Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 01:36:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745834 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4100 Dátum: 2007.07.02 hétfő, 19:15:00 »

BigFoot,Neked mennyit eszik vegyesben az auto? 1,8am van nekem is, és 8,5-8,7 körül állok most.
7,5-8lityó
városon kívül nem nagyon szoktam neki nyomni nagy a forgalom
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4101 Dátum: 2007.07.02 hétfő, 21:48:00 »

hát jah megértelek,cougart is sasold meg,az sem rossz gép
én is sokszor elgondolkozom a V6on,de eza 100km sajna nagyon sok,így nem tudnám bevállalni
szal marad az 1,8 és az optikai+hang tuning
Nem tetszik a Cougar. Amugy ha jól tudom, mondi alvázra épült az az autó. Ránézésre a motorja is az. De valójában is ugyanaz a motor van benne?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4102 Dátum: 2007.07.02 hétfő, 22:15:00 »

2.0 L Zetec and 2.5 L Duratec moci van benne
egyebként 1misiért már tudsz venni V6-ot?mk2 gondolom
hány ezer km van benne kb?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4103 Dátum: 2007.07.02 hétfő, 22:41:00 »

Srácok, csak hogy ne keljen kimennem és méricskélnem, tudja valaki hogy döntött hátsó üléseknél mi a leghosszabb csomag ami befér egy mkII kombiba?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4104 Dátum: 2007.07.02 hétfő, 23:15:00 »

2.0 L Zetec and 2.5 L Duratec moci van benne
egyebként 1misiért már tudsz venni V6-ot?mk2 gondolom
hány ezer km van benne kb?
Persze. Sőt inkább alatta. A V6ot általában olcsóbban lehet eladni, mert elvileg a nagy motor hátrány. Még nincs kiszemelt példány. Illetve most néztem egyet (használtautón most ez az 1 megfelelő lenne nekem), képek alapján rendben van, de nincs odaírva hány kilóméter van benne. És hozzám nincs is túl közel az autó, de a héten felhívom a hirdetésben megadott telefonszámot. Közben el kéne adnom a 2.0ást, de addig nem merem meghirdetni amig ki nem próbálok egy V6ost, hogy mennyivel durvább. És az lenne a legjobb, hogy lezsírozok egy V6ot még mielőtt eladom a mostanit... Hát nem egyszerű a helyzet... Smiley
Amugy őt szemeltem most ki: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1328659&command=ugras&screenwidth=1024
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4105 Dátum: 2007.07.03 kedd, 08:11:00 »

Srácok, csak hogy ne keljen kimennem és méricskélnem, tudja valaki hogy döntött hátsó üléseknél mi a leghosszabb csomag ami befér egy mkII kombiba?
mindegy mert az elsoket hanyatt dontod és még kapsz jo egy métert:))
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4106 Dátum: 2007.07.03 kedd, 09:06:00 »

Persze. Sőt inkább alatta. A V6ot általában olcsóbban lehet eladni, mert elvileg a nagy motor hátrány. Még nincs kiszemelt példány. Illetve most néztem egyet (használtautón most ez az 1 megfelelő lenne nekem), képek alapján rendben van, de nincs odaírva hány kilóméter van benne. És hozzám nincs is túl közel az autó, de a héten felhívom a hirdetésben megadott telefonszámot. Közben el kéne adnom a 2.0ást, de addig nem merem meghirdetni amig ki nem próbálok egy V6ost, hogy mennyivel durvább. És az lenne a legjobb, hogy lezsírozok egy V6ot még mielőtt eladom a mostanit... Hát nem egyszerű a helyzet... Smiley
Amugy őt szemeltem most ki: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1328659&command=ugras&screenwidth=1024
Miért nem kéred, hogy számítsa be a 2.0-át a V6 árába?
Neked vegyesbe mennyit fogaszt a 2.0?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4107 Dátum: 2007.07.03 kedd, 09:20:00 »

