Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 13:31:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Facelift modellek  (Megtekintve 1590146 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2004.10.29 péntek, 21:55:00 »

Csak egy mellékes info..az 2004 augusztus után gyártott Trend Mondeoban alapból van fedélzeti computer.MA láttam Titanium X-t..gyönyörű!Ki fogok próbálni egyet tuti!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2004.11.02 kedd, 15:22:00 »

Bár az igaz, hogy nem fészliftes a gép. Lehet, hogy nem csak az alumínium kilincseket ócsították?
Ja, az előző 50e km után semmilyen kopást enm mutatott...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2004.11.02 kedd, 22:59:00 »

Nem lehet, hogy azé foszlik, mee dízel?
Nem, amiatt csak ráz és büdös:-)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2004.11.02 kedd, 23:20:00 »

Nem, amiatt csak ráz és büdös:-)
A 220 ráz, és a segged a büdös.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2004.11.02 kedd, 23:48:00 »

Na na!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2004.11.03 szerda, 21:06:00 »

Csak egy mellékes info..az 2004 augusztus után gyártott Trend Mondeoban alapból van fedélzeti computer.MA láttam Titanium X-t..gyönyörű!Ki fogok próbálni egyet tuti!
Szerdán én is !!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2004.11.03 szerda, 23:36:00 »

Szerdán én is !!!
Inkább hívjál fel Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2004.11.03 szerda, 23:36:00 »

Szerdán én is !!!
na és milyen Huh??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2004.11.04 csütörtök, 19:44:00 »

Srácok hol lehet Petsen csavaros vagy biztonsági rendszámtartót?köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2004.11.06 szombat, 22:42:00 »

A 220 ráz, és a segged a büdös.
Nincs is már 220. 230 van. Attól meg, hogy a seggem büdös, még a dízel füstje is büdös marad.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2004.11.07 vasárnap, 09:52:00 »

Nincs is már 220. 230 van. Attól meg, hogy a seggem büdös, még a dízel füstje is büdös marad.
Ahogy mondod, Balu komám. Persze a benzines füstje is büdös
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2004.11.09 kedd, 17:10:00 »

Srácok hol lehet Petsen csavaros vagy biztonsági rendszámtartót?köszi
Nandy,
 
Én kereszthornyos csavvarral direktben a rendszámot csavartam a az első lökhárítőhoz (Mondi3-on így nam áll el a tartó) és a csomagtértetőhöz (nem zörög mikor lezárod) Majd műanyag kupakot (fehéret) nyomtam a csavar fejére. A bal oldali az EU kékbe esett ezért azt beszíneztem alkoholos filccel, de ez a mosóban lejön így tervezem matricázni. A redszámtáblatartót azért fennhagytam, így duplán rögzít.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2004.12.03 péntek, 08:42:00 »

Helló!
 
Júliusban MKII Mondeóról MKIII faceliftre sikerült váltanom. Most a télen észleltem, hogy a ködfényszóró nagyon közelre világít, gyakorlatilag nem ér semmit. Nálatok is így van ez? Hogy lehet rajta állítani?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2004.12.03 péntek, 15:29:00 »

Helló!
 
Júliusban MKII Mondeóról MKIII faceliftre sikerült váltanom. Most a télen észleltem, hogy a ködfényszóró nagyon közelre világít, gyakorlatilag nem ér semmit. Nálatok is így van ez? Hogy lehet rajta állítani?
A ködfényszóró olyan, ahogy mondod. Szinte semmit nem ér.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2004.12.03 péntek, 22:24:00 »

A ködfényszóró olyan, ahogy mondod. Szinte semmit nem ér.
Angel,
 
de azért legalább őt látják jobban szemből. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2004.12.03 péntek, 22:45:00 »

Angel,
 
de azért legalább őt látják jobban szemből. Smiley
Igen, szóval inkább másképpen mondom: a ködlámpa nem olyan, mint a sima a sötétben: felkapcsolod, és már látsz is. A ködlámpa csak egy kicsit belesegít, eleve rövidebb távolságra világít, jobban szórja a fényt. És nem utolsósoban, hogy lássanak. Ami valóban használ, az a xenon: az úgy világít a ködben, hogy ihaj.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2005.01.07 péntek, 20:57:00 »

