Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 06:06:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 96-os MK1 Nagy terveim.  (Megtekintve 3282 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Laces005
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Dátum: 2013.11.21 csütörtök, 00:48:32 »

Sziasztok,

Egy kis Lista:

Alkatrészek:                                                Extra kívánságok:


Fedélzeti komputer üzemagyag mérős --->   Kiszerelésnél ott lenni
Fekete műszerfal --->                                   utasoldali légzsákkal
AWS fed komp                                           Mindennek együtt A-Z ig vezeték csatlakozók minden.
Elektromos ablak 4db--->                           Mindennek együtt nekem semmi nincs kiépítve
Ajtó kárpit                                                   Mind egy milyen a színe bőröztetni akarom.
mk2-es kilincs keret                                  
haspajzs    
elektromos tükör + fűthető                           Minden csatival+ vezetékkel
fényszórók elektromosak                           
kalaptartó--->                                           jobb + bal tartó műanyagok
eredeti fekete szelepfedél



Bármi kérdés, árajánlat itt privátban vagy e-mail címem: alomoraja1@gmail.com
Budapesten személyesen át tudom venni.

Előre is köszönöm Smiley
Naplózva
Kery
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.11.21 csütörtök, 06:24:08 »

Sziasztok,

Egy kis Lista:

Alkatrészek:                                                Extra kívánságok:


Fedélzeti komputer üzemagyag mérős --->   Kiszerelésnél ott lenni
Fekete műszerfal --->                                   utasoldali légzsákkal
AWS fed komp                                           Mindennek együtt A-Z ig vezeték csatlakozók minden.
Elektromos ablak 4db--->                           Mindennek együtt nekem semmi nincs kiépítve
Ajtó kárpit                                                   Mind egy milyen a színe bőröztetni akarom.
mk2-es kilincs keret                                  
haspajzs    
elektromos tükör + fűthető                           Minden csatival+ vezetékkel
fényszórók elektromosak                           
kalaptartó--->                                           jobb + bal tartó műanyagok
eredeti fekete szelepfedél



Bármi kérdés, árajánlat itt privátban vagy e-mail címem: alomoraja1@gmail.com
Budapesten személyesen át tudom venni.

Előre is köszönöm Smiley

Szia!

Ajtókárpit van
Kalaptartó van
Elektromos fűthető tükör kábelekkel van
Fekete műszerfal légzsákkal van
Kalaptartó+műanyagok vannak
Első elektromos ablakom van kapcsolóval, motorral, kábellel
Haspajzs van

Ha érdekel valami írj privit, vagy itt a számom: 30/955-37-80
Pestre szállítást meg tudjuk beszélni!

Üdv: Ádám
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.11.21 csütörtök, 12:12:34 »

Szia! Kilincskeretem van ha minden igaz,plusz első elektromos ablakok ha érdekel+ MK2 fekete utasoldali légzsákos műszerfal.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.11.21 csütörtök, 15:15:31 »

Szia! Kilincskeretem van ha minden igaz,plusz első elektromos ablakok ha érdekel+ MK2 fekete utasoldali légzsákos műszerfal.
Biztos, hogy fekete az a műszerfal? Ha igen, lehet, képet és helyinformációt (hol van) kérni?
Köszi.

Fedélzeti komputer üzemagyag mérős --->   Kiszerelésnél ott lenni
Fekete műszerfal --->                                   utasoldali légzsákkal
AWS fed komp                                           Mindennek együtt A-Z ig vezeték csatlakozók minden.
Elektromos ablak 4db--->                           Mindennek együtt nekem semmi nincs kiépítve
Ajtó kárpit                                                   Mind egy milyen a színe bőröztetni akarom.
mk2-es kilincs keret                                  
haspajzs    
elektromos tükör + fűthető                           Minden csatival+ vezetékkel
fényszórók elektromosak                           
kalaptartó--->                                           jobb + bal tartó műanyagok
eredeti fekete szelepfedél
Ha már ennyi mindent akarsz bekötni, tudom ajánlani a teljes padlókábelköteg és műszerfal kábelköteg cseréjét is. Ja, nem mindegy az évjárat, mert különbségek vannak a csatikban, és nem biztos, hogy passzolni fog a maradékhoz. Ezzel azt nyered, hogy a kütyükhöz nem kell külön kábelezés, csak be kell applikálni.
És miért nem keresel alapból bőrös ajtókárpitokat? Más színűt akarsz?

