Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 22:47:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745093 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #3000 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 23:07:00 »

Nem. A kuplungot, és olykor féket is Cheesy  
Amugy csak kicsit idegenkedek a dologtól, mer nemakarom jobban elb*szni a dolgokat Cheesy Elvégre még sose kaptam szét iylet. De majd a haverommal lehet h megoldom a dolgot, mer 2en azér megtudunk csinálni ezt-azt az autón.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3001 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 23:09:00 »

Nem. A kuplungot, és olykor féket is Cheesy  
Amugy csak kicsit idegenkedek a dologtól, mer nemakarom jobban elb*szni a dolgokat Cheesy Elvégre még sose kaptam szét iylet. De majd a haverommal lehet h megoldom a dolgot, mer 2en azér megtudunk csinálni ezt-azt az autón.
Banyek 3 vagy 4 csavar tartja. Menni fog, de a javaslatom a szakemberrel még mindig áll.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3002 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 23:12:00 »

Banyek 3 vagy 4 csavar tartja. Menni fog, de a javaslatom a szakemberrel még mindig áll.
Megköszönöm a javaslatod. Ki lenne a szakeber? Megpróbálom odavnni, bár nincs sok időm hétköznap és ezért kerstem itt a közelben szervizeket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3003 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 23:15:00 »

Megköszönöm a javaslatod. Ki lenne a szakeber? Megpróbálom odavnni, bár nincs sok időm hétköznap és ezért kerstem itt a közelben szervizeket.
Fusim tud egy jó embert Dunakeszin. Csak kimész a Vácin és ott is vagy. Vagy Ford Solymár, esetleg kersheted Vik-et az Auto Fortnál, Aky a Petrányinál stb....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3004 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 23:19:00 »

Fusim tud egy jó embert Dunakeszin. Csak kimész a Vácin és ott is vagy. Vagy Ford Solymár, esetleg kersheted Vik-et az Auto Fortnál, Aky a Petrányinál stb....
Itten van - térkép hozzá a weboldalon
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3005 Dátum: 2006.12.05 kedd, 09:56:00 »

Megköszönöm a javaslatod. Ki lenne a szakeber? Megpróbálom odavnni, bár nincs sok időm hétköznap és ezért kerstem itt a közelben szervizeket.
... és ha nem válik be egyik sem, akkor irány Gyál
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3006 Dátum: 2006.12.05 kedd, 09:59:00 »

Egész más téma, de kapcsolódik az órához. Nekem kovetkezesen kb 12 km/h val többet mutat az órám (MKII), és ez mutatkozik is, mert álló helyzetben a mutató kb ennyit mutat. Tahát amikor a gyujtást ráadom,akkor felugrik kb erre az értékre. Kérdésem: ez beállítható vhogy, vagy olyan mint a falóra, hogy a nagymutatót a tengelyére bárhol rá lehet nyomni? boccs, ha nagyon belecsaptam egy másik téma közpibe!
Igen, beállítható. Ki kell kapnod az egységet, levenni a plexit és a mutatót, visszatenni a helyére az eccséget, valamivel mérni a sebességet (gps, másik autó) és visszatolni a tengelyre a mutatót. Slusszpassz de légy óvatos az izzókkal, legyen tartalékod és nem árt a komolyabb műveletekhez levenni az akksit, vagy a biztiket kihúzni aztán újratanítás ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3007 Dátum: 2006.12.05 kedd, 11:38:00 »

Igen, beállítható. Ki kell kapnod az egységet, levenni a plexit és a mutatót, visszatenni a helyére az eccséget, valamivel mérni a sebességet (gps, másik autó) és visszatolni a tengelyre a mutatót. Slusszpassz de légy óvatos az izzókkal, legyen tartalékod és nem árt a komolyabb műveletekhez levenni az akksit, vagy a biztiket kihúzni aztán újratanítás ...
NAPU!
 
Ez az óramutató állítása 0-ra engem is érdekelne, mert nekem is ua. a helyzet, mint Ferqonál!!  
De úgy mléxem, hogy régen peppin azt mondta, hogy valami elektromos kütyüvel, ami volt neki azzal lehetett visszaállítani biztonságosan és vmiért nem javasolta a kézzel babrálást.
Szedtem már szét a műszerfalat így odáig nem gond... de onnét hogyan tovább??
A plexi hogyan jön le?
A mutató hogyan jön le? (csak lehúzni?)
Miért írod hogy az izzókkal legyen óvatos? (a plexi elöl van az izzók meg hátul?)
 