7,5-8lityó
városon kívül nem nagyon szoktam neki nyomni nagy a forgalom
aha,köszi,akkor nem annyira *** az enyém: 100km pálya+100km város volt benne,így jött ki kb 8,7re.mondjuk M7en nyomtam 140-150et,szóval úgy tűnik rendben vagyok. most pedig viszem majd doki bácsihoz Mondikát,mert lassú gurulásnál hallani,hogy nem ok!minden kerékfordulatnál nyikkan egyet valami,mintha hozzáérne valamihez,néztem gumit nincs abnormális kopás, megemeltem,de nem vagyok képes rájönni,mi lehet. jövő 7en meg tervezek egy kb 600km-es túrát,és így nem akarok elmenni:)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4108 Dátum: 2007.07.03 kedd, 09:29:00 »

Persze. Sőt inkább alatta. A V6ot általában olcsóbban lehet eladni, mert elvileg a nagy motor hátrány. Még nincs kiszemelt példány. Illetve most néztem egyet (használtautón most ez az 1 megfelelő lenne nekem), képek alapján rendben van, de nincs odaírva hány kilóméter van benne. És hozzám nincs is túl közel az autó, de a héten felhívom a hirdetésben megadott telefonszámot. Közben el kéne adnom a 2.0ást, de addig nem merem meghirdetni amig ki nem próbálok egy V6ost, hogy mennyivel durvább. És az lenne a legjobb, hogy lezsírozok egy V6ot még mielőtt eladom a mostanit... Hát nem egyszerű a helyzet... Smiley
Amugy őt szemeltem most ki: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1328659&command=ugras&screenwidth=1024
A fiestánk rendszámának a betűi és az első számjegye ugyanaz. Mindkét autó a solymári fordban lett véve. Szerintem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4109 Dátum: 2007.07.03 kedd, 09:45:00 »

Persze. Sőt inkább alatta. A V6ot általában olcsóbban lehet eladni, mert elvileg a nagy motor hátrány. Még nincs kiszemelt példány. Illetve most néztem egyet (használtautón most ez az 1 megfelelő lenne nekem), képek alapján rendben van, de nincs odaírva hány kilóméter van benne. És hozzám nincs is túl közel az autó, de a héten felhívom a hirdetésben megadott telefonszámot. Közben el kéne adnom a 2.0ást, de addig nem merem meghirdetni amig ki nem próbálok egy V6ost, hogy mennyivel durvább. És az lenne a legjobb, hogy lezsírozok egy V6ot még mielőtt eladom a mostanit... Hát nem egyszerű a helyzet... Smiley
Amugy őt szemeltem most ki: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1328659&command=ugras&screenwidth=1024
Bodicsek itt vette a komBikát, ha jól tom. Asszem jól járt vele.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4110 Dátum: 2007.07.03 kedd, 13:38:00 »

Miért nem kéred, hogy számítsa be a 2.0-át a V6 árába?
Neked vegyesbe mennyit fogaszt a 2.0?
Ha beszámítja és még ad 300 ezret akkor beszámíthatja Smiley De valószínűleg egy kereskedő ebbe nem menne bele. Majd azért felvetem neki ha elmegyek oda Cheesy
Szerintem olyan 9-11 között eszeget. Attólfügg hogyan vezetem.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #4111 Dátum: 2007.07.03 kedd, 14:19:00 »

Ha beszámítja és még ad 300 ezret akkor beszámíthatja Smiley De valószínűleg egy kereskedő ebbe nem menne bele. Majd azért felvetem neki ha elmegyek oda Cheesy
Szerintem olyan 9-11 között eszeget. Attólfügg hogyan vezetem.
Én nem bíznék abban, hogy azonos állapotú V6 olcsóbb lesz mint 2 literes... szerintem jó ha 8-9 eFt-ot kapsz az autódért... és kb ennyibe (vagy többe) fog kerülni a V6 is...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4112 Dátum: 2007.07.03 kedd, 15:20:00 »

Ha beszámítja és még ad 300 ezret akkor beszámíthatja Smiley De valószínűleg egy kereskedő ebbe nem menne bele. Majd azért felvetem neki ha elmegyek oda Cheesy
Szerintem olyan 9-11 között eszeget. Attólfügg hogyan vezetem.
Szerintem érdemes megkérdezni, ő nehezen tudja eladni a V6-ot, a 2.0-át könyebben, mindenki jól járna, autóval mész, autóval jössz.
Kössz az infót. Smiley A V6-nak mennyi lenne, mit derítettél ki?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4113 Dátum: 2007.07.03 kedd, 20:39:00 »

