Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 01:35:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745828 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4500 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 17:14:58 »


Ez tény és való, hogy én sem vennék olyan kocsit, amin ha még csak a hűtőrács is más.
De szerintem mindenki tudja, hogy az egy kicsit rácingos autó.
Ez csupán az én véleményem.
(Az enyém úgymond teljesen gyári. Olyan dolgokat nem is aggattam rá, ami vmilyen gyári felszereltségi szintbe ne lenne benne.)

Rácingos? Smiley Ezt nemértem mi.
Ha majd valaki jelentkezik, olyan állapotban fogja látni az autót, ahogy a képen lesz. A felni miatt meg csak nem fogja aztmondani, hogy hú ez nem is lemezfelni, úgyhogy húzzak is el innen ezzel a széthajtott sufnituninggal...
Egyébként én azok közé tartozok, akik csak egy bizonyos mértékig ragaszkodnak a gyári dolgokhoz. Nálam teljesen természetes az, hogy az autóját valaki alakítgassa. Azért nem nyúltam komolyabban ehhez a géphez, mert egyrészt már nemsokkal a megvétel után tudtam, hogy erősebb motor kell. Smiley Ekkoriban éreztem rá arra is, hogy luxus nagyon nyomni a gázt benzinileg. (Úgy érzem a V6ba szívesebben tankolnék, mert nem eszik sokkal többet, de érezhetően erősebb is) Szóval már régóta kímélve járok az autóval, és persze nem is túl sokat. Most meg már csak hétvégente.


Ezt az idézetet minden tuningellenesnek ajánlom elolvasásra, ugyanis azért leszólni valamit, mert idegen tőlünk és nem értjük meg, buta dolog Smiley Ezt most csak ugy általánosságban mondom, mert sok ember leszólja. Engem egyébként különösen zavar, ha teljesen szériaállípotú autót látok. Mért jó az, ha valami unalmas és közömbös?
Én úgy érzem, hogy olyan alakításokat is üldöznek a rendőrök meg a KPM, amivel korlátozzák a tuning szerelmeseit a szabadságukban (plö külső fénytechnika, kipufogótuning, szélesebb nyomtáv-> vagy ez csak akkor gáz, ha kilóg a kerék a sárvédő alól? stb).

"Nincsenek korlátok, a tuning az egyéniség kifejezésre juttatásáról szól egy autón keresztül." (Tuning 2007/6 77.oldal)
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

tommymondeo
Vendég
« Új hozzászólás #4501 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 17:49:39 »

A következő kérdésem mindenkinek szól! Ha most MKII-t vennél, akkor milyet??? (kasztni, motor) Kíváncsi lennék egy ilyen statisztikára.

Én 2.0-át 5 ajtósba, vagy st200 kombit választanék kék színben.
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #4502 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 19:11:55 »


Ez tény és való, hogy én sem vennék olyan kocsit, amin ha még csak a hűtőrács is más.
De szerintem mindenki tudja, hogy az egy kicsit rácingos autó.
Ez csupán az én véleményem.
(Az enyém úgymond teljesen gyári. Olyan dolgokat nem is aggattam rá, ami vmilyen gyári felszereltségi szintbe ne lenne benne.)

Rácingos? Smiley Ezt nemértem mi.
Ha majd valaki jelentkezik, olyan állapotban fogja látni az autót, ahogy a képen lesz. A felni miatt meg csak nem fogja aztmondani, hogy hú ez nem is lemezfelni, úgyhogy húzzak is el innen ezzel a széthajtott sufnituninggal...
Egyébként én azok közé tartozok, akik csak egy bizonyos mértékig ragaszkodnak a gyári dolgokhoz. Nálam teljesen természetes az, hogy az autóját valaki alakítgassa. Azért nem nyúltam komolyabban ehhez a géphez, mert egyrészt már nemsokkal a megvétel után tudtam, hogy erősebb motor kell. Smiley Ekkoriban éreztem rá arra is, hogy luxus nagyon nyomni a gázt benzinileg. (Úgy érzem a V6ba szívesebben tankolnék, mert nem eszik sokkal többet, de érezhetően erősebb is) Szóval már régóta kímélve járok az autóval, és persze nem is túl sokat. Most meg már csak hétvégente.


