Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 02:29:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2479861 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1100 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 17:43:00 »

Üdv Fari!
 
Igazad van a fóliával kapcsolatban. Utánam már másodszor jött rendőr az autópályán, 5-5 ezer forintom bánta.
Köszi Smiley
 
És csak 3500Ft volt+3óra +1doboz cigi mire felraktam Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1101 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 18:15:00 »

Székesfehérvár 18e -ért körb a MK3 Ha valakit erdekel itt a telszam felhiv es 1eztet vele 0620448867
Fari,
 
Ezek a fóliák a műszakin is átmennek?
Haveromnak olyan papírja volt, amit a rendőrök elfogadtak, de a műszakinál leszedették vele...
M
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1102 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 19:10:00 »

Fari,
 
Ezek a fóliák a műszakin is átmennek?
Haveromnak olyan papírja volt, amit a rendőrök elfogadtak, de a műszakinál leszedették vele...
M
Mordy !
 
Nincs papír felesleges műszakin, nem megy így sosem át. Azért nem adok érte 40e, inkább veszek gázolajat:) Ezt autós boltban vette 1670Ft /3m*50cm ebből 2 tekercs és felraktam.
Ha kell, bármikor letépem, és nem fogom bánni a 40e-t. aztán felteszem megint, ha kell 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1103 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 22:19:00 »

Ez így fényképen nagyon jól néz ki.
 
Mennyire macerás a fólia felragasztása? Kell hozzá valamilyen speckó szerszám? Milyen fólia került rá és hol lehet beszerezni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1104 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 22:45:00 »

Mordy !
 
Nincs papír felesleges műszakin, nem megy így sosem át. Azért nem adok érte 40e, inkább veszek gázolajat:) Ezt autós boltban vette 1670Ft /3m*50cm ebből 2 tekercs és felraktam.
Ha kell, bármikor letépem, és nem fogom bánni a 40e-t. aztán felteszem megint, ha kell 
Hogy csináltad, kivülről rémérted az ablakra levágtad és belülröl beragasztottad? Kicsi leírást nyomhatnál, hogy kell.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1105 Dátum: 2005.06.24 péntek, 06:39:00 »

Hí!
 
Na én vettem pontos méret üvegről MK3 tettem sablon.
Specko szerszám nem kell csak tapétavágó, ablaktisztító, víz lehúzó, amivel jól kilehet húzni a vizet a fólia alól meg valami, ami ből vizet lehet nyomni a fólia, ja igen a fólia locsolása szappanos vízzel, mert akkor nem ragad és lehet mozgatni az üvegen. Pontos méreten azt értem, hogy az üveg oldalait majdnem pontosra vágtam, viszont fent és lent hagytam rá, mivel akkor szép, ha le van húzva ablak a kocsin és az üveg peremén, le tudod vágni és az ablakkal egy síkban, fut a fólia.  Ezért én úgy szoktam kezdeni, hogy fent húzom ki a vizet, és körbe vágom a tetejét. Az alsó része a rossz ott a páralehúzó az alá be kell varázsolni a fóliát,  mert amúgy felhúzza , vagy leszedni ajtó kárpitot és kivenni a páralehúzót. Ha sikeresen bent van a páralehúzó alatt akkor már csak a vizet, kell kihúzni. Lehet vele küzdeni !!! Én már csináltam ilyet MK1-en kiszedtem az üveget, úgy lehet igazán szépen meg csinálni. Majd készítek képeket a sablonról. Most pakolás aztán húzok Horvátország Smiley
 
http://web.t-online.hu/fari1/kellek.jpg
 
a vizlehuzot lehagytam a képröl :DDD By
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1106 Dátum: 2005.06.24 péntek, 09:21:00 »

Hí!
 
Na én vettem pontos méret üvegről MK3 tettem sablon.
Specko szerszám nem kell csak tapétavágó, ablaktisztító, víz lehúzó, amivel jól kilehet húzni a vizet a fólia alól meg valami, ami ből vizet lehet nyomni a fólia, ja igen a fólia locsolása szappanos vízzel, mert akkor nem ragad és lehet mozgatni az üvegen. Pontos méreten azt értem, hogy az üveg oldalait majdnem pontosra vágtam, viszont fent és lent hagytam rá, mivel akkor szép, ha le van húzva ablak a kocsin és az üveg peremén, le tudod vágni és az ablakkal egy síkban, fut a fólia.  Ezért én úgy szoktam kezdeni, hogy fent húzom ki a vizet, és körbe vágom a tetejét. Az alsó része a rossz ott a páralehúzó az alá be kell varázsolni a fóliát,  mert amúgy felhúzza , vagy leszedni ajtó kárpitot és kivenni a páralehúzót. Ha sikeresen bent van a páralehúzó alatt akkor már csak a vizet, kell kihúzni. Lehet vele küzdeni !!! Én már csináltam ilyet MK1-en kiszedtem az üveget, úgy lehet igazán szépen meg csinálni. Majd készítek képeket a sablonról. Most pakolás aztán húzok Horvátország Smiley
 