Szeretném megcsinálni én is.
 
köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3008 Dátum: 2006.12.05 kedd, 11:45:00 »

NAPU!
 
Ez az óramutató állítása 0-ra engem is érdekelne, mert nekem is ua. a helyzet, mint Ferqonál!!  
De úgy mléxem, hogy régen peppin azt mondta, hogy valami elektromos kütyüvel, ami volt neki azzal lehetett visszaállítani biztonságosan és vmiért nem javasolta a kézzel babrálást.
Szedtem már szét a műszerfalat így odáig nem gond... de onnét hogyan tovább??
A plexi hogyan jön le?
A mutató hogyan jön le? (csak lehúzni?)
Miért írod hogy az izzókkal legyen óvatos? (a plexi elöl van az izzók meg hátul?)
 
Szeretném megcsinálni én is.
 
köszi
ISU, Gyárilag van benne egy kis csalás. Szerintem egy autó mutatója sem pontos és ha nem számottevő a különbség, akkor nem biztos, hogy megéri szétszedni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3009 Dátum: 2006.12.05 kedd, 11:54:00 »

ISU, Gyárilag van benne egy kis csalás. Szerintem egy autó mutatója sem pontos és ha nem számottevő a különbség, akkor nem biztos, hogy megéri szétszedni.
A csalás rendben, de nekem is úgy indul, mint Ferqoé, tehát gyújtás után felugrik 0-ról kb. 10-re! Ez már több, mint csalás!
3 éve úgy járok vele, hogy mindíg levonok 10-et!  
Ha meg lehet csinázni házilag, akkor csak a "leírás" kell a többi menni fog.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3010 Dátum: 2006.12.05 kedd, 12:16:00 »

A csalás rendben, de nekem is úgy indul, mint Ferqoé, tehát gyújtás után felugrik 0-ról kb. 10-re! Ez már több, mint csalás!
3 éve úgy járok vele, hogy mindíg levonok 10-et!  
Ha meg lehet csinázni házilag, akkor csak a "leírás" kell a többi menni fog.
Aha, értem. Ha már szedted szét az egységig, akkor tovább is menni fog. Adja magát, műanyag pöcköket kell kipattintani, ha jól emlékszem és akkor lejön a plexi. A mutatót óvatosan húzd le és utána jöhet a Napu féle kalibrálás. Mi egyszer így kalibráltuk a hőmérőmet, cserélgettük az egységeket járó motornál:))
Gondolom a km óra sem lehet ördöngösebb, de ugyanúgy elrontható is. Szóval csak óvatosan:))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3011 Dátum: 2006.12.05 kedd, 12:51:00 »

Aha, értem. Ha már szedted szét az egységig, akkor tovább is menni fog. Adja magát, műanyag pöcköket kell kipattintani, ha jól emlékszem és akkor lejön a plexi. A mutatót óvatosan húzd le és utána jöhet a Napu féle kalibrálás. Mi egyszer így kalibráltuk a hőmérőmet, cserélgettük az egységeket járó motornál:))
Gondolom a km óra sem lehet ördöngösebb, de ugyanúgy elrontható is. Szóval csak óvatosan:))

 
ISU: sima ügy, de az sem lesz gyári beállítás ... az izzók meg kiéghetnek (ez csak esetleges veszély, amivel számolni kell) ezt az egészet még a régi békeidőkből tudom
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3012 Dátum: 2006.12.05 kedd, 13:28:00 »

Én is állítottam a tempósaccolón, (nekem voltak vele problémák és azért kellett szétszedni az órát és persze elősször nem figyeltem a mutató visszarakásra)Szóval leszedtem a mutatót  és a műszeregységet vissza mutató nélkül gyújtás rá és finoman 0-nál rákapattam a mutatót (de csak annyira hogy elférjen alatta az ütköző)túlforgattam az ütközőn és úgy nyomtam rá.Visznylag pontos lett(2-3km/h) persze lehet csak szerencsém volt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3013 Dátum: 2006.12.05 kedd, 13:36:00 »

