Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 20:18:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2480579 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1000 Dátum: 2005.06.03 péntek, 15:30:00 »

Várom a végeredményt, de tényleg érdekel!
Kb 1 hónap mostanában sok a dolog:-(
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1001 Dátum: 2005.06.03 péntek, 15:47:00 »

Direktszűrő ügyben egy megjegyzésem lenne. Alapból a gyári légszűrőház a kerékjárat környékéről szívja, kvázi hüvös levegőt. Ha a motortérbe van ez a hengeres direktszűrő, lecsapott géptető mellett aksi mögött, elég meleg tud ott lenni és az nem biztos, hogy jó az égés szempontjából - vagy tévedek. Ha valaha rászánom magam direktszűrőre, olyat laposat fogok venni amit a meglévő házba lehet betenni a papírszűrő helyére.
Az első tuningom az volt, hogy a légszűrőház és a kerékdob közti átvezető darabot levettem (Bpéter tanácsa volt), és érezhető volt a többlet nyomaték.
 
Az eddigi végső a direktszűrő: ez úgy indult, hogy csak bedobtam este a légszház aljára, hogy következő nap már Pesten tesztelhessem. Hát nem volt az igazi, főleg a városba beérve. El is keskenyedtem. Majd otthon kiszedtem az egész házat és lefogattam a szűrőt a váltó tetejére(a ház felfogatásához). Ott elég hely van a levegő áramlásához, ami már érezhető is. Egyáltalán nem megy el az erő még a dugóból való beindulás után sem +35fok mellett!
 
És még egy: ha melegben parkolok, majd elindulok, akkor néha az alapjárat is leesik kb. 600-ra, aztán érezhető, hogy kiszellőzött a motortér, mert minden megy a rendes kerékvágásban kb 1km megtétele után.
 
Ezekből én azt szűröm le, hogy így is elég az a levegő ami oda jut, de azért tervezek még levegőt oda, csak hát...
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1002 Dátum: 2005.06.06 hétfő, 07:48:00 »

Az első tuningom az volt, hogy a légszűrőház és a kerékdob közti átvezető darabot levettem (Bpéter tanácsa volt), és érezhető volt a többlet nyomaték.
 
Az eddigi végső a direktszűrő: ez úgy indult, hogy csak bedobtam este a légszház aljára, hogy következő nap már Pesten tesztelhessem. Hát nem volt az igazi, főleg a városba beérve. El is keskenyedtem. Majd otthon kiszedtem az egész házat és lefogattam a szűrőt a váltó tetejére(a ház felfogatásához). Ott elég hely van a levegő áramlásához, ami már érezhető is. Egyáltalán nem megy el az erő még a dugóból való beindulás után sem +35fok mellett!
 
És még egy: ha melegben parkolok, majd elindulok, akkor néha az alapjárat is leesik kb. 600-ra, aztán érezhető, hogy kiszellőzött a motortér, mert minden megy a rendes kerékvágásban kb 1km megtétele után.
 
Ezekből én azt szűröm le, hogy így is elég az a levegő ami oda jut, de azért tervezek még levegőt oda, csak hát...
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
És a kartergázvisszavezetéssel mit csináltál?
üdv
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1003 Dátum: 2005.06.06 hétfő, 09:11:00 »

Szia Joe!
És a kartergázvisszavezetéssel mit csináltál?
üdv
Egyenlőre csak a kis szivacs darab van beletömködve, de lehet kapni ahhoz is szűrőt, ami pont úgy néz ki, mint a direktszűrő, csak kicsiben...
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1004 Dátum: 2005.06.06 hétfő, 13:40:00 »

Nemvanmit.
Zombi!
 Kb mennyiért vesztegettek egy ilyen szettet?
Köszi!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1005 Dátum: 2005.06.07 kedd, 15:32:00 »

Zürich!
 
