Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 13:26:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1591384 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1000 Dátum: 2006.02.08 szerda, 18:34:00 »

Én is vittem 2500-nál olajcserére. Ott álltam mellette, hogy biztos legyen a csere. Valahogy mindig azt hiszem el amit látok.
Én is cseréltettem.
 
Te meg Gabo, valszeg azért nem bízol az emberekben, mert magadból indulsz ki...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1001 Dátum: 2006.02.08 szerda, 18:35:00 »

Ja, nekem soha nem volt újjonan vásárólt Mondim (sajnos).
Szia TICU!
Köszi, a #1002-t, ne add fel, biztos lesz Neked is olyan!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1002 Dátum: 2006.02.08 szerda, 18:36:00 »

Én is cseréltettem.
 
Te meg Gabo, valszeg azért nem bízol az emberekben, mert magadból indulsz ki...
Hibás következtetés.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1003 Dátum: 2006.02.08 szerda, 18:36:00 »

Gabo, Angel!
Köszönöm!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1004 Dátum: 2006.02.08 szerda, 18:43:00 »

hát ezt én is tudom javasolni,hogy ha uj autot vesz vki az vigy 3000km körül olajcsere+szüröcserére,én autogyárban dolgozztam kint 2évig és nem a legjobb olajjal töltik fel a motorokat elöször az biztos....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1005 Dátum: 2006.02.08 szerda, 18:50:00 »

hát ezt én is tudom javasolni,hogy ha uj autot vesz vki az vigy 3000km körül olajcsere+szüröcserére,én autogyárban dolgozztam kint 2évig és nem a legjobb olajjal töltik fel a motorokat elöször az biztos....
Thnx Somi!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1006 Dátum: 2006.02.09 csütörtök, 09:29:00 »

Thnx Somi!
Üdv.
nekem is javasolták, hogy 2500 km után menjek olajcserére. amikor mentem és mondtam ,hogy túlfutottma ( kb. 3200 km volt) cinkosan mondta a munkafelvevő, hogy ő elintézi és csak 2500 -t ír a szervíz füzetbe.
Ha kötelező miért incs előírva, miért csak fülbesúgás alapon megy, ha nem miért volt ez a nagy jó tét, hogy kevesebb km-t írt a szervízkönyvbe?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1007 Dátum: 2006.02.09 csütörtök, 09:43:00 »

nekem is javasolták, hogy 2500 km után menjek olajcserére. amikor mentem és mondtam ,hogy túlfutottma ( kb. 3200 km volt) cinkosan mondta a munkafelvevő, hogy ő elintézi és csak 2500 -t ír a szervíz füzetbe.
Ha kötelező miért incs előírva, miért csak fülbesúgás alapon megy, ha nem miért volt ez a nagy jó tét, hogy kevesebb km-t írt a szervízkönyvbe?
Szia!
#1002, és #1009!  
Még nem láttam "ilyen" Mondeo-Szervízkönyvet, kíváncsi leszek, mi(K) van (nak) benne?
És miért nincs akkor előírva? Elképzelni sem tudom! Most megyek Apumhoz, 2 éves az off      ( 2004 év-autója ) verdája, rá is kérdezek, nála is volt-e ilyen?
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1008 Dátum: 2006.02.09 csütörtök, 10:37:00 »

nekem is javasolták, hogy 2500 km után menjek olajcserére. amikor mentem és mondtam ,hogy túlfutottma ( kb. 3200 km volt) cinkosan mondta a munkafelvevő, hogy ő elintézi és csak 2500 -t ír a szervíz füzetbe.
Ha kötelező miért incs előírva, miért csak fülbesúgás alapon megy, ha nem miért volt ez a nagy jó tét, hogy kevesebb km-t írt a szervízkönyvbe?
Tökmindegy, hogy mit ír a füzetbe. Én be sem írattam, nem volt nálam. És akkor mi van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1009 Dátum: 2006.02.17 péntek, 10:06:00 »

