Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.18 szombat, 07:11:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 74   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bontott alkatrészek  (Megtekintve 854179 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #150 Dátum: 2004.06.13 vasárnap, 21:47:00 »

Rendben. A hétköznap nálam is folyamatosan alakul. Péntekig hívlak.
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #151 Dátum: 2004.06.25 péntek, 09:36:00 »

Sziasztok!
Van egy 1993-as évjáratú 1.8 benzines, klímás kombi mondeóm bontás alatt, ha valakinek kellene valamilyen alkatrész, a telefonszámom: 06703187306
Budapest mellett vagyok elérhető Gyál külterületén az M5-ös autópálya mellett.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #152 Dátum: 2004.06.26 szombat, 08:54:00 »

Szundi!  Irtam emilt!  NEm HAsználod
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #153 Dátum: 2004.06.26 szombat, 17:11:00 »

Sziasztok!
Van egy 1993-as évjáratú 1.8 benzines, klímás kombi mondeóm bontás alatt, ha valakinek kellene valamilyen alkatrész, a telefonszámom: 06703187306
Budapest mellett vagyok elérhető Gyál külterületén az M5-ös autópálya mellett.
Milyen színű a belső kárpit? És milyen felszereltségű?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #154 Dátum: 2004.06.26 szombat, 20:22:00 »

Sziasztok!!! Üdv mindenkinek
Nagybratyómnak kéne ez az a mondijához ebben kérném a segítségeteket!!!
94-es 1,6-os kombi mondeo
-Első szélvédő (fűtött) SOS
-Hátsó lökhárító
-Bal első sárvédő ív
 
Külön kölön is érdekelnek a cuccok!
Légyszi körübelüli árakat is írjatok a carexon@freemail.hu címre köszi szépen előre is!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #155 Dátum: 2004.06.28 hétfő, 18:27:00 »

Bocsánat mindenkinek, ha később válaszolok, de általában csak reggel, meg este ülök gép elé, de előbb-utóbb szoktam válaszolni.
Mégegyszer elnézést a késésért!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #156 Dátum: 2004.06.28 hétfő, 18:32:00 »

Különben a belső kárpit szürke plüs, hibátlan állapotú, a felszereltség: motoros vezetőülés állítás, fűthető első ülések, két első motoros ablak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #157 Dátum: 2004.06.28 hétfő, 19:24:00 »

Szundi!  E-mail ment. Olvass!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #158 Dátum: 2004.06.29 kedd, 09:28:00 »

Szabyk, Szundi!
Yó a '96-ba a '93 kilométerórája??? (spirálos, vagymi) me'akkó'köllene ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #159 Dátum: 2004.06.29 kedd, 09:30:00 »

Télleg Szabyk ... régóta teccik a szemöldököd ;-P nincs elfekvő készleted feketében?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #160 Dátum: 2004.06.29 kedd, 09:45:00 »

Szabyk, Szundi!
Yó a '96-ba a '93 kilométerórája??? (spirálos, vagymi) me'akkó'köllene ...
nem jó:(
a tied electronic!
a 93'spirális:)
szemöldök:Mattig cca 15K:(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #161 Dátum: 2004.07.05 hétfő, 09:17:00 »

Sziasztok!
Keresek MKI-es 1,8-as Mondihoz klímás ventilátorkapcsolót.
Ha tud valaki segíteni azt megköszönném. kzoltan@mikropo.h
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #162 Dátum: 2004.07.05 hétfő, 17:29:00 »

Szasztok bratyók!
 
