Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 00:12:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745469 alkalommal)
0 Felhasználó és 84 vendég van a témában
Olee
Vendég
« Új hozzászólás #5100 Dátum: 2007.12.19 szerda, 23:34:08 »

Hihetetlen, hogy micsoda parttalan vitákat tudtok folytatni. laugh
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5101 Dátum: 2007.12.19 szerda, 23:46:18 »

Sziasztok!
Autócserén töröm a fejem, és az egyik szóba jöhető gép a Mondeo II, 1.8, v. 2.0 benzines motorral. Kinek milyen tapasztalata van vele, fogyasztással kapcsolatban? Elsősorban országúton, normál tempónál érdekelne... Megközelíthető vele a 6,5L/100km-s fogyasztás, vagy ennél azért jóval nagyobb igényei vannak?

Szia! Nekem II-es kombim van, 2 lieteres benzines. Csak jót tudok róla mondani, egyszerűen szenzációs motorilag, nekem bőven elég arra, amire kell. De! Azért a 6,5 liter nagyon kevés, ha a fogyasztás számít dízelt vegyél. Országúton 7-8 liter, városban 9-10 a fogyim és nem vagy egy kitaposós alkat, csak nagyon ritkán. Jó gépek ezek, csak ajánlani tudom. Viszont vigyázz a külföldivel, erősen tekergetik az órákat.... integet2
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5102 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 02:20:39 »

Köszönöm mindenkinek az infókat!  Smiley Még valami... A Turnier többet eszik, mint a sedan, v. az ötajtós? Táblázat szerint fél liter a difi. Vagy 1 személynél nincs jelentősége? Huh? Gondolkodtam a dízelen is, de egy kicsit fázom tőle, horribilis generálköltségekkel járhat állítólag, meg sztem 90paci kevés egy ekkora kasztnihoz. Csak mert nem gyilkolom az autókat, azért jól esne a tudat... Cool Egyébként tavaszra tervezem a vásárlást, ha lehet autóbeszámítással.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5103 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 03:04:16 »

Köszönöm mindenkinek az infókat!  Smiley Még valami... A Turnier többet eszik, mint a sedan, v. az ötajtós? Táblázat szerint fél liter a difi. Vagy 1 személynél nincs jelentősége? Huh? Gondolkodtam a dízelen is, de egy kicsit fázom tőle, horribilis generálköltségekkel járhat állítólag, meg sztem 90paci kevés egy ekkora kasztnihoz. Csak mert nem gyilkolom az autókat, azért jól esne a tudat... Cool Egyébként tavaszra tervezem a vásárlást, ha lehet autóbeszámítással.

Szerintem fél liter fogyi különbség nem lehet mérvadó 1 autó válsztásnál.
Nekem MKII 1.8 benya kombi van digit klímával (szinte mindíg megy), városban simán hozom vele a gyári fogyit 11-12 liter (sok rövidet megyek vele). Én ezt úgy fogom fel, hogy ez a kényelem ára (hogy nagy, tágas, kényelmes hajóval járok).
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #5104 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 07:53:58 »

Így télen a TD is beveri a 7et. Az üzemanyagárak nem mérvadóak már. Ha cipelsz majd ezt-azt, ami nehéz, jól jöhet a dizil, ha inkább sokat kell nagyon haladni, inkább a benzines.
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5105 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 10:12:26 »

Most nem rémlik hogy világít-e a gyújtás ráadásakor, de mindjárt hazamegyek és akkor megnézem.
Annyit tudok, hogy az első lökhárítót cserélték/fényezték/vagy valami, ezért nem lepne meg, ha ezzel lenne valahogy összefüggésben az összes elülső elektromos problémám.

Valami halvány emlékem szerint az AWS hőmérője az első lökháírítóban van, úgyhogy elvileg adódhat ebből a hópihelámpáid impotenciája...  vigyor3
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5106 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 11:49:57 »


Szerintem fél liter fogyi különbség nem lehet mérvadó 1 autó válsztásnál.
Nekem MKII 1.8 benya kombi van digit klímával (szinte mindíg megy), városban simán hozom vele a gyári fogyit 11-12 liter (sok rövidet megyek vele). Én ezt úgy fogom fel, hogy ez a kényelem ára (hogy nagy, tágas, kényelmes hajóval járok).