Várjuk az elkövetkezendő napokban az árakat! Remélem, hogy közzé teszed, mert én már nem igen tudom elkerülni a két hátsó ablak sötétítését a törpék miatt, és hát a keret igen szűkös, ezért a legolcsóbb, és legjobb kell nekem...
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1006 Dátum: 2005.06.07 kedd, 15:44:00 »

Joe,
kérésed típikus vevő/felhasználó kérés.
Occsó is, meg legjobb is, Öregem, nem lehet.
Ha óccsó kell még faragtatok valamit az árból, de előbb érkezzenek meg, vagy mással végeztetjük el. Ez nem azt jelenti, hogy koklerhez küldenélek, hanem minimális minőségi eltérés lehet. Hívj fel, ha gondolod és akkor beszélek nyíltabban.
Zürich
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1007 Dátum: 2005.06.07 kedd, 15:57:00 »

Joe,
kérésed típikus vevő/felhasználó kérés.
Occsó is, meg legjobb is, Öregem, nem lehet.
Ha óccsó kell még faragtatok valamit az árból, de előbb érkezzenek meg, vagy mással végeztetjük el. Ez nem azt jelenti, hogy koklerhez küldenélek, hanem minimális minőségi eltérés lehet. Hívj fel, ha gondolod és akkor beszélek nyíltabban.
Zürich
Biztos van valami jó kis köztes megoldás. Valami ilyesmi érdekelne engem is.
 
pablo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1008 Dátum: 2005.06.07 kedd, 15:58:00 »

Zürich!
 
Várjuk az elkövetkezendő napokban az árakat! Remélem, hogy közzé teszed, mert én már nem igen tudom elkerülni a két hátsó ablak sötétítését a törpék miatt, és hát a keret igen szűkös, ezért a legolcsóbb, és legjobb kell nekem...
 
Tisztelettel!
Ja, a számom 30/388-8106
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1009 Dátum: 2005.06.07 kedd, 16:24:00 »

Zombi!
 Kb mennyiért vesztegettek egy ilyen szettet?
Köszi!
Pár ezer forint. Nem vészes.
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1010 Dátum: 2005.06.07 kedd, 17:03:00 »

HÚÚ! Kösziii!
 Az nagyon klafa lenne!
 Vajon segíteni is tudnak az anyag kiválasztásában, ha elmondom, hogy mi kell, vagy csak hülyének néznek, vagy csak ott van a cucc a polcon és egy szőke reszelgeti a körmét, akinek jogsija sincs?
Ahogy nézem ti is ilyemire pályáztok:  
 
http://www.ctamotorsports.com/contourimages/zetec_intake/Im000190.jpg
http://www.ctamotorsports.com/contour_parts/contourintake.htm
 
Bocsi, de valamiért nem működik a link-elés (Error on page hibaüzenet...)
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1011 Dátum: 2005.06.07 kedd, 17:41:00 »

http://www.ctamotorsports.com/contourimages/zetec_intake/Im000190.jpg
 
http://www.ctamotorsports.com/contour_parts/contourintake.htm
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #1012 Dátum: 2005.06.07 kedd, 20:45:00 »

Pár ezer forint. Nem vészes.
Köszi, holnap megyek!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1013 Dátum: 2005.06.07 kedd, 21:23:00 »

Tuning:
http://www.lkracing.hu/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1014 Dátum: 2005.06.08 szerda, 09:21:00 »

Scratch,
árat nem tudok mondani. Az ablak alól el kell pakolni és kb. 30-40 perc max. Egyáltalán nem jár nagy maszatolással. A jó hő-fényvédő fólia tükrős és nappal nem látnak be rajta, csak ha megváltoznak a fényviszonyok, mármint este be fognak látni, te meg nem fogsz kilátni, persze amennyiben égnek a villanyok a helyiségben.
üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1015 Dátum: 2005.06.08 szerda, 09:23:00 »

Scratch,
árat nem tudok mondani. Az ablak alól el kell pakolni és kb. 30-40 perc max. Egyáltalán nem jár nagy maszatolással. A jó hő-fényvédő fólia tükrős és nappal nem látnak be rajta, csak ha megváltoznak a fényviszonyok, mármint este be fognak látni, te meg nem fogsz kilátni, persze amennyiben égnek a villanyok a helyiségben.
üdv.
Scratch,
kérd az R 20-s fóliát (ezüst tükrőző és 80%-os a teljes napenergia visszaverő képessége).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1016 Dátum: 2005.06.08 szerda, 10:15:00 »

http://www.lkracing.hu/
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1017 Dátum: 2005.06.08 szerda, 10:16:00 »

