Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 10:11:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591185 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #850 Dátum: 2006.01.12 csütörtök, 11:29:00 »

köszi!
az létezik, hogy a panther blacknak a színkódja egyszerüen csak G 0?
Abból kiindulva hogy a W8 metálzöld naná. De egy jobb festékboltba ahol sprayt is töltenek tuti megmondják.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #851 Dátum: 2006.01.12 csütörtök, 17:00:00 »

Hali!
Ma voltam az egyik Pesti Ford kereskedésben, sajna, jan.6-tól drágábbak a Mondeo egyes modelljei ( Ghia, Ghia-X, TITANIUM, TITANIUM-X) pontosan 155k-val...
Azaz, most már ezeknél széria lett az IVD!     ( ESP, TCS )  
E szint alatt továbbra is opciós, 155k-ért!
Ma ennyit nyomoztam, és jól megnéztem a holnapi tali helyszínét, hogy el ne tévedjek.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #852 Dátum: 2006.01.12 csütörtök, 22:27:00 »

köszi!
az létezik, hogy a panther blacknak a színkódja egyszerüen csak G 0?
Létezik!
Az enyémnek is ez a kódja, de ez még kevés a pontos szín meghatározásához. Össze kell nézni a festékbolt színkártyáival a kocsi színét.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #853 Dátum: 2006.01.12 csütörtök, 22:42:00 »

Létezik!
Az enyémnek is ez a kódja, de ez még kevés a pontos szín meghatározásához. Össze kell nézni a festékbolt színkártyáival a kocsi színét.
Petya!
 
Válaszoltam  a mailre.Most.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #854 Dátum: 2006.01.12 csütörtök, 23:24:00 »

Petya!
 
Válaszoltam  a mailre.Most.
Én meg viszont válaszoltam. Most.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #855 Dátum: 2006.01.13 péntek, 01:57:00 »

Abból kiindulva hogy a W8 metálzöld naná. De egy jobb festékboltba ahol sprayt is töltenek tuti megmondják.
Tényleg G0. Csak vigyázz, mert ez még nem elég az azonosításhoz. Ahhoz alvázszám is kell, vagy színkártya. Nem minden Panther Black tökéletesen egyforma.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #856 Dátum: 2006.01.13 péntek, 01:58:00 »

Petya beelőzött:-) Szóval a lényeg: figyelj oda.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #857 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 14:14:00 »

Ezzel az autóval van valami,csak nem tudom,hogy mi!
Ennyiért még megmutatni sem lehetne,nemhogy eladni!
Még ha az órájával játszottak is,és a 40.e helyett mondjuk 100.e van benne,akkor is irreálisan alacsony az ára!
 
MKIII facelift
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #858 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 14:26:00 »

Ezzel az autóval van valami,csak nem tudom,hogy mi!
Ennyiért még megmutatni sem lehetne,nemhogy eladni!
Még ha az órájával játszottak is,és a 40.e helyett mondjuk 100.e van benne,akkor is irreálisan alacsony az ára!
 
MKIII facelift
A kilometer biztos inkabb 100e korul van. De akkor mar nem olyan veszes az ara. Szerintem nem irrealis. Miert gondolod, hogy az?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #859 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 14:38:00 »

Ezzel az autóval van valami,csak nem tudom,hogy mi!
Ennyiért még megmutatni sem lehetne,nemhogy eladni!
Még ha az órájával játszottak is,és a 40.e helyett mondjuk 100.e van benne,akkor is irreálisan alacsony az ára!
 
MKIII facelift
Asszem, megvan a bibi:
 
"Leírás: Kiváló állapotban, sérülés és fényezésmentesen."
 
Még nincs fényezve sem!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #860 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 14:42:00 »

Ezzel az autóval van valami,csak nem tudom,hogy mi!
Ennyiért még megmutatni sem lehetne,nemhogy eladni!
Még ha az órájával játszottak is,és a 40.e helyett mondjuk 100.e van benne,akkor is irreálisan alacsony az ára!
 