Fekete szelepfedél tudtommal csak Mk2-ben volt, ami nem biztos, hogy passzolni fog a te Mk1 HF-edre - de próba szerencse, már ha kapsz külön valakitől.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.11.22 péntek, 11:05:33 »

Biztos, hogy fekete az a műszerfal? Ha igen, lehet, képet és helyinformációt (hol van) kérni?
Köszi.
Ha már ennyi mindent akarsz bekötni, tudom ajánlani a teljes padlókábelköteg és műszerfal kábelköteg cseréjét is. Ja, nem mindegy az évjárat, mert különbségek vannak a csatikban, és nem biztos, hogy passzolni fog a maradékhoz. Ezzel azt nyered, hogy a kütyükhöz nem kell külön kábelezés, csak be kell applikálni.
És miért nem keresel alapból bőrös ajtókárpitokat? Más színűt akarsz?

Fekete szelepfedél tudtommal csak Mk2-ben volt, ami nem biztos, hogy passzolni fog a te Mk1 HF-edre - de próba szerencse, már ha kapsz külön valakitől.

Az ajtókárpitok bőrözését kevesen fogják "szépen" megcsinálni... Cheesy (tudom, mert autókárpitozással foglalkozunk és a Mondeo-k kárpitjai hegesztett műanyagosak)

A fekete műszerfalra én is kíváncsi lennék, egy nekem is van amit "feketének" mondott a srác, inkább sötétszürke, enyhe kékkel(?), csak ott buktam, hogy a 99-esekbe tettek "feketét" és azokban már nem volt AWS... Sad
(nem tudom, hogy berakjam-e majd és játsszak az AWS-sel, vagy inkább festessem le olyanra a jelenlegi lilás-szürkét, mint a régi MK1 volt... Huh?)

A kötegekhez csatlakozom, rengeteg meló lenne egy CLX-ből, Ghia-t forrasztgatni... Grin
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.11.22 péntek, 13:34:07 »

Azt hiszem nektek van igazatok, férfiként nem vagyok tisztában a színek árnyalatával, de mutatok képet az a biztos.


« Utoljára szerkesztve: 2013.11.22 péntek, 13:36:14 írta Debicarulz » Naplózva
csaba 81
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.11.24 vasárnap, 14:23:42 »

szeva.tüktöm van,5ezer,ujszarű.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.11.24 vasárnap, 16:52:37 »

Azt hiszem nektek van igazatok, férfiként nem vagyok tisztában a színek árnyalatával, de mutatok képet az a biztos.




Ez a szürke. A világosszürke. Opálnak is hívják. Smiley
(de lényegében ha világosszürkét írsz, akkor vágja mindenki Cheesy)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.11.25 hétfő, 13:50:34 »

A fekete műszerfalra én is kíváncsi lennék, egy nekem is van amit "feketének" mondott a srác, inkább sötétszürke, enyhe kékkel(?), csak ott buktam, hogy a 99-esekbe tettek "feketét" és azokban már nem volt AWS... Sad
(nem tudom, hogy berakjam-e majd és játsszak az AWS-sel, vagy inkább festessem le olyanra a jelenlegi lilás-szürkét, mint a régi MK1 volt... Huh?)
...
Huh? Az AWS-nek mi köze van ahhoz, hogy a műszerfal milyen színű? fejvakaras Nem lehet, hogy te a műszercsoport keretről írogatsz? Grin


Azt hiszem nektek van igazatok, férfiként nem vagyok tisztában a színek árnyalatával, de mutatok képet az a biztos.
Az a fekete, ami a rádió körül van műanyag (és esetleg a kesztyűtartó). A műszerfal ezekhez képest ugye világosabb, tehát nem fekete. Smiley

Szerk.: Rákerestem képekre.
Ezen látszik valamennyire, hogy a rádió résznél fekete a műszerfal is.
Viszont ha már más szögből, esetleg vakuval fényképez az ember, egyből csalóka a szín Cheesy.
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.25 hétfő, 13:59:04 írta HegeGabi » Naplózva
Laces005
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.11.25 hétfő, 20:54:29 »

Sziasztok!

Kicsit frissítek a listán.


Fedélzeti komputer üzemagyag mérős hőm. érzékelőkkel
Teljes padlókábelköteg és műszerfal kábelköteg  <---- Köszönöm a tippet. Smiley
Fekete műszerfal --->                                   utasoldali légzsákkal
AWS fed komp                                           Mindennek együtt A-Z ig vezeték csatlakozók minden.
Elektromos ablak 4db--->                           Mindennek együtt nekem semmi nincs kiépítve
Ajtó kárpit                                                   Mind egy milyen a színe bőröztetni akarom.
mk2-es kilincs keret                                  
haspajzs    
elektromos tükör + fűthető                           Minden csatival+ vezetékkel
fényszórók elektromosak                            
kalaptartó--->                                           jobb + bal tartó műanyagok
eredeti fekete szelepfedél

Ami kivan húzva azokat meg kaparintottam Smiley
A többieknek pedig privátban válaszolok Smiley

Köszönöm a segítségeteket iszonyat hálás vagyok  worship
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.25 hétfő, 21:10:26 írta Laces005 » Naplózva
Laces005
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.11.25 hétfő, 21:14:20 »

Szia! Kilincskeretem van ha minden igaz,plusz első elektromos ablakok ha érdekel+ MK2 fekete utasoldali légzsákos műszerfal.

