Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 17:22:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 254   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzemanyagok  (Megtekintve 3201339 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #300 Dátum: 2006.02.07 kedd, 17:05:00 »

Mi az az eon?
Nálatok ki szolgáltatja az áramot. Mert nálunk az Eon, bár felétek lehet az ELMÜ.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #301 Dátum: 2006.02.07 kedd, 17:34:00 »

És a negyedik?
Az egy MK1 1.8TD volt, 240-250e km körül lett eladva, azzal nem volt motorikus probléma!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #302 Dátum: 2006.02.07 kedd, 18:00:00 »

Nálatok ki szolgáltatja az áramot. Mert nálunk az Eon, bár felétek lehet az ELMÜ.
Nálunk az áramot az elmü, a fényt a nEON! Bár asszem ez nem ugyanaz...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #303 Dátum: 2006.02.07 kedd, 21:59:00 »

Nálunk az áramot az elmü, a fényt a nEON! Bár asszem ez nem ugyanaz...
Nálunk eon de az öregek még mindig Titásznak hívják. Tiszántúli áramszolgáltató.
nEON-jó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #304 Dátum: 2006.02.08 szerda, 09:19:00 »

Nálunk az áramot az elmü, a fényt a nEON! Bár asszem ez nem ugyanaz...
A hűtést meg a frEON. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2006.02.08 szerda, 10:01:00 »

Nálunk eon de az öregek még mindig Titásznak hívják. Tiszántúli áramszolgáltató.
nEON-jó
ilyen jó az áramuk
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #306 Dátum: 2006.02.08 szerda, 10:53:00 »

Nálunk eon de az öregek még mindig Titásznak hívják. Tiszántúli áramszolgáltató.
nEON-jó
Hát én is nehezen látok be dolgokat, illetve vallom, hogy mindenre van visszaút!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #307 Dátum: 2006.02.09 csütörtök, 22:14:00 »

A mai legfrissebb élményem:
Szlovákiából hazatérve az itthoni Shellre mentem V-Power Dieselt tankolni. Telenyomtam a tankot és akkor néztem, hogy a figyelő üvegben, ahol a buborékokat kell nézni, szilárd szemcsék mozognak!
A gyári-német üzemannyagban! Az eszem megáll! A blokkot jól eltettem, ha porlasztó csúcsokkal baj lesz, megyek reklamálni.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #308 Dátum: 2006.02.09 csütörtök, 22:23:00 »

A mai legfrissebb élményem:
Szlovákiából hazatérve az itthoni Shellre mentem V-Power Dieselt tankolni. Telenyomtam a tankot és akkor néztem, hogy a figyelő üvegben, ahol a buborékokat kell nézni, szilárd szemcsék mozognak!
A gyári-német üzemannyagban! Az eszem megáll! A blokkot jól eltettem, ha porlasztó csúcsokkal baj lesz, megyek reklamálni.

Miért nem szóltál a kutasnak? A Shellnél a homokot gratisba adják?? Hogy van ez?
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #309 Dátum: 2006.02.10 péntek, 10:39:00 »

A mai legfrissebb élményem:
Szlovákiából hazatérve az itthoni Shellre mentem V-Power Dieselt tankolni. Telenyomtam a tankot és akkor néztem, hogy a figyelő üvegben, ahol a buborékokat kell nézni, szilárd szemcsék mozognak!
A gyári-német üzemannyagban! Az eszem megáll! A blokkot jól eltettem, ha porlasztó csúcsokkal baj lesz, megyek reklamálni.