MKIII facelift
Zsoel
Szerintem ennyi az ára.Mielőtt megvettem a Mondimat, elég sokat nézelődtem kereskedésekben. Zömében külföldről behozottak vannak aránylag olcsón. Ha valaki el akarja adni az itthoni üzemb.helyezésűt, le kell vinnie az árát.Amúgy tényleg olcsó, de ezekre érdemes várni.
Ez a meglátásom.
De lehet, hogy van v.mi hibája és csak a helyszinen szólnak ha ott vagy.Találkoztam már ilyennel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #861 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 14:43:00 »

A kilometer biztos inkabb 100e korul van. De akkor mar nem olyan veszes az ara. Szerintem nem irrealis. Miert gondolod, hogy az?
3.780.000-ért egy 2 éves tdci?
Itt valami nem stimmel.Ennek olyan szaga van,mint a tavaly az utolsó napokban behozott,reg.adót elsumákolt kategóriának.
 
Angel-é 2003-as,de ennyiért még a kertjébe sem engedné be az esetleges vevőt!
Ugye koma?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #862 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 14:48:00 »

3.780.000-ért egy 2 éves tdci?
Itt valami nem stimmel.Ennek olyan szaga van,mint a tavaly az utolsó napokban behozott,reg.adót elsumákolt kategóriának.
 
Angel-é 2003-as,de ennyiért még a kertjébe sem engedné be az esetleges vevőt!
Ugye koma?
En 200 ezerrel vettem dragabban a 2003/12. havit. (TDCI Turnier) Mondjuk abban 100e volt tenyleg, de annyival is kinaltak. Viszont van benne erinto kepernyo! Smiley Ezert nem talalom annyira irrealisnak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #863 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 14:59:00 »

3.780.000-ért egy 2 éves tdci?
Itt valami nem stimmel.Ennek olyan szaga van,mint a tavaly az utolsó napokban behozott,reg.adót elsumákolt kategóriának.
 
Angel-é 2003-as,de ennyiért még a kertjébe sem engedné be az esetleges vevőt!
Ugye koma?
Zsoel
2004.03.TDCi Trend 115 Ps. 43000 km 3.5M
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #864 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 15:36:00 »

A külföldről behozott autók közül 100-ból 90-95 db kombi./ezt kereskedők mondták./Szóval emiatt a kombik olcsóbbak.
A 115 LE-s meg megintcsak jóval olcsóbb,szóval nem lehet egy kalap alá venni őket.
Higgyétek el, ismerem a részleteket,közel 2 hónapon keresztül minden nap néztem a netet,hirdetési ujságokat,5-6 autókereskedővel voltam online kapcsolatban.
Arról meg ne is beszéljünk,hogy amit hirdetnek,és ami a valóság az sokszor ég és föld.
Nem egyszer találkoztam én is olyannal,hogy 130
Le-re hirdették,de csak 115 Le volt.Van itt olyan klubtárs,aki ennek lett az áldozata.
Aztán az is előfordul,hogy a kép még az előzőekben hirdetett autót ábrázolja.Stb,stb...
Szóval,ha ez az autó 115 Le-s,akkor árban reális,ha 130 Le-s,akkor bibis.Szerintem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #865 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 15:47:00 »

A külföldről behozott autók közül 100-ból 90-95 db kombi./ezt kereskedők mondták./Szóval emiatt a kombik olcsóbbak.
A 115 LE-s meg megintcsak jóval olcsóbb,szóval nem lehet egy kalap alá venni őket.
Higgyétek el, ismerem a részleteket,közel 2 hónapon keresztül minden nap néztem a netet,hirdetési ujságokat,5-6 autókereskedővel voltam online kapcsolatban.
Arról meg ne is beszéljünk,hogy amit hirdetnek,és ami a valóság az sokszor ég és föld.
Nem egyszer találkoztam én is olyannal,hogy 130
Le-re hirdették,de csak 115 Le volt.Van itt olyan klubtárs,aki ennek lett az áldozata.
Aztán az is előfordul,hogy a kép még az előzőekben hirdetett autót ábrázolja.Stb,stb...
Szóval,ha ez az autó 115 Le-s,akkor árban reális,ha 130 Le-s,akkor bibis.Szerintem.
Az enyem 130-as, de biztonsag kedveert le is merettem fekpadon. Smiley Azota mar 160 korul jar.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #866 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 16:52:00 »

Az enyem 130-as, de biztonsag kedveert le is merettem fekpadon. Smiley Azota mar 160 korul jar.
160?
 
