Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 21:41:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591706 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #900 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:05:00 »

Aztán az is meglepetés, hogy az ablaktörlő folyadék fogyását is kijelzi a műszerfalon. Már kezdtem meijedni mikor világított az eddig ismeretlen spriccelő ellenőrző lámpa. Már azt hittem a porlasztó csúcsokkal lesz baj.
A facelityis tud ilyet is, már nem merem írni, hogy nekem is meglepi Jólenne nekem is ilyen, utólag szerintetek beszerelhető?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #901 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:09:00 »

Szóval még van mit tanulnom.
Ha már itt tartok, kérdés:  
6000 CD-s audió egységem van. Nagyon érzékenynek tartom a hangerő szabályozást. Nevezetesen az 1 fokozatnyi hangerő +illetve- irányban sok. Vagyis ha kicsit akarok halkítani akkor is sokat megy le a hangerő. Ez is csak +szokás kérdése. Van olyan is mikor nam a kormányról, hanem az audió egységről állítom a hangerőt pl. negatív irányba akkor hangosodik. Van nektek is ilyen tapasztalatotok?
A Focusomban a gyári kazettás ( talán 3000-es ) egység, ha gyenge vételt talált akkor elkezdte keresni az erősebb jelű frekvenciát. Ez néha zavaró volt, de többségében jó: konkrétan: ha a Danubius a 103,3 nál már gyengén jött automatikusan rá állt a 104,7-re. A mostani nem teszi, de gondolom ez csak beállítási kérdés? És kérdés az, hogy hogyan állítsam be?
Igen ez beállítás az AF csinálja ezt, ha ezt kiírja akkor így fog müxeni.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #902 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:09:00 »

A miénkel ugyan ez volt (szintén csak a jobb oldali). A tárcsa felülete? Nem a betété? Felkeményedik ferodol réteg a sok finom fékezéstől és nem sok lesz hatása.
Igazad van, a betét felületét írta. És valóban elég finoman bánok a fékkel, mert az én lábamba még mindig az ABS nélküli fék van "beprogramozva"
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #903 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:14:00 »

Igen ez beállítás az AF csinálja ezt, ha ezt kiírja akkor így fog müxeni.
Szia Wyctor!
Szeretném elkérni Koris e-mail címét, hogy a fedélzeti computer utólagos beszerelését egyeztessem vele.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #904 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:21:00 »

Szia Wyctor!
Szeretném elkérni Koris e-mail címét, hogy a fedélzeti computer utólagos beszerelését egyeztessem vele.
koris@externet.hu
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #905 Dátum: 2006.01.25 szerda, 19:35:00 »

Angel, Gabo!
#897-re tudtok valami okosat?
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #906 Dátum: 2006.01.25 szerda, 20:26:00 »

Szisztok!
Kérdés: - A fűthető/hűthető üléseknél mi melegíti föl az üléseket? ( a hűtés, gondolom a klímáról jön, vagy mégsem?! ) Olvasom, hogy hidegben nem indul el a klíma - valahol értéket is olvastam -, csak ha megy a szélvédő fűtés...?
Van tapasztalata valakinek?  
 
Vagy nagyon összekavarodtam ?
Üdv.
ESU264!
 
Engem nem kérdeztél,de jól van na!-:)))
A fűthető/hűthető üléseknél a fűtés szerintem ugyanaz,mint a sima ülésfűtéseknél.
Én az előző mondimban Jánossal szétszedtem az ülést,találsz róla cikket,ha jól emlékszem "Bőrülés javítása"címmel.
Ott lefotóztam,hogy hogyan néz ki szétszedve az ülés,hol mennek a fűtőszálak,stb...
Nézd meg!!!A facelift szerintem csak annyival másabb,hogy a kapcsolónál tudunk fokozatot állítani.Mondjuk én a fűtéssel hadilábon állok,de az ülésfűtés nagyon jó.
A hűtési rendszere pedíg abból áll,hogy az ülés aljában van egy kis motor,ami hajt egy ventillátort,és az szellőzteti az ülést.
Nyáron,ha megy a klíma,akkor a lefelé áramló hideg levegőt keringteti az ülésbe.
Tehát nincs külön kis klíma az ülésben,ha erre gondoltál!-:)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #907 Dátum: 2006.01.25 szerda, 22:14:00 »

Angel, Gabo!
#897-re tudtok valami okosat?
Üdv.
Mi mindenre tudunk okosat mondani! De Zsoel már megtette. Fűtőszál. És kár ennyit aggódni: a mondeo tele van jó megoldásokkal.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #908 Dátum: 2006.01.26 csütörtök, 00:15:00 »

És van olyan meglepetés is, ha kint x fok alá hül a levegő, automatikusan bekapcsola a szélvédőfűtéseket. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #909 Dátum: 2006.01.26 csütörtök, 06:04:00 »

ESU264!
 