http://web.t-online.hu/fari1/kellek.jpg
 
a vizlehuzot lehagytam a képröl :DDD By
Hello!
Csinált már valaki komni oldalablakot? Mert ott az üveg rá van ragasztva a tömítésre (elég rondán), a kiemelkedő üveg szélén elég nehéz lehet a tapétavágóval pontosra vágni. Lehet, hogy belülről kellene? De akkor meg a fólia esetleg nehezen tapad a pettyezett üvegszélfestésen.
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1107 Dátum: 2005.06.24 péntek, 09:22:00 »

komni=kombi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1108 Dátum: 2005.06.24 péntek, 09:36:00 »

Hello!
Csinált már valaki komni oldalablakot? Mert ott az üveg rá van ragasztva a tömítésre (elég rondán), a kiemelkedő üveg szélén elég nehéz lehet a tapétavágóval pontosra vágni. Lehet, hogy belülről kellene? De akkor meg a fólia esetleg nehezen tapad a pettyezett üvegszélfestésen.
üdv
Rob: foliját belülre kell rakni - szerintem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1109 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:19:00 »

Rob: foliját belülre kell rakni - szerintem
Szerintem is. És nem hinném, hogy gond lenne a ragadással.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1110 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:34:00 »

Hello!
Csinált már valaki komni oldalablakot? Mert ott az üveg rá van ragasztva a tömítésre (elég rondán), a kiemelkedő üveg szélén elég nehéz lehet a tapétavágóval pontosra vágni. Lehet, hogy belülről kellene? De akkor meg a fólia esetleg nehezen tapad a pettyezett üvegszélfestésen.
üdv
A fóliát kivülről kell rászabni minden ablakfelületre, majd a rasztelezett (pöttyös) részre még ráhagysz kb 2-3 mm-t. Csak ez után ragasztód fel belülről a fóliát. Természetesen ezt megelőzi egy alapos tisztítás a mosogató szivacs dörzsi felével. A szakmabeliek egy erre a célra kifeljesztett pengével még "leborotválják" az üveg felületét, azért hogy a rá sült szemcséket eltávolítsák, melyeket normál módon nem lehet eltávolítani. Dehát, erről kevés beszélni, ezt látni kell milyen egy profi szerelés. A végén pöttyös részét úgy kell kinyomni, hogy a műanyag spaklit betekered egy Szilva papírba. Tökéletesen nem fog ragadni. 2 hét mulva a nagy ujjaddal kell kinyomni a kontúrt és akkor talán nem látszik annyira. Azért talán, mert autó típustól függően változik a pöttyök mérete és van olyan, amire tökéletesen ráragad és van olyan, melyre nem fog soha.
Zürich
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1111 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:42:00 »

A fóliát kivülről kell rászabni minden ablakfelületre, majd a rasztelezett (pöttyös) részre még ráhagysz kb 2-3 mm-t. Csak ez után ragasztód fel belülről a fóliát. Természetesen ezt megelőzi egy alapos tisztítás a mosogató szivacs dörzsi felével. A szakmabeliek egy erre a célra kifeljesztett pengével még "leborotválják" az üveg felületét, azért hogy a rá sült szemcséket eltávolítsák, melyeket normál módon nem lehet eltávolítani. Dehát, erről kevés beszélni, ezt látni kell milyen egy profi szerelés. A végén pöttyös részét úgy kell kinyomni, hogy a műanyag spaklit betekered egy Szilva papírba. Tökéletesen nem fog ragadni. 2 hét mulva a nagy ujjaddal kell kinyomni a kontúrt és akkor talán nem látszik annyira. Azért talán, mert autó típustól függően változik a pöttyök mérete és van olyan, amire tökéletesen ráragad és van olyan, melyre nem fog soha.
Zürich
Lehet hülyeséget kérdezek, de a hátsó ablaknál nem zavar be az ablakfütés? Pl. ott nem is nagyon tudom a dörzsi szivaccsal tisztítani, vagy csak nagyon óvatosan. De tényleg, nem "zavarja" egynmást a fólia és az ablakfűtés?
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1112 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:47:00 »