Na mesélj csak!
Hogy is van ez?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #867 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 16:57:00 »

3.780.000-ért egy 2 éves tdci?
Itt valami nem stimmel.Ennek olyan szaga van,mint a tavaly az utolsó napokban behozott,reg.adót elsumákolt kategóriának.
 
Angel-é 2003-as,de ennyiért még a kertjébe sem engedné be az esetleges vevőt!
Ugye koma?
Szerintem sem stimmel valami, túl olcsó. Igaza van Zsoelnek. Ha magyar, 44e km, első tulaj, sérülésmentes, ennek kb 4,5-5 között kéne lenni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #868 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 16:59:00 »

Zsoel
Szerintem ennyi az ára.Mielőtt megvettem a Mondimat, elég sokat nézelődtem kereskedésekben. Zömében külföldről behozottak vannak aránylag olcsón. Ha valaki el akarja adni az itthoni üzemb.helyezésűt, le kell vinnie az árát.Amúgy tényleg olcsó, de ezekre érdemes várni.
Ez a meglátásom.
De lehet, hogy van v.mi hibája és csak a helyszinen szólnak ha ott vagy.Találkoztam már ilyennel.
Szia!
Nekem az volt a saját, több hónapon át tartó vizslatásom eredménye, hogy ha az autó tutira ,az ára is fenntebb! Hiába pl 2001-es kiadású, jól felszerelt, szervizelt/lenyomozható. ára 3 milla. De volt, 1-1,5 évvel fiatalabb ue-ért...
Lehet, én látom "maradian" a dolgok állását, de már annyiszor felmerült bennem, ha tényleg jó a Mondeo, miért akar valaki, úgymond "megszabadulni" tőle...? Relatíve olcsóért?
Egy orvossal leveleztem priviben, aki eladásra tette fel a neten a Mondeo-ját, elmondta, EZ 4 éves, jól felszerelt, és korrekt volt a tulaj, mert azt is elmondta, hogy korrózió nyomai a hátsó ajtók alsó részén,huzatos az autó, és volt egy kissebb koccanása is, ami javítva lett. Egy napig volt fenn az autó, másnapra elvitték. Pedig árban, már annyiért 1 évvel fiatalabb is volt, nem lenyomozható, slágergyanús Km-el.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #869 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 17:01:00 »

Szerintem sem stimmel valami, túl olcsó. Igaza van Zsoelnek. Ha magyar, 44e km, első tulaj, sérülésmentes, ennek kb 4,5-5 között kéne lenni.
csak 4,5-5 körül meg nehezen veszik meg...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #870 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 17:03:00 »

Az ismerősőméknél 5 alatt voltak a bemutatóautók 0,5 évesen....ja és 5-8 ekm-rel!!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #871 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 17:06:00 »

csak 4,5-5 körül meg nehezen veszik meg...
Dehogynem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #872 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 17:10:00 »

Az ismerősőméknél 5 alatt voltak a bemutatóautók 0,5 évesen....ja és 5-8 ekm-rel!!
Szia!
Bemutatóautó...Nem az, amikor "toljuk neki hidegen, jobban húz", meg gyertek el nézzük meg, mit bír, stb...+ az összes haver taposta már! Az az 5-8 ezer Km, szerintem annak az autónak pont elég!
Én bizalmatlan vagyok ezekkel...
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #873 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 17:21:00 »

