Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 17:46:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 152 153 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 165 166 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2480488 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
drof
Vendég
« Új hozzászólás #7900 Dátum: 2011.07.20 szerda, 17:50:25 »


Miva'? Hol volt az 1 mérföld? A videón végig a motor vezet és a célkamerába is ő ér be előbb. Akkor hogyan is győzött a Nissan 1 mérföldön? falbav
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7901 Dátum: 2011.07.20 szerda, 17:53:04 »

Miva'? Hol volt az 1 mérföld? A videón végig a motor vezet és a célkamerába is ő ér be előbb. Akkor hogyan is győzött a Nissan 1 mérföldön? falbav

a nissan-ban emberünk a kis laptopján azzal volt elfoglalva, hogy a rendszert hackelje, hogy ő jöjjön ki győztesnek Cheesy

Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7902 Dátum: 2011.07.20 szerda, 17:56:27 »

amúgy ha már gyorsulás Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=eqettwJC4ME

lehet hogy csak show, de szerintem odabaszna Cheesy
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #7903 Dátum: 2011.07.20 szerda, 21:43:53 »

Sok őrült van, pl. aki ilyen videokat csinál az autójáról  wave

http://www.youtube.com/watch?v=AWvL3OPFOCM&feature=related

Jó a muzsika alatta :p
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7904 Dátum: 2011.07.20 szerda, 21:46:21 »

Sok őrült van, pl. aki ilyen videokat csinál az autójáról  wave

http://www.youtube.com/watch?v=AWvL3OPFOCM&feature=related

Jó a muzsika alatta :p


nem rossz, bár ez inkább egy fotó slideshow, amennyit bírtam belőle Cheesy
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #7905 Dátum: 2011.07.20 szerda, 21:48:41 »

nem rossz, bár ez inkább egy fotó slideshow, amennyit bírtam belőle Cheesy

Ez viszont büntető lett :
http://www.youtube.com/watch?v=9ASGVb8iEa4&feature=related
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7906 Dátum: 2011.07.23 szombat, 16:40:56 »

egy kis lazaság
http://www.youtube.com/watch?v=7dlLEEX1eAo&feature=related
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #7907 Dátum: 2011.07.23 szombat, 22:46:54 »


Ezt egy alap pageres riasztó már tudja. Pl magicar
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #7908 Dátum: 2011.07.29 péntek, 22:40:50 »

amúgy ha már gyorsulás Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=eqettwJC4ME

lehet hogy csak show, de szerintem oda***na Cheesy

A 7-es buszt kellene így meghekkelni.Állat lenne ahogy megindulna a blaháról vas utcát kihagyva következő megálló a ferenciek tere Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.29 péntek, 22:42:52 írta oritomi » Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7909 Dátum: 2011.07.29 péntek, 23:15:30 »

A 7-es buszt kellene így meghekkelni.Állat lenne ahogy megindulna a blaháról vas utcát kihagyva következő megálló a ferenciek tere Cheesy


mondjuk kiváncsi lennék mit lehetne művelni egy csuklós busszal :DDDD
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #7910 Dátum: 2011.08.02 kedd, 03:12:39 »

Itt egy "dobozos" FORD  taps  eljen: (nagyon jó a hangja)
http://www.vezess.hu/vezetunk/egy_ford_transit_is_lehet/32070/
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7911 Dátum: 2011.08.05 péntek, 15:21:07 »

Itt egy "dobozos" FORD  taps  eljen: (nagyon jó a hangja)
http://www.vezess.hu/vezetunk/egy_ford_transit_is_lehet/32070/
ez ojan jó,hogy a videot le is nyulták ötlet tanulmánynak
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7912 Dátum: 2011.08.05 péntek, 16:40:18 »

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1468931851&bk_medium=selfpromo&bk_source=gravity__vatera&bk_campaign=gravity&bk_term=turbo_whistler_lefujo_hang_uj_tuning_barmihez&bk_content=item_page&bk_referral=http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1468526687&bk_medium=selfpromo&bk_source=gravity__vatera&bk_campaign=gravity&bk_term=4_db_rial_viper_alufelni_kupak_60mm&bk_content=listings&bk_referral=http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/gumi_felni_disztarcsa/index_c743.html
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7913 Dátum: 2011.08.05 péntek, 17:59:11 »


aszongya új őrület.... kb 2 vagy 3 éve mutatott ilyet a Top Gear-ben Clarkson.... :DDDDDDDD

De ők is csak a vicc miatt....