Kösz mindenkinek a sok hozzászólást a bajomra, de hogy foglaljam a helyet (meg esetleg tippet adjak a hozzám hasonló műszaki analfáknak) mesélek 1 kicsit:
 
szóval volt szerelőnél a kincsem (M1 1993, 1,8i), gondoltam örülni fog ha kicseréltetem a gyertyákat (meg még pár apróságot közel 70 pézért) Na szerelő után nem akart gyorsulni az istennek se és már nem tudtam mit kezdjek vele. Alacsony fordulaton rángatott, semmi nyomaték etc. Voltam vele egy 300 km-es túrán, hát 3 évet öregedtem annyira izgalmas előzéseim voltak vele. Nem tudtam mi lehet a gáz: az új gyertyák, a 170 Ft-os benzin (amivel 8 éve járok 3 autóval és eddig faja volt) vagy megverték szemmel???
 
El akartam vinni motordiagnosztikára a helyi Ford kupechoz, de azt mondták olyan öreg a gép, hogy ezt nem tudják géppel kiolvasni (a légtömegmérőre gyanakodtam). Kérdi a fószer hogy állnak a gyertyáim? Mondom vatta új Boschok vannak benne (10k). Na szerinte ez volt a baj.
Vittem vissza a srácoknak hogy kenjék a boschokat valaki hajára és rakjanak bele Motorcraftot. Ja és nézzék meg a kipufogót is mert a végét tegnapelőtt úgy hozták utánam a mosóban :-))))) (ez tényleg így volt)
 
Na, újabb gyertyacsere megvan 7k, középső dob (REMUS!) megvan 20k (ez igen baráti!!), de az enyémhez sehogy nem volt jó a hátsó dob 20k-ért amit megrendeltek. Addig nézték a gépben, hogy rájöttek: a gépemhez egyetlen 1 fajta hátsó dob való, Remus, és 50k-ból még vissza is kapok egy doboz gyufára valót.
 
Szerencsére még kívül nem volt szétesve, hát abban maradtunk hogy ideiglenesen kipucolják és 25-ért csináltatok korranyagból hátsó dobot.
 
Mire délután visszamentem, kiszedtek a hátsó dobból EGY VÖDÖR mindenféle ganét, szó szerint.
 
Azóta megy mint a mérgezett egér. A klíma még mindig ránt, de már nem fog annyira vissza.
 
Ja! Kérdésem a lengőcsöves rezonátoros kollégákhoz: milyet tettetek bele, hol és mennyiért?
 
Üdv:  Tcha-B
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #163 Dátum: 2004.07.05 hétfő, 19:51:00 »

Szasztok bratyók!
 
Kösz mindenkinek a sok hozzászólást a bajomra, de hogy foglaljam a helyet (meg esetleg tippet adjak a hozzám hasonló műszaki analfáknak) mesélek 1 kicsit:
 
szóval volt szerelőnél a kincsem (M1 1993, 1,8i), gondoltam örülni fog ha kicseréltetem a gyertyákat (meg még pár apróságot közel 70 pézért) Na szerelő után nem akart gyorsulni az istennek se és már nem tudtam mit kezdjek vele. Alacsony fordulaton rángatott, semmi nyomaték etc. Voltam vele egy 300 km-es túrán, hát 3 évet öregedtem annyira izgalmas előzéseim voltak vele. Nem tudtam mi lehet a gáz: az új gyertyák, a 170 Ft-os benzin (amivel 8 éve járok 3 autóval és eddig faja volt) vagy megverték szemmel???
 
El akartam vinni motordiagnosztikára a helyi Ford kupechoz, de azt mondták olyan öreg a gép, hogy ezt nem tudják géppel kiolvasni (a légtömegmérőre gyanakodtam). Kérdi a fószer hogy állnak a gyertyáim? Mondom vatta új Boschok vannak benne (10k). Na szerinte ez volt a baj.
Vittem vissza a srácoknak hogy kenjék a boschokat valaki hajára és rakjanak bele Motorcraftot. Ja és nézzék meg a kipufogót is mert a végét tegnapelőtt úgy hozták utánam a mosóban :-))))) (ez tényleg így volt)
 
Na, újabb gyertyacsere megvan 7k, középső dob (REMUS!) megvan 20k (ez igen baráti!!), de az enyémhez sehogy nem volt jó a hátsó dob 20k-ért amit megrendeltek. Addig nézték a gépben, hogy rájöttek: a gépemhez egyetlen 1 fajta hátsó dob való, Remus, és 50k-ból még vissza is kapok egy doboz gyufára valót.
 