Nem zavarja. A lényeg az hogy a fűtőszál  hosszán dörzsöljed vízszintes mozdulatokkal. Képzeld azt el, hogy azt pengével is megcsinálják...... természetesen nem vágják el, mert annak is meg van a trükje. A fűtőszál úgyanúgy fog müködni, mint fólia nélkül. Viszont az a gagyi kereskedelmi fólia előbb-utóbb leszáll, vagy felholyagósodhat miatta.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1113 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:54:00 »

Nem zavarja. A lényeg az hogy a fűtőszál  hosszán dörzsöljed vízszintes mozdulatokkal. Képzeld azt el, hogy azt pengével is megcsinálják...... természetesen nem vágják el, mert annak is meg van a trükje. A fűtőszál úgyanúgy fog müködni, mint fólia nélkül. Viszont az a gagyi kereskedelmi fólia előbb-utóbb leszáll, vagy felholyagósodhat miatta.
Pont a felhólyagosodást akartam még megkérdezni, mert ma reggel láttam egy OFF autón, hogy tiszta hólyagos a hátsó fólia... De ezek szerint ez nagyban függ a fóliától is.
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1114 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:58:00 »

Olcsó húsnak hig a leve.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1115 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:59:00 »

Ennyi erővel járhatnánk Trabant is, Zsigulival is, stb, nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1116 Dátum: 2005.06.24 péntek, 11:01:00 »

Én nem azt akarom mondani, hogy szórni kell a lóvét, de vannak dolgok, mikor én is megadom a császárnak, ami az ővé. Addig sporolók, míg megtehetem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1117 Dátum: 2005.06.24 péntek, 11:13:00 »

Ha valakinél van kéznél colstok mérle le legyenszíves az MK1 oldalablak méretét felhívtam a helyi autósboltot és van nekik ilyen ultragagyi fólia 70 meg 50 centi széles 3méteres tekercs. Csak az oldalablakokat lehet megcsinálnám próba képpen.  
Érdekelne annak a szappanos víznek a receptje, amo szappan vagy mosgatószer, autósampon mi kell bele milyen arányban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1118 Dátum: 2005.06.24 péntek, 11:29:00 »

http://www.kepfeltoltes.hu/view/050624/VW300.JPG
 
Ilyennel jártam Magyarország és Románia közt. Több rendőr mellett mentem el 2,5 év alatt, de egyse állított meg az igen hivalkodó fólia miatt....mert úgy eltátották a szájukat, hogy mire felébredtek én már messze jártam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1119 Dátum: 2005.06.24 péntek, 11:42:00 »

http://www.kepfeltoltes.hu/view/050624/VW300.JPG
 
Ilyennel jártam Magyarország és Románia közt. Több rendőr mellett mentem el 2,5 év alatt, de egyse állított meg az igen hivalkodó fólia miatt....mert úgy eltátották a szájukat, hogy mire felébredtek én már messze jártam.
Nem rossz fólia Csak kár, hogy off sutón van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1120 Dátum: 2005.06.24 péntek, 12:18:00 »

Azóta már eladva a verda. Igaz, előtte leszedték  róla, mert csak az elvetemültek vennének ilyen ablakos autót. Egy biztos, hogy látványos volt és így legalább jobban elolvasták az oldal feliratot.
 
http://www.kepfeltoltes.hu/050624/Smart300.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/050624/Dsc00446Smart.jpg
 
Ilyenünk is van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1121 Dátum: 2005.06.24 péntek, 12:29:00 »

Fólia téma a Focus oldalról
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1122 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:09:00 »

köszi Misi, a kérdéseimet megelőzted a linkkel
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1123 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:16:00 »

A cikk alapján tehát ha mindenben a szabályok szerint akarok eljárni, akkor gyakorlatilag csak a két hátsó üvegre lehet fóliát tenni, de oda akár teljesen sötétet is. Hát nem tudom, de csak 2 ablakra elég furcsán nézhet ki a kocsi...
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1124 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:19:00 »