TV shop-os marketing szöveg lehetne:

"nincs pénzed turbo-ra de feltűnési viszgetegségben szenvedsz? Turbo whistler"

"kicsi a rudid de bevágódnál a csajoknál? turbo whistler"

"szereted az olcsó igénytelen megoldásokat az igaziak helyett? turbo whistler"
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7914 Dátum: 2011.08.05 péntek, 21:17:48 »

aszongya új őrület.... kb 2 vagy 3 éve mutatott ilyet a Top Gear-ben Clarkson.... :DDDDDDDD

De ők is csak a vicc miatt....

TV shop-os marketing szöveg lehetne:

"nincs pénzed turbo-ra de feltűnési viszgetegségben szenvedsz? Turbo whistler"

"kicsi a rudid de bevágódnál a csajoknál? turbo whistler"

"szereted az olcsó igénytelen megoldásokat az igaziak helyett? turbo whistler"
azért egy kis poláknak milyen penge hangja lenne  vigyor3
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7915 Dátum: 2011.08.05 péntek, 21:23:48 »

azért egy kis poláknak milyen penge hangja lenne  vigyor3

nekem tök mindegy milyen autón lenne kiröhögném.... vagy szerelj be turbo-t vagy ne... de ez....

ez kb olyan mint egy 1.8 diesel-en az ST optika meg szárny.... Cheesy Az is mókás... (szerintem)
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #7916 Dátum: 2011.08.05 péntek, 21:38:15 »

nekem tök mindegy milyen autón lenne kiröhögném.... vagy szerelj be turbo-t vagy ne... de ez....

ez kb olyan mint egy 1.8 diesel-en az ST optika meg szárny.... Cheesy Az is mókás... (szerintem)
Az igazán mókás az amikor nincsen semmilyen szárny vagy optika rajtad, egy egyszerű tucatnak nézel ki és mégis leléped a próbálkozókat  Wink
Naplózva
Dan
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


E-mail
« Új hozzászólás #7917 Dátum: 2011.08.05 péntek, 22:01:46 »

nekem tök mindegy milyen autón lenne kiröhögném.... vagy szerelj be turbo-t vagy ne... de ez....

ez kb olyan mint egy 1.8 diesel-en az ST optika meg szárny.... Cheesy Az is mókás... (szerintem)

Az ST optika vagy  a szárny felkerülhet azért is, mert a formája, a kialakítása tetszik valakinek (nekem mondjuk annyira nem, kombiszárnyból is valami egészen szolid.)  Viszont az álturbó hang egyértelmű arcoskodás, mint a kiherél kipufogó kis köbcentis motorkerékpáron.

Valahol lehet kapni szivargyújtóba dugható ál V8 hangot produkáló kütyüt is hehe
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7918 Dátum: 2011.08.05 péntek, 23:48:58 »

Az igazán mókás az amikor nincsen semmilyen szárny vagy optika rajtad, egy egyszerű tucatnak nézel ki és mégis leléped a próbálkozókat  Wink

nekem ne mond, ez a hobby-m....
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7919 Dátum: 2011.08.05 péntek, 23:58:51 »

Az ST optika vagy  a szárny felkerülhet azért is, mert a formája, a kialakítása tetszik valakinek (nekem mondjuk annyira nem, kombiszárnyból is valami egészen szolid.)  Viszont az álturbó hang egyértelmű arcoskodás, mint a kiherél kipufogó kis köbcentis motorkerékpáron.

Valahol lehet kapni szivargyújtóba dugható ál V8 hangot produkáló kütyüt is hehe

attól, hogy valami jól néz ki, nem mindenkinek áll jól...

pl egy dagi gyereken mókás a superman farsangi jelmez.... érted?

De hogy témánál maradjunk... a kiherélt kipuff kismotoron, turbó utánzó, v8 hang produkátor.... mind mind olyan embereknek van akiknek nincs pénzük valamire amit szeretnének...

Viszont szerintem vannak azok az emberek akik tudják hol a helyük, és ha nincs pénzük valamire nem imitálják, és vannak akik megveszik ezeket a szarokat....

Az ST optika és a diesel nálam ugyan ez..... "hááát tudod ST-t akarnék, de nincs rá pénzem, meg sokat is eszik, inkább teszek ST optikát a dieselre, nem baj hogy halál ciki..."