Halee!
Kérdés...
- Az újonnan üzembehelyezett Mondik "be" vannak tanítva ( pl ablakzárás ), vagy tanítani kell(ene)
Vagy ezt meghagyják a leendő tulajnak, gyakoroljon egy kicsit!
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1010 Dátum: 2006.02.17 péntek, 10:31:00 »

Halee!
Kérdés...
- Az újonnan üzembehelyezett Mondik "be" vannak tanítva ( pl ablakzárás ), vagy tanítani kell(ene)
Vagy ezt meghagyják a leendő tulajnak, gyakoroljon egy kicsit!
Üdv.
A rádióba is be kell írni az alvázszámot. Nekem megcsinálták. De nem korai még ez a kérdés... te gondolom, a mondeo 4-est fogos majd egyszer megrendelni, valszeg abból is a faceliftest. Hogy lesz-e még ablak benne? A fene se tudja...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1011 Dátum: 2006.02.17 péntek, 10:37:00 »

Halee!
Kérdés...
- Az újonnan üzembehelyezett Mondik "be" vannak tanítva ( pl ablakzárás ), vagy tanítani kell(ene)
Vagy ezt meghagyják a leendő tulajnak, gyakoroljon egy kicsit!
Üdv.
ESU264!
 
Nyugi,szerintem be van tanítva,ill be lesz tanítva.De ha mégsem,akkor hozd el a nagytalira,ott aztán majd megmutatjuk neki!-:)
Hogy mikre képes!-:))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1012 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:07:00 »

A rádióba is be kell írni az alvázszámot. Nekem megcsinálták. De nem korai még ez a kérdés... te gondolom, a mondeo 4-est fogos majd egyszer megrendelni, valszeg abból is a faceliftest. Hogy lesz-e még ablak benne? A fene se tudja...
Szia Angel!
Köszi a választ!
Korai...Türelem rózsát terem! Vagy egy Mondeo Ghia III-at!
A 4-est kihagynám, most így elsőre, de 3-as már reálisabbnak tűnik. Egy hónap múlva "szabadulok " a lekötésekből, aztán belehúzunk, gyerünk, mer' jönnek a TALIK!
( Március közepén rendel, legalábbis akkorra lesz minden 1ütt! )
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1013 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:08:00 »

ESU264!
 
Nyugi,szerintem be van tanítva,ill be lesz tanítva.De ha mégsem,akkor hozd el a nagytalira,ott aztán majd megmutatjuk neki!-:)
Hogy mikre képes!-:))))
Kereskedőtől függ. Nem bizos.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1014 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:09:00 »

ESU264!
 
Nyugi,szerintem be van tanítva,ill be lesz tanítva.De ha mégsem,akkor hozd el a nagytalira,ott aztán majd megmutatjuk neki!-:)
Hogy mikre képes!-:))))
Szia Zsoel!
Köszi, előre is!
Szép napot, üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1015 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:27:00 »

Szia Angel!
Köszi a választ!
Korai...Türelem rózsát terem! Vagy egy Mondeo Ghia III-at!
A 4-est kihagynám, most így elsőre, de 3-as már reálisabbnak tűnik. Egy hónap múlva "szabadulok " a lekötésekből, aztán belehúzunk, gyerünk, mer' jönnek a TALIK!
( Március közepén rendel, legalábbis akkorra lesz minden 1ütt! )
Üdv.
Ja, csak ha márciusban rendeled, és ha nem raktárról jön, akkor júliusban kaphatod meg, ami kb fél év.
A következő kérdésedre is válaszolok: 1 liter benzinnel fogod megkapni (épphogy elérj a következő kútig), lemosva, minden papír kitöltve. Az egészségügyi doboz, ízzókészlet, háromszög jó esetben benne van, de ha ügyes vagy, kaphatsz ajándékokat is, pl egy téli gumiszőnyeggarnitúrát. Ha xenont rendelsz, az izzókészletben nem lesz xenon tartalék izzó.  
Miután bejött az országba, legalább 2, de inkább 3 hét, mire minden papír elkészül, így jön ki a kb 4 hónap. Egy csomó irigyed lesz egycsapásra. Saját riasztót nem rakathatsz bele, csak azt az egy fajtát, amit a ford támogat. Még a kihangosítót sem  rakathatod bele más helyen, csak a fordnál. Semmilyen módosítást nem eszközölhetsz az elektronikán, mert garanciavesztéssel jár. Szóval bármit be akarsz szereltetni (tolatóradar, kihangosító, másik rádió, erősítő), azt csak a ford teheti be. A chiptuning mindenféleképpen garanciavesztéssel jár, még ha a ford is szereli be, és akármit is mondanak. A váltózárat meg csak úgy lehet berakni, ha nem fúrják meg a kasztnit, különben ugrik a rozsdagari. Ez igaz a hátsó szárnyra is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1016 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:30:00 »