Szerencsére még kívül nem volt szétesve, hát abban maradtunk hogy ideiglenesen kipucolják és 25-ért csináltatok korranyagból hátsó dobot.
 
Mire délután visszamentem, kiszedtek a hátsó dobból EGY VÖDÖR mindenféle ganét, szó szerint.
 
Azóta megy mint a mérgezett egér. A klíma még mindig ránt, de már nem fog annyira vissza.
 
Ja! Kérdésem a lengőcsöves rezonátoros kollégákhoz: milyet tettetek bele, hol és mennyiért?
 
Üdv:  Tcha-B
kire gondoltál?Smiley
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #164 Dátum: 2004.07.05 hétfő, 20:34:00 »

Hi !
Tcha-B,
Az normalis dolog, hogy a kipufog dobbol egy vodor ganet lehet kikaparni ? Mert ha igen, akkor az en verdamat is kikapartatom Cool Es vegulis a gyertyaktol lett jobb, vagy a kaparastol ?
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #165 Dátum: 2004.07.06 kedd, 01:02:00 »

Hi !
Tcha-B,
Az normalis dolog, hogy a kipufog dobbol egy vodor ganet lehet kikaparni ? Mert ha igen, akkor az en verdamat is kikapartatom Cool Es vegulis a gyertyaktol lett jobb, vagy a kaparastol ?
bye
zacci
Már többen kifejtették, csak gyári gyertyát szabad használni, a többivel csak roszabb lesz a gép.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #166 Dátum: 2004.07.06 kedd, 10:55:00 »

Szasztok bratyók!
 
Kösz mindenkinek a sok hozzászólást a bajomra, de hogy foglaljam a helyet (meg esetleg tippet adjak a hozzám hasonló műszaki analfáknak) mesélek 1 kicsit:
 
szóval volt szerelőnél a kincsem (M1 1993, 1,8i), gondoltam örülni fog ha kicseréltetem a gyertyákat (meg még pár apróságot közel 70 pézért) Na szerelő után nem akart gyorsulni az istennek se és már nem tudtam mit kezdjek vele. Alacsony fordulaton rángatott, semmi nyomaték etc. Voltam vele egy 300 km-es túrán, hát 3 évet öregedtem annyira izgalmas előzéseim voltak vele. Nem tudtam mi lehet a gáz: az új gyertyák, a 170 Ft-os benzin (amivel 8 éve járok 3 autóval és eddig faja volt) vagy megverték szemmel???
 
El akartam vinni motordiagnosztikára a helyi Ford kupechoz, de azt mondták olyan öreg a gép, hogy ezt nem tudják géppel kiolvasni (a légtömegmérőre gyanakodtam). Kérdi a fószer hogy állnak a gyertyáim? Mondom vatta új Boschok vannak benne (10k). Na szerinte ez volt a baj.
Vittem vissza a srácoknak hogy kenjék a boschokat valaki hajára és rakjanak bele Motorcraftot. Ja és nézzék meg a kipufogót is mert a végét tegnapelőtt úgy hozták utánam a mosóban :-))))) (ez tényleg így volt)
 
Na, újabb gyertyacsere megvan 7k, középső dob (REMUS!) megvan 20k (ez igen baráti!!), de az enyémhez sehogy nem volt jó a hátsó dob 20k-ért amit megrendeltek. Addig nézték a gépben, hogy rájöttek: a gépemhez egyetlen 1 fajta hátsó dob való, Remus, és 50k-ból még vissza is kapok egy doboz gyufára valót.
 
