Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 02:49:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2479884 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1250 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 17:28:00 »

Nos!
 
Lehetséges, hogy beneveznék egy ilyen tuningboxos izére...  
De!
Jó lenne, ha mérőpadon le lehetne mérni a tényleges teljesítménynövekedést, nomeg pár paramétert figyelni, hogy tényleg nem károsítja-e a motort ez a kütyü...
 
Ha valakinek van ilyen próbapadja, illetve tud diagnosztikát mérni, az szóljon, megbeszélünk egy időpontot...  
Jót tenne a mondeosoknak egy tényleges mérésen alapuló teszt...
 
A tesztalany egyébként egy 2001-es 2.0 TDDI (115LE).
Kisber 2!
 
Egy éve már körbejártuk ezt a témát,én is gondolkodtam a beszerelésen,de aztán elmaradt.
 
Ha te megcsináltatod,akkor természetesen várnánk  a tapasztalataidat.Annak idején nem nagyon volt próbamérésre club lehetőség,talán indulj el most innen:TELJESÍTMÉNYMÉRÉS!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1251 Dátum: 2005.07.19 kedd, 13:56:00 »

Még nem tudom...
www.powertuning.hu
Talán ezt...
De csak akkor, ha sikerült valakinek meggyőznie (tesztelés után persze), hogy nem tesz kárt a verdában Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1252 Dátum: 2005.07.20 szerda, 10:37:00 »

Még nem tudom...
www.powertuning.hu
Talán ezt...
De csak akkor, ha sikerült valakinek meggyőznie (tesztelés után persze), hogy nem tesz kárt a verdában Cheesy
Nem lehet, hogy azért nincs ezekről a dolgokról tesztirodalom ( holott nagy a választék a piacon )- egyebekről viszont: akár benzinkút WC, szervízek, stb.tenger- mert a szaklapok bizonyos mértékig függenek a márkaképviseletektől ( tesztautók, stb.), és hogy adná magát, hogy egy "viszonylag" olcsó cuccal ki lehet váltani egy nagyobb teljesítményű ( drágább )tipust ??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1253 Dátum: 2005.07.20 szerda, 12:33:00 »

hanocs: Ezért akarnám én kitesztelni (kiteszteltetni), és annak eredményét természetesen megosztani a közönséggel...
Persze ezért én sem adnék ki súlyos tízezreket...
Tehát akinek van próbapadja, és diagnosztikai eszközei, amivel a végén a terhelési adatokat mérni tudjuk, akkor szóljon Cheesy
Egyébként két TDCI-s (1.6-os, illetve a 2.0-s) Focus-t teszteltek... Hmmm, és ott az eremény nem az lett, amit ígértek...
Ha lesz egy kis időm, megkeresem a cikket...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1254 Dátum: 2005.07.23 szombat, 21:29:00 »

hanocs: Ezért akarnám én kitesztelni (kiteszteltetni), és annak eredményét természetesen megosztani a közönséggel...
Persze ezért én sem adnék ki súlyos tízezreket...
Tehát akinek van próbapadja, és diagnosztikai eszközei, amivel a végén a terhelési adatokat mérni tudjuk, akkor szóljon Cheesy
Egyébként két TDCI-s (1.6-os, illetve a 2.0-s) Focus-t teszteltek... Hmmm, és ott az eremény nem az lett, amit ígértek...
Ha lesz egy kis időm, megkeresem a cikket...
Keresd, keresd, nagyon érdekel !!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1255 Dátum: 2005.07.23 szombat, 23:57:00 »

hanocs: Ezért akarnám én kitesztelni (kiteszteltetni), és annak eredményét természetesen megosztani a közönséggel...
Persze ezért én sem adnék ki súlyos tízezreket...
Tehát akinek van próbapadja, és diagnosztikai eszközei, amivel a végén a terhelési adatokat mérni tudjuk, akkor szóljon Cheesy
Egyébként két TDCI-s (1.6-os, illetve a 2.0-s) Focus-t teszteltek... Hmmm, és ott az eremény nem az lett, amit ígértek...
Ha lesz egy kis időm, megkeresem a cikket...
Azt a cikket én is olvastam. De már nem emléxem hol. Lóerőmagazin?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1256 Dátum: 2005.07.30 szombat, 09:05:00 »

Szevasztok!!
 