Nem akarok senkit megbántani, de ez a véleményem...
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7920 Dátum: 2011.08.06 szombat, 05:47:04 »

nekem tök mindegy milyen autón lenne kiröhögném.... vagy szerelj be turbo-t vagy ne... de ez....

ez kb olyan mint egy 1.8 diesel-en az ST optika meg szárny.... Cheesy Az is mókás... (szerintem)
ahogy irod "optika"az azért van,hogy jól néz ki nem megy jobban az st sem töle csak jól néz ki.nézhet ki egy diesel is jól.a szárnyrol meg az a véleményen,hogy egyéb funkciót az sem tölt be mint optikai kiegészitö jól néz ki.amiért kitalálták ezeken az autókon azt a melót nem végzi el sem dieselen sem st nevü modellen.leszoritó erö sebesség függö,az st sem megy sokkal többet mint egy diesel max.hamarabb éri el azt a sebességet ahol még nincs leszoritó erö.ezzel nem tuningoltad az autót csak jól néz ki.mellesleg a két modell egymás mellé állitva  lehet ez is az is   smile
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7921 Dátum: 2011.08.06 szombat, 08:10:28 »

ahogy irod "optika"az azért van,hogy jól néz ki nem megy jobban az st sem töle csak jól néz ki.nézhet ki egy diesel is jól.a szárnyrol meg az a véleményen,hogy egyéb funkciót az sem tölt be mint optikai kiegészitö jól néz ki.amiért kitalálták ezeken az autókon azt a melót nem végzi el sem dieselen sem st nevü modellen.leszoritó erö sebesség függö,az st sem megy sokkal többet mint egy diesel max.hamarabb éri el azt a sebességet ahol még nincs leszoritó erö.ezzel nem tuningoltad az autót csak jól néz ki.mellesleg a két modell egymás mellé állitva  lehet ez is az is   smile

Ezzel azért tudnék vitatkozni.... De most rohadtul nincs kedvem....

az ST jelentése Sports Technology... (Nekem az ST az ST200 nem a csak optikás 24) az ST azért k..va sokban külömbözik a dízeltől... pl a sport futómű stb... Ez egy hülye kijelentés, hogy nem megy jobban....

Nem az optikától megy jobban, de a szárny igenis számíthat....

Autópályán 200-210-el mentem jó múltkorában a glx-el... és éreztem, hogy még egy kicsi lett volna benne, de a segge nagyon fent van.... Na ott ha van egy szárny ami kicsit is leszorít......

Nem mondom, hogy 200-al kell közlekedni, csak ne mond, hogy nem számít az optikán kívül mert az egy faszság....

Nem mellesleg, nem mondtam, hogy attól lesz jobb az autó.... felteszem én neked a glx "optikát" az ST-re és akkor is megkajállak... Nekem személy szerint ez a dieselen st optika kicsit olyan mint amikor a csoffadt vékony hülyegyerek vesz fel izompólót.... nem igazán neki való...

De mondom, ez csak az én véleményem...
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7922 Dátum: 2011.08.06 szombat, 08:40:01 »

Ezzel azért tudnék vitatkozni.... De most rohadtul nincs kedvem....

az ST jelentése Sports Technology... (Nekem az ST az ST200 nem a csak optikás 24) az ST azért k..va sokban külömbözik a dízeltől... pl a sport futómű stb... Ez egy hülye kijelentés, hogy nem megy jobban....

Nem az optikától megy jobban, de a szárny igenis számíthat....

Autópályán 200-210-el mentem jó múltkorában a glx-el... és éreztem, hogy még egy kicsi lett volna benne, de a ***e nagyon fent van.... Na ott ha van egy szárny ami kicsit is leszorít......

Nem mondom, hogy 200-al kell közlekedni, csak ne mond, hogy nem számít az optikán kívül mert az egy ***ság....

Nem mellesleg, nem mondtam, hogy attól lesz jobb az autó.... felteszem én neked a glx "optikát" az ST-re és akkor is megkajállak... Nekem személy szerint ez a dieselen st optika kicsit olyan mint amikor a csoffadt vékony hülyegyerek vesz fel izompólót.... nem igazán neki való...

De mondom, ez csak az én véleményem...
neked az önmegtürtöztetés nem az erösséged:"megkajállak" egy hsz-n tiszta ideg tudsz lenni. perrsze,hogy egy dieselt esetleg megkajálsz.nem összehasonlitásról volt szó.azt irtam hamarabb eléred a max-ot de nem érsz el sokkal többet.a szárny ha leszorit oda kell ló is.nem indegy az ekét milyen mélyre engeded a földbe.akkora sebességet nem érsz el mert egyszerüen nem megy annyit az autó,hogy az komoly tapadást jelentsen. ugy látom  az st optika az izompóló.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Dan
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


E-mail
« Új hozzászólás #7923 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:00:48 »

attól, hogy valami jól néz ki, nem mindenkinek áll jól...

pl egy dagi gyereken mókás a superman farsangi jelmez.... érted?

De hogy témánál maradjunk... a kiherélt kipuff kismotoron, turbó utánzó, v8 hang produkátor.... mind mind olyan embereknek van akiknek nincs pénzük valamire amit szeretnének...

Viszont szerintem vannak azok az emberek akik tudják hol a helyük, és ha nincs pénzük valamire nem imitálják, és vannak akik megveszik ezeket a ***okat....