Ha megoldódott már a repedt kipufogó-leömlő, akkor tárgytalan, de ha nem, akkor szerintem is érdemes lenne meghegeszteni, vagy legalábbis megpróbálni. Ívhegesztőhöz kapható kimondottan öntvénypálca, én nemrég hegesztettem ilyennel egy satut és nagyon szépen lehetett vele dolgozni. Van olyan hegesztéstechnikai bolt, ahol adnak darabra is, és akkor mégcsak az egész dobozt sem kell megvenni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4114 Dátum: 2007.07.03 kedd, 21:09:00 »

Ha beszámítja és még ad 300 ezret akkor beszámíthatja Smiley De valószínűleg egy kereskedő ebbe nem menne bele. Majd azért felvetem neki ha elmegyek oda Cheesy
Szerintem olyan 9-11 között eszeget. Attólfügg hogyan vezetem.
holnap megyek arra megnézzem a v6 ot?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4115 Dátum: 2007.07.03 kedd, 23:01:00 »

holnap megyek arra megnézzem a v6 ot?
Na azt megköszönném! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4116 Dátum: 2007.07.04 szerda, 00:48:00 »

Egyébként gondolkodtam más típusokban. De hiába lenne olyan aminek igenjo motorja van (pl Honda, amit jól lehet tuningolni, Saab, Lancia vagy Rover amiknek 2.0ás mocijuk 200 lovat is tud, stb), de rondák... Lancia, Rover, Rönó, stb rondák... Az újabb Mitsu Eclipse-nek rossz híre van, stb... Talán még a Vectra V6 ami normálisan néz ki, de azmeg mivel jobb a Mondinál? Talán semmivel sem. Smiley Honda Accord is szóba jöhetne, de azt meg túl drágán mérik. Régebbi autók között lehet találnék frankót, de '97-nél idősebbet nem vállalok be, nem akarok műszaki hibákra költögetni. Drágábban jönnék ki egy korai 90-es évekbeli autóval, hiába kapnám meg olcsóbban és hiába az egyik kedvencem. Megbízható, erős, sportos, szép legyen. Ugyhogy azthiszem csakis Mondeó. Szívesen kipróbálnék más típust, de nem akarok rosszul járni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4117 Dátum: 2007.07.04 szerda, 08:54:00 »

Ha megoldódott már a repedt kipufogó-leömlő, akkor tárgytalan, de ha nem, akkor szerintem is érdemes lenne meghegeszteni, vagy legalábbis megpróbálni. Ívhegesztőhöz kapható kimondottan öntvénypálca, én nemrég hegesztettem ilyennel egy satut és nagyon szépen lehetett vele dolgozni. Van olyan hegesztéstechnikai bolt, ahol adnak darabra is, és akkor mégcsak az egész dobozt sem kell megvenni
Azért, jobb lenne ha szakműhelyben hegesztenék, akik értenek is hozzá, mert a javítóhegesztés a hegesztés legnehezebb része, öntvényből is van jópár féle,(többekközött acélöntvény, amit mezei elektródával is lehet hegeszteni) ahoz,hogy hegeszteni tudd ismerni kell a fajtáját .A kipucsonk, pedig még bonyolultabb, mert a nagy hő hatásásra "kiég" a szén, ezt tényleg csak szakember(nem sima hegesztő,vagy hegeszteni tudó lakatos) tudja korrektül meg hegeszteni.Bocs nem okoskodni akartam, (nekem ez a szakmám), csak nem akarom hogy fizessen azért, hogy még rontott is a helyzetén.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4118 Dátum: 2007.07.04 szerda, 11:35:00 »

Sziasztok!
 
Azon filózok, hogy le kéne cserélni a kocsimat.
Csak nem tudom, hogy mennyit érhet?!
'97-es, garantált 130e km, 1.6, klíma, el. abl. 2x lufi, riasztó, nagy zene, gyönyörű állapotban, de tényleg!!! Sehol egy rozsdapötty rajta, még a sárvédő ívek belsején sem, garázsban tartott, új téli gumi (Kleber) acélfelnin, új nyári gyári 16"os felnin (GoodYear HydraGrip).
Nagyon nézegetem az MKII kombi ST-ket.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4119 Dátum: 2007.07.04 szerda, 12:38:00 »

Sziasztok!
 
