Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 18:21:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bicskakulcs  (Megtekintve 72454 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #100 Dátum: 2010.09.08 szerda, 06:58:10 »

Uram,

Mégegyszer köszönet a kulcsért és külön a házhozszállításért, programozásért. Az a "három kulcs 4-6 másodperc alatt", ráadásul elsőre, szép volt.  nyes Nagyon szép darab.  worship
eljen  worship wave
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
petvi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


E-mail
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2010.09.10 péntek, 20:02:05 »

Sziasztok,
én elég sokat rendelek Hongkongból. Egyik csajosnál van kint bicskakulcs. 65dolláréer tud. Én új vagyok még nem ismerem a részleteket. Ő azt írta nekem 4D(40) chip van benne és 433MHZ. Én rendelek egyet mert nekem csak egy van. Ha beválik jelzem. Ki tudja nekem majd esetleg felprogramozni Debrecenbe?

Üdv:
Petvi
Naplózva
petvi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


E-mail
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2010.09.10 péntek, 20:16:39 »

Amúgy így néz ki:


Uploaded with ImageShack.us

és nem 4D(40) hanem 4D(60)
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2010.09.10 péntek, 22:01:27 »

Sziasztok,
én elég sokat rendelek Hongkongból. Egyik csajosnál van kint bicskakulcs. 65dolláréer tud. Én új vagyok még nem ismerem a részleteket. Ő azt írta nekem 4D(40) chip van benne és 433MHZ. Én rendelek egyet mert nekem csak egy van. Ha beválik jelzem. Ki tudja nekem majd esetleg felprogramozni Debrecenbe?

Üdv:
Petvi
kiváncsi vagyok, mert így kompletten még nem láttam.
a 65usd elég sok, tekintve hogy utángyártott egységről van szó. Arra bizton számíthatsz, hogy elvámolják és 25%áfát biztos kap (ezt biztos tudod, ha sokat rendelsz hong-kongból), amivel 80usd körülre kerül az ára.
 A 4D60 stimmel.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
petvi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


E-mail
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2010.09.10 péntek, 23:15:09 »

kiváncsi vagyok, mert így kompletten még nem láttam.
a 65usd elég sok, tekintve hogy utángyártott egységről van szó. Arra bizton számíthatsz, hogy elvámolják és 25%áfát biztos kap (ezt biztos tudod, ha sokat rendelsz hong-kongból), amivel 80usd körülre kerül az ára.
 A 4D60 stimmel.

igazából ebből 25 a postaköltség. Ami több darabnál jóval kevesebb. Az áfát meg ki lehet kerülni. Kis tételnél...
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2010.10.24 vasárnap, 10:38:32 »

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy bicskakulcsba szeretnék szárat csináltatni. Két nyers száram van az egyiket már egy másoló elq*rta. Ő volt a balf*sz, de ez mindegy. Közel-távol nem bízom a másolókban ezek után. Tud valaki egy profi másolót aki akár postai biznisszel is megoldaná a dolgot? Esetleg a 4-es (nem a metró) vonalán jó másolót? nov. 8.-án megyek fel a nagyfaluba.
Naplózva
Novy
Vendég
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2010.10.24 vasárnap, 19:54:49 »

Hol lehet szerezni nyers kulcsszárat olyat ami távcsocsós kulcsban van. Nekem csak az alja kellene, arra gondoltam, hogy lemásoltatom a gyárit aztán a gombos részét csak átrakom arra aztán kész.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2010.10.24 vasárnap, 21:18:34 »

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy bicskakulcsba szeretnék szárat csináltatni. Két nyers száram van az egyiket már egy másoló elq*rta. Ő volt a balf*sz, de ez mindegy. Közel-távol nem bízom a másolókban ezek után. Tud valaki egy profi másolót aki akár postai biznisszel is megoldaná a dolgot? Esetleg a 4-es (nem a metró) vonalán jó másolót? nov. 8.-án megyek fel a nagyfaluba.
Ha nem is a 4-es metró vonalán, de az izabella u. 36-ban van jó másoló. Kulcslyuk zárcentrum. www.hevederzar.hu
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2010.10.24 vasárnap, 21:19:21 »