Az ST optika és a diesel nálam ugyan ez..... "hááát tudod ST-t akarnék, de nincs rá pénzem, meg sokat is eszik, inkább teszek ST optikát a dieselre, nem baj hogy halál ciki..."

Nem akarok senkit megbántani, de ez a véleményem...

Ha egymás mellé raksz egy felhúzott V6-ot és egy dízelt, amíg be nem indítod. "kinézetre" 99%-ban megegyezik. A dízel hűtőrácsa más meg, ill. nem kétoldali a kipufogógáz kivezetése. Nem hosszab, nem szélesebb, nem magasabb, nincs más formája, mint egy dízelnek. Az ST optikát bármelyikre felrakhatod, nem kell faragni az autót. Tehát a dízel nem kövér kisgyerek, max. szívbeteg, de normális kisgyerek. Coboy szerintem erre gondolt. Belül persze hogy ezer ponton különbözik, ezt mindenki tudja.

Az ST manapság nem pénz kérdése, hanem inkább akaraté. Akinek egy kicsivel is az átlag fölötti jövedelme van, az simán ki tudja gazdálkodni az árát egy önrésznek meg a havi 20-30k-s hitelnek, vagy 1-2 év alatt össze is tudja spórolni. Nem 15 gurigás bömösről van azért szó. Másrészt az Mondeo ST-ket aránylag kevesen ismerik fel, inkább azok, aki képben vannak Fordügyileg vagy minősített autóbuzik. Egy kotvadék pápaszemes mercinek, amit úgy dobnak utánad csak vidd már el ezt az átkozott pénznyelőt nagyobb a peresztise, mint egy jó ST-nek. Sajnos.
Naplózva
Dan
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


E-mail
« Új hozzászólás #7924 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:03:10 »

neked az önmegtürtöztetés nem az erösséged:"megkajállak" egy hsz-n tiszta ideg tudsz lenni. perrsze,hogy egy dieselt esetleg megkajálsz.nem összehasonlitásról volt szó.azt irtam hamarabb eléred a max-ot de nem érsz el sokkal többet.a szárny ha leszorit oda kell ló is.nem indegy az ekét milyen mélyre engeded a földbe.akkora sebességet nem érsz el mert egyszerüen nem megy annyit az autó,hogy az komoly tapadást jelentsen. ugy látom  az st optika az izompóló.

Mondjuk arról én sem vagyok meggyőződve maradéktalanul, hogy az ST szárnyát mérnökök tervezték szélcsatornában, és nem dizájnerek a rajzaszatlon.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7925 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:09:27 »


Nem az optikától megy jobban, de a szárny igenis számíthat....

Autópályán 200-210-el mentem jó múltkorában a glx-el... és éreztem, hogy még egy kicsi lett volna benne, de a ***e nagyon fent van.... Na ott ha van egy szárny ami kicsit is leszorít......

Nem mondom, hogy 200-al kell közlekedni, csak ne mond, hogy nem számít az optikán kívül mert az egy ***ság....


De mondom, ez csak az én véleményem...
http://www.autosoldalak.hu/modules/hirek/hir_lap.php?id=26
igy kell leszoritó eröt csinálni.azézt itt vannak nagyokosok,techica,tapasztalat.ez nem egy szárnyat felteszek és kész.ez megkajál 3 st is egyszerre.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #7926 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:15:39 »

Az igazán mókás az amikor nincsen semmilyen szárny vagy optika rajtad, egy egyszerű tucatnak nézel ki és mégis leléped a próbálkozókat  Wink

Mint az a tuning Honda CRX-es faxi, aki az Alkotas uton rendszeresen becopta egy ismeros 850-es Volvojat? 2.5T nagynyomasu turbos benzines, 300 pacira felhergelve. Sose hitte el, hogy egy sima csaladi limuzin konnyed mozdulatokkal lenyomja, mint a belyeget... :-)

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7927 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:18:53 »

Mondjuk arról én sem vagyok meggyőződve maradéktalanul, hogy az ST szárnyát mérnökök tervezték szélcsatornában, és nem dizájnerek a rajzaszatlon.
nem baj,hogy rajta van mert jól néz ki .de miért nincs az összes musztángon gyárilag szárny,mert csak optika.pedig azoknak egytöl egyig jól áll az izompoló
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7928 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:28:28 »

jó hasonlíts már egy ferrarit egy st-hez.... idióta Cheesy

amúgy abszolút nem vagyok ideges, szerintem pont te, futottál már bele milyen az ha felhúzol.... az önmegtartóztatás pedig azoknak való, akik nem tudnak kiállni magukért... Mellesleg a szavajárása valakinek nem feltétlen jelenti, hogy ideges.... Wink

leszarom nagyjából ezt a kérdést, csak van egy véleményem ami mellett kiállok...

