Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 22:51:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 106 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745100 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4900 Dátum: 2007.11.28 szerda, 21:00:15 »



Márpedig ezt nyugodtan el lehet mondani a viselkedéséről még akkoris ha az ő szemszögéből hallanám. Ugyanis nem azzal van a baj, hogy mást akart és cselekedett is, hanem az, ahogyan meg akarta valósítani...
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #4901 Dátum: 2007.11.28 szerda, 21:40:46 »

Ugyanis nem azzal van a baj, hogy mást akart és cselekedett is, hanem az, ahogyan meg akarta valósítani...
Ha nagyon gekkó lennék, tuningötleteidről is néha ez jut eszembe...  idiota banplz
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4902 Dátum: 2007.11.28 szerda, 21:51:18 »



Márpedig ezt nyugodtan el lehet mondani a viselkedéséről még akkoris ha az ő szemszögéből hallanám. Ugyanis nem azzal van a baj, hogy mást akart és cselekedett is, hanem az, ahogyan meg akarta valósítani...

 eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4903 Dátum: 2007.11.28 szerda, 21:58:59 »

Ugyanis nem azzal van a baj, hogy mást akart és cselekedett is, hanem az, ahogyan meg akarta valósítani...
Ha nagyon gekkó lennék, tuningötleteidről is néha ez jut eszembe...  idiota banplz

Légyszi ezt fejtsd ki bővebben. Ha ide nemis, akkor PÜ-ben. Köszi...
(Nem tudom milyen tuning5letemre gondolsz, de rosszat biztosan nem mondtam tuningügyben, max te nem értesz hozzá vagy elítéled élből)
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #4904 Dátum: 2007.11.28 szerda, 22:24:04 »

Légyszi ezt fejtsd ki bővebben.
Megtettem, Pűztem neked!  wave
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4905 Dátum: 2007.11.28 szerda, 22:54:50 »

Légyszi ezt fejtsd ki bővebben.
Megtettem, Pűztem neked!  wave


Küldtem választ.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4906 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 16:57:26 »

Sziasztok! Én meg csak itt olvasom a heves vitákat, és leszűrtem, hogy ezek szerint ti itt sokan tök komolyan veszitek ezt a formumot, ami nagyon cool szerintem. Én nem is tudtam, hogy itt ilyen pezsgő az élet!!!Asszem gyakrabban fogok belátogatni!!! Még csak most ízlelgetem a fórumozás örömeit...

Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4907 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 16:58:46 »

Sziasztok! Én meg csak itt olvasom a heves vitákat, és leszűrtem, hogy ezek szerint ti itt sokan tök komolyan veszitek ezt a formumot, ami nagyon cool szerintem. Én nem is tudtam, hogy itt ilyen pezsgő az élet!!!Asszem gyakrabban fogok belátogatni!!! Még csak most ízlelgetem a fórumozás örömeit...


Sokan vagyunk, akiknek ez már nem "csak" fórum, hanem baráti társaság....
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4908 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 17:03:31 »

giorgio, mi a helyzet a géppel? Még mindig ráz? Az enyém most van egy hete szerelőnél, aszongya valszeg belső féltengelycsukló(vagy mi) lesz a bűnös, lóg, és emiatt ráz a verda, sőt , váltás után, amikor ráeresztem a kuplungot, erősen bemozdul a motor, elég hülye érzés, plusz néha elindulásnál néha kattan egy erős fémeset a futómű. Állítólag ezt mind a 1/2tengely okozza, viszont a csere *** drága, most várunk egy bontott darabra.
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4909 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 17:07:38 »

giorgio, mi a helyzet a géppel? Még mindig ráz? Az enyém most van egy hete szerelőnél, aszongya valszeg belső féltengelycsukló(vagy mi) lesz a bűnös, lóg, és emiatt ráz a verda, sőt , váltás után, amikor ráeresztem a kuplungot, erősen bemozdul a motor, elég hülye érzés, plusz néha elindulásnál néha kattan egy erős fémeset a futómű. Állítólag ezt mind a 1/2tengely okozza, viszont a csere *** drága, most várunk egy bontott darabra.
Csak egy tipp: a motor vagy/és sebváltótartó bakokkal minden rendben?
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4910 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 17:08:20 »

Sziasztok! Én meg csak itt olvasom a heves vitákat, és leszűrtem, hogy ezek szerint ti itt sokan tök komolyan veszitek ezt a formumot, ami nagyon cool szerintem. Én nem is tudtam, hogy itt ilyen pezsgő az élet!!!Asszem gyakrabban fogok belátogatni!!! Még csak most ízlelgetem a fórumozás örömeit...


