Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 05:16:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresek Mk3 bal oldali belső, műanyag, küszöbnél lévő burkolatot.  (Megtekintve 1378 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Dátum: 2016.03.23 szerda, 18:56:24 »

Mk3-hoz keresek belső műanyag, küszöbnél lévő burkolatot, ami hosszában van, az első és hátsó
ajtónál. Egy darabban van a két ajtó alatt. Egy kicsit felnyúlik a B oszlopra is. Bal oldalit.
Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2016.03.23 szerda, 19:04:35 »

Mk3-hoz keresek belső műanyag, küszöbnél lévő burkolatot, ami hosszában van, az első és hátsó
ajtónál. Egy darabban van a két ajtó alatt. Egy kicsit felnyúlik a B oszlopra is. Bal oldalit.

Ha szürkében jó, szerintem még nem dobtam ki. Megvan a telje skészlet körbe, amit a bézs belső miatt lecseréltem.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
hirdetesj2
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 749



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2016.03.26 szombat, 20:32:27 »

Mk3-hoz keresek belső műanyag, küszöbnél lévő burkolatot, ami hosszában van, az első és hátsó
ajtónál. Egy darabban van a két ajtó alatt. Egy kicsit felnyúlik a B oszlopra is. Bal oldalit.

Van egy 5 ajtósom, fekete belsős "volt" FL előtti Ghia. Eljössz, kiszedjük, és kész. Írj privátot ha érdekel.

üdv.: Jani
Naplózva

Ex: 2db 1.8D ORION, 2004, 2.2 TDCI fekete kombi Titanium-X "ST-pakett"
2001, TDDI 115 LE, Ghia kombi /2db :-)/
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2016.03.28 hétfő, 16:22:54 »

Ha szürkében jó, szerintem még nem dobtam ki. Megvan a telje skészlet körbe, amit a bézs belső miatt lecseréltem.

AndyA

Csak fekete jó. De köszi Andy!
Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2016.03.28 hétfő, 16:24:15 »

Van egy 5 ajtósom, fekete belsős "volt" FL előtti Ghia. Eljössz, kiszedjük, és kész. Írj privátot ha érdekel.

üdv.: Jani

Köszi Jani érdekel a dolog. Majd jelentkezem Pü-ben
Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.039 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.