Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 16:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2480444 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4950 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 08:57:00 »

1.)Mert kiindultál egy téves feltételezésből hogy a dizelekkel több gond van mint a benzinesekkel, így többe kerül a fentartásuk.
2.)Vezetési élményen én azt értem, hogy nem kell állandóan visszakapcsolgatnod ha előzni kell vagy jön egy part.
3.)Igen a hozzászolásokat tekintve a benzines Zacci köztünk a "legnagyobb" dizel szakértő, de bocsáss meg ha nem tőle kérünk  tanácsot mi akinek dizeljük van.
 
akkor nálam is mégegyszer 3.) Más is leírta 500ekm alatt fog a disel 5milliót az üzemanyagon ebbe belefér a javítás és még bőven marad is.
4.) Nyomaték, emmiatt fog elmenni egy parton melleted akár egy 1,6-os TDCi is.
5.) Szerintem inkább elsősorban hozzáértés kellene.
Azért azt ne feledd hogy annak a véleményét fogadod el aki tudtunkal eddig egyedül ő hagyta el mentközben a motorblokkját (bocs Zacci nem bántani akarlak, a benzineshez mostmár biztos hogy értesz)
Huhh, ebbe én nem folynék bele, csak a vezetési élménybe, mert az nem az, amit irtál, az nem azt jelenti, hogy keveset váltasz.
Az az élmény, mikor brutálisan jól gyorsulsz, felpörög a motor 5-6000-ig és HALLOD is (esetleg a tuningos kipufogó rendszeren -- rendszeren, és nem ráhegesztett végen--), akár visszaváltásokkal is, mikor nem arra kell figyelni, hogy 30-al vedd be a kanyart, hanem lehet 100-al is, mert jó alattad a gumi/futómű, mikor hallod a direktszűrő hogy szívja magát, mikor kövér gázt nyomsz. Ez élmény, nem a kevés kapcsolgatás. És ezekhez LÓERŐ kell. Ezekhez benzines autó kell, mert dizlit te nem pörgetsz 6000-ig. (remélhetőleg) És a hangját se hallod ugy, az is biztos.
És hiába lehet jobb egy dizel az emelkedőn visszaváltás nélkül, hál istennek az utak 99%-a még nem emelkedő Wink
A gazdaságossági oldal engem spec nem érdekel, arról nincs tapasztalatom.
Ez volt én véleményem élményről Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4951 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 08:57:00 »

Stealt,
 
"1.)Mert kiindultál egy téves feltételezésből hogy a dizelekkel több gond van mint a benzinesekkel, így többe kerül a fentartásuk."
 
Igen, sajna tobb gond van a mai dizli gepekkel. Ez sajna teny.
De ez nem zarja ki azta tenyt, hogy keveset zabal es jo vezetni. Enis csipem a TDCI boduletes nyomatekat, de amit eddig is mondtam, hogy tisztaban kell lenni azzal, hogy aki hasznalt dizlit vesz, es arra szamit, hogy hu de sokat sporol, az teved. 150e km korul bizony elojon a pcsucs problema, egy kis CMP hibabol adodo varatlan leallas, turbo cso repedes, stb. Amivel nemis lenne gond, ha nem lenne olyan kiba draga az alkatresz. Ezen hibak kozul en megis a CMP-t tartom a legsulyosabbnak, ami miatt ecceruen menet kozben megall a moci. Ez eletveszelyes !
 
"2.)Vezetési élményen én azt értem, hogy nem kell állandóan visszakapcsolgatnod ha előzni kell vagy jön egy part."
 
Ezzel 1et ertek. Ebben verhetetlen a dizli.
De a vezetesi elmenyt nem csak ez hatarozza meg, hanem sok minden mas is.
 
"3.)Igen a hozzászolásokat tekintve a benzines Zacci köztünk a "legnagyobb" dizel szakértő, de bocsáss meg ha nem tőle kérünk tanácsot mi akinek dizeljük van."
 
Nem vagyok szagerto, csak tisztaban vagyok azzal, hogy a TDCI nem tokeletes, es hogy hasznaltan kisebb fajta rafizetes lehet.
 