Sokan vagyunk, akiknek ez már nem "csak" fórum, hanem baráti társaság....

És vannak találkozók is, amik nem zártkörűek?
Jó lenne egy ilyenen részt venni+sok Mondit látni magam körül Smiley Az enyém már nagyon hiányzik, egy hete szerelőnél, hiányolom a nagy kerek seggét!!!!!
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4911 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 17:09:27 »

giorgio, mi a helyzet a géppel? Még mindig ráz? Az enyém most van egy hete szerelőnél, aszongya valszeg belső féltengelycsukló(vagy mi) lesz a bűnös, lóg, és emiatt ráz a verda, sőt , váltás után, amikor ráeresztem a kuplungot, erősen bemozdul a motor, elég hülye érzés, plusz néha elindulásnál néha kattan egy erős fémeset a futómű. Állítólag ezt mind a 1/2tengely okozza, viszont a csere *** drága, most várunk egy bontott darabra.
Csak egy tipp: a motor vagy/és sebváltótartó bakokkal minden rendben?

Igen,minden OK velük, a szerelő direkt megnézte. Igazából nagyon reménykedem,hogy megvan a gond forrása,mert már el vok keseredve!!!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4912 Dátum: 2007.11.29 csütörtök, 18:21:04 »

És vannak találkozók is, amik nem zártkörűek?
Jó lenne egy ilyenen részt venni+sok Mondit látni magam körül Smiley Az enyém már nagyon hiányzik, egy hete szerelőnél, hiányolom a nagy kerek seggét!!!!!

Vannak, egyik se zártkörű.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
ltom
Vendég
« Új hozzászólás #4913 Dátum: 2007.11.30 péntek, 14:17:30 »

Szervusztok,
SOS keresek Bp.-en lazább műszaki vizsgahelyet, mert dec 9.-én lejár a müszije a Mondimnak!!!  help
Nem egészen 1 éve hogy megvettem és már 400 e.Ft. volt eddig a javítása  falbav ... már nagyon tele van a hócipőm ...
Elvittem vizsgafelkészítésre ami került kb. 150e.Ft-ba (bal-, jobb első lengőkarcsere, bal külső kormányösszekötő gömbfejcsere, 2db. hátsó féktárcsa + fékbetét garnitúracsere; 2db. első stabilizátor rúdcsere, Váltótartó hátsó gumibakcsere...) és még lenne rajta mit csinálni, de elfogyott a zsozsó (hátsó keresztlengőkar kilyukadt a rozsdától a rugotanyernal, motorolajszűrőház-, hűtőnél olajfolyás, és még ki tudja mibe nem kötnének bele...)  Huh?

Előre is köszönök minden segítséget!
(Privibe is jöhet)

Üdv: ltom
Naplózva
Olee
Vendég
« Új hozzászólás #4914 Dátum: 2007.11.30 péntek, 14:25:21 »

Bicskén tudok. 35 km
Naplózva
ltom
Vendég
« Új hozzászólás #4915 Dátum: 2007.11.30 péntek, 14:41:50 »

Bicskén tudok. 35 km
privi mail ment...
Naplózva
ltom
Vendég
« Új hozzászólás #4916 Dátum: 2007.11.30 péntek, 16:11:01 »

Bicskén tudok. 35 km
közelebbi helyet nem tud még valaki?  Huh?
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4917 Dátum: 2007.12.01 szombat, 13:17:34 »

giorgio, mi a helyzet a géppel? Még mindig ráz? Az enyém most van egy hete szerelőnél, aszongya valszeg belső féltengelycsukló(vagy mi) lesz a bűnös, lóg, és emiatt ráz a verda, sőt , váltás után, amikor ráeresztem a kuplungot, erősen bemozdul a motor, elég hülye érzés, plusz néha elindulásnál néha kattan egy erős fémeset a futómű. Állítólag ezt mind a 1/2tengely okozza, viszont a csere *** drága, most várunk egy bontott darabra.
Egyelőre sajnos nem volt időm futóműveshez menni vele, remélem jövő héten lesz rá alkalom. Ráz, de nem vészes, a kormány állása inkább egy picit idegölő... falbav Kíváncsi vagyok mi lesz a tiéddel, ha kész és jó, akár össze is futhatunk egy eszmecserére.  wave
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4918 Dátum: 2007.12.01 szombat, 13:21:23 »

