Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 00:53:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Balesetek Mondeóval  (Megtekintve 587197 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #400 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:17:37 »

Amit te nem látsz, az nem az úttesten van. Tehát ha szabályosan közlekedsz, nincs vele kontaktod. Kanyarban van, közvetlenül egy járda után és ne ismételjük a lehúzódásos KRESZ részt, mert ide nem illik.
Arra a korábbi kérdésre, miszerint feltettem, hogy előtte a járdára is rá kellett hajtson.... arra érdekes nem reagál senki. Pedig az is tilos! Tehát?

Nem gondolom, hogy szándékos károkozási szándékkal rakta oda. Ezt ne állítsd.

de igen állítom. ami a képen látszik az egyértelműen egy rosszindulatú és károkozási szándékkal készült dolog. Nem csak autóra, de mindenkire veszélyes.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #401 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:19:45 »

A hiba és döntés a kár bekövetkezése szempontjából indifferens. Nem váratlan és elkerülhetetlen, ennyi a tartalma.

A képen az utcát elnézve igenis váratlan egy 10 centire a földből kiálló kődarab, tekintve, hogy minden ami körülötte van az az út síkjában van. amennyire szűk az egész utca a képen gondolom nem is véletlenül csinálták ilyenre!
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #402 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:20:28 »

ok, akkor nem macisajt, hanem egy 30as tábla. eltakarta a fa/bokor/nemzeti dohánybolt és te szépen szabályosan belefutottál a bokor mögött szabályosan trafizó nemzeti kasszafeltöltő közegekbe. No ilyenkor kinek szidod a jó édes anyukáját?

Ez eléggé elkanyarodik a tárgytól.
Egyébként én megvizsgálnám, hogy ....SZABÁLYOSAN.... kaptam-e vagy szerezhettem-e tájékoztatást/információt arról, hogy ott azon a szakaszon mennyi a megengedett sebesség.
Ha bizonyíthatóan nem, akkor kifogás, fellebbezés.... azonnal fénykép készítés jegyzőkönyv...stb.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #403 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:21:00 »

Kicsit off, de coboy emlékszel hogy neked is volt két baleseted is pár napja a balatonon, számszerint 2szer is?
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #404 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:21:24 »

Ez eléggé elkanyarodik a tárgytól.
Egyébként én megvizsgálnám, hogy ....SZABÁLYOSAN.... kaptam-e vagy szerezhettem-e tájékoztatást/információt arról, hogy ott azon a szakaszon mennyi a megengedett sebesség.
Ha bizonyíthatóan nem, akkor kifogás, fellebbezés.... azonnal fénykép készítés jegyzőkönyv...stb.

ellentmondasz magadnak.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #405 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:21:50 »

de igen állítom. ami a képen látszik az egyértelműen egy rosszindulatú és károkozási szándékkal készült dolog. Nem csak autóra, de mindenkire veszélyes.

Ezt sosem fogod tudni bizonyítani, ezért kár ilyet állítani, mert szerintem nem szándékosan erre készült.
Mindenkire hogyan veszélyes?  nyes
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #406 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:22:23 »

ellentmondasz magadnak.

Aztán miben is?  fejvakaras
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #407 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:23:07 »

Egyébként ez így nem ér...... aránytalan ez így, én egyedül vagyok.... a többiek ellen!  nyes
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #408 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:24:39 »

Aztán miben is?  fejvakaras
 
Csak ahhoz, hogy takarózzak a fa által eltakarással -ledobva magamról a felelősséget- azt elég esélytelenül indulva kéne bebizonyítanom.


Szóval a macisajt nem számít, de a 30as tábla már igen?
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #409 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:25:26 »

Egyébként ez így nem ér...... aránytalan ez így, én egyedül vagyok.... a többiek ellen!  nyes

Gondolkodj el ezen, ha a sztrádán mindenki szembe jön, lehet hogy nem ők mennek rossz irányba...  wave
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #410 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:26:53 »

Ezt sosem fogod tudni bizonyítani, ezért kár ilyet állítani, mert szerintem nem szándékosan erre készült.
Mindenkire hogyan veszélyes?  nyes
Előttetek is van kő?  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #411 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:27:31 »


Szóval a macisajt nem számít, de a 30as tábla már igen?

Ki beszélt arról, hogy mi számít és mi nem?
A macisnál is azt írtam, hogy bizonyíthatóan láthattam-e vagy nem.... ez a döntő. Meg említettem a KRESZ kereszteződés megközelítéséről szóló részét....