AZt szeretném megkérdezni hogy van itt olyan akinek a mondyán van optikás lámpa??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1257 Dátum: 2005.07.30 szombat, 13:04:00 »

Szevasztok!!
 
AZt szeretném megkérdezni hogy van itt olyan akinek a mondyán van optikás lámpa??
Márkyy: jelenleg senkinek nincs nyugodj meg csak neked Smiley majd maffynak fog érkezni hamarosan igyekezz a beépítéssel mert lemaradsz Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1258 Dátum: 2005.07.30 szombat, 22:32:00 »

Vettem gina hátsó üléssor feletti lámpatestet (MKI/MKII). Akinek gyárilag van, ilyen legyenszíves a két hátsó patenthoz képest mérje ki hova kell szerelni. Csomis vagy ferdehátú pozició lenne jó kombi 2esélyes. Fénykép is jöhet vagy mórickaábra.  
Előre is thx a fáradozást.  
 
Találtam útmutatót beépítésre, nekiálltam tapogatni a helyet, de nem lelem  kárpitot meg nem akarom tönkrevágni.  
beépítés by mirez
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1259 Dátum: 2005.07.31 vasárnap, 12:39:00 »

Vettem gina hátsó üléssor feletti lámpatestet (MKI/MKII). Akinek gyárilag van, ilyen legyenszíves a két hátsó patenthoz képest mérje ki hova kell szerelni. Csomis vagy ferdehátú pozició lenne jó kombi 2esélyes. Fénykép is jöhet vagy mórickaábra.  
Előre is thx a fáradozást.  
 
Találtam útmutatót beépítésre, nekiálltam tapogatni a helyet, de nem lelem  kárpitot meg nem akarom tönkrevágni.  
beépítés by mirez
Megnéztem. Amúltkor kerestem az antenna bekötését akkor láttam ha az amire gondolsz egy téglalap alakú lyuk a merevítőben. A két patent között van középen egy kicsit Hosszirányban meg egy picit előtte. Kép megy emailben. nem tudom felrakni ide. Hol találtál ilyen lámpákat olcsón?  
Üdv Lala
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1260 Dátum: 2005.07.31 vasárnap, 12:54:00 »

Helyesbítek nem előre van hanem hátrafelé és az Enyém ötajtós a két patentot meglazítotam akkor hátul a tetőkárpitot sikerült középen lehúznom akkor láttam meg. talán próbáld meg gombostüvel pontosan megkeresni a szélet, ha jó helyen keresed elkezded nyomkosni a tetőkárpitot akkor
érezni fogod egy helyen puhább, de az is lehet neked nincs kivágva a hely a merevítőben.
sajnos nem sikerült lefényképeznem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1261 Dátum: 2005.07.31 vasárnap, 19:40:00 »

Helyesbítek nem előre van hanem hátrafelé és az Enyém ötajtós a két patentot meglazítotam akkor hátul a tetőkárpitot sikerült középen lehúznom akkor láttam meg. talán próbáld meg gombostüvel pontosan megkeresni a szélet, ha jó helyen keresed elkezded nyomkosni a tetőkárpitot akkor
érezni fogod egy helyen puhább, de az is lehet neked nincs kivágva a hely a merevítőben.
sajnos nem sikerült lefényképeznem.
Megszúrtam 1 biztosítótűvel meglett a lyuk kb 1.7 centire a patentvonal fölött. Kicsit megbontottam a kárpitot több helyen is, hogy kábelt odavigyem, az "A" oszlopon jön a csillár kábele onnan kap tápot meg kapcsolófeszt 15secre is. Van a lámpa helye mellett egy másik homorítás onnan vezettem be a kábelt a bordába, akkor nem nyomja a kárpit, nagyon faszányos lett - mondhatni gyári. Szerintem mindbe van könnyítés ottan. Angol ebayen vettem egészpontosan 2T csak a manus 1et küldött Sad nem vette észre a 2db -omat. Reklamáltam, tegnap adta fel a másikat szabi után teszveszen elpasszolom aug 20 után. Köszi!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1262 Dátum: 2005.07.31 vasárnap, 21:43:00 »