Szakértők! Érdeklődnék, hogy II-es kombi gépnek a csomagtartó ajtóba, vagy mellé (oszlopba) valamilyen módon szerelhető-e hangszóró?
Köszi szépen
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4919 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 01:55:10 »

Szakértők! Érdeklődnék, hogy II-es kombi gépnek a csomagtartó ajtóba, vagy mellé (oszlopba) valamilyen módon szerelhető-e hangszóró?
Köszi szépen
Minek? A gyári 4 helyről kiválóan zenélnek a muzsikusok. wave eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4920 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 01:59:15 »

Ez nem bántás!  wave

Rocco: Még fiatal, és sok mindent leír amiről úgy érzi, hogy átgondolta, de nem.

Rocco!
Többször gondold át, mielőtt leírod, mert újra félreérthető (ellentmondásba magaddal) helyzetbe kerülhetsz, és akkor magyarázkodni kell.

üdv.  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4921 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 02:05:11 »

Koniman!

Köszi mége1x a segítséget!  worship

Fogaskerék elkészült (3000 pénz), ma beszereltem és összeraktam a kombicsoda leghátsó ajtójába!  eljen

Kiválóan müxik. Csomagtartó ajtó, gombnyomásra nyílik az elektromos modulba szerelt foghiánymentes fogaskeréknek köszönhetően!  vigyor3

Na. Tegnap elmúlt a vigyor  szomoru1.
A megcsináltatott fogaskerék, új rézfogaiból megint kitört 2 egymás melletti.  levele
Csomagtartó ajtó zár megint csak kulcsal működik.  rinya

Nem csinálatok új  gun fogaskereket, veszek másik modult és csere!

Van valakinek elfekvő?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4922 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 08:34:02 »


Minek? A gyári 4 helyről kiválóan zenélnek a muzsikusok. wave eplus2

Persze, szépen szól, de én lehet, hogy betennék még oda hátra is, ha lehet....kérdés, hogy a magnóhoz hozzá tehető-e 6 hangszóró vagy sem. Nem tudod? worship
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #4923 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 09:33:53 »


Na. Tegnap elmúlt a vigyor  szomoru1.
A megcsináltatott fogaskerék, új rézfogaiból megint kitört 2 egymás melletti.  levele
Csomagtartó ajtó zár megint csak kulcsal működik.  rinya

Nem csinálatok új  gun fogaskereket, veszek másik modult és csere!

Van valakinek elfekvő?

Én meggondolnám Smiley

Nálam szintén ugyanez a helyzet, szétszedtem a motort, minden lehető műanyag és réz darabok szanaszét.
Gyáriban az új nyitómotor 25e HUF.

Viszont ahogy néztem, simán bemegy a helyére egy 500 Ft-os univerzális is a gyári mozgató rúd megtartásával...

Én azt hiszem inkább ezt fogom megpróbálni.
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4924 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 13:51:29 »

giorgio, mi a helyzet a géppel? Még mindig ráz? Az enyém most van egy hete szerelőnél, aszongya valszeg belső féltengelycsukló(vagy mi) lesz a bűnös, lóg, és emiatt ráz a verda, sőt , váltás után, amikor ráeresztem a kuplungot, erősen bemozdul a motor, elég hülye érzés, plusz néha elindulásnál néha kattan egy erős fémeset a futómű. Állítólag ezt mind a 1/2tengely okozza, viszont a csere *** drága, most várunk egy bontott darabra.
Egyelőre sajnos nem volt időm futóműveshez menni vele, remélem jövő héten lesz rá alkalom. Ráz, de nem vészes, a kormány állása inkább egy picit idegölő... falbav Kíváncsi vagyok mi lesz a tiéddel, ha kész és jó, akár össze is futhatunk egy eszmecserére.  wave