A cikk alapján tehát ha mindenben a szabályok szerint akarok eljárni, akkor gyakorlatilag csak a két hátsó üvegre lehet fóliát tenni, de oda akár teljesen sötétet is. Hát nem tudom, de csak 2 ablakra elég furcsán nézhet ki a kocsi...
M.
Mordy, miért, én csak a kombi-oldalablakokra szánok valami extra sötétet, állat lesz, az ablakok amúgy egy kicsit zöldesen színezettek gyárilag
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1125 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:27:00 »

Mordy, miért, én csak a kombi-oldalablakokra szánok valami extra sötétet, állat lesz, az ablakok amúgy egy kicsit zöldesen színezettek gyárilag
üdv
A kombi esetén jobb a helyzet, de nekem 5 ajtós van, ott eleve kisebb a hátsó ablakfelület. De lehet hogy megvárom a műszakit és utána felrakom a fóliát az első ablakokra is. Persze csak valami világosat, hogy a zsaruk ne szúrjanak ki.
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1126 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:28:00 »

A kombi esetén jobb a helyzet, de nekem 5 ajtós van, ott eleve kisebb a hátsó ablakfelület. De lehet hogy megvárom a műszakit és utána felrakom a fóliát az első ablakokra is. Persze csak valami világosat, hogy a zsaruk ne szúrjanak ki.
M.
Mármint a hátsó oldal ablak felület a kisebb...
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1127 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:36:00 »

Srácok,
#1014 írásomtól felfelé irógattam ezekről a dolgokról.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1128 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:54:00 »

Srácok,
#1014 írásomtól felfelé irógattam ezekről a dolgokról.
Zurich: Bocs, Focus-os link lett a legolvasottab cikk az oldalukon Smiley Szerintem írj Te is egy cikket a Mondeos oldalra és visszalinkeljük nekik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1129 Dátum: 2005.06.24 péntek, 14:06:00 »

Szerintem a téma a Focusos-al együtt, eléggé ki lett merítve. Nem kívánok én már irni erről, de ha valakinek bármilyen kérdése támadna a dologgal kapcsolatban, annak szívesen válaszolók.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1130 Dátum: 2005.06.24 péntek, 21:39:00 »

Azóta már eladva a verda. Igaz, előtte leszedték  róla, mert csak az elvetemültek vennének ilyen ablakos autót. Egy biztos, hogy látványos volt és így legalább jobban elolvasták az oldal feliratot.
 
http://www.kepfeltoltes.hu/050624/Smart300.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/050624/Dsc00446Smart.jpg
 
Ilyenünk is van.
Zurich,
 
belülről nem zavaró ilyen mintán keresztül vezetni?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1131 Dátum: 2005.06.25 szombat, 21:57:00 »

Fari, Zurich és a Focus oldal leírása alapján elkezdtem próbaképpen nejem OFF Seat-ját fóliázni. Zsírtalanítás témáját kiegészíteném, hogy féktisztítóval - elég agressív anyag gumit üveget nem bántja - matrica leszedéshez jónak bizonyult. Ablaktisztítónak desztiláltvíz és szalmiák keverékét használtam. Fólia alá sima desztilált vizet permeteztem ablaktisztító flakonból. Az anyagok szerszámok előkészítése után sokáig kerestem sablonnak való anyagot, végül a füzetek bekötéséhez használt 1ik felén mintás papírt találtam itthon. Hátsó ablak két részből áll a kisebb fix résszel vagyok meg. Elsőre sikerült méretrevágni és fel is tettem. Holnap körbenyomom - csak oldalablakokat. Ha kész jöhet a Mondeo
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1132 Dátum: 2005.06.25 szombat, 22:58:00 »

Zurich,
 
agyalok én is a fólián, de én azt gondolom, hogy az hülyén nézne ki, ha csak a hátsó ablakokon van, és így inkább nem. Viszon a szélvédő tetejére egy csíkra gondoltam (napellenző vonaláig). Egy ilyen csíkot mennyiért csinálnak meg, és mennyi időre kell otthagyni a kocsit? És ilyenkor a belső tükörrel mi a helyzet, az leveszik, és a fóliára ragasztják vissza, vagy kivágják a helyét?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1133 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 14:43:00 »

Terv módosítva 3 óra küzdelem árán felkúsztak a fóliák két hátsó ajtó ablakaira. Nem olyan könnyű mutatvány. Szóval mára ennyi elég lesz. Mondi ablakait szerintem kiveszem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1134 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:21:00 »

Terv módosítva 3 óra küzdelem árán felkúsztak a fóliák két hátsó ajtó ablakaira. Nem olyan könnyű mutatvány. Szóval mára ennyi elég lesz. Mondi ablakait szerintem kiveszem.
Helló!
 
