Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 21:32:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2480659 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #750 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 20:58:00 »

szevasztok!! Én is tuningolom a Mondeom!! fent van a fórumon is a Mondeo1 szobában! Nem tudjátok honnan tudnék szerezni küszöbööt???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #751 Dátum: 2005.02.18 péntek, 18:00:00 »

Hali. Szeretnék csinálni a mondeomban egy kis belső tuningot. A műszerfalat, ami fekete hátterű(seb.mérő, fordulatszámmérő, temp. stb) ezt szeretném fehérrel megcsinálni mint a sport autóknál, de ehhez kellene a műszerfal mérete vagy egy sablon amit már csak nyomtati és mehet a beszerelése. Ha valakinek van ilyene 1993-as 1.6 os   mondihoz az küldje el az email cimemre: eduhitter@yahoo.com. De van rá más megoldás azt szívesen fogadom. Előre is köszi mindenkinek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #752 Dátum: 2005.02.18 péntek, 19:21:00 »

Hali. Szeretnék csinálni a mondeomban egy kis belső tuningot. A műszerfalat, ami fekete hátterű(seb.mérő, fordulatszámmérő, temp. stb) ezt szeretném fehérrel megcsinálni mint a sport autóknál, de ehhez kellene a műszerfal mérete vagy egy sablon amit már csak nyomtati és mehet a beszerelése. Ha valakinek van ilyene 1993-as 1.6 os   mondihoz az küldje el az email cimemre: eduhitter@yahoo.com. De van rá más megoldás azt szívesen fogadom. Előre is köszi mindenkinek.
nekem van komplett műszeregységem Citrus Gelb(gyári szin) ha érdekel......
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #753 Dátum: 2005.02.18 péntek, 19:42:00 »

nekem van komplett műszeregységem Citrus Gelb(gyári szin) ha érdekel......
az csak benzineshez jó ugye?
(nekem 95. TD-hez kellene, ha van)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #754 Dátum: 2005.02.18 péntek, 22:32:00 »

nekem van komplett műszeregységem Citrus Gelb(gyári szin) ha érdekel......
Hali Szabyk!
Nem tudod véletlenü, hogy milyen anyagon van ez a folia, mármint vastagság áttetszőség meg ilyenek.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #755 Dátum: 2005.02.21 hétfő, 09:34:00 »

Sziasztok.
 
Szabykhoz lenne egy kérdésem.(Persze más is válaszolhat rá ha tud segíteni)
Beraktam az autóba egy csővet a direktszűrő és a motor kőzé.Az autónak ettől lett egy  egyenletes búgó hang ami nem vátozik a fordulatszámmal. Szerintünk az alapjárati levegő,vagy valami elektromos motor hang lehet. Mivel neked is hasonló cső van bent ezért kérdezném, hogy neked is van ez a hang és mit lehet tenni ellene.  
 
Üdv Fegyu.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #756 Dátum: 2005.02.21 hétfő, 10:32:00 »

Hali Szabyk!
Nem tudod véletlenü, hogy milyen anyagon van ez a folia, mármint vastagság áttetszőség meg ilyenek.
Üdv Shadow
nem tom nem szedtem szét....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #757 Dátum: 2005.02.21 hétfő, 10:32:00 »

Sziasztok.
 
Szabykhoz lenne egy kérdésem.(Persze más is válaszolhat rá ha tud segíteni)
Beraktam az autóba egy csővet a direktszűrő és a motor kőzé.Az autónak ettől lett egy  egyenletes búgó hang ami nem vátozik a fordulatszámmal. Szerintünk az alapjárati levegő,vagy valami elektromos motor hang lehet. Mivel neked is hasonló cső van bent ezért kérdezném, hogy neked is van ez a hang és mit lehet tenni ellene.  
 