Ezt az idézetet minden tuningellenesnek ajánlom elolvasásra, ugyanis azért leszólni valamit, mert idegen tőlünk és nem értjük meg, buta dolog Smiley Ezt most csak ugy általánosságban mondom, mert sok ember leszólja. Engem egyébként különösen zavar, ha teljesen szériaállípotú autót látok. Mért jó az, ha valami unalmas és közömbös?
Én úgy érzem, hogy olyan alakításokat is üldöznek a rendőrök meg a KPM, amivel korlátozzák a tuning szerelmeseit a szabadságukban (plö külső fénytechnika, kipufogótuning, szélesebb nyomtáv-> vagy ez csak akkor gáz, ha kilóg a kerék a sárvédő alól? stb).

"Nincsenek korlátok, a tuning az egyéniség kifejezésre juttatásáról szól egy autón keresztül." (Tuning 2007/6 77.oldal)


Ez ízlés kérdése. Valaki szereti utólag alakítgatni az autóját, valaki nem. Én speciel nem,  a tuning sokszor megbontja egy amúgy karakteres autó összhangját,szerintem gyári állpotban tartja meg egy autó legjobban a karakterét.Természetesen a gyári kiegészítőkkel még lehet segíteni, ha az autó alapból unalmas( nagyobb gyári felni,spoiler,ültetés).Ezekből is azért gyári, mert ahhoz a bizonyos autóhoz fognak passzolni, hisz ahhoz tervezték őket, nem fog kilógni a sorból semmi. Lásd pl MKIIön igen jól mutat egy ST szett.De a maszek lökhárító, kipuffogó, "maszek" felni már nálam sántít..De ez csak az én véleményem.
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4503 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 19:13:59 »


Ez ízlés kérdése. Valaki szereti utólag alakítgatni az autóját, valaki nem. Én speciel nem,  a tuning sokszor megbontja egy amúgy karakteres autó összhangját,szerintem gyári állpotban tartja meg egy autó legjobban a karakterét.Természetesen a gyári kiegészítőkkel még lehet segíteni, ha az autó alapból unalmas( nagyobb gyári felni,spoiler,ültetés).Ezekből is azért gyári, mert ahhoz a bizonyos autóhoz fognak passzolni, hisz ahhoz tervezték őket, nem fog kilógni a sorból semmi. Lásd pl MKIIön igen jól mutat egy ST szett.De a maszek lökhárító, kipuffogó, "maszek" felni már nálam sántít..De ez csak az én véleményem.

 eljen
Naplózva
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #4504 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 19:16:12 »

Lásd pl MKIIön igen jól mutat egy ST szett.De a maszek lökhárító, kipuffogó, "maszek" felni már nálam sántít..De ez csak az én véleményem.

Jaja, alátámasztom, nekem 1,8-as van ST spoiler szettel.
Sokaknak tetszik  Roll Eyes
Naplózva
Nolfi
Vendég
« Új hozzászólás #4505 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 20:06:15 »

Valami ilyenre gondoltál:http://kepfeltoltes.hu/view/071011/2k61014pix_057_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez is többeknek tetszik igaz ez picit nagyobb
« Utoljára szerkesztve: 2007.10.11 csütörtök, 20:08:06 írta Nolfi » Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #4506 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 20:10:10 »

Valami ilyenre gondoltál:http://kepfeltoltes.hu/view/071011/2k61014pix_057_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez is többeknek tetszik igaz ez picit nagyobb

Hát igen, de talán inkább ilyenre:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1432932&command=ugras&screenwidth=1280
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #4507 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 20:50:41 »


Rácingos? Smiley Ezt nemértem mi.


Rácingos=racingos
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #4508 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 21:41:43 »


Rácingos? Smiley Ezt nemértem mi.