Én is állítottam a tempósaccolón, (nekem voltak vele problémák és azért kellett szétszedni az órát és persze elősször nem figyeltem a mutató visszarakásra)Szóval leszedtem a mutatót  és a műszeregységet vissza mutató nélkül gyújtás rá és finoman 0-nál rákapattam a mutatót (de csak annyira hogy elférjen alatta az ütköző)túlforgattam az ütközőn és úgy nyomtam rá.Visznylag pontos lett(2-3km/h) persze lehet csak szerencsém volt.
Szerintem gps-el menetben pontosabb, ha jó a kezed
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3014 Dátum: 2006.12.05 kedd, 13:41:00 »

Szerintem gps-el menetben pontosabb, ha jó a kezed
Lehet, de szükség törvényt bont alapon igy sikerült (nem volt gps se másik megbízható autó sem akkor a közelben.Utánna teszteltem egy új off autóval is meg a kihelyezett radaros sebességjelzőkkel és úgy itéltem meg nem szükséges pontosítani.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3015 Dátum: 2006.12.05 kedd, 13:58:00 »

Lehet, de szükség törvényt bont alapon igy sikerült (nem volt gps se másik megbízható autó sem akkor a közelben.Utánna teszteltem egy új off autóval is meg a kihelyezett radaros sebességjelzőkkel és úgy itéltem meg nem szükséges pontosítani.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3016 Dátum: 2006.12.05 kedd, 18:37:00 »

OK. Köszönöm nektek, majd nekiállok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3017 Dátum: 2006.12.05 kedd, 20:07:00 »

Jéé nálam is ilyen "csalás" van már egy ideje... Nekem kerek 20at dob hozzá De menet közben is pont 20-el mutat többet. Van egy cím (pesti) ahol km órákat kalibrálnak.Ha megtalálom,belinkelem Ott elvileg baállítják pontosan nem?? Bár én is tervezem széjjelberhelni kicsit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3018 Dátum: 2006.12.05 kedd, 20:08:00 »

A csalás rendben, de nekem is úgy indul, mint Ferqoé, tehát gyújtás után felugrik 0-ról kb. 10-re! Ez már több, mint csalás!
3 éve úgy járok vele, hogy mindíg levonok 10-et!  
Ha meg lehet csinázni házilag, akkor csak a "leírás" kell a többi menni fog.
Mondeo II-ről van szó?
Nektek van olyan, hogy 0 KM/h?
Nekem ott ahol alaphelyzetben áll a mutató az 10 KM/h, ahol van egy kis végállás ütköző és ha ráadom a gyujtást(vagy akár beindítom a motort) nem mozdul ki.
Összhasonlítottam GPS-szel, a GPS 10 %-ak kevesebbet mutatott.
De ahogy HG ig mégnézte a radaros sebességjelzővel, ott már nem nagyon tapasztaltam eltérést, csak kb 5%-ot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3019 Dátum: 2006.12.05 kedd, 20:09:00 »

Mondeo II-ről van szó?
Nektek van olyan, hogy 0 KM/h?
Nekem ott ahol alaphelyzetben áll a mutató az 10 KM/h, ahol van egy kis végállás ütköző és ha ráadom a gyujtást(vagy akár beindítom a motort) nem mozdul ki.
Összhasonlítottam GPS-szel, a GPS 10 %-ak kevesebbet mutatott.
De ahogy HG ig mégnézte a radaros sebességjelzővel, ott már nem nagyon tapasztaltam eltérést, csak kb 5%-ot.
10%-ak=10%-al
HG ig= HG is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3020 Dátum: 2006.12.05 kedd, 20:40:00 »

Mondeo II-ről van szó?
Nektek van olyan, hogy 0 KM/h?
Nekem ott ahol alaphelyzetben áll a mutató az 10 KM/h, ahol van egy kis végállás ütköző és ha ráadom a gyujtást(vagy akár beindítom a motort) nem mozdul ki.
Összhasonlítottam GPS-szel, a GPS 10 %-ak kevesebbet mutatott.
De ahogy HG ig mégnézte a radaros sebességjelzővel, ott már nem nagyon tapasztaltam eltérést, csak kb 5%-ot.
Mert a kihelyezett radarok is csalnak. Bár azoknak felfele illene.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3021 Dátum: 2006.12.05 kedd, 20:51:00 »

