Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 05:21:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4807542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #5000 Dátum: 2007.02.06 kedd, 09:53:00 »

mert megint elobb irtam mint ahogy gondolkodtam a 23+8 az univ ez meg a (minden egyutt 16k) specko valtozat amit fusim irt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5001 Dátum: 2007.02.06 kedd, 10:08:00 »

mert megint elobb irtam mint ahogy gondolkodtam a 23+8 az univ ez meg a (minden egyutt 16k) specko valtozat amit fusim irt
És még lejön a cuccból a MondeoClubnak 5 vagy 10% kedvezménye!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5002 Dátum: 2007.02.06 kedd, 10:11:00 »

mert megint elobb irtam mint ahogy gondolkodtam a 23+8 az univ ez meg a (minden egyutt 16k) specko valtozat amit fusim irt
Ha hívor őket Papp Attilát keresd vele áll kapcsolatban a Club biztosan készségesen segít, ha valami nem menne keress emailben segítek .
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5003 Dátum: 2007.02.06 kedd, 10:20:00 »

Ha hívor őket Papp Attilát keresd vele áll kapcsolatban a Club biztosan készségesen segít, ha valami nem menne keress emailben segítek .
koszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5004 Dátum: 2007.02.06 kedd, 10:33:00 »

koszi.
Nézd meg a főoldalon a - Komfortindex beépítéséről készült cikkemet, hátha kedvet kapsz hozzá! - rövid húzásra 4-et villog az index, sávváltáskor nagyon előnyős. Ugyanitt árulják azt is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5005 Dátum: 2007.02.06 kedd, 10:41:00 »

Nézd meg a főoldalon a - Komfortindex beépítéséről készült cikkemet, hátha kedvet kapsz hozzá! - rövid húzásra 4-et villog az index, sávváltáskor nagyon előnyős. Ugyanitt árulják azt is.
Az ablaktörlő modulját nem lehet házilag odabuherálni??? Mert kizárt, hogy nem szerintem ... én is örülnék egy ilyennek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5006 Dátum: 2007.02.06 kedd, 10:44:00 »

Az ablaktörlő modulját nem lehet házilag odabuherálni??? Mert kizárt, hogy nem szerintem ... én is örülnék egy ilyennek
Az esőérzékelős cucra gondolsz? Van hozzá rajzom is hogy kell bekötni  Mondeoba Cheesy szóval megyen abban
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5007 Dátum: 2007.02.06 kedd, 12:30:00 »

Mik vannak... Kérdeztem ajánlatot szervíbe: motorolaj-csere (5w30), váltóolaj-csere, gyertya-csere, szelepfedél-tömítés csere.
Munkadíjjal együtt!
 
Cromax: 35.000
Ford autonett: 70-75.000
 
Korrekt Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5008 Dátum: 2007.02.06 kedd, 12:39:00 »

Mik vannak... Kérdeztem ajánlatot szervíbe: motorolaj-csere (5w30), váltóolaj-csere, gyertya-csere, szelepfedél-tömítés csere.
Munkadíjjal együtt!
 
Cromax: 35.000
Ford autonett: 70-75.000
 
Korrekt Wink
Nem garanciális az az a vas, hozd ki Dunakeszire - esetleg anyagot vedd meg Nagyautonál és készítsd be csomiba, Töredékéből megvan a helyi mesteremnél  Térkép, elérhetőség ezen a linken található
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5009 Dátum: 2007.02.06 kedd, 13:25:00 »

Az esőérzékelős cucra gondolsz? Van hozzá rajzom is hogy kell bekötni  Mondeoba Cheesy szóval megyen abban
Nem!!! Az indexvillogtatáshoz a 3x törlés modulját átültetni
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5010 Dátum: 2007.02.06 kedd, 13:26:00 »

Nem garanciális az az a vas, hozd ki Dunakeszire - esetleg anyagot vedd meg Nagyautonál és készítsd be csomiba, Töredékéből megvan a helyi mesteremnél  Térkép, elérhetőség ezen a linken található
Azzal kapcsolatban tudsz valamit, hogy a tesztmódban (hátsó ablakfűtés gomb nyomva, gyújtás rá) folyamatosan csilingel
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5011 Dátum: 2007.02.06 kedd, 13:48:00 »