Mégis, pontosan mi volt a szívás oka?
Én holnap megyek megvenni a 3M fóliát (ilyen van a kocsin jelenleg a hátsó ajtókon és a csomagtér ablakain és ehhez van műbizonylatom) a két első oldalablakra (tudom, szabálytalan, igaz a hátsó szélvédőn is van így ez is gáz), és jó lenne tudni, hogy mire készüljek.  
Egyébként én eleve úgy terveztem, hogy kiszerelt üvegre teszem fel a fóliát.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1135 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 08:51:00 »

Zurich,
 
belülről nem zavaró ilyen mintán keresztül vezetni?
Scratch,
ezt a kérdést sokan tették fel. Egyszerűen megszoktam. Már észre sem vettem és este sem zavart, mert tökéletesen átláttam rajta.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1136 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 09:12:00 »

Zurich,
 
agyalok én is a fólián, de én azt gondolom, hogy az hülyén nézne ki, ha csak a hátsó ablakokon van, és így inkább nem. Viszon a szélvédő tetejére egy csíkra gondoltam (napellenző vonaláig). Egy ilyen csíkot mennyiért csinálnak meg, és mennyi időre kell otthagyni a kocsit? És ilyenkor a belső tükörrel mi a helyzet, az leveszik, és a fóliára ragasztják vissza, vagy kivágják a helyét?
Scratch,
ha jól emlékszem neked fehér MKIII-d van?! Nekem fekete, de körbe fóliáztam, még az oldalsó elsőket is + csík aszélvédőn. Ne felbújtatni akarlak, de én a következőt ajánlom: oldalsó hátsokra + hátsó szélvédőre tenni egy elegáns 20% fényáteresztő képességűt (ATR20CH) és az oldalsó elsőkre egy 50% fényáteresztő képességűt (ATR50CH). Az oldalsó elsők így sejtelemssé válnak és jó hővédelmed is lesz meg rendőrök is kevésbé b...tatnak. Engem még egy "rendőr fia" sem állított meg pedig az oldalsó elsök sötétebbek az imént ajánlottnál., de persze kifoghatok egy fa.zkalapot.
 
Szélvédő csik:
1. egyenes: 5000,-
2. Ívelt:   7500,-
Tükröt leveszik, ha könnyen lejön, ha nem nem erőltetik és körbevágják kivülről. Ez enyém nem akart lejönni, pedig üveges is ott volt, de azt ajánlotta ne erőltessük és pöpec lett.
Szerelési idő: max 1 óra, ahogy beállt az autó.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1137 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 10:17:00 »

Scratch,
ha jól emlékszem neked fehér MKIII-d van?! Nekem fekete, de körbe fóliáztam, még az oldalsó elsőket is + csík aszélvédőn. Ne felbújtatni akarlak, de én a következőt ajánlom: oldalsó hátsokra + hátsó szélvédőre tenni egy elegáns 20% fényáteresztő képességűt (ATR20CH) és az oldalsó elsőkre egy 50% fényáteresztő képességűt (ATR50CH). Az oldalsó elsők így sejtelemssé válnak és jó hővédelmed is lesz meg rendőrök is kevésbé b...tatnak. Engem még egy "rendőr fia" sem állított meg pedig az oldalsó elsök sötétebbek az imént ajánlottnál., de persze kifoghatok egy fa.zkalapot.
 
Szélvédő csik:
1. egyenes: 5000,-
2. Ívelt:   7500,-
Tükröt leveszik, ha könnyen lejön, ha nem nem erőltetik és körbevágják kivülről. Ez enyém nem akart lejönni, pedig üveges is ott volt, de azt ajánlotta ne erőltessük és pöpec lett.
Szerelési idő: max 1 óra, ahogy beállt az autó.