haj,
 
tudomasom szerint minden vadi uj autonal (tipustol fuggetlenul) ajanlott 2-3e km utan oljacseret eszkozolni, pontosan a bejaratasbol adodo esetleges fem reszecskek eltavolitasa vegett.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1017 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:32:00 »

Angel,
 
"A váltózárat meg csak úgy lehet berakni, ha nem fúrják meg a kasztnit, különben ugrik a rozsdagari. Ez igaz a hátsó szárnyra is."
 
Hatso szarnyra is szoktak valtozarat tenni ?
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1018 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:32:00 »

haj,
 
tudomasom szerint minden vadi uj autonal (tipustol fuggetlenul) ajanlott 2-3e km utan oljacseret eszkozolni, pontosan a bejaratasbol adodo esetleges fem reszecskek eltavolitasa vegett.
Ez is igaz. Mi a helyzet a tempomattal?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1019 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:34:00 »

Angel,
 
A helyzet az, hgy varom azta nyavajas pedal kapcsolo kabelt. Mar minden a helyen van, de a kabel nelkul nem mukodik sajnos 8( Egyelore hiaba nyomkodom a gombokat, nem kapcsol be. De ez ertheto is, mert a szerviz konyv szerint a kuplung es fek kapcsoloktol kell kapnia 12v-ot a temponak. Mivel meg nincs kabel, es nincsenek berakva a kapcsolok, igy 12v sincs, ergo nem kapcsol be a tempo.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1020 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:40:00 »

Ja, csak ha márciusban rendeled, és ha nem raktárról jön, akkor júliusban kaphatod meg, ami kb fél év.
A következő kérdésedre is válaszolok: 1 liter benzinnel fogod megkapni (épphogy elérj a következő kútig), lemosva, minden papír kitöltve. Az egészségügyi doboz, ízzókészlet, háromszög jó esetben benne van, de ha ügyes vagy, kaphatsz ajándékokat is, pl egy téli gumiszőnyeggarnitúrát. Ha xenont rendelsz, az izzókészletben nem lesz xenon tartalék izzó.  
Miután bejött az országba, legalább 2, de inkább 3 hét, mire minden papír elkészül, így jön ki a kb 4 hónap. Egy csomó irigyed lesz egycsapásra. Saját riasztót nem rakathatsz bele, csak azt az egy fajtát, amit a ford támogat. Még a kihangosítót sem  rakathatod bele más helyen, csak a fordnál. Semmilyen módosítást nem eszközölhetsz az elektronikán, mert garanciavesztéssel jár. Szóval bármit be akarsz szereltetni (tolatóradar, kihangosító, másik rádió, erősítő), azt csak a ford teheti be. A chiptuning mindenféleképpen garanciavesztéssel jár, még ha a ford is szereli be, és akármit is mondanak. A váltózárat meg csak úgy lehet berakni, ha nem fúrják meg a kasztnit, különben ugrik a rozsdagari. Ez igaz a hátsó szárnyra is.
ezeket honnan veszed?
én amikor vettem  bluetoothos (valahogy igy kell írni?) kihangosítót elmentem először a ford szervízbe beszereltetni, onnan elküldtek, hogy ők ilyen bonyolult dolgokkal nem foglalkoznak, menjek a hivatalos beszerelőhöz. garancia vesztésről szó se volt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1021 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:45:00 »