Szerencsére még kívül nem volt szétesve, hát abban maradtunk hogy ideiglenesen kipucolják és 25-ért csináltatok korranyagból hátsó dobot.
 
Mire délután visszamentem, kiszedtek a hátsó dobból EGY VÖDÖR mindenféle ganét, szó szerint.
 
Azóta megy mint a mérgezett egér. A klíma még mindig ránt, de már nem fog annyira vissza.
 
Ja! Kérdésem a lengőcsöves rezonátoros kollégákhoz: milyet tettetek bele, hol és mennyiért?
 
Üdv:  Tcha-B
Tcha-B
 
Ezerszer hangoztatott ügy hogy Mondeo-ba gyertyát csak gyári motocraft-ot teszünk, mert minden más egyszerűen ront rajta, és ezen igazságot most te is bizonyítottad.
 
Viszont nem gondolkodtál el azon, hogy a kipufogóból kirázott vödörnyi trutyi minden bizonnyal az általad használt benzinből ered és annál sokkal nagyobb probléma, hogy út közben megjárta már az autó motorját is Huh???
 
Lengőcsöves rezonátorom nekem is volt igaz Mk II 1.8-ba, és otthon fekszik a szekrényben.
Ha küldesz egy képet a motorodről szemből, meg tudom mondani, hogy felrakható-e avagy sem, mivel MkI-nek kissé más a szívórendszere.
 
Üdv
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #167 Dátum: 2004.07.06 kedd, 11:10:00 »

Tcha-B
 
Ezerszer hangoztatott ügy hogy Mondeo-ba gyertyát csak gyári motocraft-ot teszünk, mert minden más egyszerűen ront rajta, és ezen igazságot most te is bizonyítottad.
 
Viszont nem gondolkodtál el azon, hogy a kipufogóból kirázott vödörnyi trutyi minden bizonnyal az általad használt benzinből ered és annál sokkal nagyobb probléma, hogy út közben megjárta már az autó motorját is Huh???
 
Lengőcsöves rezonátorom nekem is volt igaz Mk II 1.8-ba, és otthon fekszik a szekrényben.
Ha küldesz egy képet a motorodről szemből, meg tudom mondani, hogy felrakható-e avagy sem, mivel MkI-nek kissé más a szívórendszere.
 
Üdv
MKI-nek ugyan olyan a szívórendszere mint a kettesé! Nekem már ki is van cserélve!!!
 
Sőt: alig 15 perce Fegyuval felpolíroztuk a folytószelepeinket!!!:)
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #168 Dátum: 2004.07.06 kedd, 13:27:00 »

Szóval:
 
Zacci: a boschokkal naon gázul ment az tuti. (JA! HA VALAKIT ÉRDEKEL VAN 4 ELADÓ BOSCH GYERTYÁM 2000 km-el, hehe!!!)
Szóval már a boschok előtt sem volt egy erőművész (végül is most sem az) de mivel kívülről nem látszott túl sok a dobon, nem is gyanakodtam hogy a bele teljesen odavan és a gyapot amivel körbe volt gyárilag bélelve, az már teljesen szabadon kószál a dobban. Szóval szerintem gyertya is, kidörgő is, Matyi is ludas.
 
Peppin:  
1) hamarosan küldöm a képet, ha a passzol a cucc akkor 7végén megboltolhatjuk a rezót.
 
2) Benzin: hát nem épp kerozint adnak a román kutakon de mondom 8 éve tunkolok ugyanott és eddig csak akkor éreztem hogy gáz van, ha nem volt időm kimenni és itthon tankoltam MOL95-öt. Na attól aztán köhögött a Pözsó 405 meg az Asztra is, meg a mostani jószág is.
De sose lehet tutira menni, lehet 8 év után most a kutasok önköltséget csökkentenek odaát és valami ganét adnak benya helyett.
 