"akkor nálam is mégegyszer 3.) Más is leírta 500ekm alatt fog a disel 5milliót az üzemanyagon ebbe belefér a javítás és még bőven marad is."
 
Ez szep es jo, es Angel is ezt szajkozza. De akkor a userek miert sirnak, hogy vett egy dizlit es uristen 200+e a javittatasa ?
Ezzel az elmelettel csak aza bajom, hogy nem eletszagu.
 
"4.) Nyomaték, emmiatt fog elmenni egy parton melleted akár egy 1,6-os TDCi is."
 
Hadd menjen, ha annyira sietos neki.
 
"5.) Szerintem inkább elsősorban hozzáértés kellene."
 
Mire gondolsz ? Hogy a lendkerek termeszetebol fakadoan csattog, es ezt rogton hiabanak tekintjuk es kifakadunk ?
 
"Azért azt ne feledd hogy annak a véleményét fogadod el aki tudtunkal eddig egyedül ő hagyta el mentközben a motorblokkját (bocs Zacci nem bántani akarlak, a benzineshez mostmár biztos hogy értesz) "
 
Ezt most nem ertem. Akinek kiesett a blokkja, az zozi volt es neki TDCI gepe van. Mi kozom van nekem ehhez ? Nem en vezettem Cool)
 
Mellesleg azert mert valakinek benyas vagy dizli gepe van, meg ne jelenti azt, hogy ert is hozza.
Nekem nincs dizlim, de megis tudom, hogy a lendkerek csattog, mert ez ilyen.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4952 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 09:03:00 »

Angel,
 
"Mi a Zaccival parázs vitákat szoktunk produkálni, de amúgy jóban vagyunk, ha személyesen találkozunk, mindig nagyokat dumálunk. "
 
jaja, hianyoltunk is a mondi talirol, de azert megvartunk, hogy jot dumalhassunk
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #4953 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 09:16:00 »

Csak egy gondolat: az vélemények összevetése addig nem vita, veszekedés, amíg nem kezdjük el egymást bántani. Amíg csak simán megvitatjuk, addig a jó. Én inkább hagyom a fenébe a vitát, amúgy is az a véleményem, ki-ki vegyen azt, ami hozzá közelebb áll.
És semmiképp se sértegessük egymást. Mi a Zaccival parázs vitákat szoktunk produkálni, de amúgy jóban vagyunk, ha személyesen találkozunk, mindig nagyokat dumálunk.
 
Én már kb 30 éve autózom.
Igy is van,mivel milyen jól kilehet használni
a fórumot,arra pl.gyorsan és hamar értesültek
legyünk erről-arról.Tudom és olvastam hogy vagytok egymással/Zacci/,de azért nem kéne mindenesetben,igy nekem se.Azért mert talán jobb,újabb, vagy talán drágább az autója van valakinak, nem kéne"elszállni"vagy méterrel elemelkedni a földről.Ez most konkrétan az olyan megjegyzéserkre mint,"üldözési mánia,kinek nagyobb a micsodája"meg ilyenek,általánosítva.
Én elfogadom az ésszerű dolgokat,mint már írtam és nem érzem magam kisebbnek,ezzel.Most levelemben kifejezetten nem rólad ,hanem Stealtről van szó.De kössz hogy reagáltál!Üdv.
ui:egy másik fórumon írták ez vélemények ütköztetése!ez szuper és ok,tetszett ez a hozzáállás,és én tartom is magam hozzá.Anélkül
hogy sértenék mást.És más?........
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4954 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 09:20:00 »

Csak egy gondolat: az vélemények összevetése addig nem vita, veszekedés, amíg nem kezdjük el egymást bántani. Amíg csak simán megvitatjuk, addig a jó. Én inkább hagyom a fenébe a vitát, amúgy is az a véleményem, ki-ki vegyen azt, ami hozzá közelebb áll.
És semmiképp se sértegessük egymást. Mi a Zaccival parázs vitákat szoktunk produkálni, de amúgy jóban vagyunk, ha személyesen találkozunk, mindig nagyokat dumálunk.
 