Félre értitek a hasonlatot... nem mondtam, hogy a dízel fhos külömbözne külsőleg bármiben.... pontosan tudom, hogy nem.... De érted... ne mond, hogy nem röhögnél, ha látnál egy szépen megcsinált, ST optikás mondeot, nem röhögnéd halálra magad, mikor beindítja és meghallod azt az undorító traktor krákogást.... mert szerintem engem visszafogni nem tudnál....

Egy autónál nem a megvásárlás a drága... hanem utána fenntartani... (legalábbis régebbieknél) De nézz már körbe kik vesznek dízelt, meg kik vesznek akár v6-ot akár st-t....

Azért az meg a másik dolog, hogy nem véletlen van az az ST elnevézés ott...

De mondom, engem ne akarj győzködni.... eleve gyűlölöm a dieselt, és nevetségesnek tartom, amikor egy költséghatékony céllal vett autón sport optika van.... VAJON MIÉRT NEM DIESEL AKKOR AZ ST?Huh? Érted?Huh??

Szóval ragozhatjuk ezt holnap reggelig, nem fogunk dűlőre jutni..

De hogy tisztába tegyük a dolgokat....

Engem NEM az optika miatt vonz az ST.... nézd meg mit tud az st200 mondjuk a sima v6-hoz képest, vagy a sima V6 a 2.0hoz képest... a dieselt nem is említem...

Optika topikban beszéltük, mit akarok vele csinálni.... pont azért nem nyúlok az ST optikához, mert azt a részét leszarom... Kicsit egyediesítem, de a gyári lökők küszöm marad, a gyári felnikkel...  BTCC szárnyat kap, mert bár optikailag nem a legszebb, nekem tetszik, és az le fogja baszni a seggét a földre 200 fölött is....


De nagyon szívesen kimegyek veletek akár a hungaroringre is, menjünk egy egy kört..... Ti egy st optikázott diesel.ben, én az st200-ban Wink

és akkor talán, de csak talán megérted mit próbálok elmagyarázni.... hogy egy diesel autó nem méltó az st optikához.... Mert nem véletlen az st24 és a 200 kapta csak eredetileg..... Wink
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7929 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:31:38 »

nem baj,hogy rajta van mert jól néz ki .de miért nincs az összes musztángon gyárilag szárny,mert csak optika.pedig azoknak egytöl egyig jól áll az izompoló

Képzavar az látom van rendesen....

Az ST mondeo egy pálya autóról lett utcára mintázva, az RS fóka egy rally autó utcai tesója... a mustang meg egy muscle car... mellesleg a nem fapados mustangokon van szárny....

De az amit egy fapados mustang produkál az csak nekünk "sok" ott az a normális....
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7930 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:37:39 »

Mint az a tuning Honda CRX-es faxi, aki az Alkotas uton rendszeresen becopta egy ismeros 850-es Volvojat? 2.5T nagynyomasu turbos benzines, 300 pacira felhergelve. Sose hitte el, hogy egy sima csaladi limuzin konnyed mozdulatokkal lenyomja, mint a belyeget... :-)

AndyA

engem a múltkor egy ibiza kóstolt be.... az is csak lesett, mikor 2 lámpányival vertem oda neki.... csak mert tudok gyorsulni....

az a baj itt az utakon, hogy a legtöbb ilyen tuningolós f..sz azt hiszi, hogy mert ők láttak már gyorsulást, meg drift-et, tudnak is olyat... Ezért volt a múltkor valami honda feltekeredve a mammut mélygarázsban az oszlopra, és ezért kóstolnak be általuk az ő autójuknál gyengébbnek vélt autókat....

én spec a nálam nagyobbakkal kötözködöm lámpánál.... abban mi a poén, hogy odaverek egy nyugdíjast az 1.3-as swiftben? Cheesy

de ezek még "kicsik" ehhez.... Ezért áll be mellém, hiszi azt, hogy ő a tanár és majd ő megmutatja apuci lízingelt autójával.... és néz mint hal a szatyorban, mikor a rozsdásodó mk2 úgy b..sza oda, hogy nincs fej fej mellett haladás... elmegyek és csoki....

Csak én nem féltem tiltásig húzni, és kitaposni a szívét ha kell...
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7931 Dátum: 2011.08.06 szombat, 09:53:30 »

Képzavar az látom van rendesen....

Az ST mondeo egy pálya autóról lett utcára mintázva, az RS fóka egy rally autó utcai tesója... a mustang meg egy muscle car... mellesleg a nem fapados mustangokon van szárny....

