Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 10:09:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ülésfűtés kapcsolót keresek  (Megtekintve 4059 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Dátum: 2014.11.13 csütörtök, 23:14:11 »

Hello mindenkinek!!

Mk3-as Ford mondeomba keresek ülésfűtés kapcsolót.Az üléseim nem biztos hogy fűthetőek,de az tuti,hogy be van kábelezve a középkonzolnál. Smiley Smiley
Segítségeteket várom,képekkel ha lehet.

Előre is köszönöm!!

Üdv.: István
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.11.14 péntek, 19:28:17 »

Hello mindenkinek!!

Mk3-as Ford mondeomba keresek ülésfűtés kapcsolót.Az üléseim nem biztos hogy fűthetőek,de az tuti,hogy be van kábelezve a középkonzolnál. Smiley Smiley
Segítségeteket várom,képekkel ha lehet.

Előre is köszönöm!!

Üdv.: István

Ha van benne ülésfütés,akkor hol a kapcsoló?Ha nincs akkor minek a kapcsoló?Nézd meg az ülés alatti csatikat,az ülésfütésé zöld és kék.Van olyan?
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.11.14 péntek, 22:04:24 »

Ha van benne ülésfütés,akkor hol a kapcsoló?Ha nincs akkor minek a kapcsoló?Nézd meg az ülés alatti csatikat,az ülésfütésé zöld és kék.Van olyan?
Szia!!
Köszönöm ezt a remek választ.
A kocsit már így vettem,hogy nem volt benne az ülésfűtés kapcsoló.De gondolom azért van bekábelezve,mert gyárilag bele tettél. Smiley
És mivel be van vezetékelve így gondoltam vissza állítok a kocsiba egy pár extrát aminek benne kellene,hogy legyen.
Az meg hogy mi van a kocsimban,meg mi nincs,meg miért ez meg miért az,azt úgy gondolom,hogy az legyen az én dolgom. Smiley Smiley
Tényleg csak olyan hozzászólások érdekelnek,amivel megyek is valamire. Smiley Smiley
Megértéseteket köszönöm.

Üdv.: István
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.11.14 péntek, 22:29:48 »

Szia!!
Köszönöm ezt a remek választ.
A kocsit már így vettem,hogy nem volt benne az ülésfűtés kapcsoló.De gondolom azért van bekábelezve,mert gyárilag bele tettél. Smiley
És mivel be van vezetékelve így gondoltam vissza állítok a kocsiba egy pár extrát aminek benne kellene,hogy legyen.
Az meg hogy mi van a kocsimban,meg mi nincs,meg miért ez meg miért az,azt úgy gondolom,hogy az legyen az én dolgom. Smiley Smiley
Tényleg csak olyan hozzászólások érdekelnek,amivel megyek is valamire. Smiley Smiley
Megértéseteket köszönöm.

Üdv.: István
falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav

attól hogy a kábelezés megvan, nem azt jelenti, hogy ülésfűtés párna is van az ülésedben. belerakhatod a kapcsolót szépen fog világítani, de semmit se fog csinálni
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.11.14 péntek, 23:25:45 »

falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav

attól hogy a kábelezés megvan, nem azt jelenti, hogy ülésfűtés párna is van az ülésedben. belerakhatod a kapcsolót szépen fog világítani, de semmit se fog csinálni
Szia!!
Ismét köszönöm a remek választ falbav falbav falbav duhos2 rinya
Ennyire hülye azért nem vagyok azt tudom én is,hogy ha az ülésekben nincs benne a fűtőpárna akkor nem csinálok vele semmit. eljen
De majd mindent szépen sorjában.Ha már lesz kapcsolóm,akkor ki tudom majd próbálni az ülést.Ha az ülés mégsem fűtene,akkor keresnem kell egy másikat ami fűteni fog. nyes
Ezért írtam már az előbb is,hogy olyan válaszokat várok,amivel megyek is valamire.(nem hülye válaszokat szeretnék olvasgatni)

Üdv.: István
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
Banje
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.11.14 péntek, 23:42:05 »

Hello mindenkinek!!