Mert a kihelyezett radarok is csalnak. Bár azoknak felfele illene.
És a #2960 első 3 mondatára mit mondasz?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3022 Dátum: 2006.12.05 kedd, 20:56:00 »

És a #2960 első 3 mondatára mit mondasz?
Detto ugyanez. Nem tudom, hogy az 10 km-t jelent, de az első skálázás a 20 km-nél kezdődik és alatta fekszik a mutató egy kis pöckön. Gyújtásra nem mozdul, csak ha mozgásba lendül a hippi:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3023 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:13:00 »

Detto ugyanez. Nem tudom, hogy az 10 km-t jelent, de az első skálázás a 20 km-nél kezdődik és alatta fekszik a mutató egy kis pöckön. Gyújtásra nem mozdul, csak ha mozgásba lendül a hippi:)
Mennyit fogyaszt általában neked a hippi?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3024 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:19:00 »

Mennyit fogyaszt általában neked a hippi?
Változó. A legkevesebb 5,7 volt de magam sem tudom, hogyan:))) Átlagosan 6,5-7,4 között járok, attol függően, hogy csak Pest vagy vidékre is megyek.Nyáron végig klímával volt 8-8,2 is. Érdekes, amint kimegyek a városból autópályán 130-140-160 között is zuhan a fogyasztás. Pestet nem nagyon szereti, itt éhes:)))
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3025 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:25:00 »

Változó. A legkevesebb 5,7 volt de magam sem tudom, hogyan:))) Átlagosan 6,5-7,4 között járok, attol függően, hogy csak Pest vagy vidékre is megyek.Nyáron végig klímával volt 8-8,2 is. Érdekes, amint kimegyek a városból autópályán 130-140-160 között is zuhan a fogyasztás. Pestet nem nagyon szereti, itt éhes:)))
Létezik, hogy a gépedet láttam a környékünkön szembejönni a napokban?
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #3026 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:30:00 »

Létezik, hogy a gépedet láttam a környékünkön szembejönni a napokban?
Ha csak el nem lopták, nem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3027 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:31:00 »

Létezik, hogy a gépedet láttam a környékünkön szembejönni a napokban?
Visszahúz MKII-höz a szíved. Mindenben azt látod:)))
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3028 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:34:00 »

Visszahúz MKII-höz a szíved. Mindenben azt látod:)))
Jött szembe és mikor belekuksiztam a tükörbe HIPpit láttam. No meg feket is volt, meg 4 ajtós is, gondoltam hátha. De ha nem hát nem...
 
(ha tükörbe nézek akkor is csak a farkasszemeket látom)
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #3029 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:43:00 »

Változó. A legkevesebb 5,7 volt de magam sem tudom, hogyan:))) Átlagosan 6,5-7,4 között járok, attol függően, hogy csak Pest vagy vidékre is megyek.Nyáron végig klímával volt 8-8,2 is. Érdekes, amint kimegyek a városból autópályán 130-140-160 között is zuhan a fogyasztás. Pestet nem nagyon szereti, itt éhes:)))
Igen, a 130-140 KM/h-nál inkább 7 liter környékén fogyaszt.
Városban sok, dehát érthető hisz van súlya.
Akkor nem nagyon több az enyém sem. Bár ez vezetési stílus függő.
Nekem is 8 körül szokott lenni a fogyasztásom hosszútávon.
Olyan temóban lett tegnap a fogyasztásom 7,78 liter, hogy nem előzött meg senki a 800 km alatt, persze ha csak a pesti nagy forgalmat le nem számítjuk.
Na meg az M1-esen figyeltem az új tarffipaxokra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3030 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:55:00 »

Jött szembe és mikor belekuksiztam a tükörbe HIPpit láttam. No meg feket is volt, meg 4 ajtós is, gondoltam hátha. De ha nem hát nem...
 