Üdv Fegyu.
nekem is van ez asszem(márha egyről beszélünk:)))))
szerintem egyszerű szívászaj de nem tom....
alapjárati is lehet(de akkor hidegen hangosabb kell legyen!!)
vagy neked milyen jellegű???
mert találkoztam már "kattogó"alapjárati motorral is(suzuki,opel stb)
 
üdv
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #758 Dátum: 2005.02.21 hétfő, 10:35:00 »

nekem is van ez asszem(márha egyről beszélünk:)))))
szerintem egyszerű szívászaj de nem tom....
alapjárati is lehet(de akkor hidegen hangosabb kell legyen!!)
vagy neked milyen jellegű???
mert találkoztam már "kattogó"alapjárati motorral is(suzuki,opel stb)
 
üdv
Kipróbáltuk, nálam is, és amikor leszedtük a legszűrő házat, akkor ugyan az a szívó hang szerű búgás volt!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #759 Dátum: 2005.02.22 kedd, 08:31:00 »

Valami szívó zaj de elég hangos és állandó,nem fordulatszám függő.Még bent a lakásban is hallani amikor megállok a ház előtt.Ha rajta van a torkon a gyári nagy doboz akkor nem lehet hallani.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #760 Dátum: 2005.02.22 kedd, 11:00:00 »

Valami szívó zaj de elég hangos és állandó,nem fordulatszám függő.Még bent a lakásban is hallani amikor megállok a ház előtt.Ha rajta van a torkon a gyári nagy doboz akkor nem lehet hallani.
én nem hallom ennyire a kipuff miatt:)))))))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #761 Dátum: 2005.02.22 kedd, 17:26:00 »

Valami szívó zaj de elég hangos és állandó,nem fordulatszám függő.Még bent a lakásban is hallani amikor megállok a ház előtt.Ha rajta van a torkon a gyári nagy doboz akkor nem lehet hallani.
Mostanaban en is felfigyeltem egy ilyen bugo hangra, hideg motornal szol nagyjabol ket percig, oszt abbahagyja. Szinten fuggetlen fordulatszamtol, es en is valami szivo hangra gyanakszom, de miert csak total hidegen jelentkezik? Az alapjarati motort szedtem le es tisztitottam ki, azota jelentkezik. A mutet folyaman nem maradt ki semmi, minden csatlakozot is visszaraktam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #762 Dátum: 2005.02.22 kedd, 18:53:00 »

nekem van komplett műszeregységem Citrus Gelb(gyári szin) ha érdekel......
Mit értesz az egész műszeregység alatt. Engem csak a nyomtatható verzio érdekel, tehát bármely számítógépes formátum pl. Corel Draw. Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #763 Dátum: 2005.02.22 kedd, 19:26:00 »

Mit értesz az egész műszeregység alatt. Engem csak a nyomtatható verzio érdekel, tehát bármely számítógépes formátum pl. Corel Draw. Köszi
Szia Edu!
Röviden, lehet kapni olyat amit nyomtatni akarsz, különböző szinekben. Ide rakok neked pár műszerképet, átrajzolhatod, kiszinezheted és kinyomtathatod, de cserébe lefényképezed a tuning mozzanatait és elküldöd majd a képeket, kisdobos becsszóra ;-))) egyik másikharmadik  negyedik
Mit tippelsz? Hanyadik lehetsz ezzel az ötlettel? ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #764 Dátum: 2005.02.22 kedd, 21:24:00 »

Mit értesz az egész műszeregység alatt. Engem csak a nyomtatható verzio érdekel, tehát bármely számítógépes formátum pl. Corel Draw. Köszi
komplett műszercspoprtom van!
 
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #765 Dátum: 2005.02.23 szerda, 08:54:00 »

komplett műszercspoprtom van!
 
üdv
Nekem is, de én nem vagyok tőle boldog :-/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #766 Dátum: 2005.02.23 szerda, 09:13:00 »

Nekem is, de én nem vagyok tőle boldog :-/
Huh??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #767 Dátum: 2005.02.23 szerda, 09:40:00 »

Huh??
Felejtős (van műszercsoportom nekem is) ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #768 Dátum: 2005.02.23 szerda, 11:18:00 »

Szia Edu!
Röviden, lehet kapni olyat amit nyomtatni akarsz, különböző szinekben. Ide rakok neked pár műszerképet, átrajzolhatod, kiszinezheted és kinyomtathatod, de cserébe lefényképezed a tuning mozzanatait és elküldöd majd a képeket, kisdobos becsszóra ;-))) egyik másikharmadik  negyedik
Mit tippelsz? Hanyadik lehetsz ezzel az ötlettel? ;-)))
Üdv ND
Hali ND!
Én is adós vagyok még ezzel neked, csak nagyon el vagyok mostanában havazva, de nem adtam még fel.
Egyébként már megcsináltam Corel formátumban ha gondolod elküldöm oszt hasznosítsd. Csak este tudom majd küldeni. Addig még olvasok itt és várom a válaszod.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #769 Dátum: 2005.02.23 szerda, 11:41:00 »