Joe: mértetek-e előtte-utána kompressziót? Milyen lett a verda?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #169 Dátum: 2004.07.06 kedd, 13:35:00 »

Ja és kipufogó: nemtom kinél hogy van de eddigi tapasztalataim szerint 1,5-2 év az élettartam ha nem rozsda- és savállót rakatsz fel. Az égéstermékek (köztük víz is) a dobokban lecsapódnak, savak keletkeznek + nagy meleg, rázkódás stb. -> megeszik a fémet -> sporthang, a gazdi meg csengethet a szerelőnél.
 
Ha valakinek más tapasztalata van az élettartamot illetően, írja meg (meg azt is hogy hol tankol...)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #170 Dátum: 2004.07.06 kedd, 13:47:00 »

Ja és kipufogó: nemtom kinél hogy van de eddigi tapasztalataim szerint 1,5-2 év az élettartam ha nem rozsda- és savállót rakatsz fel. Az égéstermékek (köztük víz is) a dobokban lecsapódnak, savak keletkeznek + nagy meleg, rázkódás stb. -> megeszik a fémet -> sporthang, a gazdi meg csengethet a szerelőnél.
 
Ha valakinek más tapasztalata van az élettartamot illetően, írja meg (meg azt is hogy hol tankol...)
Csak és kizárólag Szlovákiában, az ottani MOL (Slovnaft) kúton. Múltkor beszéltük a Népligetben, hogy a Szlovák, és a Román MOL az teljesen más nyálat ad. De ha kell a számla, akkor is csak OMV kúton tankolok!!!
 
Kompressziót nem mértünk, és talán változás sem nagyon van, mivel 1-2 hete pucoltam meg tisztára, most csak a karcok lettek eltüntetve róla. Későn jutott eszünkbe, hogy le kellett volna fényképezni a Fegyuét az enyém mellett. Az övé korom fekete volt, míg az enyém csillogó arany színű.:-) Ő bizonyára komoly változást fog most tapasztalni.Smiley
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #171 Dátum: 2004.07.06 kedd, 14:54:00 »

Hi !
Koszi a valaszokat !
Mijaza lengo rezonator ize ?? Mire jo ? Emel 50%-ot a teljesitmenyen ? Cool))
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #172 Dátum: 2004.07.06 kedd, 14:59:00 »

Hi !
Koszi a valaszokat !
Mijaza lengo rezonator ize ?? Mire jo ? Emel 50%-ot a teljesitmenyen ? Cool))
bye
zacci
Az a nyúlvány, ami előre lóg, és rá van írva a motor mérete, és teljesítménye. Kb. '95-óta már nem tettek ilyet bele (ne keringjen feleslegesen a levegő). Én kivettem, és későbbi csővel helyettesítettem, és így pl: a klímát sokkal kevésbé érzem!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #173 Dátum: 2004.07.06 kedd, 15:30:00 »

Szasztok bratyók!
 
Kösz mindenkinek a sok hozzászólást a bajomra, de hogy foglaljam a helyet (meg esetleg tippet adjak a hozzám hasonló műszaki analfáknak) mesélek 1 kicsit:
 
szóval volt szerelőnél a kincsem (M1 1993, 1,8i), gondoltam örülni fog ha kicseréltetem a gyertyákat (meg még pár apróságot közel 70 pézért) Na szerelő után nem akart gyorsulni az istennek se és már nem tudtam mit kezdjek vele. Alacsony fordulaton rángatott, semmi nyomaték etc. Voltam vele egy 300 km-es túrán, hát 3 évet öregedtem annyira izgalmas előzéseim voltak vele. Nem tudtam mi lehet a gáz: az új gyertyák, a 170 Ft-os benzin (amivel 8 éve járok 3 autóval és eddig faja volt) vagy megverték szemmel???
 