Szia!
Bemutatóautó...Nem az, amikor "toljuk neki hidegen, jobban húz", meg gyertek el nézzük meg, mit bír, stb...+ az összes haver taposta már! Az az 5-8 ezer Km, szerintem annak az autónak pont elég!
Én bizalmatlan vagyok ezekkel...
Üdv.
Ez mind igaz - viszont amit behoznak 15-200 ekm-rrel és visszatekerik - se sokkal jobb vétel.. Mégis szinte mindenki - beleértve magamat is  - úgy teszünk, mintha bevennénk az eladók süket dumáját... A székesfehérváriakat már kidumáltuk, de nekem volt már dolgom olyan pestivel is, akinek a gyönyörű full - érintőképernyős Ghia (faceliftes) verdjának a fél eleje hiányzott, aztán meg 3950 eft-ért hirdette és valszeg már el is adta. valaki meg azt se tudja, hogy örüljön milyen spéci Mondija van.VAN?Huh???
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #874 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 17:48:00 »

Ez mind igaz - viszont amit behoznak 15-200 ekm-rrel és visszatekerik - se sokkal jobb vétel.. Mégis szinte mindenki - beleértve magamat is  - úgy teszünk, mintha bevennénk az eladók süket dumáját... A székesfehérváriakat már kidumáltuk, de nekem volt már dolgom olyan pestivel is, akinek a gyönyörű full - érintőképernyős Ghia (faceliftes) verdjának a fél eleje hiányzott, aztán meg 3950 eft-ért hirdette és valszeg már el is adta. valaki meg azt se tudja, hogy örüljön milyen spéci Mondija van.VAN?Huh???
A kereskedők - szerintem kivétel nélkül - ott csalnak, ahol tudnak. Ha becsületesen csinyájja, alig marad. Vagy nagy becsapás, vagy kicsi, de mindenféleképpen van. Akitől mi vettük a fiestát, elég rendes volt, de: 1 tulajt állított, 2. volt. Nem működött jól a fűtés, nem szólt (megoldva). Eléggé túlfogyasztott (megoldva). Próbált trükközni a biztosítással (az nem jött be: megpróbált rábeszélni a drágább kötelező biztosításra). A hitelnél megpróbálta rámsózni a hosszabb futamidőt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #875 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 18:24:00 »

Sziasztok! Mondeo 2.0 TDCI 115 LE , 2003. XI. havi 115.000 km-es autóm van. Kinti behozatal után hátsó fékbetét csere volt az autóban és féktárcsa szabályozás. Annyira kopott volt a hátsó betét, hogy az egyik oldali már folyamatosan sívított. Viszont az elsőket még nem kellett cserélni. Állítólag tipikus kombi szindróma. Azóta 4.000 km-t mentem vele, most ua kerék felől újra hallom a gyenge sivító hangot. És a tárcsa is jóval melegebb mint a másik keréknél. Gyári betét van bele téve, hozzá értő személy által. Fura mág az , hogy nagyon kis jobbra kormányzásra is előjön a gyenge csikorgó hang a jobb hátsó kerék felől. Mi lehet a hiba. Viszont ha kicsit a fékre lépek akkor nem erősödik, sőt inkább megszűnik a hang
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #876 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 18:29:00 »

Sziasztok! Mondeo 2.0 TDCI 115 LE , 2003. XI. havi 115.000 km-es autóm van. Kinti behozatal után hátsó fékbetét csere volt az autóban és féktárcsa szabályozás. Annyira kopott volt a hátsó betét, hogy az egyik oldali már folyamatosan sívított. Viszont az elsőket még nem kellett cserélni. Állítólag tipikus kombi szindróma. Azóta 4.000 km-t mentem vele, most ua kerék felől újra hallom a gyenge sivító hangot. És a tárcsa is jóval melegebb mint a másik keréknél. Gyári betét van bele téve, hozzá értő személy által. Fura mág az , hogy nagyon kis jobbra kormányzásra is előjön a gyenge csikorgó hang a jobb hátsó kerék felől. Mi lehet a hiba. Viszont ha kicsit a fékre lépek akkor nem erősödik, sőt inkább megszűnik a hang
Szerintem futóműhibád van, vagy zuzva volt az autó.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #877 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 18:38:00 »