Hol lehet szerezni nyers kulcsszárat olyat ami távcsocsós kulcsban van. Nekem csak az alja kellene, arra gondoltam, hogy lemásoltatom a gyárit aztán a gombos részét csak átrakom arra aztán kész.
ezt nem értem.
de mindegy, nekem van nyers kulcsszáram bicskakulcshoz.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2010.12.10 péntek, 01:13:53 »

ezt nem értem.
de mindegy, nekem van nyers kulcsszáram bicskakulcshoz.
Szia!

Megcsinálták a kulcsot tökéletesen müködik!!!!

mégegyszer köszi....
üdv
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2010.12.10 péntek, 09:29:31 »


Szia!

Nem nagyon vagyok itt online, ezért kérdeznék:
A '92-es Fiestánkba akarnék én bicskakulcsos központit. Kulcsmásolás(csak egy van), beszerzés sem jönne ki olcsóbban, akkor kis ráfordítással miért is ne tenném kényelmesebbé a kisöreget nyes.

Szóval foglalkozol Te komplett cuccokkal is, vagy csak a Mondeohoz? Kéne univerzális központ, meg vezérlő, meg bicskakulcs, Fordos szár... Találtam vaterásat, úgyhogy nem lenne gond, de ha Te is tudsz, akkor miért is ne Tőled venném meg. Wink

Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2010.12.10 péntek, 13:59:37 »

Szia!

Megcsinálták a kulcsot tökéletesen müködik!!!!

mégegyszer köszi....
üdv
eljen
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2010.12.10 péntek, 14:00:51 »

Szia!

Nem nagyon vagyok itt online, ezért kérdeznék:
A '92-es Fiestánkba akarnék én bicskakulcsos központit. Kulcsmásolás(csak egy van), beszerzés sem jönne ki olcsóbban, akkor kis ráfordítással miért is ne tenném kényelmesebbé a kisöreget nyes.

Szóval foglalkozol Te komplett cuccokkal is, vagy csak a Mondeohoz? Kéne univerzális központ, meg vezérlő, meg bicskakulcs, Fordos szár... Találtam vaterásat, úgyhogy nem lenne gond, de ha Te is tudsz, akkor miért is ne Tőled venném meg. Wink



Nehéz kérdés. Én már meglévő központi zárhoz tudok adni kulcsot.
Ha nincs benne kp. zár vezérlés, akkor szerintem a bicskakulcs.hu jobb választás lehet. Lehet, ha Zsirinek nem jön be, megveheted tőle a bicskakulcs.hu-s megoldást.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #113 Dátum: 2010.12.10 péntek, 14:28:23 »

Szia!

Nem nagyon vagyok itt online, ezért kérdeznék:
A '92-es Fiestánkba akarnék én bicskakulcsos központit. Kulcsmásolás(csak egy van), beszerzés sem jönne ki olcsóbban, akkor kis ráfordítással miért is ne tenném kényelmesebbé a kisöreget nyes.

Szóval foglalkozol Te komplett cuccokkal is, vagy csak a Mondeohoz? Kéne univerzális központ, meg vezérlő, meg bicskakulcs, Fordos szár... Találtam vaterásat, úgyhogy nem lenne gond, de ha Te is tudsz, akkor miért is ne Tőled venném meg. Wink


nálunk van 1 villamosságis,aki 30ért komplett beszereli a bicskakulcsos riogatót.lehet,hogy a tiéddel is összetudná hozni..... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #114 Dátum: 2010.12.10 péntek, 14:57:24 »

nálunk van 1 villamosságis,aki 30ért komplett beszereli a bicskakulcsos riogatót.lehet,hogy a tiéddel is összetudná hozni..... Roll Eyes

 wow1 8e a cucc, és "csak" tápot kell adni neki. Az egy kicsit húzós... wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2010.12.10 péntek, 15:38:31 »

Nehéz kérdés. Én már meglévő központi zárhoz tudok adni kulcsot.
Ha nincs benne kp. zár vezérlés, akkor szerintem a bicskakulcs.hu jobb választás lehet. Lehet, ha Zsirinek nem jön be, megveheted tőle a bicskakulcs.hu-s megoldást.

