Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 20:58:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 132 133 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 145 146 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2480627 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #6900 Dátum: 2009.02.28 szombat, 14:47:23 »

A visszapillantót ilyenre szeretném cserélni,vélemény?
http://adttuning.extra.hu/feltoltes/tukor/ren/M%20411.jpg


Szerintem önmagában egy ilyen nemsokat dob az autón. Először kéne valami jó felni és módosított vagy új lökhárítók, küszöbök.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #6901 Dátum: 2009.02.28 szombat, 14:51:43 »


Szerintem önmagában egy ilyen nemsokat dob az autón. Először kéne valami jó felni és módosított vagy új lökhárítók, küszöbök.
Valahol el kell kezdeni. Wink
Naplózva
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #6902 Dátum: 2009.02.28 szombat, 15:04:26 »

Valahol el kell kezdeni. Wink
Azért  beépítés előtt nézzétek meg, hogy fél-hátulról lehet e látni a villogását. A kezdeti időkben soknak az volt a baja, hogy párhuzamos közlekedésnél, amikor már elhagytam a hátsó indexeket és haladtunk egymás mellett, még nem látszott a tükörben levő, mert nem íveltették meg eléggé hátra. Csak azt vettem észre, hogy jön át a sávomba, pedig ő indexelt. Tehát volt egy holt tere a rendszernek. Manapság az újak már nem  ilyenek, pedig szoktam figyelni.  (A sárvédőset végig lehet érzékelni.) Én nem cserélném le.
 
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #6903 Dátum: 2009.02.28 szombat, 15:19:42 »

Azért  beépítés előtt nézzétek meg, hogy fél-hátulról lehet e látni a villogását. A kezdeti időkben soknak az volt a baja, hogy párhuzamos közlekedésnél, amikor már elhagytam a hátsó indexeket és haladtunk egymás mellett, még nem látszott a tükörben levő, mert nem íveltették meg eléggé hátra. Csak azt vettem észre, hogy jön át a sávomba, pedig ő indexelt. Tehát volt egy holt tere a rendszernek. Manapság az újak már nem  ilyenek, pedig szoktam figyelni.  (A sárvédőset végig lehet érzékelni.) Én nem cserélném le.
 
Van benne igazságod,ezért írtam be mert nem akarok bajt okozni a közlekedésben.Még pontosan meg kell néznem hogy a jogszabály mit ír.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6904 Dátum: 2009.02.28 szombat, 15:27:43 »

Szerintem meg nem sufnituning, meg kellene nézni az autón.
Nekem ,megy gyárilag van a tükörben külső térvilágítás(nem index),csak az lefelé világít.Nekem tetszik! vigyor3 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6905 Dátum: 2009.02.28 szombat, 22:02:04 »

A visszapillantót ilyenre szeretném cserélni,vélemény?
http://adttuning.extra.hu/feltoltes/tukor/ren/M%20411.jpg

Nem illik a Mondeóhoz.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6906 Dátum: 2009.03.01 vasárnap, 10:10:40 »

A visszapillantót ilyenre szeretném cserélni,vélemény?
http://adttuning.extra.hu/feltoltes/tukor/ren/M%20411.jpg
Nekem volt ilyen tükröm, mondjuk nem mondeon, de van tapasztalatom felőle . Szerintem nem rá való (mondeo M3 eplus2). Sokkal rosszabb a tükörlapja, meg nincs benne fűtés. Ami nekem volt annak kék színű volt az tükre.Ugye le volt sötétítve az ablak, gondolhatod mennyit lehetett látni este a visszapillantóban:)
Naplózva
Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #6907 Dátum: 2009.03.01 vasárnap, 12:22:43 »

Köszönöm a véleményeteket,marad az eredeti visszapilantó. worship wave
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6908 Dátum: 2009.03.01 vasárnap, 12:31:41 »

Köszönöm a véleményeteket,marad az eredeti visszapilantó. worship wave
Jobban jársz az eredetivel. Én a csere után megbántam egy kicsit, de ha te szeretnél ilyet akkor nyugodtan vegyél. Hiszen a te autód neked kell hogy "tessen" eplus2
Naplózva
Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #6909 Dátum: 2009.03.01 vasárnap, 12:35:45 »

Jobban jársz az eredetivel. Én a csere után megbántam egy kicsit, de ha te szeretnél ilyet akkor nyugodtan vegyél. Hiszen a te autód neked kell hogy "tessen" eplus2
Majd más tuningra költöm el a rászánt összeget. smile
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3360