Ja, csak ha márciusban rendeled, és ha nem raktárról jön, akkor júliusban kaphatod meg, ami kb fél év.
A következő kérdésedre is válaszolok: 1 liter benzinnel fogod megkapni (épphogy elérj a következő kútig), lemosva, minden papír kitöltve. Az egészségügyi doboz, ízzókészlet, háromszög jó esetben benne van, de ha ügyes vagy, kaphatsz ajándékokat is, pl egy téli gumiszőnyeggarnitúrát. Ha xenont rendelsz, az izzókészletben nem lesz xenon tartalék izzó.  
Miután bejött az országba, legalább 2, de inkább 3 hét, mire minden papír elkészül, így jön ki a kb 4 hónap. Egy csomó irigyed lesz egycsapásra. Saját riasztót nem rakathatsz bele, csak azt az egy fajtát, amit a ford támogat. Még a kihangosítót sem  rakathatod bele más helyen, csak a fordnál. Semmilyen módosítást nem eszközölhetsz az elektronikán, mert garanciavesztéssel jár. Szóval bármit be akarsz szereltetni (tolatóradar, kihangosító, másik rádió, erősítő), azt csak a ford teheti be. A chiptuning mindenféleképpen garanciavesztéssel jár, még ha a ford is szereli be, és akármit is mondanak. A váltózárat meg csak úgy lehet berakni, ha nem fúrják meg a kasztnit, különben ugrik a rozsdagari. Ez igaz a hátsó szárnyra is.
Angel!
Köszi a kimerítő választ!
És a tippeket is Thnx! Majd ráfigyelek!
Változtatások...Nagyjából tisztában vagyok vele, megfogadom ajánlásod!
Xenon...Van ismerősöm a "lámpagyárban", mondta, hogy szerez, ha meglesz a Mondi, csak kellenek róla vmi azonosítók(?).
Írigység...Ezzel nem tudok mit kezdeni, a Lajtán innen sajnos gyakran terem magától. ( Ez intelligencia kérdése )Nem is foglalkozom ezzel.
Amíg a 12 éves másik Fordunk volt, akkor is voltak ilyen tagok a környékünkön. Már hozzászoktam.
 
Van spannom a márkakereskedésben, én bízom benne, hogy minden simán, és gyorsan működik. Napi kapcsolatban vagyunk. Így azért picit nyugodtabban vágunk bele.
Szép napot!
Üdv.
 
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1022 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:46:00 »

Ja, csak ha márciusban rendeled, és ha nem raktárról jön, akkor júliusban kaphatod meg, ami kb fél év.
A következő kérdésedre is válaszolok: 1 liter benzinnel fogod megkapni (épphogy elérj a következő kútig), lemosva, minden papír kitöltve. Az egészségügyi doboz, ízzókészlet, háromszög jó esetben benne van, de ha ügyes vagy, kaphatsz ajándékokat is, pl egy téli gumiszőnyeggarnitúrát. Ha xenont rendelsz, az izzókészletben nem lesz xenon tartalék izzó.  
Miután bejött az országba, legalább 2, de inkább 3 hét, mire minden papír elkészül, így jön ki a kb 4 hónap. Egy csomó irigyed lesz egycsapásra. Saját riasztót nem rakathatsz bele, csak azt az egy fajtát, amit a ford támogat. Még a kihangosítót sem  rakathatod bele más helyen, csak a fordnál. Semmilyen módosítást nem eszközölhetsz az elektronikán, mert garanciavesztéssel jár. Szóval bármit be akarsz szereltetni (tolatóradar, kihangosító, másik rádió, erősítő), azt csak a ford teheti be. A chiptuning mindenféleképpen garanciavesztéssel jár, még ha a ford is szereli be, és akármit is mondanak. A váltózárat meg csak úgy lehet berakni, ha nem fúrják meg a kasztnit, különben ugrik a rozsdagari. Ez igaz a hátsó szárnyra is.
A riasztó+kihangosítós dolgok hülyeségek! Nálunk sem veszett el a gari(eddig 3 Fordnál volt ez eljátszva, és mindháromnál voltak garis dolgok!)!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1023 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:47:00 »