Azon filózok, hogy le kéne cserélni a kocsimat.
Csak nem tudom, hogy mennyit érhet?!
'97-es, garantált 130e km, 1.6, klíma, el. abl. 2x lufi, riasztó, nagy zene, gyönyörű állapotban, de tényleg!!! Sehol egy rozsdapötty rajta, még a sárvédő ívek belsején sem, garázsban tartott, új téli gumi (Kleber) acélfelnin, új nyári gyári 16"os felnin (GoodYear HydraGrip).
Nagyon nézegetem az MKII kombi ST-ket.
Teljesen mindegy, hogy Te mennyiért gondolod. A leendő tulaj úgy is 100ezerrel kevesebbért akarja majd.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4120 Dátum: 2007.07.04 szerda, 12:43:00 »

Sziasztok!
 
Azon filózok, hogy le kéne cserélni a kocsimat.
Csak nem tudom, hogy mennyit érhet?!
'97-es, garantált 130e km, 1.6, klíma, el. abl. 2x lufi, riasztó, nagy zene, gyönyörű állapotban, de tényleg!!! Sehol egy rozsdapötty rajta, még a sárvédő ívek belsején sem, garázsban tartott, új téli gumi (Kleber) acélfelnin, új nyári gyári 16"os felnin (GoodYear HydraGrip).
Nagyon nézegetem az MKII kombi ST-ket.
Inkább cserében gondolkodj, úgy kevesebb a probléma.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4121 Dátum: 2007.07.04 szerda, 13:17:00 »

Azért, jobb lenne ha szakműhelyben hegesztenék, akik értenek is hozzá, mert a javítóhegesztés a hegesztés legnehezebb része, öntvényből is van jópár féle,(többekközött acélöntvény, amit mezei elektródával is lehet hegeszteni) ahoz,hogy hegeszteni tudd ismerni kell a fajtáját .A kipucsonk, pedig még bonyolultabb, mert a nagy hő hatásásra "kiég" a szén, ezt tényleg csak szakember(nem sima hegesztő,vagy hegeszteni tudó lakatos) tudja korrektül meg hegeszteni.Bocs nem okoskodni akartam, (nekem ez a szakmám), csak nem akarom hogy fizessen azért, hogy még rontott is a helyzetén.
Még nem oldódott meg a repedt leömlő problémám.
Jelenleg bontókban érdeklődök, eddig eredmény nélkül. A hegesztést sajnos csak helyben lenne megoldható mert használnom kell a kocsit. Nem tudom egy napnál több időre nélkülözni. A baj az, hogy helyeben mind a két ilyennel foglalkozó mester be van táblázva. Nem tudják fogadni. Valószínű ha találok egy bontottat akkor is meghagesztetem és lesz egy tartalék
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4122 Dátum: 2007.07.04 szerda, 13:42:00 »

De kereskedőkkel nem nagyon akarok szóba állni. Meg magánszemélytől is gondolnék kocsit venni.
És így szerintem a csere kilőve.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4123 Dátum: 2007.07.04 szerda, 15:48:00 »

Egyébként gondolkodtam más típusokban. De hiába lenne olyan aminek igenjo motorja van (pl Honda, amit jól lehet tuningolni, Saab, Lancia vagy Rover amiknek 2.0ás mocijuk 200 lovat is tud, stb), de rondák... Lancia, Rover, Rönó, stb rondák... Az újabb Mitsu Eclipse-nek rossz híre van, stb... Talán még a Vectra V6 ami normálisan néz ki, de azmeg mivel jobb a Mondinál? Talán semmivel sem. Smiley Honda Accord is szóba jöhetne, de azt meg túl drágán mérik. Régebbi autók között lehet találnék frankót, de '97-nél idősebbet nem vállalok be, nem akarok műszaki hibákra költögetni. Drágábban jönnék ki egy korai 90-es évekbeli autóval, hiába kapnám meg olcsóbban és hiába az egyik kedvencem. Megbízható, erős, sportos, szép legyen. Ugyhogy azthiszem csakis Mondeó. Szívesen kipróbálnék más típust, de nem akarok rosszul járni...
Vegyél Fiesta RS Turbót, Szabyk tudna mesélni neked, ha a gyorsulás a cél, Ő is Mondeóból ült át! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4124 Dátum: 2007.07.04 szerda, 18:45:00 »