Scratch,
árat nem tudok mondani. Az ablak alól el kell pakolni és kb. 30-40 perc max. Egyáltalán nem jár nagy maszatolással. A jó hő-fényvédő fólia tükrős és nappal nem látnak be rajta, csak ha megváltoznak a fényviszonyok, mármint este be fognak látni, te meg nem fogsz kilátni, persze amennyiben égnek a villanyok a helyiségben.
üdv.
Zurich,
 
köszi az infót!
Lehet ez a 80% visszaverőképesség túl erős, mert az nem lenne hátrány ha éjjel a sötét szobából az utcára kilátnék valamennyire, és ne keljen mindig ablakot nyitni, ha ugatnak a kutyák, és érdekel mi van kint. Smiley
Biztos van ennek az embernek akit ajánlottál ilyen bemutató darabjai, amit megtudok nézni, ugye?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1018 Dátum: 2005.06.08 szerda, 10:17:00 »

Zurich,
 
köszi az infót!
Lehet ez a 80% visszaverőképesség túl erős, mert az nem lenne hátrány ha éjjel a sötét szobából az utcára kilátnék valamennyire, és ne keljen mindig ablakot nyitni, ha ugatnak a kutyák, és érdekel mi van kint. Smiley
Biztos van ennek az embernek akit ajánlottál ilyen bemutató darabjai, amit megtudok nézni, ugye?
Ja, és ugye ez UV szűrős, tehát ezek után nem sárgul meg minden műanyag a szobába? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1019 Dátum: 2005.06.08 szerda, 10:42:00 »

Zurich,
 
köszi az infót!
Lehet ez a 80% visszaverőképesség túl erős, mert az nem lenne hátrány ha éjjel a sötét szobából az utcára kilátnék valamennyire, és ne keljen mindig ablakot nyitni, ha ugatnak a kutyák, és érdekel mi van kint. Smiley
Biztos van ennek az embernek akit ajánlottál ilyen bemutató darabjai, amit megtudok nézni, ugye?
A 80% többek mellett a hőre vonatkozik. A sötét szobából ki fogsz látni, csak ne kapcsold fel a benti világítást.
Max 1% UV-t enged át, így fakulás védelem is van. Egyet mindenképp aláhuznék, azt hogy, az eredményes fakulás elleni védekezés akkor hatásos, ha az épület az összes ablakain van ilyen tuladonsággal biró fólia és még maradnak a neon csővek, valamint spottok, amelyek természetesen sugároznak. Amenyiben az ablakokon van fólia, hiszen az UV nagy része kintről áramlik, akkor már fokozott a védelem, de nem 100%-as, hanem olyan95%-os a neonok, spottok miatt.
Üdv zürich
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1020 Dátum: 2005.06.08 szerda, 10:49:00 »

Kösz Maffy, nekem sajnos továbbra sem műkszik...
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #1021 Dátum: 2005.06.08 szerda, 10:49:00 »

Zurich Smiley
 
te nagyon vagod ezt a folia temat Cheesy P5 fekete az igazi Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1022 Dátum: 2005.06.08 szerda, 14:26:00 »

Fari,
"D P5" jelzésű sejteti, hogy konkurens fóliáról van szó és azt is, hogy egy sötét, valamint minden bizonnyal autófólia.
Scratchnek épület fóliára van szüksége.
Egyébként a jobb autófóliák max 1 % UV-t engednek át.
Természetesen vágom a témát, mint azt már irtam 6 éve ezzel fekszem és erre kelek.
Üdv.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1023 Dátum: 2005.06.08 szerda, 15:35:00 »

A 80% többek mellett a hőre vonatkozik. A sötét szobából ki fogsz látni, csak ne kapcsold fel a benti világítást.
Max 1% UV-t enged át, így fakulás védelem is van. Egyet mindenképp aláhuznék, azt hogy, az eredményes fakulás elleni védekezés akkor hatásos, ha az épület az összes ablakain van ilyen tuladonsággal biró fólia és még maradnak a neon csővek, valamint spottok, amelyek természetesen sugároznak. Amenyiben az ablakokon van fólia, hiszen az UV nagy része kintről áramlik, akkor már fokozott a védelem, de nem 100%-as, hanem olyan95%-os a neonok, spottok miatt.
Üdv zürich
Zurich,
 
oké, köszönöm az infót!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1024 Dátum: 2005.06.08 szerda, 15:51:00 »

Fari,
"D P5" jelzésű sejteti, hogy konkurens fóliáról van szó és azt is, hogy egy sötét, valamint minden bizonnyal autófólia.
Scratchnek épület fóliára van szüksége.
Egyébként a jobb autófóliák max 1 % UV-t engednek át.
Természetesen vágom a témát, mint azt már irtam 6 éve ezzel fekszem és erre kelek.
Üdv.
Akkor megcsinálod au autómat?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1025 Dátum: 2005.06.08 szerda, 16:18:00 »