Nálam napi minimum 60 km, fele várom, fele pálya, így járok most 9 lityivel, de a város katasztrofális....tegnap 2 1/2 óra volt haza.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5107 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:30:38 »

Valami halvány emlékem szerint az AWS hőmérője az első lökháírítóban van, úgyhogy elvileg adódhat ebből a hópihelámpáid impotenciája...  vigyor3

Megnéztem a hópihék viselkedését. Sajnos teljesen negatív.  szomoru1
Gyújtásra sem reagálnak. Lehet hogy izzó? Majd valahol elolvasom, hogy kell szétszedni a műszerfalat.

Ez viszont mi?


Tegnap lementem megnézni az alját és láttam pár furcsa dolgot.
Nem hiányzik innen valami?

Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5108 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:36:36 »

Ez viszont mi?

Az egy dióda... De hogy minek?

Nem hiányzik innen valami?

De igen, kellene lenni egy fekete műanyag burkolatnak, ami a lökhárító alatt indul és a karter alá ér be.


Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5109 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:39:38 »

Ez viszont mi?

Az egy dióda... De hogy minek?

Nem hiányzik innen valami?

De igen, kellene lenni egy fekete műanyag burkolatnak, ami a lökhárító alatt indul és a karter alá ér be.

Hődióda. Tedd a következőt: vedd ki a diódát, és nézd meg, mi a helyzet hópihe fronton (add rá a gyújtást).
Ha semmi változás, dugj a helyére egy darab drótot, és ismét nézd meg.
Hátha így okosabb leszel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5110 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:40:27 »

És sajnos meglett a ködlámpa nemvilágításom oka is:


valamint a jobb oldali:

Itt mi az a rengeteg "kimaradt" csatlakozó?
Az egyik gondolom a ködlámpa. De a másik kettő??

Ezúton is megragadnám az alkalmat és keresek 2db első ködlámpát.
Naplózva
bales
Vendég
« Új hozzászólás #5111 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:42:16 »

Az én ködlámpám ugyanígy nézett ki vételkor. És a jobbos még mindig ugyanilyen.  wave
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5112 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:53:12 »

Hődióda. Tedd a következőt: vedd ki a diódát, és nézd meg, mi a helyzet hópihe fronton (add rá a gyújtást).
Ha semmi változás, dugj a helyére egy darab drótot, és ismét nézd meg.
Hátha így okosabb leszel.

Valami ilyesmit sejtettem. Estére letesztelem. Köszi a tippeket!
De gondolom ennek valahova rögzítve kéne lennie. Mert most csak ott csüng szegény.

Vannak még képeim. Ez pl. mi?


Ebben a környezertben van:

Itt látszik a hődióda is.

Szóljatok, ha menjek a picsába a képeimmel...
De mint tudjuk egy kép többet mond ezer szónál...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5113 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 15:16:32 »

Vannak még képeim. Ez pl. mi?

Ez nem a fék-kopásjelzője? Csak tipp...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5114 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 15:36:37 »

Vannak még képeim. Ez pl. mi?

Ez nem a fék-kopásjelzője? Csak tipp...

Az a dióda áram visszirány miatt van berakva
Az átkötés nem tudom mi lehet van több helyen a műszerfal mögött is jópár.
A ködlámpa környékén jobb oldalon a csatik lámpamosó funkcióhoz vannak előkészítve
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5115 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:10:50 »

Az a dióda áram visszirány miatt van berakva
Az átkötés nem tudom mi lehet van több helyen a műszerfal mögött is jópár.
A ködlámpa környékén jobb oldalon a csatik lámpamosó funkcióhoz vannak előkészítve

Akkor annak a diódának semmi köze a hőméréshez?
Lehet hogy az átkötések valamilyen szervíz diagnosztikai célból vannak.
Azok a piros dugók az alvázkereten tartanák az alsó takarólemezt?
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5116 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:13:10 »

Azok a piros dugók az alvázkereten tartanák az alsó takarólemezt?

Az csavarozva van, ha jól emlékszem 3 csavar tartja elöl keresztben a lökhárítóhoz, és 2-2 a két oldalán.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5117 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:23:09 »

Azok a piros dugók az alvázkereten tartanák az alsó takarólemezt?