Hol van itt ellentmondás?  fejvakaras



Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #412 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:27:39 »

ellentmondasz magadnak.
há télleg... eljen
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #413 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:28:11 »

Gondolkodj el ezen, ha a sztrádán mindenki szembe jön, lehet hogy nem ők mennek rossz irányba...  wave

Ez egy megint más tészta...... vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #414 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:28:23 »

Kicsit off, de coboy emlékszel hogy neked is volt két baleseted is pár napja a balatonon, számszerint 2szer is?
Engem ez is érdekel! Bővebb info?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #415 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:29:01 »

Előttetek is van kő?  eplus2

Nincs, de én amúgy is az úttesten kanyarodom. vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #416 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:29:23 »

há télleg... eljen

 Huh?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #417 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:29:33 »

Ezt sosem fogod tudni bizonyítani, ezért kár ilyet állítani, mert szerintem nem szándékosan erre készült.
Mindenkire hogyan veszélyes?  nyes

kisgyerek elesik a bicajjal, pont oda esik, koponyatörés, rokkantság, szerencsés esetben belehal. télen jeges úton gyalogos pont oda esik miután elcsúszik  körülnézés közben.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #418 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:31:21 »

kisgyerek elesik a bicajjal, pont oda esik, koponyatörés, rokkantság, szerencsés esetben belehal. télen jeges úton gyalogos pont oda esik miután elcsúszik  körülnézés közben.
Tanuljon meg biciklizni, gyalogos meg nézze, meg azt is hogy hova lehet esni!  nyes
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #419 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:33:33 »

kisgyerek elesik a bicajjal, pont oda esik, koponyatörés, rokkantság, szerencsés esetben belehal. télen jeges úton gyalogos pont oda esik miután elcsúszik  körülnézés közben.

Jaaajjj mááár.....ez, már ne is haragudj nevetséges példa. Még a legelején is írtam erre, hogy ez, amikkel itt példálozol bárhol és bármivel előfordulhat. El lehet esni járdaszegélyben, villanyoszlopban..... ugyanezek a sérülések. Akkor a járda miatt töri be a fejét.....
Felesleges és "hülye" az ilyen példa.  wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #420 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:35:01 »

Ki beszélt arról, hogy mi számít és mi nem?
A macisnál is azt írtam, hogy bizonyíthatóan láthattam-e vagy nem.... ez a döntő. Meg említettem a KRESZ kereszteződés megközelítéséről szóló részét....

Hol van itt ellentmondás?  fejvakaras


28. § Elsõbbség az útkeresztezõdésben

(1) Az útkeresztezõdésben - ha a (2) bekezdés rendelkezéseibõl más nem következik - a jármûvel elsõbbséget kell adni

a) a jobbról érkezõ minden jármû és

b) a balról érkezõ villamos

részére.

(3) Útkeresztezõdést jármûvel csak olyan sebességgel szabad megközelíteni, hogy a vezetõ eleget tehessen elsõbbségadási kötelezettségének és e tekintetben másokat a jármû sebességével ne tévesszen meg

szóval egy vélhetően egyenrangú útkereszteződésben a jobbról érkezőnek, tehát ha nem láttad a táblát anyázhatsz a balról jövőnek....
Naplózva
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #421 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:35:39 »

Engem ez is érdekel! Bővebb info?

Gondolom coboy kolléga annyira nem büszke rá, de egymás után kétszer is le sikerült fullasztania machine silver színű verdáját a sík talajon. Még jó, hogy épp a közelben voltam, és be tudtam húzni a 650 ezer lóerős traktorommal, miután elmondtam neki, hogy és mikor kell pontosan indítózni. Vontatószem hiányában a kocsi alatt húztam el a kábelt, valahogy így Smiley  

Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #422 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:36:55 »

Jaaajjj mááár.....ez, már ne is haragudj nevetséges példa. Még a legelején is írtam erre, hogy ez, amikkel itt példálozol bárhol és bármivel előfordulhat. El lehet esni járdaszegélyben, villanyoszlopban..... ugyanezek a sérülések. Akkor a járda miatt töri be a fejét.....
Felesleges és "hülye" az ilyen példa.  wave

ha majd elcsúszol a jégen, és nem a puha hóba huppansz, hanem egy ilyen kő lezúzza a veséd, akkor is jusson ez eszedbe....
Nem véletlenül olyanok a út berendezései amilyenek.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #423 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:37:37 »

Megint átsiklottatok, pedig másodszor említem.
A kövek előtt, ott a járdán is át kellett hajtania. Ez szabályos ezek szerint, ugye?
Ha már példák.
Ott áll egy gyalogos át át akar menni az úttesten. Autós félrerántja a kormányt a macska miatt és felmegy a járdára, elüti a gyalogost majd a füves részen rámegy a kövekre.
Gondolom itt is a kihelyezett kövekről fog szólni a történet......
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #424 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:38:23 »