Rácingos=racingos

Sztem Raceing-es re gondoltál, nem ? Smiley
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #4509 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 21:50:07 »

Sztem Raceing-es re gondoltál, nem ? Smiley
[/quote]

Igazságod van.
Kicsit régen volt már az angol nyelvvizsga.  kuss
Naplózva
Joao
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 482


« Új hozzászólás #4510 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 22:49:04 »

Sztem Raceing-es re gondoltál, nem ? Smiley

Igazságod van.
Kicsit régen volt már az angol nyelvvizsga.  kuss
[/quote]

Ami helyesen RACING.
Naplózva
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #4511 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 22:55:04 »


Rácingos? Smiley Ezt nemértem mi.


Rácingos=racingos
Nem lehet, hogy racsing a megoldás Grin Cheesy
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4512 Dátum: 2007.10.11 csütörtök, 23:23:58 »

Ez ízlés kérdése. Valaki szereti utólag alakítgatni az autóját, valaki nem. Én speciel nem,  a tuning sokszor megbontja egy amúgy karakteres autó összhangját,szerintem gyári állpotban tartja meg egy autó legjobban a karakterét.Természetesen a gyári kiegészítőkkel még lehet segíteni, ha az autó alapból unalmas( nagyobb gyári felni,spoiler,ültetés).Ezekből is azért gyári, mert ahhoz a bizonyos autóhoz fognak passzolni, hisz ahhoz tervezték őket, nem fog kilógni a sorból semmi. Lásd pl MKIIön igen jól mutat egy ST szett.De a maszek lökhárító, kipuffogó, "maszek" felni már nálam sántít..De ez csak az én véleményem.

Aham, megértem ezt a nézőpontot (a full gyárisat nem). És tényleg jól megtervezte a Ford az ST kiegészítőket, meg a körlámpás első fényszóró is ütős. De nem csak egyféleképpen lehet megtervezni autóhoz illő cuccokat. Úgy értem, ahogy a Ford megtervezte a sportos, de passzoló formákat, úgy meglehet tervezni hozzá más, de szintén az autó formavilágához passzoló műanyag elemeket. Én majd az egyedi spoilereknél figyelek, hogy ütős legyen, de passzoljon az autó karakteréhez. (Na az majd racing style lesz tényleg, de hiszem, hogy működik, az MKII-nek jól áll a tuning kifejezetten!!!) Felniből meg milliárdféle van. Simán lehet olyat találni, ami még a szerény gyári kivitelnél is szebben becuppan alá. De valahogy az a natúr 4 küllős Ford felni is tényleg vadul néz ki, pedig elég visszafogott formája van.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #4513 Dátum: 2007.10.12 péntek, 19:18:26 »

Sztem Raceing-es re gondoltál, nem ? Smiley

Igazságod van.
Kicsit régen volt már az angol nyelvvizsga.  kuss

Ami helyesen RACING.
[/quote]

Igen, igaz, tényleg úgy van helyesen! Bocs Cheesy Viszont a lényeg,h a "Race" szóból ered, Racing, ejtsd: részing.Vagy ing rész.. Smiley
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
Isu__old
Vendég
« Új hozzászólás #4514 Dátum: 2007.10.12 péntek, 20:16:40 »

Sziasztok!

A váltóban még nem cseréltem olajat. Milyet tegyek bele? Valakinek valami tuti tippje??

előre is köszi
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #4515 Dátum: 2007.10.12 péntek, 22:51:13 »

Sziasztok!

A váltóban még nem cseréltem olajat. Milyet tegyek bele? Valakinek valami tuti tippje??

előre is köszi


A nagyautónál vegyél váltóolajat és azt tedd bele.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Isu__old
Vendég
« Új hozzászólás #4516 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 10:45:46 »


A nagyautónál vegyél váltóolajat és azt tedd bele.

A cromaxnál néztem.. ott van Ford, Castrol és Mobil. Ezek szerint mind1, hogy melyiket rakom bele?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4517 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 11:03:22 »

A cromaxnál néztem.. ott van Ford, Castrol és Mobil. Ezek szerint mind1, hogy melyiket rakom bele?