Én már kb 30 éve autózom.
Angel!Én is tőbb év autózok mint 18,de előtte  
vittek!Nem is néztelek 30-nak a talin!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4955 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 10:09:00 »

Szia Pádár Zoli!
Jánosmester mondta, hogy keresselek, mert vállalsz postázást cd játszó javításnál!
Én Budaörsön lakom és el kéne juttatni Hozzá a Cd 6006-os egységemet javításra. Megoldható?
Üdv Sánta Áron
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4956 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 14:07:00 »

Angel!Én is tőbb év autózok mint 18,de előtte  
vittek!Nem is néztelek 30-nak a talin!
Hát köszönöm... lehet, hogy a sok úszás, a sok edzés teszi, hogy nem néztél 30-nak... rendes tőled. Majd ha viszek legközelebb kiflit, meg perecet, szólj, és dupla adagot kapsz!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4957 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 14:09:00 »

Stealt,
 
"1.)Mert kiindultál egy téves feltételezésből hogy a dizelekkel több gond van mint a benzinesekkel, így többe kerül a fentartásuk."
 
Igen, sajna tobb gond van a mai dizli gepekkel. Ez sajna teny.
De ez nem zarja ki azta tenyt, hogy keveset zabal es jo vezetni. Enis csipem a TDCI boduletes nyomatekat, de amit eddig is mondtam, hogy tisztaban kell lenni azzal, hogy aki hasznalt dizlit vesz, es arra szamit, hogy hu de sokat sporol, az teved. 150e km korul bizony elojon a pcsucs problema, egy kis CMP hibabol adodo varatlan leallas, turbo cso repedes, stb. Amivel nemis lenne gond, ha nem lenne olyan kiba draga az alkatresz. Ezen hibak kozul en megis a CMP-t tartom a legsulyosabbnak, ami miatt ecceruen menet kozben megall a moci. Ez eletveszelyes !
 
"2.)Vezetési élményen én azt értem, hogy nem kell állandóan visszakapcsolgatnod ha előzni kell vagy jön egy part."
 
Ezzel 1et ertek. Ebben verhetetlen a dizli.
De a vezetesi elmenyt nem csak ez hatarozza meg, hanem sok minden mas is.
 
"3.)Igen a hozzászolásokat tekintve a benzines Zacci köztünk a "legnagyobb" dizel szakértő, de bocsáss meg ha nem tőle kérünk tanácsot mi akinek dizeljük van."
 
Nem vagyok szagerto, csak tisztaban vagyok azzal, hogy a TDCI nem tokeletes, es hogy hasznaltan kisebb fajta rafizetes lehet.
 
"akkor nálam is mégegyszer 3.) Más is leírta 500ekm alatt fog a disel 5milliót az üzemanyagon ebbe belefér a javítás és még bőven marad is."
 
Ez szep es jo, es Angel is ezt szajkozza. De akkor a userek miert sirnak, hogy vett egy dizlit es uristen 200+e a javittatasa ?
Ezzel az elmelettel csak aza bajom, hogy nem eletszagu.
 
"4.) Nyomaték, emmiatt fog elmenni egy parton melleted akár egy 1,6-os TDCi is."
 
Hadd menjen, ha annyira sietos neki.
 
"5.) Szerintem inkább elsősorban hozzáértés kellene."
 
Mire gondolsz ? Hogy a lendkerek termeszetebol fakadoan csattog, es ezt rogton hiabanak tekintjuk es kifakadunk ?
 
"Azért azt ne feledd hogy annak a véleményét fogadod el aki tudtunkal eddig egyedül ő hagyta el mentközben a motorblokkját (bocs Zacci nem bántani akarlak, a benzineshez mostmár biztos hogy értesz) "
 
Ezt most nem ertem. Akinek kiesett a blokkja, az zozi volt es neki TDCI gepe van. Mi kozom van nekem ehhez ? Nem en vezettem Cool)
 
