Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 18:36:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591557 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #800 Dátum: 2005.12.25 vasárnap, 20:48:00 »

Scratch
Kibontottam az antenna alatti lámpát.Minden a helyén.
A rádióhoz nem merek nyúlni,de nem hiszem, hogy magától kicsúszott volna az antennacsati. Inkább az antennára tippelek.
Tod, nalam is volt hasonlo jelenseg. Az antennanal kivul vannak femes erintkezo feluletek  (ahol forgathatod fel/le illetve lecsavarhatod) Na ott kellene megkinalni egy kis "mindenrejo" WD40-el. Nalam segitett, remelem Neked is fog.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #801 Dátum: 2005.12.25 vasárnap, 21:29:00 »

Tod, nalam is volt hasonlo jelenseg. Az antennanal kivul vannak femes erintkezo feluletek  (ahol forgathatod fel/le illetve lecsavarhatod) Na ott kellene megkinalni egy kis "mindenrejo" WD40-el. Nalam segitett, remelem Neked is fog.
Miért nem jelenik meg?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #802 Dátum: 2005.12.25 vasárnap, 21:29:00 »

ms02
Szia!
Az antennám nem forgatható, csak lecsavarni lehet.A tetőlemez alett az anya rendesen rá van szorítva.Készítettem egy képet, ha nem sikerült bocs. Ez az első próbálkozásom.
 
http://kepfeltoltes.hu/view/051225/_j_Mondi_k_pek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #803 Dátum: 2005.12.25 vasárnap, 22:07:00 »

Na talán ez jó lesz.
 
http://kepfeltoltes.hu/051225/M_solat_-__j_Mondi_k_pek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #804 Dátum: 2005.12.25 vasárnap, 22:20:00 »

Kitartás. Én azért szurkolok.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #805 Dátum: 2005.12.25 vasárnap, 22:22:00 »

Miért nem jelenik meg?
Tod,
 
A képet fel kellene tenni egy netes oldalra (pl. www.kepfeltoltes.hu) és a szövegablak alatt az "[url]" gombra kattintva megadhatod annak a linkjét, így az bekerül a szövegbe, és már látjuk is.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #806 Dátum: 2005.12.26 hétfő, 00:47:00 »

Miért nem jelenik meg?
Tod,
 
segítek:
 

 
Annyi a lényeg, hogy a feltöltött képre jobb katt, tulajdonságok, onnan az URL -t másold ki, és azt szúrd ide a kép gombra.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #807 Dátum: 2005.12.26 hétfő, 10:05:00 »

Tod,
 
segítek:
 

 
Annyi a lényeg, hogy a feltöltött képre jobb katt, tulajdonságok, onnan az URL -t másold ki, és azt szúrd ide a kép gombra.
Scratch
Köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #808 Dátum: 2005.12.28 szerda, 20:28:00 »

Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy tapasztalt-e már valaki olyat amit én a Mondeo Kombimnál: fékezéskor, amikor már 30km/h sebességgel gurulok a talpamon és némileg az autón is úgy árzem mint amikor a közlekedésilámpák előtt az útburkolat be van "hullámosítva", azaz ritmikusan föl le üti a talpamat! Nem az ABS-t akarom körül írni. Olyan, mintha tojás lenne a kerék. Én inkább a féktárcsák torzulására gondolok. Utóljára 1.000-1.500 km előtt Borsodiék szabályozták fel a hátsó féktárcsákat illetve hátul cseréltek pofákat. Az elsőkhöz nem kellett hozzányúlni, mert azok jók voltak. Vélemény, hasonló tapasztalat???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #809 Dátum: 2005.12.28 szerda, 22:35:00 »

Sziasztok és Boldog Karácsonyt mindenkinek!
 
A mondeo III-s DVD navi, játszike-e le filmet, vagy esetleg van-e bemenete?(kompozit)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #810 Dátum: 2005.12.28 szerda, 22:42:00 »

Sziasztok és Boldog Karácsonyt mindenkinek!
 
A mondeo III-s DVD navi, játszike-e le filmet, vagy esetleg van-e bemenete?(kompozit)
En probaltam, nem. Legalabbis az erintokepernyos nem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #811 Dátum: 2005.12.30 péntek, 20:22:00 »

Sziasztok!
 
