lényeg, hogy jó legyen.  
Más. Megvettem én is a Tatu+ -t. Ez ügyben (bezserelés) majd holnap konzultáljunk. Mailben küldj egy vonalas számmot, és este felhívlak. üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #574 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:50:00 »

Működés közben éjszaka.
 

Szép éles az LCD monitor,ráadásul még a gyári fólia rajta van.A kék szín szinte semmihez nem passzol,legfeljebb a klimavezérlőn lévő kis kék körhöz.Lehetséges,hogy idővel átvariáljuk zöldre,de nem vészes,összegségében jól mutat.
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #575 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 23:04:00 »

És az a kis LCD monitor hol lesz elhelyezve a kocsiban? Vhol a középkonzol felett?És az elsők érzékelők mikor fognak bekapcsolni? Ha mondjuk berakod rükverztbe,majd benyomod 1esbe,és a következő váltásig aktívak
razsa!
 
Az LCD elhelyezése hosszas vitát okozott.Mondjuk nem is vitát,hanem a lehetséges legjobb hely több verziójának pro-kontra véleményezését.Aztán itt találtam a legjobbnak,senkit nem zavar,és nekem jól látható.
A rendszer alapban úgy működik,hogy hátramenetbe kapcsolva aktivizálja a hátsó 4 érzékelőt.Ilyenkor hallasz egy kis sípolást,kigyullad az LCD monitor fénye,és kész,teszi a dolgát.
Adtak hozzá egy kapcsolót/amit természetesen átvariáltunk,mert a gyárit színvonalon alulinak tartottunk/amit ha bekapcsolsz,akkor a teljes rendszer aktivizálódik.Tehát elöl is,hátul is.Ebben a funkciójában lehet az előremenetelkor is információkat kapni.
Gyakorlati példával érzékeltetve!2 autó közé hátramenettel beállsz,akkor tolatáskor a 4 hátsó érzékelő autómatikusan dolgozik.
Ha úgy látod,hogy a 2 autó között egy kicsit manőverezned kell,tehát előre is kell araszolni,akkor a tolatás előtt bekapcsolod a kis kapcsolót.
Ebben a funkciójában arra is jó,hogy a piros lámpánál előtted álló autóhoz közelítve pontosan látszik,hogy még mennyi a köztetek lévő távolság.
Holnap tesztelem a rendszert,további infók később.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #576 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 23:07:00 »

razsa!
 
Az LCD elhelyezése hosszas vitát okozott.Mondjuk nem is vitát,hanem a lehetséges legjobb hely több verziójának pro-kontra véleményezését.Aztán itt találtam a legjobbnak,senkit nem zavar,és nekem jól látható.
A rendszer alapban úgy működik,hogy hátramenetbe kapcsolva aktivizálja a hátsó 4 érzékelőt.Ilyenkor hallasz egy kis sípolást,kigyullad az LCD monitor fénye,és kész,teszi a dolgát.
Adtak hozzá egy kapcsolót/amit természetesen átvariáltunk,mert a gyárit színvonalon alulinak tartottunk/amit ha bekapcsolsz,akkor a teljes rendszer aktivizálódik.Tehát elöl is,hátul is.Ebben a funkciójában lehet az előremenetelkor is információkat kapni.
Gyakorlati példával érzékeltetve!2 autó közé hátramenettel beállsz,akkor tolatáskor a 4 hátsó érzékelő autómatikusan dolgozik.
Ha úgy látod,hogy a 2 autó között egy kicsit manőverezned kell,tehát előre is kell araszolni,akkor a tolatás előtt bekapcsolod a kis kapcsolót.
Ebben a funkciójában arra is jó,hogy a piros lámpánál előtted álló autóhoz közelítve pontosan látszik,hogy még mennyi a köztetek lévő távolság.
Holnap tesztelem a rendszert,további infók később.
Ahham,értem, kösz akkor várjuk a további tapasztalataidat Smiley Eddig elég jónak tűnik..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #577 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 23:09:00 »

Szia Zsoel!
 
Épp most olvasom a tolatóradaros cuccot. A kollégámmal mi is beszereltük. Amint látom Ti leszereltétek a lőkőst. Pedig nem kell. Az érdi szervizes gyereknek is megmutattam, hogy kell csinálni. Nekünk max 1 óra volt, míg a szervizeseknek 3 óra. Elég borzasztó volt ahogy elmesélte. De az a lényeg, hogy jó legyen.  
Más. Megvettem én is a Tatu+ -t. Ez ügyben (bezserelés) majd holnap konzultáljunk. Mailben küldj egy vonalas számmot, és este felhívlak. üdv
Mail ment.
Az 1 órás beszerelésen én nagyon csodálkozom.
De biztos nektek van igazatok.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #578 Dátum: 2005.11.15 kedd, 10:28:00 »

Szép éles az LCD monitor,ráadásul még a gyári fólia rajta van.A kék szín szinte semmihez nem passzol,legfeljebb a klimavezérlőn lévő kis kék körhöz.Lehetséges,hogy idővel átvariáljuk zöldre,de nem vészes,összegségében jól mutat.
 