(ha tükörbe nézek akkor is csak a farkasszemeket látom)
Jók ezek a hasonló autók. Miénk kicsi és barátságtalan. Az enyém gépjárművön kívül, csak egy másik fehér MKI van, de az kombi. Egy nap, hogy spóroljak, és jó haladjak gyalogoltam. Bambulok,1x csak látom az autóm, nélkülem. Kicsit megijedtem, kerestem az azonosító jeleket egyből: felemás tükör,clubmatrica, babyonboard matrica. Rendszámot soha nem nézek, autót nem arról ismerek meg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3031 Dátum: 2006.12.05 kedd, 21:56:00 »

Jók ezek a hasonló autók. Miénk kicsi és barátságtalan. Az enyém gépjárművön kívül, csak egy másik fehér MKI van, de az kombi. Egy nap, hogy spóroljak, és jó haladjak gyalogoltam. Bambulok,1x csak látom az autóm, nélkülem. Kicsit megijedtem, kerestem az azonosító jeleket egyből: felemás tükör,clubmatrica, babyonboard matrica. Rendszámot soha nem nézek, autót nem arról ismerek meg.
Miénk kicsi és barátságtalan, mármint a városunk
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3032 Dátum: 2006.12.05 kedd, 22:15:00 »

Jók ezek a hasonló autók. Miénk kicsi és barátságtalan. Az enyém gépjárművön kívül, csak egy másik fehér MKI van, de az kombi. Egy nap, hogy spóroljak, és jó haladjak gyalogoltam. Bambulok,1x csak látom az autóm, nélkülem. Kicsit megijedtem, kerestem az azonosító jeleket egyből: felemás tükör,clubmatrica, babyonboard matrica. Rendszámot soha nem nézek, autót nem arról ismerek meg.
A mi városunkban is van egy másik zőőd MKII 5 ajtós, csak egy kicsit másabb a színárnyalata. De ha nem egyszerre látni az autót annyira nem tűnik fel.
Ja meg nincs rajta hátsó spoiler.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3033 Dátum: 2006.12.06 szerda, 15:38:00 »

Mondeo II-ről van szó?
Nektek van olyan, hogy 0 KM/h?
Nekem ott ahol alaphelyzetben áll a mutató az 10 KM/h, ahol van egy kis végállás ütköző és ha ráadom a gyujtást(vagy akár beindítom a motort) nem mozdul ki.
Összhasonlítottam GPS-szel, a GPS 10 %-ak kevesebbet mutatott.
De ahogy HG ig mégnézte a radaros sebességjelzővel, ott már nem nagyon tapasztaltam eltérést, csak kb 5%-ot.
Nekem is 10-nél van a pecek, de ha gyújtást adok akkor felugrik egy kicsit Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3034 Dátum: 2006.12.06 szerda, 15:41:00 »

Jött szembe és mikor belekuksiztam a tükörbe HIPpit láttam. No meg feket is volt, meg 4 ajtós is, gondoltam hátha. De ha nem hát nem...
 
(ha tükörbe nézek akkor is csak a farkasszemeket látom)
Én is szoktam látni fekete 4 ajtós HIP-est. Smiley
Régen a soroksári úton a matáv elött, amire késöbb fóliát is tettek, de egy jóideje már nem látom ott. Most máshol szoktam látni csak nem mléxen, hogy hol
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3035 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 14:14:00 »

Én is szoktam látni fekete 4 ajtós HIP-est. Smiley
Régen a soroksári úton a matáv elött, amire késöbb fóliát is tettek, de egy jóideje már nem látom ott. Most máshol szoktam látni csak nem mléxen, hogy hol
Akkor biztos az volt a hunyó, mert ezt már én is láttam a fővárosban. Akkor sem az ms vezette, hanem valami szőkeség. (hacsak nem parókában grasszál a lelkem néha ...)
U.i.: na ezért kell venni Dodge Charger-t.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #3036 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 15:05:00 »

Változó. A legkevesebb 5,7 volt de magam sem tudom, hogyan:))) Átlagosan 6,5-7,4 között járok, attol függően, hogy csak Pest vagy vidékre is megyek.Nyáron végig klímával volt 8-8,2 is. Érdekes, amint kimegyek a városból autópályán 130-140-160 között is zuhan a fogyasztás. Pestet nem nagyon szereti, itt éhes:)))
Hello!
A te ótód dízel?/ezzel a fogyival/
Mintha benzinesre emlékeznék...
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3037 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 15:21:00 »