haj,
 
tudomasom szerint minden vadi uj autonal (tipustol fuggetlenul) ajanlott 2-3e km utan oljacseret eszkozolni, pontosan a bejaratasbol adodo esetleges fem reszecskek eltavolitasa vegett.
Ezen már túl vagyunk...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1024 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:52:00 »

haj,
 
tudomasom szerint minden vadi uj autonal (tipustol fuggetlenul) ajanlott 2-3e km utan oljacseret eszkozolni, pontosan a bejaratasbol adodo esetleges fem reszecskek eltavolitasa vegett.
Szia Zacci!
Az olajcserével olyan infóm van, hogy Ezt az egyet Gratis elvégzi a Ford...
Kíváncsi leszek...Vagy valakinek tapasztalata?
Üdv.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1025 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:57:00 »

ESU2 64,
 
Gratis ? coool, akkor olajcsere elott mindig visszatekerem valahogy a km orat 3e-re es beviszem a verdat gratis olajcserere. Problem solved Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1026 Dátum: 2006.02.17 péntek, 11:58:00 »

Szia Zacci!
Az olajcserével olyan infóm van, hogy Ezt az egyet Gratis elvégzi a Ford...
Kíváncsi leszek...Vagy valakinek tapasztalata?
Üdv.
én nemrég voltam 2500-as olajcserén. szó se volt a gratisról. 22e Ft-ot fizettem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1027 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:12:00 »

Szia Zacci!
Az olajcserével olyan infóm van, hogy Ezt az egyet Gratis elvégzi a Ford...
Kíváncsi leszek...Vagy valakinek tapasztalata?
Üdv.
Nekem is pénzbe került, a 2500-as szerviz. Ingyé má semmi nincs . Nekem is voltak már garis javítások, pedig...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1028 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:31:00 »

A riasztó+kihangosítós dolgok hülyeségek! Nálunk sem veszett el a gari(eddig 3 Fordnál volt ez eljátszva, és mindháromnál voltak garis dolgok!)!
Ez nem igaz! Valószínűleg szemet húnynak felette, de ha mondjuk a komplett elektronika megy tönkre, asszem minden fűszálba belekapaszkodnak majd.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1029 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:33:00 »

én nemrég voltam 2500-as olajcserén. szó se volt a gratisról. 22e Ft-ot fizettem
Semmi sincs ingyen! Max a nátha... Annyit lehet tenni, hogy nem tőlük veszed meg az olajat 18 ezerért, hanem a nagyautónál, gyári (a szervízben meg a fene se tudja, mit raknak bele) olajat, 6 ezerért, számlával, így ez teljesen ok, a garival gond nincs. A számlát célszerű elrakni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1030 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:36:00 »

Semmi sincs ingyen! Max a nátha... Annyit lehet tenni, hogy nem tőlük veszed meg az olajat 18 ezerért, hanem a nagyautónál, gyári (a szervízben meg a fene se tudja, mit raknak bele) olajat, 6 ezerért, számlával, így ez teljesen ok, a garival gond nincs. A számlát célszerű elrakni.
Na igen de pl a fóti ford sz.... nem épit be hozzott anyagot
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1031 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:36:00 »

Angel!
Köszi a kimerítő választ!
És a tippeket is Thnx! Majd ráfigyelek!
Változtatások...Nagyjából tisztában vagyok vele, megfogadom ajánlásod!
Xenon...Van ismerősöm a "lámpagyárban", mondta, hogy szerez, ha meglesz a Mondi, csak kellenek róla vmi azonosítók(?).
Írigység...Ezzel nem tudok mit kezdeni, a Lajtán innen sajnos gyakran terem magától. ( Ez intelligencia kérdése )Nem is foglalkozom ezzel.
Amíg a 12 éves másik Fordunk volt, akkor is voltak ilyen tagok a környékünkön. Már hozzászoktam.
 