El akartam vinni motordiagnosztikára a helyi Ford kupechoz, de azt mondták olyan öreg a gép, hogy ezt nem tudják géppel kiolvasni (a légtömegmérőre gyanakodtam). Kérdi a fószer hogy állnak a gyertyáim? Mondom vatta új Boschok vannak benne (10k). Na szerinte ez volt a baj.
Vittem vissza a srácoknak hogy kenjék a boschokat valaki hajára és rakjanak bele Motorcraftot. Ja és nézzék meg a kipufogót is mert a végét tegnapelőtt úgy hozták utánam a mosóban :-))))) (ez tényleg így volt)
 
Na, újabb gyertyacsere megvan 7k, középső dob (REMUS!) megvan 20k (ez igen baráti!!), de az enyémhez sehogy nem volt jó a hátsó dob 20k-ért amit megrendeltek. Addig nézték a gépben, hogy rájöttek: a gépemhez egyetlen 1 fajta hátsó dob való, Remus, és 50k-ból még vissza is kapok egy doboz gyufára valót.
 
Szerencsére még kívül nem volt szétesve, hát abban maradtunk hogy ideiglenesen kipucolják és 25-ért csináltatok korranyagból hátsó dobot.
 
Mire délután visszamentem, kiszedtek a hátsó dobból EGY VÖDÖR mindenféle ganét, szó szerint.
 
Azóta megy mint a mérgezett egér. A klíma még mindig ránt, de már nem fog annyira vissza.
 
Ja! Kérdésem a lengőcsöves rezonátoros kollégákhoz: milyet tettetek bele, hol és mennyiért?
 
Üdv:  Tcha-B
A múlt héten én is elhagytam a kipufnak a végét. Csak egy lyuk tátongott a hátsó dobon, valami bucka miatt biztosan lefittyedt a csonk. De sebaj, az ügyeskező kipufogós pár perc alatt varázsolt rá újat. Itt-ott még hegesztgetett ezt-azt, így lett 2k.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #174 Dátum: 2004.07.06 kedd, 16:04:00 »

A múlt héten én is elhagytam a kipufnak a végét. Csak egy lyuk tátongott a hátsó dobon, valami bucka miatt biztosan lefittyedt a csonk. De sebaj, az ügyeskező kipufogós pár perc alatt varázsolt rá újat. Itt-ott még hegesztgetett ezt-azt, így lett 2k.
ügyeskező
 
Ügyeskedő? Vagy mi?:-)
 
Na nekem is sikerült! Majd kifolyott a szemem, hogy megtaláljam!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #175 Dátum: 2004.07.06 kedd, 16:18:00 »

ügyeskező
 
Ügyeskedő? Vagy mi?:-)
 
Na nekem is sikerült! Majd kifolyott a szemem, hogy megtaláljam!!!
 
Tisztelettel!
ügyeskezű
 
1:1 Smiley
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #176 Dátum: 2004.07.06 kedd, 18:06:00 »

Hi !
Joe,
Ahum, es hol lehet kapni es mennyiert olyan csovet ? Lehet enis kikapom, hatha rakettava valik az 1.6os verdicsku Cool
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #177 Dátum: 2004.07.06 kedd, 18:09:00 »

hi !
Joe,  
es nem lehet valamivel betomni a nyulvanyba vezeto lyukat ? Mert ugy egyebkent tok jol nez ki az a cuccos, szal nem szivesen vennem le optikai szempontok miatt Cool
A melynyomom egyik basreflex nyilasaba beletoltam egy sarga pluss kacsat, hogy ne gyujjon ki annyi levego. Gondolom ez a moccer itt nem ajanlott Cool
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #178 Dátum: 2004.07.06 kedd, 23:23:00 »

Hi !
Koszi a valaszokat !
Mijaza lengo rezonator ize ?? Mire jo ? Emel 50%-ot a teljesitmenyen ? Cool))
bye
zacci
Zacci  
 
Asszem nyitottunk a fórumon olyan topicot, hogy mi mire jó, ott megtalálod a lengőcsöves motorfeltültő rezonátor működési elvét.
 