Aha, OK, benne lennék símán! épp ma hívom fel a szerelőt,hogy mi a helyzet. Nagyon köti az ebet a karóhoz, hogy a gumi/felni miatt ráz, de az egyszerűen  nem lehet! Volt rajta nyári gumi, azzal is rázott,mint a veszedelem, meg most a télivel is. Sőt áttettünk rá totál másik kereket, egy 14colosat egy körre (jól néztünk ki: elől 14col,hátul 16:) )de azzal is rázott. Most az új 5let a 1/2tengelycsukló, belső, de azt szép pénz kicserélni, aztán a szerelő most aszonta átteszi egy másikból és kipróbálja: ha OK, akkor megvesszük. remélem ez megoldja a gondot, plusz valszeg emiatt mozdul be a motor elindulásnál, tartóbakokkal tudniilik minden OK. Most reménykedünk Smiley...
Naplózva
minto
Vendég
« Új hozzászólás #4925 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 16:20:11 »

Sziasztok!

Van egy láma kérdésem. '97-es 1.8 TD kombi autón hol van  a belső biztosíték tábla, hogyan férek hozzá? Volt régebben egy '96-os darabom azon simán megvolt, itt viszont nem találom, vagy le kell bontanom valami műanyag borítást, csavarhúzóval?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4926 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 16:24:36 »

Sziasztok!

Van egy láma kérdésem. '97-es 1.8 TD kombi autón hol van  a belső biztosíték tábla, hogyan férek hozzá? Volt régebben egy '96-os darabom azon simán megvolt, itt viszont nem találom, vagy le kell bontanom valami műanyag borítást, csavarhúzóval?

A bal oldali lábtérbe a kormányoszloptól balra meg kell húzni egy kis fogantyút.
Naplózva
minto
Vendég
« Új hozzászólás #4927 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 16:36:11 »

Hát ez az, olyan nincs. A kormány állítható, annak van karja. Van egy kis tartó rekesz még a kormánytól balra és lejjebb, de ennyi. Mindenképp ott kell lennie? mert akkor nekiállok lebontani a műanyagot a kormány alol.
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #4928 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 16:49:33 »

Hát ez az, olyan nincs. A kormány állítható, annak van karja. Van egy kis tartó rekesz még a kormánytól balra és lejjebb, de ennyi. Mindenképp ott kell lennie? mert akkor nekiállok lebontani a műanyagot a kormány alol.

Nem kormányborítás, még lejjebb egészen a lábtérben.

Egy kis kart kell függőlegesen lefele meghúznod is akkor kinyílik a tábla.
Naplózva
minto
Vendég
« Új hozzászólás #4929 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 16:55:25 »

Nem kormányborítás, még lejjebb egészen a lábtérben.

Egy kis kart kell függőlegesen lefele meghúznod is akkor kinyílik a tábla.
Ez baloldalt van. Ott van nekem egy kis méretű (szemüvegtartó) rekesz, attol lejjebb? Ott ha bekukkantok (bár lámpa most nem volt nálam) van valami fekete dobozka. Azaz?  Huh?
Naplózva
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #4930 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 18:09:36 »

Nem kormányborítás, még lejjebb egészen a lábtérben.

Egy kis kart kell függőlegesen lefele meghúznod is akkor kinyílik a tábla.
Ez baloldalt van. Ott van nekem egy kis méretű (szemüvegtartó) rekesz, attol lejjebb? Ott ha bekukkantok (bár lámpa most nem volt nálam) van valami fekete dobozka. Azaz?  Huh?
Megtaláltad  taps
Naplózva
minto
Vendég
« Új hozzászólás #4931 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 18:11:18 »


Megtaláltad  taps

 falbav
Naplózva
minto
Vendég
« Új hozzászólás #4932 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 18:11:49 »

Köszike mindenkinek   worship
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4933 Dátum: 2007.12.03 hétfő, 21:14:30 »


Aha, OK, benne lennék símán! épp ma hívom fel a szerelőt,hogy mi a helyzet. Nagyon köti az ebet a karóhoz, hogy a gumi/felni miatt ráz, de az egyszerűen  nem lehet! Volt rajta nyári gumi, azzal is rázott,mint a veszedelem, meg most a télivel is. Sőt áttettünk rá totál másik kereket, egy 14colosat egy körre (jól néztünk ki: elől 14col,hátul 16:) )de azzal is rázott. Most az új 5let a 1/2tengelycsukló, belső, de azt szép pénz kicserélni, aztán a szerelő most aszonta átteszi egy másikból és kipróbálja: ha OK, akkor megvesszük. remélem ez megoldja a gondot, plusz valszeg emiatt mozdul be a motor elindulásnál, tartóbakokkal tudniilik minden OK. Most reménykedünk Smiley...