Tudja valaki, hogy a faceliftes Mondeo miert nem kepes vizet frocskolni sem az elso, sem a hatso ablakra hidegben, meg akkor sem, ha mar kb fel oraja megyek vele?? (-19 fokig fagyallo ablakmoso, nincs higitva) Futottek itt a fuvokak, mert elso ablak futesem az van. Csak a pumpa hangjat hallani, de viz nem jon. A megoldas mindig a parkolohaz-sajnos.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #812 Dátum: 2005.12.30 péntek, 20:33:00 »

David nincsen leesve a spricni csöved valahol, vagy eltörve?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #813 Dátum: 2005.12.31 szombat, 00:37:00 »

David nincsen leesve a spricni csöved valahol, vagy eltörve?
Nem tudom. Ha beallok vele egy parkolohazba, es felmelegszik, akkor rendesen elkezd mukodni, ezert gondolom, hogy ilyen mechanikai hiba nem lehet. Ha el lenne torve, akkor melegben sem mukodne, nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #814 Dátum: 2005.12.31 szombat, 11:08:00 »

Nem tudom. Ha beallok vele egy parkolohazba, es felmelegszik, akkor rendesen elkezd mukodni, ezert gondolom, hogy ilyen mechanikai hiba nem lehet. Ha el lenne torve, akkor melegben sem mukodne, nem?
Nem lehet, hogy a -18 az nem annyi?? Elképzelhető, hogy egy helyen belefagy a csőbe az anyag (jégdugó) és csak melegben olvad ki. Addig meg persze nem jön belőle a cucc. Sztem tölts bele újat, a régit meg lődd ki belőle. Milyen folyadék van most benne??
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #815 Dátum: 2005.12.31 szombat, 11:08:00 »

Nem tudom. Ha beallok vele egy parkolohazba, es felmelegszik, akkor rendesen elkezd mukodni, ezert gondolom, hogy ilyen mechanikai hiba nem lehet. Ha el lenne torve, akkor melegben sem mukodne, nem?
Szerintem cseréld ki, mert valószínűleg a -19 fok csak papíron van meg benne! Valószínűleg minőségi cserével megoldódik a dolog.
Gondolom! (mert a gumikakas szerintemet visszavonultatják!)
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #816 Dátum: 2005.12.31 szombat, 11:21:00 »

Nem lehet, hogy a -18 az nem annyi?? Elképzelhető, hogy egy helyen belefagy a csőbe az anyag (jégdugó) és csak melegben olvad ki. Addig meg persze nem jön belőle a cucc. Sztem tölts bele újat, a régit meg lődd ki belőle. Milyen folyadék van most benne??
Nagy elmék, ha találkoznak!!!!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #817 Dátum: 2005.12.31 szombat, 11:25:00 »

Nagy elmék, ha találkoznak!!!!
Percre pontosan
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #818 Dátum: 2005.12.31 szombat, 14:08:00 »

Nem lehet, hogy a -18 az nem annyi?? Elképzelhető, hogy egy helyen belefagy a csőbe az anyag (jégdugó) és csak melegben olvad ki. Addig meg persze nem jön belőle a cucc. Sztem tölts bele újat, a régit meg lődd ki belőle. Milyen folyadék van most benne??
Hogy milyen van most benne?.. hat ize, a tescoban vettem..
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #819 Dátum: 2005.12.31 szombat, 14:17:00 »

Hogy milyen van most benne?.. hat ize, a tescoban vettem..
Szerintem akkor az elöző tippem már nem tipp!
Valami normális ablakmosót rakjál bele!
A benzinkutaknál szerintem meg lehetne méretni a mostanit. Lehet, hogy -1,9 fokig fagyálló csak!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #820 Dátum: 2005.12.31 szombat, 15:13:00 »

Hogy milyen van most benne?.. hat ize, a tescoban vettem..
Szia!
Nekem is az volt a saját tapasztalatom, érdemesebb "áldozni" az ablakmosóra is...
( Én TEGEE-t használtam a végén, -66 C-ra volt belőve, hígítani kellett, így az Apumnak is jutott)
Üdv.
Naplózva
kalti57
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384