Gondolom coboy kolléga annyira nem büszke rá, de egymás után kétszer is le sikerült fullasztania machine silver színű verdáját a sík talajon. Még jó, hogy épp a közelben voltam, és be tudtam húzni a 650 ezer lóerős traktorommal, miután elmondtam neki, hogy és mikor kell pontosan indítózni. Vontatószem hiányában a kocsi alatt húztam el a kábelt, valahogy így Smiley  
Nagyon jó!  nyes
De hát ha nem tudta vezetni, akkor miért nem ült át a kócvágenjébe?  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #425 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:40:22 »

Megint átsiklottatok, pedig másodszor említem.
A kövek előtt, ott a járdán is át kellett hajtania. Ez szabályos ezek szerint, ugye?
Ha már példák.
Ott áll egy gyalogos át át akar menni az úttesten. Autós félrerántja a kormányt a macska miatt és felmegy a járdára, elüti a gyalogost majd a füves részen rámegy a kövekre.
Gondolom itt is a kihelyezett kövekről fog szólni a történet......

nem, azt nem hinném. De kérdem én, rángatod a kormányt, ha ott a gyalogos? Nem. De ha egy ártatlan útpadkára hajtással elkerülsz egy balesetet, akkor igen. persze, ha 10 centi magas volna a padka ott, és az egész járda 10 centi magas, akkor nyilván nem kapkodod a kormányt egy macska miatt.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #426 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:40:28 »

Megint átsiklottatok, pedig másodszor említem.
A kövek előtt, ott a járdán is át kellett hajtania. Ez szabályos ezek szerint, ugye?
Ha már példák.
Ott áll egy gyalogos át át akar menni az úttesten. Autós félrerántja a kormányt a macska miatt és felmegy a járdára, elüti a gyalogost majd a füves részen rámegy a kövekre.
Gondolom itt is a kihelyezett kövekről fog szólni a történet......
Mikor szalad a macska, akkor elrántaná, de látja, hogy ott a gyalogos, így nem rántja el, így a köveket továbbra sem veszi észre, és most a macskát sajnálnánk!  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #427 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:40:32 »

28. § Elsõbbség az útkeresztezõdésben

(1) Az útkeresztezõdésben - ha a (2) bekezdés rendelkezéseibõl más nem következik - a jármûvel elsõbbséget kell adni

a) a jobbról érkezõ minden jármû és

b) a balról érkezõ villamos

részére.

(3) Útkeresztezõdést jármûvel csak olyan sebességgel szabad megközelíteni, hogy a vezetõ eleget tehessen elsõbbségadási kötelezettségének és e tekintetben másokat a jármû sebességével ne tévesszen meg

szóval egy vélhetően egyenrangú útkereszteződésben a jobbról érkezőnek, tehát ha nem láttad a táblát anyázhatsz a balról jövőnek....

Kár ezeket bemásolni.

Két fontos dolog van ilyen esetben.
- Nem láttad a táblát. (ezt írtad te)
- Nem látHATTAD a táblát.

Nagyon nagy különbség van a két dolog között.

Sokan átmennek a piroson, ma is 3-an is átmentek mellettem. Ők sem "látták" a piros lámpát, de láthatták volna!
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #428 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:42:15 »

Sokan átmennek a piroson, ma is 3-an is átmentek mellettem. Ők sem "látták" a piros lámpát, de láthatták volna!
Nem láthatták, hanem látták, csak xartak rá!  levele
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #429 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:43:18 »

Kár ezeket bemásolni.

Két fontos dolog van ilyen esetben.
- Nem láttad a táblát. (ezt írtad te)
- Nem látHATTAD a táblát.

Nagyon nagy különbség van a két dolog között.

Sokan átmennek a piroson, ma is 3-an is átmentek mellettem. Ők sem "látták" a piros lámpát, de láthatták volna!


Ha jól emlékszem onnan indultunk, hogy benőtte egy fa az elsőbbségadás táblát. Ha széthajtogatjuk a lombokat, láthatjuk, de akkor meg álljunk meg minden fánál?

amúgy nem kár bemásolni, legalább látod, hogy foglalkozom a közlekedési ismereteid felelevenítésével.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #430 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:43:34 »

ha majd elcsúszol a jégen, és nem a puha hóba huppansz, hanem egy ilyen kő lezúzza a veséd, akkor is jusson ez eszedbe....
Nem véletlenül olyanok a út berendezései amilyenek.