Akkor megcsinálod au autómat?
Nézd,
1. nem tehetem, mert tiltja a szabályzat.
2. nincs műhelyem és sajnos, időm se nagyon.
3. vezérképviseleten dolgozom, irodában. Ez nem azt jelenti, hogy nincs gyakorlati tapasztalatom.
Annyit megígérhetek, hogy faragtatok az árból, ha általam javasolt kivitelezőhöz viszed, persze a jóízlés határain belül. Aláhúzom, NEKEM ebben nem lesz hasznom, csak a Klubtársak miatt csinálnám. DÖNTSD EL: ár, vagy minőség.....tudom, mindkettő.
Még nem kaptam meg az árakat, de hamarosan meglesznek és talán ha ÁR, akkor 35 Ezernél is valamivel "beljebb leszel".  
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1026 Dátum: 2005.06.08 szerda, 18:09:00 »

Nézd,
1. nem tehetem, mert tiltja a szabályzat.
2. nincs műhelyem és sajnos, időm se nagyon.
3. vezérképviseleten dolgozom, irodában. Ez nem azt jelenti, hogy nincs gyakorlati tapasztalatom.
Annyit megígérhetek, hogy faragtatok az árból, ha általam javasolt kivitelezőhöz viszed, persze a jóízlés határain belül. Aláhúzom, NEKEM ebben nem lesz hasznom, csak a Klubtársak miatt csinálnám. DÖNTSD EL: ár, vagy minőség.....tudom, mindkettő.
Még nem kaptam meg az árakat, de hamarosan meglesznek és talán ha ÁR, akkor 35 Ezernél is valamivel "beljebb leszel".  
Üdv.
Hi Zurich, kedves klubtárs:)!
 
Ha + tennéd nekem, akkor légyszíves küldj át 1 árajánlatot egy kombi (mondi) körbefóliázásáról, (akár privátba) érdekelne a legolcsóbb és az egy fokkal drágább megoldás is.(Mind a 6 ablak + hátsó szélvédő??) azt szabad fóliázni?
Előre is köszi.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1027 Dátum: 2005.06.08 szerda, 21:12:00 »

Nézd,
1. nem tehetem, mert tiltja a szabályzat.
2. nincs műhelyem és sajnos, időm se nagyon.
3. vezérképviseleten dolgozom, irodában. Ez nem azt jelenti, hogy nincs gyakorlati tapasztalatom.
Annyit megígérhetek, hogy faragtatok az árból, ha általam javasolt kivitelezőhöz viszed, persze a jóízlés határain belül. Aláhúzom, NEKEM ebben nem lesz hasznom, csak a Klubtársak miatt csinálnám. DÖNTSD EL: ár, vagy minőség.....tudom, mindkettő.
Még nem kaptam meg az árakat, de hamarosan meglesznek és talán ha ÁR, akkor 35 Ezernél is valamivel "beljebb leszel".  
Üdv.
Zurich,
 
ha gondolod, tudunk csinálni a cégnek egy reklámot az oldalon, cserébe ha a Mondeo Klubtagok x% kedvezményt kapnak. Tudom, így is intézel kedvezményt, de Nektek is jó legyen alapon. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1028 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 08:54:00 »

Scratch,
a fóliázást elvégző társaságnak jöhet szóba a reklám. Nyilvánvalóan x %-ot fognak adni.  A vezérképviselet nem fóliázik, hanem a potenciális munkákat átadja szakkivitelezőinek (alvállalkozóknak). Ők áraznak, kiviteleznek, stb. Országos hálozattal rendelkezünk. Még várok 1 pár napot, addig begyülnek az infók, árak és mehet.
Zürich
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1029 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 09:05:00 »

Hi Zurich, kedves klubtárs:)!
 
Ha + tennéd nekem, akkor légyszíves küldj át 1 árajánlatot egy kombi (mondi) körbefóliázásáról, (akár privátba) érdekelne a legolcsóbb és az egy fokkal drágább megoldás is.(Mind a 6 ablak + hátsó szélvédő??) azt szabad fóliázni?
Előre is köszi.
 