Van spannom a márkakereskedésben, én bízom benne, hogy minden simán, és gyorsan működik. Napi kapcsolatban vagyunk. Így azért picit nyugodtabban vágunk bele.
Szép napot!
Üdv.
 

Az irigység az egyik legőszintébb dolog. És az jó... inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1032 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:37:00 »

ezeket honnan veszed?
én amikor vettem  bluetoothos (valahogy igy kell írni?) kihangosítót elmentem először a ford szervízbe beszereltetni, onnan elküldtek, hogy ők ilyen bonyolult dolgokkal nem foglalkoznak, menjek a hivatalos beszerelőhöz. garancia vesztésről szó se volt.
Márpedig csak ford szervíz szerelhet be ilyesmit! Az egy más tészta, hogy senki sem foglalkozik vele. Én a fordnál szereltetem be, kb 8 ezerért. Cirka ennyi lenne egy másik szervízben is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1033 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:39:00 »

Na igen de pl a fóti ford sz.... nem épit be hozzott anyagot
Dehogynem épít be. Kuttttyakötelessége. Én az olajcserére vittem az összes szűrőt, olajat, miegymást. Ez teljesen hivatalos. Miért kellene náluk megvenned a cuccot? Annyi van, hogy arra, amit nem ők adtak, nem ők vállalják a garanciát.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1034 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:47:00 »

Dehogynem épít be. Kuttttyakötelessége. Én az olajcserére vittem az összes szűrőt, olajat, miegymást. Ez teljesen hivatalos. Miért kellene náluk megvenned a cuccot? Annyi van, hogy arra, amit nem ők adtak, nem ők vállalják a garanciát.
Pedig én rá kérdeztem és a válasz (nem szerelük be hozott alkatrészeket amennyiben ne jó vigye máshová az autóját)konkrétan.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1035 Dátum: 2006.02.17 péntek, 14:03:00 »

Ez nem igaz! Valószínűleg szemet húnynak felette, de ha mondjuk a komplett elektronika megy tönkre, asszem minden fűszálba belekapaszkodnak majd.
Az egyikben computert cseréltek gariban...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1036 Dátum: 2006.02.17 péntek, 14:05:00 »

Pedig én rá kérdeztem és a válasz (nem szerelük be hozott alkatrészeket amennyiben ne jó vigye máshová az autóját)konkrétan.
A fótiakat én is ismerem. Én rábeszélném őket.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1037 Dátum: 2006.02.17 péntek, 14:12:00 »

A fótiakat én is ismerem. Én rábeszélném őket.
Én rájuk hagytam oszt nyomtam egy köV6éret
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1038 Dátum: 2006.02.17 péntek, 14:24:00 »

Pedig én rá kérdeztem és a válasz (nem szerelük be hozott alkatrészeket amennyiben ne jó vigye máshová az autóját)konkrétan.
Nekem is simán megcsinálták a 60.e km-s szemlét hozott anyagból.Nagyautónál vettem mindent,gyári fordot,egy szavuk nem volt.Ráírták a garanciajegyre,hogy hozott ford alkatrészek,és kész.
 
Viszont én megkérdeztem az utólagos elektrónikai beszerelések miatti esetleges garanciavesztést.Konkrétan a tolatóradart,illetve annak beszerelését.Azt mondták nyugodtan csináltathatom bárhol,nem veszítem el a garit.
De az arany középut valszeg Angel-nél lesz.Ha az utólagos beépítésből nagy elektromos baj lesz,és ők ezt kimutatják,akkor biztos nem csinálják meg a kocsit ingyen.
 
Nekem pld.termosztátot cseréltek garanciába,de a futóműállításért már fizetni kellett.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1039 Dátum: 2006.02.17 péntek, 14:35:00 »

Nekem is simán megcsinálták a 60.e km-s szemlét hozott anyagból.Nagyautónál vettem mindent,gyári fordot,egy szavuk nem volt.Ráírták a garanciajegyre,hogy hozott ford alkatrészek,és kész.
 