E-mail
« Új hozzászólás #821 Dátum: 2005.12.31 szombat, 17:50:00 »

Sziasztok!
Nekem is az ablakmosóval van gond.Még ha teli van a tartály akkor is csak a szélvédő alsó részéig pisil,kb 20 cm-re.A hátsó úgy látom rendesen jön.Mikor tavaly megvettem,még a csomitartóig hátra spiccelt.Szerintetek mi lehet vele?
Naplózva

kalti57
Vendég
« Új hozzászólás #822 Dátum: 2005.12.31 szombat, 17:59:00 »

Sziasztok!
Nekem is az ablakmosóval van gond.Még ha teli van a tartály akkor is csak a szélvédő alsó részéig pisil,kb 20 cm-re.A hátsó úgy látom rendesen jön.Mikor tavaly megvettem,még a csomitartóig hátra spiccelt.Szerintetek mi lehet vele?
Próbáld meg kitisztítani a spriccelőt!Gombostűt beledugsz,oda-vissza tologatod,és kész!Ha piszok van benne,vagy egy kis eltömödés,akkor megoldja problámád.
Naplózva
kalti57
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384


E-mail
« Új hozzászólás #823 Dátum: 2005.12.31 szombat, 18:09:00 »

Próbáld meg kitisztítani a spriccelőt!Gombostűt beledugsz,oda-vissza tologatod,és kész!Ha piszok van benne,vagy egy kis eltömödés,akkor megoldja problámád.
Zsoel,
köszi
Naplózva

kalti57
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #824 Dátum: 2005.12.31 szombat, 18:21:00 »

Próbáld meg kitisztítani a spriccelőt!Gombostűt beledugsz,oda-vissza tologatod,és kész!Ha piszok van benne,vagy egy kis eltömödés,akkor megoldja problámád.
Így igaz! Egészségedre!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #825 Dátum: 2006.01.01 vasárnap, 15:18:00 »

Hogy milyen van most benne?.. hat ize, a tescoban vettem..
En regebben -19 -est vettem, szinten az volt, hogy hidegben kasas lett, nem ment a spricni - azota -40 fokost hasznalok, sose volt vele gondom. Ha minosegit akarsz venni, akkor a Sonax 5L-es kannat javaslom, igaz ez 2500Ft a Metroban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #826 Dátum: 2006.01.06 péntek, 16:08:00 »

Hali!
Az esőérzékelős-ablaktörlőt hogy lehet kiiktatni? ( Ha valakit zavar, vagy pl. felkeni az első szélvédőt )
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #827 Dátum: 2006.01.06 péntek, 17:10:00 »

Hali!
Az esőérzékelős-ablaktörlőt hogy lehet kiiktatni? ( Ha valakit zavar, vagy pl. felkeni az első szélvédőt )
Üdv.
Persze. Van 0, automata (ez az esőérzékelős), 1, 2.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #828 Dátum: 2006.01.06 péntek, 17:40:00 »

Persze. Van 0, automata (ez az esőérzékelős), 1, 2.
Szia! Köszi a választ!
További kérdéseim :  
1.-Mi a tapasztalat tempomattal közlekedve, mennyire pontos a sebességtartás, és mennyiben változtat a fogyasztáson? ( Off típusoknál panaszkodnak, hogy elég nagy "szórás"-al dolgozik, és a fogyi is 1-1,5L-el több )
2.-ESP, kipörgésgátló beavatkozásánál van visszajelzés, és ezek mennyire befolyásolják a menetüzemet?
Kinek, mi a tapasztalata, szívesen olvasnék róla!
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #829 Dátum: 2006.01.06 péntek, 20:06:00 »

