Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:08:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk2 kilincsvilágítás  (Megtekintve 2348 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Toy
Vendég
« Dátum: 2013.10.29 kedd, 19:20:19 »

Sziasztok! Mk2 kilincsvilágítást keresnék szettben! Létezik ez még??  wave wave
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.10.29 kedd, 20:43:58 »

Sziasztok! Mk2 kilincsvilágítást keresnék szettben! Létezik ez még??  wave wave

Hello   kilincsvilágításom van  azt tudom hogy led van rajta de azt nem tudom hogy világítanak-e  a 4 ajtóba a kábelköteg megvan 2 el ablak 2 man  kilincs takarók sajnos nincsenek meg
ha érdekel írj és megbeszéljük
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.10.30 szerda, 00:14:05 »

Szia! Köszi hogy írtàl! A helyzet az az hogy a kilincstakarók mevannak nekem.
Az kell ami mögötte van a biztonsàg kedvéért, és  a kàbelszett az izzókkal.
Legjobb tudomàsom szerint nem kell màs a működésükhöz!
Ha szabad kérnem képeket onnantól hogy a kilincstakarók el vannak tàvolítva és informàció hogy a kàbel hovà csatlakozik és hol!
Szeretném biztonsàgosan és a gyàrihoz hasonló módon beépíteni!
Természetesen àrat írj azért, ne lepődjem meg nagyon! vigyor3
 wave
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.10.30 szerda, 07:24:37 »

Szia! Köszi hogy írtàl! A helyzet az az hogy a kilincstakarók mevannak nekem.
Az kell ami mögötte van a biztonsàg kedvéért, és  a kàbelszett az izzókkal.
Legjobb tudomàsom szerint nem kell màs a működésükhöz!
Ha szabad kérnem képeket onnantól hogy a kilincstakarók el vannak tàvolítva és informàció hogy a kàbel hovà csatlakozik és hol!
Szeretném biztonsàgosan és a gyàrihoz hasonló módon beépíteni!
Természetesen àrat írj azért, ne lepődjem meg nagyon! vigyor3
 wave

Hello ha úgy érdekel akkor a 4 ajtókban lévő   kábeleket odaadom 5e ft ért és otthon ráérsz bogozni hogy mi hova megy egyedül a jobb első ajtónak az el ablak kapcsoló csokija hiányzik  sztem ennyiért baráti az ár 4db kábelért! vigyor3
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.10.30 szerda, 09:09:04 »

Szia! Köszi hogy írtàl! A helyzet az az hogy a kilincstakarók mevannak nekem.
Az kell ami mögötte van a biztonsàg kedvéért, és  a kàbelszett az izzókkal.
Legjobb tudomàsom szerint nem kell màs a működésükhöz!
Ha szabad kérnem képeket onnantól hogy a kilincstakarók el vannak tàvolítva és informàció hogy a kàbel hovà csatlakozik és hol!
Szeretném biztonsàgosan és a gyàrihoz hasonló módon beépíteni!
Természetesen àrat írj azért, ne lepődjem meg nagyon! vigyor3
 wave
Én kábelszett csere előtt az elektromosablak kapcsoló csatlakozójára kötöttem rá. Már nem tudom, hogy melyik lábra, ráadásul az Mk1 és Mk2 kábelszínei tuti, hogy különböznek Cheesy.
Belülről, maga a foglalat izzóval, kilincskeret mögött, még egyszer.
Ja, a kilincskeretben ott az ablak (kék nyíl)?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.10.30 szerda, 19:27:53 »

Hello ha úgy érdekel akkor a 4 ajtókban lévő   kábeleket odaadom 5e ft ért és otthon ráérsz bogozni hogy mi hova megy egyedül a jobb első ajtónak az el ablak kapcsoló csokija hiányzik  sztem ennyiért baráti az ár 4db kábelért! vigyor3

Hátőőő... messze nem baráti ár. Cheesy Főleg, hogy megbontott, hiányos. Vagy adod hozzá a kilincseket is? Úgy már "barátibb"...

Gyárilag nem ledes, izzós, tehát ha HegeGabi megoldását választanád Toy, akkor csakis leddel ! Wink

Jah és igen, a kilincs tokján is kell, hogy legyen ablak (meg ugye foglalat), ill. a takarófedélen is.

Ill. ha hátul nem villanyablakos az autód akkor hiába a kilincs, nincs villanyablak gomb, ergo nincs táp sem a kilincsfénynek.
(csudába, Jani-nak odaadtam ajándékba az ajtóátvezetőket /most meg már nem akar Mondeo-zni/, meg az ajtókábelek csatijait, pedig azok kilincsvilágítósak voltak...)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.10.30 szerda, 19:44:55 »

Hátőőő... messze nem baráti ár. Cheesy Főleg, hogy megbontott, hiányos. Vagy adod hozzá a kilincseket is? Úgy már "barátibb"...