Zurich,
 
igen, fehér MK3 kombi. De igazából tartok tőlle, hogy hozza a problémákat majd, rendőr ügybe, műszaki, stb... Pedig biztos nagyon jól nézne ki.
A szélvédőre azért szeretnék, mert én nem hordok napszemüveget, és így szerintem kellemesebb lenne vezetni, úgyhogy valószinű ez a csík lesz most csak megcsináltatva. Viszont azt nem tudom, hogy melyik nézne ki jobban, az egyenes, vagy az ívelt? Ez után is kell, hogy kapjak műbizonylatot? Akit ajánlottál (Fülöp József) Ő autót is csinál, vagy csak épületet?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1138 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 10:19:00 »

nem akarok beleszólni,de a fólia az optikai tuningba tartozik:-)))
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1139 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 10:34:00 »

nem akarok beleszólni,de a fólia az optikai tuningba tartozik:-)))
Akkóneszójábe!!!:-)))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1140 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 10:34:00 »

Zurich,
 
igen, fehér MK3 kombi. De igazából tartok tőlle, hogy hozza a problémákat majd, rendőr ügybe, műszaki, stb... Pedig biztos nagyon jól nézne ki.
A szélvédőre azért szeretnék, mert én nem hordok napszemüveget, és így szerintem kellemesebb lenne vezetni, úgyhogy valószinű ez a csík lesz most csak megcsináltatva. Viszont azt nem tudom, hogy melyik nézne ki jobban, az egyenes, vagy az ívelt? Ez után is kell, hogy kapjak műbizonylatot? Akit ajánlottál (Fülöp József) Ő autót is csinál, vagy csak épületet?
Nagyon jó a csík!!!!!!!!!!
Iszonyatosan pihentető, és igencsak xar átülni egy csíktalan autóba utánna!:-))))
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1141 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 10:42:00 »

Nagyon jó a csík!!!!!!!!!!
Iszonyatosan pihentető, és igencsak xar átülni egy csíktalan autóba utánna!:-))))
 
Tisztelettel!
Joe,
 
köszönöm a megerősítést, akkor jól gondoltam ki a dolgot, hogy jó lesz az nekem. Smiley
Neked milyen van rajta, ívelt, vagy egyenes?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1142 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 10:53:00 »

Joe,
 
köszönöm a megerősítést, akkor jól gondoltam ki a dolgot, hogy jó lesz az nekem. Smiley
Neked milyen van rajta, ívelt, vagy egyenes?
Ilyen...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1143 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 11:16:00 »

Akkóneszójábe!!!:-)))
:-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1144 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 11:36:00 »

Megnéztem a képeket!
 
Woooooowwww!!!! Döbbenten bámultam ki az arcomból! Annyira jól néznek ki! Lehet, hogy az enyémmel oda se mernék menni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1145 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 12:06:00 »

Zurich,
 
igen, fehér MK3 kombi. De igazából tartok tőlle, hogy hozza a problémákat majd, rendőr ügybe, műszaki, stb... Pedig biztos nagyon jól nézne ki.
A szélvédőre azért szeretnék, mert én nem hordok napszemüveget, és így szerintem kellemesebb lenne vezetni, úgyhogy valószinű ez a csík lesz most csak megcsináltatva. Viszont azt nem tudom, hogy melyik nézne ki jobban, az egyenes, vagy az ívelt? Ez után is kell, hogy kapjak műbizonylatot? Akit ajánlottál (Fülöp József) Ő autót is csinál, vagy csak épületet?
Scratch,
Fülőp Józsit nem ajánlom autóhoz. Nem kell ehhez műbizonylat. Természetesen az íveltet javasolom, mert esztétikusabb, AT05-ös anyaggal. bp-én mennyire gyakran jársz?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1146 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 12:07:00 »

Zurich,
 
igen, fehér MK3 kombi. De igazából tartok tőlle, hogy hozza a problémákat majd, rendőr ügybe, műszaki, stb... Pedig biztos nagyon jól nézne ki.
A szélvédőre azért szeretnék, mert én nem hordok napszemüveget, és így szerintem kellemesebb lenne vezetni, úgyhogy valószinű ez a csík lesz most csak megcsináltatva. Viszont azt nem tudom, hogy melyik nézne ki jobban, az egyenes, vagy az ívelt? Ez után is kell, hogy kapjak műbizonylatot? Akit ajánlottál (Fülöp József) Ő autót is csinál, vagy csak épületet?
Valamennyire látható az én madaraman, a "Dízel indítási próblémák" #102
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1147 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 12:09:00 »

Nagyon jó a csík!!!!!!!!!!
Iszonyatosan pihentető, és igencsak xar átülni egy csíktalan autóba utánna!:-))))
 
Tisztelettel!
Joe,
6 éve, a 4-ik autón használom a csíkot. Nem is tudnék meglenni nélküle.
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #1148 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 14:52:00 »

Szia Joe!
 
Még ez a rendszám!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1149 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 16:18:00 »

Szia Joe!
 
Még ez a rendszám!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.13 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.