Hali ND!
Én is adós vagyok még ezzel neked, csak nagyon el vagyok mostanában havazva, de nem adtam még fel.
Egyébként már megcsináltam Corel formátumban ha gondolod elküldöm oszt hasznosítsd. Csak este tudom majd küldeni. Addig még olvasok itt és várom a válaszod.
Üdv Shadow
Szia Shadow!
Jöhet, most már lesz pár verzió ;-))) Tegnap már kaptam egy ilyen kollekciót, sajna nem Diesel az sem.;-( Persze én maradok az eredeti mellett ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #770 Dátum: 2005.02.23 szerda, 19:19:00 »

Szia Shadow!
Jöhet, most már lesz pár verzió ;-))) Tegnap már kaptam egy ilyen kollekciót, sajna nem Diesel az sem.;-( Persze én maradok az eredeti mellett ;-)))
Üdv ND
Hali ND mél ment.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #771 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 00:42:00 »

Felejtős (van műszercsoportom nekem is) ...
napu, szabik@@,
 
milyenek a műszerek ?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #772 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 07:46:00 »

Szia Shadow!
Jöhet, most már lesz pár verzió ;-))) Tegnap már kaptam egy ilyen kollekciót, sajna nem Diesel az sem.;-( Persze én maradok az eredeti mellett ;-)))
Üdv ND
Szia ND
 
Engem is érdekelne. Hajlanék egy kékes árnyalatu átfirkálásra. Tavaszi langy melegben szívesen bogarászok ilyesmivel
Üd
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #773 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 07:47:00 »

Üd= Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #774 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 07:51:00 »

napu, szabik@@,
 
milyenek a műszerek ?
citrus gelb(sárga)szinű számlapos műszereim vannak eladó...
benzineshez
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #775 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 08:26:00 »

Szia ND
 
Engem is érdekelne. Hajlanék egy kékes árnyalatu átfirkálásra. Tavaszi langy melegben szívesen bogarászok ilyesmivel
Üd
Szia Nagyple!
Elküdtem ND-nek. Majd megnézi és ha úgy gondolja továbbítja valahogy.
Üdv Shadow
ui.: nekeid is dízeled van?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #776 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 09:37:00 »

Szia ND
 
Engem is érdekelne. Hajlanék egy kékes árnyalatu átfirkálásra. Tavaszi langy melegben szívesen bogarászok ilyesmivel
Üd
Figyeljetek más szinben szivesen látók.;-)
Adjatok egy hetet és akkor összelapátolom a wincsin lévő infókat. Gondolom addig kibirja mindenki. ;-) Addig meg nézzétek meg, hogy nem arról van szó, hogy gy papírt kell csak odaragasztani, mert a számok, vonalak mintha hátulról lennének megvilágítva. Ha oda papírt tesztek, akkor impegráló szerrel kell kinlódni, hogy az átláthatóságot biztosítani tudjátok. Ennél egyszerűbb egy kompromiszumos kitakarásos festés. De a házilagos megoldást elvetve lehet kapni kész szettet, Zombitól kaptam képet:Még körül nézek. Aztán röviden vázolom a lehetőségeket. De ebben a témában Szaby-t bombázátok kérdéssel. Persze Koris is jóval többet tud, csak hát nagyon-nagyon ritkán jár erre?Huh?
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #777 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 11:36:00 »

napu, szabik@@,
 
milyenek a műszerek ?
Sima gyári ... de dinnyét még évekig nem eszek Lips Sealed
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #778 Dátum: 2005.02.24 csütörtök, 23:37:00 »

Köszi szépen az anyagot, tuti hasznát veszem. Képet küldök amint nekilátok, de nem lesz közeljövőben. Ja, biztos én vagyok az 1000-dik az ötlettel.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #779 Dátum: 2005.02.25 péntek, 09:38:00 »

Sima gyári ... de dinnyét még évekig nem eszek Lips Sealed
És ráadásul erre sem árulnak már dinnyét! De amikor probléma volt...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #780 Dátum: 2005.02.25 péntek, 15:48:00 »