Üd
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #179 Dátum: 2004.07.06 kedd, 23:58:00 »

Ami a tankolast illeti valoban allithatom, hogy semmilyen benyat nem szeretett ugy a joszag (belleertve a fantasztikus Vepovert is) mint a romaniai MOL TempoPlus-t ... ami allitolag ua mint a szlovakiai...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #180 Dátum: 2004.07.07 szerda, 09:11:00 »

hi !
Joe,  
es nem lehet valamivel betomni a nyulvanyba vezeto lyukat ? Mert ugy egyebkent tok jol nez ki az a cuccos, szal nem szivesen vennem le optikai szempontok miatt Cool
A melynyomom egyik basreflex nyilasaba beletoltam egy sarga pluss kacsat, hogy ne gyujjon ki annyi levego. Gondolom ez a moccer itt nem ajanlott Cool
bye
zacci
De megoldható, csak nem egy ronggyal!:-)
 
Egy műanyagost kell keresni, aki behegeszti a lyukat, és a rezonátort visszarakhatod dísznek, vagy bontóban keresel az újfajtából, és a csövet ismét dísznek...
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #181 Dátum: 2004.07.08 csütörtök, 08:10:00 »

Hi !
Koszi a valaszokat !
 
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #182 Dátum: 2004.07.09 péntek, 07:55:00 »

hi !
Joe,  
es nem lehet valamivel betomni a nyulvanyba vezeto lyukat ? Mert ugy egyebkent tok jol nez ki az a cuccos, szal nem szivesen vennem le optikai szempontok miatt Cool
A melynyomom egyik basreflex nyilasaba beletoltam egy sarga pluss kacsat, hogy ne gyujjon ki annyi levego. Gondolom ez a moccer itt nem ajanlott Cool
bye
zacci
Kedves peppin!
 
Én nem találtam a "Mi mire jó" topicot :
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #183 Dátum: 2004.07.09 péntek, 21:04:00 »

Kedves peppin!
 
Én nem találtam a "Mi mire jó" topicot :
Akidna,
 
szerintem ilyen nincs is. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #184 Dátum: 2004.07.10 szombat, 00:41:00 »

Kedves peppin!
 
Én nem találtam a "Mi mire jó" topicot :
Nem csodálom, mert nincs is, de ha tudom megkeresem saját hozzászólásomat, asszem a tuning topicban ahol vagy egy éve is van már annak, hogy értekeztünk a rezonátorról, ha nem sikerül kérlek emlékeztess az ismétlésre.
 
Sorry és Üdv
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #185 Dátum: 2004.07.11 vasárnap, 21:30:00 »

Nem tuttam ellenállni...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #186 Dátum: 2004.07.13 kedd, 14:57:00 »

Sziasztok!
 
Alkatrész lesz belöle:   http://***.itexpert.hu/one_week/bonto.htm
 
Hátha kell valakinek valami.
Üdv    ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #187 Dátum: 2004.07.13 kedd, 15:35:00 »

Nem tuttam ellenállni...
Scratch melleire gondoltál :-P
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #188 Dátum: 2004.07.13 kedd, 18:04:00 »

Scratch melleire gondoltál :-P
napu,
 
na jó, ezt most fejezzük be! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #189 Dátum: 2004.07.13 kedd, 18:04:00 »

ND,
 
ki az a elvetemült, aki egy ilyen autót szétbont. :
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #190 Dátum: 2004.07.13 kedd, 18:29:00 »

Én is ilyen szép autóból vásároltam be Szunditól, sajna a magyar HÜLYE törvények miatt nem éri meg forgalomba helyezni, a wardenburgok pedig futnak tovább.....
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #191 Dátum: 2004.07.13 kedd, 23:48:00 »

Én is ilyen szép autóból vásároltam be Szunditól, sajna a magyar HÜLYE törvények miatt nem éri meg forgalomba helyezni, a wardenburgok pedig futnak tovább.....
rkpeti,
 
aha, értem, de hát ez van akkor. Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #192 Dátum: 2004.07.14 szerda, 21:13:00 »

Sziasztok!
 