A legjobb rajta a kis focista!
Tényleg nagyon jó, szinte alig látszanak az érzékelők! Végül akkor csak belement az első fekete csíkba is? Nincs ott túl magasan, mintha a régin alatta lett volna. Mennyi volt ez 14e Ft? Mert ha nekem is belemenne a TDDi -n a csíkba, akkor nem kellene fényezhetőt vennem +6e -ért. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #579 Dátum: 2005.11.15 kedd, 10:32:00 »

A legjobb rajta a kis focista!
Tényleg nagyon jó, szinte alig látszanak az érzékelők! Végül akkor csak belement az első fekete csíkba is? Nincs ott túl magasan, mintha a régin alatta lett volna. Mennyi volt ez 14e Ft? Mert ha nekem is belemenne a TDDi -n a csíkba, akkor nem kellene fényezhetőt vennem +6e -ért. Smiley
Ok, most esett le, hogy nekem hátul nincs is fekete csík, mert kombi... Smiley Úgyhogy marad a fényezhető. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #580 Dátum: 2005.11.15 kedd, 11:01:00 »

Ahham,értem, kösz akkor várjuk a további tapasztalataidat Smiley Eddig elég jónak tűnik..
Első tapasztalatok:
 
Ma reggel jó szokásom szerint jövök be dolgozni,és ahogy beérek Szolnokra van egy körforgalom,ahol mindíg dugó van.Na,gondoltam itt az alkalom,bekapcsoltam a teljes rendszert,tehát előre és hátra is aktivizálódott.
Biztos ismeritek ezt a millimétermenetet,ahogy a sok álmos sofőr araszolgat.
Direkt rámentem az előttem lévőre és az LCD-n tökéletesen láttam a 2 kocsi közötti távot.Mikor az elindult megszünt a jelzés./csipogás/Aztán egyszer csak megint csipog a radar és látom a kijelzőn,hogy a mögöttem lévő "türemkedik"!
Ebbe a körforgalomba egy picit emelkedik a bevezető út.Ebből következik,hogy az előttem lévő jármű fékezés hiányában képes visszagurulni.Hát ez történt.Az ürge néz el balra,gondolom a féket már kiengedte,kuplungot még nem engedte fel.Bámul el bambán,bután balra,és nem veszi észre,hogy az autója "gurul" hátra.Én éppen a cd csere utolsó fázisában voltam,tehát jókor jött a jelzés,hogy valami"közeledik".
Hát erre is jó,ha elöl is van senzor.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #581 Dátum: 2005.11.16 szerda, 10:45:00 »

Szép éles az LCD monitor,ráadásul még a gyári fólia rajta van.A kék szín szinte semmihez nem passzol,legfeljebb a klimavezérlőn lévő kis kék körhöz.Lehetséges,hogy idővel átvariáljuk zöldre,de nem vészes,összegségében jól mutat.
 

Szia ZSOEL!
Király a cuccos!!!
Érdekelnének a "részletek" is, ha nem gond...
Kék fólia, sztem nem gáz, de erre egy vékony sárga fólia? Asszem vmi zöldes árnyalat lészen belőle...Ha jól emlékszem.
Üdv.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #582 Dátum: 2005.11.16 szerda, 11:55:00 »

Zsoel,
 
Ezta tolato radart hol es mennyiert lehet beszerezni ?
 
elore is thx az infot !
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #583 Dátum: 2005.11.16 szerda, 13:33:00 »

Büszke tulajdonosa lettem egy 2004/03 Mondinak 2.0TDCI Trend. Mivel eredetileg olasz volt az autó és a taljánok nyelvét nem ismerem, keresek a gépezethez Kezelési leírást. Ha valaki tud ilyet vagy kölcsönadná másolás céljára azt nagyon megköszönném. Létezik a típushoz javítási kézikönyv?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #584 Dátum: 2005.11.16 szerda, 13:51:00 »

Még egy kérdés:
Az új büszkeségben sajnos magnós rádió van, de már ez az új dizájnos. Szeretnék CD váltót beszerezni, mert azért a kezik ideje már leáldozott. Van valakinek ötlete merre induljak?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #585 Dátum: 2005.11.16 szerda, 15:00:00 »