Mellesleg azert mert valakinek benyas vagy dizli gepe van, meg ne jelenti azt, hogy ert is hozza.
Nekem nincs dizlim, de megis tudom, hogy a lendkerek csattog, mert ez ilyen.
Zacci! Érdekelne, eddig hány kilométert mentél le a régi mondeóddal, és ezzel. Ha jól tudom, ez a két autód volt. Tehát csak ennyi:
Ez az autó xx ezer km.
Az az autó xx ezer km.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4958 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 14:16:00 »

Igy is van,mivel milyen jól kilehet használni
a fórumot,arra pl.gyorsan és hamar értesültek
legyünk erről-arról.Tudom és olvastam hogy vagytok egymással/Zacci/,de azért nem kéne mindenesetben,igy nekem se.Azért mert talán jobb,újabb, vagy talán drágább az autója van valakinak, nem kéne"elszállni"vagy méterrel elemelkedni a földről.Ez most konkrétan az olyan megjegyzéserkre mint,"üldözési mánia,kinek nagyobb a micsodája"meg ilyenek,általánosítva.
Én elfogadom az ésszerű dolgokat,mint már írtam és nem érzem magam kisebbnek,ezzel.Most levelemben kifejezetten nem rólad ,hanem Stealtről van szó.De kössz hogy reagáltál!Üdv.
ui:egy másik fórumon írták ez vélemények ütköztetése!ez szuper és ok,tetszett ez a hozzáállás,és én tartom is magam hozzá.Anélkül
hogy sértenék mást.És más?........
"üldözési mánia,kinek nagyobb a micsodája"
 
Ez viszont jogos, esetenként én is, és rettentő ritkán Stealt is úgy kezeli a tdci-t, mint az über, meg a titituti, meg ilyenek... persze biztos az is, csak néha azért túlzásba visszük. Persze ezt a másik oldal is tudja, aztán nem is veszik nagyon komolyan. Lehet, hogy így kerek a világ... de azért igyekszünk csendben maradni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4959 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 14:35:00 »

Szia Pádár Zoli!
Jánosmester mondta, hogy keresselek, mert vállalsz postázást cd játszó javításnál!
Én Budaörsön lakom és el kéne juttatni Hozzá a Cd 6006-os egységemet javításra. Megoldható?
Üdv Sánta Áron
Szia.
 
Csörögj fel, hétvégén el tudom vinni.
Az infomba van a számom.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4960 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 14:38:00 »

"üldözési mánia,kinek nagyobb a micsodája"
 
Ez viszont jogos, esetenként én is, és rettentő ritkán Stealt is úgy kezeli a tdci-t, mint az über, meg a titituti, meg ilyenek... persze biztos az is, csak néha azért túlzásba visszük. Persze ezt a másik oldal is tudja, aztán nem is veszik nagyon komolyan. Lehet, hogy így kerek a világ... de azért igyekszünk csendben maradni.
Látod ez az!Időnként mindenki elismeri hogy inkább a saját lovát dícséri.Pedig,sokszor a szomszéd kertben a fű is zöldebbnek látszik.
Érdekesség,egyszer már említettem,Anno dominik'
a clubban foci felállás igy alakult.V MOTOROSOK
a SOROSOK ellen/akik a müanyag nevet viselték /.
Itt dettó,csak inkább dizzli/ez jó név nem?Valami nagyot és erőset sejtet/a benzineses
szemben.uff.
Más, természetesen a dupla adagot elfogadom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4961 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 14:52:00 »

"üldözési mánia,kinek nagyobb a micsodája"
 
Ez viszont jogos, esetenként én is, és rettentő ritkán Stealt is úgy kezeli a tdci-t, mint az über, meg a titituti, meg ilyenek... persze biztos az is, csak néha azért túlzásba visszük. Persze ezt a másik oldal is tudja, aztán nem is veszik nagyon komolyan. Lehet, hogy így kerek a világ... de azért igyekszünk csendben maradni.
Angel!
Szerinted miért nem használja senki a gyosrulás topikot?/ritkán/Mert Stealt még ezt is a szememre vetette.
Ja és mégvalami,irj' már egy valós listát a gyorsulási eredményekről:konkrétan st,2.2-es,2.0tdci,2.5v6,2.0benzin-es jó?mert pl a kézikönyvben 2.2-ről abszulút semmi nincs.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4962 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 18:13:00 »