Sziasztok! Tegnap vettem adapterkazit, hogy ráköthessek cd lejátszót a rádiósmagnóra. Összeraktam, de gerjedt az MP3 lejátszóval. Arra jutottam,hogy összeveszett a két erősítő. Szerintetek?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4125 Dátum: 2007.07.04 szerda, 19:35:00 »

Sziasztok! Tegnap vettem adapterkazit, hogy ráköthessek cd lejátszót a rádiósmagnóra. Összeraktam, de gerjedt az MP3 lejátszóval. Arra jutottam,hogy összeveszett a két erősítő. Szerintetek?
Probáld másik lejátszóval mp3, discman ha azokkal is gerjed vidd vissza a boltba az adaptert.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4126 Dátum: 2007.07.04 szerda, 19:36:00 »

Vegyél Fiesta RS Turbót, Szabyk tudna mesélni neked, ha a gyorsulás a cél, Ő is Mondeóból ült át! Smiley
Viccnek jó, hogy Fiestát vegyek Smiley De a biztonság is fontos. Szal csakis nagyobb autó.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4127 Dátum: 2007.07.04 szerda, 21:33:00 »

Viccnek jó, hogy Fiestát vegyek Smiley De a biztonság is fontos. Szal csakis nagyobb autó.
Könnyű, kicsi, erős = gyors! Nem ez kell Neked? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4128 Dátum: 2007.07.04 szerda, 21:47:00 »

Egyébként gondolkodtam más típusokban. De hiába lenne olyan aminek igenjo motorja van (pl Honda, amit jól lehet tuningolni, Saab, Lancia vagy Rover amiknek 2.0ás mocijuk 200 lovat is tud, stb), de rondák... Lancia, Rover, Rönó, stb rondák... Az újabb Mitsu Eclipse-nek rossz híre van, stb... Talán még a Vectra V6 ami normálisan néz ki, de azmeg mivel jobb a Mondinál? Talán semmivel sem. Smiley Honda Accord is szóba jöhetne, de azt meg túl drágán mérik. Régebbi autók között lehet találnék frankót, de '97-nél idősebbet nem vállalok be, nem akarok műszaki hibákra költögetni. Drágábban jönnék ki egy korai 90-es évekbeli autóval, hiába kapnám meg olcsóbban és hiába az egyik kedvencem. Megbízható, erős, sportos, szép legyen. Ugyhogy azthiszem csakis Mondeó. Szívesen kipróbálnék más típust, de nem akarok rosszul járni...
Szia!érdekes amit írsz,jónak tűnik az elmélet.
Én is többek között ezért váltottam régi modelltől-
fiatalabbra.De az az igazság az "új" autó pont-ha nem többet veszít az értékén mint amennyit ráköltesz
a régi autóra és még annyira sem kell félteni.
Viszont pozitívum ,újabb az autó.
Egy vélemény,tapasztalat.üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4129 Dátum: 2007.07.04 szerda, 23:25:00 »

Azért, jobb lenne ha szakműhelyben hegesztenék, akik értenek is hozzá, mert a javítóhegesztés a hegesztés legnehezebb része, öntvényből is van jópár féle,(többekközött acélöntvény, amit mezei elektródával is lehet hegeszteni) ahoz,hogy hegeszteni tudd ismerni kell a fajtáját .A kipucsonk, pedig még bonyolultabb, mert a nagy hő hatásásra "kiég" a szén, ezt tényleg csak szakember(nem sima hegesztő,vagy hegeszteni tudó lakatos) tudja korrektül meg hegeszteni.Bocs nem okoskodni akartam, (nekem ez a szakmám), csak nem akarom hogy fizessen azért, hogy még rontott is a helyzetén.
Tökéletesen igazad van, én csak "jobb híján" jellegű megoldásnak szántam a házilagos barkácsolást, de látom h nem állhat sokáig a kocsi, úgyhogy ez kilőve...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4130 Dátum: 2007.07.05 csütörtök, 11:23:00 »

Sziasztok! A légzsákkal kapcsolatban nem világít semmi a műszerfalon, ha gyújtáson van. Ez így normális, vagy valami hiba
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4131 Dátum: 2007.07.05 csütörtök, 12:13:00 »