Igen, szóval inkább másképpen mondom: a ködlámpa nem olyan, mint a sima a sötétben: felkapcsolod, és már látsz is. A ködlámpa csak egy kicsit belesegít, eleve rövidebb távolságra világít, jobban szórja a fényt. És nem utolsósoban, hogy lássanak. Ami valóban használ, az a xenon: az úgy világít a ködben, hogy ihaj.
Aztán, ha már nagyon sűrű, amellé is kell a ködlámpa meg a csigatempó. Csodák nincsenek. De az igaz, hogy jobb ködben, mint a sima halogénpilács.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2005.01.25 kedd, 14:37:00 »

Valaki!
 
Most hogy nézegetem az MkIII-as képeket az Interneten felfigyeltem vmire.
Nem tudom, hogy a facelift-tel egybe esik-e vagy sem, de a középkonzol anyós felőli részének az íve különböző: az egyiknél íves, a másiknál meg a lentebb részen egy tört vonal van.
Ezen mikor változtattak?
 
Doni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2005.02.01 kedd, 16:57:00 »

Sziasztok!
Most tűnt fel, hogy valószínűleg nincs a kocsimban a megrendelt és kifizetett térérzékelős riasztó. Egyrészt nem látom az érzékelőjét. A kereskedő szerint ott van a két visszapillantónál. Valóban van ott valami, de én takarókupaknak nézem. Másrészt le is teszteltem. Letekert ablaknál bezártam a kocsit, vártam pár percet, hogy élesedjen, majd derékig bemásztam, és semmi. Ha belülről kinyitom az ajtót, akkor megszólal.
Szerintetek jól teszteltem? Van rá esélyem, hogy pótolják a hiányt?
 
Péter
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2005.02.01 kedd, 17:24:00 »

Sziasztok!
Most tűnt fel, hogy valószínűleg nincs a kocsimban a megrendelt és kifizetett térérzékelős riasztó. Egyrészt nem látom az érzékelőjét. A kereskedő szerint ott van a két visszapillantónál. Valóban van ott valami, de én takarókupaknak nézem. Másrészt le is teszteltem. Letekert ablaknál bezártam a kocsit, vártam pár percet, hogy élesedjen, majd derékig bemásztam, és semmi. Ha belülről kinyitom az ajtót, akkor megszólal.
Szerintetek jól teszteltem? Van rá esélyem, hogy pótolják a hiányt?
 
Péter
A tükrön két led van, az az automatikusan sötétedő dolgot vezértli. A térérzékelő az A oszlopon van (ha van), és én úgy próbálnám ki, hogy beültetnék valakit, bezárnám, beriasztanám, majd a másik mozogjon, és szól-e a riasztó. Ha akkor sem, irány a kereskedő, és lándzsát neki. Vita nincs, akár utólag is be kell szerelni. Már ha elég határozott vagy. Egyébként a számla mellé kaptál egy lepedőt, azon rajta van, mit szereltek be, és ha azt összeveted a megrendelőlappal, simán kijön a difi. Ez elég bizonyíték. Ha azt a lepedőt nem adták oda, a kereskedőnél kell lennie. Mi van a rádióval? Villog még? (Sony 6 lemez). Nálam, ha világít a lámpa, majd ki/bekapcsolom az első szélvédőfűtést, megvillan egy pillanatra. Meg néha villog a háttérvilágítás. Akkor is villog, ha ABS vagy kipörgésgátló dolgozik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2005.02.01 kedd, 17:44:00 »