Megszúrtam 1 biztosítótűvel meglett a lyuk kb 1.7 centire a patentvonal fölött. Kicsit megbontottam a kárpitot több helyen is, hogy kábelt odavigyem, az "A" oszlopon jön a csillár kábele onnan kap tápot meg kapcsolófeszt 15secre is. Van a lámpa helye mellett egy másik homorítás onnan vezettem be a kábelt a bordába, akkor nem nyomja a kárpit, nagyon faszányos lett - mondhatni gyári. Szerintem mindbe van könnyítés ottan. Angol ebayen vettem egészpontosan 2T csak a manus 1et küldött Sad nem vette észre a 2db -omat. Reklamáltam, tegnap adta fel a másikat szabi után teszveszen elpasszolom aug 20 után. Köszi!!!
Sajnos nem tudok angolul azt nézegettem érdemes ott vásárolni de jó lenne egy kis segjtség, hogy is megy a vásárlás? Mi kell hozzá? Félek, hogy becsapnak. Üdv lala
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1263 Dátum: 2005.07.31 vasárnap, 23:34:00 »

Sajnos nem tudok angolul azt nézegettem érdemes ott vásárolni de jó lenne egy kis segjtség, hogy is megy a vásárlás? Mi kell hozzá? Félek, hogy becsapnak. Üdv lala
Angolok, Németek tisztességesek, mielőtt bármit veszel tisztázni kell elküldi magyarba - europa - vagy sem és fizetési módba mit vállalsz. Az értékelése az eladónak nagyon fontos tényező, ha nem 100% vagy ahhoz közeli - egy hiba becsúszhat bárkinél - akkor nem foglalkozom vele bármit árul. Regelni nem bonyolult ha németen csinálod kapsz postai aktiváló levelet ha amerikain simán nyomulhatsz azonnal. Elektronikus banki folyoszámla ajánlott, paypal megy már magyarországrol is.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1264 Dátum: 2005.07.31 vasárnap, 23:38:00 »

Angolok, Németek tisztességesek, mielőtt bármit veszel tisztázni kell elküldi magyarba - europa - vagy sem és fizetési módba mit vállalsz. Az értékelése az eladónak nagyon fontos tényező, ha nem 100% vagy ahhoz közeli - egy hiba becsúszhat bárkinél - akkor nem foglalkozom vele bármit árul. Regelni nem bonyolult ha németen csinálod kapsz postai aktiváló levelet ha amerikain simán nyomulhatsz azonnal. Elektronikus banki folyoszámla ajánlott, paypal megy már magyarországrol is.
...de nagyon megszívni is könnyen lehet... jó minősítésű angol cég volt... ha Lacibá nincs Londonban, valószínüleg dupla árért semmit sem kapok
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #1265 Dátum: 2005.07.31 vasárnap, 23:58:00 »

...de nagyon megszívni is könnyen lehet... jó minősítésű angol cég volt... ha Lacibá nincs Londonban, valószínüleg dupla árért semmit sem kapok
Hallottam hírét, az utolsó lehetséges óra utolsó percébe nyomnék nekik egy negatív értékelést az biztos. Mire feleszmélnek már nem tudnak rádértékelni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1266 Dátum: 2005.08.01 hétfő, 04:50:00 »

Oké és köszi az infót, nagy netesek a kolégáim és rábeszélem öket.:-)
Üdv Lala
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1267 Dátum: 2005.08.04 csütörtök, 09:12:00 »

neszél valaki németül?
Megtetszett eza ketyere erről kéne több infó.
http://www.taunus-biker.de/~mdvp/Lambda/Lambda.html#Inhalt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1268 Dátum: 2005.08.06 szombat, 00:38:00 »

Tolatóradarról nem tudom már melyik topicban volt szó, de ma megvettük Mondeonk legújjabb ékszerét Smiley és a felszereléséhez szeretnék némi tanácsot kérni. Adtak hozzá lyukfúrót, és érdekelne, hogy mások pontosan hova tették a szenzorokat, ill hogy mérték ki a helyüket (MKII) és hogy a lökös mögötti habból kellett-e kivágni, hogy legyen hely a szenzoroknak, vagy simán felment?
 