Engem nem kérdeztél,de jól van na!-:)))
A fűthető/hűthető üléseknél a fűtés szerintem ugyanaz,mint a sima ülésfűtéseknél.
Én az előző mondimban Jánossal szétszedtem az ülést,találsz róla cikket,ha jól emlékszem "Bőrülés javítása"címmel.
Ott lefotóztam,hogy hogyan néz ki szétszedve az ülés,hol mennek a fűtőszálak,stb...
Nézd meg!!!A facelift szerintem csak annyival másabb,hogy a kapcsolónál tudunk fokozatot állítani.Mondjuk én a fűtéssel hadilábon állok,de az ülésfűtés nagyon jó.
A hűtési rendszere pedíg abból áll,hogy az ülés aljában van egy kis motor,ami hajt egy ventillátort,és az szellőzteti az ülést.
Nyáron,ha megy a klíma,akkor a lefelé áramló hideg levegőt keringteti az ülésbe.
Tehát nincs külön kis klíma az ülésben,ha erre gondoltál!-:)
Szia ZSOEL!
Ettől tartok mindig, ha nevesítek, valaki biztos kimarad...  Bocsi, és köszönöm a választ.
Megnézem a cikket!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #910 Dátum: 2006.01.27 péntek, 08:04:00 »

Sziasztok
Lenne 1 kérdésem.
Négy ajtós Mondeo csom.tér ajtót lehet e úgy programozni,hogy járó motornál kintről ne lehessen nyitni?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #911 Dátum: 2006.01.27 péntek, 08:17:00 »

Sziasztok
Lenne 1 kérdésem.
Négy ajtós Mondeo csom.tér ajtót lehet e úgy programozni,hogy járó motornál kintről ne lehessen nyitni?
Lehet. Be lehet kapcsolni, ha elindulsz, bezárja az összes ajtót, beleértve a csomagtartó ajtóját. Valahogy így: becsukva az össze ajtó. Rádió kikapcsolva. Ráadod a gyújtást, és vársz 1-2 percet, mire a lámpák nagy része elalszik. Ekkor 3x bezárod-kizárod a sofőrajtót. Ezután leveszed a gyújtást, majd 3x ki-bezár. Vársz 7 másodpecet, majd újra ki-bezár, egyszer. Ennyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #912 Dátum: 2006.01.27 péntek, 08:27:00 »

Lehet. Be lehet kapcsolni, ha elindulsz, bezárja az összes ajtót, beleértve a csomagtartó ajtóját. Valahogy így: becsukva az össze ajtó. Rádió kikapcsolva. Ráadod a gyújtást, és vársz 1-2 percet, mire a lámpák nagy része elalszik. Ekkor 3x bezárod-kizárod a sofőrajtót. Ezután leveszed a gyújtást, majd 3x ki-bezár. Vársz 7 másodpecet, majd újra ki-bezár, egyszer. Ennyi.
Angel
Nagyon köszönöm!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #913 Dátum: 2006.01.27 péntek, 12:00:00 »

A facelityis tud ilyet is, már nem merem írni, hogy nekem is meglepi Jólenne nekem is ilyen, utólag szerintetek beszerelhető?
Sztem a tiédnek is tudnia kéne, csak eltörhetett az a pálca, ami a szintet méri.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #914 Dátum: 2006.01.27 péntek, 12:01:00 »

Szóval még van mit tanulnom.
Ha már itt tartok, kérdés:  
6000 CD-s audió egységem van. Nagyon érzékenynek tartom a hangerő szabályozást. Nevezetesen az 1 fokozatnyi hangerő +illetve- irányban sok. Vagyis ha kicsit akarok halkítani akkor is sokat megy le a hangerő. Ez is csak +szokás kérdése. Van olyan is mikor nam a kormányról, hanem az audió egységről állítom a hangerőt pl. negatív irányba akkor hangosodik. Van nektek is ilyen tapasztalatotok?
A Focusomban a gyári kazettás ( talán 3000-es ) egység, ha gyenge vételt talált akkor elkezdte keresni az erősebb jelű frekvenciát. Ez néha zavaró volt, de többségében jó: konkrétan: ha a Danubius a 103,3 nál már gyengén jött automatikusan rá állt a 104,7-re. A mostani nem teszi, de gondolom ez csak beállítási kérdés? És kérdés az, hogy hogyan állítsam be?
WD40 a tekerőnek! Nála segített...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #915 Dátum: 2006.01.27 péntek, 19:09:00 »