Hello!
A te ótód dízel?/ezzel a fogyival/
Mintha benzinesre emlékeznék...
Üdv.
1.8-as benzines az övé.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3038 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 15:39:00 »

Akkor biztos az volt a hunyó, mert ezt már én is láttam a fővárosban. Akkor sem az ms vezette, hanem valami szőkeség. (hacsak nem parókában grasszál a lelkem néha ...)
U.i.: na ezért kell venni Dodge Charger-t.
Lebuktam
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3039 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 15:39:00 »

Hello!
A te ótód dízel?/ezzel a fogyival/
Mintha benzinesre emlékeznék...
Üdv.
Hát ez az... enyém szemek is kiestek, mikor láttam az eredményt.  
Előbb azt hittem a computer csal, de tankolással és számolással is annyi jött ki.
Városban viszont "éhes":)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3040 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 15:41:00 »

Én is szoktam látni fekete 4 ajtós HIP-est. Smiley
Régen a soroksári úton a matáv elött, amire késöbb fóliát is tettek, de egy jóideje már nem látom ott. Most máshol szoktam látni csak nem mléxen, hogy hol
Esetleg körút, vagy Nimfópark?Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3041 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 18:01:00 »

nem akarsz velem motort cserélni ms?Cheesy Bár lehet hogy ha úgy vezetném ahogy szeretek vezetni olykor, akkor abból is kihoznék durvább mértékű fogyit Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3042 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 18:08:00 »

nem akarsz velem motort cserélni ms?Cheesy Bár lehet hogy ha úgy vezetném ahogy szeretek vezetni olykor, akkor abból is kihoznék durvább mértékű fogyit Cheesy
Azért az extrém fogyasztáshoz hozzátartozik, hogy hosszű távon mért, közúti és szigoruan a 90-es betartásával sikerült. (elég nehezen bírtam, de egyszer kilehet)
Nem olyan extrém ez a fogyasztás, csak az a baj, hogy nem igazán tudom megismételni, nincs türelmem:))
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3043 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 19:43:00 »

Tök vicces. Amikor én írtam be 3-4 literes fogyikat, vagy tizen gyanúsítottak hazugsággal. Na mindegy...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3044 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 20:56:00 »

nem akarsz velem motort cserélni ms?Cheesy Bár lehet hogy ha úgy vezetném ahogy szeretek vezetni olykor, akkor abból is kihoznék durvább mértékű fogyit Cheesy
Neked mennyit fogyaszt, hogy sokallod?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3045 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 21:02:00 »

Akkor én be sem irom a fogyimat....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3046 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 22:25:00 »

Tök vicces. Amikor én írtam be 3-4 literes fogyikat, vagy tizen gyanúsítottak hazugsággal. Na mindegy...
De nekem ez csak egyszer sikerült írtózatos türelemmel. Azóta nuku:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3047 Dátum: 2006.12.08 péntek, 00:10:00 »

Neked mennyit fogyaszt, hogy sokallod?
12 körül... szerelők meg csomó ember szerint szerint ez városban még egész normális. Ismerek oylat aki 1,4es motorral nem tudja 10 alá tornásznia fogyit... És én ráadásul szeretem neki nyomni, ugyhogy szerintem nincs a mocival baj.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3048 Dátum: 2006.12.08 péntek, 00:19:00 »

De nekem ez csak egyszer sikerült írtózatos türelemmel. Azóta nuku:)))
Nekem se sűrűn van 4 alatt... ez csak elméletileg lehetséges... ahhoz 80 állandóval kéne menni: hát suzukit vettem én? Na ugye...
5 körüli az már más, ha sok országút van, és nem sietek, akkor menne. Mostanság megyünk mindenfelé, majd meteszem, amit lehet...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3049 Dátum: 2006.12.08 péntek, 06:44:00 »

Ja!Apósom ezerkettesladája is 6-al járt.Azt megsértődött ha kiröhögtem.Persze így utólag... azt nem mondta hanyadikban és mennyivel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.