Csak a miheztartásvégett: anyagköltsége 20epárszáz HUF, és max 1,5 óra a munka vele...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5012 Dátum: 2007.02.06 kedd, 14:15:00 »

Használd a válasz gombot
Így
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5013 Dátum: 2007.02.06 kedd, 14:15:00 »

Használd a válasz gombot
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5014 Dátum: 2007.02.06 kedd, 14:54:00 »

Csak a miheztartásvégett: anyagköltsége 20epárszáz HUF, és max 1,5 óra a munka vele...
#4335
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5015 Dátum: 2007.02.06 kedd, 15:50:00 »

Nem!!! Az indexvillogtatáshoz a 3x törlés modulját átültetni
Szerezz egy 6 fokozatos ablaktörlő kapcsolót és cseráld le a simádat. Gyárilag tudja az ősGEM elég csak a kart cserélned. Kombi 5 ajtós karja más mint a 4 ajtósé arra figyel
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5016 Dátum: 2007.02.06 kedd, 16:00:00 »

Szerezz egy 6 fokozatos ablaktörlő kapcsolót és cseráld le a simádat. Gyárilag tudja az ősGEM elég csak a kart cserélned. Kombi 5 ajtós karja más mint a 4 ajtósé arra figyel
Ezt nem értem és hogyan fog ettől a cserétől a zindekszem 3-at villantani?Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5017 Dátum: 2007.02.06 kedd, 16:06:00 »

Ezt nem értem és hogyan fog ettől a cserétől a zindekszem 3-at villantani?Huh?
3 vagy 4 villantáshoz a Waeco MT 2000 modul köll. Az ősGEM egy fekete doboz nincs leírás róla és köze nincs az indexhez - nincs rákötve. Az MT 2000 az irányjelző kar kapcsolóját hidalja át rövidhúzást követően kb 4 villogási időre és a villogásokat az autó eredeti indexreléje szolgáltatja. Ha rendesen bekapcsolod a kart - hosszú ideig kontaktol - MT 2000 nem lép működésbe - ekkor az index a kormány visszatekerésével kapcsol ki normál működés.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5018 Dátum: 2007.02.06 kedd, 17:16:00 »

mert megint elobb irtam mint ahogy gondolkodtam a 23+8 az univ ez meg a (minden egyutt 16k) specko valtozat amit fusim irt
Köszi az infót Lopi!Megrendelem és megprobálóm beszerelni,ha nem megy szólok Fusimnak biztos segít.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5019 Dátum: 2007.02.07 szerda, 09:50:00 »

3 vagy 4 villantáshoz a Waeco MT 2000 modul köll. Az ősGEM egy fekete doboz nincs leírás róla és köze nincs az indexhez - nincs rákötve. Az MT 2000 az irányjelző kar kapcsolóját hidalja át rövidhúzást követően kb 4 villogási időre és a villogásokat az autó eredeti indexreléje szolgáltatja. Ha rendesen bekapcsolod a kart - hosszú ideig kontaktol - MT 2000 nem lép működésbe - ekkor az index a kormány visszatekerésével kapcsol ki normál működés.
Annyiért soha, inkább passzolok de azért csak elgondolkodtató, hogy miért műxik a zablaktörlővel ez a fanksön és miért nem buherálható át a zindekszhez
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5020 Dátum: 2007.02.07 szerda, 11:27:00 »

Annyiért soha, inkább passzolok de azért csak elgondolkodtató, hogy miért műxik a zablaktörlővel ez a fanksön és miért nem buherálható át a zindekszhez
Akkor nem lesz ilyen fícsőr a vasadban. Találsz a neten megépíthető kapcsolási rajzot hozzá. Ha legyártod a panelt megveszed az alkatrészeket kb 5K hufra jön ki az anyagár. Erre számold a mukadíjad, amit az összerakásra bemérésre és anyagbeszerzésre szánsz. Add hozzá a bonyolítás során megtett kilóméterekre eső üzemanyag és amortizációs költségeidet. Nem jön ki olcsóbbra hidd el. Igy meg kapsz egy profin megépített autóba tervezett - rázkódástűrő, egyéb biztonsági előírások figyelembevételével megtervezett és legyártott garanciás terméket. A Waeco cuccok drágák ugyan de jó minőségűek clubtagoknak van 10% kedvezmény erre a termékcsoportra max 7500Ft számlával garanciásan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5021 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:10:00 »