« Új hozzászólás #6910 Dátum: 2009.03.01 vasárnap, 16:52:46 »

Köszönöm a véleményeteket,marad az eredeti visszapilantó. worship wave

Mondtamén. hehe
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #6911 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 15:53:37 »

Mondtamén. hehe
Hát igen montad te. wave
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6912 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 17:53:25 »

Ma volt nálunk egy Focus, picit meg volt pöckölve a mocija. A tuning valahol itt kezdődik:



Az emberünk egy kicsit fanatikus, száműzte a kormányszervót, és kicserélte elektromosra. Kapott még az autó egy írható computert, leömlőt és kipuff rendszert.
Naplózva
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #6913 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 18:01:28 »

Ma volt nálunk egy Focus, picit meg volt pöckölve a mocija. A tuning valahol itt kezdődik:

Az emberünk egy kicsit fanatikus, száműzte a kormányszervót, és kicserélte elektromosra. Kapott még az autó egy írható computert, leömlőt és kipuff rendszert.

elektromosra? az mit tud?
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6914 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 18:14:54 »

elektromosra? az mit tud?

nem a főtengely hajtja a szervópumpát hanem van a kerékjárati ívben egy elektromos cucli Cool
Naplózva
eric20
Vendég
« Új hozzászólás #6915 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 11:56:08 »

Hali!
van valakinek tapasztalata mennyit érhet egy sport hátsó dob, egy lefújószelep valamint egy EGR dugózás együtt?Valamint a magnum féle dobok milyenek lehetnek?2.0 TDCi-ről van szó.
köszi worship
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.09 hétfő, 12:00:50 írta eric20 » Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6916 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 12:07:32 »

Ma volt nálunk egy Focus, picit meg volt pöckölve a mocija. A tuning valahol itt kezdődik:

Írj már róla még pár infót. Komolynak tűnik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #6917 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 17:47:51 »

Hali!
van valakinek tapasztalata mennyit érhet egy sport hátsó dob, egy lefújószelep valamint egy EGR dugózás együtt?Valamint a magnum féle dobok milyenek lehetnek?2.0 TDCi-ről van szó.
köszi worship

Majdnem egy kalap sz@rt nyes Érezhető változásra ne számíts.
Én nem vennék Magnum-éktól semmit, nagyon nevetséges termékeket csinálnak boszorkánykonyhájukban, amikkel a tájékozatlanok átverésére törekednek.
Ha minőségi és mégis olcsó hátsódobot szeretnél, válaszd a HD Racinget: nem magyar gyártó, full polírozott, szépen megcsinált dobtest, nem kontár belső kialakítással, szép mély hangot kölcsönöznek és baráti áruk van. Tuningboltokban lehet szerezni, vagy neten, pl vaterán is hírdetnek.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #6918 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 18:18:12 »

Hali!
van valakinek tapasztalata mennyit érhet egy sport hátsó dob, egy lefújószelep valamint egy EGR dugózás együtt?Valamint a magnum féle dobok milyenek lehetnek?2.0 TDCi-ről van szó.
köszi worship
Csillaghegy és Békásmegyer határán a Szentendrei úton befelé jövet a Shell kút és a kézimosó után jobb oldalon van egy csapat. Szép az üzlet, szép a műhely. Én ott csináltattam tavaly a csöveimet. ( katalizátor után végig csere+ egy 60-as króm vég) Azt hiszem 60 körül fizettem. Akkor futottam egy-két kört ezügyben. Nem találtam drágának(drágábbnak).Azóta sem vettem észre semmi hibát. Megkeresem a linket és ide csatolom.
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6919 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 18:52:11 »

Hali!
van valakinek tapasztalata mennyit érhet egy sport hátsó dob, egy lefújószelep valamint egy EGR dugózás együtt?Valamint a magnum féle dobok milyenek lehetnek?2.0 TDCi-ről van szó.
köszi worship
az égadtaegyvilágon semmit. Nekem van lefújom(50eft) tökre jopofa de nem sokat ér. A hátsódob csere se sokat számít egy dizelen. Ha már tuningolni akarsz akkor inkább csippeltes. Annak van értelme. A többi csak játék. eplus2
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6920 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 18:53:43 »