Szia! Köszi a választ!
További kérdéseim :  
1.-Mi a tapasztalat tempomattal közlekedve, mennyire pontos a sebességtartás, és mennyiben változtat a fogyasztáson? ( Off típusoknál panaszkodnak, hogy elég nagy "szórás"-al dolgozik, és a fogyi is 1-1,5L-el több )
2.-ESP, kipörgésgátló beavatkozásánál van visszajelzés, és ezek mennyire befolyásolják a menetüzemet?
Kinek, mi a tapasztalata, szívesen olvasnék róla!
Üdv.
1. Ha extrém dolog történik, pl 120 6-ban, és jön a hatalmas emelkedő, na akkor egy kicsit visszaeshet, de győz a hatalmas nyomaték (tdci). Szóval ha gázadással megoldható a dolog, akkor ne esik le a sebesség. Az esetek túlnyomó többségében a mutató áll, mint a cövek. Többletfogyi? Nem értem, miért lenne. Inkább kevesebb. Legalábbis nekem.
2. Igen, ha beavatkozik, akkor villog a műszerfalon egy sárga autó+hullámos út. A kipörgésgátlót nem nagyon veszi észre az ember, csak annyi, hogy nem csúszik meg: elveszi a gázt. Az esp az már durva. Amikor azt hinnéd, most megcsúszik, szépen visszafékez az eredeti ívre. Naggyon jó. De egyébként a mondeónak nagyon tuti a futóműve, talán nem is kell esp. Nálam ritkán szólal meg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #830 Dátum: 2006.01.06 péntek, 23:42:00 »

Szia! Köszi a választ!
További kérdéseim :  
1.-Mi a tapasztalat tempomattal közlekedve, mennyire pontos a sebességtartás, és mennyiben változtat a fogyasztáson? ( Off típusoknál panaszkodnak, hogy elég nagy "szórás"-al dolgozik, és a fogyi is 1-1,5L-el több )
2.-ESP, kipörgésgátló beavatkozásánál van visszajelzés, és ezek mennyire befolyásolják a menetüzemet?
Kinek, mi a tapasztalata, szívesen olvasnék róla!
Üdv.
Hi!
 
1:szerintem a tempomat max a "kezi gaz"-nal fogyaszthat tobbet egy picit, mert az mindig ugyanannyi gazt ad, a tempomat meg a sebesseget tartja, tehat emelkedon nyomja, lejton vissza veszi.
2: a multkor a Mom parkolohazabol akartam nagy gazzal kijonni, hogy elerjem a zoldet. Teljesen mind1 volt, hogy mennyire nyomom a gazt, az esp vissza szabalyozott, hogy el ne porogjenek a kerekek. Egyebkent nagy hoban,- mint amilyen a multkor volt- nagyon tuti. Direkt kivalasztottam egy jo havas meredek utcat.. mas autoval nem mertem volna, de ez felment. Villogott a visszajelzo veszettul. Smiley Sajnos a kitores gatlot meg nem tudtam igazan kiprobalni, bar nagyon igyekeztem! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #831 Dátum: 2006.01.06 péntek, 23:45:00 »

Hali!
Az esőérzékelős-ablaktörlőt hogy lehet kiiktatni? ( Ha valakit zavar, vagy pl. felkeni az első szélvédőt )
Üdv.
Ha rosszul torol automata allasban, az azt jelenti, hogy nem jo az ablaktorlo gumi. Nekem is ossze vissza csinalta, amig le nem csereltem a lapatokat. Azota tok jo.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #832 Dátum: 2006.01.07 szombat, 15:10:00 »

Angel, David!
Nagyon köszönöm a válaszokat, ismét értékes információkkal gazdagodtam!
Leendő Mondimba nagyon szeretném ezeket...Most már biztos! ( Akár új, akár  használt! Nem fogom elkapkodni a vásárlást.)
Egy off verdánál - ismerősömnek - a tempomat eléggé szórt...130Km/h-ra állítva sík autópályán , 127-133 Km/h közt "ingadozott"!Valszeg ez okozhatja a többletfogyit?!
Kicsit olyan volt, mint amikor az ember egyszer gázt ad, aztán kifuttat. Olvastam erről autós cikkeket, a szerzők abban egyetértettek, a tempomat pontossága a különböző márkáknál eltérő...Hm. De a Mondinál ezek szerint ok!
Mégegyszer THNX, és kellemes hétvégét! MOndenkinek!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #833 Dátum: 2006.01.08 vasárnap, 20:47:00 »

hali!
 