Tud v.ki segíteni?                                Tolatólámpa kapcsolóm nem mindíg működik.Merre találom?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #916 Dátum: 2006.01.27 péntek, 20:00:00 »

Tud v.ki segíteni?                                Tolatólámpa kapcsolóm nem mindíg működik.Merre találom?
Szia!
Most néztem a cikkek közt, 2005. június 6.-án ZSOEL cikke, a "Tolatóradar Utólagos Beszerelése 1. rész"! Ott, mintha utalás lenne rá...Nézzd meg!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #917 Dátum: 2006.01.27 péntek, 20:01:00 »

Tud v.ki segíteni?                                Tolatólámpa kapcsolóm nem mindíg működik.Merre találom?
Vagy, sebeségváltó környéke...
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #918 Dátum: 2006.01.27 péntek, 20:02:00 »

És ehhez mit szóltok.
Még,hogy ők fizetnek 150.e forintot,csak elvigyék az autót.
MI van ebben az országban?-:)
ELADÓ MONDEO
Szia zsoel  
megnéztem ezt a hirdetést nem semmi, de én voltam is ebben a kereskedésben amikor anno még az én mondimat kerestem. De az eladók nem voltak valami szimpatikusak a barnára sült fiatalemberek egy kicsit hülyének akartak nézni engem is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #919 Dátum: 2006.01.28 szombat, 11:40:00 »

Szia!
Most néztem a cikkek közt, 2005. június 6.-án ZSOEL cikke, a "Tolatóradar Utólagos Beszerelése 1. rész"! Ott, mintha utalás lenne rá...Nézzd meg!
Üdv.
esu2 64
Megnéztem és nincs utalás, hogy merre keressem.Fölöslegesen nem akarok bontani semmit.
Azért köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #920 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 11:29:00 »

Sziasztok4
 
Vettem egy trend Mondeot. Ám van egy két luxus, amit kispórolt a Ford ám nagyon hiányolok. Lehet-e utólag beépíttetni???
 
1. hátsó beltéri világítás??
2. lábtér világítás
(filléres cuccok de kispórolták)
 
3. Tempomat (csak a gomb hiányzik???)
 
Várom segítségeteket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #921 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 12:10:00 »

Sziasztok4
 
Vettem egy trend Mondeot. Ám van egy két luxus, amit kispórolt a Ford ám nagyon hiányolok. Lehet-e utólag beépíttetni???
 
1. hátsó beltéri világítás??
2. lábtér világítás
(filléres cuccok de kispórolták)
 
3. Tempomat (csak a gomb hiányzik???)
 
Várom segítségeteket.
Hali!
1., 2. lehet ha egy kicsit barkácsolós kedvű vagy. Nekem ugyan MKI-em van de én is utáltam, hogy a hátsó utastérben nem látni este semmit. Fusim szerzett hozzá egy keretet és beraktam. A kábelezése egyszerű az elsőtől kell közösíteni a tetőkárpit alatt.
Sok sikert hozzá.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #922 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 12:21:00 »

Sziasztok4
 
Vettem egy trend Mondeot. Ám van egy két luxus, amit kispórolt a Ford ám nagyon hiányolok. Lehet-e utólag beépíttetni???
 
1. hátsó beltéri világítás??
2. lábtér világítás
(filléres cuccok de kispórolták)
 
3. Tempomat (csak a gomb hiányzik???)
 
Várom segítségeteket.
NEm spórolták ki,ha egyel magasabb felszereltséggel kéred(Ghia/Titanium) akkor már benne van..ez kb olyan mintha azért lennél felháborodva,h Ambientében nincs fabetét(műanyag,ami nem sokkal kerül többe:) alapból,vagy épp tempomat..ha ezek már alapból,vagy a Trendbe benne lennének akkor a hülye fogja megvenni a Ghiát..szval nem értem a problémádat ,de mind1.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #923 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 12:23:00 »

Sziasztok4
 
Vettem egy trend Mondeot. Ám van egy két luxus, amit kispórolt a Ford ám nagyon hiányolok. Lehet-e utólag beépíttetni???
 