Alkatrész lesz belöle:   http://***.itexpert.hu/one_week/bonto.htm
 
Hátha kell valakinek valami.
Üdv    ND
Csak nem alsó motort takaró lemezt véltem felfedezni? Smiley
Nekem ugyan van, de akinek hiányzik az futááás! Smiley
Bye
Cit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #193 Dátum: 2004.07.14 szerda, 23:58:00 »

Sziasztok
van egy 95-ös mondeom bontásra 2.0 16v 5.ajtós  
Ha valakit érdekel bármilyen alkatrész szívesen  segítek.
Mindezt Bp, délbuda.
Üdv Mcgiver
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #194 Dátum: 2004.07.15 csütörtök, 07:23:00 »

Sziasztok
van egy 95-ös mondeom bontásra 2.0 16v 5.ajtós  
Ha valakit érdekel bármilyen alkatrész szívesen  segítek.
Mindezt Bp, délbuda.
Üdv Mcgiver
mcgiver!
 
Ha tudnál adni egy telszámot, megcsörgetnélek. Lenne egy-két apróság, csak egyszerűbb szóban mint leírni.
 
Moha
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #195 Dátum: 2004.07.15 csütörtök, 22:28:00 »

Sziasztok
van egy 95-ös mondeom bontásra 2.0 16v 5.ajtós  
Ha valakit érdekel bármilyen alkatrész szívesen  segítek.
Mindezt Bp, délbuda.
Üdv Mcgiver
Szívesen birtokolnék egy igazán komoly cuccot: MKI rádió antenna alatti (belső tér) burkolatot, sötétszürke színben. Nekem a tetőkárpiton van egy kb 3x5cm-es szabályos lyuk, közepén látszik az antenna rögzítő csavarja. Gondolom, valami műanyag pattintós lapocska illik oda talkarásképp.
Meg érdekelne bal első lámpabúra, esetleg a 2 belső középső szellőzőrács.
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #196 Dátum: 2004.07.16 péntek, 12:40:00 »

Szívesen birtokolnék egy igazán komoly cuccot: MKI rádió antenna alatti (belső tér) burkolatot, sötétszürke színben. Nekem a tetőkárpiton van egy kb 3x5cm-es szabályos lyuk, közepén látszik az antenna rögzítő csavarja. Gondolom, valami műanyag pattintós lapocska illik oda talkarásképp.
Meg érdekelne bal első lámpabúra, esetleg a 2 belső középső szellőzőrács.
ocsigep!
Ford márkaszervíz alkatrész osztályát próbáltad már? Ilyen apró alkatrészeket 99%, hogy ott kapsz.
Bye
Cit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #197 Dátum: 2004.07.20 kedd, 07:22:00 »

Sziasztok
van egy 95-ös mondeom bontásra 2.0 16v 5.ajtós  
Ha valakit érdekel bármilyen alkatrész szívesen  segítek.
Mindezt Bp, délbuda.
Üdv Mcgiver
mi történt vele? engem lehet, hogy érdekel pár részlete...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #198 Dátum: 2004.07.20 kedd, 10:53:00 »

Sziasztok
van egy 95-ös mondeom bontásra 2.0 16v 5.ajtós  
Ha valakit érdekel bármilyen alkatrész szívesen  segítek.
Mindezt Bp, délbuda.
Üdv Mcgiver
Milyen színű a gép?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #199 Dátum: 2004.07.20 kedd, 21:21:00 »

mi történt vele? engem lehet, hogy érdekel pár részlete...
szia  
ird meg hogy miről lenne szó és válaszolok.
amúgy törött volt.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 74   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.