azzal, hogy a futomotornal valami istentelenul nyekereg lehet valmit kezdeni? mintha valmi kicsit szomjas volna gepolajra...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5022 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:14:00 »

azzal, hogy a futomotornal valami istentelenul nyekereg lehet valmit kezdeni? mintha valmi kicsit szomjas volna gepolajra...
Esetleg egy kis gépolajjal bekenni?Smiley
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5023 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:19:00 »

jaja csakhogy MIT? Smiley
meg hogy kell szetszedni AZT az obskurus nyekergot?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5024 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:21:00 »

az csak a levegot hajtja a futesradiatortol az utasterbe, elvileg ott viz nem jar, lecsavarom a motort (hol? valahol az anyosulesnel van asszem akkora mint egy hutogepmotor ha jol lattam, ha az az: honnan/mivel kell bontani?) olaj es vissza?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5025 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:26:00 »

az csak a levegot hajtja a futesradiatortol az utasterbe, elvileg ott viz nem jar, lecsavarom a motort (hol? valahol az anyosulesnel van asszem akkora mint egy hutogepmotor ha jol lattam, ha az az: honnan/mivel kell bontani?) olaj es vissza?
Belülről: a keszűtartót kitéped, jobb oldala jön először, és mögötte már többet látsz. Illetve  vmilyen szinten a pollenszűrőtől is hozzáférsz kívülről az anyósülés elött az ablaktörlő alól...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5026 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:33:00 »

az csak a levegot hajtja a futesradiatortol az utasterbe, elvileg ott viz nem jar, lecsavarom a motort (hol? valahol az anyosulesnel van asszem akkora mint egy hutogepmotor ha jol lattam, ha az az: honnan/mivel kell bontani?) olaj es vissza?
A keszűtartót kitéped - eddig ok, kiszeded a 4 patentet az alsó lábtérburkolatból és leveszed a burkolatot. A motor elektromos csatlakozója mellett van egy pöcök azt félre kell nyomni és a motor kitekerhető lesz a házból - tükörrel nézz alá egy kis műanyag pöcköt keress. Lefele tudod kivenni. A csatlakozót rugós kengyel benyomása után tudod kihúzni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5027 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:36:00 »

azzal, hogy a futomotornal valami istentelenul nyekereg lehet valmit kezdeni? mintha valmi kicsit szomjas volna gepolajra...
szia egy évvel ezelőtt nekem is ez volt a problémám a szellőző motorral akkor le kellet szedni a kesztyűtartót azután aláfeküdni ugy hogy a segged az üléslapon a lábad meg a fejtámlánál.Az sem baj ha van nálad elem lámpa namost ha fölfele nézel ott a motor megfogod két kézzel és a tűzfal fele van egy kis pöcök a peremén azt kicsit kihajtod és az egészet eltekered az óra mutató járásával megeggyezően utánna az egész leesik már csak a csokit kell kihúzni.Én befujtam wd-40-el és egy ideig jó lett de mostanra már meg kell persejezni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5028 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:43:00 »

Nem garanciális az az a vas, hozd ki Dunakeszire - esetleg anyagot vedd meg Nagyautonál és készítsd be csomiba, Töredékéből megvan a helyi mesteremnél  Térkép, elérhetőség ezen a linken található
szia olvastam hogy dunakeszin van valami autoszerelőd szokott mondit is csinálni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5029 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 10:44:00 »

szia fusim olvastam hogy dunakeszin van valmi autoszerelőd szokott mondit is csinálni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5030 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 11:00:00 »

szia fusim olvastam hogy dunakeszin van valmi autoszerelőd szokott mondit is csinálni?
Szokott persze ezen a linken megleled a paramétereket cím telefon térkép I-II-II as WDS szintű hibakód kiolvasás programozás is megy
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5031 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 11:14:00 »

Nekem van egy komplett fűtőrendszer irányító dobozom, meg a ventillátor egyben, ha vkit érdekel...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5032 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 11:23:00 »

Szokott persze ezen a linken megleled a paramétereket cím telefon térkép I-II-II as WDS szintű hibakód kiolvasás programozás is megy
köszi tök jó.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5033 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 11:26:00 »

koszi. megnezem. kap wd40et osztakkor megnyugszik talan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5034 Dátum: 2007.02.09 péntek, 12:20:00 »