Mindegy, csak kérdés, hogy mennyiért kapod meg.... és, hogy tényleg azt kapod-e, ha a cromaxnál csinálják.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Isu__old
Vendég
« Új hozzászólás #4518 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 14:16:14 »


Mindegy, csak kérdés, hogy mennyiért kapod meg.... és, hogy tényleg azt kapod-e, ha a cromaxnál csinálják.

Nem, nem! Csak az olajat néztem ott nem a szerelést!! Gondolom a polcról levett Flakonokban az van ami rá van írva. Saját szerelőm cseréli majd!
Naplózva
reho
Vendég
« Új hozzászólás #4519 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 14:31:41 »

A cromaxnál néztem.. ott van Ford, Castrol és Mobil. Ezek szerint mind1, hogy melyiket rakom bele?

Mindegy, csak kérdés, hogy mennyiért kapod meg.... és, hogy tényleg azt kapod-e, ha a cromaxnál csinálják.
Netán van valami rossz tapasztalat a cromax szervízzel kapcsolatban? A következő olajcserémet náluk terveztem én is...
Naplózva
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #4520 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 14:40:10 »

Sziasztok!
Megtudná nekem Mondani valaki, hogy a szervoolaj keverhető-e ? Pontosabban, nem tudom hogy milyen volt benne előzőleg, és most után kéne töltenem  Huh? . Cromax-os srác azt mondta, hogy szerinte lehet...  ejnye1 , szerintem gyanus mivel színre és állagra sem épp ugyan olyan amit most vettem. 
A választ előre is köszönöm.
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #4521 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 15:33:32 »

Sziasztok!
Megtudná nekem Mondani valaki, hogy a szervoolaj keverhető-e ? Pontosabban, nem tudom hogy milyen volt benne előzőleg, és most után kéne töltenem  Huh? . Cromax-os srác azt mondta, hogy szerinte lehet...  ejnye1 , szerintem gyanus mivel színre és állagra sem épp ugyan olyan amit most vettem. 
A választ előre is köszönöm.
Tudomásom szerint nem szabad keverni.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4522 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 15:35:02 »

Sziasztok!
Megtudná nekem Mondani valaki, hogy a szervoolaj keverhető-e ? Pontosabban, nem tudom hogy milyen volt benne előzőleg, és most után kéne töltenem  Huh? . Cromax-os srác azt mondta, hogy szerinte lehet...  ejnye1 , szerintem gyanus mivel színre és állagra sem épp ugyan olyan amit most vettem. 
A választ előre is köszönöm.

ha senki nem tudja megmondani akkor inkább cseréld (cseréltesd) az egészet. egyes szervoolajak útálják egymást, és felhabosodnak. azt már lehet sejteni, h ez mitől nem jó.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #4523 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 15:54:23 »

Köszi a gyors válaszokat! Amúgy azért is érdekes az egész, mivel szabványos olajok aztán meg mégsem bírják egymást?....  fejvakaras 
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4524 Dátum: 2007.10.14 vasárnap, 16:18:29 »

Köszi a gyors válaszokat! Amúgy azért is érdekes az egész, mivel szabványos olajok aztán meg mégsem bírják egymást?....  fejvakaras 

háát igen. sajna ez van. elég érdekes, de pl a BP és az ESSO akkora habot dob 1mástól, h nincs az a sampon ami utánozni tudná. pedig mind2 eléggé jó minőség, csak útálják 1mást Cheesy
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Kuk3sz
Vendég
« Új hozzászólás #4525 Dátum: 2007.10.16 kedd, 16:38:00 »

Sziasztok!
Jobb első lámpámból elszállt az égő előtti izé Smiley ami visszaveri a fényt a foncsorra, és most zörög és a fénye is vakító. Gondoltam szétszedem a lámpát, h visszategyem ezt a cuccot, de nem lehet mert ragasztva van. Vki tudna vmi megoldást hogy hogy szedjem szét, úgy h ne törjem ketté az egész lámpát? Sniccer nem vált be mert a belül is ragad. Köszi előre is.
Naplózva
avokado
Vendég
« Új hozzászólás #4526 Dátum: 2007.10.16 kedd, 17:34:04 »

Sziasztok!
Jobb első lámpámból elszállt az égő előtti izé Smiley ami visszaveri a fényt a foncsorra, és most zörög és a fénye is vakító. Gondoltam szétszedem a lámpát, h visszategyem ezt a cuccot, de nem lehet mert ragasztva van. Vki tudna vmi megoldást hogy hogy szedjem szét, úgy h ne törjem ketté az egész lámpát? Sniccer nem vált be mert a belül is ragad. Köszi előre is.

