Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 23:25:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745176 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #3350 Dátum: 2007.02.16 péntek, 17:03:00 »

Sőt, lehet, hogy az astra is fogyaszt 7 litert, mert nehéz az is.
talán az is nehezíti a dolgot,hogy kombi,nem?az biztos,hogy vezetési stílus függő a dolog javarészt!fogyasztást illetően egy adott típuson belül is nagyon megoszlanak a nézetek,tapasztalatok!meg ha az ember az autója külsejét egyedivé teszi,az ő tetszése szerint,az is megnehezíti az eladást.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3351 Dátum: 2007.02.16 péntek, 17:57:00 »

talán az is nehezíti a dolgot,hogy kombi,nem?az biztos,hogy vezetési stílus függő a dolog javarészt!fogyasztást illetően egy adott típuson belül is nagyon megoszlanak a nézetek,tapasztalatok!meg ha az ember az autója külsejét egyedivé teszi,az ő tetszése szerint,az is megnehezíti az eladást.
A kombi az elterjedtebb itt nálunk
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3352 Dátum: 2007.02.16 péntek, 18:08:00 »

Laczik hogyhogy még nem vették meg tőled azt a csodát???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3353 Dátum: 2007.02.16 péntek, 18:22:00 »

talán az is nehezíti a dolgot,hogy kombi,nem?az biztos,hogy vezetési stílus függő a dolog javarészt!fogyasztást illetően egy adott típuson belül is nagyon megoszlanak a nézetek,tapasztalatok!meg ha az ember az autója külsejét egyedivé teszi,az ő tetszése szerint,az is megnehezíti az eladást.
De van aki kifejezetten a kombit keresi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3354 Dátum: 2007.02.16 péntek, 18:23:00 »


jól is néz ki!!és ki is tudod használni?mondjuk a lovam már pont nem férne be...de tényleg:mi a véleményed a 2 literesekről?meg úgy általában?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3355 Dátum: 2007.02.16 péntek, 18:26:00 »

jól is néz ki!!és ki is tudod használni?mondjuk a lovam már pont nem férne be...de tényleg:mi a véleményed a 2 literesekről?meg úgy általában?
Inkább a V6-ról kérdezz tőlem mivel az új autóm is az aki ilyenbe ül elsőként nem fog mást venni !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3356 Dátum: 2007.02.16 péntek, 18:49:00 »

jól is néz ki!!és ki is tudod használni?mondjuk a lovam már pont nem férne be...de tényleg:mi a véleményed a 2 literesekről?meg úgy általában?
A 2 literesekről annyit, hogy nagyon nagy előnye hogy van benne már elegendő erőtartalék, ami szerintem elengedhetetlen az autóknál, mert veszélyes helyzetből könnyebben elszökkensz vele.. A fogasztása akkor magas ha rendszeresen odalépsz neki, egyébként 10 alatt is lehet vele járni simán. Én nagyon meg vagyok elégedve a motorjával. A kategórián belül keresve sem találnál jobb típust, ideálisabb motorral =P Wink
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3357 Dátum: 2007.02.16 péntek, 18:58:00 »

A 2 literesekről annyit, hogy nagyon nagy előnye hogy van benne már elegendő erőtartalék, ami szerintem elengedhetetlen az autóknál, mert veszélyes helyzetből könnyebben elszökkensz vele.. A fogasztása akkor magas ha rendszeresen odalépsz neki, egyébként 10 alatt is lehet vele járni simán. Én nagyon meg vagyok elégedve a motorjával. A kategórián belül keresve sem találnál jobb típust, ideálisabb motorral =P Wink
köszönöm!!igen,ráadásul küllemre is tetszetős.Hétfőn nézem meg valószínüleg,és próbálom is ki.Ha rendben lesz vele minden,remélem,akkor megveszem.meg én nem igazán szeretem a kis autókat..nem érzem biztonságosnak,és erősnek.Az árról:2000.05. havi.ára:1.440.000.ebből még alkudok vmennyit...110e km van benne...az ár mennyire tűnik korrektenek?nem sok érte egy kicsit?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3358 Dátum: 2007.02.16 péntek, 21:12:00 »

köszönöm!!igen,ráadásul küllemre is tetszetős.Hétfőn nézem meg valószínüleg,és próbálom is ki.Ha rendben lesz vele minden,remélem,akkor megveszem.meg én nem igazán szeretem a kis autókat..nem érzem biztonságosnak,és erősnek.Az árról:2000.05. havi.ára:1.440.000.ebből még alkudok vmennyit...110e km van benne...az ár mennyire tűnik korrektenek?nem sok érte egy kicsit?
Milyen motorral? 2.0?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3359 Dátum: 2007.02.16 péntek, 21:37:00 »