Sziasztok,
A következőben szeretném kérni  a szakértők segítségét. Az alapjáratom elkezdett ingadozni, amire persze megcsináltam(tattam) a különböző tisztogatásokat, sőt a trafó is ki lett csrélve. Ez nagyban javított a helyzeten,de még nem tökéletes a dolog. Tegnap este (sötétben) megnézem a motort, és elég érdekes látvány fogadott. Szép szikrák cikáznak a gyertyakábelek környékén, sőt a ahol a szelepfedél és a kábel egymáshoz ér ott folyamatos ívfény látható. Ez nekem nem tűnik természetesnek. A kábelszett kb. 1 hónapos és gyáriként árulták a Cromaxban (van is rajta Motorcraftos felirat mindenfelé). Van-e valami jó megoldás?
Üdv  
Pek
MKI 2.0
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5035 Dátum: 2007.02.09 péntek, 12:25:00 »

Sziasztok,
A következőben szeretném kérni  a szakértők segítségét. Az alapjáratom elkezdett ingadozni, amire persze megcsináltam(tattam) a különböző tisztogatásokat, sőt a trafó is ki lett csrélve. Ez nagyban javított a helyzeten,de még nem tökéletes a dolog. Tegnap este (sötétben) megnézem a motort, és elég érdekes látvány fogadott. Szép szikrák cikáznak a gyertyakábelek környékén, sőt a ahol a szelepfedél és a kábel egymáshoz ér ott folyamatos ívfény látható. Ez nekem nem tűnik természetesnek. A kábelszett kb. 1 hónapos és gyáriként árulták a Cromaxban (van is rajta Motorcraftos felirat mindenfelé). Van-e valami jó megoldás?
Üdv  
Pek
MKI 2.0
Vidd vissza nekik ha van valami számlád blokkod ki kéne hogy cseréljék. Vegyél új gyertyákat is, a hibás kábel tönkretette amik most bent vannak - igy szokott esni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5036 Dátum: 2007.02.09 péntek, 12:52:00 »

Sziasztok,
A következőben szeretném kérni  a szakértők segítségét. Az alapjáratom elkezdett ingadozni, amire persze megcsináltam(tattam) a különböző tisztogatásokat, sőt a trafó is ki lett csrélve. Ez nagyban javított a helyzeten,de még nem tökéletes a dolog. Tegnap este (sötétben) megnézem a motort, és elég érdekes látvány fogadott. Szép szikrák cikáznak a gyertyakábelek környékén, sőt a ahol a szelepfedél és a kábel egymáshoz ér ott folyamatos ívfény látható. Ez nekem nem tűnik természetesnek. A kábelszett kb. 1 hónapos és gyáriként árulták a Cromaxban (van is rajta Motorcraftos felirat mindenfelé). Van-e valami jó megoldás?
Üdv  
Pek
MKI 2.0
Bizony, szép látvány így farsang körül volt benne részem! Esetleg azzal is próbálkoz6cc, hogy a gyanúsan fénylőket egyenként cseréled a régiből, a hosszabbak elérnek végig, vagy bontott ... ha a kromaksz beint
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5037 Dátum: 2007.02.09 péntek, 14:46:00 »

Köszi a segítséget,
Megpróbálom előkeríteni a blokkot.  
A trafónak nem árt a dolog?
 
Üdv
Pek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5038 Dátum: 2007.02.09 péntek, 20:45:00 »

Sziasztok, az a kerdesem lenne, hogy tud e valaki megoldast arra, ha elsargult a fénytoro a fenyszoroban. ki lehet szedni onnan azt a lemezt, vagy valahogy kell szerezni uj fenyszorot? köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5039 Dátum: 2007.02.09 péntek, 22:58:00 »

Sziasztok, az a kerdesem lenne, hogy tud e valaki megoldast arra, ha elsargult a fénytoro a fenyszoroban. ki lehet szedni onnan azt a lemezt, vagy valahogy kell szerezni uj fenyszorot? köszi
Azokat az elsárgult prizmákat külön lehet cserélni. A lámpa szétszedhető patentek tartják az üvegeket - sajna az egység kibontásához le kell szerelni az első lököst. Vagy veszel vésett üvegeket - 96 tól elhagyták a prizmát és a fényvető az üvegbe lett bevésve. A prizmára rámegy a vésett üveg a prizmákat meg ki kell dobni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5040 Dátum: 2007.02.09 péntek, 22:59:00 »