Írj már róla még pár infót. Komolynak tűnik.
A héten jön hozzánk mert csináltunk ahifijéhez egy panelt. Na majd jól kifaggatom.
Amit tudok hogy 1,6l és 132LE
Naplózva
eric20
Vendég
« Új hozzászólás #6921 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 21:14:06 »

az égadtaegyvilágon semmit. Nekem van lefújom(50eft) tökre jopofa de nem sokat ér. A hátsódob csere se sokat számít egy dizelen. Ha már tuningolni akarsz akkor inkább csippeltes. Annak van értelme. A többi csak játék. eplus2
az már nem kell nyes meg szürö is.ezért gondoltam érhet valamit.
Naplózva
ST220
Vendég
« Új hozzászólás #6922 Dátum: 2009.03.10 kedd, 07:59:42 »

Hali!
van valakinek tapasztalata mennyit érhet egy sport hátsó dob, egy lefújószelep valamint egy EGR dugózás együtt?Valamint a magnum féle dobok milyenek lehetnek?2.0 TDCi-ről van szó.
köszi worship

Semmit nem használ a dob, mivel itt a turbó szabályozza a légáramlást.
Vedd ki a katalizátort, meg ugrasd le a dobot(dobokat) és csak egy króm véget csináltass a cső végére....
Akkor lesz szép hangja, meg nem áll semmi a levegő útjába!
Csak a katalizátort úgy csináltasd meg, hogy visszatehető legyen!!!
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6923 Dátum: 2009.03.10 kedd, 11:42:21 »

szombaton fogjuk kiutni a katalizátor belsejét az enyémben is....kiváncsi leszek....
Naplózva
Eversman
Vendég
« Új hozzászólás #6924 Dátum: 2009.03.10 kedd, 11:48:58 »

Hali!
van valakinek tapasztalata mennyit érhet egy sport hátsó dob, egy lefújószelep valamint egy EGR dugózás együtt?Valamint a magnum féle dobok milyenek lehetnek?2.0 TDCi-ről van szó.
köszi worship

Szia!

A lefújó szelep - legalábbis az enyém - minden váltáskor emel a fordulatszámon valamennyit (megfelelő turbónyomás mellett)

Eversman
Naplózva
eric20
Vendég
« Új hozzászólás #6925 Dátum: 2009.03.10 kedd, 12:29:14 »

Szia!

A lefújó szelep - legalábbis az enyém - minden váltáskor emel a fordulatszámon valamennyit (megfelelő turbónyomás mellett)

Eversman
Akkor nem tudom mi legyen mert a lefujószelep is viszi a garit mert meg kell furni a turbó csövet!!??Akkor csak az EGR dugózás maradt. rinya Wink
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6926 Dátum: 2009.03.10 kedd, 12:53:51 »

Akkor nem tudom mi legyen mert a lefujószelep is viszi a garit mert meg kell furni a turbó csövet!!??Akkor csak az EGR dugózás maradt. rinya Wink
Kilyukad a turbócső magától is előbb-utóbb, ne aggódj  nyes
Akkor majd fogod, oszt jól beledugod, és készvagy. De minek TDCI-re lefújószelep? Azt pörgős, turbós benzinesre rakják, egy nagy böszme dizli mondira nincs sok értelme.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6927 Dátum: 2009.03.10 kedd, 13:15:16 »

Akkor nem tudom mi legyen mert a lefujószelep is viszi a garit mert meg kell furni a turbó csövet!!??Akkor csak az EGR dugózás maradt. rinya Wink

Nemcsak a chiptuning, hanem bármilyen elektromos beavatkozás - akár saját riasztó, vagy utólagos xenon, esetleg egy kihangosító is viszi a garit.
A chip akkor is, ha a ford szervíz teszi bele.
Az egy más tészta, hogy ez az elmélet, mert gyakorlatilag senki sem ellenőrzi. Akkor van baj, ha valami probléma adódik az autóddal, és azt mondják, a zár amiatt ment tönkre, mert chiptuningot tettél bele. Nyilván semmi köze nincs hozzá, de mivel beleavatkoztál az autó elektromos rendszerébe (ami tilos), megtehetik. Csak a jószándékon múlik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6928 Dátum: 2009.03.10 kedd, 14:32:20 »

németben adtak ki vadi uj mondeot, WOLF tuningal TDDI-ben az biztos,mert láttam és ültem is egy ilyenben és a német papirjait is láttam... és pécsen van haveromnál egy ilyen, forgalmiban is több LE van ,de most nem tudom mennyi...
TDCI-ben van-e/volt-e azt nem tudom....
Naplózva
eric20
Vendég
« Új hozzászólás #6929 Dátum: 2009.03.10 kedd, 16:16:59 »