Üdv: Álmos
Álmos és Mindenki másnak,
 
ha fóliázztatni akarod azautódat, ahhoz hogy kb árat mondhassak, évjárat és pontos ismertető kell (Mondeo 4,5 ajtós, MK1,2,3).
Álmos:  A hátsó szélvédőt tilos fóliázni. Az oldalsó elsőknek fényáteresztő képessége nem lehet kisebb mint 70%. Saját szakállára mindenki azt csinál amit akar. az enyém is teljesen illegálisan van fóliázva, persze ezzel senkit sem akarok felbujtatni.
Remélhetően idén lesz változás a hátsó szélvédő legalizálását illetően, mert társaságunk tagja a Nemzetközi Fólia Gyártók és Forgalmazók Szövetségének és keresettel fordultunk a Közlek. Minisztériummal szemben hátrányos megkülönböztetés miatt (Pegeot SW, + más Jeepek, melyek gyári sötétített ablakokkal hozzák forgalomba).
Üdv
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1030 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 10:04:00 »

Scratch,
a fóliázást elvégző társaságnak jöhet szóba a reklám. Nyilvánvalóan x %-ot fognak adni.  A vezérképviselet nem fóliázik, hanem a potenciális munkákat átadja szakkivitelezőinek (alvállalkozóknak). Ők áraznak, kiviteleznek, stb. Országos hálozattal rendelkezünk. Még várok 1 pár napot, addig begyülnek az infók, árak és mehet.
Zürich
Zurich,
 
ok.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1031 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 10:14:00 »

Íme a szívócső beépítésem a kerék felől a sárvédő lemez eltávolítása után fent közvetlenül a légszűrőházba csatlakozik, alul pedig a lökárító aljáról szívja a levegőt. A menetszél által kialakuló torlónyomás főleg gyorsabb tempónál érezhető. Folyt köv....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1032 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 10:15:00 »

Na így már yo!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1033 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 10:15:00 »

szívő cső
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1034 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 10:18:00 »

És utánni visszaraktad a doblemezt?
 
Tisztelettel!
Ui: Scratch: a #27-28 delete légyszi!:-(
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1035 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 11:40:00 »

És utánni visszaraktad a doblemezt?
 
Tisztelettel!
Ui: Scratch: a #27-28 delete légyszi!:-(
Persze-persze tökéletesen visszamegy a helyére, csak előtte még kiszettem azt a rezonátor micsodát, ami hátramegy az egész kerékjérati ív felett! Ezzel is 1 kilot könnyítve az autón... Smiley
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1036 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 11:46:00 »

Persze-persze tökéletesen visszamegy a helyére, csak előtte még kiszettem azt a rezonátor micsodát, ami hátramegy az egész kerékjérati ív felett! Ezzel is 1 kilot könnyítve az autón... Smiley
"előtte még kiszettem azt a rezonátor micsodát"
 
Ez is vmi légkamra szerűség volt?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1037 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 13:52:00 »

Nézd,
1. nem tehetem, mert tiltja a szabályzat.
2. nincs műhelyem és sajnos, időm se nagyon.
3. vezérképviseleten dolgozom, irodában. Ez nem azt jelenti, hogy nincs gyakorlati tapasztalatom.
Annyit megígérhetek, hogy faragtatok az árból, ha általam javasolt kivitelezőhöz viszed, persze a jóízlés határain belül. Aláhúzom, NEKEM ebben nem lesz hasznom, csak a Klubtársak miatt csinálnám. DÖNTSD EL: ár, vagy minőség.....tudom, mindkettő.
Még nem kaptam meg az árakat, de hamarosan meglesznek és talán ha ÁR, akkor 35 Ezernél is valamivel "beljebb leszel".  
Üdv.
Köszi.  
Várom az általad javasolt kivitelezőt, és a kedvezményt. Shocked) MK3, 5 ajtós
 
pablo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1038 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 14:08:00 »

Nézzétek meg ezt a lapot www.lkracing.hu
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1039 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 14:23:00 »

Nézzétek meg ezt a lapot www.lkracing.hu
Sztem drágák vagytok!
A reklámnak meg más módja van ezen az oldalon!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1040 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 15:42:00 »

Álmos és Mindenki másnak,
 
ha fóliázztatni akarod azautódat, ahhoz hogy kb árat mondhassak, évjárat és pontos ismertető kell (Mondeo 4,5 ajtós, MK1,2,3).
Álmos:  A hátsó szélvédőt tilos fóliázni. Az oldalsó elsőknek fényáteresztő képessége nem lehet kisebb mint 70%. Saját szakállára mindenki azt csinál amit akar. az enyém is teljesen illegálisan van fóliázva, persze ezzel senkit sem akarok felbujtatni.
Remélhetően idén lesz változás a hátsó szélvédő legalizálását illetően, mert társaságunk tagja a Nemzetközi Fólia Gyártók és Forgalmazók Szövetségének és keresettel fordultunk a Közlek. Minisztériummal szemben hátrányos megkülönböztetés miatt (Pegeot SW, + más Jeepek, melyek gyári sötétített ablakokkal hozzák forgalomba).
Üdv
Hali Zurich!
 