Milyen motorral? 2.0?
igen,2.0 l-el miért?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3360 Dátum: 2007.02.17 szombat, 11:37:00 »

köszönöm!!igen,ráadásul küllemre is tetszetős.Hétfőn nézem meg valószínüleg,és próbálom is ki.Ha rendben lesz vele minden,remélem,akkor megveszem.meg én nem igazán szeretem a kis autókat..nem érzem biztonságosnak,és erősnek.Az árról:2000.05. havi.ára:1.440.000.ebből még alkudok vmennyit...110e km van benne...az ár mennyire tűnik korrektenek?nem sok érte egy kicsit?
Szerintem nem sok. Ennyiért érdemes venni minimum. Én 1 milláért vettem egy 98'as évjáratút, de még rá kellett költenem 300ezret. De minenképpen nézd át kívül-belül, állapotfelmérés, a motornak szép, egyenletes hangja legyen és ha 2,0ás akkor hirtelen gázadásra igencsak megindul, ha minden okés vele.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3361 Dátum: 2007.02.17 szombat, 11:44:00 »

köszönöm!!igen,ráadásul küllemre is tetszetős.Hétfőn nézem meg valószínüleg,és próbálom is ki.Ha rendben lesz vele minden,remélem,akkor megveszem.meg én nem igazán szeretem a kis autókat..nem érzem biztonságosnak,és erősnek.Az árról:2000.05. havi.ára:1.440.000.ebből még alkudok vmennyit...110e km van benne...az ár mennyire tűnik korrektenek?nem sok érte egy kicsit?
Alkudni kell azon az áron keményen, ismerős itt a faluban 1.6 ért vett egy hónapja MKIII-at 5ajtóst benzinest. Solymáron volt nyáron egy szép Ghia szárnyas 5 ajtós metál - 1.1 ért, és az Fordkereskedés nem magánüzlet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3362 Dátum: 2007.02.17 szombat, 12:19:00 »

Sziasztok.Uj vagyok es ha tudna valaki hasznos tippekkel szolgalni egy 1.6-os Mondeo II-vel kapcsolatban azt megkoszonnem :-)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3363 Dátum: 2007.02.17 szombat, 12:21:00 »

Fusim,
 
MKIII 1.6-ert ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3364 Dátum: 2007.02.17 szombat, 12:29:00 »

Fusim,
 
MKIII 1.6-ert ?
Igen, én is nézegettem az MKIII benzines árait.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3365 Dátum: 2007.02.17 szombat, 12:59:00 »

Fusim,
 
MKIII 1.6-ert ?
Ja III as igaz nincs benne tempoma
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3366 Dátum: 2007.02.17 szombat, 13:00:00 »

Fusim,
 
Ez kemeny ! Gondolom Ambient vot...Vagy ennyiert mar Ghia-t kapni ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3367 Dátum: 2007.02.17 szombat, 13:10:00 »

Fusim,
 
Ez kemeny ! Gondolom Ambient vot...Vagy ennyiert mar Ghia-t kapni ?
Nem Ghia, de egész jól felszerelt 4 villanyablak bőrkormány, ilyesmik kazettás magnos. Nincs lelakva utastér szép állapotú, kaszni is egyben van. A jobb oldali ajtó alja ugyan rozsdásodik - én mutattam -, de a többinek semmi baja.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3368 Dátum: 2007.02.17 szombat, 16:10:00 »

igen,2.0 l-el miért?
Egyértelmű,hogy alaposan átnézetem,és átnézem!!Mire költöttél még 300-at??Na ja.annak a 130 lónak meg kell ugornia,gondolom.Hm.még nem is hívott a fószer,lehet,hogy meggondolta magát...sajnálnám...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3369 Dátum: 2007.02.17 szombat, 16:21:00 »

opsza!most nézem,milyen értelmes vagyok,a saját hozzászólásomra válaszoltam...bocsesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3370 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 00:38:00 »