Mk3-as Ford mondeomba keresek ülésfűtés kapcsolót.Az üléseim nem biztos hogy fűthetőek,de az tuti,hogy be van kábelezve a középkonzolnál. Smiley Smiley
Segítségeteket várom,képekkel ha lehet.

Előre is köszönöm!!

Üdv.: István
szia. Kapcsolóm az van tartóval 4000 ft.
Naplózva

2003 Ford Mondeo 2.0 TDDI Turnier 115Le (TDCI-böl)      TEL :  / 06307083253 /
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.11.14 péntek, 23:48:32 »

szia. Kapcsolóm az van tartóval 4000 ft.
Szia!!
Na ez már egy olyan válasz amit nagyon értékelek,meg amire vártam. Smiley Smiley
Tudnál nekem pár képet küldeni??

Üdv.: István
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
Banje
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.11.14 péntek, 23:56:15 »

Szia!!
Na ez már egy olyan válasz amit nagyon értékelek,meg amire vártam. Smiley Smiley
Tudnál nekem pár képet küldeni??

Üdv.: István
persze, de csak holnap.
Naplózva

2003 Ford Mondeo 2.0 TDDI Turnier 115Le (TDCI-böl)      TEL :  / 06307083253 /
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.11.15 szombat, 00:18:21 »

Szia!!
Ismét köszönöm a remek választ falbav falbav falbav duhos2 rinya
Ennyire hülye azért nem vagyok azt tudom én is,hogy ha az ülésekben nincs benne a fűtőpárna akkor nem csinálok vele semmit. eljen
De majd mindent szépen sorjában.Ha már lesz kapcsolóm,akkor ki tudom majd próbálni az ülést.Ha az ülés mégsem fűtene,akkor keresnem kell egy másikat ami fűteni fog. nyes
Ezért írtam már az előbb is,hogy olyan válaszokat várok,amivel megyek is valamire.(nem hülye válaszokat szeretnék olvasgatni)

Üdv.: István
de ha utána veszel jópénzért egy szett fűthető ülést, azzal úgyis jár a kapcsoló. akkor minek ez a felesleges kör?
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.11.15 szombat, 09:37:00 »

de ha utána veszel jópénzért egy szett fűthető ülést, azzal úgyis jár a kapcsoló. akkor minek ez a felesleges kör?
eljen

Mert így akar meggyőződni róla, hogy tényleg nincs benne fűtéspárna.  Smiley
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.11.15 szombat, 10:40:47 »

Szia!!
Köszönöm ezt a remek választ.
A kocsit már így vettem,hogy nem volt benne az ülésfűtés kapcsoló.De gondolom azért van bekábelezve,mert gyárilag bele tettél. Smiley
És mivel be van vezetékelve így gondoltam vissza állítok a kocsiba egy pár extrát aminek benne kellene,hogy legyen.
Az meg hogy mi van a kocsimban,meg mi nincs,meg miért ez meg miért az,azt úgy gondolom,hogy az legyen az én dolgom. Smiley Smiley
Tényleg csak olyan hozzászólások érdekelnek,amivel megyek is valamire. Smiley Smiley
Megértéseteket köszönöm.

Üdv.: István

Ha végigolvastad a hozzászólásomat,akkor láthatod a megoldást a kideritésre hogy van e fütöpárna az ülésben.Ha nincs benne kapcsoló és a helyén van egy kis rekesz akkor nincs ülésfütés az fix.Életszerütlen.
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.11.15 szombat, 10:55:50 »

Szia!!
Ismét köszönöm a remek választ falbav falbav falbav duhos2 rinya
Ennyire hülye azért nem vagyok azt tudom én is,hogy ha az ülésekben nincs benne a fűtőpárna akkor nem csinálok vele semmit. eljen
De majd mindent szépen sorjában.Ha már lesz kapcsolóm,akkor ki tudom majd próbálni az ülést.Ha az ülés mégsem fűtene,akkor keresnem kell egy másikat ami fűteni fog. nyes
Ezért írtam már az előbb is,hogy olyan válaszokat várok,amivel megyek is valamire.(nem hülye válaszokat szeretnék olvasgatni)

Üdv.: István

Kapod a megfelelő válaszokat csak nem tudod értelmezni.Lehet mégis van gond a felfogóképességeddel.Segiteni probálunk a "te dolgodban"...Vegyél kapcsolót és lesz kapcsolód. wave
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.11.15 szombat, 18:29:50 »