Gyárilag nem ledes, izzós, tehát ha HegeGabi megoldását választanád Toy, akkor csakis leddel ! Wink

Jah és igen, a kilincs tokján is kell, hogy legyen ablak (meg ugye foglalat), ill. a takarófedélen is.

Ill. ha hátul nem villanyablakos az autód akkor hiába a kilincs, nincs villanyablak gomb, ergo nincs táp sem a kilincsfénynek.
(csudába, Jani-nak odaadtam ajándékba az ajtóátvezetőket /most meg már nem akar Mondeo-zni/, meg az ajtókábelek csatijait, pedig azok kilincsvilágítósak voltak...)

Hello adom hozzá a 4db kilincset is ablakkal! worship
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.10.31 csütörtök, 20:33:42 »

 Helló!  vigyor3
 Tisztelettel köszönöm szépen a hozzászólásotokat,illetve a segítséget!  worship worship  Köszi,hogy benéztetek ebbe a témába; Error és HegeGabi !!
  lali87! Köszönöm neked is az ajánlatodat és szeretnék most sorba menni a dolgokon. Kilincsre és kilincskeretre nincs szükségem,köszi! Az autóm,4 el. ablakos,és elől tudom,hogy a kilincstakarókban ott a kis ablak,hátul meg most nem emlékszem de megnézem holnapra. Ezeken belül pedig ami szintén nem világos még számomra,az az hogy a takarókon belüli,következő műanyagon,(tok) ott van e megint csak az ablakocska,vagy sem. Legalább is ha jól értettem,hogy ott is annak kell lennie,+ foglalat. Gondolom,az lenne a legtisztább ha ezt a tokokat kérném a kábelekkel és izzókkal. Kiépítés szempontjából és a biztonságos működtetés miatt is a gyári üzembe helyezés és alkatrészeket részesítem előnyben! Így jó lenne nekem a normál izzós dolog is,csak legyen hozzá infó! Nem sürgős egyáltalán a dolog,csak begyűjtök néhány olyan felszereltséget ami tetszik és bent volt néhány modellben.
Az árat tekintve pedig,erre vonatkozólag az ajánlatom,mint kérdés; 4500Ft. postával.
Ha kivitelezhető így,ebben a formában és árban a dolog akkor szerintem megegyeztünk.  Mit szólsz?

 Remélem,nem probléma számodra,hogy így,nyíltan egyezkedünk és beszéljük meg ezt,de részemről csak szerencsésebb ha olvassa főképp a két hozzászóló haversrác is!  nyes
Várom megtisztelő válaszodat!  wave
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.10.31 csütörtök, 21:11:15 »

Helló!  vigyor3
 Tisztelettel köszönöm szépen a hozzászólásotokat,illetve a segítséget!  worship worship  Köszi,hogy benéztetek ebbe a témába; Error és HegeGabi !!
  lali87! Köszönöm neked is az ajánlatodat és szeretnék most sorba menni a dolgokon. Kilincsre és kilincskeretre nincs szükségem,köszi! Az autóm,4 el. ablakos,és elől tudom,hogy a kilincstakarókban ott a kis ablak,hátul meg most nem emlékszem de megnézem holnapra. Ezeken belül pedig ami szintén nem világos még számomra,az az hogy a takarókon belüli,következő műanyagon,(tok) ott van e megint csak az ablakocska,vagy sem. Legalább is ha jól értettem,hogy ott is annak kell lennie,+ foglalat. Gondolom,az lenne a legtisztább ha ezt a tokokat kérném a kábelekkel és izzókkal. Kiépítés szempontjából és a biztonságos működtetés miatt is a gyári üzembe helyezés és alkatrészeket részesítem előnyben! Így jó lenne nekem a normál izzós dolog is,csak legyen hozzá infó! Nem sürgős egyáltalán a dolog,csak begyűjtök néhány olyan felszereltséget ami tetszik és bent volt néhány modellben.
Az árat tekintve pedig,erre vonatkozólag az ajánlatom,mint kérdés; 4500Ft. postával.
Ha kivitelezhető így,ebben a formában és árban a dolog akkor szerintem megegyeztünk.  Mit szólsz?

 Remélem,nem probléma számodra,hogy így,nyíltan egyezkedünk és beszéljük meg ezt,de részemről csak szerencsésebb ha olvassa főképp a két hozzászóló haversrác is!  nyes
Várom megtisztelő válaszodat!  wave

Hello akkor pontosan mi is kellene neked hozzá a 4 kábelköteg más egyéb?
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.10.31 csütörtök, 21:37:53 »

Szia!  Tehàt akkor a 4 tok amiben a foglalat is van és a kàbelek izzóval. wave
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.11.01 péntek, 07:57:51 »

Szia!  Tehàt akkor a 4 tok amiben a foglalat is van és a kàbelek izzóval. wave

Hello legyen  5e és állom a postát mivel gondolom utánvétes lesz a posta nekem így 1500-2000ft körül lesz  ha így megfelel akkor mehet az üzlet és dobj egy címet! vigyor3 vigyor3
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.11.01 péntek, 11:33:31 »