Fusim én amikor Mondikat néztem, egyet nem találtam 1,3-4 alatt 2esből ami kifogástalan állapotban lett volna... Egy Fordkereskedésben is azt mondták, hogy nem érdemes 1,4 alatt Mondit venni. Ha már a 3as Mondikat is általában 1,6 milla körül árulnák, akkor a 2es móndeókat nem adhatnák 800ezernél többért szerintem. Próbálj egy meg egy nem széthajtott, lelakott 2es mondeót találni anyiért... Lehet 1-2 hülye van aki olyan olcsón adja, de az ritka. Smiley))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3371 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 00:46:00 »

Egyértelmű,hogy alaposan átnézetem,és átnézem!!Mire költöttél még 300-at??Na ja.annak a 130 lónak meg kell ugornia,gondolom.Hm.még nem is hívott a fószer,lehet,hogy meggondolta magát...sajnálnám...
Huh hogy mire? Várjál megpróbálok összeszedni 1-2 dolgot: volt görgő-, ékszíj-, vezérműszíjcsere, új gyertyák, lengéscsillapítók, új fékek elöl, egyéb kisebb alkatrészek, átírási költségek, meg a biztosítás is benne volt ebben (nekem 35 ezer/negyedév)...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3372 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 07:21:00 »

Huh hogy mire? Várjál megpróbálok összeszedni 1-2 dolgot: volt görgő-, ékszíj-, vezérműszíjcsere, új gyertyák, lengéscsillapítók, új fékek elöl, egyéb kisebb alkatrészek, átírási költségek, meg a biztosítás is benne volt ebben (nekem 35 ezer/negyedév)...
A 35/negyedév az nem semmi én 1 évre fizetek annyit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3373 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 09:10:00 »

opsza!most nézem,milyen értelmes vagyok,a saját hozzászólásomra válaszoltam...bocsesz
Hy......en 850 ert vettem egy 2es mondit 98888-as es nagyon szep, 148ekm,metalbordo,glx,stb....es nincs lelakva..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3374 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 15:46:00 »

húH!!mennyii szélsőséges adat így egyből!!35e/negyedév?Huh??egyébként tökéletesen igazad van!!elvileg II-est már 800e környékén kéne,hogy adják!!A III-ast már milla nyolctól egész jókat lehet kapni...vagy akkor azokat gyanúsnak véljük?Hm.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3375 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 18:41:00 »

húH!!mennyii szélsőséges adat így egyből!!35e/negyedév?Huh??egyébként tökéletesen igazad van!!elvileg II-est már 800e környékén kéne,hogy adják!!A III-ast már milla nyolctól egész jókat lehet kapni...vagy akkor azokat gyanúsnak véljük?Hm.
Különböző, mert gondolom Laczik BOnus 10-be tartozik, Rocco meg mondjuk B1 vagy B2-be.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3376 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 22:21:00 »

Utólag én is hozzászólnék a fogyasztáshoz: nekünk vegyesben a 2 literes Mondeo és az 1.4-es Orion kb ugyanannyit eszik, az oka pedig egyszerű: Városban a Mondi jobban szürcsöl (nagyobb tömeg gyorsít-megáll) külterületen meg a picur zabáll, mert amit a mondeo enyhe gázra megcsinál ötödikben, ahoz az Oriont pörgetni kell...
Szóval sok városi használat mellett szerintem bőven elég az 1.8-as, míg nagyobb távokon a kevesebb erőlködés miatt egy nagyobb motor sem eszik feltétlenül többet (itt a V6-ra célzok). Az élettartam meg egyértelműen arányos a térfogattal
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #3377 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 23:09:00 »