LogoutX
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1269 Dátum: 2005.08.06 szombat, 00:43:00 »

Tolatóradarról nem tudom már melyik topicban volt szó, de ma megvettük Mondeonk legújjabb ékszerét Smiley és a felszereléséhez szeretnék némi tanácsot kérni. Adtak hozzá lyukfúrót, és érdekelne, hogy mások pontosan hova tették a szenzorokat, ill hogy mérték ki a helyüket (MKII) és hogy a lökös mögötti habból kellett-e kivágni, hogy legyen hely a szenzoroknak, vagy simán felment?
 
LogoutX
Zsoel kooléga és János mester alkotott ilyet, szerintem találsz róla egy cikket, fotókkal, az archiv hírek között. ITT
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #1270 Dátum: 2005.08.06 szombat, 01:31:00 »

Zsoel kooléga és János mester alkotott ilyet, szerintem találsz róla egy cikket, fotókkal, az archiv hírek között. ITT
Kösz Maffy, a gyurmás próba jó ötlet. még a hab érdekelne, h II-es Mondinál mennyire van útba
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1271 Dátum: 2005.08.06 szombat, 18:06:00 »

Zurich
 
Küldtem mélt...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1272 Dátum: 2005.08.07 vasárnap, 12:03:00 »

Sziasztok!
 
Nem tudtok valami kis tuningot Mk2 TD-hez, hogy jobb legyen a gyorsulás valamivel??
 
Köszi, Mylo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1273 Dátum: 2005.08.07 vasárnap, 21:29:00 »

Szevasztok!!
Hol tudnék én szerezni egy ilyan cub hungarys matricát?Huh??
 
Köszi.: Márk
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1274 Dátum: 2005.08.07 vasárnap, 21:48:00 »

Szevasztok!!
Hol tudnék én szerezni egy ilyan cub hungarys matricát?Huh??
 
Köszi.: Márk
Üdv,
 
Nagytalin Scratch-től vagy tőlem. Momentán csak külső van készleten.
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1275 Dátum: 2005.08.07 vasárnap, 21:49:00 »

... már ha a Mondeo club-os matricára gondoltál...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1276 Dátum: 2005.08.07 vasárnap, 21:58:00 »

ja... és ez a kérdés inkább a Club topicba kívánkozott volna... bár tekinthetjük optikai tuningnak is...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1277 Dátum: 2005.08.07 vasárnap, 23:10:00 »

ja... és ez a kérdés inkább a Club topicba kívánkozott volna... bár tekinthetjük optikai tuningnak is...
maffy,
 
ez a matrica mindenképp +5LE!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1278 Dátum: 2005.08.07 vasárnap, 23:13:00 »

maffy,
 
ez a matrica mindenképp +5LE!
minyimum
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #1279 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 10:01:00 »

Sziasztok!
 
Új mondis vagyok én is. 97' TD-m van. Szeretnék bele egy két dolgot építeni, de nem tiszta minden. Tudja valaki, hogy lehet utolag elektromos tükröt beépíteni? Mert a komplett tükröt internetröl megrendelném, és az irányító gomb se gond, de az ajtóba nem teláltam semmi féle kábelt. Viszont a műszerfalban bent van a vakdugó a kapcsoló helyén és bele van dugba a kábel. Lehet, hogy bent van a műszerfalban a kábel, csak nem húzták be az ajtóba.
Ugyab ez a kérdésem ülésfűtés témában is.
(bocs, ha rosz fórumba írtam. Máshol nem igen láttam ezt a témát)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1280 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 10:09:00 »

Sziasztok!
 
Új mondis vagyok én is. 97' TD-m van. Szeretnék bele egy két dolgot építeni, de nem tiszta minden. Tudja valaki, hogy lehet utolag elektromos tükröt beépíteni? Mert a komplett tükröt internetröl megrendelném, és az irányító gomb se gond, de az ajtóba nem teláltam semmi féle kábelt. Viszont a műszerfalban bent van a vakdugó a kapcsoló helyén és bele van dugba a kábel. Lehet, hogy bent van a műszerfalban a kábel, csak nem húzták be az ajtóba.
Ugyab ez a kérdésem ülésfűtés témában is.
(bocs, ha rosz fórumba írtam. Máshol nem igen láttam ezt a témát)
El. ablaknál sztem 99%, hogy be van kábelezve, de ülésfűtésnél is ennyi az esély az ellenkezőjére...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1281 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 10:10:00 »