Ő csak vezérlőt vesz, nekem meg kompletten kell...
A vaterán találtam 8e-ért, de csak 1db 5 vezetékes motor van benne a többi 2 vezetékes, és nincs hozzá tollszár. Azaz hozzá jön még 2eHUF. És ha nem tudom egy helyről rendelni a tollszárat a szettel, akkor 1e helyett 1,5e a posta, tehát az 11,5eHUF. A bicskakulcsos 2db 5 vezetékes motorral, és szárral együtt adja 11.600HUF+ 1e posta. Ehhez jön még a kulcsmásolás (azt mennyiért mérik?), na meg a csomagtartó ajtó kipattintója, ami 3-4eHUF... 16-17e... Hát így kiszámolva...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2010.12.10 péntek, 16:49:17 »

hát a 30e az elég durva...nekem 5-ért tette be villanyász barátom....
de megjegyzem nekem ez a szett vágta szét a GEM-et és meghülyitette az autót....igy mielőtt a földhöz b+sztam volna haver elkérte hátha neki jólessz még valamire, igy a kezébe nyomtam....
Naplózva
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #117 Dátum: 2010.12.10 péntek, 17:21:25 »

Ő csak vezérlőt vesz, nekem meg kompletten kell...
A vaterán találtam 8e-ért, de csak 1db 5 vezetékes motor van benne a többi 2 vezetékes, és nincs hozzá tollszár. Azaz hozzá jön még 2eHUF. És ha nem tudom egy helyről rendelni a tollszárat a szettel, akkor 1e helyett 1,5e a posta, tehát az 11,5eHUF. A bicskakulcsos 2db 5 vezetékes motorral, és szárral együtt adja 11.600HUF+ 1e posta. Ehhez jön még a kulcsmásolás (azt mennyiért mérik?), na meg a csomagtartó ajtó kipattintója, ami 3-4eHUF... 16-17e... Hát így kiszámolva...
2500 ft a fordos kulcs másolás izabella utca 36-38,nagyon korrektek....
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #118 Dátum: 2010.12.10 péntek, 18:40:56 »

hát a 30e az elég durva...nekem 5-ért tette be villanyász barátom....
de megjegyzem nekem ez a szett vágta szét a GEM-et és meghülyitette az autót....igy mielőtt a földhöz b+sztam volna haver elkérte hátha neki jólessz még valamire, igy a kezébe nyomtam....
ez nem kínai gagyi cucc.és örök garit vállal a srác rá.nekem8.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
cseresznye
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615



« Új hozzászólás #119 Dátum: 2010.12.19 vasárnap, 18:26:04 »

Sziasztok,
én elég sokat rendelek Hongkongból. Egyik csajosnál van kint bicskakulcs. 65dolláréer tud. Én új vagyok még nem ismerem a részleteket. Ő azt írta nekem 4D(40) chip van benne és 433MHZ. Én rendelek egyet mert nekem csak egy van. Ha beválik jelzem. Ki tudja nekem majd esetleg felprogramozni Debrecenbe?

Üdv:
Petvi
Mit akarsz rajta programozni?
Naplózva

2.0 tdci Ghia 130Le 2005 4 ajtó/2.0 TDCI Turnier 140Le 2014/1.5 TDCI Fiesta Trend 75Le 2013
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #120 Dátum: 2010.12.19 vasárnap, 19:00:38 »

Mit akarsz rajta programozni?
hozzá kell tanítani az autóhoz!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #121 Dátum: 2010.12.19 vasárnap, 19:46:31 »

hozzá kell tanítani az autóhoz!
Igen! nyes  Külön a központi zárat, és külön az indítás gátlót...pont ma progiztam fel a 3. kulcsomat eplus2 ezért ilyen friss az élmény.
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
cseresznye
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615