Fogysztas: Nekem 11-12 között fogyaszt, a gyári adat is ennyi városban. Legtöbbször városba megyek és rövideket. Pl.: munkába 8 km oda, 8km vissza. És még tudok rövidebbeket is menni, így kijön a 11-12 liter. (de úgy vagyok fele, hogy a kényelmet meg kell fizetni)
Biztosítás: 12000/negyedév/bonuszom nullában (várja a jövőévi B1-be ugrast).
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Vendég
« Új hozzászólás #3378 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 14:12:00 »

hát én most már csak inkább városban használnám,de hülye vagyok,és elvetem a praktikusságot(kis városi autó,kis fogyasztással,és fenntartással)nekem erős autó kell,és biztonságos.a héten sor kerül a randevúra szerintem,és már kíváncsi is vagyok..és úgy vagyok vele,hogy tankolni úgy is kell,de inkább legyen egy szép nagy autóm,ami nekem is tetszik,és erős is!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3379 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 20:07:00 »

hát én most már csak inkább városban használnám,de hülye vagyok,és elvetem a praktikusságot(kis városi autó,kis fogyasztással,és fenntartással)nekem erős autó kell,és biztonságos.a héten sor kerül a randevúra szerintem,és már kíváncsi is vagyok..és úgy vagyok vele,hogy tankolni úgy is kell,de inkább legyen egy szép nagy autóm,ami nekem is tetszik,és erős is!
jóó választás lesz a Mondi ! lassan három éve nyúzom, és az asszony is... csak ajánlani tudom !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3380 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 20:12:00 »

ööö fogyasztásról annyit - az igaz, hogy nem jó a kilóméterszámlálóm - hogy a munkahelyem 18km-re van, (minden nap 36km) és ez öt napig 3500-4000Ft-ból kijön
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3381 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 20:55:00 »

hát ja.nekem egy 1,5-ös Racerem van,városban 9 körül kortyol,országúton 7-8.hát változóak ezek az adatok,ki hogy vezet,rengeteget számít!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3382 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 21:04:00 »

hát ja.nekem egy 1,5-ös Racerem van,városban 9 körül kortyol,országúton 7-8.hát változóak ezek az adatok,ki hogy vezet,rengeteget számít!
Ha a főoldalon visszakerestek, találtok egy adatbázist, ami az 1.8-as MKII autóm több éves adatait tartalmazza. Látszik belőle, hogy a fogyasztás nagyon ingadozik, főleg a város/országúti használat befolyásolja.
Egyébként az autó 1 évet állt telepen, most adták el. A márkaszerviz 700e-el számította be. 1.4M volt először az ára kb. 8 hónapig. Utána 1.3M, 1,1M, 1M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3383 Dátum: 2007.02.20 kedd, 16:08:00 »

igen,ezek az ár-érték dolgok érdekesek mindig!ha beadsz kereskedésbe mondjuk egy autót,akkor az összes létező apró hibát is felsorolják,és árcsökkentő-tényként vetítik ki az emberre,de ha venni akarsz,akkor fogadd el az általuk megjelölt árat,és persze megéri azért az autóért!én már eléggé belefáradtam az effajta szóváltásokba,belemagyarázásokba.autót eladni sem könnyű már,de venni sem...én is gyanakodhatnék erre a mondeora,hogy ennyire meg akar tőle szbadulni az ember...vagy csak olcsóbb autót akar addig is,és kp-t?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3384 Dátum: 2007.02.20 kedd, 22:16:00 »

igen,ezek az ár-érték dolgok érdekesek mindig!ha beadsz kereskedésbe mondjuk egy autót,akkor az összes létező apró hibát is felsorolják,és árcsökkentő-tényként vetítik ki az emberre,de ha venni akarsz,akkor fogadd el az általuk megjelölt árat,és persze megéri azért az autóért!én már eléggé belefáradtam az effajta szóváltásokba,belemagyarázásokba.autót eladni sem könnyű már,de venni sem...én is gyanakodhatnék erre a mondeora,hogy ennyire meg akar tőle szbadulni az ember...vagy csak olcsóbb autót akar addig is,és kp-t?
Az en kocsim is 950-ről indult, de láttam rajt egy kis ganéságot (bal hátsó sárvédőiven fel van hólyagosodva a festék ami bizony korhadás, és abbol sem az olcsóbban javítható fajta.....az a baj hogy a 10 éves kocsikat mindenki lenézi és ezért nincs áruk.......inkább legyen egy 10 éves mondim mint egy 5 éves japán rizskályhám, amiben ha elmegy valami győzöm kifizetni, ráadásul egy örökkévalóság mire ideér....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3385 Dátum: 2007.02.21 szerda, 13:12:00 »