De az amit egy fapados mustang produkál az csak nekünk "sok" ott az a normális....
az enzo is  Grin
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7932 Dátum: 2011.08.06 szombat, 10:10:31 »

jó hasonlíts már egy ferrarit egy st-hez.... idióta Cheesy

amúgy abszolút nem vagyok ideges, szerintem pont te, futottál már bele milyen az ha felhúzol.... az önmegtartóztatás pedig azoknak való, akik nem tudnak kiállni magukért... Mellesleg a szavajárása valakinek nem feltétlen jelenti, hogy ideges.... Wink


Félre értitek a hasonlatot... nem mondtam, hogy a dízel fhos külömbözne külsőleg bármiben.... pontosan tudom, hogy nem.... De érted... ne mond, hogy nem röhögnél, ha látnál egy szépen megcsinált, ST optikás mondeot, nem röhögnéd halálra magad, mikor beindítja és meghallod azt az undorító traktor krákogást.... mert szerintem engem visszafogni nem tudnál....






az önmegtatóztatás olyannak való mint én.elég ciki lenne pl.meló közben ezek a street fighterek a pirosnál kihivnának és nem tunék ellen álni nekik a góréval a hátam mögött   taps (mellesleg én még soha nem találkoztam ilyenekkel,vagy nem mernek kihivni.ilyenkor mit csinál?int,hogy gyere.)szerintem van itt a forumon 1-2 fhos dieseles aki szivesen kiállna veled a ringen.nem akarok senki neváben szólni  smile
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7933 Dátum: 2011.08.06 szombat, 10:10:53 »

az enzo is  Grin

jó oké.... a következő minitalira hozd az enzo-dat Cheesy És ha TE hozod az enzo-dat, esküszöm hozok mustangot...
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7934 Dátum: 2011.08.06 szombat, 10:14:08 »

az önmegtatóztatás olyannak való mint én.elég ciki lenne pl.meló közben ezek a street fighterek a pirosnál kihivnának és nem tunék ellen álni nekik a góréval a hátam mögött   taps (mellesleg én még soha nem találkoztam ilyenekkel,vagy nem mernek kihivni.ilyenkor mit csinál?int,hogy gyere.)szerintem van itt a forumon 1-2 fhos dieseles aki szivesen kiállna veled a ringen.nem akarok senki neváben szólni  smile

mk2 dieselről beszéltünk eddig, és az mk2 ST optikáról Wink Mk2 diesellel most is kiállok a sor4-el.... Cheesy mk3-al meg majd az st-vel Wink

én ha valakivel menni akarok lámpától lámpáig, akkor mellé állok, kicsit pörgetem a motort, majd ránézek... és ha reagál, akkor "megbeszéltük" Cheesy

de az is egy jel, hogy ránézel, biccentesz menetirányba, és ha rábólint "megbeszéltük"

Én ezt a 2 jelet ismerem, ezek maradtak meg a régi időkből, hogy van e új azt nem tudom.... Cheesy
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7935 Dátum: 2011.08.06 szombat, 10:17:23 »

jó oké.... a következő minitalira hozd az enzo-dat Cheesy És ha TE hozod az enzo-dat, esküszöm hozok mustangot...
miért is? én megbeszélésekre járok. lesz mivel megyek minire,maxira
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7936 Dátum: 2011.08.06 szombat, 10:23:41 »






.  BTCC szárnyat kap, mert bár optikailag nem a legszebb, nekem tetszik, és az le fogja ***ni a ***ét a földre 200 fölött is....



és ezt hol fogog érvényesiteni?lámpától lámpáig kevés az ut.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Dan
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


E-mail
« Új hozzászólás #7937 Dátum: 2011.08.06 szombat, 10:29:45 »

jó hasonlíts már egy ferrarit egy st-hez.... idióta Cheesy

amúgy abszolút nem vagyok ideges, szerintem pont te, futottál már bele milyen az ha felhúzol.... az önmegtartóztatás pedig azoknak való, akik nem tudnak kiállni magukért... Mellesleg a szavajárása valakinek nem feltétlen jelenti, hogy ideges.... Wink

le***om nagyjából ezt a kérdést, csak van egy véleményem ami mellett kiállok...

Félre értitek a hasonlatot... nem mondtam, hogy a dízel fhos külömbözne külsőleg bármiben.... pontosan tudom, hogy nem.... De érted... ne mond, hogy nem röhögnél, ha látnál egy szépen megcsinált, ST optikás mondeot, nem röhögnéd halálra magad, mikor beindítja és meghallod azt az undorító traktor krákogást.... mert szerintem engem visszafogni nem tudnál....

Egy autónál nem a megvásárlás a drága... hanem utána fenntartani... (legalábbis régebbieknél) De nézz már körbe kik vesznek dízelt, meg kik vesznek akár v6-ot akár st-t....

Azért az meg a másik dolog, hogy nem véletlen van az az ST elnevézés ott...