Sziasztok! A légzsákkal kapcsolatban nem világít semmi a műszerfalon, ha gyújtáson van. Ez így normális, vagy valami hiba
Kiégett a visszajelző izzó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4132 Dátum: 2007.07.05 csütörtök, 20:47:00 »

holnap megyek arra megnézzem a v6 ot?
Szia Bodicsek! Voltál arrafelé megnézni a V6-ost?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4133 Dátum: 2007.07.05 csütörtök, 21:15:00 »

sorry,voltam arra de nem volt ido,de becs szo jovo héten bemegyek azt leinformálom az autot,nekem biztos elmondják a nyugjeit,mivel az ottani szerelot ismerem az én automat o szervizelte mielott megvettem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4134 Dátum: 2007.07.05 csütörtök, 21:46:00 »

sorry,voltam arra de nem volt ido,de becs szo jovo héten bemegyek azt leinformálom az autot,nekem biztos elmondják a nyugjeit,mivel az ottani szerelot ismerem az én automat o szervizelte mielott megvettem
Oké, semmi gond. Szombaton lehet teszek egy kitérőt arrafelé Tatabányára menet aztán megnézegetem az autót.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4135 Dátum: 2007.07.08 vasárnap, 11:13:00 »

Oké, semmi gond. Szombaton lehet teszek egy kitérőt arrafelé Tatabányára menet aztán megnézegetem az autót.
Nem tudtam sajnos megnézni. Bodicsek, ha jövőhéten arra jársz, megköszönöm, ha meglesed.
 
 
Normális az, hogy pár perces 180-as tempónál maximálisig felmegy a hűtővíz hőmérséklete? Amikor észrevettem, visszavettem a sebességet 110-120-ra és a lassulással együtt ment le a hőfokmutató is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4136 Dátum: 2007.07.08 vasárnap, 14:18:00 »

oké megnézem.
nem normális.sztem nem nyit ki a termosztátod!
ha megállsz és megfogod a termosztátból kimeno csovet forro?
180nál nekem még nem éri el a kozepes szintet sem,kivéve emelkedo+utánfuto akkor kicsit melegszik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4137 Dátum: 2007.07.08 vasárnap, 15:45:00 »

oké megnézem.
nem normális.sztem nem nyit ki a termosztátod!
ha megállsz és megfogod a termosztátból kimeno csovet forro?
180nál nekem még nem éri el a kozepes szintet sem,kivéve emelkedo+utánfuto akkor kicsit melegszik.
Szerintem, ha nem nyitna ki a termosztát, akkor bármilyen tempónál elég hamar beleszalad a piros mezőbe, és lefő a kávé
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4138 Dátum: 2007.07.08 vasárnap, 17:36:00 »

hmmmm.lehet.akkor?koszos a huto?(bogaras)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4139 Dátum: 2007.07.12 csütörtök, 17:34:00 »

Halee!
Volna egy olyan bánatom, hogy ST spoiler van nekem az autón körbe és a köszöbspoileren akad 4 kocka alakú kivehető darab, ami az emelési pontokat takarja el.
Nah már most, voltam úton és hazaérve láttam, hogy a bal oldali első ajtónál lévő nincs meg.
Kivehették, esetleg elhagytam.
Hol lehetne ilyet(ilyeneket) szerezni és kb. mit kóstál?
Infókat köszi előre is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4140 Dátum: 2007.07.12 csütörtök, 20:55:00 »

Halee!
Volna egy olyan bánatom, hogy ST spoiler van nekem az autón körbe és a köszöbspoileren akad 4 kocka alakú kivehető darab, ami az emelési pontokat takarja el.
Nah már most, voltam úton és hazaérve láttam, hogy a bal oldali első ajtónál lévő nincs meg.
Kivehették, esetleg elhagytam.
Hol lehetne ilyet(ilyeneket) szerezni és kb. mit kóstál?
Infókat köszi előre is
Ha más nem, üvegszálból lehetne csinálni. Az nem is lehet valami drága megoldás.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4141 Dátum: 2007.07.12 csütörtök, 21:50:00 »