Zacci! Érdekelne, eddig hány kilométert mentél le a régi mondeóddal, és ezzel. Ha jól tudom, ez a két autód volt. Tehát csak ennyi:
Ez az autó xx ezer km.
Az az autó xx ezer km.
Zacci! Erre nem reagáltál!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4963 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 18:29:00 »

Jaj, fiúk. Vacakoltok még mindig itt ezen a dízel, benzines dolgon.
Majd, ha eljutok oda, hogy rászánom magamat, és megszem az S70-es T5-ös Volvot, akkor majd lehet jönni gyorsulni mindenkinek!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4964 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 18:46:00 »

Jaj, fiúk. Vacakoltok még mindig itt ezen a dízel, benzines dolgon.
Majd, ha eljutok oda, hogy rászánom magamat, és megszem az S70-es T5-ös Volvot, akkor majd lehet jönni gyorsulni mindenkinek!
Az jó megy, de fogyaszt is. És ha nem vagy egy tapasztalt gyorsuló... lehetnek még meglepik.
 
Aztán ha megjön a dsg váltós 200 ló körüli biturbós 2.2-esem, akkor fogsz nagyot nézni.
A dsg attól durva, hogy egy gyenge sofőr - pl én - tudja ugyanazt a gyorsulást, mint a gyári, míg a gyenge sofőr (pl én) izzadhat, és alig tud, csak 1 másodperccel gyengébbet produkálni, mint a gyári... a gyáriról kár álmodozni. Na mind1, az én 2.2-es dsg-semről is korai még álmodozni. De jóóóóó...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4965 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 18:47:00 »

Angel,
 
jajj tenyleg.
 
MKI kb. 20-30e nemtom
MKIII kb. 35e
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4966 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 18:49:00 »

Jaj, fiúk. Vacakoltok még mindig itt ezen a dízel, benzines dolgon.
Majd, ha eljutok oda, hogy rászánom magamat, és megszem az S70-es T5-ös Volvot, akkor majd lehet jönni gyorsulni mindenkinek!
Az jó megy, de fogyaszt is. És ha nem vagy egy tapasztalt gyorsuló... lehetnek még meglepik.
 
Aztán ha megjön a dsg váltós 200 ló körüli biturbós 2.2-esem, akkor fogsz nagyot nézni.
A dsg attól durva, hogy egy gyenge sofőr - pl én - tudja ugyanazt a gyorsulást, mint a gyári, míg a gyenge sofőr (pl én) izzadhat, és alig tud, csak 1 másodperccel gyengébbet produkálni, mint a gyári... a gyáriról kár álmodozni. Na mind1, az én 2.2-es dsg-semről is korai még álmodozni. De jóóóóó...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4967 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 18:50:00 »

Angel,
 
jajj tenyleg.
 
MKI kb. 20-30e nemtom
MKIII kb. 35e
Szóval, kb 50e... ahhá. Tudod, miért kérdeztem... na mind1, itt nem akarom bőven kifejteni.
 
Lényeg a lényeg: világít a belsőtér.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4968 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 19:21:00 »

Angel,
 
Nem tudom miert kerdezted, de erdekel. Monnyad csak ? Ha mar itt megkerdezted.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4969 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 19:23:00 »

Angel,
 
Egyebkent 20+35=55 (na nem mintha szamitana)
Mar kezdem erteni miert jonnek ki olyan jo fogyi adataid
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4970 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 19:39:00 »

Angel,
 
Nem tudom miert kerdezted, de erdekel. Monnyad csak ? Ha mar itt megkerdezted.
Sztem olyasmire akart rávilágítani, hogy ez kevés.
Pl: nekem 11 éve van jogsim, és közeledek a 400ekm-hez, sztem én már vitázhatok vele...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4971 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 19:45:00 »

Nekem 10éve van és közeledem az 1millióhoz
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4972 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 19:47:00 »

Nekem 10éve van és közeledem az 1millióhoz
Akkor Te maradj csendbe, és fogyassz igen keveset!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4973 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 20:07:00 »

Joe,
 
Jaaa, hogy a km-tol fugg ? De mi ?
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4974 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 21:20:00 »

Angel,
 
Egyebkent 20+35=55 (na nem mintha szamitana)
Mar kezdem erteni miert jonnek ki olyan jo fogyi adataid
Szerintem meg nem. Levontam az ÁFÁ-t.
 