A tükrön két led van, az az automatikusan sötétedő dolgot vezértli. A térérzékelő az A oszlopon van (ha van), és én úgy próbálnám ki, hogy beültetnék valakit, bezárnám, beriasztanám, majd a másik mozogjon, és szól-e a riasztó. Ha akkor sem, irány a kereskedő, és lándzsát neki. Vita nincs, akár utólag is be kell szerelni. Már ha elég határozott vagy. Egyébként a számla mellé kaptál egy lepedőt, azon rajta van, mit szereltek be, és ha azt összeveted a megrendelőlappal, simán kijön a difi. Ez elég bizonyíték. Ha azt a lepedőt nem adták oda, a kereskedőnél kell lennie. Mi van a rádióval? Villog még? (Sony 6 lemez). Nálam, ha világít a lámpa, majd ki/bekapcsolom az első szélvédőfűtést, megvillan egy pillanatra. Meg néha villog a háttérvilágítás. Akkor is villog, ha ABS vagy kipörgésgátló dolgozik.
Angel!
A kereskedő szerint az A oszlopon van, a két szélső tükör belső oldalán. (Egyébként a középső tükör is érdekes, magától sötétedik, de nincs rajta a kézikönyv szerinti kapcsoló, csak a két led.) A beülést is kipróbáltam, így is negatív, de úgy csak egyet zártam a távirányítón, nem mertem magamra reteszelni, nehogy bennragadjak (pld. a távirányító lemerül). Nem vagyok benne biztos, hogy a térérzékelő reteszelés nélkül is élesedik-e.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2005.02.01 kedd, 17:45:00 »

A tükrön két led van, az az automatikusan sötétedő dolgot vezértli. A térérzékelő az A oszlopon van (ha van), és én úgy próbálnám ki, hogy beültetnék valakit, bezárnám, beriasztanám, majd a másik mozogjon, és szól-e a riasztó. Ha akkor sem, irány a kereskedő, és lándzsát neki. Vita nincs, akár utólag is be kell szerelni. Már ha elég határozott vagy. Egyébként a számla mellé kaptál egy lepedőt, azon rajta van, mit szereltek be, és ha azt összeveted a megrendelőlappal, simán kijön a difi. Ez elég bizonyíték. Ha azt a lepedőt nem adták oda, a kereskedőnél kell lennie. Mi van a rádióval? Villog még? (Sony 6 lemez). Nálam, ha világít a lámpa, majd ki/bekapcsolom az első szélvédőfűtést, megvillan egy pillanatra. Meg néha villog a háttérvilágítás. Akkor is villog, ha ABS vagy kipörgésgátló dolgozik.
Angel!
Ja, nálam a CD nem pislogott, más volt a baj. Nem vette észre, hogy be van tárazva.
 
Péter
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2005.02.01 kedd, 18:19:00 »

Angel!
A kereskedő szerint az A oszlopon van, a két szélső tükör belső oldalán. (Egyébként a középső tükör is érdekes, magától sötétedik, de nincs rajta a kézikönyv szerinti kapcsoló, csak a két led.) A beülést is kipróbáltam, így is negatív, de úgy csak egyet zártam a távirányítón, nem mertem magamra reteszelni, nehogy bennragadjak (pld. a távirányító lemerül). Nem vagyok benne biztos, hogy a térérzékelő reteszelés nélkül is élesedik-e.
Péter,
 
a tükrön nálunk sincs kapcsoló, mint a kézikönyvbe, csak az érzékelők.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2005.02.01 kedd, 19:40:00 »

Péter,
 
a tükrön nálunk sincs kapcsoló, mint a kézikönyvbe, csak az érzékelők.
Ha már itt tartunk, a Xenon automata kapcsolójánál is beújítottak: a kapcsolón nincs "Auto" állás, a "0" pedig függőleges pozícióban van. A "0" állás viselkedik automataként. Előnye: sötétben tuti bekapcsol, nem lehet elfelejteni. Hátránya: járó motorral sötétben nem lehet kikapcsolni a pilácsot, legfeljebb parkolófényre tekerni.
 
Péter
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2005.02.01 kedd, 20:18:00 »

Ha már itt tartunk, a Xenon automata kapcsolójánál is beújítottak: a kapcsolón nincs "Auto" állás, a "0" pedig függőleges pozícióban van. A "0" állás viselkedik automataként. Előnye: sötétben tuti bekapcsol, nem lehet elfelejteni. Hátránya: járó motorral sötétben nem lehet kikapcsolni a pilácsot, legfeljebb parkolófényre tekerni.
 