Az csavarozva van, ha jól emlékszem 3 csavar tartja elöl keresztben a lökhárítóhoz, és 2-2 a két oldalán.

És mintha hiányozna a kőtörő szoknya is a lökös alsó peremről?
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5118 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:34:02 »

Azok a piros dugók az alvázkereten tartanák az alsó takarólemezt?

Az csavarozva van, ha jól emlékszem 3 csavar tartja elöl keresztben a lökhárítóhoz, és 2-2 a két oldalán.

Arra gondoltam, hogy a piros műanyagok a csavarhelyek. Oda kéne becsavarni a lemeztartó csavarokat.
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5119 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:35:26 »

Arra gondoltam, hogy a piros műanyagok a csavarhelyek. Oda kéne becsavarni a lemeztartó csavarokat.

Alá kell másznom olajnyomás gombát cserélni, megnézem majd.
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5120 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:36:18 »

És mintha hiányozna a kőtörő szoknya is a lökös alsó peremről?

Nincs kizárva. Nemtudom minek kéne még ott lennie.
Valószínűleg történt valami az aljával/elejével és nem lett visszarakva pár dolog...    Angry
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5121 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:37:43 »

Nincs kizárva. Nemtudom minek kéne még ott lennie.
Valószínűleg történt valami az aljával/elejével és nem lett visszarakva pár dolog...    Angry

Nekem is. Törött a lökhárítóm alja, törött a védő burkolat, és javított a klímahűtőm is.
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5122 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:38:16 »

Arra gondoltam, hogy a piros műanyagok a csavarhelyek. Oda kéne becsavarni a lemeztartó csavarokat.

Alá kell másznom olajnyomás gombát cserélni, megnézem majd.


Szereznem kell valahonnan egy ilyen takarót. Olyan pucér így.  vigyor3
Viszont azt néztem, hogy nemegyszerű dolog olajat cserélni.
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5123 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 16:39:48 »

Szereznem kell valahonnan egy ilyen takarót. Olyan pucér így.  vigyor3
Viszont azt néztem, hogy nemegyszerű dolog olajat cserélni.

A V6-on gyorsan ment, de ezt a burkolatot le kellett vennem.
Ami perverzió, hogy ha a szűrőt leveszem, valamennyi olaj mindenképp folyik a kipufogóra, ami utána ott szépen füstölög Cheesy
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5124 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 18:04:28 »

És mintha hiányozna a kőtörő szoknya is a lökös alsó peremről?

Nincs kizárva. Nemtudom minek kéne még ott lennie.
Valószínűleg történt valami az aljával/elejével és nem lett visszarakva pár dolog...    Angry

Kéne ott lenni egy gumiperemnek a lökös aljára pattintva, és elöl körbe egy szélterelőlemeznek ami a két kerékjárati védődobhoz csatlakozik.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5125 Dátum: 2007.12.22 szombat, 10:33:56 »

Szakik!
Hol találom a benzinszűrőt?  help Valószínűleg ki kéne cserélnem a közeljövőben, amióta nálam van( 2 éve) még nem volt cserélve.Lehet azt pucolni ideiglenesen, ha nagyon dzsuvás?
Két napja nem indul a kocsi normálisan.Beröffen, majd le is áll.Kb 10-15 perc indítgatás után eljut oda, hogy enyhe gáznyomogatásra nem áll le.De mihelyst erőssebben nyomnám, lefullad.Ha már sikerült elindulni, akkor folyamatos tempónál rendesen megy, de lámpánál újra gyorsítva kínlódás
Lehet hogy az AC kapott fel valamit?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5126 Dátum: 2007.12.22 szombat, 10:36:43 »

Szakik!
Hol találom a benzinszűrőt?  help Valószínűleg ki kéne cserélnem a közeljövőben, amióta nálam van( 2 éve) még nem volt cserélve.Lehet azt pucolni ideiglenesen, ha nagyon dzsuvás?
Két napja nem indul a kocsi normálisan.Beröffen, majd le is áll.Kb 10-15 perc indítgatás után eljut oda, hogy enyhe gáznyomogatásra nem áll le.De mihelyst erőssebben nyomnám, lefullad.Ha már sikerült elindulni, akkor folyamatos tempónál rendesen megy, de lámpánál újra gyorsítva kínlódás
Lehet hogy az AC kapott fel valamit?