Sziasztok! Mondeo 2.0 TDCI 115 LE , 2003. XI. havi 115.000 km-es autóm van. Kinti behozatal után hátsó fékbetét csere volt az autóban és féktárcsa szabályozás. Annyira kopott volt a hátsó betét, hogy az egyik oldali már folyamatosan sívított. Viszont az elsőket még nem kellett cserélni. Állítólag tipikus kombi szindróma. Azóta 4.000 km-t mentem vele, most ua kerék felől újra hallom a gyenge sivító hangot. És a tárcsa is jóval melegebb mint a másik keréknél. Gyári betét van bele téve, hozzá értő személy által. Fura mág az , hogy nagyon kis jobbra kormányzásra is előjön a gyenge csikorgó hang a jobb hátsó kerék felől. Mi lehet a hiba. Viszont ha kicsit a fékre lépek akkor nem erősödik, sőt inkább megszűnik a hang
Szerintem megüvegesedik a fékbetét felülete, az csinálja. Fog a fék rendesen?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #878 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 18:43:00 »

Sztem fog rendesen, bár nekem még mindig fura a Focus után, hogy nem olyan puha, hanem erősebben kell nyomni. Mi az, hogy megüvegesedik a felülete?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #879 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 18:47:00 »

Sziasztok! Mondeo 2.0 TDCI 115 LE , 2003. XI. havi 115.000 km-es autóm van. Kinti behozatal után hátsó fékbetét csere volt az autóban és féktárcsa szabályozás. Annyira kopott volt a hátsó betét, hogy az egyik oldali már folyamatosan sívított. Viszont az elsőket még nem kellett cserélni. Állítólag tipikus kombi szindróma. Azóta 4.000 km-t mentem vele, most ua kerék felől újra hallom a gyenge sivító hangot. És a tárcsa is jóval melegebb mint a másik keréknél. Gyári betét van bele téve, hozzá értő személy által. Fura mág az , hogy nagyon kis jobbra kormányzásra is előjön a gyenge csikorgó hang a jobb hátsó kerék felől. Mi lehet a hiba. Viszont ha kicsit a fékre lépek akkor nem erősödik, sőt inkább megszűnik a hang
A hátsó féknyereg szorul. Folyamatosan fékez a kerék. Ugyanez a probléma volt nálam is. Én "elhagytam" valahol a féknyereg egyik porvédőjét; kosz került a munkahengerhez és nem tudott rendesen "dolgozni". Kb 2-3 hónap alatt az egyik oldala megevett egy teljes garnitúrát tárcsástól. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #880 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 20:07:00 »

Sziasztok! Mondeo 2.0 TDCI 115 LE , 2003. XI. havi 115.000 km-es autóm van. Kinti behozatal után hátsó fékbetét csere volt az autóban és féktárcsa szabályozás. Annyira kopott volt a hátsó betét, hogy az egyik oldali már folyamatosan sívított. Viszont az elsőket még nem kellett cserélni. Állítólag tipikus kombi szindróma. Azóta 4.000 km-t mentem vele, most ua kerék felől újra hallom a gyenge sivító hangot. És a tárcsa is jóval melegebb mint a másik keréknél. Gyári betét van bele téve, hozzá értő személy által. Fura mág az , hogy nagyon kis jobbra kormányzásra is előjön a gyenge csikorgó hang a jobb hátsó kerék felől. Mi lehet a hiba. Viszont ha kicsit a fékre lépek akkor nem erősödik, sőt inkább megszűnik a hang
Szia Tamas!
Én anno kinntről hoztam be autót, akkor is dilemma volt, hogy a fékbetétek cseréje után mi legyen a féktárcsával? Volt, aki arra szavazott, legyen szabályozva, ez mégiscsak félár, mint egy új tárcsa. Én arra a véleményre hallgattam, aki azt mondta, egy felszabályzott tárcsa nem=, egy új felületével, kiképzésével.
Az újakban, benne van egy kis "fals", pont azért, hogy a fékbetéteket visszadobja a kellő távolságra ahhoz, hogy menet közben ne súrlódjon, ha szorulna visszahúzó rendszer.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #881 Dátum: 2006.01.24 kedd, 23:09:00 »

És ehhez mit szóltok.
Még,hogy ők fizetnek 150.e forintot,csak elvigyék az autót.
MI van ebben az országban?-:)
ELADÓ MONDEO
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #882 Dátum: 2006.01.24 kedd, 23:11:00 »