Hello mindenkinek!!
Nincs baj a felfogásommal,csak nem szeretem,ha el kezdenek fikázni.
Az jobban esett volna,ha nem okoskodós hozzászólások jönnének,hanem pl. jó ötletek,vagy tanácsok jöttek volna.
Megírom nektek őszintén,hogy Én úgy gondoltam,hogy szerzek ülésfűtés kapcsolót beteszem a kocsiba.Ma kiderült,hogy nem működne még,mert az ülésben nincs benne a fűtőpárna.
De szerintem olcsóbb lenne ülésfűtés párnát betetetni a kocsiba,mint hogy beszerezzek 2db komplett első ülést amiben benne van a fűtés. Smiley Smiley
Ha netán tudtok olcsón 2db első ülést az is jó lenne. Smiley Smiley Smiley


Üdv.: István
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.11.15 szombat, 18:48:46 »

Ha végigolvastad a hozzászólásomat,akkor láthatod a megoldást a kideritésre hogy van e fütöpárna az ülésben.Ha nincs benne kapcsoló és a helyén van egy kis rekesz akkor nincs ülésfütés az fix.Életszerütlen.

nem feltétlen.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.11.15 szombat, 18:50:33 »

Hello mindenkinek!!
Nincs baj a felfogásommal,csak nem szeretem,ha el kezdenek fikázni.
Az jobban esett volna,ha nem okoskodós hozzászólások jönnének,hanem pl. jó ötletek,vagy tanácsok jöttek volna.
Megírom nektek őszintén,hogy Én úgy gondoltam,hogy szerzek ülésfűtés kapcsolót beteszem a kocsiba.Ma kiderült,hogy nem működne még,mert az ülésben nincs benne a fűtőpárna.
De szerintem olcsóbb lenne ülésfűtés párnát betetetni a kocsiba,mint hogy beszerezzek 2db komplett első ülést amiben benne van a fűtés. Smiley Smiley
Ha netán tudtok olcsón 2db első ülést az is jó lenne. Smiley Smiley Smiley


Üdv.: István
valószínűleg nem fogsz olcsóbban kapni fűtőpárnát, mint egy ülésszettet. fűtős ülésgarnitúra kárpittal 15-20e ft
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.11.15 szombat, 19:01:45 »

Hello mindenkinek!!
Nincs baj a felfogásommal,csak nem szeretem,ha el kezdenek fikázni.
Az jobban esett volna,ha nem okoskodós hozzászólások jönnének,hanem pl. jó ötletek,vagy tanácsok jöttek volna.
Megírom nektek őszintén,hogy Én úgy gondoltam,hogy szerzek ülésfűtés kapcsolót beteszem a kocsiba.Ma kiderült,hogy nem működne még,mert az ülésben nincs benne a fűtőpárna.
De szerintem olcsóbb lenne ülésfűtés párnát betetetni a kocsiba,mint hogy beszerezzek 2db komplett első ülést amiben benne van a fűtés. Smiley Smiley
Ha netán tudtok olcsón 2db első ülést az is jó lenne. Smiley Smiley Smiley


Üdv.: István


Leirhatnád hogy derült ki nincs benne fűtés.Senki nem fikázott,véleményt/ötletet irtunk.
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.11.15 szombat, 19:11:02 »

nem feltétlen.

Egy ilyet se láttam.Életszerütlen facelift elött.Középkonzolt szétszedi,hogy kivegye a kapcsolót ës a tartót amit kicserél a rekeszre az ülëseket benthagyja?Na az a hülye
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #17 Dátum: 2014.11.15 szombat, 19:30:08 »

Hello mindenkinek!!
Nincs baj a felfogásommal,csak nem szeretem,ha el kezdenek fikázni.
Az jobban esett volna,ha nem okoskodós hozzászólások jönnének,hanem pl. jó ötletek,vagy tanácsok jöttek volna.
Megírom nektek őszintén,hogy Én úgy gondoltam,hogy szerzek ülésfűtés kapcsolót beteszem a kocsiba.Ma kiderült,hogy nem működne még,mert az ülésben nincs benne a fűtőpárna.
De szerintem olcsóbb lenne ülésfűtés párnát betetetni a kocsiba,mint hogy beszerezzek 2db komplett első ülést amiben benne van a fűtés. Smiley Smiley
Ha netán tudtok olcsón 2db első ülést az is jó lenne. Smiley Smiley Smiley