De mondom, engem ne akarj győzködni.... eleve gyűlölöm a dieselt, és nevetségesnek tartom, amikor egy költséghatékony céllal vett autón sport optika van.... VAJON MIÉRT NEM DIESEL AKKOR AZ ST?Huh? Érted?Huh??

Szóval ragozhatjuk ezt holnap reggelig, nem fogunk dűlőre jutni..

De hogy tisztába tegyük a dolgokat....

Engem NEM az optika miatt vonz az ST.... nézd meg mit tud az st200 mondjuk a sima v6-hoz képest, vagy a sima V6 a 2.0hoz képest... a dieselt nem is említem...

Optika topikban beszéltük, mit akarok vele csinálni.... pont azért nem nyúlok az ST optikához, mert azt a részét le***om... Kicsit egyediesítem, de a gyári lökők küszöm marad, a gyári felnikkel...  BTCC szárnyat kap, mert bár optikailag nem a legszebb, nekem tetszik, és az le fogja ***ni a ***ét a földre 200 fölött is....


De nagyon szívesen kimegyek veletek akár a hungaroringre is, menjünk egy egy kört..... Ti egy st optikázott diesel.ben, én az st200-ban Wink

és akkor talán, de csak talán megérted mit próbálok elmagyarázni.... hogy egy diesel autó nem méltó az st optikához.... Mert nem véletlen az st24 és a 200 kapta csak eredetileg..... Wink

Talán tartózkodj a jelzőktől meg a minősítgetéstől.  Másrészt  hogy jön ide a gyorsulás meg a Hunagaroring? Ez a "nem méltó" dolog meg a dízelfikázásod gigalol. Én egyformán szeretem az Mk2-es Mondeoból a V6-ot is meg a dízelt is. Meg közte mindent. Sőt az '90-es években gyártott Ford palettát. A Cougart, a Counturt, a Pumát, meg a békalámpás Scorpiot is. Ha valaki időt, pénzt, energiát fektet abba, hogy egy ilyen idősebb autót ízlésesen felújít és rendben tart, gyári és/vagy ízléses extrákkal felspéciz, annak mindenképpen nagy tisztelettel adózom. Értem mit akarsz mondani, csak _szerintem_ nincs igazad. Szerinted meg igen. Úgyhogy részemről befejezve.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7938 Dátum: 2011.08.06 szombat, 11:19:53 »

jó oké.... a következő minitalira hozd az enzo-dat Cheesy És ha TE hozod az enzo-dat, esküszöm hozok mustangot...
nem mondtam,hogy van enzo-m.arrol nembeszélve könnyebb 100 mustangot beszerezni mint sajat ferrarid legyen.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7939 Dátum: 2011.08.06 szombat, 11:20:53 »

Talán tartózkodj a jelzőktől meg a minősítgetéstől.  Másrészt  hogy jön ide a gyorsulás meg a Hunagaroring? Ez a "nem méltó" dolog meg a dízelfikázásod gigalol. Én egyformán szeretem az Mk2-es Mondeoból a V6-ot is meg a dízelt is. Meg közte mindent. Sőt az '90-es években gyártott Ford palettát. A Cougart, a Counturt, a Pumát, meg a békalámpás Scorpiot is. Ha valaki időt, pénzt, energiát fektet abba, hogy egy ilyen idősebb autót ízlésesen felújít és rendben tart, gyári és/vagy ízléses extrákkal felspéciz, annak mindenképpen nagy tisztelettel adózom. Értem mit akarsz mondani, csak _szerintem_ nincs igazad. Szerinted meg igen. Úgyhogy részemről befejezve.

a dízeltől mint olyan hányok... ennyi... legyen az ford, vagy bármi más... Nekem is tetszik a Ford palettán sok minden, de hogy jön ez ide?Huh?

Részemről már tegnap be volt fejezve, Ti jöttetek nekem a hülye meg akarom magyarázni ***ságaitokkal....

ÉN személy szerint ezen a véleményen vagyok... attól hogy NEKED nem ez a véleményed, nem lesz bajom veled... De könyörgöm ne akarj meggyőzni...

ennyi...

Többször hangsúlyoztam, hogy ÉN ezen a véleményen vagyok... az nem jelenti azt, hogy ez a jó, vagy ez a normális... Ez az ÉN álláspontom... ennyi....

Ja igen... én ne használjak jelzőket.... Beletapostam a kis lelkivilágodba?Huh?

Hagyjuk már.... STOP BEING A FUCKIN PUSSY....

ha az elején felfogod a lényeget, hogy személyes véleményt mondtam, akkor rég csendben maradsz, és nem folytatod tegnap este óta a témát..

ennyire egyszerű....

szerk: és abban egyet értünk, hogy ha időt, energiát, pénzt fektet valaki abba, hogy egy autó szép/jó legyen, akkor az tiszteletet érdemel... de a legtöbb ember csak a külsőségekre ad, és felbassza az st optikát, mellette műszakilag egy kotvány fhos a kocsi....