Ehhez a blokk kevés lesz fotóztál is?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2006.02.10 péntek, 11:04:00 »

tomi3118,
 
azt tod, hogy ezt most bebuktad !?
Azonnal szolni kellett volna a kutasnak es jegyzokonyvbe venni a latottakat, illetve irasban felszolitani oket, hogy a tank tisztitas koltsegeit fizessek meg ! Utana irany a szerviz, tank levesz, belenez, szornyulkodes, tisztitas, tank fel, orules. Szamla shellnek benyujt, jah es a tankolt uzemanyag arat is teritsek vissza suru bocsanat keres kozepette.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #311 Dátum: 2006.02.10 péntek, 11:05:00 »

tomi3118,
 
egyebkent nem valoszinu, hogy a gyari uzemanyaggal van gond, inkabb a tartalyban levo szmotyit szivta fel.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2006.02.10 péntek, 11:32:00 »

tomi3118,
 
egyebkent nem valoszinu, hogy a gyari uzemanyaggal van gond, inkabb a tartalyban levo szmotyit szivta fel.
még nem történt semmi baj, de nem zárható ki a közeljövőben
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2006.02.10 péntek, 11:34:00 »

faxa, en meg eppen most tertem at OMV-rol Shell-re
Naplózva

blah blah blah
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #314 Dátum: 2006.02.10 péntek, 12:03:00 »

faxa, en meg eppen most tertem at OMV-rol Shell-re
cseberből - vödörbe  
én ott tartok, hogy e két cégnél időszakonként (ad-hoc jelleggel) felvátva nyomulok...
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #315 Dátum: 2006.02.11 szombat, 18:21:00 »

van 1 nagy kérdésem ! a TESCO benzint honnan hozzák, mien eredetű ?? van aki dícséri még tisztán nem nyomtam a mondeomba...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2006.02.11 szombat, 21:05:00 »

tomi3118,
 
azt tod, hogy ezt most bebuktad !?
Azonnal szolni kellett volna a kutasnak es jegyzokonyvbe venni a latottakat, illetve irasban felszolitani oket, hogy a tank tisztitas koltsegeit fizessek meg ! Utana irany a szerviz, tank levesz, belenez, szornyulkodes, tisztitas, tank fel, orules. Szamla shellnek benyujt, jah es a tankolt uzemanyag arat is teritsek vissza suru bocsanat keres kozepette.
Hát igen, már kicsit utána gondoltam én is, ha esetleg baj lesz az autóval, tényleg nem lesz elég a blokk. De el fogok menni újra a kútra, és megnézem, még mindig homokos-e a jelző, és ha igen, megkérdezem a kezelőt, hogy azok az érdekesen mozgó kis izémicsodák a prémium üzemanyag melyik összetevője.
Aztán megírom a választ.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #317 Dátum: 2006.02.11 szombat, 21:08:00 »

Ehhez a blokk kevés lesz fotóztál is?
Napu,
 
Nem fotóztam, mert eddig nem tudtam, hogy fényképezővel kell tankolni járni... De mostantól betszek egy gépet a kesztyűtartóba, hogy legyen corpus delicti a benzinkutas bűntényhez.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2006.02.11 szombat, 21:10:00 »

van 1 nagy kérdésem ! a TESCO benzint honnan hozzák, mien eredetű ?? van aki dícséri még tisztán nem nyomtam a mondeomba...
szenia,
 
Ha TDCI-d van, ne is próbálkozz vele! Az eléggé kényes az üzemanyagra, a porlasztócsúcsaid bánhatják a rossz/olcsó üzemanyagot! Az pedig drága mulatság lehet! Nem éri meg!  
 
Szerintem egy Mondeot meg kell tisztelni azzal, hogy jó üzemanyagot töltünk belé. De ez cak az én véleményem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #319 Dátum: 2006.02.11 szombat, 21:13:00 »

szenia,
 
Ha TDCI-d van, ne is próbálkozz vele! Az eléggé kényes az üzemanyagra, a porlasztócsúcsaid bánhatják a rossz/olcsó üzemanyagot! Az pedig drága mulatság lehet! Nem éri meg!  
 
Szerintem egy Mondeot meg kell tisztelni azzal, hogy jó üzemanyagot töltünk belé. De ez cak az én véleményem.
Hoppá, most néztem, hogy eleve benzint írtál. Akkor lehet, hogy nem TDCI-d van.
 