De nem akarom én a Zaccit piszkálni.
A km vita lezárva.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4975 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 21:20:00 »

Angel,
 
Egyebkent 20+35=55 (na nem mintha szamitana)
Mar kezdem erteni miert jonnek ki olyan jo fogyi adataid
Szerintem meg nem. Levontam az ÁFÁ-t.
 
De nem akarom én a Zaccit piszkálni.
A km vita lezárva.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4976 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 21:23:00 »

Tudja valaki, hogy lehet leszedni mp3 stream-et az imeemről? Van egy szám, ott megvan... aki tudja, írjon má ímélt, és megadnám, mi kéne ha vóna.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4977 Dátum: 2007.07.09 hétfő, 23:01:00 »

Tudja valaki, hogy lehet leszedni mp3 stream-et az imeemről? Van egy szám, ott megvan... aki tudja, írjon má ímélt, és megadnám, mi kéne ha vóna.
Én ezt használom: 3D MP3 Sound Recorder G2
Mindent tud, és egyszerű kezelni.
Ha kiválasztod a What U Hear-t a bemenetek közül, akkor azt veszi fel amit a hangszóróban hallasz!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4978 Dátum: 2007.07.10 kedd, 09:08:00 »

Angel,
 
nah, ha mar igy belekezdtel, akkor fejezd is be, es szepen fejtsd ki, hogy mit akartal ebbol kihozni.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4979 Dátum: 2007.07.10 kedd, 09:35:00 »

Angel,
 
nah, ha mar igy belekezdtel, akkor fejezd is be, es szepen fejtsd ki, hogy mit akartal ebbol kihozni.
Semmi, nem fontos.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4980 Dátum: 2007.07.10 kedd, 09:36:00 »

Angel,
 
Ha nem fontos, akkor minek kerdezted ?  
"Tudod, miért kérdeztem..."
 
Meg mindig nemtom minek kerdezted ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #4981 Dátum: 2007.07.10 kedd, 09:58:00 »

Szerintem meg nem. Levontam az ÁFÁ-t.
 
De nem akarom én a Zaccit piszkálni.
A km vita lezárva.
Pedig akarja, hogy piszkáld!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4982 Dátum: 2007.07.10 kedd, 10:26:00 »

Pedig akarja, hogy piszkáld!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4983 Dátum: 2007.07.10 kedd, 11:32:00 »

Angel,
 
Ha nem fontos, akkor minek kerdezted ?  
"Tudod, miért kérdeztem..."
 
Meg mindig nemtom minek kerdezted ?
Bocsi, nem akarom folytatni, részemről a téma lezárva. Majd (malyd) személyesen.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4984 Dátum: 2007.07.10 kedd, 11:46:00 »

angel,
 
Akkor miert itt kerdezted ? Es mikor nem valaszoltam, akkor miert eroltetted a dolgot, ha most meg azt mondod hagyjuk. Ha mar belekezdtel, akkor illene...nah mind1
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4985 Dátum: 2007.07.10 kedd, 11:48:00 »

angel,
 
Akkor miert itt kerdezted ? Es mikor nem valaszoltam, akkor miert eroltetted a dolgot, ha most meg azt mondod hagyjuk. Ha mar belekezdtel, akkor illene...nah mind1
A téma lezárva.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4986 Dátum: 2007.07.10 kedd, 11:57:00 »

Angel,
 
nah, mijaszosz ? Valami elmeletet elszamoltal mint a km-t vagymi ?
Egyebkent a levont AFA sem teljesen ok
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #4987 Dátum: 2007.07.10 kedd, 12:09:00 »