Péter
Az enyémben van 0 és auto is, pedig faceliftes. És xenon.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2005.02.01 kedd, 21:06:00 »

Az enyémben van 0 és auto is, pedig faceliftes. És xenon.
Angel!
Mikor vetted? Én 2004. december 23.-án.
 
Péter
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2005.02.01 kedd, 21:23:00 »

Angel!
A kereskedő szerint az A oszlopon van, a két szélső tükör belső oldalán. (Egyébként a középső tükör is érdekes, magától sötétedik, de nincs rajta a kézikönyv szerinti kapcsoló, csak a két led.) A beülést is kipróbáltam, így is negatív, de úgy csak egyet zártam a távirányítón, nem mertem magamra reteszelni, nehogy bennragadjak (pld. a távirányító lemerül). Nem vagyok benne biztos, hogy a térérzékelő reteszelés nélkül is élesedik-e.
Nekem nem MKIII van, bocsi, hogy beleszólok. Viszont van utólag beépített belső mozgásérzékelőm. Az A oszlopon. Jól látható.
Ha neked -a kereskedő szerint- tényleg van, akkor az érzékenység beállításával lehet gond, vagyis túl érzéketlenre lett fókuszálva.
Az enyémben többször is kellett próbálkozni:
1) ugyanúgy nem szólalt meg a riasztó, mint a tiédben, miközben hülyemód ugrándoztam a verdában
2) a belső légáramlásra is beriasztott! és 1db légyre is reagált! No az durva volt!...
Most kb középérték köré van kalibrálva, asszem. Vagyis letekert ablaknál pantomim-lassúsággal be lehet hajolni az utastérbe és nem riaszt. Csak gondolom feltűnő lehet egy 10cm/perc sebességű testmozgású embör működése félig belógva a gépbe...
Naplózva

MKI 2.0i
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2005.02.01 kedd, 22:02:00 »

Angel!
Mikor vetted? Én 2004. december 23.-án.
 
Péter
2003. november 23.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2005.02.01 kedd, 22:55:00 »

2003. november 23.
Akkor nem döntötted meg az elméletemet, miszerint újítottak a kapcsolón.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2005.02.02 szerda, 00:37:00 »

Akkor nem döntötted meg az elméletemet, miszerint újítottak a kapcsolón.
Az lehet, bár én inkább a Görög Zitát szeretném megdönteni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2005.02.02 szerda, 01:05:00 »

Az lehet, bár én inkább a Görög Zitát szeretném megdönteni.
megint megvan a téma
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2005.02.02 szerda, 03:14:00 »

megint megvan a téma
Hagyd apa nekem már az lenne a furcsa ha hetente valahol nem irná le. Smiley))))))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2005.02.02 szerda, 08:13:00 »

Az lehet, bár én inkább a Görög Zitát szeretném megdönteni.
Állitólag már megtalálta élete értelmét!De a pletykák szerint az illetőnek nem sötétkék TDCi-je van.Akkor most lemaradtál?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2005.02.02 szerda, 08:27:00 »

Az lehet, bár én inkább a Görög Zitát szeretném megdönteni.
Angel!
 
Addig is ajánlom a következö linket: (bár szerintem ismered)
 
www.arzen25.freeweb.hu/egyebek  
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2005.02.02 szerda, 09:29:00 »

Állitólag már megtalálta élete értelmét!De a pletykák szerint az illetőnek nem sötétkék TDCi-je van.Akkor most lemaradtál?
Nagyon úgy néz ki.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2005.02.05 szombat, 23:52:00 »

Petya!
Asszem te írtad le valahol, hogyan kell kalibrálni a fogyimérőt. Leírnád még egyszer? Vagy valaki más?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2005.02.06 vasárnap, 14:40:00 »

Angel!
A kereskedő szerint az A oszlopon van, a két szélső tükör belső oldalán. (Egyébként a középső tükör is érdekes, magától sötétedik, de nincs rajta a kézikönyv szerinti kapcsoló, csak a két led.) A beülést is kipróbáltam, így is negatív, de úgy csak egyet zártam a távirányítón, nem mertem magamra reteszelni, nehogy bennragadjak (pld. a távirányító lemerül). Nem vagyok benne biztos, hogy a térérzékelő reteszelés nélkül is élesedik-e.
Urak, nem az oszlopon van, hanem az olvasólámpa blokkban lakik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2005.02.06 vasárnap, 19:46:00 »