Nalam is hasonlo a helyzet: meg nem esett le a kis kupak, csak lefele log. Volt mar egy izzocserem is miatta (odaverodott). En sem bontottam meg. Elvileg holegfuvoval melengetve szetszedheto, de hogy utana mi tartja majd ossze... Van erre vmi trukk vagy marad a komplett lampacsere?
Naplózva
avokado
Vendég
« Új hozzászólás #4527 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 11:29:10 »

Ugy latszik nem leszunk okosabbak lampaugyben... Pedig ezek szerint nem egyedi az eset. Szakik, sorstarsak hol vagytok?!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4528 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 11:35:56 »

Ugy latszik nem leszunk okosabbak lampaugyben... Pedig ezek szerint nem egyedi az eset. Szakik, sorstarsak hol vagytok?!

Maga az üveg cserélhető, így gondolom, hogy hibamentesen vissza is lehet tenni.
Keresd Maffy, Tar, illetve Hovono kollegákat, Ők ezt már meg is tették...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
avokado
Vendég
« Új hozzászólás #4529 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 12:11:26 »

Maga az üveg cserélhető, így gondolom, hogy hibamentesen vissza is lehet tenni.
Keresd Maffy, Tar, illetve Hovono kollegákat, Ők ezt már meg is tették...

Koszonom, irtam nekik:)
Naplózva
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #4530 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 12:47:13 »

Az MK2 lámpa nem bontható szét annyira mint az MK1-é (csak egyben árulják). Lehet hogy erőszakosan szét lehet szedni, de sztem utána párásodni fog. Szerinten marad komplett lámpacsere.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #4531 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 13:15:22 »

Ugy latszik nem leszunk okosabbak lampaugyben... Pedig ezek szerint nem egyedi az eset. Szakik, sorstarsak hol vagytok?!

Maga az üveg cserélhető, így gondolom, hogy hibamentesen vissza is lehet tenni.
Keresd Maffy, Tar, illetve Hovono kollegákat, Ők ezt már meg is tették...

Szétszedhető és össze is ragasztható...nekem még Koris mutatta a sajátját, neki sikerült óvatosan, sniccerrel vágva lefejteni az elejét és vissza is ragasztani....de én még nem csináltam ilyet.
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
reho
Vendég
« Új hozzászólás #4532 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 13:21:32 »

Szétszedhető és össze is ragasztható...nekem még Koris mutatta a sajátját, neki sikerült óvatosan, sniccerrel vágva lefejteni az elejét és vissza is ragasztani....de én még nem csináltam ilyet.
Nekem is el van repedve a jobboldali lámpám. Akkor ezekszerint lehet rá külön üveget is kapni? Mit gondoltok? Csak mert a sniccerrel tudok bánni ha ezzel megspórolok egy komplett lámpacserét Smiley
Naplózva
avokado
Vendég
« Új hozzászólás #4533 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 13:47:53 »

Szétszedhető és össze is ragasztható...nekem még Koris mutatta a sajátját, neki sikerült óvatosan, sniccerrel vágva lefejteni az elejét és vissza is ragasztani....de én még nem csináltam ilyet.
Nekem is el van repedve a jobboldali lámpám. Akkor ezekszerint lehet rá külön üveget is kapni? Mit gondoltok? Csak mert a sniccerrel tudok bánni ha ezzel megspórolok egy komplett lámpacserét Smiley

Szerintem ebbol nem kovetkezik, hogy kaphato hozza kulon uveg:( Sajnos.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #4534 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 13:49:48 »