És ehhez mit szóltok.
Még,hogy ők fizetnek 150.e forintot,csak elvigyék az autót.
MI van ebben az országban?-:)
ELADÓ MONDEO
Szivem szerint megvenném,hogy pablo-val is gyorsuljak egyet!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #883 Dátum: 2006.01.25 szerda, 00:19:00 »

És ehhez mit szóltok.
Még,hogy ők fizetnek 150.e forintot,csak elvigyék az autót.
MI van ebben az országban?-:)
ELADÓ MONDEO
Ez tenyleg eleg durva.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #884 Dátum: 2006.01.25 szerda, 09:21:00 »

A képen egy 5 ajtós van (míg a hirdetésben 4),valamint a hátsó lámpa alapján nem faceliftes, vagyis nem lehet 2004-es.Gyanús!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #885 Dátum: 2006.01.25 szerda, 09:22:00 »

A képen egy 5 ajtós van (míg a hirdetésben 4),valamint a hátsó lámpa alapján nem faceliftes, vagyis nem lehet 2004-es.Gyanús!
Egyszerre...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #886 Dátum: 2006.01.25 szerda, 09:22:00 »

És ehhez mit szóltok.
Még,hogy ők fizetnek 150.e forintot,csak elvigyék az autót.
MI van ebben az országban?-:)
ELADÓ MONDEO
Nem faceliftes a lámpa. Másik képet raktak be? Miért?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #887 Dátum: 2006.01.25 szerda, 09:27:00 »

Ha a belsejét lefényképezték volna többet tudnánk
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #888 Dátum: 2006.01.25 szerda, 09:32:00 »

Ezek tök jó fej kereskedők. Odaadják a szinte új, sérülésmentes Momdit féláron. Milyen rendesek. Alig lehetett TK-s az autó.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #889 Dátum: 2006.01.25 szerda, 17:35:00 »

Sziasztok! Mondeo 2.0 TDCI 115 LE , 2003. XI. havi 115.000 km-es autóm van. Kinti behozatal után hátsó fékbetét csere volt az autóban és féktárcsa szabályozás. Annyira kopott volt a hátsó betét, hogy az egyik oldali már folyamatosan sívított. Viszont az elsőket még nem kellett cserélni. Állítólag tipikus kombi szindróma. Azóta 4.000 km-t mentem vele, most ua kerék felől újra hallom a gyenge sivító hangot. És a tárcsa is jóval melegebb mint a másik keréknél. Gyári betét van bele téve, hozzá értő személy által. Fura mág az , hogy nagyon kis jobbra kormányzásra is előjön a gyenge csikorgó hang a jobb hátsó kerék felől. Mi lehet a hiba. Viszont ha kicsit a fékre lépek akkor nem erősödik, sőt inkább megszűnik a hang
Hallo tamas! Nem kombi betegség, általában jellemző a Mondeokra. Nekem már a második van, ami ezt csinálja és benzines mindkettő. Igaz, sokszor egyedül használom, de 35ezer után azért elég kellemetlen dolog...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #890 Dátum: 2006.01.25 szerda, 17:37:00 »

Nekem a tárcsát is kellett cserélnem, akkor megszűnt, de aztán újabb 30ezer után megint előjött. Ettől függetlenül príma autó a Mondeo.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #891 Dátum: 2006.01.25 szerda, 17:49:00 »

Sziasztok! Mondeo 2.0 TDCI 115 LE , 2003. XI. havi 115.000 km-es autóm van. Kinti behozatal után hátsó fékbetét csere volt az autóban és féktárcsa szabályozás. Annyira kopott volt a hátsó betét, hogy az egyik oldali már folyamatosan sívított. Viszont az elsőket még nem kellett cserélni. Állítólag tipikus kombi szindróma. Azóta 4.000 km-t mentem vele, most ua kerék felől újra hallom a gyenge sivító hangot. És a tárcsa is jóval melegebb mint a másik keréknél. Gyári betét van bele téve, hozzá értő személy által. Fura mág az , hogy nagyon kis jobbra kormányzásra is előjön a gyenge csikorgó hang a jobb hátsó kerék felől. Mi lehet a hiba. Viszont ha kicsit a fékre lépek akkor nem erősödik, sőt inkább megszűnik a hang
Az okozza a sivítást, hogy a féktárcsa kopott (vállas), és a széleket folyamatosan felfekszik a fékbetét. Emiatt ott megég a betét és mehet a kukába.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #892 Dátum: 2006.01.25 szerda, 18:53:00 »