Figyeljetek más szinben szivesen látók.;-)
Adjatok egy hetet és akkor összelapátolom a wincsin lévő infókat. Gondolom addig kibirja mindenki. ;-) Addig meg nézzétek meg, hogy nem arról van szó, hogy gy papírt kell csak odaragasztani, mert a számok, vonalak mintha hátulról lennének megvilágítva. Ha oda papírt tesztek, akkor impegráló szerrel kell kinlódni, hogy az átláthatóságot biztosítani tudjátok. Ennél egyszerűbb egy kompromiszumos kitakarásos festés. De a házilagos megoldást elvetve lehet kapni kész szettet, Zombitól kaptam képet:Még körül nézek. Aztán röviden vázolom a lehetőségeket. De ebben a témában Szaby-t bombázátok kérdéssel. Persze Koris is jóval többet tud, csak hát nagyon-nagyon ritkán jár erre?Huh?
Üdv ND
Tipikus Mondis............  
Majdnem 4000/perc és 190 km/h.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #781 Dátum: 2005.02.25 péntek, 16:00:00 »

Tipikus Mondis............  
Majdnem 4000/perc és 190 km/h.
És hideg motor!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #782 Dátum: 2005.02.26 szombat, 08:57:00 »

Shadow-köszönöm!
 
Szabyk-képed van ? (na nem úgy értem!!!) És ár ? És diesel érdekel.
 
ND - ha befut valami, gondolj rám!  Előre is kösz
             Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #783 Dátum: 2005.03.01 kedd, 04:45:00 »

Figyeljetek más szinben szivesen látók.;-)
Adjatok egy hetet és akkor összelapátolom a wincsin lévő infókat. Gondolom addig kibirja mindenki. ;-) Addig meg nézzétek meg, hogy nem arról van szó, hogy gy papírt kell csak odaragasztani, mert a számok, vonalak mintha hátulról lennének megvilágítva. Ha oda papírt tesztek, akkor impegráló szerrel kell kinlódni, hogy az átláthatóságot biztosítani tudjátok. Ennél egyszerűbb egy kompromiszumos kitakarásos festés. De a házilagos megoldást elvetve lehet kapni kész szettet, Zombitól kaptam képet:Még körül nézek. Aztán röviden vázolom a lehetőségeket. De ebben a témában Szaby-t bombázátok kérdéssel. Persze Koris is jóval többet tud, csak hát nagyon-nagyon ritkán jár erre?Huh?
Üdv ND
de legalább van benne üzemanyag... Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #784 Dátum: 2005.03.01 kedd, 13:14:00 »

Hi Shadow.
Olvastam hogy van egy corel formátumu "műszerfalad". Ha el tudod küldeni a címemre, ami: eduhitter@yahoo.com, akkor megköszönném! Szeva.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #785 Dátum: 2005.03.01 kedd, 13:27:00 »

Hi Shadow.
Olvastam hogy van egy corel formátumu "műszerfalad". Ha el tudod küldeni a címemre, ami: eduhitter@yahoo.com, akkor megköszönném! Szeva.
Szia Edu!
TÁDés vagy, vagy benzines?
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #786 Dátum: 2005.03.02 szerda, 18:50:00 »

Benzines! Miért?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #787 Dátum: 2005.03.02 szerda, 19:05:00 »

Benzines! Miért?
Szia Edu!
Mert más az óra kiosztása, és a Shadow TáDés. De ha visszakeresel, akkor a benzines linkjeit már beírtam valahová ide. (egyik, másik, harmadik, negyedik) - sötétkékbe keresd ezt.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #788 Dátum: 2005.03.02 szerda, 19:11:00 »

Szia Edu!
Mert más az óra kiosztása, és a Shadow TáDés. De ha visszakeresel, akkor a benzines linkjeit már beírtam valahová ide. (egyik, másik, harmadik, negyedik) - sötétkékbe keresd ezt.
Üdv ND
Ja, már azt hittem hogy akarod küldeni a kész formátumot(corel). Az említett képeket már megnéztem és elmentettem, de még nem csináltam velük semmit. Amúgy a megvilágítás problémájára gondoltam én is, úgy szeretném megoldani, hogy belerakok az óra peremére tuning világítós hajlékony csövet, tudod. Bár nem tudom h. belefér-e vagy sem. Midenesetre ez a tervem.
Poka.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #789 Dátum: 2005.03.02 szerda, 20:10:00 »