1. hátsó beltéri világítás??
2. lábtér világítás
(filléres cuccok de kispórolták)
 
3. Tempomat (csak a gomb hiányzik???)
 
Várom segítségeteket.
Szia! Az 1,és 2-es tétel megoldható, egy kis barkács+villamossági szereléssel...
De a 3.-as...Ha be van vezetékelve, és csatlakozója is van, csak a vezérlő ( kormányon ) hiányzik, szerencséd van! Minimális ráfordítás, + SoftWare-s élesztés..De ha nincs bevezetékelve...Mindent lehet, kérdés megéri-e? Nekem a gyári rendelés új Mondeo-ra 89K. Utólag, ennek a többszöröse is lehet!
Nézessd meg szervízben, ha épp ott van dolgod, egy füst alatt!
Kellemesen együtt töltött Km-eket!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #924 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 15:41:00 »

NEm spórolták ki,ha egyel magasabb felszereltséggel kéred(Ghia/Titanium) akkor már benne van..ez kb olyan mintha azért lennél felháborodva,h Ambientében nincs fabetét(műanyag,ami nem sokkal kerül többe:) alapból,vagy épp tempomat..ha ezek már alapból,vagy a Trendbe benne lennének akkor a hülye fogja megvenni a Ghiát..szval nem értem a problémádat ,de mind1.
Köszönöm a segítségeket!  
A 3.-asra mindenképpen rákérdezek, mert a fókába 70e-ért kormánycseréve megoldották. Szerintem itt még azt sem kell. Remélem.
 
Kedves Razsa!
A gond az, hogy hozzászoktam hogy a gyereket be tudom kötni hátul este is. Nos ez nem luxus, hanem alapvető funkció (nálam). A fabetét meg  szerintem ronda....a marketingeseket meg nem szeretem, lehetőleg megkerülöm....Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #925 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 15:51:00 »

Köszönöm a segítségeket!  
A 3.-asra mindenképpen rákérdezek, mert a fókába 70e-ért kormánycseréve megoldották. Szerintem itt még azt sem kell. Remélem.
 
Kedves Razsa!
A gond az, hogy hozzászoktam hogy a gyereket be tudom kötni hátul este is. Nos ez nem luxus, hanem alapvető funkció (nálam). A fabetét meg  szerintem ronda....a marketingeseket meg nem szeretem, lehetőleg megkerülöm....Smiley
Szia!
Azt írod, hogy a fókába kormánycserével megoldották, 70K-ért!
Lehet, ha benn voltak a vezetékek ( előkészítés gyárilag megtörtént )!
De a Mondeo? Kormány-kereket ott cserélni kellene, hiszen arról vezérled a tempomatot, a Fókát nem ismerem.
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #926 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 16:57:00 »

Köszönöm a segítségeket!  
A 3.-asra mindenképpen rákérdezek, mert a fókába 70e-ért kormánycseréve megoldották. Szerintem itt még azt sem kell. Remélem.
 
Kedves Razsa!
A gond az, hogy hozzászoktam hogy a gyereket be tudom kötni hátul este is. Nos ez nem luxus, hanem alapvető funkció (nálam). A fabetét meg  szerintem ronda....a marketingeseket meg nem szeretem, lehetőleg megkerülöm....Smiley
Szerintem közel nem ilyen egyszerű. Ha a számítógép nem tudja, akkor hiába drótozol. Itt még senkinek sem sikerült (MKIII). Lehet, hogy nem voltak elég kitartóak?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #927 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 17:03:00 »

Szerintem közel nem ilyen egyszerű. Ha a számítógép nem tudja, akkor hiába drótozol. Itt még senkinek sem sikerült (MKIII). Lehet, hogy nem voltak elég kitartóak?
Arra gondoltam, hogy a számítógép "élből" mindent tud (csak nem csinálnak különböző szoftvereket), és csak ki kell élesíteni....egy flag állításával (tempomat=on) Smiley)))
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #928 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 17:14:00 »

Arra gondoltam, hogy a számítógép "élből" mindent tud (csak nem csinálnak különböző szoftvereket), és csak ki kell élesíteni....egy flag állításával (tempomat=on) Smiley)))
Lehet, de mintha nem egyforma számítógép lenne mindegyikben. Egy biztos, nem egy egyszerű feladat. A márkaszervíz élből azt mondta, nem lehet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #929 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 21:47:00 »

Köszönöm a segítségeket!  
A 3.-asra mindenképpen rákérdezek, mert a fókába 70e-ért kormánycseréve megoldották. Szerintem itt még azt sem kell. Remélem.
 