Urak, nem az oszlopon van, hanem az olvasólámpa blokkban lakik.
Elvittem a kereskedőhöz, ő is az olvasólámpánál kereste, de nem találta. Megrendelik a szükséges alkatrészeket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2005.02.06 vasárnap, 22:43:00 »

Petya!
Asszem te írtad le valahol, hogyan kell kalibrálni a fogyimérőt. Leírnád még egyszer? Vagy valaki más?
Nem én írtam, hanem Joe (azt hiszem) és nem a Mondeora, hanem a Focusra (olyan gombokról beszélt, ami nekünk nincs is), sajnos. Nekem is kellen kalibrálni rajta: kb. 10%-al mutat kevesebbet a valósnál (erősen vegyes használatban).
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2005.02.06 vasárnap, 22:49:00 »

Nem én írtam, hanem Joe (azt hiszem) és nem a Mondeora, hanem a Focusra (olyan gombokról beszélt, ami nekünk nincs is), sajnos. Nekem is kellen kalibrálni rajta: kb. 10%-al mutat kevesebbet a valósnál (erősen vegyes használatban).
Most megmértem: az enyém 5%-al mutat kevesebbet. Nekem belefér.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 01:24:00 »

csak = csal
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 01:24:00 »

Most megmértem: az enyém 5%-al mutat kevesebbet. Nekem belefér.
Az enyém van, hogy pontos, de ha nem, akkor is csak 1-2 tized litert téved. Egy kivétel van: ha sokat megyek városban, majd keveset városon kívül, olyankor csak kb. fél litert. Csak "kicsit" többet mutat, mint a tiéd
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 10:06:00 »

Nem én írtam, hanem Joe (azt hiszem) és nem a Mondeora, hanem a Focusra (olyan gombokról beszélt, ami nekünk nincs is), sajnos. Nekem is kellen kalibrálni rajta: kb. 10%-al mutat kevesebbet a valósnál (erősen vegyes használatban).
Én vótam. De nem próbáltátok ki úgy, hogy átvezetitek a történetet a ti gomjaitokra? Mert ugyan azokat tudja az is, csak lehet hogy ott konkrét gombok vannak, és nem hosszannyomható megoldással, vagy fordítva!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 13:18:00 »

Az enyém van, hogy pontos, de ha nem, akkor is csak 1-2 tized litert téved. Egy kivétel van: ha sokat megyek városban, majd keveset városon kívül, olyankor csak kb. fél litert. Csak "kicsit" többet mutat, mint a tiéd
Biztosan te jobban "taposod".
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 13:25:00 »

Biztosan te jobban "taposod".
Lehet, de ha nem, akkor is többet eszik egy "kicsivel".
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2005.02.20 vasárnap, 21:00:00 »

Nyár óta halogatom a képeket, fater "új" gépe:
 

 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2005.02.20 vasárnap, 21:05:00 »

Nyár óta halogatom a képeket, fater "új" gépe:
 

 

Scratch!
Nagyon babaaaa! Ezzel jössz a talira?
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2005.02.20 vasárnap, 21:08:00 »

Scratch!
Nagyon babaaaa! Ezzel jössz a talira?
Józsibarát,
 
ha minden jól alakul, akkor kb. 3év múlva igen. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2005.03.08 kedd, 22:51:00 »

Nektek milyen a pótkerék a facelift -be? Fater ma defektet kapott, és megdöbbenve tapasztalta, hogy az a kisebb kerék van benne, amivel Max. 80 -al lehet menni. Olyan vékony, meg kicsi. Tudjátok az a béna kerék, nem olyan mint a többi. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2005.03.08 kedd, 23:49:00 »

A faceliftes 2000 köbcentisbe 5 vagy hat sebességes váltó van? úgy tudom az 1.8 asba 6 fokozatú va
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.