« Új hozzászólás #122 Dátum: 2010.12.19 vasárnap, 20:15:06 »

hozzá kell tanítani az autóhoz!
Mostmán értem!Elöször tök be voltam sz@rva a programozástól,de a héten nekem is sikerült miután elolvastam a kezelésit és Relhist kolega öntött belém némi leleket.Egy kérdés a fiestához nem-e tudja valaki hogyan kell progizni mert a haver elhagyta a gyári távkapcsos kulcsát vett másikat a fordtól,majd megtalálta a régit amit már nem kezel a rendszere.Előre is köszi!!
Csak ha a kulcsot kell betanitani távirányitostul kb kéthetente járok Debrecenbe. integet2
Naplózva

2.0 tdci Ghia 130Le 2005 4 ajtó/2.0 TDCI Turnier 140Le 2014/1.5 TDCI Fiesta Trend 75Le 2013
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2010.12.19 vasárnap, 23:20:18 »

Mostmán értem!Elöször tök be voltam sz@rva a programozástól,de a héten nekem is sikerült miután elolvastam a kezelésit és Relhist kolega öntött belém némi leleket.Egy kérdés a fiestához nem-e tudja valaki hogyan kell progizni mert a haver elhagyta a gyári távkapcsos kulcsát vett másikat a fordtól,majd megtalálta a régit amit már nem kezel a rendszere.Előre is köszi!!
Csak ha a kulcsot kell betanitani távirányitostul kb kéthetente járok Debrecenbe. integet2
ha 1995 utáni, akkor kb úgy, mint a mondeot. pl. a fókát is úgy kell.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #124 Dátum: 2010.12.22 szerda, 08:57:54 »

Nehéz kérdés.

Végülis tegnap vettem egy komplett szettet a bicskakulcsponthuról...
Ha minden jól megy, akkor a két ünnep között ásnám bele magam. Nem kering vmi leírás a neten a beszereléséről?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
cseresznye
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615



« Új hozzászólás #125 Dátum: 2010.12.28 kedd, 19:19:15 »

ha 1995 utáni, akkor kb úgy, mint a mondeot. pl. a fókát is úgy kell.
Köszi!!! Sikerült a Fiestát beprogizni csak elösször lasú volta srác a fel-le-fel-le de tanácsként mondtam neki,csinálja gyorsabban mint othon a be-ki-be-ki-t eplus2 és lám sikerült neki!!
Naplózva

2.0 tdci Ghia 130Le 2005 4 ajtó/2.0 TDCI Turnier 140Le 2014/1.5 TDCI Fiesta Trend 75Le 2013
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #126 Dátum: 2011.01.05 szerda, 19:56:58 »

Van még bicskakulcs, ha valakit érdekel.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #127 Dátum: 2011.01.11 kedd, 21:12:37 »

Van még bicskakulcs, ha valakit érdekel.

Na ma bekerült az univerzális központi, vezérlővel bicskakulccsal(.hu-ról) együtt az OFF Fiestába, és nagyon baba!
Első fékrelépés után bezár, gyújtás elvételével kinyit. Led, index villog. Csomiajtó is nyílik kívülről, meg belülről... Wink
Nem volt egyszerű, mert a Fordék ugye nem gombbal zárnak, hanem kiliccsel, de van rá megoldás. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2011.01.11 kedd, 22:45:56 »

Van még bicskakulcs, ha valakit érdekel.
laugh laugh nyes nyes
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2011.01.21 péntek, 14:38:06 »

Na ma bekerült az univerzális központi, vezérlővel bicskakulccsal(.hu-ról) együtt az OFF Fiestába, és nagyon baba!
Első fékrelépés után bezár, gyújtás elvételével kinyit. Led, index villog. Csomiajtó is nyílik kívülről, meg belülről... Wink
Nem volt egyszerű, mert a Fordék ugye nem gombbal zárnak, hanem kiliccsel, de van rá megoldás. nyes