Nemcsak a chiptuning, hanem bármilyen elektromos beavatkozás - akár saját riasztó, vagy utólagos xenon, esetleg egy kihangosító is viszi a garit.
A chip akkor is, ha a ford szervíz teszi bele.
Az egy más tészta, hogy ez az elmélet, mert gyakorlatilag senki sem ellenőrzi. Akkor van baj, ha valami probléma adódik az autóddal, és azt mondják, a zár amiatt ment tönkre, mert chiptuningot tettél bele. Nyilván semmi köze nincs hozzá, de mivel beleavatkoztál az autó elektromos rendszerébe (ami tilos), megtehetik. Csak a jószándékon múlik.
hivatalosan eért is gyári az autóm!! worship nyes nyes És gyári állapotban megy szervizre. wave integet2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6930 Dátum: 2009.03.10 kedd, 17:02:08 »

németben adtak ki vadi uj mondeot, WOLF tuningal TDDI-ben az biztos,mert láttam és ültem is egy ilyenben és a német papirjait is láttam... és pécsen van haveromnál egy ilyen, forgalmiban is több LE van ,de most nem tudom mennyi...
TDCI-ben van-e/volt-e azt nem tudom....

Ilyen a klubban is van. A forgalmiban több, mint 115 ló (azaz 85 kW). Hogy ez már a szalonból így jött volna, arra nem vennék mérget, én inkább arra tippelek, hogy a wolf van olyan szabálytisztelő, hogy a változtatást - ahogy azt illik - le is mérte, és szépen dokumentálta.
Hogy a garival mi van, nem tudom.
De jó lenne látni egy hivatalos ford árlistát, ahol találok benne chiptuning opciót.
Amúgy a második kérdésedre, hogy tdci... ilyenről nem hallottam (persze attól még...).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6931 Dátum: 2009.03.10 kedd, 17:02:52 »

hivatalosan eért is gyári az autóm!! worship nyes nyes És gyári állapotban megy szervizre. wave integet2

Nem veszik ezt annyira komolyan. Többnek van chiptuningja, és nem szedik ki szervízre sem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
eric20
Vendég
« Új hozzászólás #6932 Dátum: 2009.03.10 kedd, 21:47:43 »

Nem veszik ezt annyira komolyan. Többnek van chiptuningja, és nem szedik ki szervízre sem.
gondolom nem szegedre hordják a Hoványba falbav
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6933 Dátum: 2009.03.10 kedd, 22:54:17 »

gondolom nem szegedre hordják a Hoványba falbav

Azokat nem ismerem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
eric20
Vendég
« Új hozzászólás #6934 Dátum: 2009.03.11 szerda, 08:51:14 »

Azokat nem ismerem.
...Nah nem mondok semmit...Privit küldök ha vkit érdekel.Nem rossz szándékuak, de szakértelem 0,0! falbav falbav falbav falbav falbav
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6935 Dátum: 2009.03.13 péntek, 20:48:34 »

Valaki programozott már küeberl digitális boxot?
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6936 Dátum: 2009.03.14 szombat, 14:47:06 »

Délelőtt kiütöttük a katalizátort....

képek az oldalamon vagy itt, ha valakit érdekel : http://picasaweb.google.hu/bunyek/KatalizatorKiszedese#

hangja ugyanolyan , jobban füstől parkettán szerintem, jobban megy-e még nem próbáltam csak hazagurultam vele, de mintha fickósabb lenne... eplus2

azért volt eltömődés a katalizátorban rendesen...
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.14 szombat, 14:49:10 írta Bunyek » Naplózva
domino
Vendég
« Új hozzászólás #6937 Dátum: 2009.03.14 szombat, 15:16:08 »

Hello!
Tud valaki segíteni hol tudok beszerezni küszöbvédőt .
Valami öntapadós felragasztható darab kellene.
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6938 Dátum: 2009.03.14 szombat, 15:20:17 »

Hello!
Tud valaki segíteni hol tudok beszerezni küszöbvédőt .
Valami öntapadós felragasztható darab kellene.
A legolcsobb jelenleg,az obi-ban található,valami 1300ft 2db.De az nem típus specifikus,viszont védi a küszöböt.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6939 Dátum: 2009.03.14 szombat, 15:24:45 »

Délelőtt kiütöttük a katalizátort....

képek az oldalamon vagy itt, ha valakit érdekel : http://picasaweb.google.hu/bunyek/KatalizatorKiszedese#

hangja ugyanolyan , jobban füstől parkettán szerintem, jobban megy-e még nem próbáltam csak hazagurultam vele, de mintha fickósabb lenne... eplus2

azért volt eltömődés a katalizátorban rendesen...
Milyen elönyökel jár ha kiveszed a katit,és milyen hátrányokal?Pl fogyi csökken?
Az egész kipuf rendszert le kellett akasztani?
Csavarok mind kijöttek,és vissza is mentek?
Mivel szedted ki a kerámiát?Ripityára törted?
Ha esetleg vissza kell rakni az mennyibe fog fájni?
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6940 Dátum: 2009.03.14 szombat, 15:28:54 »