Most teszteltem a gépsárkány /2.0 tdci/ tempomatos fogyiját.Üzemmmeleg motornál 120km/h-nál lenulláztam a fogyimérőt.
Mentem vele kb.1 kilómétert beállt 5.4-re!
Emeltem a tempót 130km/h-ra 5.6!
Még emeltem egy kicsit, 140km/h-nál 5.8!
 
És ezt végig tartotta.
Aztán Ráckevén is lötyögtünk egy kicsit.Mentünk ide-oda,majd elindultunk hazafelé.
Életem értelmevezette életem értelmét!
Forgalom függvényében 80-130km/h között haladtunk.
Kis kirándulásunk átlaga 5.7 lett!Ennyi!!!-:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #834 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 00:09:00 »

hali!
 
Most teszteltem a gépsárkány /2.0 tdci/ tempomatos fogyiját.Üzemmmeleg motornál 120km/h-nál lenulláztam a fogyimérőt.
Mentem vele kb.1 kilómétert beállt 5.4-re!
Emeltem a tempót 130km/h-ra 5.6!
Még emeltem egy kicsit, 140km/h-nál 5.8!
 
És ezt végig tartotta.
Aztán Ráckevén is lötyögtünk egy kicsit.Mentünk ide-oda,majd elindultunk hazafelé.
Életem értelmevezette életem értelmét!
Forgalom függvényében 80-130km/h között haladtunk.
Kis kirándulásunk átlaga 5.7 lett!Ennyi!!!-:)
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #835 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 08:48:00 »

hali!
 
Most teszteltem a gépsárkány /2.0 tdci/ tempomatos fogyiját.Üzemmmeleg motornál 120km/h-nál lenulláztam a fogyimérőt.
Mentem vele kb.1 kilómétert beállt 5.4-re!
Emeltem a tempót 130km/h-ra 5.6!
Még emeltem egy kicsit, 140km/h-nál 5.8!
 
És ezt végig tartotta.
Aztán Ráckevén is lötyögtünk egy kicsit.Mentünk ide-oda,majd elindultunk hazafelé.
Életem értelmevezette életem értelmét!
Forgalom függvényében 80-130km/h között haladtunk.
Kis kirándulásunk átlaga 5.7 lett!Ennyi!!!-:)
"Életem értelmevezette életem értelmét!" ez teccik!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #836 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 10:18:00 »

"Életem értelmevezette életem értelmét!" ez teccik!!

 
Nekem is tetszik-MINDKETTŐ!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #837 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 16:29:00 »

Sziasztok! Az ESP a váratlan lefagyott átfolyásnál is meg tudja akadályozni az útról való lecsúszást?
A hétvégén jártama a Bükkben és nagyon óvatosan közlekedtem a fent említett lefagyások miatt. Mögöttem a gyermekeimmel. A kérdés lehetek bátrabb, tuti a szerkezet? Természetesen nem a vak szerencsében akarok bízni, de még nem ismeresm a nagy tengelytávolságú autó menet stabilitását, és az ESP-ről még ennyi tapasztalatom sincs. Hogyan szoktassam magam hozzá? ( Pl nagy parkoló stb?)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #838 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 16:34:00 »


 
Nekem is tetszik-MINDKETTŐ!

Költőtől nem is lehet gyengébbet várni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #839 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 16:58:00 »

A parkoló jó hely,vhol gyakorolod,és úgy fogsz egyre jobban megbízni benned..De ezekre a lefagyott átfolyásokra a legjobb,nagyon gyorsan reagál és azonnal megfogja az autót..persze csak ésszel Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #840 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 17:00:00 »

Tehát: a parkoló jó hely arra,h gyakorold, és ahogy kiismered úgy fogsz egyre jobban megbízni benne..mármint az autóban Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #841 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 17:01:00 »

JA és keress havat..sok sok havat!utána már tudod mi a teendő..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #842 Dátum: 2006.01.09 hétfő, 22:58:00 »