De ez megint csak egy személyes vélemény és tapasztalat a rengeteg tuning találkozó után....
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.06 szombat, 11:22:45 írta Gr3g » Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7940 Dátum: 2011.08.06 szombat, 11:50:31 »



szerk: és abban egyet értünk, hogy ha időt, energiát, pénzt fektet valaki abba, hogy egy autó szép/jó legyen, akkor az tiszteletet érdemel... de a legtöbb ember csak a külsőségekre ad, és felbassza az st optikát, mellette műszakilag egy kotvány fhos a kocsi....

De ez megint csak egy személyes vélemény és tapasztalat a rengeteg tuning találkozó után....
ez komoly?ilyenek?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7941 Dátum: 2011.08.06 szombat, 12:00:11 »

ez komoly?ilyenek?

hát sokat láttam amit előbb motorikusan kellett volna rendbe tenni, mint optikázni....
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7942 Dátum: 2011.08.06 szombat, 12:53:06 »

mk2 dieselről beszéltünk eddig, és az mk2 ST optikáról Wink Mk2 diesellel most is kiállok a sor4-el.... Cheesy mk3-al meg majd az st-vel Wink

én ha valakivel menni akarok lámpától lámpáig, akkor mellé állok, kicsit pörgetem a motort, majd ránézek... és ha reagál, akkor "megbeszéltük" Cheesy

de az is egy jel, hogy ránézel, biccentesz menetirányba, és ha rábólint "megbeszéltük"

Én ezt a 2 jelet ismerem, ezek maradtak meg a régi időkből, hogy van e új azt nem tudom.... Cheesy
http://totalcar.hu/tesztek/phaeton32/
vegyél egy ilyet ezzel nem kóstolnak a lámpánál.nem kell rá szárny se ez maga a szárny akkora.árban már elérhetö  vigyor3
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7943 Dátum: 2011.08.06 szombat, 12:55:56 »

http://totalcar.hu/tesztek/phaeton32/
vegyél egy ilyet ezzel nem kóstolnak a lámpánál.nem kell rá szárny se ez maga a szárny akkora.árban már elérhetö  vigyor3

Engem nem zavar ha kóstolgatnak lámpánál.... ha olyan kedvem van állok elébe, ha olyan kedvem van sz..rok bele...

Mellesleg nem tetszik egyik VW sem....
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #7944 Dátum: 2011.08.06 szombat, 12:58:13 »

De mondom, engem ne akarj győzködni.... eleve gyűlölöm a dieselt, és nevetségesnek tartom, amikor egy költséghatékony céllal vett autón sport optika van.... VAJON MIÉRT NEM DIESEL AKKOR AZ ST?Huh? Érted?Huh??

Pl. a Fabia RS az 130 pacis dizel. :-)

AndyA
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.06 szombat, 13:00:37 írta AndyA » Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7945 Dátum: 2011.08.06 szombat, 13:12:01 »

Pl. a Fabia RS az 130 pacis dizel. :-)

AndyA

Ford ST-ről volt szó Wink

Amúgy meg ha valakinek bejön a zetor hang, hát hajrá....

Nekem valahogy a benzin motorok hangja jobban bejön... Lásd: grandcsirke sor6... V8... v6 (bár olyanom még nem volt)

de a zetor krákogás nem az én világom....
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7946 Dátum: 2011.08.06 szombat, 13:14:00 »

ilyen autóm lenne, nem is tennék bele rádiót....

http://www.youtube.com/watch?v=pKPhT9gPz5Y
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7947 Dátum: 2011.08.06 szombat, 13:21:11 »

Pl. a Fabia RS az 130 pacis dizel. :-)

AndyA
vagy akar zoom-zoom 6     2.2 dizli   185ló 400nm  taps
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #7948 Dátum: 2011.08.06 szombat, 13:25:12 »

Ford ST-ről volt szó Wink

Amúgy meg ha valakinek bejön a zetor hang, hát hajrá....

Nekem valahogy a benzin motorok hangja jobban bejön... Lásd: grandcsirke sor6... V8... v6 (bár olyanom még nem volt)

de a zetor krákogás nem az én világom....
akkor belöled nem lenne jó mezögazdasági  smile
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7949 Dátum: 2011.08.06 szombat, 13:27:40 »

akkor belöled nem lenne jó mezögazdasági  smile

miért is kéne? Cheesy

na hagyjuk már ezt a dízel témát mert úgysem vergődünk zöldágra Cheesy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 165 166 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.