Nem hinném, hogy azt kezdeném el keresni, hogy minek nekiestem az szabályos-e ott. Én estem el...... én tehetek róla.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #431 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:45:08 »

Nem hinném, hogy azt kezdeném el keresni, hogy minek nekiestem az szabályos-e ott. Én estem el...... én tehetek róla.

ha ennek esel neki, és mondjuk pont letépi a füled, kiviszi a fogsorod, hidd el, hogy nem rángatod a vállad majd.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #432 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:45:46 »

Nem láthatták, hanem látták, csak xartak rá!  levele

Nem egészen. Itt Szentendrén az egyik esetben az ember mindennel el volt foglalva a kocsiban, csak a maga elé nézéssel nem. Ő egyszerűen nem látta, de nem is figyelte a közlekedési lámpákat, táblákat, jeleket...... sok a zombi.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #433 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:47:12 »

Nem egészen. Itt Szentendrén az egyik esetben az ember mindennel el volt foglalva a kocsiban, csak a maga elé nézéssel nem. Ő egyszerűen nem látta, de nem is figyelte a közlekedési lámpákat, táblákat, jeleket...... sok a zombi.


Ne tereljétek a témát, maradjunk a köveknél  wave
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #434 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:47:15 »

nem, azt nem hinném. De kérdem én, rángatod a kormányt, ha ott a gyalogos? Nem. De ha egy ártatlan útpadkára hajtással elkerülsz egy balesetet, akkor igen. persze, ha 10 centi magas volna a padka ott, és az egész járda 10 centi magas, akkor nyilván nem kapkodod a kormányt egy macska miatt.


Az adott helyen 1 azaz egy lépésen belül ott a gyalogos a kerítés mögül. Tehát nem ott áll percek óta, hanem hirtelen odalép a járdán, mint a macska.....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #435 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:48:28 »

Az adott helyen 1 azaz egy lépésen belül ott a gyalogos a kerítés mögül. Tehát nem ott áll percek óta, hanem hirtelen odalép a járdán, mint a macska.....

Szóval ismered a környéket, biztos nem te ástad oda a köveket?  Shocked
Naplózva
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #436 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:48:56 »

Nagyon jó!  nyes
De hát ha nem tudta vezetni, akkor miért nem ült át a kócvágenjébe?  hehe

nem volt kéznél, traktorból meg nincs jogsija   vigyor3
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #437 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:51:34 »


Ha jól emlékszem onnan indultunk, hogy benőtte egy fa az elsőbbségadás táblát. Ha széthajtogatjuk a lombokat, láthatjuk, de akkor meg álljunk meg minden fánál?

amúgy nem kár bemásolni, legalább látod, hogy foglalkozom a közlekedési ismereteid felelevenítésével.


Neked nem kell feleleveníteni őket.  Cool

Komolyan mondom/kérdezem.... nem érted amit írok vagy rosszul fogalmazok?
Két eset van.
- Nem láttam.
- Nem láthattam.

Ha bizonyíthatóan nem láthattam, akkor panasszal élek az intézkedéssel szemben. (kicsi eséllyel)
A táblának van oszlopa is.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #438 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:52:56 »

Szóval ismered a környéket, biztos nem te ástad oda a köveket?  Shocked

Nem ismerem, de itt egy kép róla, ami felkerült a street view-al.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #439 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:53:49 »

Szóval ismered a környéket, biztos nem te ástad oda a köveket?  Shocked

Várj egy kicsit...... mindjárt nevetek.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #440 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:54:11 »

Neked nem kell feleleveníteni őket.  Cool

Komolyan mondom/kérdezem.... nem érted amit írok vagy rosszul fogalmazok?
Két eset van.
- Nem láttam.
- Nem láthattam.

Ha bizonyíthatóan nem láthattam, akkor panasszal élek az intézkedéssel szemben. (kicsi eséllyel)
A táblának van oszlopa is.  vigyor3

Kicsit kusza kezd lenni az egész, nem volna egyszerűbb, ha egyszerűen kijelentenénk, hogy belementél egy olyan vitába, amiben Te is tudod, hogy nem lesz igazad, és szembe mész a sztrádán, de nem szeretnéd beismerni ezt, ezért inkább vitázunk tovább?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #441 Dátum: 2013.08.17 szombat, 21:58:38 »

Kicsit kusza kezd lenni az egész, nem volna egyszerűbb, ha egyszerűen kijelentenénk, hogy belementél egy olyan vitába, amiben Te is tudod, hogy nem lesz igazad, és szembe mész a sztrádán, de nem szeretnéd beismerni ezt, ezért inkább vitázunk tovább?