Viszont én megkérdeztem az utólagos elektrónikai beszerelések miatti esetleges garanciavesztést.Konkrétan a tolatóradart,illetve annak beszerelését.Azt mondták nyugodtan csináltathatom bárhol,nem veszítem el a garit.
De az arany középut valszeg Angel-nél lesz.Ha az utólagos beépítésből nagy elektromos baj lesz,és ők ezt kimutatják,akkor biztos nem csinálják meg a kocsit ingyen.
 
Nekem pld.termosztátot cseréltek garanciába,de a futóműállításért már fizetni kellett.
Akkor én nem jó helyre jártam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1040 Dátum: 2006.02.17 péntek, 16:09:00 »

Halee!
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást olajcsere ügyben ( nem kezdek bele a nick-nevek felsorolásába, a végén valakit kihagynék )! Én is utánajártam - most - a dolgoknak ismerősünknél, itt a márkakereskedésben.  
A helyzet a következő : minden, valamit magára is adó kereskedő időnként szervez akciókat eladott ( tervezni kívánt ) új autókkal. Mintegy ösztönzőleg. Ősszel az új tulajdonosok "gratis" olajcserét kaptak ajándékba, ( első, az a bizonyos 2.500 Km-nél ), mostani akciójuk lézeres-futóműállításra ad "ingyenességet" az első szervíznél. ( 20.000-es/1 éves )
Innen a téves következtetésem.
 
Angel,Zsoel!
Figyeltem a "NAGYAUTO"-s tippet, asszem majd ezt követem én is!

Üdv mindenkinek!!!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1041 Dátum: 2006.02.17 péntek, 17:05:00 »

Angel!
Köszi a kimerítő választ!
És a tippeket is Thnx! Majd ráfigyelek!
Változtatások...Nagyjából tisztában vagyok vele, megfogadom ajánlásod!
Xenon...Van ismerősöm a "lámpagyárban", mondta, hogy szerez, ha meglesz a Mondi, csak kellenek róla vmi azonosítók(?).
Írigység...Ezzel nem tudok mit kezdeni, a Lajtán innen sajnos gyakran terem magától. ( Ez intelligencia kérdése )Nem is foglalkozom ezzel.
Amíg a 12 éves másik Fordunk volt, akkor is voltak ilyen tagok a környékünkön. Már hozzászoktam.
 
Van spannom a márkakereskedésben, én bízom benne, hogy minden simán, és gyorsan működik. Napi kapcsolatban vagyunk. Így azért picit nyugodtabban vágunk bele.
Szép napot!
Üdv.
 

ESU2 64,
 
nekem is tudna szerezni Xenon csövet? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1042 Dátum: 2006.02.17 péntek, 17:12:00 »

ESU2 64,
 
nekem is tudna szerezni Xenon csövet? Smiley
Szia!
Ha hazajön, megkérdezem! A fiam Keresztapja.
( Most továbbképzésen van Tajvanon...)
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1043 Dátum: 2006.02.17 péntek, 17:44:00 »

ESU2 64,
 
nekem is tudna szerezni Xenon csövet? Smiley
Mail startolt!
Üdv.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1044 Dátum: 2006.02.17 péntek, 22:05:00 »

Mail startolt!
Üdv.
Válasz is! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1045 Dátum: 2006.02.22 szerda, 21:22:00 »

haj,
 
Akit erdekel, muxik a tempomat !
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1046 Dátum: 2006.02.22 szerda, 22:01:00 »

haj,
 
Akit erdekel, muxik a tempomat !
Király! És milyen?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1047 Dátum: 2006.02.22 szerda, 22:05:00 »

shadow,
 
faxa ! Muxik ahogy kell Cool
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1048 Dátum: 2006.02.22 szerda, 22:44:00 »

haj,
 
Akit erdekel, muxik a tempomat !
Grat!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1049 Dátum: 2006.02.23 csütörtök, 07:57:00 »

haj,
 
Akit erdekel, muxik a tempomat !
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.