El. ablaknál sztem 99%, hogy be van kábelezve, de ülésfűtésnél is ennyi az esély az ellenkezőjére...
Ablak=tükör!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1282 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 10:27:00 »

Üdv, nem tudja vki, hogy 2001-es Mondeoba belemegy-e a 2005-ös Mondeoból kiszerelt új CD6000?? Vagy csak a régi 6000-es passzentos??
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1283 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 10:37:00 »

Üdv, nem tudja vki, hogy 2001-es Mondeoba belemegy-e a 2005-ös Mondeoból kiszerelt új CD6000?? Vagy csak a régi 6000-es passzentos??
Ha átalakítod a középső konzolt, akkor igen...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1284 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 10:52:00 »

Ha átalakítod a középső konzolt, akkor igen...
Remek...ami most van benne az egy rádió-kazi "kombó". Asszem ez viszonylag gyorsan le lesz cserélve Smiley) Ha jól látom akkor ez dupla DIN méret? (amerikai) neeem? Feltételezem, hogy normál DIN keretet is be lehet építeni vmi szettel. Yes??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1285 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 11:13:00 »

Üdv, nem tudja vki, hogy 2001-es Mondeoba belemegy-e a 2005-ös Mondeoból kiszerelt új CD6000?? Vagy csak a régi 6000-es passzentos??
Nem egyszerű a dolog. Én a legújabb dvd-st akartam betenni, de el kell volna vágni 2 helyen a középkonzolt. Ráadásul a felfagatása a középső résznek alá esik a kivágott résznek. No meg ugye hajszál egyenes vágás, mert különben ronda lesz. Vagy kerítesz hozzá 2003 utáni felső ill. alsó részt.(Kapcsolók stb.) Én ezért tettem le róla egyenlőre. Ja és vegyél hozzá átalakítót, mert a régi nem jó hozzá + 4000 ft(kb) Ha mégis akarod csinálni - keríts egy bontott konzolt és azzal próbálkozz.... igy visszateheted az eredetit ha elbaltázod..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1286 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 11:22:00 »

Nem egyszerű a dolog. Én a legújabb dvd-st akartam betenni, de el kell volna vágni 2 helyen a középkonzolt. Ráadásul a felfagatása a középső résznek alá esik a kivágott résznek. No meg ugye hajszál egyenes vágás, mert különben ronda lesz. Vagy kerítesz hozzá 2003 utáni felső ill. alsó részt.(Kapcsolók stb.) Én ezért tettem le róla egyenlőre. Ja és vegyél hozzá átalakítót, mert a régi nem jó hozzá + 4000 ft(kb) Ha mégis akarod csinálni - keríts egy bontott konzolt és azzal próbálkozz.... igy visszateheted az eredetit ha elbaltázod..
Egy kicsit eccer?bbnek gondoltam a dolgot... a régi CD 6000-es ugye azért passzol bele??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1287 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 11:29:00 »

sZIA vISION!
 
Sajnos csak a régi 6000 megy bele..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1288 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 11:45:00 »

Sziasztok!
 
Új mondis vagyok én is. 97' TD-m van. Szeretnék bele egy két dolgot építeni, de nem tiszta minden. Tudja valaki, hogy lehet utolag elektromos tükröt beépíteni? Mert a komplett tükröt internetröl megrendelném, és az irányító gomb se gond, de az ajtóba nem teláltam semmi féle kábelt. Viszont a műszerfalban bent van a vakdugó a kapcsoló helyén és bele van dugba a kábel. Lehet, hogy bent van a műszerfalban a kábel, csak nem húzták be az ajtóba.
Ugyab ez a kérdésem ülésfűtés témában is.
(bocs, ha rosz fórumba írtam. Máshol nem igen láttam ezt a témát)
Szia!
Ha nincs az ajtóban akkor lehet, hogy az ajtóban lévő kábelkötegeket kell kicserélni, az ajtónyílásban van toldva.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1289 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 11:53:00 »

sZIA vISION!
 