 Szia! Értem. Nos inkább utaltam volna. Vaktában meg különben is butaság lenne részemről,hogy egy 5-ért megvegyek valamit amit nem is láttam! Wink
 Ha van rá mód,szeretnélek megkérni,hogy készíts róluk néhány jól kivehető fotót! Előre is köszönöm!  wave
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2013.11.01 péntek, 18:52:47 »

Szia! Értem. Nos inkább utaltam volna. Vaktában meg különben is butaság lenne részemről,hogy egy 5-ért megvegyek valamit amit nem is láttam! Wink
 Ha van rá mód,szeretnélek megkérni,hogy készíts róluk néhány jól kivehető fotót! Előre is köszönöm!  wave

Hello rendben még a kocsiban van a kábelköteg de holnap csinálok róla képet
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 11:59:40 »

...
Ezeken belül pedig ami szintén nem világos még számomra,az az hogy a takarókon belüli,következő műanyagon,(tok) ott van e megint csak az ablakocska,vagy sem. Legalább is ha jól értettem,hogy ott is annak kell lennie,+ foglalat
...
Hali!
Először is már azzal mákod van, hogy a kilincskeretben ott van az ablak, mert ismereteim szerint a kései modellekben már nincs ez a kilincsvilágítós fícsőr kialakítva.
Viszont nagyobb a valószínűsége annak, hogy a kilincsfoglalatban ott az izzófoglalat helye. Azt biztosra veszem, hogy az izzófoglalat nem lesz benne.
De egyébként egyszerű kideríteni: levesezd a kilincskeretet, és benézel a kilincs fölé Cheesy.
Csak a kilincskeret hátuljánál vigyázz, mert a fül szeret letörni. A kialakítás ismeretének hiányában könnyen el tud törni az első levételkor Smiley.
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 17:12:29 »

Szia! Értem. Nos inkább utaltam volna. Vaktában meg különben is butaság lenne részemről,hogy egy 5-ért megvegyek valamit amit nem is láttam! Wink
 Ha van rá mód,szeretnélek megkérni,hogy készíts róluk néhány jól kivehető fotót! Előre is köszönöm!  wave

Hello ha jól láttam egy külön szálról kapja a naftát de a kábelrengetegbe nem igazán követhető le ha érdekel a cucc akkor 5e ért odaadom a 4 kilincskeretet  a 4 kábelköteget vigyor3
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 22:54:07 »

 Szia Gabi! Köszönöm az ismételt hozzászólásodat és az illusztrációkat!  Az a helyzet,hogy a keretek már beszerzett darabok,egy 98-as modellévből. Ha lesz egy kis szusszanásom,benézek megint a takaró mögé,mert már nem emlékszem,hogy mit láttam ott annak idején.  wave wave
Naplózva
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 23:03:34 »

Hello ha jól láttam egy külön szálról kapja a naftát de a kábelrengetegbe nem igazán követhető le ha érdekel a cucc akkor 5e ért odaadom a 4 kilincskeretet  a 4 kábelköteget vigyor3

 Szia lali87!  Rendben van! Ha adod mind azt amit írtam kicsivel feljebb,csütörtökön,a mostaniakkal amiket említettél,akkor mehet a dolog.
 Egyre szeretnélek megkérni ha lehet; félre tudnád tenni a decemberi fizetésig? E hónapban már nagyon ki vagyok számolva,így nem költhetek többet! ha viszont ez így nem megy,akkor köszönöm szépen az ajánlatodat.
Számítok válaszodra!   wave wave
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2013.11.05 kedd, 08:04:15 »

Szia lali87!  Rendben van! Ha adod mind azt amit írtam kicsivel feljebb,csütörtökön,a mostaniakkal amiket említettél,akkor mehet a dolog.
 Egyre szeretnélek megkérni ha lehet; félre tudnád tenni a decemberi fizetésig? E hónapban már nagyon ki vagyok számolva,így nem költhetek többet! ha viszont ez így nem megy,akkor köszönöm szépen az ajánlatodat.
Számítok válaszodra!   wave wave
Hello rendben van elteszem csak el ne felejts érte jelentkezni mert az olyat nem szeretem nyes nyes sajnos volt már rá példa falbav falbav
Akkor majd várom a jelentkezésed
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2013.11.05 kedd, 10:18:40 »

Hello rendben van elteszem csak el ne felejts érte jelentkezni mert az olyat nem szeretem nyes nyes sajnos volt már rá példa falbav falbav
Akkor majd várom a jelentkezésed

 Szia! Rendben. Nálam ez nem így megy!! Jelentkezni fogok,dec. 5-10 között!
 Köszi!   wave
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2013.11.05 kedd, 17:12:31 »

Szia! Rendben. Nálam ez nem így megy!! Jelentkezni fogok,dec. 5-10 között!
 Köszi!   wave

Rendben  megbeszéltük
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.103 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.