Ja, már azt hittem hogy akarod küldeni a kész formátumot(corel). Az említett képeket már megnéztem és elmentettem, de még nem csináltam velük semmit. Amúgy a megvilágítás problémájára gondoltam én is, úgy szeretném megoldani, hogy belerakok az óra peremére tuning világítós hajlékony csövet, tudod. Bár nem tudom h. belefér-e vagy sem. Midenesetre ez a tervem.
Poka.
Szia Edu!
Behívod egy rajzoló programba és olyan szinnel öntöd le amilyen a szived vágya. Persze a nyomtatód fogja meghatározni, hogy milyen lesz ;-))) Mindenesetre kiváncsi vagyok, ha meg lesz küldhetnél egy két képet róla.
Üdv ND
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #790 Dátum: 2005.03.02 szerda, 20:25:00 »

Edu, ND! Ha mindenféle tuti számlapra vágytok, meg lehet csinálni. Van olyan cég, aki el is készíti a számlapot, plexiből, sőt, még azt a holdudvaros dolgot is meg lehet csinálni. Aztán már csak egy műszerész kell (pl ND) aki ezt korrekten beapplikálja a helyére. Célszerű lenne összeszedni az igényeket. Ha kell, én corelben megrajzolok bármit, ugyanis ennek a raszteres képnek kicsi a felbontása, ebből nem lehet megcsinálni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #791 Dátum: 2005.03.02 szerda, 22:40:00 »

Nézzétek meg a régi oldalon Koris autóját, azok a király órák! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #792 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 08:38:00 »

Hali!
Itt a TD műszerei CDR formátumban. A benzinesek ha jól tudom a fordulatszámmérőben térnek el ettől. Szamlapok Ja és corel draw 10 a formátuma.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #793 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 09:13:00 »

Edu, ND! Ha mindenféle tuti számlapra vágytok, meg lehet csinálni. Van olyan cég, aki el is készíti a számlapot, plexiből, sőt, még azt a holdudvaros dolgot is meg lehet csinálni. Aztán már csak egy műszerész kell (pl ND) aki ezt korrekten beapplikálja a helyére. Célszerű lenne összeszedni az igényeket. Ha kell, én corelben megrajzolok bármit, ugyanis ennek a raszteres képnek kicsi a felbontása, ebből nem lehet megcsinálni.
Szia Angel!
 
Jómagam csak úgy kerültem képbe, hogy Shadow számára beszkenneltem ezeket. Nem tervezem a fekete leváltását, talán csak a zöld fényt ereszteném rá  ;-) De ha egyszer sok időd lesz, akkor a fordulatszámmérőt a benzinesét megcsinálhatnád, mert akkor teljes a kollekció. Shadow már megcsinálta a TáDés képeket. Bár most nincs fent Corelem és csak mással néztem rá. De majdnem mindenki eljátszik egyszer a gondolattal. Így félútról indulva hátha valaki be is fejezi egyszer ;-)  Persze összelapátolnám és kiraknám az urak számára.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #794 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 09:31:00 »

Sziasztok!
Valahol a carstyling.hu oldalon a tuning/EL glow műszerfal egyedileg c. topikban volt egy link, egy finn oldalé, igaz csak japán autóknak volt. Meg volt adva, hogy mekkora méretben kell kinyomtatni, 300dpi a felbontása, ez több, mint elégséges. Persze ez csak annak jó, aki saját maga szeretné megtervezni a számlapot vmilyen tervezőprogival, sok ötletet ad.
 
Edu! Én nem világítócsővel csinálnám, hanem világító fóliával. Állítólag lamináltatni kell, a számlapot pedig lézernyomtatóval kel nyomni hőálló lézerfóliára.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #795 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 09:37:00 »

itt a link:
 
világítós számlapok japcsi autókhoz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #796 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 10:12:00 »

van mondeo-hoz is!!!!!!!!
csak nem itthon!!!!!!!!!!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #797 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 10:28:00 »

Hali!
Itt a TD műszerei CDR formátumban. A benzinesek ha jól tudom a fordulatszámmérőben térnek el ettől. Szamlapok Ja és corel draw 10 a formátuma.
Üdv Shadow
Shadow! Mentsd már vissza 9.0-ásba!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #798 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 11:08:00 »

Srácok!
És ehhez mit szólnátok? Jön a tavasz, ráérnénk ezen okoskodni. Olvassátok már el, lécci!
 
VÍZBEFECSKENDEZÉS HÁZILAG
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #799 Dátum: 2005.03.03 csütörtök, 11:13:00 »

Shadow! Mentsd már vissza 9.0-ásba!
Hali Angel!
Csak du. fog menni mert most dolgozom.
Üdv Shadow.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.