Alapjáraton egy pici egyenetlenséget érzek a motor felől.Nem tudom jobban megfogalmazni,de mintha egy kicsit néha beremegne.Nem veszélyes már lehet mióta megvettem ilyen,de hátha van rá valami gyógymód , hogy teljesen egyenletesen járjon.Gyertyák,kábelek cserélve előtte is utána is ua.Esetleg gyertyahézag állítás segíthet rajta?Ha igen mennyire állítsam?Vagy valami más ötlet?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3386 Dátum: 2007.02.21 szerda, 13:14:00 »

Alapjáraton egy pici egyenetlenséget érzek a motor felől.Nem tudom jobban megfogalmazni,de mintha egy kicsit néha beremegne.Nem veszélyes már lehet mióta megvettem ilyen,de hátha van rá valami gyógymód , hogy teljesen egyenletesen járjon.Gyertyák,kábelek cserélve előtte is utána is ua.Esetleg gyertyahézag állítás segíthet rajta?Ha igen mennyire állítsam?Vagy valami más ötlet?
Ja a MAF is tisztítva.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3387 Dátum: 2007.02.21 szerda, 14:07:00 »

igaz!sokan lenézik az idősebb autókat...pedig lehet,hogy megbízhatóbbak!!!!sőt!!holnap megyek megnézni a járgányt!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3388 Dátum: 2007.02.21 szerda, 16:53:00 »

Sziasztok
 
Kellene egy kis segítség, tegnap este megadta magát a vezető oldali központi záram. Az anyós oldali már a bakonyba meghalt azóta arról le is húztam a stekkert. De hogyan tovább???
Itt Győrben egy spíler villamos tudor srác csinált hasonlót mondin, de 4 óra volt míg rájött mi a bibi. Állítja nem a motor a gyenge láncszem hanem a bowdenes működtetés. És fordot soha nem javítana ezzel a hibával gariba.
 
Valakinek ötlete, tapasztalata a hibával kapcsolatba? Előre is köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3389 Dátum: 2007.02.21 szerda, 16:55:00 »

Alapjáraton egy pici egyenetlenséget érzek a motor felől.Nem tudom jobban megfogalmazni,de mintha egy kicsit néha beremegne.Nem veszélyes már lehet mióta megvettem ilyen,de hátha van rá valami gyógymód , hogy teljesen egyenletesen járjon.Gyertyák,kábelek cserélve előtte is utána is ua.Esetleg gyertyahézag állítás segíthet rajta?Ha igen mennyire állítsam?Vagy valami más ötlet?
ICS, ha alapjáraton nem járr igazán jol a motor az sokmindentől lehet pl alapjárati léptetőmotor, légtömegmérő beszívott valamit, vagy csak szimplan koszos, lambda szonda.....de én az alapjárati motort nézném meg a helyedben....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3390 Dátum: 2007.02.21 szerda, 16:57:00 »

igaz!sokan lenézik az idősebb autókat...pedig lehet,hogy megbízhatóbbak!!!!sőt!!holnap megyek megnézni a járgányt!
Én ilzennel még nem taliztam hogy elment volna a zár, szét kell robbantani az ajtót, megnézni a bowdeneket, bár megmondom őszintén meg soha nem szedtem szét ezert kp zárat....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3391 Dátum: 2007.02.21 szerda, 19:00:00 »

ICS, ha alapjáraton nem járr igazán jol a motor az sokmindentől lehet pl alapjárati léptetőmotor, légtömegmérő beszívott valamit, vagy csak szimplan koszos, lambda szonda.....de én az alapjárati motort nézném meg a helyedben....
Kösz,és az mennyire bonyolult?Mármint a kiszedése.A régi off-nál csak kitakarította a szerelő.Itt is az kell?Miből látszik ha esetleg nem jó?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3392 Dátum: 2007.02.21 szerda, 19:09:00 »

