Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.14 kedd, 08:48:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nokia kihangosító  (Megtekintve 1879 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ntamas
Vendég
« Dátum: 2013.04.06 szombat, 23:20:26 »

Sziasztok!

Jóárasított, bontott Nokia bluetooth-os kihangosító érdekelne, beszerelhető, autórádióra csatlakoztatható verzió ha valakinél képbe kerül ilyesmi. Hátha bontódik olyan kocsi amiben van vagy már akár van is valakinél elfekvőben ilyen. Nokia ck-100,-200, -300 vagy ck-7w. A fülhallgatós kihangosító egy idő után kényelmetlen, a napellenzőre tehető sz@rt se ér.

Köszi.

üdv.

 
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.04.17 szerda, 19:02:09 »

Szia !

Ment pü. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.04.17 szerda, 19:59:06 »

Sziasztok!

Jóárasított, bontott Nokia bluetooth-os kihangosító érdekelne, beszerelhető, autórádióra csatlakoztatható verzió ha valakinél képbe kerül ilyesmi. Hátha bontódik olyan kocsi amiben van vagy már akár van is valakinél elfekvőben ilyen. Nokia ck-100,-200, -300 vagy ck-7w. A fülhallgatós kihangosító egy idő után kényelmetlen, a napellenzőre tehető sz@rt se ér.

Köszi.

üdv.

 

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=259539
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.04.22 hétfő, 09:40:33 »

5ös Golfból szereltünk ki egyet.
Ha érdekel jelezz vissza.
Ár: megnézed és mondasz rá vmit+1 tábla tejcsoki  nyes
PZs
Sziasztok!

Jóárasított, bontott Nokia bluetooth-os kihangosító érdekelne, beszerelhető, autórádióra csatlakoztatható verzió ha valakinél képbe kerül ilyesmi. Hátha bontódik olyan kocsi amiben van vagy már akár van is valakinél elfekvőben ilyen. Nokia ck-100,-200, -300 vagy ck-7w. A fülhallgatós kihangosító egy idő után kényelmetlen, a napellenzőre tehető sz@rt se ér.

Köszi.

üdv.

 
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
ntamas
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.04.22 hétfő, 20:50:09 »


Köszi, ezt néztem, ill. a ck-300-ast, de se ez se az nem rendelhető amióta vadászom rá. Nem is értem, erre 15e-t írnak, mindenhol máshol (boltban) meg 30e fölött van. Kollégának van ilyen egyébként de nincs vele megelégedve, rendszeresen eltűnik a hang pár másodpercre, és vissza kell kérdeznem. Vettem kétkártyás telefont, így már elég a mezei kihangosító is, nem kell a multipontos.

üdv.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.04.22 hétfő, 22:48:23 »

Köszi, ezt néztem, ill. a ck-300-ast, de se ez se az nem rendelhető amióta vadászom rá. Nem is értem, erre 15e-t írnak, mindenhol máshol (boltban) meg 30e fölött van. Kollégának van ilyen egyébként de nincs vele megelégedve, rendszeresen eltűnik a hang pár másodpercre, és vissza kell kérdeznem. Vettem kétkártyás telefont, így már elég a mezei kihangosító is, nem kell a multipontos.

üdv.

Nekem CK-15W van beépítve és tök jól működik. Big_Qba rendelt egy olyat, amit belinkeltem, de visszavitte, mert nem volt benne iso csati.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.