Üdv,

Kilincs kereted elektromos ablakokhoz való?
ha igen mennyi a 4db elektromoshoz?

Köcce
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.11.25 hétfő, 22:22:33 »

Üdv,

Kilincs kereted elektromos ablakokhoz való?
ha igen mennyi a 4db elektromoshoz?

Köcce
Látod, ezt én is tudnék neked adni,meg még a listádból sok mindent. Nem kaptad meg amit írtam???
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2013.11.25 hétfő, 22:33:20 »

Üdv,

Kilincs kereted elektromos ablakokhoz való?
ha igen mennyi a 4db elektromoshoz?

Köcce
Neked ez a fajta kéne http://kepfeltoltes.hu/111017/DSC00047_-_Ablakemel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg, nekem meg csak elől elektromos szóval nem jó. Átadom másnak a lehetőséget  Wink
Naplózva
Laces005
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2013.11.25 hétfő, 22:54:59 »

Látod, ezt én is tudnék neked adni,meg még a listádból sok mindent. Nem kaptad meg amit írtam???

Szia
Nem kaptam meg a leveleidet elküldöd az e-mailemre : alomoraja1@gmail.com ide biztos elér.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2013.11.26 kedd, 09:58:54 »

Neked ez a fajta kéne http://kepfeltoltes.hu/111017/DSC00047_-_Ablakemel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg, nekem meg csak elől elektromos szóval nem jó. Átadom másnak a lehetőséget  Wink
Nem jól írod. Neki ez a fajta kéne (ebay-os kép, remélem nem tűnik el hamar). Amit te linkeltél, az Mk2-höz való.
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2013.11.26 kedd, 10:53:15 »

Nem jól írod. Neki ez a fajta kéne (ebay-os kép, remélem nem tűnik el hamar). Amit te linkeltél, az Mk2-höz való.
Ha jól olvasom ő is MK2-es kilincskeretet keres.
Naplózva
Toy
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2013.11.26 kedd, 11:51:36 »

Ez a szürke. A világosszürke. Opálnak is hívják. Smiley
(de lényegében ha világosszürkét írsz, akkor vágja mindenki Cheesy)

 Hali! Csatlakoznék! A 98-as modellekbe,opál szürkét raktak,a 99-es modellévben pedig,ami nekem is van,bár a gyártó feketének nevezte;(éjfekete) valójában,sötétszürke!
Csak mk1-en van fekete,illetve már mk3-an!
Egyébként,szép kis extra felsorolás! Ha ezt mind megkapja,működőképesen az autó......! eljen nyes   wave
Naplózva
Laces005
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2013.11.26 kedd, 14:59:42 »

Ha jól olvasom ő is MK2-es kilincskeretet keres.

Azért írtam MK2-est mert vetem ilyen kilincseket és a mostaniba nem tudom bele tenni. Viszont Gabinak igaza van olyan kapcsolók kellenek nekem nem , ezzel kapcsolatban merül fel a kérdés ,hogy van valami méretbeli különbség a két kapcs. fajta kötött?
Köszönöm

Króm kilincs:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva
Laces005
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2013.11.26 kedd, 15:01:54 »

Egyébként,szép kis extra felsorolás! Ha ezt mind megkapja,működőképesen az autó......! eljen nyes   wave


Köszönöm Smiley Dolgozok ,hogy meg legyen minden Wink
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2013.11.26 kedd, 21:55:03 »

Azért írtam MK2-est mert vetem ilyen kilincseket és a mostaniba nem tudom bele tenni. Viszont Gabinak igaza van olyan kapcsolók kellenek nekem nem , ezzel kapcsolatban merül fel a kérdés ,hogy van valami méretbeli különbség a két kapcs. fajta kötött?
Köszönöm

Krómkilincs
Az Mk2-es kapcsolónak más a lábkiosztása és működése is, nem használható Mk1 kábelköteghez. Méretbeli különbség nincs.

És egy kis meglepetés: nem muszáj Mk2-ből származó kilincskeret, mert kései Mk1-eseknek is olyan van, mint pl. nekem is Smiley.

Jé, ebben a krómkilincsházban még van a világításnak ablak! Cheesy
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.