Kb tegnap a végére értem mindennek: mindent egy kulcs nyit-zár, átlamellázták az összes zárat, amit nem az a bizonyos kúlcs nyitott, minden összeraktam, és tegnap megkaptam a bicskakulcsot megfaragva. Kb egy óra múlva el is törött a szár... falbav Igaz én erőltettem egy kicsit(tanksapkát nem akarta működtetni), de itt volt anyaghiba is....... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2011.01.23 vasárnap, 08:25:28 »

Kb tegnap a végére értem mindennek: mindent egy kulcs nyit-zár, átlamellázták az összes zárat, amit nem az a bizonyos kúlcs nyitott, minden összeraktam, és tegnap megkaptam a bicskakulcsot megfaragva. Kb egy óra múlva el is törött a szár... falbav Igaz én erőltettem egy kicsit(tanksapkát nem akarta működtetni), de itt volt anyaghiba is....... szomoru1
Milyen a szár befogó vége? Lehet van olyan nyers száram, ami a bicskakulcs.hu kulcsokba jó.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2011.01.23 vasárnap, 10:08:15 »

Milyen a szár befogó vége? Lehet van olyan nyers száram, ami a bicskakulcs.hu kulcsokba jó.

olyan, mint a második képen az M3, M4, M5-ös képen van.
http://bicskakulcs.hu/termekek/index_kulcsszarak.php

Nem olyan, mint amit az első képen a Fordos száron látsz!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Guen
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 696


drizzt@maffia.hu
E-mail
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 06:53:29 »

hiho!

Találtam ebay-en egy nekem tetsző kulcsot és mivel csak egy távirányítós kulcsom van és az se működik 100%-on így szeretnék egy másikat.
Immo miatt hogy lehet ezt megoldani? Át kell rakni a chipet? vagy fel lehet tanítani?

http://global.ebay.com/JAGUAR_XJ_XJS_XJR_FORD_FOCUS_MONDEO_MK3_FLIP_KEY_FOB/280618602351/item
erről a kulcsról lenne szó
Naplózva

2001/3(aus der DDR Cheesy) Mk3 2.0tddi kombi 115 lovacska.
EGR Off, TDCI kipufogó rendszer, katalizátor off
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 15:46:13 »

hiho!

Találtam ebay-en egy nekem tetsző kulcsot és mivel csak egy távirányítós kulcsom van és az se működik 100%-on így szeretnék egy másikat.
Immo miatt hogy lehet ezt megoldani? Át kell rakni a chipet? vagy fel lehet tanítani?

http://global.ebay.com/JAGUAR_XJ_XJS_XJR_FORD_FOCUS_MONDEO_MK3_FLIP_KEY_FOB/280618602351/item
erről a kulcsról lenne szó
ilyen engem is érdekelne
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Guen
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 696


drizzt@maffia.hu
E-mail
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 16:52:03 »

ilyen engem is érdekelne

motoros spanom kint él bármit be tud küldeni ha véletlenül(mint ez esetben) nem szállítanák magyarországra... falbav
megrendelni nem gond meg beküldeni sem de azt kéne kideríteni hogy ezek után hogyan tovább
Naplózva

2001/3(aus der DDR Cheesy) Mk3 2.0tddi kombi 115 lovacska.
EGR Off, TDCI kipufogó rendszer, katalizátor off
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 17:17:48 »

motoros spanom kint él bármit be tud küldeni ha véletlenül(mint ez esetben) nem szállítanák magyarországra... falbav
megrendelni nem gond meg beküldeni sem de azt kéne kideríteni hogy ezek után hogyan tovább
ha kiderül valami szólj worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Guen
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 696


drizzt@maffia.hu
E-mail
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 17:28:31 »

ha kiderül valami szólj worship

talán itt Relhist kolléga szakértőbb a témában remélhetőleg ki tud segíteni minket egy kis tanácsadással ha működhet a dolog akkor már rendelem is.
Naplózva

2001/3(aus der DDR Cheesy) Mk3 2.0tddi kombi 115 lovacska.
EGR Off, TDCI kipufogó rendszer, katalizátor off
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2011.01.24 hétfő, 17:50:21 »

talán itt Relhist kolléga szakértőbb a témában remélhetőleg ki tud segíteni minket egy kis tanácsadással ha működhet a dolog akkor már rendelem is.
ha lesz valami, írj worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #138 Dátum: 2011.01.25 kedd, 09:19:11 »

talán itt Relhist kolléga szakértőbb a témában remélhetőleg ki tud segíteni minket egy kis tanácsadással ha működhet a dolog akkor már rendelem is.