Azért a benzines Mondeo is megérdemli a jó üzemanyagot.
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2006.02.11 szombat, 21:20:00 »

van 1 nagy kérdésem ! a TESCO benzint honnan hozzák, mien eredetű ?? van aki dícséri még tisztán nem nyomtam a mondeomba...
Én úgy tudom, hogy akár havonta / néhány havonta váltogathatják a beszállítóikat, attól függően, honnan, ki adja épp a legolcsóbban az üzemanyagot. Tavaly biztosan volt egy időszak, amikor ukrajnai származású volt a benzin.
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #321 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 09:46:00 »

sziasztok,
Egy kis csütörtöki bosszúsággal szolgálok nektek. Hétvégén síelni voltam és mivel hosszú útra mentem, elhatároztam, hogy ezen az úton csak "különleges" ebnzint eszik az autó. Nosza, útrakelünk és az M1-M7 kivezetőjénél begurulunk az OMV kúthoz. 100-as (azt hiszem az) oktánszámost leakasztom, beteszem a tankba, majd hagyom, hogy teljen. addig jó autóshoz híven megnézem a fagyállót és a szélvédőmosót, majd szépen suvickolom az ablakokat. Épp a hátsónál tartok, mikor hallom, hogy valami csorog az autó mellett. Odanézek és a benzin ömlik ki a tankból. Ennek a rohadt valaminek nem volt jó az érzékelője és legalább 5-6l csak úgy elkúszott a semmibe Nem lehetett sokkal több, mert kb 54 l-el tankoltam és ugyancsak az alján volt már.
Szóltam bent a kutasnak, hogy valami bibi van a kúttal, és nem szeretném kifizetni a fölös benzint. Kb 5 perces huzavona után úgy döntöttem, hogy egy benzinkutas nem fogja elrontani a kedvem és hagytam őket a fenébe.  
Később, már nyugodtan fejtegettük a történteket és elképzelhetőnek tartjuk, hogy szándékos a csalás.
Most már mindegy, de azt a kutat lehúztam a listámról
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #322 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 09:48:00 »

Nem vagyok túl jó kémiából, ezért kérdezek.:-)
Eszembe jutott, hogy 1-2 hónapja 98-ast tankolok, és nem lehet e, hogy a nagyobb oktánszám vágta haza a lambdaszondámat?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 09:59:00 »

Nem vagyok túl jó kémiából, ezért kérdezek.:-)
Eszembe jutott, hogy 1-2 hónapja 98-ast tankolok, és nem lehet e, hogy a nagyobb oktánszám vágta haza a lambdaszondámat?
Szia Joe!
Én nem gondolnám, ( nem vagyok mociszakértő ), anno nekem is cserélni kellett, írtam róla, kb. 20k-val kevesebbe került az "okosság"!
Mert ezen az alapon, akkor ha valaki szeretné egy hosszú városi autókázás után fellélegeztetni a mocit, egy prémium üzemanyaggal, ( motorszerelők szerint időnként nem árt )akkor mindig elköszönne a szonda?
Szerintem MOST jött el -ezek szerint- Nálad a csere ideje. Volt már cserélve, és ha igen, mikor utoljára?  
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #324 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 11:39:00 »

Nem vagyok túl jó kémiából, ezért kérdezek.:-)
Eszembe jutott, hogy 1-2 hónapja 98-ast tankolok, és nem lehet e, hogy a nagyobb oktánszám vágta haza a lambdaszondámat?
a magasabb oktánszám csak nagyobb kompressziótűrést jelent, mást nem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #325 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 12:53:00 »

Érdeklődöm, hogy mi a gyári ajánlás, az én 2004. májusi 2,0 TDCI autómhoz, motorolaj ügyben?
Mondtak már több mindent, de érdekelne a tuti is??? Köszi előre is , Üdv GEFE!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #326 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 15:02:00 »