A fenéklemezre van csavarozva a tankbetöltő oldalon a hátsó kerék mögött - roppantós csatlakozós vigyázz vele ha törik tank leszerelés kell
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5127 Dátum: 2007.12.22 szombat, 10:40:58 »

A fenéklemezre van csavarozva a tankbetöltő oldalon a hátsó kerék mögött - roppantós csatlakozós vigyázz vele ha törik tank leszerelés kell
Az a nagy bumszli hengeres?Az csak a háza és benne van a cserélhető szűrő, vagy az maga a szűrő?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5128 Dátum: 2007.12.22 szombat, 10:42:41 »

A fenéklemezre van csavarozva a tankbetöltő oldalon a hátsó kerék mögött - roppantós csatlakozós vigyázz vele ha törik tank leszerelés kell
Az a nagy bumszli hengeres?Az csak a háza és benne van a cserélhető szűrő, vagy az maga a szűrő?

Az a nagy henger kompletten - egybe csere
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5129 Dátum: 2007.12.22 szombat, 10:51:12 »

Ha az tele van okozhat ilyen jelenséget?
Vagy inkább az AC a ludas? Felszívott valami koszt?
Az az ülés alatt van?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5130 Dátum: 2007.12.22 szombat, 10:53:18 »

Ha az tele van okozhat ilyen jelenséget?
Vagy inkább az AC a ludas? Felszívott valami koszt?
Az az ülés alatt van?

Az ülés alatt van igen, de sokkal egyszerűbb ha a géptérben megkeresed az autószelepet és rányomsz egy mechanikus légnyomásmérőt, ha 2 Bar körül van az üzemanyagnyomás nem ott a hiba
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5131 Dátum: 2007.12.22 szombat, 11:10:31 »

Az ülés alatt van igen, de sokkal egyszerűbb ha a géptérben megkeresed az autószelepet és rányomsz egy mechanikus légnyomásmérőt, ha 2 Bar körül van az üzemanyagnyomás nem ott a hiba
Az ugye a motor mögött van közvetlen, és ha a közepét megnyomom, akkor benzin jön ki belőle?De ha arra rányomom a mérőt( ami sajnos nincs), akkor telemegy benzinnel.Vagy az nem baj?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5132 Dátum: 2007.12.22 szombat, 11:15:59 »

Az ülés alatt van igen, de sokkal egyszerűbb ha a géptérben megkeresed az autószelepet és rányomsz egy mechanikus légnyomásmérőt, ha 2 Bar körül van az üzemanyagnyomás nem ott a hiba
Az ugye a motor mögött van közvetlen, és ha a közepét megnyomom, akkor benzin jön ki belőle?De ha arra rányomom a mérőt( ami sajnos nincs), akkor telemegy benzinnel.Vagy az nem baj?

Azért javasoltam a mechanikust, ledes nem jó, baja nem lesz annyi benzintől majd elpárolog
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5133 Dátum: 2007.12.22 szombat, 11:18:03 »

Elég csak gyújtást ráadni, hogy nyomjon az AC?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5134 Dátum: 2007.12.22 szombat, 11:21:41 »

Elég csak gyújtást ráadni, hogy nyomjon az AC?

Elég, jól rogyozd körbe, hogy felszívja a benyát egyből, motor ne legyen forro.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5135 Dátum: 2007.12.22 szombat, 11:27:13 »

Elég, jól rogyozd körbe, hogy felszívja a benyát egyből, motor ne legyen forro.
nyes nyes
Kb 0 fokos.Ma még lent sem voltam.Egyenlőre mérő hiányom van, gondolkodom honnan szerezzek kölcsönbe.A kerékhez mnem használok, mert minden sarkon van már kút, ahol lehet ellenőrizni.
De lehet pár napig pihen az ótó, amíg el nem megyünk apámékhoz. Ő régimódi, neki van a kocsiban vigyor3
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5136 Dátum: 2007.12.22 szombat, 13:45:27 »

Köszönöm mindenkinek az infókat!  Smiley Még valami... A Turnier többet eszik, mint a sedan, v. az ötajtós? Táblázat szerint fél liter a difi. Vagy 1 személynél nincs jelentősége? Huh? Gondolkodtam a dízelen is, de egy kicsit fázom tőle, horribilis generálköltségekkel járhat állítólag, meg sztem 90paci kevés egy ekkora kasztnihoz. Csak mert nem gyilkolom az autókat, azért jól esne a tudat... Cool Egyébként tavaszra tervezem a vásárlást, ha lehet autóbeszámítással.

