Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 12:46:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: mk3 2.0 tdci bontott hengerfej alkatrészek  (Megtekintve 2748 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kovacsgergo
Vendég
« Dátum: 2011.07.14 csütörtök, 23:04:30 »

Bontott hengerfejből sürgősen eladók a következő alkatrészek:

- szelepek (16db) 1000 ft/db
- vezérműtengely (2db) 15.000/db
- vezérműlánc fogaskerekek (2db) 5000ft/db
- komplett himbasor: 10.000 ft

2006-os évjáratú, 115 lóerős, TDCI Mondeo-ból való, valamint a hengerfej alsó része (vezérműtengelyek, szelepek, fogaskerekek, stb..) még egyben van. A himbák külön.

Tel.: 06 70 328 70 62, avagy 06 70 254 54 91

Email: gergokovacs@gmail.com
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.07.15 péntek, 10:59:39 »

most végülis mi lett a hengerfejjel,mert nem volt időm foglalkozni vele nagyon....
Naplózva
kovacsgergo
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.07.15 péntek, 15:27:26 »

most végülis mi lett a hengerfejjel,mert nem volt időm foglalkozni vele nagyon....

Vettem bontottat, amit felújítottak, a réginek pedig megrepedt a kerete a felső himbás résznél.
Szólj, ha szükség van ezek közül valamire esetleg!
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.07.15 péntek, 17:00:46 »

Vettem bontottat, amit felújítottak, a réginek pedig megrepedt a kerete a felső himbás résznél.
Szólj, ha szükség van ezek közül valamire esetleg!

mit kellett felujitani a bontottan?
nekem egybe kellene alsó+felső rész 2003 utáni(rövid csúcsos)
Naplózva
kovacsgergo
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.07.16 szombat, 08:17:06 »

mit kellett felujitani a bontottan?
nekem egybe kellene alsó+felső rész 2003 utáni(rövid csúcsos)


Síkba köszörülték, kitisztogatták, szimeringeket cseréltek, meg hasonlók. Csak, hogy tuti legyen, mert azért 220.000km benne volt már abban is..Smiley
A régim komplettnek nem jó, csak az alsó része jó egyben, a felső, himbás részben van a repedés a keretben..Sad
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.07.16 szombat, 10:17:55 »

Síkba köszörülték, kitisztogatták, szimeringeket cseréltek, meg hasonlók. Csak, hogy tuti legyen, mert azért 220.000km benne volt már abban is..Smiley
A régim komplettnek nem jó, csak az alsó része jó egyben, a felső, himbás részben van a repedés a keretben..Sad

mennyi volt a sikolás ha kérdezhetem?
Igen azért mondtam hogy nem szerencsés külön szedni az alsó és felső részt mert nagyon egybe vannak illesztve....
De ha nekem is sikoltatnom kellene akkor meg már nagyon nem érné meg nekem sajna....
bár attól függ mennyiért adnád az alsó részt?
Naplózva
kovacsgergo
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.07.16 szombat, 10:24:09 »

mennyi volt a sikolás ha kérdezhetem?
Igen azért mondtam hogy nem szerencsés külön szedni az alsó és felső részt mert nagyon egybe vannak illesztve....
De ha nekem is sikoltatnom kellene akkor meg már nagyon nem érné meg nekem sajna....
bár attól függ mennyiért adnád az alsó részt?

30 volt mindennel együtt. Én kicsit sokalltam, de lehet, hogy reális volt, nem tudom..Smiley Tekintve, hogy 2 hónapja nem tudom használni az autót, nem vitáztam inkább a gyorsabb elkészülés reményében...Smiley
Az alsó részről egyszer azt hiszem, hogy beszéltünk 40-ről (te is sokalltad, azt hiszem:), de az most 30 lenne...Smiley
Naplózva
kovacsgergo
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.07.16 szombat, 12:56:51 »

mennyi volt a sikolás ha kérdezhetem?
Igen azért mondtam hogy nem szerencsés külön szedni az alsó és felső részt mert nagyon egybe vannak illesztve....
De ha nekem is sikoltatnom kellene akkor meg már nagyon nem érné meg nekem sajna....
bár attól függ mennyiért adnád az alsó részt?

Ja, meg ha csak síkoltatást kérsz, az szerintem harmadennyiből meglehet, de én ezt a kiszedett hengerfejet januárban síkoltattam!
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.