Kedves Razsa!
A gond az, hogy hozzászoktam hogy a gyereket be tudom kötni hátul este is. Nos ez nem luxus, hanem alapvető funkció (nálam). A fabetét meg  szerintem ronda....a marketingeseket meg nem szeretem, lehetőleg megkerülöm....Smiley
Hál' Istennek én nem vagyok ez..de ez egyszerű üzletpolitika Smiley A Mondeo még egész jól fel van szerelve..most akar venni egy ismerősöm 1-es BMW-t..na a sima 116i-ért leperkálhat majdnem 6 millát durván és abban még nincs semmi.DE szó szerint! Se klíma,se 1db ablakemelő, se hátsó vili(!) stb stb..szval gusztustalan egy dolog ez,valóban.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #930 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 22:03:00 »

Hál' Istennek én nem vagyok ez..de ez egyszerű üzletpolitika Smiley A Mondeo még egész jól fel van szerelve..most akar venni egy ismerősöm 1-es BMW-t..na a sima 116i-ért leperkálhat majdnem 6 millát durván és abban még nincs semmi.DE szó szerint! Se klíma,se 1db ablakemelő, se hátsó vili(!) stb stb..szval gusztustalan egy dolog ez,valóban.
De BMW!!!! Én soha nem vennék fapados autót. A fiestánk is Ghia... meg még egy csomó minden.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #931 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 22:39:00 »

Sziasztok4
 
Vettem egy trend Mondeot. Ám van egy két luxus, amit kispórolt a Ford ám nagyon hiányolok. Lehet-e utólag beépíttetni???
 
1. hátsó beltéri világítás??
2. lábtér világítás
(filléres cuccok de kispórolták)
 
3. Tempomat (csak a gomb hiányzik???)
 
Várom segítségeteket.
sacs,
 
2, tessék venni 2db üveglábás izzót, és benyomni a foglalatba. Smiley Benne van gyárilag minden Trend -nél, csak az izzó nincs.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #932 Dátum: 2006.01.29 vasárnap, 22:40:00 »

Hál' Istennek én nem vagyok ez..de ez egyszerű üzletpolitika Smiley A Mondeo még egész jól fel van szerelve..most akar venni egy ismerősöm 1-es BMW-t..na a sima 116i-ért leperkálhat majdnem 6 millát durván és abban még nincs semmi.DE szó szerint! Se klíma,se 1db ablakemelő, se hátsó vili(!) stb stb..szval gusztustalan egy dolog ez,valóban.
razsa,
 
és még kopaszra is kell borotválni a fejét, és hurka nyakat növeszteni mellé, hogy meglegyen a bmw feeling.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #933 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 07:51:00 »

De BMW!!!! Én soha nem vennék fapados autót. A fiestánk is Ghia... meg még egy csomó minden.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #934 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 09:58:00 »

sacs,
 
2, tessék venni 2db üveglábás izzót, és benyomni a foglalatba. Smiley Benne van gyárilag minden Trend -nél, csak az izzó nincs.
Kedves Scatch!
Köszönöm, élni fogok vele.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #935 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 10:35:00 »

Kedves Scatch!
Köszönöm, élni fogok vele.
sacs,
 
érdemes!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #936 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 16:52:00 »

razsa,
 
és még kopaszra is kell borotválni a fejét, és hurka nyakat növeszteni mellé, hogy meglegyen a bmw feeling.
Háát nem tudom, talán az 1-es hez még nem Smiley Az új5-ösökben sem nagyon látom már a "barnárasültgyúrunkvazze" kopikat..Azok inkább régi 7-es és tuning 5-ös.Ezekere az újakra má nincs,mee kell a szteroidra...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #937 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 17:46:00 »

Háát nem tudom, talán az 1-es hez még nem Smiley Az új5-ösökben sem nagyon látom már a "barnárasültgyúrunkvazze" kopikat..Azok inkább régi 7-es és tuning 5-ös.Ezekere az újakra má nincs,mee kell a szteroidra...
razsa,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #938 Dátum: 2006.01.31 kedd, 16:42:00 »

razsa,
 

Scratch!
 