Szia Joe!
Én nem gondolnám, ( nem vagyok mociszakértő ), anno nekem is cserélni kellett, írtam róla, kb. 20k-val kevesebbe került az "okosság"!
Mert ezen az alapon, akkor ha valaki szeretné egy hosszú városi autókázás után fellélegeztetni a mocit, egy prémium üzemanyaggal, ( motorszerelők szerint időnként nem árt )akkor mindig elköszönne a szonda?
Szerintem MOST jött el -ezek szerint- Nálad a csere ideje. Volt már cserélve, és ha igen, mikor utoljára?  
Üdv.
1-1,5 éve. Sztem 20ekm sem volt benne...:-(
 
Egyébként köszönöm, megnyugodtam!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 15:03:00 »

Érdeklődöm, hogy mi a gyári ajánlás, az én 2004. májusi 2,0 TDCI autómhoz, motorolaj ügyben?
Mondtak már több mindent, de érdekelne a tuti is??? Köszi előre is , Üdv GEFE!
5W30 gyári! ITT a legolcsóbb!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 16:44:00 »

a magasabb oktánszám csak nagyobb kompressziótűrést jelent, mást nem
Az oktánszám az öngyulladásgátlás-képesség. Köze van a kompresszióhoz ÉS a gyájtásszöghöz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #329 Dátum: 2006.02.13 hétfő, 16:45:00 »

Az oktánszám az öngyulladásgátlás-képesség. Köze van a kompresszióhoz ÉS a gyájtásszöghöz.
Tehát? Van tovább is?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2006.02.14 kedd, 10:23:00 »

Tehát? Van tovább is?
hát,hogy ne dízelként működjön a motor
mert az öngyulladás egy dízelmotornál is ronda hangot ad de, de egy benzinesnél katasztrofális (csak csörög)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #331 Dátum: 2006.02.14 kedd, 10:42:00 »

Nem vagyok túl jó kémiából, ezért kérdezek.:-)
Eszembe jutott, hogy 1-2 hónapja 98-ast tankolok, és nem lehet e, hogy a nagyobb oktánszám vágta haza a lambdaszondámat?
De bizony lehet hogy a miatt akadt ki az autód (98-as miatt). Ugyanis a Lambada szonda arra az üa-ra van kitalálva amit ajánlanak hozzá. Általában 95-öt ajánlanak mindenhez. Én is akkor tapasztaltam sárga motor lámpa kigyulladást még az előző OFF Astrámon, amikor 98-ast próbáltam belegyömöszölni a tankba.
Sztem érthetetlen dolgok miatt halnak meg ezek  a szondák, köztük ez is.
A 20km igen kevés. Kb. 60-at kell kibírnia.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2006.02.15 szerda, 21:57:00 »

van 1 nagy kérdésem ! a TESCO benzint honnan hozzák, mien eredetű ?? van aki dícséri még tisztán nem nyomtam a mondeomba...
én már tekertem bele (győrben) tuskóbenzint, mert éppen az volt a legközelebb. semmivel sem rosszabb/jobb mint a többi. a fogyasztás is durván ugyanannyi, tehát nem vizes. vagy az összes vizes egyformán!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #333 Dátum: 2006.02.15 szerda, 23:41:00 »

én már tekertem bele (győrben) tuskóbenzint, mert éppen az volt a legközelebb. semmivel sem rosszabb/jobb mint a többi. a fogyasztás is durván ugyanannyi, tehát nem vizes. vagy az összes vizes egyformán!
Nem csak vizes leget, sok máson lehet spórolni. Pl a literen...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 09:04:00 »

én már tekertem bele (győrben) tuskóbenzint, mert éppen az volt a legközelebb. semmivel sem rosszabb/jobb mint a többi. a fogyasztás is durván ugyanannyi, tehát nem vizes. vagy az összes vizes egyformán!
Kopp-kopp-kopp, még nekem sem ártott meg és ugyanannyit mentem le vele, de csak ritkán etetek vele
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #335 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 10:08:00 »

2.0 TDCI autóm van, Van -e atpasztalatotok, hogy milyen benzinkútnál érdemes tankolni. Van-e esetleg olyan, ahol kifejezetten nem ajánlatos, gondolok egy költséges adagoló rendszer generálra.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #336 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 10:17:00 »