Ha más nem, üvegszálból lehetne csinálni. Az nem is lehet valami drága megoldás.
Jah, valami olyasmi is eszembe jutott.
Avagy a környéken hallottam jól dolgozó, spoileresről, benézek hozzá hátha.
Szegénykém most úgy néz ki, mintha valakinek kiverték volna az egyik fogát!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4142 Dátum: 2007.07.14 szombat, 23:30:00 »

Ezt a Mondit szoktam látni olykor szokásos pénteki tuningos összejövetelen fekete ST
Szívesen beszéltem volna a tulajjal, de mindig csak pár szempillantásig látom Smiley
Nem ismeri valaki? Vagy láttátok már?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4143 Dátum: 2007.07.15 vasárnap, 05:53:00 »

Ezt a Mondit szoktam látni olykor szokásos pénteki tuningos összejövetelen fekete ST
Szívesen beszéltem volna a tulajjal, de mindig csak pár szempillantásig látom Smiley
Nem ismeri valaki? Vagy láttátok már?
Ha járnál mondeo talira akkor találkozhatnál vele
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4144 Dátum: 2007.07.15 vasárnap, 13:35:00 »

Ha járnál mondeo talira akkor találkozhatnál vele
Mondjuk ezt sejtettem Smiley Amióta van Mondeóm azóta még nem sok mondeo tali volt. Mikor lesz legközelebb?
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #4145 Dátum: 2007.07.15 vasárnap, 13:51:00 »

Ezt a Mondit szoktam látni olykor szokásos pénteki tuningos összejövetelen fekete ST
Szívesen beszéltem volna a tulajjal, de mindig csak pár szempillantásig látom Smiley
Nem ismeri valaki? Vagy láttátok már?
Szép autó...épp a múltkor mesélte a gazdája, hogy kapott két autót a sima V6-októl a nagytalin...és éppen keresi, mi lehet vele gond...
(Ha az, akire/amire gondolok)
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #4146 Dátum: 2007.07.15 vasárnap, 15:36:00 »

Szia Bodicsek! Na meg tudtad nézni a héten azt a V6ot Pilisjászfalun?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4147 Dátum: 2007.07.15 vasárnap, 16:22:00 »

Hm ez fincsi videó... Turbós 2.0... Kár hogy rövid videó, pedig az anyós ülésen kamerázó csajszi se semmi Tongue -> http://youtube.com/watch?v=H96-iWoHt8k
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4148 Dátum: 2007.07.17 kedd, 01:05:00 »

Na ma voltam itt Pesten a Fehér úton megnézni egy V6ost. Szegénykével jó sokat kellett szenvedni mire kipróbálható állapotba hozták Cheesy Kívülről sok helyen vannak hibái, bár ez nekem nem baj, csak hát jellemzi az előző tulaját.. A motorjában volt közel 200ezer, de nagyonszépen járt és a váltója is perfekt volt. De kb ennyi volt jó a kocsiból Smiley Megbazható autóra cserélnék, szóval ezt én nem merném bevállalni. Amugy 590ért árulják. Az eladó vagy ki, annyira nem értett az autókhoz, hogy megijedt amikor bekapcsolt a ventillátor, és nem volt benne biztos, hogy benzint hozott beletölteni Cheesy De ez tök jó, hogy nem okoskodott meg nem tukmálta az autót, meg nem nézett le.
Sajnos történt egy kellemetlenség, ugyanis kicsúszhatott a zsebemből a telefonom az autóba. Pár óra múlva (már bezártak) visszamentünk, de nem engedett be a biztonsági őr, és kb addig volt bekapcsolva a full feltöltött aksis telefonom, amíg odament az autóhoz.. Mire az őr visszajött hozzánk már kivolt a telefon kapcsolva, és a csávó meglehetősen zavarban volt. Amikor másodszor visszamentünk akkor meg gumibottal meg kutyával és még 2 őrrel jött a csávó. felvetettem neki a gynúmat, mire a másik 2 őr még ingerültebb lett, a csávó viszont nem nézett rám és nemis nagyon reagált. Szerintem egyértelmű... Azt beszéltem meg vele, hogy reggel visszamegyek és akkor bemehetek. Remélem sikerül rábeszélnem, hogy visszaadja telefonomat ha nála van...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4149 Dátum: 2007.07.18 szerda, 15:40:00 »

megnéztem a v6 ot
kéne emil cim és küldök képeket
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.