Kösz,és az mennyire bonyolult?Mármint a kiszedése.A régi off-nál csak kitakarította a szerelő.Itt is az kell?Miből látszik ha esetleg nem jó?
Esetleg ha bowden a ratyi akkor valószínű hogy vagy csont száraz, beszorult valahova,kiszálkásodott.... csak ugy tudod megnézni ha szétszeded....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3393 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 10:24:00 »

he he most találkoztam egy olyan leírással, hogy a kilincsmegvilágítás helye megvan a nem extrás típusoknál is! megnéztem, tényleg ott a kis ződ ablakocska, de! ha megvan a helye akkor az kábelezve is lehet? és muszály nekem az ajtó burkolatát is leszednem, hogy megnézzem a helyét!?  valakinek ötlete? tapasztalata? előre is kösssz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3394 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 10:28:00 »

he he most találkoztam egy olyan leírással, hogy a kilincsmegvilágítás helye megvan a nem extrás típusoknál is! megnéztem, tényleg ott a kis ződ ablakocska, de! ha megvan a helye akkor az kábelezve is lehet? és muszály nekem az ajtó burkolatát is leszednem, hogy megnézzem a helyét!?  valakinek ötlete? tapasztalata? előre is kösssz
Bemásoltam pár napja milyen foglalatok kellenek oda. ilyen
 
A keres kínálba volt róla szó, meg a lábtérvilágításról is - a képen az is megvan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3395 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 10:30:00 »

Bemásoltam pár napja milyen foglalatok kellenek oda. ilyen
 
A keres kínálba volt róla szó, meg a lábtérvilágításról is - a képen az is megvan.
köszi !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3396 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 11:13:00 »

he he most találkoztam egy olyan leírással, hogy a kilincsmegvilágítás helye megvan a nem extrás típusoknál is! megnéztem, tényleg ott a kis ződ ablakocska, de! ha megvan a helye akkor az kábelezve is lehet? és muszály nekem az ajtó burkolatát is leszednem, hogy megnézzem a helyét!?  valakinek ötlete? tapasztalata? előre is kösssz
Szenia,
nekem is csak az ablakocska volt meg, de semmi foglalat meg kábelezés
az ablakemelő-kapcsoló csatijába bemenő megfelelő kábeleket kicsit megcsupaszoltam, előtétellenállás, kék LED
 
kis trükk: a csatiba hiába dugdostam a multiméter csápját, nem volt az igazi, ezért szétszedtem a kapcsolót ( a kis rézlemezke nehogy kiessen belőle a fűre, mint nekem), és ott néztem meg, hogy melyik vezeték a világításé
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3397 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 12:36:00 »

Szenia,
nekem is csak az ablakocska volt meg, de semmi foglalat meg kábelezés
az ablakemelő-kapcsoló csatijába bemenő megfelelő kábeleket kicsit megcsupaszoltam, előtétellenállás, kék LED
 
kis trükk: a csatiba hiába dugdostam a multiméter csápját, nem volt az igazi, ezért szétszedtem a kapcsolót ( a kis rézlemezke nehogy kiessen belőle a fűre, mint nekem), és ott néztem meg, hogy melyik vezeték a világításé
cool ! köszi az ötletet, de nem vagyok egy nagy elektronikai zseni... majd rákeresek a haverok között
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3398 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 12:58:00 »

mondjuk az én elektronikai zseniségem is csak addig terjed, hogy beledezzem a kocsi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3399 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 17:09:00 »

hát megnéztem a mondeot,és sajnos ez nem lesz az enyém!törött volt,szivárog a váltóolaj,motorolaj-szint a nívóvesszőt sem éri el,csúnyán rakták össze,rozsdásodik,első fékek életveszélyesek,stb...és nem 112e km,hanem kb.220 lehet benne...egyébként sajnálom,mert szép,és a belseje is megfogott..engem az ismeretlen helyre és okokból távozó olajak zavarnak a leginkább...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.119 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.