Az égők megvannak, de hol vannak a foglalatok?? Mit és hol keressek??
 
Üdv:sacs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #939 Dátum: 2006.01.31 kedd, 18:10:00 »

Scratch!
 
Az égők megvannak, de hol vannak a foglalatok?? Mit és hol keressek??
 
Üdv:sacs
sacs
Miről van szó?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #940 Dátum: 2006.01.31 kedd, 18:34:00 »

sacs
Miről van szó?
Scratch írta, hogy a III facelift Trend-benn a lábtérvilágítás elő van készítve. De én nem találom a foglalatokat....sajna....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #941 Dátum: 2006.01.31 kedd, 18:35:00 »

sacs
Miről van szó?
Szia!
Lábvilágítás elől, utólag.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #942 Dátum: 2006.01.31 kedd, 18:54:00 »

Scratch írta, hogy a III facelift Trend-benn a lábtérvilágítás elő van készítve. De én nem találom a foglalatokat....sajna....
sacs
Ha benézel a kesztyűtartó alá(annak az alsó szélétől kb. 5 cm.-re középen) egy luk van a kárpitban. Ott a foglalat. A másik oldalon is a korm.kerék alatt megtalálod. Az enyém is trend Mondi és nekem is csak égőt kellett bele tennem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #943 Dátum: 2006.01.31 kedd, 18:57:00 »

sacs
Ha benézel a kesztyűtartó alá(annak az alsó szélétől kb. 5 cm.-re középen) egy luk van a kárpitban. Ott a foglalat. A másik oldalon is a korm.kerék alatt megtalálod. Az enyém is trend Mondi és nekem is csak égőt kellett bele tennem.

Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #944 Dátum: 2006.01.31 kedd, 19:05:00 »

sacs
Ha benézel a kesztyűtartó alá(annak az alsó szélétől kb. 5 cm.-re középen) egy luk van a kárpitban. Ott a foglalat. A másik oldalon is a korm.kerék alatt megtalálod. Az enyém is trend Mondi és nekem is csak égőt kellett bele tennem.
Én meg a szélén néztem....Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #945 Dátum: 2006.01.31 kedd, 19:48:00 »

sacs
Ha benézel a kesztyűtartó alá(annak az alsó szélétől kb. 5 cm.-re középen) egy luk van a kárpitban. Ott a foglalat. A másik oldalon is a korm.kerék alatt megtalálod. Az enyém is trend Mondi és nekem is csak égőt kellett bele tennem.
megnéztem...szerintnekem nincs ott semmi....Sad((
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #946 Dátum: 2006.01.31 kedd, 20:10:00 »

megnéztem...szerintnekem nincs ott semmi....Sad((
Nézz szét nagyon jól, használj lámpát is ott kell lenni-e. Csatlakozom az előttem szólókhoz: enyémben ( Trend) sem volt benne az izzó, csak a foglalat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #947 Dátum: 2006.01.31 kedd, 20:13:00 »

Én viszont most azon töröm a fejem, hogy a hátsó üléssor fölé gyárilag nem tettek világítást, ( és a két gyermekem miatt nagyon hasznos lehetne ), ha kivágnám a tetőkárpítot tudnék-e oda egy mennyezet világítást utólag beépíteni. Szerintem a burkolat fölött ua. kiképzés van, mint azoknak az autóknak amelyekben benne van gyárilag.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #948 Dátum: 2006.01.31 kedd, 22:13:00 »

Én meg a szélén néztem....Sad
sacs,
 
nem a szélén van, hanem középen, mind2 lábtérbe. Vigyél le egy lámpát, világíts és meglátod! Szinte egyből a műanyag borítás után van, nem túl bent. Egy kis fekete kör alakú méllyedés, benne egy egyenes vonal, oda kell benyomni az izzót.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #949 Dátum: 2006.01.31 kedd, 22:14:00 »

Én viszont most azon töröm a fejem, hogy a hátsó üléssor fölé gyárilag nem tettek világítást, ( és a két gyermekem miatt nagyon hasznos lehetne ), ha kivágnám a tetőkárpítot tudnék-e oda egy mennyezet világítást utólag beépíteni. Szerintem a burkolat fölött ua. kiképzés van, mint azoknak az autóknak amelyekben benne van gyárilag.
tamas,
 
megoldható.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.