Büszke tulajdonosa lettem egy 2004/03 Mondinak 2.0TDCI Trend. Mivel eredetileg olasz volt az autó és a taljánok nyelvét nem ismerem, keresek a gépezethez Kezelési leírást. Ha valaki tud ilyet vagy kölcsönadná másolás céljára azt nagyon megköszönném. Létezik a típushoz javítási kézikönyv?
Főoldalon a hírek alatt találsz leírást a járgányhoz, ha igaz.
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #586 Dátum: 2005.11.16 szerda, 15:48:00 »

Köszi! Megtaláltam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #587 Dátum: 2005.11.16 szerda, 16:05:00 »

Petya!
MKIII -faceliftet hogyan tanítod meg, hogy zárás után felhúzza a leengedett ablakot? Az autó már tudta, de volt egy akksi le/fel és elfelejtette.
köszi, ms02
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #588 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:14:00 »

Szia ZSOEL!
Király a cuccos!!!
Érdekelnének a "részletek" is, ha nem gond...
Kék fólia, sztem nem gáz, de erre egy vékony sárga fólia? Asszem vmi zöldes árnyalat lészen belőle...Ha jól emlékszem.
Üdv.
Köszi!A sárga fólia jó ötlet,kipróbáljuk.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #589 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:15:00 »

Zsoel,
 
Ezta tolato radart hol es mennyiert lehet beszerezni ?
 
elore is thx az infot !
Szia zacci!
 
Cora-ban volt akciós.Adtak hozzá még egy külső-belső hőmérőt is ajándékba,és így volt az egész 13.990 ft.Naggggyon megéri!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #590 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:18:00 »

Még egy kérdés:
Az új büszkeségben sajnos magnós rádió van, de már ez az új dizájnos. Szeretnék CD váltót beszerezni, mert azért a kezik ideje már leáldozott. Van valakinek ötlete merre induljak?
Szia gax!
 
CD váltó helyett inkább ajánlanék neked egy új tipusú sony 6 cd-s gyári fejegységet.
Fox-nak ha jól tudom van egy ilyen,keresd őt.Ha jól emlékszem 60-ért kínálja.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #591 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:22:00 »

Még egy kérdés:
Az új büszkeségben sajnos magnós rádió van, de már ez az új dizájnos. Szeretnék CD váltót beszerezni, mert azért a kezik ideje már leáldozott. Van valakinek ötlete merre induljak?
gax!
 
Email ment.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #592 Dátum: 2005.11.16 szerda, 22:02:00 »

Működés közben éjszaka.
 

Te Zsoel, ez meddig mér? 40 cm-nél közelebbit is Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #593 Dátum: 2005.11.16 szerda, 22:30:00 »

Te Zsoel, ez meddig mér? 40 cm-nél közelebbit is Huh?
Nem,nem.40 cm alatt folyamatosan sípol,és kiírja,hogy NO!
40 cm-en belül már illik érezni a kocsit!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #594 Dátum: 2005.11.16 szerda, 22:37:00 »

40 cm alatt folyamatosan sípol,és kiírja,hogy NO!
 
Ez négerekhez van szokva?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #595 Dátum: 2005.11.16 szerda, 22:43:00 »

40 cm alatt folyamatosan sípol,és kiírja,hogy NO!
 
Ez négerekhez van szokva?
Négerekhez?Miért is?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #596 Dátum: 2005.11.16 szerda, 23:00:00 »

Petya!
MKIII -faceliftet hogyan tanítod meg, hogy zárás után felhúzza a leengedett ablakot? Az autó már tudta, de volt egy akksi le/fel és elfelejtette.
köszi, ms02
Inicializálni kell az ablakemelő motorokatt, a "Használati utasításban" leírtaknak megfelelően.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #597 Dátum: 2005.11.16 szerda, 23:21:00 »

Négerekhez?Miért is?
A négereké 40 centis. Állítólag.
Én albínó néger vagyok...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #598 Dátum: 2005.11.16 szerda, 23:32:00 »

A négereké 40 centis. Állítólag.
Én albínó néger vagyok...
Csak egy kicsit off.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #599 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 09:23:00 »

Petya!
MKIII -faceliftet hogyan tanítod meg, hogy zárás után felhúzza a leengedett ablakot? Az autó már tudta, de volt egy akksi le/fel és elfelejtette.
köszi, ms02
Felhúzod az ablakokat, és kb 20 mp-ig nyomva tartod a felhúzó gombokat, term. egyenként!:-) Csak gyújtáson csináld, menet közben nem műxik!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.