Sziasztok! Az ESP a váratlan lefagyott átfolyásnál is meg tudja akadályozni az útról való lecsúszást?
A hétvégén jártama a Bükkben és nagyon óvatosan közlekedtem a fent említett lefagyások miatt. Mögöttem a gyermekeimmel. A kérdés lehetek bátrabb, tuti a szerkezet? Természetesen nem a vak szerencsében akarok bízni, de még nem ismeresm a nagy tengelytávolságú autó menet stabilitását, és az ESP-ről még ennyi tapasztalatom sincs. Hogyan szoktassam magam hozzá? ( Pl nagy parkoló stb?)
Erre mondtam én, hogy lehetne szervezni egy havas talit a kunmadarasi reptérre, és ott nyugodtan ki lehet próbálni az ilyesféle dolgokat.  
Csak ehhez hó kellene, ami viszont nincs...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #843 Dátum: 2006.01.10 kedd, 08:46:00 »

Sziasztok! Az ESP a váratlan lefagyott átfolyásnál is meg tudja akadályozni az útról való lecsúszást?
A hétvégén jártama a Bükkben és nagyon óvatosan közlekedtem a fent említett lefagyások miatt. Mögöttem a gyermekeimmel. A kérdés lehetek bátrabb, tuti a szerkezet? Természetesen nem a vak szerencsében akarok bízni, de még nem ismeresm a nagy tengelytávolságú autó menet stabilitását, és az ESP-ről még ennyi tapasztalatom sincs. Hogyan szoktassam magam hozzá? ( Pl nagy parkoló stb?)
Én javasolnám, hogy maradj óvatos! A technika bármikor aludhat...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #844 Dátum: 2006.01.10 kedd, 09:23:00 »

Sziasztok! Az ESP a váratlan lefagyott átfolyásnál is meg tudja akadályozni az útról való lecsúszást?
A hétvégén jártama a Bükkben és nagyon óvatosan közlekedtem a fent említett lefagyások miatt. Mögöttem a gyermekeimmel. A kérdés lehetek bátrabb, tuti a szerkezet? Természetesen nem a vak szerencsében akarok bízni, de még nem ismeresm a nagy tengelytávolságú autó menet stabilitását, és az ESP-ről még ennyi tapasztalatom sincs. Hogyan szoktassam magam hozzá? ( Pl nagy parkoló stb?)
Szia Tamas!
Nagy parkoló jó ötlet!
De! Az ESP nem arra való, hogy a fizika törvényeit átírja! Az emberi vagányságot pedig végképp nem! Csak bizonyos helyzetekben segít uralkodni az autó felett. Az óvatosság , felelős gondolkodás sosem árt.  
Valahol olvastam, amikor bejöttek ezek a kütyük az off márkákon, csupa olyan verdát lehetett az árkokban, szántóföldeken látni, csúszós utak mentén.
Én úgy gondolom, legyen az ESP egy háttér, de az ember ne erre alapozva vezessen.
Kellemes tapasztalatokat!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #845 Dátum: 2006.01.10 kedd, 16:24:00 »

Köszönöm az okos tippeket!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #846 Dátum: 2006.01.11 szerda, 18:14:00 »

sziasztok!
hol találom az autóm szinkódját?
kellene a tolatóradar lefestéséhez, meg sikerült  egy hét után megdörzsőlni a garázs falát.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #847 Dátum: 2006.01.11 szerda, 18:53:00 »

sziasztok!
hol találom az autóm szinkódját?
kellene a tolatóradar lefestéséhez, meg sikerült  egy hét után megdörzsőlni a garázs falát.
Látom szokjátok egymást!-:)
 
Sajna,színkódban nem tudok segíteni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #848 Dátum: 2006.01.11 szerda, 19:53:00 »

sziasztok!
hol találom az autóm szinkódját?
kellene a tolatóradar lefestéséhez, meg sikerült  egy hét után megdörzsőlni a garázs falát.
Elvileg van adattábla a jobb első oszlopon legalább is MK2-nél igy van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #849 Dátum: 2006.01.12 csütörtök, 11:24:00 »

Elvileg van adattábla a jobb első oszlopon legalább is MK2-nél igy van.
köszi!
az létezik, hogy a panther blacknak a színkódja egyszerüen csak G 0?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.