Mennyiért tervezel Mondit venni? Autóbeszámítás minek az árába lenne?
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5137 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 10:51:49 »

Köszönöm mindenkinek az infókat!  Smiley Még valami... A Turnier többet eszik, mint a sedan, v. az ötajtós? Táblázat szerint fél liter a difi. Vagy 1 személynél nincs jelentősége? Huh? Gondolkodtam a dízelen is, de egy kicsit fázom tőle, horribilis generálköltségekkel járhat állítólag, meg sztem 90paci kevés egy ekkora kasztnihoz. Csak mert nem gyilkolom az autókat, azért jól esne a tudat... Cool Egyébként tavaszra tervezem a vásárlást, ha lehet autóbeszámítással.

Mennyiért tervezel Mondit venni? Autóbeszámítás minek az árába lenne?
Max 1 millát tudok szánni rá. Sad Amit be szeretnék számíttatni: '95. Astra 1.4SE. kb. fél milla... remélem. Roll Eyes
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5138 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 11:30:46 »

Max 1 millát tudok szánni rá. Sad Amit be szeretnék számíttatni: '95. Astra 1.4SE. kb. fél milla... remélem. Roll Eyes

Én tudnék neked mutatni egy szépet 1milláért. Ha érdekel és van kedved meg időd, nézd meg élőben. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá egy magánszemély, aki Mondeót venne. Smiley
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5139 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 12:46:15 »

Max 1 millát tudok szánni rá. Sad Amit be szeretnék számíttatni: '95. Astra 1.4SE. kb. fél milla... remélem. Roll Eyes

Én tudnék neked mutatni egy szépet 1milláért. Ha érdekel és van kedved meg időd, nézd meg élőben. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá egy magánszemély, aki Mondeót venne. Smiley
Sajna nem turnier... De azért köszi... Smiley
Naplózva
Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5140 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 12:49:48 »

Max 1 millát tudok szánni rá. Sad Amit be szeretnék számíttatni: '95. Astra 1.4SE. kb. fél milla... remélem. Roll Eyes

Én tudnék neked mutatni egy szépet 1milláért. Ha érdekel és van kedved meg időd, nézd meg élőben. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá egy magánszemély, aki Mondeót venne. Smiley
Egyébként neked mennyit fogyaszt? Országút, nyugis tempó, max 100-110... Ha van ilyen...vigyor3
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5141 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 17:31:21 »

Egyébként neked mennyit fogyaszt? Országút, nyugis tempó, max 100-110... Ha van ilyen...vigyor3

Nemtudom pontosan, mert csak 2 tankolás között tudom néha kiszámolni, de kb-ra 10 lityó szokott kijönni városban. Pályán nem tudom mennyi lehet.
Mért kell a többségnek kombájn? Az nemis szép Smiley Fuvarozók vagytok tán (kombisok)? Smiley
Tényleg érdekelne egyesknek miért elengedhetetlen a kombi kivitel? Sok családi utazás, áruszállítás, munkaeszközök szállítása?
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #5142 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:05:12 »

Mért kell a többségnek kombájn? Az nemis szép Smiley Fuvarozók vagytok tán (kombisok)? Smiley
Tényleg érdekelne egyesknek miért elengedhetetlen a kombi kivitel? Sok családi utazás, áruszállítás, munkaeszközök szállítása?

a kombi sokkal szebb smile
nekem pl árut kell szállítgatni benne. nem sújos dolgokat, de kartonos a cuccolás állandóan. a karton ugye nem minden esetben kicsi, és foglalja jól a helyet ezért nem kombi autó csomagtere nagyon gyorsan teleszalad. ebben ha kell kiveszem a csomagtérrolót, és még az ulést is össze tudom borogatni ... akkor pedig az 1700liter magáéé beszél smile
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5143 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:08:22 »

Egyébként neked mennyit fogyaszt? Országút, nyugis tempó, max 100-110... Ha van ilyen...vigyor3