Szétszedhető és össze is ragasztható...nekem még Koris mutatta a sajátját, neki sikerült óvatosan, sniccerrel vágva lefejteni az elejét és vissza is ragasztani....de én még nem csináltam ilyet.
Nekem is el van repedve a jobboldali lámpám. Akkor ezekszerint lehet rá külön üveget is kapni? Mit gondoltok? Csak mert a sniccerrel tudok bánni ha ezzel megspórolok egy komplett lámpacserét Smiley

Szerintem nem...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
avokado
Vendég
« Új hozzászólás #4535 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 13:52:11 »

Koszonom a valaszokat! Azert mielott lecserelem, minden figyelmeztetesetek ellenere meg fogom probalni ovatosan szetszedni es parasodas-mentesen osszerakni. Ha sikerrel jarok akkor majd beszamolok a metodusrol. Csak lenne ra egy kis idom...
Naplózva
reho
Vendég
« Új hozzászólás #4536 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 14:26:58 »

Szerintem ebbol nem kovetkezik, hogy kaphato hozza kulon uveg:( Sajnos.
Én is erre tippeltem. Ha gyárilag nem "támogatott" a szétszedés akkor valszeg nem is lehet valóban kapni hozzá üveget külön... Sad
Naplózva
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #4537 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 16:16:00 »

Sziasztok!
Megtudná valaki Mondani, hogy gömbcsuklóból milyet érdemes venni? (Cromaxból venném)
Tehát eredeti vagy valamelyik utángyártott-e a jobb üzlet ?

A válasz(oka)t köszönöm.

Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4538 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 16:55:17 »

Sziasztok!
Megtudná valaki Mondani, hogy gömbcsuklóból milyet érdemes venni? (Cromaxból venném)
Tehát eredeti vagy valamelyik utángyártott-e a jobb üzlet ?

A válasz(oka)t köszönöm.



www.nagyauto.hu kérdezd meg őket is, én úgy vagyok vele, hogy gyárit mindenből, nem sokkal drágább, ha azt is beleszámolod, hogy sokszor tovább is tart.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #4539 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 17:11:14 »

Kösz, de Győrben nincs Nagyautó! Ezért írtam, hogy Cromaxnál veszem.
Amúgy tényleg nem nagy az ár különbség. Gyári csak 4*-ese a legolcsóbb utángyártottnak.
a kérdésem, pedig az volt melyiket kéne megvennem, hogy jobban járjak. Amúgy évente kéne minimum, max. 2 évente a műszakira  illik cserélni tudtommal.
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4540 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 17:42:54 »

Kösz, de Győrben nincs Nagyautó! Ezért írtam, hogy Cromaxnál veszem.
Amúgy tényleg nem nagy az ár különbség. Gyári csak 4*-ese a legolcsóbb utángyártottnak.
a kérdésem, pedig az volt melyiket kéne megvennem, hogy jobban járjak. Amúgy évente kéne minimum, max. 2 évente a műszakira  illik cserélni tudtommal.

HA csak ez a baj.. Győrből már én is hozattam el cuccot pestre... A klubbon belül sokminden megoldható... integet2
Megkérdezed ki megy Győr felé, és kész Smiley
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Hovono
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


hovono@axelero.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4541 Dátum: 2007.10.18 csütörtök, 18:46:17 »

Szétszedhető és össze is ragasztható...nekem még Koris mutatta a sajátját, neki sikerült óvatosan, sniccerrel vágva lefejteni az elejét és vissza is ragasztani....de én még nem csináltam ilyet.
Nekem is el van repedve a jobboldali lámpám. Akkor ezekszerint lehet rá külön üveget is kapni? Mit gondoltok? Csak mert a sniccerrel tudok bánni ha ezzel megspórolok egy komplett lámpacserét Smiley

Szerintem ebbol nem kovetkezik, hogy kaphato hozza kulon uveg:( Sajnos.
Külön üveget nem lehet hozzá kapni. Az én jobb oldali lámpám erősen párásodott. Sikerült az üveget "leválasztani" a lámpa testről, kikaparni az elöregedett ragasztót, és ujjal pótolni. Az akció sikerrel járt, mert megszünt a párásodás.( azóta a lámpa is megszünt létezni sajna ) De nagy szívás az egész művelet.
Naplózva