Keress rá a fórumon, évekkel ezelőtt volt ez már téma!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2011.01.25 kedd, 23:00:05 »

talán itt Relhist kolléga szakértőbb a témában remélhetőleg ki tud segíteni minket egy kis tanácsadással ha működhet a dolog akkor már rendelem is.
Az euro spec jaguar kulcs jó a mondeohoz. Figyelni kell rá, hogy eredeti, ne pedig kínai utángyártott legyen az elektronikája.
Nehéz hozzá nyers szárat szerezni,ha valamiért kellene.
Két indításképes kulcs kell a programozáshoz.
 integet2
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #140 Dátum: 2011.01.25 kedd, 23:04:16 »

olyan, mint a második képen az M3, M4, M5-ös képen van.
http://bicskakulcs.hu/termekek/index_kulcs***ak.php

Nem olyan, mint amit az első képen a Fordos száron látsz!

Valami hasonló van nekem is.  Ha kell, belepróbálhatjuk.
Jaguáros szárként vettem, de a jag flip-nek elég spéci fejrésze van, és nem jó hozzá.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #141 Dátum: 2011.01.25 kedd, 23:04:42 »

Az euro spec jaguar kulcs jó a mondeohoz. Figyelni kell rá, hogy eredeti, ne pedig kínai utángyártott legyen az elektronikája.
Nehéz hozzá nyers szárat szerezni,ha valamiért kellene.
Két indításképes kulcs kell a programozáshoz.
 integet2
szerinted a linkelt jó lehet??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2011.01.26 szerda, 10:05:51 »

szerinted a linkelt jó lehet??
Euro spec, így jónak tűnik, de nem biztos hogy új.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2011.01.26 szerda, 14:14:03 »

Euro spec, így jónak tűnik, de nem biztos hogy új.
transpondert tudsz bele adni, ha kell. mi kellhet még hozzá??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2011.01.30 vasárnap, 23:21:37 »

transpondert tudsz bele adni, ha kell. mi kellhet még hozzá??
transzponder van, de szerintem nem kell hozzá, mert kompletten adják. A benne lévő transzpondernek jónak kell lennie az MK3-hoz, ha meg nem jó, akkor az gond, mert csak roncsolással vehető ki belőle.

Kellhet még hozzá nyers szár, ha a másoló elrontja.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Maszat
Vendég
« Új hozzászólás #145 Dátum: 2011.01.30 vasárnap, 23:37:46 »

Lassan 1éve használlom Relhist kolléga bicskakulcsát!
Csak ajánlani tudom Smiley
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #146 Dátum: 2011.01.30 vasárnap, 23:41:33 »

transzponder van, de szerintem nem kell hozzá, mert kompletten adják. A benne lévő transzpondernek jónak kell lennie az MK3-hoz, ha meg nem jó, akkor az gond, mert csak roncsolással vehető ki belőle.

Kellhet még hozzá nyers szár, ha a másoló elrontja.
worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #147 Dátum: 2011.02.01 kedd, 20:06:21 »

Lassan 1éve használlom Relhist kolléga bicskakulcsát!
Csak ajánlani tudom Smiley

És Én is!  worship eljen taps
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2011.03.16 szerda, 21:54:16 »

ezt nézzétek, mit találtak ki a kínaiak:


szerintem ez így nem megy, de lehet mégis. Ki fogom próbálni. Smiley
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2011.03.17 csütörtök, 08:12:32 »

ezt nézzétek, mit találtak ki a kínaiak:


szerintem ez így nem megy, de lehet mégis. Ki fogom próbálni. Smiley

Szia!

Nekem nem nyítja meg   wow1 rinya így nem tudom, hogy most mit is találtak ki a kínaiak  nyes Wink
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.