Sajnos csak a régi 6000 megy bele..
Fox! Sima DIN méret? átalakítóval sem pakolható bele "konzol faragás" nélkül??
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1290 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 12:01:00 »

Fox! Sima DIN méret? átalakítóval sem pakolható bele "konzol faragás" nélkül??
De. Van 1DIN-re átalakító...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1291 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 12:29:00 »

De. Van 1DIN-re átalakító...
Végre egy jó hír Smiley))) Köszi srácok!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1292 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 12:37:00 »

Sziasztok!
 
Nem tudtok valami kis tuningot Mk2 TD-hez, hogy jobb legyen a gyorsulás valamivel??
 
Köszi, Mylo
Sport légszűrő _betét_, gyári méretű kerekek, üres csomagtartó, félig üres tank, tiszta és jó maf, precíz előtöltés beállítás, turbó nyomás finombeállítás (esetleg másik turbó), jó porlasztók, egr kikötés, katalizátor kiütés(de ezt nem csinált még nálunk senki).
Most hirtelen csak ennyi, de vannak még okosságok az intercooler és a torlónyomásra is.
Bye
Cit
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1293 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 14:19:00 »

Sport légszűrő _betét_, gyári méretű kerekek, üres csomagtartó, félig üres tank, tiszta és jó maf, precíz előtöltés beállítás, turbó nyomás finombeállítás (esetleg másik turbó), jó porlasztók, egr kikötés, katalizátor kiütés(de ezt nem csinált még nálunk senki).
Most hirtelen csak ennyi, de vannak még okosságok az intercooler és a torlónyomásra is.
Bye
Cit
"katalizátor kiütés(de ezt nem csinált még nálunk senki)."
 
De igen...(nem én)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1294 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 16:03:00 »

Kész a szélvédőcsíkom! Smiley A legsötétebb "5" -ös jelzésű 3M fólia került rá, 3000Ft -ért. Smiley
 

 

 

 

 

 

 

 
Viszont itt kicsit hibás lett a ragasztás, vagy a kivágás, ezzel mit célszerű csinálni szerintetek? Próbálram rányomni, de nem ragad.
 

 
De a kis hiba ellenére szerintem nagyon jó, tényleg sokkal jobb így vezetni, hogy nem olyan világos az ég. Viszon a lámpákat teljesen jól látni ezen keresztül is.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1295 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 16:08:00 »

Kész a szélvédőcsíkom! Smiley A legsötétebb "5" -ös jelzésű 3M fólia került rá, 3000Ft -ért. Smiley
 

 

 

 

 

 

 

 
Viszont itt kicsit hibás lett a ragasztás, vagy a kivágás, ezzel mit célszerű csinálni szerintetek? Próbálram rányomni, de nem ragad.
 

 
De a kis hiba ellenére szerintem nagyon jó, tényleg sokkal jobb így vezetni, hogy nem olyan világos az ég. Viszon a lámpákat teljesen jól látni ezen keresztül is.
ugy latom hogy eppen most nem veszed hasznat a sotetito kepessegenek! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1296 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 16:09:00 »

de nagyon jol nez ki!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1297 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 17:32:00 »

ugy latom hogy eppen most nem veszed hasznat a sotetito kepessegenek! Smiley
gravitydave,
 
igen, most éppen nincs itt olyan nagy napsütés. Smiley És viszonylag hideg is van 11,2C!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1298 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 17:34:00 »

de nagyon jol nez ki!
gravitydave,
 
köszönöm, nekem is tetszik! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1299 Dátum: 2005.08.08 hétfő, 17:35:00 »

Kész a szélvédőcsíkom! Smiley A legsötétebb "5" -ös jelzésű 3M fólia került rá, 3000Ft -ért. Smiley
 

 

 

 

 

 

 

 
Viszont itt kicsit hibás lett a ragasztás, vagy a kivágás, ezzel mit célszerű csinálni szerintetek? Próbálram rányomni, de nem ragad.
 

 
De a kis hiba ellenére szerintem nagyon jó, tényleg sokkal jobb így vezetni, hogy nem olyan világos az ég. Viszon a lámpákat teljesen jól látni ezen keresztül is.
Yoooo.. nekem tetszik!!
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.105 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.