Nemtudom pontosan, mert csak 2 tankolás között tudom néha kiszámolni, de kb-ra 10 lityó szokott kijönni városban. Pályán nem tudom mennyi lehet.
Mért kell a többségnek kombájn? Az nemis szép Smiley Fuvarozók vagytok tán (kombisok)? Smiley
Tényleg érdekelne egyesknek miért elengedhetetlen a kombi kivitel? Sok családi utazás, áruszállítás, munkaeszközök szállítása?
Eeegen, az I-II. kombi tényleg nem formás seggű, de annál jobban pakolható... eplus2 A III viszont már szépre sikerült. Szerintem. Nekem a munka miatt lenne szükségem kombira, a 1,5 m3 az 1,5m3. eljen
Naplózva
Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5144 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:10:46 »

Főleg feketében gyönyörű. De fehérben swm utsó... smile
Naplózva
bales
Vendég
« Új hozzászólás #5145 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:15:00 »

A kombi szerintem is sokkal szebb!!!
Nyaralást, bármilyen cuccolást könnyebb vele kivitelezni. Nekünk még sose volt, így ez fő szempont volt a vásárlásnál.
Meg hát kinek a pap, kinek a papné.  nyes
Naplózva
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #5146 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:18:28 »




Mért kell a többségnek kombájn? Az nemis szép Smiley Fuvarozók vagytok tán (kombisok)? Smiley
Tényleg érdekelne egyesknek miért elengedhetetlen a kombi kivitel? Sok családi utazás, áruszállítás, munkaeszközök szállítása?

szerintem az I.és a III.kombiban sokkal csinosabb.itthon sokan több célra is használható gépeket részesítik ekőnybe.aIII.kombija a kategorijában talán a legeltaláltabb forma.
Naplózva
Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5147 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:22:25 »




Mért kell a többségnek kombájn? Az nemis szép Smiley Fuvarozók vagytok tán (kombisok)? Smiley
Tényleg érdekelne egyesknek miért elengedhetetlen a kombi kivitel? Sok családi utazás, áruszállítás, munkaeszközök szállítása?

szerintem az I.és a III.kombiban sokkal csinosabb.itthon sokan több célra is használható gépeket részesítik ekőnybe.aIII.kombija a kategorijában talán a legeltaláltabb forma.
Tied benzines v. dízel? Mennyit fogyaszt országúton, a seb.korlátokat betartva?
Naplózva
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #5148 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:36:20 »




Mért kell a többségnek kombájn? Az nemis szép Smiley Fuvarozók vagytok tán (kombisok)? Smiley
Tényleg érdekelne egyesknek miért elengedhetetlen a kombi kivitel? Sok családi utazás, áruszállítás, munkaeszközök szállítása?

szerintem az I.és a III.kombiban sokkal csinosabb.itthon sokan több célra is használható gépeket részesítik ekőnybe.aIII.kombija a kategorijában talán a legeltaláltabb forma.
Tied benzines v. dízel? Mennyit fogyaszt országúton, a seb.korlátokat betartva?

nekem I.es kombi dizlim volt 5 évig 6.5 körül evett vegyesben 140-nél nem szivesen myomtam neki többet.
most III.tdci van 6,8 at mutat a fed comp.  szétbontva országut, város nem tudom annyira sose izgatott a fogyi nem azért vettem dizlit. az 1,8as td ha megpakolod kevés az erő nehéz vele előzni.de nagyon hálás gép.
Naplózva
Alex75
Vendég
« Új hozzászólás #5149 Dátum: 2007.12.23 vasárnap, 19:49:08 »


nekem I.es kombi dizlim volt 5 évig 6.5 körül evett vegyesben 140-nél nem szivesen myomtam neki többet.
most III.tdci van 6,8 at mutat a fed comp.  szétbontva országut, város nem tudom annyira sose izgatott a fogyi nem azért vettem dizlit. az 1,8as td ha megpakolod kevés az erő nehéz vele előzni.de nagyon hálás gép.
Én inkább 2.0 benzinest szeretnék, erő van benne, ha kell, állítólag Smiley óvatosan 7L-ből kihozható (leginkább hosszútávon autózom), nem kell parázni a költséges dízel problémáktól, ill. az 1.8TD elég gyengécske...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.