Na most már tényleg érdekel, hogy mi a fenétől lehet. Majd jelentkezz, ha van megoldás!  wave
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4934 Dátum: 2007.12.04 kedd, 01:18:26 »


Na. Tegnap elmúlt a vigyor  szomoru1.
A megcsináltatott fogaskerék, új rézfogaiból megint kitört 2 egymás melletti.  levele
Csomagtartó ajtó zár megint csak kulcsal működik.  rinya

Nem csinálatok új  gun fogaskereket, veszek másik modult és csere!

Van valakinek elfekvő?

Én meggondolnám Smiley

Nálam szintén ugyanez a helyzet, szétszedtem a motort, minden lehető műanyag és réz darabok szanaszét.
Gyáriban az új nyitómotor 25e HUF.

Viszont ahogy néztem, simán bemegy a helyére egy 500 Ft-os univerzális is a gyári mozgató rúd megtartásával...

Én azt hiszem inkább ezt fogom megpróbálni.

Nálam valami szorulhatott, a fogas léc is kiakadt néhányszor a modulban, azért döntöttem csere mellett.
Nem veszek újat, megpróbálok 1 bontottat kb 5-7000 Ft.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #4935 Dátum: 2007.12.04 kedd, 07:17:43 »

Koniman!

Köszi mége1x a segítséget!  worship

Fogaskerék elkészült (3000 pénz), ma beszereltem és összeraktam a kombicsoda leghátsó ajtójába!  eljen

Kiválóan müxik. Csomagtartó ajtó, gombnyomásra nyílik az elektromos modulba szerelt foghiánymentes fogaskeréknek köszönhetően!  vigyor3

Na. Tegnap elmúlt a vigyor  szomoru1.
A megcsináltatott fogaskerék, új rézfogaiból megint kitört 2 egymás melletti.  levele
Csomagtartó ajtó zár megint csak kulcsal működik.  rinya

Nem csinálatok új  gun fogaskereket, veszek másik modult és csere!

Van valakinek elfekvő?

Valami itt nem köser. Ha rézből készült fogaskerékből kitörik egy fog, úgy hogy elötte uganaz műanyagból volt, akkor ott valami más gond is van. szomoru1
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4936 Dátum: 2007.12.04 kedd, 11:27:02 »

Sziasztok Kartácsok! valaki hallott már erről a gumiról: Roadstone / Nexen EUROWIN 205/55 R 16 91 T
Most akarom megvenni, 15ezer darabja. nagyon jó ár. persze gondolom nem valami pályagumi:), de vajon lehet-e halálmentesen közlekedni vele.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4937 Dátum: 2007.12.04 kedd, 12:21:33 »

Valami itt nem köser. Ha rézből készült fogaskerékből kitörik egy fog, úgy hogy elötte uganaz műanyagból volt, akkor ott valami más gond is van. szomoru1

Előtte se műanyagból volt.  szomoru1
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4938 Dátum: 2007.12.04 kedd, 12:36:41 »

Sziasztok Kartácsok! valaki hallott már erről a gumiról: Roadstone / Nexen EUROWIN 205/55 R 16 91 T
Most akarom megvenni, 15ezer darabja. nagyon jó ár. persze gondolom nem valami pályagumi:), de vajon lehet-e halálmentesen közlekedni vele.


ebayen árulnak ilyeneket nyári 60EUR alatt van, vagy szettbe olcsobb, elvileg ha német is megveszi lehet jó gumi
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4939 Dátum: 2007.12.04 kedd, 12:40:55 »