Üdv.: István
nem hiszem,hogy bántásnak kellene venned.
1db ülésbe ennyibe kerül és ez utólagos. http://automplaza.hu/kategoria/kenyelmi-elektronikak/ulesfutes/?gclid=CNPdtdGe_cECFZQZtAodwFYA8w
Ennyiért egy komplett gyári ülés szettet veszel bontottba.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2014.11.15 szombat, 21:32:38 »

nem hiszem,hogy bántásnak kellene venned.
1db ülésbe ennyibe kerül és ez utólagos. http://automplaza.hu/kategoria/kenyelmi-elektronikak/ulesfutes/?gclid=CNPdtdGe_cECFZQZtAodwFYA8w
Ennyiért egy komplett gyári ülés szettet veszel bontottba.
Köszönöm az infót.  worship
Úgy veszem észre,hogy lehet jobban járnék,ha komplett ülés szettet keresnék. Smiley Smiley
Ha valaki tudna ülésfűtéses komplett ülés szettet,jó áron azt megköszönném. Smiley Smiley    worship

Üdv.: István
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #19 Dátum: 2014.11.15 szombat, 21:35:53 »

Köszönöm az infót.  worship
Úgy veszem észre,hogy lehet jobban járnék,ha komplett ülés szettet keresnék. Smiley Smiley
Ha valaki tudna ülésfűtéses komplett ülés szettet,jó áron azt megköszönném. Smiley Smiley    worship

Üdv.: István
eljen

keresgélj a keres kínálban.szokott lenni.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2014.11.15 szombat, 21:48:10 »

eljen

keresgélj a keres kínálban.szokott lenni.....

Köszi a segítséget.
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
pere
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2014.11.15 szombat, 21:56:09 »

Úgy derült ki ma,hogy nem működne az ülésfűtésem hiába szereznék kapcsolót,hogy az ülés alatti csatiban el kezdtem keresni Csabi77 által leírt zöld és kék vezetéket.De sajna nem találtam. rinya
Zöld fehéret meg kék fehéret találtam,de az gondolom nem jó. Smiley
Köszönöm az infót: Csabi 77-nek  worship


Üdv.: István
Naplózva

2000 \ 4ajtós \ Ford Mondeo 2.0 Tddi
2002 / 4ajtós / Ford Mondeo 2.0 Benzines
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2014.11.15 szombat, 22:15:05 »

Úgy derült ki ma,hogy nem működne az ülésfűtésem hiába szereznék kapcsolót,hogy az ülés alatti csatiban el kezdtem keresni Csabi77 által leírt zöld és kék vezetéket.De sajna nem találtam. rinya
Zöld fehéret meg kék fehéret találtam,de az gondolom nem jó. Smiley
Köszönöm az infót: Csabi 77-nek  worship


Üdv.: István


Csatikat igaz? vigyor3 vigyor3
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 19:04:09 »

Hello mindenkinek!!
Nincs baj a felfogásommal,csak nem szeretem,ha el kezdenek fikázni.
Az jobban esett volna,ha nem okoskodós hozzászólások jönnének,hanem pl. jó ötletek,vagy tanácsok jöttek volna.
Megírom nektek őszintén,hogy Én úgy gondoltam,hogy szerzek ülésfűtés kapcsolót beteszem a kocsiba.Ma kiderült,hogy nem működne még,mert az ülésben nincs benne a fűtőpárna.
De szerintem olcsóbb lenne ülésfűtés párnát betetetni a kocsiba,mint hogy beszerezzek 2db komplett első ülést amiben benne van a fűtés. Smiley Smiley
Ha netán tudtok olcsón 2db első ülést az is jó lenne. Smiley Smiley Smiley


Üdv.: István
Egy lehetőség,de nem tudom,hogy olcsó vagy nem:
http://www.tutihifi.hu/aru.php?kod=02321
 integet2
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.