Hello!
Tud valaki segíteni hol tudok beszerezni küszöbvédőt .
Valami öntapadós felragasztható darab kellene.
Cromax
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6941 Dátum: 2009.03.14 szombat, 16:35:44 »

Milyen elönyökel jár ha kiveszed a katit,és milyen hátrányokal?Pl fogyi csökken?
Az egész kipuf rendszert le kellett akasztani?
Csavarok mind kijöttek,és vissza is mentek?
Mivel szedted ki a kerámiát?Ripityára törted?
Ha esetleg vissza kell rakni az mennyibe fog fájni?

no...

előnye hogy kevesebb lessz a folytás az autón,hátránya hogy hogy picit jobban szennyezed a környezetet, de még mindig simán átmegy zöldkártyán, szóval hadjuk...
nem kellett szétszedni az egész kiput csak egy részét a turbóról kellet leszedni és a középső dob előtt lévő flexibilis csőnél.....de csak alulról lehet kivenni és hozzáférni, igy emelő vagy akna kell hozzá.....
csavarok ugy jöttek le mintha nemrég tekertem volna be, mind a turbóról és a kipu csőről is....
a kerámia két fél részből áll és egy nagyobb kiütő vassal lett kiütve de nem egyszerű....először a közepét kell átütni és utánna már szétrogyik az egész, de lehet izzadni azért....
Nem tervezem hogy visszalessz rakva valaha is, miért kéne....azért nem csővel lett helyetesitve hogy ne pofázzon senki, igy a gyári kati látszik,a közepét meg nem nézegeti senki.... eplus2
Zk-n meg simán átmegy igy is.....TDDI-nél és annál a TDCI-nél ahol nem néz áramlást semmi beavatkozó szerepe nincs a katinak ugyhogy kilehet szedni.
de amint aképen is látszik azért elvolt tömődve pár helyen és az mégtöbb folytás az autónak, ami ugyanugy nem jó.....
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6942 Dátum: 2009.03.14 szombat, 17:17:29 »


Hangbeli változás?
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6943 Dátum: 2009.03.14 szombat, 17:34:05 »

Hangbeli változás?

semmi..
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6944 Dátum: 2009.03.14 szombat, 17:52:33 »

semmi..
De ez kb 10paci plusz!Ügyi?
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6945 Dátum: 2009.03.14 szombat, 17:54:05 »

semmi..
rugalmasság? abszolult semmi változás?
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6946 Dátum: 2009.03.14 szombat, 18:24:23 »

De ez kb 10paci plusz!Ügyi?

annyi azért szerintem nincs...
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6947 Dátum: 2009.03.14 szombat, 18:26:22 »

rugalmasság? abszolult semmi változás?


Azt nem mondtam, mintha kicsit jobban indulna, pöccenősebb lenne....

Nem volt időm még tesztelni, mert csak haza gurultam vel a városban, de most lemegyek és lerugom a száját, mit tud.... eplus2
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6948 Dátum: 2009.03.14 szombat, 18:29:43 »

annyi azért szerintem nincs...
én úgy tudom......(cársztájlingos körökből) pl a kipuff tuning 10%plusz+sportgyerty 5%plusz légszürő az is 5% kiskerék az rugalmasabb ugye a nagy a nyomatékszegény vasakat megfogja.és így lesz a 90Le suzukiból 120le versenygép:)
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6949 Dátum: 2009.03.14 szombat, 19:13:49 »

én úgy tudom......(cársztájlingos körökből) pl a kipuff tuning 10%plusz+sportgyerty 5%plusz légszürő az is 5% kiskerék az rugalmasabb ugye a nagy a nyomatékszegény vasakat megfogja.és így lesz a 90Le suzukiból 120le versenygép:)

az oké csak én nem kipuff tuningot csináltam ,hanem a katalizátort szedtem ki, ami szerintem 2-3LE többlet lehet.....
hátsó dobon gondolkodok még a hang miatt....
sokan csinálják az egyenes 60-as cső nyitott rendszerrel de az nem olyan jo az utcai autónak azért....verseny autónál mindegy ugyis szétburitják verseny után...valamilyen szintű folytás kell az autónak is....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 132 133 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 145 146 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.