Sziasztok Kartácsok! valaki hallott már erről a gumiról: Roadstone / Nexen EUROWIN 205/55 R 16 91 T
Most akarom megvenni, 15ezer darabja. nagyon jó ár. persze gondolom nem valami pályagumi:), de vajon lehet-e halálmentesen közlekedni vele.


ebayen árulnak ilyeneket nyári 60EUR alatt van, vagy szettbe olcsobb, elvileg ha német is megveszi lehet jó gumi

Ez való igaz, köszi:) Itten 15ért láttam a startgumi.hu-n. Akkó megvesszük! Smiley
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4940 Dátum: 2007.12.05 szerda, 22:45:18 »


Ez való igaz, köszi:) Itten 15ért láttam a startgumi.hu-n. Akkó megvesszük! Smiley

Hali, na mi lett a kocsival? Ráz még?
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #4941 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 08:35:13 »

...Sziasztok Kartácsok! valaki hallott már erről a gumiról: Roadstone / Nexen EUROWIN 205/55 R 16 91 T...
Szia!
Én januárban vettem (91H-st kb 17-ért) attól a bizonyos Abaqua-tól (startgumi). Beleugrottam minden előzetes ismeret/utánakérdezés nélkül ( ma már nem tenném, de nem csak a gumi ismeretlensége miatt). A tavalyi meg az idei enyhe tél miatt igazán nem tudok se jót, se rosszat mondani róla. Koreai gyártmány. Itt van róla teszt (igaz más méretben): http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/195_65_R15T_2006/Roadstone_Euro-Win_650.asp?ComponentID=163528&SourcePageID=163625 - nedves úton nem írnak róla jókat.
Véleményem szerint óvatos és megfontolt vezetéssel nem lesz vele gond. De valószínűleg nyugodtabban alszol és közlekedsz, ha valamilyen márkásabb gumit vásárolsz. 2-3 év távlatában (amennyi ideig egy garnitúra abroncsot használsz) már nem olyan vészesen drága egy ismert/bevált gumi (nem beszélve a biztonságról).
Egyébként ha már olcsóbb gumit akarsz venni, akkor próbáld meg a GT Radial-t. Az index gumis fórumán több mértékadó gumis is dícsérte (pl: DC).
Magával a startgumi-val egyébként rossz tapasztalataim voltak (nem ezzel a gumival, hanem egy másik noname-el), bár az is valószínű, hogy átlagban majdnem a legolcsóbbak.
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.06 csütörtök, 08:38:08 írta francoe » Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
reho
Vendég
« Új hozzászólás #4942 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 11:03:11 »

Sziasztok,

Egy olyan triviális kérdésem lenne, hogy van-e olyan lámpakapcsoló ahol külön lehet az első és a hátsó ködlámpát kapcsolni?
Jelenleg az enyémen csak két állás van: kihúzom hátsó, még tovább húzom első és hátsó.

Létezik egyáltalán másfajta MkII-höz?

Egyébként rendszeresen kiégnek az izzóim és a kapcsolóra gyanakszom, mert általában bekapcsoláskor villannak el...
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4943 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 11:04:43 »

Sziasztok,

Egy olyan triviális kérdésem lenne, hogy van-e olyan lámpakapcsoló ahol külön lehet az első és a hátsó ködlámpát kapcsolni?
Jelenleg az enyémen csak két állás van: kihúzom hátsó, még tovább húzom első és hátsó.

Létezik egyáltalán másfajta MkII-höz?

Egyébként rendszeresen kiégnek az izzóim és a kapcsolóra gyanakszom, mert általában bekapcsoláskor villannak el...

Ez így működik jól le - MKII nél már relésnek kéne lenni a ködlámpának, ha mégsem le kéne relézni. Meghalhat a kapcsolód a nagy áramoktól.
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4944 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 11:36:53 »


Ez való igaz, köszi:) Itten 15ért láttam a startgumi.hu-n. Akkó megvesszük! Smiley

Hali, na mi lett a kocsival? Ráz még?