Akkor egyenlőre nem lessz fólia a gépen mert szerintem akkor már legyen egységes, végig körbe.
Egyébként 98-as MKII kombi.
Ha küldeszz egy ajánlatot azt azért + köszönöm.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1041 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:12:00 »

Leginkább így:
 

 
Smiley))
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1042 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:13:00 »

És utánni visszaraktad a doblemezt?
 
Tisztelettel!
Ui: Scratch: a #27-28 delete légyszi!:-(
Joe,
 
ok. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1043 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:16:00 »

"előtte még kiszettem azt a rezonátor micsodát"
 
Ez is vmi légkamra szerűség volt?
ill. szedtem. Pardon, ötös voltam egyébként hejesírásból. Szóval a doblemezben van ugyebár a szívónyílás, ami előre néz. Oldalra ebből nyíli az a háromszög alakú lyuk, amire a te általad elsőként eltávolított gumi közdarabod megy. Hátrafelé, a kerék felett pedig megy egy itt-ott nyomott cső, ami egészen lenyúlik a padlólemez szintjéig (!!!) és egy kiöblösödő, de zárt tartályban végződik. Ezt is kiszedtem. Ill. a központi darabra még csatlakozil lefelé egy féregnyúlvány szerű kb. tíz centis henger, természetesen ez is kiszerelésre került. Eléggé meglepődtem, amikor leszedtem a doblemezt és egészen hátranyúlt az a szörnyeteg.
 Megvettem a Homasitában egy beömlő szettet, most az következik a fojtószelep és a légszűrőház között.
[img]http://kep.tar.hu/petergyorgy/50075699/13120429#2
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1044 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:18:00 »

Hogy lehet azt, hogy itt is látszódjon a kép???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1045 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:24:00 »

Scratch,
a fóliázást elvégző társaságnak jöhet szóba a reklám. Nyilvánvalóan x %-ot fognak adni.  A vezérképviselet nem fóliázik, hanem a potenciális munkákat átadja szakkivitelezőinek (alvállalkozóknak). Ők áraznak, kiviteleznek, stb. Országos hálozattal rendelkezünk. Még várok 1 pár napot, addig begyülnek az infók, árak és mehet.
Zürich
Egy 95 mondeo lim körbe foliázásának az ára érdekelne. Ha nem akadály:) Pécsen is van kirendeltség?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1046 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:26:00 »

Hali Zurich!
 
Akkor egyenlőre nem lessz fólia a gépen mert szerintem akkor már legyen egységes, végig körbe.
Egyébként 98-as MKII kombi.
Ha küldeszz egy ajánlatot azt azért + köszönöm.
 
Üdv: Álmos
Hali Álmos,
ha megfigyelted a forgalomban lévő lefóliázott autók 10%-a van a törvénynek megfelelően megcsinálva. Jelenleg még nem akarok találgatásokba bocsátkozni, hogy pl. várj augusztusig és OK lesz a törvény.
Mindenki vagy beválalja, vagy nem.
üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1047 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:27:00 »

Beválalja = bevállalja.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1048 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:35:00 »

Beválalja = bevállalja.
beválalom csak kéne egy i.ár:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1049 Dátum: 2005.06.09 csütörtök, 16:50:00 »

Hali Álmos,
ha megfigyelted a forgalomban lévő lefóliázott autók 10%-a van a törvénynek megfelelően megcsinálva. Jelenleg még nem akarok találgatásokba bocsátkozni, hogy pl. várj augusztusig és OK lesz a törvény.
Mindenki vagy beválalja, vagy nem.
üdv.
Zurich!
 
Bevállalnám én ha nem fordulhatna elő az autóval az, hogy egy gyorsulási verseny utáni KPM-nél, a mélyentisztelt rendőurak lekapartatják a nem szabályos fóliát v. leveszik a rendszámot miatta.
De azért malyd lécci lőj át 1 árajánlatot.
Ezek a fóliák az üveg törése ellen is véd valamiennyit?
+ érdekelne egy 99-es 3 ajtós Focusra is a fólia.
Léccci arra is küldj ajánlatot.
Előre is Köszi.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.