"A prizmára rámegy a vésett" helyesen " A lámpára rámegy a vésett"
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5041 Dátum: 2007.02.10 szombat, 10:06:00 »

Sziasztok, az a kerdesem lenne, hogy tud e valaki megoldast arra, ha elsargult a fénytoro a fenyszoroban. ki lehet szedni onnan azt a lemezt, vagy valahogy kell szerezni uj fenyszorot? köszi
Szia!Ha ketten csináljátok akkor a lökhárító leszerelése nélkül is lehet cserélni.Óvatosan kell feszíteni a lököst és akkor egyben kijön a lámpa.Megéri mert észrevehetően jobb lesz a fény az éjszakában.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5042 Dátum: 2007.02.10 szombat, 16:28:00 »

köszi szépen a segítséget, mennyibe kerül körülbelül egy ilyen vésett üveg amit említettél Fusim?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5043 Dátum: 2007.02.10 szombat, 16:31:00 »

jah, még van egy kis gondom, a csomagtartó felől rázkódásnál nagy zaj hallatszik, valamint a középkonzol(remélem jol mondom, ahol a jőfok állító is van) is recseg ropog idegesítő műanyag hangon. a csomagtartónál az vajon a kalaptartó, vagy nem jól zár a retesz az ajtón, a középkonzolt meg tömködjem alá vattával, vagy hogy lehetne fixálni hogy ne zörögjön. előre is köszi.
 
1995 1.8 ghia 5 ajtó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5044 Dátum: 2007.02.10 szombat, 16:32:00 »

nem ghia, hanem zetec sorry
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5045 Dátum: 2007.02.10 szombat, 17:02:00 »

köszi szépen a segítséget, mennyibe kerül körülbelül egy ilyen vésett üveg amit említettél Fusim?
Vésett üveg Mondi1hez
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5046 Dátum: 2007.02.10 szombat, 17:54:00 »

jah, még van egy kis gondom, a csomagtartó felől rázkódásnál nagy zaj hallatszik, valamint a középkonzol(remélem jol mondom, ahol a jőfok állító is van) is recseg ropog idegesítő műanyag hangon. a csomagtartónál az vajon a kalaptartó, vagy nem jól zár a retesz az ajtón, a középkonzolt meg tömködjem alá vattával, vagy hogy lehetne fixálni hogy ne zörögjön. előre is köszi.
 
1995 1.8 ghia 5 ajtó
Középkonzolnál ha hangos a) ragassz vékony szivacsot a rádió alá - legjobb a gipszkarton profil alá ragasztható habos csík. A rádió kábeleit tekerd be szivaccsal. A konzolborításon felül kell lenni 3 fülnek fém patentokkal. Alul két fül tartja a hamutartó mellett jobb oldalon egy megvezető stiftnek kell lennie. Ha nem ilyen vagy törött cseréld ki bontóba kapsz. Eletleg a rádiótartóból rázkódott ki a 4 csavarból 1-2, kettő szemben jól látható 7es dugokulcs megy rá az alsók a hamutartó mellett vannak alulról berakva a váltószokszát kiemeled és onnan férsz hozzá legjobb kiscrowa két toldóval - szintén 7es betét. A csomiból pakolj ki mindent a hátsó üléstámpa rögzítőit tekerd be szigszalaggal és csukd vissza. Lehet csak ennyi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5047 Dátum: 2007.02.10 szombat, 19:28:00 »

ki fogom próbálni, nem vagy semmi fusim:)látom nem most hallasz eloszor a mondeo-rol:)
köszönök mindent
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5048 Dátum: 2007.02.11 vasárnap, 10:53:00 »

Hálóóó, jó reggelt Wink
MKI-hez szemöldök kéne -mondjuk fehér Smiley))
Tud valaki helyet ahol van? (és tényleg jó volna fehér, lusta vagyok fényeztetni.) Was kostet???
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5049 Dátum: 2007.02.11 vasárnap, 19:44:00 »

Hálóóó, jó reggelt Wink
MKI-hez szemöldök kéne -mondjuk fehér Smiley))
Tud valaki helyet ahol van? (és tényleg jó volna fehér, lusta vagyok fényeztetni.) Was kostet???
A  hely !
4000/ pár
Naplózva
Oldalak: 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.043 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.