Szia giorgio!
Köszi az érdeklődést,még semmi:(( A szerelő ehétre ígérte az új, bontott 1/2 tengelyt, attól remélhetőleg elmúlik a rázás. Már járok a nyakára,  hogy pörögjön, mert már nagyon hiányzik a gép.
Naplózva
reho
Vendég
« Új hozzászólás #4945 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 11:37:28 »

Ez így működik jól le - MKII nél már relésnek kéne lenni a ködlámpának, ha mégsem le kéne relézni. Meghalhat a kapcsolód a nagy áramoktól.
Hát igen, nem a legperfektebb a kapcsolóm. Amikor megvettem a kocsit pl nem is működött a ködlámpa. Szétszedtem és az egyik csat pontnál kis kormok voltak. Megpiszkáltam és lám működött onnantól a ködlámpa. Szóval szerintem nincs lerelézve.

Más.
Szerintetek mennyi munkadíjat lehet elkérni egy komplett hidrotőke és szelepszár szimering cseréért? Mekkora összeget kezdjek el gyűjteni?  Huh?
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #4946 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 11:48:30 »

...Sziasztok Kartácsok! valaki hallott már erről a gumiról: Roadstone / Nexen EUROWIN 205/55 R 16 91 T...
Szia!
Én januárban vettem (91H-st kb 17-ért) attól a bizonyos Abaqua-tól (startgumi). Beleugrottam minden előzetes ismeret/utánakérdezés nélkül ( ma már nem tenném, de nem csak a gumi ismeretlensége miatt). A tavalyi meg az idei enyhe tél miatt igazán nem tudok se jót, se rosszat mondani róla. Koreai gyártmány. Itt van róla teszt (igaz más méretben): http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/195_65_R15T_2006/Roadstone_Euro-Win_650.asp?ComponentID=163528&SourcePageID=163625 - nedves úton nem írnak róla jókat.
Véleményem szerint óvatos és megfontolt vezetéssel nem lesz vele gond. De valószínűleg nyugodtabban alszol és közlekedsz, ha valamilyen márkásabb gumit vásárolsz. 2-3 év távlatában (amennyi ideig egy garnitúra abroncsot használsz) már nem olyan vészesen drága egy ismert/bevált gumi (nem beszélve a biztonságról).
Egyébként ha már olcsóbb gumit akarsz venni, akkor próbáld meg a GT Radial-t. Az index gumis fórumán több mértékadó gumis is dícsérte (pl: DC).
Magával a startgumi-val egyébként rossz tapasztalataim voltak (nem ezzel a gumival, hanem egy másik noname-el), bár az is valószínű, hogy átlagban majdnem a legolcsóbbak.

Francoe! Köszi szépen az infot!!! Sokat tökölődöm,hogy milyen legyen a gumi, lehet,hogy beugrom egy normálisba. Max nem eszünk pár hétig:))
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4947 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 12:42:07 »

Ez így működik jól le - MKII nél már relésnek kéne lenni a ködlámpának, ha mégsem le kéne relézni. Meghalhat a kapcsolód a nagy áramoktól.
Hát igen, nem a legperfektebb a kapcsolóm. Amikor megvettem a kocsit pl nem is működött a ködlámpa. Szétszedtem és az egyik csat pontnál kis kormok voltak. Megpiszkáltam és lám működött onnantól a ködlámpa. Szóval szerintem nincs lerelézve.

Más.
Szerintetek mennyi munkadíjat lehet elkérni egy komplett hidrotőke és szelepszár szimering cseréért? Mekkora összeget kezdjek el gyűjteni?  Huh?

Hidrotőke darabka 7eFt körül van és 16 db van a mociban olcsóbb ha veszel egy bontott motrot
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #4948 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 13:05:24 »

Francoe! Köszi szépen az infot!!! Sokat tökölődöm,hogy milyen legyen a gumi, lehet,hogy beugrom egy normálisba. Max nem eszünk pár hétig:))
Nincs mit, csak a tapasztalataim, és a véleményem osztottam meg Smiley Talán nem kell éhezni (legfeljebb lemondasz az idei karácsonyi slágerajándékról - GPS), de a megfelelő abroncs lehet, hogy az életedet menti meg.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
Cody
Vendég
« Új hozzászólás #4949 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 13:09:01 »

Nekem cseréltek hidrotőkét. A szaki meghallgatta és csak 2 db-ot kellett kicserélni, így nem volt vészes az ára. Szép halk lett. Ha ért hozzá a szerlő elég pontosan meg tudja állapítani, hogy mennyit kell kicserélni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 106 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.