Angel,
 
nah, mijaszosz ? Valami elmeletet elszamoltal mint a km-t vagymi ?
Egyebkent a levont AFA sem teljesen ok
Kibicnek semmi se drága.
Én és a tesóm mindig a régebbi jó filmekből
idézünk egy-egy alkalommal mikor az élet megkívánja.
Most egy ilyen következik!
film:"Nico"  szöveg: menj neki böhöm!
Angel neked irom!
Menj neki!!! Hát látod hogy alig várja!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4988 Dátum: 2007.07.10 kedd, 12:12:00 »

Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #4989 Dátum: 2007.07.10 kedd, 12:23:00 »

Jól van "tesó" de annyira kinálod magad!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4990 Dátum: 2007.07.10 kedd, 12:34:00 »

wofer,
 
Elvegre o kerdezgette annyira eroszakosan, hogy mennyi km-t vezettem, meg hogy "Tudod, miért kérdeztem.."
Hat tenyleg nemtom
nah, szoval nem illik ilyet csinazni. Ha belekezd egy temaba, vagy fejtse ki rendesen, vagy ne is kerdezzen. ha' nem ? Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #4991 Dátum: 2007.07.10 kedd, 13:47:00 »

wofer,
 
Elvegre o kerdezgette annyira eroszakosan, hogy mennyi km-t vezettem, meg hogy "Tudod, miért kérdeztem.."
Hat tenyleg nemtom
nah, szoval nem illik ilyet csinazni. Ha belekezd egy temaba, vagy fejtse ki rendesen, vagy ne is kerdezzen. ha' nem ? Cool
Ja-ja!
A kasztnis haver is pl:azért utálta a KARATE filmeket mivel fél órán keresztül adok-kapok,
de egyik se kerül padlóra!Őt ez nagyon felháborította.Hát biztos azért mivel tudja milyen súlyos egy pofon.Ezt azért írom,hogy  
ennyi előzmény után VÉGKIFEJLET nélkül záródik
egy téma?!?!""Nézzetek máá be a fogadóó irodáába
5az1 -hez lehet máá ma rátok fogadni!!!/term.-ez poen/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4992 Dátum: 2007.07.10 kedd, 14:45:00 »

Kéne egy dizli vs benzli és egy Angel vs Zacci topic is. Végkifejlet nélkül "olyan mint a sikertelen önkielégítés, semmi értelme"! Na ez melyik filmből van?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4993 Dátum: 2007.07.10 kedd, 15:07:00 »

Hé öreg!Az ilyen beszólásokat nem díjazom!
Mint már írtam a gyorsulás topikot nem szivesen  
használja senki,tehát sok téma itt cseng le.
Ha ezt nem érted te dolgod!De engem ne figurázzál!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4994 Dátum: 2007.07.10 kedd, 15:32:00 »

Hé öreg!Az ilyen beszólásokat nem díjazom!
Mint már írtam a gyorsulás topikot nem szivesen  
használja senki,tehát sok téma itt cseng le.
Ha ezt nem érted te dolgod!De engem ne figurázzál!
Huh? ez kinek és mire Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4995 Dátum: 2007.07.10 kedd, 15:36:00 »

Kéne egy dizli vs benzli és egy Angel vs Zacci topic is. Végkifejlet nélkül "olyan mint a sikertelen önkielégítés, semmi értelme"! Na ez melyik filmből van?
Erre!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4996 Dátum: 2007.07.10 kedd, 15:41:00 »

Erre!
Szerintem ez nem neked szólt (főleg nem be).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4997 Dátum: 2007.07.10 kedd, 15:41:00 »

Hé öreg!Az ilyen beszólásokat nem díjazom!
Mint már írtam a gyorsulás topikot nem szivesen  
használja senki,tehát sok téma itt cseng le.
Ha ezt nem érted te dolgod!De engem ne figurázzál!
Bocs, kifelejtettem ezt: /term.-ez poen
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4998 Dátum: 2007.07.10 kedd, 15:43:00 »

en mar elvesztettem a fonalat
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4999 Dátum: 2007.07.10 kedd, 16:09:00 »

Én befejeztem az Zaccival a vitákat. Beleuntam.
De ezen ti semmiképpen se vesszetek össze, wofer meg tzs.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.