Szisztok!
Kérdés: - A fűthető/hűthető üléseknél mi melegíti föl az üléseket? ( a hűtés, gondolom a klímáról jön, vagy mégsem?! ) Olvasom, hogy hidegben nem indul el a klíma - valahol értéket is olvastam -, csak ha megy a szélvédő fűtés...?
Van tapasztalata valakinek?  
 
Vagy nagyon összekavarodtam ?
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #893 Dátum: 2006.01.25 szerda, 18:55:00 »

Az okozza a sivítást, hogy a féktárcsa kopott (vállas), és a széleket folyamatosan felfekszik a fékbetét. Emiatt ott megég a betét és mehet a kukába.
A féktárcsa fel lett szabályozva amikor a betéteket cserélték. És csak a jobb oldali ad hangot.  
Továbbá: Angel írta, hogy lehet, h. üvegesedett a tárcsa felülete. Ez mit jelent?
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #894 Dátum: 2006.01.25 szerda, 18:57:00 »

Egy vékony szövet lapka, amiben fűtőszállak vannak.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #895 Dátum: 2006.01.25 szerda, 18:58:00 »

Nekem még az is meglepetés volt az autóban, hogy az ürülő üzemanyag tertályt gyújtás után hang jelzéssel is érzékelteti, sokáig nem tudtam mire vélni az érdekes, középkonzol felől jövő hangot. Aztán rájöttem, hogy ha már világít az üa. visszajelző lámpa és indítok utána egy tompa sípolással is emlékeztet, hogy illene rá költenem, legalább egy tankolás erejéig.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #896 Dátum: 2006.01.25 szerda, 18:59:00 »

Aztán az is meglepetés, hogy az ablaktörlő folyadék fogyását is kijelzi a műszerfalon. Már kezdtem meijedni mikor világított az eddig ismeretlen spriccelő ellenőrző lámpa. Már azt hittem a porlasztó csúcsokkal lesz baj.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #897 Dátum: 2006.01.25 szerda, 18:59:00 »

A féktárcsa fel lett szabályozva amikor a betéteket cserélték. És csak a jobb oldali ad hangot.  
Továbbá: Angel írta, hogy lehet, h. üvegesedett a tárcsa felülete. Ez mit jelent?
A miénkel ugyan ez volt (szintén csak a jobb oldali). A tárcsa felülete? Nem a betété? Felkeményedik ferodol réteg a sok finom fékezéstől és nem sok lesz hatása.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #898 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:03:00 »

Figyu, a meglepetés az nőknek szól!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #899 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:05:00 »

Szóval még van mit tanulnom.
Ha már itt tartok, kérdés:  
6000 CD-s audió egységem van. Nagyon érzékenynek tartom a hangerő szabályozást. Nevezetesen az 1 fokozatnyi hangerő +illetve- irányban sok. Vagyis ha kicsit akarok halkítani akkor is sokat megy le a hangerő. Ez is csak +szokás kérdése. Van olyan is mikor nam a kormányról, hanem az audió egységről állítom a hangerőt pl. negatív irányba akkor hangosodik. Van nektek is ilyen tapasztalatotok?
A Focusomban a gyári kazettás ( talán 3000-es ) egység, ha gyenge vételt talált akkor elkezdte keresni az erősebb jelű frekvenciát. Ez néha zavaró volt, de többségében jó: konkrétan: ha a Danubius a 103,3 nál már gyengén jött automatikusan rá állt a 104,7-re. A mostani nem teszi, de gondolom ez csak beállítási kérdés? És kérdés az, hogy hogyan állítsam be?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.11 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.