MK II. 2000.04  ST200 hatchback. A BeSTia!
Ex: MK II. 1999.06  2.5 V6 Ghia hatchback .
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #4542 Dátum: 2007.10.23 kedd, 13:44:45 »

Esetleg elolvasnád a piros feliratot az oldal tetején???
« Utoljára szerkesztve: 2007.10.24 szerda, 14:56:10 írta Joe » Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4543 Dátum: 2007.10.23 kedd, 13:49:06 »


Ezzel az ellenkezőjét éred el, tuti, hogy nem megy oda senki....
« Utoljára szerkesztve: 2007.10.24 szerda, 14:56:23 írta Joe » Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #4544 Dátum: 2007.10.24 szerda, 10:16:46 »

Hali Tagok!

Futóműnél bibelődtem hétfőn, és láttam, hogy a fékbetéteim hátul cserések.
Ill a jobb hátsó az feltétlen, de akkor már párban cserélném...
Milyen is kellene?? (tudom csak gyári Foooooord  worship)
Egyforma méretűek az első ill. hátsó fékbetétek?
Hol érdemesebb venni?

« Utoljára szerkesztve: 2007.10.24 szerda, 10:40:44 írta Evo » Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #4545 Dátum: 2007.10.24 szerda, 13:24:47 »

Ezzel az ellenkezőjét éred el, tuti, hogy nem megy oda senki....
Szerintem büntiből csak maximum a fórumtag nevét szabadna idézni, mert így ingyen reklámot csinálunk neki.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4546 Dátum: 2007.10.24 szerda, 14:48:44 »

Hali Tagok!

Futóműnél bibelődtem hétfőn, és láttam, hogy a fékbetéteim hátul cserések.
Ill a jobb hátsó az feltétlen, de akkor már párban cserélném...
Milyen is kellene?? (tudom csak gyári Foooooord  worship)
Egyforma méretűek az első ill. hátsó fékbetétek?
Hol érdemesebb venni?



Nem egyformák az elsővel, de ha úgyis két hátsót cserélsz, akkor tökmindegy Smiley
Én a nagyautónál nézném meg...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #4547 Dátum: 2007.10.24 szerda, 15:24:27 »

Nem egyformák az elsővel, de ha úgyis két hátsót cserélsz, akkor tökmindegy Smiley
Én a nagyautónál nézném meg...
Jah, persze tökmindegy, csak éppen kérdeztem.
Jól van szóval nem egyformák.

Hmmm, nagyautóval csak annyi a bajom, hogy tudomásom szerint Pesten üzemelnek.
Amikor meg én járok ott nem sok minden van nyitva, max. nagy bevásárló izék.
De megnézem ott is. THX
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4548 Dátum: 2007.10.24 szerda, 17:25:49 »

Jah, persze tökmindegy, csak éppen kérdeztem.
Jól van szóval nem egyformák.

Hmmm, nagyautóval csak annyi a bajom, hogy tudomásom szerint Pesten üzemelnek.
Amikor meg én járok ott nem sok minden van nyitva, max. nagy bevásárló izék.
De megnézem ott is. THX

Ha jó az ára és kell, akkor megveszem neked, és mikor éppen erre jársz, akkor odaadom...
Nem olyan ördöngős a dolog... A Klub ezért van..... wave
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #4549 Dátum: 2007.10.25 csütörtök, 09:22:56 »

Ha jó az ára és kell, akkor megveszem neked, és mikor éppen erre jársz, akkor odaadom...
Nem olyan ördöngős a dolog... A Klub ezért van..... wave

Ma megnézem, meg ilyenek.Aztán jelentkezem még  email
Jövőhéten szerdán megyek haza, akkor tudnánk talizni.  worship

Olajat ki milyet mond?
5W-30 avagy 10W-40??? jah meg hány liter???
« Utoljára szerkesztve: 2007.10.25 csütörtök, 10:37:29 írta Evo » Naplózva
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.138 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.