2.0 TDCI autóm van, Van -e atpasztalatotok, hogy milyen benzinkútnál érdemes tankolni. Van-e esetleg olyan, ahol kifejezetten nem ajánlatos, gondolok egy költséges adagoló rendszer generálra.
Mindenesetben ajánlatos a márkásabb kutak keresése, de egy márkán belül is sajna kutak és tulajok megosztják a véleményt. A mi közelünkben épűlt egy teljesen új "kagylós" kút, oda járunk abban reménykedve, hogy még kvesebb a lerakódott dzsuva benne.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 10:26:00 »

2.0 TDCI autóm van, Van -e atpasztalatotok, hogy milyen benzinkútnál érdemes tankolni. Van-e esetleg olyan, ahol kifejezetten nem ajánlatos, gondolok egy költséges adagoló rendszer generálra.
OMV - szerintem. Állítólag ők osztrák anyagot árulnak. Állítólag. Én nem javaslom a shellt, bár van, aki szereti, pl innen is többen ott tankolnak. A mol? fene tudja, néha szoktam náluk tankolni. Jet, agip? Soha. Total? Állítólag jó, én nem szoktam. Noname? Soha.
 
De én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ki lehetne jelenteni, hogy így vagy úgy. Általában a kút xt kft tulajdona, csak onnan veszi az anyagot. És megkockáztatom, hogy a legolcsóbbat/ócskábbat leszámítva szinte bármelyik kúton hasonlóan jó az üzemanyag. Nem egy német minőség, de jó.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #338 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 11:01:00 »

a benzin egyáltalán nem keveredik a vízzel, lehet kísérletezni
 
tehát az 1000 trükkből egy kilőve, már csak 999 maradt...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #339 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 21:15:00 »

És minden tdci koma normál olajat tankol, vagy mindenki prémiumot?
Vagy ki ezt, ki azt?
 
Ki ezt és ki azt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #340 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 23:14:00 »

És minden tdci koma normál olajat tankol, vagy mindenki prémiumot?
Vagy ki ezt, ki azt?
 
Ki ezt és ki azt?
OMV alpesi szemely szerint, de most, ha melegszik az ido atterek a sprintre.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #341 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 23:27:00 »

a benzin egyáltalán nem keveredik a vízzel, lehet kísérletezni
 
tehát az 1000 trükkből egy kilőve, már csak 999 maradt...
Ez így nem igaz. A benzin tartalmaz(hat) vizet. Van is benne valamennyi,
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #342 Dátum: 2006.02.16 csütörtök, 23:28:00 »

És minden tdci koma normál olajat tankol, vagy mindenki prémiumot?
Vagy ki ezt, ki azt?
 
Ki ezt és ki azt?
Én sima OMV sprint vagy mi, az a teljesen normális. Prémiumot szvsz teljesen felesleges.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2006.02.17 péntek, 10:42:00 »

Ez így nem igaz. A benzin tartalmaz(hat) vizet. Van is benne valamennyi,
Akkor Rob nagyon rosszul áll a szőkítéshez
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:15:00 »

Akkor Rob nagyon rosszul áll a szőkítéshez
Naou! Neked volt Chrysler LHS-ed?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #345 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:20:00 »

Naou! Neked volt Chrysler LHS-ed?
Bár lett volna, nálam a plafon
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:25:00 »

Bár lett volna, nálam a plafon
Megnéztem a honlapodat, és ott találkoztam az autók között vele. De ha nem hát nem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #347 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:53:00 »

Megnéztem a honlapodat, és ott találkoztam az autók között vele. De ha nem hát nem.
Te kis kíváncsi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #348 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:55:00 »

Te kis kíváncsi
Legfeljebb hamar megöregszek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #349 Dátum: 2006.02.17 péntek, 12:58:00 »

Legfeljebb hamar megöregszek
Ha nagy a tempó, gyorsan fogy az üzemanyag meg az idő
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 254   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.