Rám akarjátok erőltetni az álláspontotokat.  vigyor3

1. Nem vitatkozom.
2. Nem akarok IGAZAT keresni, szerezni.
3. Nem megyek szembe a sztrádán...hülye példa
4. Én objektíven nézem az esetek -másokkal szemben- .
5. Nem mindig az tuti és IGAZ és helyes, amit többen mondanak. Bár ez itt ezen a fórumon sajnos így látszik...más topikokban is  Embarrassed
 wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #442 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:00:33 »

Kicsit kusza kezd lenni az egész, nem volna egyszerűbb, ha egyszerűen kijelentenénk, hogy belementél egy olyan vitába, amiben Te is tudod, hogy nem lesz igazad, és szembe mész a sztrádán, de nem szeretnéd beismerni ezt, ezért inkább vitázunk tovább?

Ezt a fás, 30-as táblás dolgot ti kezdtétek........ jelezem is, hogy elkanyarodtunk.

Erről van itt szó:
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #443 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:02:15 »

Egyébként lehet, hogy macska sem volt..... csak kitaláció, hogy önmagának megmagyarázza az autós miért csapta le a kanyart..... fejvakaras
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #444 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:02:42 »

Rám akarjátok erőltetni az álláspontotokat.  vigyor3

1. Nem vitatkozom.

De igen

2. Nem akarok IGAZAT keresni, szerezni.

No azt látom, esélytelen észérvekkel meggyőzni Téged

3. Nem megyek szembe a sztrádán...hülye példa

Nem hülye példa, pont erre az esetre igenis jó példa
[/quote]
4. Én objektíven nézem az esetek -másokkal szemben- .

Szerintem nem vagy eléggé objektív

5. Nem mindig az tuti és IGAZ és helyes, amit többen mondanak. Bár ez itt ezen a fórumon sajnos így látszik...más topikokban is  Embarrassed
 wave

No jó, ebben mondjuk teljesen egyet értünk
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #445 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:05:08 »

De igen

No azt látom, esélytelen észérvekkel meggyőzni Téged

Nem hülye példa, pont erre az esetre igenis jó példa

4. Én objektíven nézem az esetek -másokkal szemben- .


No jó, ebben mondjuk teljesen egyet értünk

Ami nem az adott képhez és szituációhoz kapcsolódik, az mind teljesen felesleges karakter halmaz.
Észérvek? A hülye példák, amik nem kapcsolódnak ide?  nyes
 wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #446 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:05:29 »

...hülye példa
Nem akarok újabb vitát gerjeszteni, de kérlek mellőzd a hülye szó használatát. Ma már másodjára hülyézel le valakit, vagy valaki hozzászólását. A legutóbbi vitánkban is megemlítettem neked, de akkor nem hitted el, és konkrét példát kértél. Hát az egyik akit lehülyéztél az pont én voltam és pár nappal azelőtt egy másik klubtársat is. Nem szeretnék vitatkozni, én csak kértem (a múltkor hiába, de talán majd most lesz eredménye). Kiszálltam integet2
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #447 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:05:43 »

Egyébként lehet, hogy macska sem volt..... csak kitaláció, hogy önmagának megmagyarázza az autós miért csapta le a kanyart..... fejvakaras

lehetséges, de ez attól ez még egy elég szűk kereszteződés, a kövek veszélyesen vannak elhelyezve.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #448 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:06:38 »

Ami nem az adott képhez és szituációhoz kapcsolódik, az mind teljesen felesleges karakter halmaz.
Észérvek? A hülye példák, amik nem kapcsolódnak ide?  nyes
 wave

Figyu, most komolyan, gyakorlatilag legalább 4. alkalommal hülyézel le, nem kapsz ám sört ha találkozunk  wave
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #449 Dátum: 2013.08.17 szombat, 22:08:51 »

Nem akarok újabb vitát gerjeszteni, de kérlek mellőzd a hülye szó használatát. Ma már másodjára hülyézel le valakit, vagy valaki hozzászólását. A legutóbbi vitánkban is megemlítettem neked, de akkor nem hitted el, és konkrét példát kértél. Hát az egyik akit lehülyéztél az pont én voltam és pár nappal azelőtt egy másik klubtársat is. Nem szeretnék vitatkozni, én csak kértem (a múltkor hiába, de talán majd most lesz eredménye). Kiszálltam integet2

Amit én írtam korábban, arra én is megkaptam. Na és?
Én nem vagyok olyan hiper érzékeny, mint te.......
Ja, csak szólok, hogy nem hülyéztem le senkit és egy témához nem kapcsolódó dologra, amit egy túlzó példa időnként igenis illik a hülye példa megnevezés.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.